Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Як відв’язати iPad від Apple ID

Table of Contents

Як розблокувати Apple ID якщо немає доступу до телефонного номера?

Якщо для вашого ідентифікатора Apple ID призначені контрольні питання або якщо у вас немає доступу до довіреній пристрою або номеру телефону, перейдіть на сторінку iforgot.Apple.com. Потім ви можете розблокувати свій обліковий запис за допомогою існуючого пароля або скинути пароль.

Як дізнатися Apple ID на заблокованому iPad?

 • Відкрийте програму iTunes на комп‘ютері. На верхній панелі натисніть «Рахунок». У меню, другий рядок. це Apple ID користувача.
 • Якщо такого рядка немає, робимо наступне: переходимо в «Рахунок». «Переглянути».
 • Шукані дані будуть відображені в розділі «Огляд Apple ID».

Як відключити синхронізацію фото між айфона?

Відключення синхронізації для всіх фотографій

Щоб вибрати пристрій, клацніть його. Якщо з’явиться запит, підтвердіть довіру своїм устроєм. Перейдіть на вкладку «Фото», розташовану під інформацією про пристрій. Зніміть прапорець «Синхронізувати», потім натисніть кнопку «Видалити фото».

Як дізнатися Apple ID на iPad?

Якщо ви підключали свій Apple ID в Настройках iPhone / iPad, знайти ваш ідентифікатор Apple ID можна в:

 • Меню «iCloud».
 • Меню «App Store, iTunes Store».
 • Меню «Пошта, адреси, календарі» в облікового запису iCloud.
 • Меню «Повідомлення. Відправлення / Прийом ».
 • Меню «FaceTime».
 • Меню «Музика» в розділі «Домашня колекція».

Як відключити знайти iPhone не знаючи пароля?

Як вимкнути «Знайти iPhone» без введення пароля на iPhone і iPad

 • Відкрийте Налаштування. iCloud.
 • Натисніть обліковий запис.
 • Змініть пароль, ввівши довільний набір символів і натисніть Готово.
 • З’явиться повідомлення про помилку, натисніть Ok, а потім Скасування для повернення в головне меню iCloud.
 • Знову натисніть обліковий запис.

Як відв’язати iPhone від Apple ID колишнього господаря?

Відключення облікового запису Apple ID на iPhone

КРОК 1. Перейдіть в Настройки. iCloud. КРОК 2. Прокрутіть екран вниз і натисніть “Вийти”, потім ще раз натисніть “Вийти”. КРОК 3. Коли вас запитають, що робити з даними, клікніть по «Видалити з iPhone», потім введіть пароль від Apple ID.4 травня 2020 р.

Як видалити Apple ID старого власника не знаючи пароля?

Якщо з’являється запит пароля і з пристрою не були стерті дані, попросіть попереднього власника розблокувати пристрій та перейти в меню «Налаштування» «Основні» «Скидання» «Стерти контент і налаштування». Після цього необхідно буде ввести Apple ID і пароль попереднього власника.

Як видалити старий номер в iMessage?

Однак якщо ви вирішили використовувати новий телефонний номер, то необхідно для початку видалити старий. Щоб поміняти номер в iMessage, потрібно зайти в налаштування, і перейти в повідомлення. У пункті “Відправлення / прийом” необхідно натиснути на свій ідентифікатор і вийти з нього. Після цього необхідно відключити додаток.

Як синхронізувати iPhone і iPad між собою?

 • Підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою кабелю USB, а потім відкрийте iTunes і виберіть пристрій.
 • Натисніть «Огляд» в лівій частині вікна iTunes.
 • Виберіть «Синхронізувати з цим [пристрій] по Wi-Fi».
 • Натисніть кнопку «Застосувати».

Як дізнатися Apple ID якщо телефон заблоковано?

 • Відкрийте програму iTunes на комп’ютері. На верхній панелі натисніть «Рахунок». У меню, другий рядок. це Apple ID користувача.
 • Якщо такого рядка немає, робимо наступне: переходимо в «Рахунок». «Переглянути».
 • Шукані дані будуть відображені в розділі «Огляд Apple ID».

Як відв’язати iPhone від Apple ID колишнього господаря?

Як відв’язати iPhone від облікового запису iCloud попереднього власника

 • Увійдіть в iCloud:
 • Виберіть розділ Знайти iPhone:
 • Введіть пароль від iCloud ще раз:
 • Виберіть пристрій:
 • Натисніть Стерти iPhone:

Як відключити синхронізацію фото між iPhone і Айпад?

Відключення синхронізації для всіх фотографій

Щоб вибрати пристрій, клацніть його. Якщо з’явиться запит, підтвердіть довіру своїм устроєм. Перейдіть на вкладку «Фото», розташовану під інформацією про пристрій. Зніміть прапорець «Синхронізувати», потім натисніть кнопку «Видалити фото».

Як відв’язати iCloud від iPad?

