Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як вимкнути телефон Honor 8 а

Table of Contents

Повне видалення (root)

вимкнути, телефон, honor

Але для полегшення процедури наводимо покроковий алгоритм:

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

Далі переходите у «Всі програми», і видаляєте непотрібний голосовий помічник. Радимо не використовувати цей метод, так як відновити його потім буде складно. Якщо вам не потрібен цей інструмент, краще його просто відключити.

Як відключити функцію Talkback на Honor і Huawei

Не дивлячись на практичність і користь озвучення дій, вона потрібна далеко не всім власникам Андроїда. Тому і виникає питання як відключити Talkback на Android Honor і Huawei. Є три способи, за допомогою яких можливо здійснити деактивацію просто і швидко.

Прибираємо через налаштування

Другий варіант прибрати Сенс Бек. привернути класичні настройки смартфона. Там потрібно перейти в графу «Спеціальні можливості», вибрати пункт з назвою інструменту, перетягнути повзунок в неактивну позицію.

Як відключити Talkback на Huawei і Honor. 3 способи

Як відключити Talkback на Huawei і Honor? Якщо ви задалися цим питанням, значить вам точно потрібна ця стаття. Зазвичай такий інструмент використовують люди зі слабким зором, так як він фактично озвучує дії на девайсі. Але бувають обставини, коли цей інструмент потрібно вимкнути. Ми склали покрокову інструкцію для користувачів.

швидке вимикання

Швидке вимикання дозволяє фактично призупинити роботу інструменту. Для цього потрібно затиснути обидві клавіші гучності і потримати до появи вібруванням. Потім відпустіть. Такий варіант підходить для власників Android 5 і вище. Якщо ж у вас четвірка, затисніть замість клавіші звуку кнопку харчування. Також потримайте до появи вібрації. Після вібрації клікніть в будь-якому місці дисплея двічі. Другий раз затримайте пальці на екрані як показано на зображенні нижче.

Через кілька секунд до вас звернеться голосовий помічник для людей з вадами зору. Далі дотримуйтесь алгоритму:

 • відкрийте настройки телефону Huawei або Honor;
 • перейдіть в пункт регулювання гарячих клавіш;
 • виберіть звук;
 • включите регулювання, перетягнувши повзунок в активне положення;
 • дайте дозвіл на використання на заблокованому екрані (перетягнувши повзунок навпроти рядка в цьому ж розділі);
 • перейдіть в графу швидкої активації;
 • напроти пункту Talkback приберіть галочку, яка підтверджує відключення;
 • натисніть «Ок».

Незалежно від того, який у вас телефон, алгоритм приблизно підходить і до інших моделей. Наприклад, Meizu або Samsung. Єдине, що може відрізнятися. назва пунктів.

Що таке Talkback і для чого потрібно?

Для початку розбираємося в термінології. Talkback. це спеціальна утиліта, розроблена на платформі Google, яка озвучує все, що робить смартфон. Її використовують люди зі слабким або поганим зором, також вона підходить для зовсім незрячих. Щоб не обмежувати цих користувачів в спілкуванні і дзвінках, системний голос озвучує кожне натискання і опції.

Простими словами. це голосовий помічник. За статистикою, наведеною компанією Huawei в 2021 році, інструмент озвучування дуже популярний. І це очевидно, адже тисячі власників телефонів отримали можливо спілкуватися навіть при тому, що у них проблеми з очима. В налаштуваннях телефону інструмент знаходиться в розділі «Спеціальні можливості». Він не займає багато оперативної пам’яті і місця в сховищі, так як є вбудованим елементом системи.

Як назад включити Talkback

Якщо Сенс Бек потрібно активувати, то допоможе розділ більш доступного режиму. Він знаходиться в головних налаштуваннях. Там потрібно поставити позначку «ВКЛ» навпроти назви утиліти.

Як відключити безпечний режим на Honor або Huawei?

Випадково включити безпечний режим на смартфоні можна, хоч для цього і доведеться сильно постаратися. потрібно випадково натиснути на певну комбінацію клавіш, та ще не один раз. Проте, у деяких користувачів це виходить зробити. І виникає питання. як прибрати безпечний режим? А скринька відкривається просто.

Для початку подивіться, як виглядає робочий стіл в разі, коли включений безпечний режим:

Це не тільки напис, а й відключення сторонніх додатків. залишаються працювати тільки вбудовані. Наступний скрін. звичайний режим роботи.