 • Перейти в меню «Налаштування». Облікові записи та паролі (Accounts Passwords). iCloud.
 • У самому низу є кнопка «Вийти». Саме вона і потрібна. Натиснути на «Вийти» кілька разів поспіль.
 • Вибрати пункт «видалити з iPhone». Даний крок дозволяє стерти всі дані, наявні на пристрої.

Видалення за допомогою функції «Знайти iPad»

Якщо ви забули пароль на iPad, є зручний спосіб відновлення пароля. Зайдіть в інтернет з будь-якого комп’ютера, планшета, iPhone або ноутбука. Відкрийте сайт iCloud.com, де активуйте свій обліковий запис, ввівши пароль. Далі в програмі виберіть розділ «Знайти iPad» і перейдіть в меню «Всі пристрої», де при наявності інтернету визначиться місце розташування шуканого і зареєстрованого планшета на карті. Клацніте по знайденому iPad, щоб змінити подальшу функцію. У вікні запиту натисніть команду «Стерти iPad» і відразу ж підтвердіть дію командою «Стерти».

Щоб завершити процес стирання, потрібно ввести пароль від Apple ID. На що надходять повідомлення відповідайте «Далі», а потім в кінці натисніть «Готово», щоб завершити процес очищення. Після цього ваш Apple ID НЕ буде прив’язаний до пристрою, а iPad набуде вигляду заводського стану. Можете заводити новий обліковий запис планшета на iCloud.com.

Щоб упевнитися в наявності активності параметра «Activation Lock» на iCloud, потрібно вибрати функцію «Continue», де кнопкою «On» буде відзначена включена функція. Врахуйте, що компанія Apple на початку 2017 року заблокувала ту сторінку, на якій проводилась перевірка. Тому на сайті швидше за все ви зіткнетеся з повідомлення про те, що «сервіс перевірки блокування iPhone по IMEI більш не працює».

Щоб зняти відв’язування пристрою від Apple ID, потрібно зателефонувати або написати продавцеві iPad, щоб він повідомив вам номер активації айди. Якщо це зробити неможливо, то можна спробувати відв’язати iPad за допомогою режиму DFU.

DFU або Device Firmware Update. такий режим, при якому прошивка операційної системи буде відновлена ​​до заводського стану. Це варіант застосовують тільки при відсутності позитивних результатів від використання інших перерахованих вище способів.

Порядок відв’язування пристрою від Apple ID

 • Щоб відв’язати гаджет від аккаунта в системі Apple, вам знадобиться остання версія програмного компонента iTunes.
 • У розділі iTunes Store потрібно буде знайти пункт під назвою «Рахунок» і скористатися своїми персональними даними для входу в систему.
 • На робочому полі запуститься вікно з функцією Управління пристроями. У випадаючому списку необхідно вибрати свій смартфон або планшет і підтвердити видалення. Якщо ви досить часто міняєте гаджети і пристрої виробництва Apple, слід пам’ятати про те, що придбану програму в App Store можна встановити тільки на п’ять різних пристроїв. Шоста установка зажадає від вас повторної покупки продукту.

Компанія Apple подбала про те, щоб користувачі сучасних продуктів в будь-який зручний для них час могли отримати доступ до списку активних пристроїв, а також на свій розсуд проводити усунення непотрібних компонентів і доповнення списку новими покупками:

 • Для цього потрібно перейти на сайт idmsa.Apple.com і увійти в систему під своїм логіном і паролем з Apple ID.
 • Далі перейти на вкладку Edit Products.В списку при необхідності можна виконати редагування пристроїв або додатків.
 • Доповнити список гаджетів новим компонентом можна з використанням команди Add Products та внесення серійного номера продукту.

Відключення з iCloud

Увійдіть з будь-якого пристрою на сайт iCloud.com, де увійдіть в свій аккаунт в iCloud, попередньо ввівши свій пароль і логін. Зайшовши в програму, знайдіть опцію «Вийти» і підтвердіть свою дію. На запит відповідайте ствердно і виконайте команду «Видалити з iPad». Після цього ваш ID буде відв’язатися від аккаунта, а планшет розблокується. Після цього можете знову зареєструвати свій Apple ID, придумавши новий пароль, і потім самостійно відстежувати дії на iPad.

READ  Як поміняти Apple ID на iPad

Крім того, необхідно виконати ще дії з видалення контенту. Для цього треба зайти в меню «Налаштування» на iPad і перейдіть в розділ «Основні», де активуйте команду «Скидання», а потім натисніть клавішу «Скинути контент і налаштування». На всі наступні питання відповідайте позитивно «Стерти», тим самим видаливши весь контент. Тепер можете знову активувати iPad і налаштовувати його на ваш розсуд. Врахуйте, що вам знадобиться функція Activation Lock.

язати, ipad, apple

Як відв’язати iPhone від Apple ID

Перейдіть на сайт управління обліковим записом Apple.

У розділі «Пристрої» перераховані всі пристрої, які прив’язані до вашого профілю Apple ID. Клацніть за назвою того, яке ви хочете відв’язати.

Натисніть «Видалити» і підтвердіть видалення.

Готово! Ви відв’язали iPhone, iPad або інший пристрій Apple від облікового запису Apple ID. З іншими корисними рекомендаціями при продажу iPhone ви можете ознайомитися в цьому керівництві.

Як відв’язати Apple ID від пристрою за допомогою сервісу Activation Lock

Розробники з нідерландської компанії ChronicUnlocks порадували користувачів Apple новими можливостями в області відв’язування пристрою від Apple ID. Таким приємним нововведенням стала функція Activation Lock, призначена для блокування компонента iCloud.

Робота нового сервісу дозволяє захистити власників смартфонів і планшетів від крадіжки пристроїв і їх повторної активації шахраями. Гаджет прив’язується до аккаунту власника в Apple ID на основі системи iCloud. Єдиним недоліком Activation Lock є те, що відключення функціоналу виконується тільки при подачі спеціального запиту в компанію Apple. Існує спеціальна інструкція по деактивації гаджета з використанням персональних даних клієнта, що розташовуються в iCloud. Проблеми з розблокуванням смартфона можуть виникнути у тих користувачів, які з тих чи інших причин втратили доступ до облікового запису.

Відключення функції Activation Lock може бути виконано тільки для тих планшетів і смартфонів, які входять в список зниклих або вкрадених пристроїв. Саме тому застосування функції «Знайти iPhone» рекомендується тільки в тих випадках, коли людина дійсно втратив гаджет або виявив його крадіжку. Блокування сервісу iCloud являє собою платну послугу. 150 доларів.

Порядок видалення з iCloud

 • Спочатку потрібно увійти в свій аккаунт на офіційному сайті системи. iCloud.
 • Далі через спеціальну функцію виконати пошук пристрою.
 • Коли у верхній половині екрану з’явиться список гаджетів, щоб відв’язати заданий компонент, необхідно буде вибрати з нього саме те, що підлягає видаленню.
 • Видалення iPad або iPhone з iCloud буде вироблено коректно тільки в тому випадку, якщо він буде перебувати в режимі оффлайн. Досить виконати команду Видалити з «Знайти iPad».

Як відв’язати iPhone або iPad від Apple ID

Необхідність відв’язати iPhone, iPad або будь-яке інше пристрій Apple від облікового запису Apple ID найчастіше виникає перед продажем гаджета. Процес відв’язування є вкрай простим, але знають про нього далеко не всі користувачі. Детально про те, як відв’язати будь-який пристрій Apple від Apple ID без використання iTunes розповіли в цій інструкції.

Відключення облікового запису Apple ID на iPhone

Якщо у вас все ще є доступ до самого пристрою, то краще за все виконати наступні 5 кроків. Як я вже писав вище, якщо iPhone вже в заблокованому стані і для активації запитує чужий Apple ID, то перший спосіб вам не допоможе. переходите до четвертого.

Крок 1 Перейдіть в Настройки. iCloud

Крок 2 Прокрутіть екран вниз і натисніть “Вийти”, потім ще раз натисніть “Вийти”

Крок 3 Коли вас запитають що робити з даними, клікніть по «Видалити з iPhone», потім введіть пароль від Apple ID

Кожен раз коли я пишу статтю-інструкцію, я виконую всі дії на одному зі своїх телефонів ну щоб бути впевненим в очікуваному результаті. Так ось, після виконання цих трьох кроків, мій iPhone вже був відв’язано від Apple ID і відповідно зник з пристроїв на сайті iCloud.com. На жаль, з коментарів інших власників iPhone я дізнаюся, що для деяких цього не достатньо щоб «забути» попередню обліковий запис, тому для більшої впевненості ОБОВ’ЯЗКОВО виконайте два наступних дії.

Крок 4 Перейдіть в Настройки. Основні. Скидання і виберіть пункт «Стерти контент і налаштування»

Крок 5 Можливо буде потрібно ввести пароль розблокування, пароль обмежень і пару раз підтвердити «Стерти iPhone»

Після цього всі дані з iPhone будуть видалені, і новий користувач зможе активувати пристрій, використовуючи свій обліковий запис. Обов’язково перевірте наявність Activation Lock як описано в третьому розділі (нижче).

Видалення пов’язаних пристроїв

На сторінці «Управління пристроями» натисніть кнопку «Видалити» праворуч від пристрою, який потрібно видалити. Однак до того моменту, коли віддалений пристрій вийде зв’язати з іншим ідентифікатором Apple ID, може пройти до 90 днів, в залежності від того, як давно пристрій було пов’язано з вашим Apple ID.

Якщо кнопка «Видалити» неактивна (відображається сірим), це означає, що ви намагаєтеся видалити пристрій, підключений до вашого ідентифікатора Apple ID. Вийдіть з облікового запису iTunes Store на цьому пристрої і спробуйте ще раз.

Як відв’язати iPhone або iPad від Apple

Необхідність відв’язати iPhone, iPad або будь-яке інше пристрій Apple від облікового запису Apple ID найчастіше виникає перед продажем гаджета. Процес відв’язування є вкрай простим, але знають про нього далеко не всі користувачі. Детально про те, як відв’язати будь-який пристрій Apple від Apple ID без використання iTunes розповіли в цій інструкції.

Видалення пов’язаних пристроїв на iPhone, iPad і iPod touch

Переглянути список пов’язаних пристроїв на iPhone, iPad і iPod touch не можна. Однак можна видалити пов’язане пристрій iOS, використовуючи саме цей пристрій.

 • Виберіть «Налаштування» [ваше ім’я] «iTunes Store і App Store».
 • Виберіть свій ідентифікатор Apple ID.
 • Виберіть пункт «Переглянути Apple ID». Може відобразитися запит на введення пароля.
 • Прокрутіть екран до розділу «iTunes в хмарі» і натисніть «Видалити цей пристрій».

Перегляд пов’язаних пристроїв

Натиснувши на «Управління пристроями», ви побачите інформацію про всі пов’язаних пристроях. Праворуч від кожного пристрою вказана дата його прив’язки до ідентифікатора Apple ID. Крім того, ви зможете бачити, скільки днів залишилося до того, як пристрій можна буде пов’язати з іншим Apple ID.

Якщо ви не бачите в списку будь-якого з ваших пристроїв, зв’яжіть цей пристрій зі своїм Apple ID. Після цього знову відкрийте список в iTunes і переконайтеся, що пристрій там з’явилося.

Звернення в Support

Якщо ви потрапили в ситуацію, що iPad вимагає ввести невідомий вам Apple ID, то це практично безнадійне. Однак, в деяких випадках може допомогти звернення з листом в Support Apple, щоб поміняти Apple ID. Номер служби підтримки Apple в РФ 7495 5809557.

Як це зробити, якщо iPad прив’язаний до Apple ID? Для початку напишіть лист в Support, адреса її пошти «purchase_validation_emeia@Apple.com», попередньо вказавши вашу адресу пошти і приклавши фотографію чека від покупки, а також фото коробочки від iPad, на якій зображений номер пристрою, крім того поясніть причини звернення. Правильно вкажіть тему листа: «Activation Lock. Purchase Validation». Лист повинен бути написаний англійською мовою. Можливо доведеться заповнити анкету.

Після цього вам на пошту прийде відповідь, в якому вашому зверненню присвоять номер, а після цього залишається тільки чекати результатів перевірки. По закінченню ще 7 днів на вашу пошту має надійти лист із повідомленням про відв’язку Apple ID. Якщо лист не прийшов, значить напишіть знову, поки не досягнете потрібного результату. Головне, щоб iPad не опинився в списку крадених, так як в цьому випадку активація не відбудеться, а планшет доведеться повернути власнику.

Як же прикро все-таки буває, коли iPhone після оновлення / відновлення прошивки, починає запитувати дані чужий облікового запису Apple ID. В основному в таку ситуацію потрапляють люди, що купили iPhone (iPad, iPod, Apple Watch) з рук, тобто вживані. Щоб таких ситуацій виникало менше, в цій статті я розповім як відв’язати iPhone від Apple ID колишнього господаря, а так само що можна зробити, якщо ваш iPhone вже заблокований і запитує чужу обліковий запис.

Щоб не витрачати ваш (і моє) час, давайте Я ВІДРАЗУ СКАЖУ ВГОЛОС про найважливіший момент Якщо ви купили, знайшли чи вам віддали iPhone, який відразу або згодом почав запитувати чужий Apple ID (припустимо після оновлення прошивки), то як би ви ні крутили цей iPhone в руках, для його активації НЕОБХІДНО наявність логіна і пароля Apple ID попереднього господаря. На цьому iPhone включена захист Activation Lock, відключити яку можна ТІЛЬКИ введенням даних необхідної облікового запису. Що можна спробувати зробити, я описав нижче.

Find My iPhone Activation Lock. спеціальні заходи захисту, які унеможливлюють використання вашого пристрою сторонніми особами. Activation Lock включається автоматично разом з функцією «Знайти iPhone», після чого логін і пароль Apple ID будуть запитуватися кожного разу при спробі відключити функцію «Знайти iPhone», очищенню контенту або повторної активації пристрою після відновлення або оновлення прошивки.

READ  iPad перестав заряджатися

Ну і як у нас уже повелося, я надаю на ваш вибір кілька варіантів вирішення поставленого завдання. Щоб відв’язати iPhone від Apple ID (видалити цей пристрій з iCloud) скористайтеся інструкцією нижче.

Ситуації бувають різні, тому я раджу діяти в порядку, описаному в даній статті. Пробуйте кожен з методів, а якщо щось не виходить, переходите до наступного.

Як відв’язати iPad від Apple ID колишнього господаря

Нерідкі випадки, що після того як оновили прошивку на iPad вимагає ввести обліковий запис Apple ID, а ви її не знаєте. Як це могло вийде? Наприклад, ви придбали iPad, а колишній власник не відв’язав свій ID, тому тепер виникла проблема з тим, що iPad прив’язаний до Apple ID. Як це виправити, чи можна відв’язати Apple ID від iPad?

Якщо ви купуєте iPad у незнайомих вам осіб, перевіряйте можливу прив’язку iPad від Apple ID планшетного пристрою. У разі підтвердження прив’язки вам складно буде скористатися Айпад. Спочатку він буде працювати, але якщо тільки ви вирішите оновити прошивку або відновити його режим налаштувань, відразу ж система попросить вас ввести пароль ID. Якщо ж ви не зможете його ввести, пристрій заблокується або відмовить вам у доступі. Ваш iPad стане подібний до марної цеглі. Але що робити, якщо iPad виявиться залоченним?

У даній статті ми опишемо порядок дій, який допоможе вам виконати відв’язування Apple ID на вашому iPad. Розповімо як на iPad скинути і як відв’язати Apple ID, якщо iPad запитує ввести невідомий номер облікового запису. Якщо ця проблема виникла. це значить, що на вашому пристрої активовано функцію Activation Lock, завдяки якій дані в iPad захищені колишнім господарем, тому будуть недоступні, якщо ви не введете запитувані логін і пароль.

Функція Activation Lock запускається в автоматичному режимі одночасно з параметром «Знайти iPhone», в подальшому пароль і логін Apple ID зажадаються системою завжди, якщо ви будете намагатися вимкнути опцію «Знайти iPhone», або будете активувати або відновлювати планшет, або оновлювати його прошивку.

Існують різні способи як відв’язати від Apple ID, тут ви знайдете ті, які вам підійдуть найбільше.

Як відв’язати iPad або iPhone від Apple ID

Якщо ви плануєте продати свій смартфон або планшет, що працює на програмному забезпеченні iOS, слід обов’язково провести процедуру відв’язування гаджета від аккаунта Apple. Справа в тому, що без цього новий власник iPad або iPhone зможе отримати повний доступ до ваших персональних даних і додатків. Хоча багато користувачів програмних продуктів iOS не знають, як відв’язати iPad самостійно, якщо слідувати детальної інструкції, все можна зробити не тільки якісно, ​​але і досить швидко. Перш за все, необхідно подбати про грамотне виконання наступних пунктів:

 • Видалення даних про iPad або iPhone з системи iCloud;
 • Усунення iPad або iPhone з Apple
 • Спочатку потрібно увійти в свій аккаунт на офіційному сайті системи. iCloud.
 • Далі через спеціальну функцію виконати пошук пристрою.
 • Коли у верхній половині екрану з’явиться список гаджетів, щоб відв’язати заданий компонент, необхідно буде вибрати з нього саме те, що підлягає видаленню.
 • Видалення iPad або iPhone з iCloud буде вироблено коректно тільки в тому випадку, якщо він буде перебувати в режимі оффлайн. Досить виконати команду Видалити з «Знайти iPad».

Відключення облікового запису Apple ID на iPhone

Якщо у вас все ще є доступ до самого пристрою, то краще за все виконати наступні 5 кроків. Як я вже писав вище, якщо iPhone вже в заблокованому стані і для активації запитує чужий Apple ID, то перший спосіб вам не допоможе. переходите до четвертого.

Создаем Apple ID прямо на вашем iPhone бесплатно

Крок 1 Перейдіть в Настройки. iCloud

Крок 2 Прокрутіть екран вниз і натисніть “Вийти”, потім ще раз натисніть “Вийти”

Крок 3 Коли вас запитають що робити з даними, клікніть по «Видалити з iPhone», потім введіть пароль від Apple ID

Кожен раз коли я пишу статтю-інструкцію, я виконую всі дії на одному зі своїх телефонів ну щоб бути впевненим в очікуваному результаті. Так ось, після виконання цих трьох кроків, мій iPhone вже був відв’язано від Apple ID і відповідно зник з пристроїв на сайті iCloud.com. На жаль, з коментарів інших власників iPhone я дізнаюся, що для деяких цього не достатньо щоб «забути» попередню обліковий запис, тому для більшої впевненості ОБОВ’ЯЗКОВО виконайте два наступних дії.

Крок 4 Перейдіть в Настройки. Основні. Скидання і виберіть пункт «Стерти контент і налаштування»

Крок 5 Можливо буде потрібно ввести пароль розблокування, пароль обмежень і пару раз підтвердити «Стерти iPhone»

Після цього всі дані з iPhone будуть видалені, і новий користувач зможе активувати пристрій, використовуючи свій обліковий запис. Обов’язково перевірте наявність Activation Lock як описано в третьому розділі (нижче).

Порядок відв’язування пристрою від Apple ID

 • Щоб відв’язати гаджет від аккаунта в системі Apple, вам знадобиться остання версія програмного компонента iTunes.
 • У розділі iTunes Store потрібно буде знайти пункт під назвою «Рахунок» і скористатися своїми персональними даними для входу в систему.
 • На робочому полі запуститься вікно з функцією Управління пристроями. У випадаючому списку необхідно вибрати свій смартфон або планшет і підтвердити видалення. Якщо ви досить часто міняєте гаджети і пристрої виробництва Apple, слід пам’ятати про те, що придбану програму в App Store можна встановити тільки на п’ять різних пристроїв. Шоста установка зажадає від вас повторної покупки продукту.

Компанія Apple подбала про те, щоб користувачі сучасних продуктів в будь-який зручний для них час могли отримати доступ до списку активних пристроїв, а також на свій розсуд проводити усунення непотрібних компонентів і доповнення списку новими покупками:

Розробники з нідерландської компанії ChronicUnlocks порадували користувачів Apple новими можливостями в області відв’язування пристрою від Apple ID. Таким приємним нововведенням стала функція Activation Lock, призначена для блокування компонента iCloud.

Робота нового сервісу дозволяє захистити власників смартфонів і планшетів від крадіжки пристроїв і їх повторної активації шахраями. Гаджет прив’язується до аккаунту власника в Apple ID на основі системи iCloud. Єдиним недоліком Activation Lock є те, що відключення функціоналу виконується тільки при подачі спеціального запиту в компанію Apple. Існує спеціальна інструкція по деактивації гаджета з використанням персональних даних клієнта, що розташовуються в iCloud. Проблеми з розблокуванням смартфона можуть виникнути у тих користувачів, які з тих чи інших причин втратили доступ до облікового запису.

Відключення функції Activation Lock може бути виконано тільки для тих планшетів і смартфонів, які входять в список зниклих або вкрадених пристроїв. Саме тому застосування функції «Знайти iPhone» рекомендується тільки в тих випадках, коли людина дійсно втратив гаджет або виявив його крадіжку. Блокування сервісу iCloud являє собою платну послугу. 150 доларів.

Як відв’язати iPad від айди

Як же прикро все-таки буває, коли iPhone після оновлення / відновлення прошивки, починає запитувати дані чужий облікового запису Apple ID. В основному в таку ситуацію потрапляють люди, що купили iPhone (iPad, iPod, Apple Watch) з рук, тобто вживані. Щоб таких ситуацій виникало менше, в цій статті я розповім як відв’язати iPhone від Apple ID колишнього господаря, а так само що можна зробити, якщо ваш iPhone вже заблокований і запитує чужу обліковий запис.

Щоб не витрачати ваш (і моє) час, давайте Я ВІДРАЗУ СКАЖУ ВГОЛОС про найважливіший момент Якщо ви купили, знайшли чи вам віддали iPhone, який відразу або згодом почав запитувати чужий Apple ID (припустимо після оновлення прошивки), то як би ви ні крутили цей iPhone в руках, для його активації НЕОБХІДНО наявність логіна і пароля Apple ID попереднього господаря. На цьому iPhone включена захист Activation Lock, відключити яку можна ТІЛЬКИ введенням даних необхідної облікового запису. Що можна спробувати зробити, я описав нижче.

Find My iPhone Activation Lock. спеціальні заходи захисту, які унеможливлюють використання вашого пристрою сторонніми особами. Activation Lock включається автоматично разом з функцією «Знайти iPhone», після чого логін і пароль Apple ID будуть запитуватися кожного разу при спробі відключити функцію «Знайти iPhone», очищенню контенту або повторної активації пристрою після відновлення або оновлення прошивки.

Ну і як у нас уже повелося, я надаю на ваш вибір кілька варіантів вирішення поставленого завдання. Щоб відв’язати iPhone від Apple ID (видалити цей пристрій з iCloud) скористайтеся інструкцією нижче.

Ситуації бувають різні, тому я раджу діяти в порядку, описаному в даній статті. Пробуйте кожен з методів, а якщо щось не виходить, переходите до наступного.

Видалення за допомогою функції «Знайти iPad»

Якщо ви забули пароль на iPad, є зручний спосіб відновлення пароля. Зайдіть в інтернет з будь-якого комп’ютера, планшета, iPhone або ноутбука. Відкрийте сайт iCloud.com, де активуйте свій обліковий запис, ввівши пароль. Далі в програмі виберіть розділ «Знайти iPad» і перейдіть в меню «Всі пристрої», де при наявності інтернету визначиться місце розташування шуканого і зареєстрованого планшета на карті. Клацніте по знайденому iPad, щоб змінити подальшу функцію. У вікні запиту натисніть команду «Стерти iPad» і відразу ж підтвердіть дію командою «Стерти».

READ  Як очистити пам'ять на планшеті Huawei

Щоб завершити процес стирання, потрібно ввести пароль від Apple ID. На що надходять повідомлення відповідайте «Далі», а потім в кінці натисніть «Готово», щоб завершити процес очищення. Після цього ваш Apple ID НЕ буде прив’язаний до пристрою, а iPad набуде вигляду заводського стану. Можете заводити новий обліковий запис планшета на iCloud.com.

Щоб упевнитися в наявності активності параметра «Activation Lock» на iCloud, потрібно вибрати функцію «Continue», де кнопкою «On» буде відзначена включена функція. Врахуйте, що компанія Apple на початку 2017 року заблокувала ту сторінку, на якій проводилась перевірка. Тому на сайті швидше за все ви зіткнетеся з повідомлення про те, що «сервіс перевірки блокування iPhone по IMEI більш не працює».

Щоб зняти відв’язування пристрою від Apple ID, потрібно зателефонувати або написати продавцеві iPad, щоб він повідомив вам номер активації айди. Якщо це зробити неможливо, то можна спробувати відв’язати iPad за допомогою режиму DFU.

DFU або Device Firmware Update. такий режим, при якому прошивка операційної системи буде відновлена ​​до заводського стану. Це варіант застосовують тільки при відсутності позитивних результатів від використання інших перерахованих вище способів.

Як перевірити iPhone на наявність Activation Lock?

IMPORTANT UPDATE. На самому початку 2017 року Apple видалила сторінку, на якій можна було перевірити наявність iCloud Activation Lock по IMEI iPhone. Мотивували вони це тим, що хакери за допомогою даного сервісу перевірки примудрялися знаходити чисті IMEI номери, а потім перепрограмувати залоченние iPhone і iPad. Вибачте але сервіс перевірки блокування iPhone по IMEI більш не працює.

Перевірка наявності iCloud Activation Lock: https://www.iCloud.com/activationlock/

Після підтвердження по кнопці «Continue», ви потрапите на сторінку де і так все буде зрозуміло. On. включено, Off. вимкнено.

Перед покупкою Б / У iPhone, на якому включений Activation Lock, попросіть попереднього господаря відв’язати цей пристрій від його облікового запису. Якщо вам починають вішати локшину типу «Нічого страшного він і так буде працювати» НІ, НЕ БУДЕ ВІН ТАК ПРАЦЮВАТИ. ПРИ ПЕРШОМУ Ж оновлення прошивки ЦЕ ПРИСТРІЙ ПЕРЕТВОРИТЬСЯ В ЦЕГЛА.

Як відв’язати iPhone або iPad від Apple

Необхідність відв’язати iPhone, iPad або будь-яке інше пристрій Apple від облікового запису Apple ID найчастіше виникає перед продажем гаджета. Процес відв’язування є вкрай простим, але знають про нього далеко не всі користувачі. Детально про те, як відв’язати будь-який пристрій Apple від Apple ID без використання iTunes розповіли в цій інструкції.

Як перевірити iPhone на наявність Activation Lock?

IMPORTANT UPDATE. На самому початку 2017 року Apple видалила сторінку, на якій можна було перевірити наявність iCloud Activation Lock по IMEI iPhone. Мотивували вони це тим, що хакери за допомогою даного сервісу перевірки примудрялися знаходити чисті IMEI номери, а потім перепрограмувати залоченние iPhone і iPad. Вибачте але сервіс перевірки блокування iPhone по IMEI більш не працює.

Перевірка наявності iCloud Activation Lock: https://www.iCloud.com/activationlock/

Після підтвердження по кнопці «Continue», ви потрапите на сторінку де і так все буде зрозуміло. On. включено, Off. вимкнено.

Перед покупкою Б / У iPhone, на якому включений Activation Lock, попросіть попереднього господаря відв’язати цей пристрій від його облікового запису. Якщо вам починають вішати локшину типу «Нічого страшного він і так буде працювати» НІ, НЕ БУДЕ ВІН ТАК ПРАЦЮВАТИ. ПРИ ПЕРШОМУ Ж оновлення прошивки ЦЕ ПРИСТРІЙ ПЕРЕТВОРИТЬСЯ В ЦЕГЛА.

 • Всі персональні дані про користувача без можливості відновлення;
 • Всі покупки в App Store, iTunes та інших сервісах Apple без можливості відновлення;
 • Всі дані з хмарного сервісу iCloud без можливості відновлення.

Як видалити iPhone або iPad з Apple ID в iCloud, якщо пристрій у вас в руках

При виході з Apple ID на мобільному пристрої iOS запросить видалення даних, при цьому можна залишити деякі з них (наприклад, Контакти і Нотатки) або зовсім нічого не видаляти, зберігши весь контент на гаджет. Важливо розуміти, що мова йде лише про ту інформацію, яка зберігається на вбудованому фізичному накопичувачі, в той час як більшість користувачів додатково синхронізує Фотографії, Контакти, Повідомлення і інші дані з хмарою iCloud. Це дозволяє повністю стерти і відв’язати iPhone від свого Apple ID, а потім легко і швидко відновити весь контент на іншому пристрої.

Як подивитися і відв’язати пристрої (iPhone, iPad, Mac) від Apple ID

Відкрийте додаток Налаштування та перейдіть в розділ Apple ID (в самому верху, де вказані ваші ім’я та прізвище).

В останніх версіях iOS користувачеві пропонується три опції виходу з облікового запису Apple ID:

 • Вихід з iCloud і Магазину. повна відв’язування Apple ID від пристрою;
 • Вихід з Магазину. синхронізація iCloud і раніше працює, додатки з App Store, наприклад, можна встановлювати вже з іншого аккаунта;
 • Вихід з iCloud. навпаки, залишає користувача під поточним Apple ID в iTunes (App Store, Apple Music і т.д.), але обриває зв’язок пристрою з хмарним сервісом.

У спливаючому вікні виберіть пункт «Вихід з iCloud і Магазину», якщо необхідно вийти з iCloud (відв’язати пристрій) і сервісів App Store, iTunes Store, Apple Music і тд. Або пункт «Вихід із системи iCloud», якщо потрібно лише здійснити відв’язування пристрою від iCloud.

Введіть пароль для відключення функції «Знайти iPhone» і натисніть Вимкнути.

Тепер перейдіть в меню Налаштування → Основні → Скидання → Стерти контент і налаштування.

Після введення пароля натисніть «Стерти [пристрій]».

Після виконання вищеописаних дій iOS-пристрій буде видалено (відв’язати) від iCloud з виключенням блокування активації (Знайти iPhone, Activation Lock). Крім того, iPhone або iPad буде скинутий до заводських налаштувань з видаленням всіх даних.

Як видалити iPhone або iPad з Apple ID в iCloud віддалено

Перейдіть на сайт iCloud.com з будь-якого пристрою з браузером і авторизуйтесь за допомогою Apple ID і пароля власника iPhone або iPad;

Виберіть розділ «Знайти iPhone». Натисніть на кнопку Всі пристрої у верхній частині екрану. з’явиться список прив’язаних до даного аккаунту пристроїв, виберіть потрібне;

У разі, якщо пристрій знаходиться офлайн дозволяє зняти з облікового запису.

Якщо пристрій онлайн. в який з’явився справа вікні виберіть «Стерти дані iPhone».

Підтвердіть видалення і завершите процедуру натисканням пункту «Видалити з облікового запису».

Видалити iCloud (Apple ID), або як відв’язати iPhone або iPad від облікового запису Apple?

Як відомо, у всіх своїх пристроях і сервісах Apple використовує єдину систему ідентифікацію користувачів, що вимагає від останніх авторизації за допомогою Apple ID для здійснення важливих дій. покупки і завантаження контенту, управління конфіденційними даними і налаштуваннями, інше. При цьому багато власників iOS-девайсів і Mac нерідко стикаються з необхідністю відв’язування або повного видалення Apple ID.

Як повністю видалити Apple ID

Для цього необхідно перейти на спеціальний розділ сайту Apple, присвячений конфіденційності даних, авторизуватися за допомогою свого Aplpe ID і відповіді на контрольні питання, вибрати пункт «Видалення облікового запису» і почати процес.

Тут є кілька простих кроків, таких як: вказівка ​​причини видалення облікового запису, підтвердження ознайомлення з умовами, зазначеними у видалення, введення адреси електронної пошти для отримання інформації щодо процедури.

Далі слід важливий момент. буде згенеровано 12-значний код, який залишиться єдиною можливістю користувача підтвердити свою особистість, якщо він передумає видаляти аккаунт. Сама процедура займає до семи днів, які потрібні службі підтримки, щоб підтвердити правомірність запиту, після чого користувач отримає повідомлення на вказаний E-mail або за номером телефону.

Навіщо видаляти Apple ID?

Насправді, під «видаленням Apple ID» більшість користувачів має на увазі відв’язування ідентифікатора від конкретного девайса. Наприклад, при купівлі або продажу iPhone або iPad, щоб новий власник не отримав доступу до листуванням в iMessage, особистим фотографій, списку контактів і щоб уникнути проблем в майбутньому при безпосередній експлуатації пристрою, необхідно відв’язати iPhone або iPad від iCloud (видалити Apple ID) і відключити блокування активації (Знайти iPhone, Activation Lock).

Ще один поширений випадок. використання контенту з одного аккаунта декількома користувачами. Наприклад, є «корпоративний» Apple ID, для якого куплений необхідний набір контенту (додатки з App Store, книги в iBooks, підписка Apple Music, що завгодно), а рядові співробітники в потрібний момент (наприклад, для установки оновлень) виходять зі своїх особистих акаунтів Apple ID і авторизуються під «корпоративним».

Втім, виникають і такі випадки, коли Apple ID потрібно видалити безповоротно. Можливість зробити це без прямого звернення до служби техпідтримки Apple з’явилася лише недавно, і в кінці цієї статті ми розповімо про те, як повністю знищити всі дані про себе, що зберігаються на серверах компанії.

BETATECH.COM.UA 2022