Для відключення безпечного режиму на смартфоні натисніть на кнопку вимикання і утримуйте її десь з одну секунду.

Коли на екрані з’явиться меню, просто виберіть «Перезавантаження».

Дочекайтеся завантаження пристрою і І все! Смартфон буде завантажений в звичайному режимі. Так, ви не помилилися. все, що вам потрібно було зробити, це перезавантажити свій смартфон.

Як варіант, ви можете вибрати пункт «Завершення роботи», а потім вручну включити смартфон.

Якщо пристрій просто вимкнулося, включите його самим звичайним чином.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Способи відключення Google Assistant на телефонах Honor

Існує кілька способів деактивувати голосовий помічник на телефонах Honor. Нижче ми наведемо кілька варіантів відключення помічника для різних девайсів.

Навіщо відключати голосовий помічник на телефоні Honor?

Як відомо, «Google Assistant». це розумний помічник, який використовує технології штучного інтелекту. Він є вдосконаленою версією популярного раніше «Google Now». Непогано розпізнає людську мову, може вести діалог з користувачем і виконувати певний набір завдань.

Станом на 2021 рік Google Assistant може похвалитися більш ніж одним мільйоном операцій, які сервіс може виконувати самостійно, і до цього числа постійно додаються нові. Такі дії стали можливими завдяки інтеграції ІІ з великим набором додатків Google, а також зі сторонніми сервісами.

READ  Смартфон Xiaomi redmi 8 32 гб огляд

Основною причиною, по якій користувачі бажають відключити голосовий помічник, є активація асистента без спеціального запиту користувача. В процесі розблокування смартфона помічник може самостійно запуститися, почати слухати вас, аналізувати мовця мова, а також відповідати на неї роботизованим голосом. Виконувати різні команди, які ви йому не давали, що сильно докучає багатьом власникам смарфтони Honor.

Не рідкісні випадки, коли на що знаходиться в кишені штанів телефоні випадково запускається Google Асистент, і починає відповідати на уловлюваних їм мова. Наприклад, у одного користувача асистент раптово повідав про могилу єгипетського фараона, при цьому тематика Єгипту в розмові між людьми не обговорювалася.

Ці та інші фактори можуть викликати бажання користувачів відключити Google Assistant. Давайте дізнаємося, як це можна зробити на смартфонах Honor.

Як відключити голосовий помічник на Honor

Важко заперечувати, що голосовий помічник може бути дуже корисним інструментом. З моменту появи його на телефонах під керування ОС Android він постійно покращує свій функціонал, і нині являє собою досить потужне допоміжний засіб, здатне виконувати безліч підручних завдань. Проте по безлічі причин користувачі бажають відключити голосовий помічник на своїх телефонах Honor. Як деактивувати на телефонах Honor, і які кроки для цього знадобляться. розповімо в нашому матеріалі.

Використовуйте функціонал додатка Google

Відмовитися від голосового помічника можна за допомогою функціоналу додатка Google. Для цього знадобиться виконати наступне:

Спосіб з використанням OTG / HUAWEI Nano Memory Card

зробити це можна без використання PC

 • Підключаємо флешку по OTG-кабелю / вставляємо карту пам’яті в телефон
 • Заходимо в «Настройки». Знаходимо через рядок пошуку «Створення резервної копії та відновлення» і натискаємо по ній
 • Вибираємо «Створення резервної копії даних»
 • У вітальному вікні «Резервні копії» тиснемо «Далі», «Приймаю», «Зовнішній накопичувач»
 • Вибираємо USB-накопичувач / Карту пам’яті
 • Тиснемо «Відновити»
 • Якщо запитують. вводимо пароль

EaseUS MobiSaver. офіційний додаток. за допомогою якого можливо повернути на смартфон втрачені компоненти у вигляді контактів і журналу викликів. Покрокові дії як відновити видалені контакти в телефоні Honor і Huawei:

Видалення зайвих програм

Всі ми любимо завантажувати і встановлювати якісь нові і цікаві програми. Але з цієї причини поступово забивається карту пам’яті, а також ОЗУ. Звичайно, велика кількість встановлених програм негативно позначається на продуктивності. Тому необхідно уважно вивчити список з програмами, щоб видалити все зайве або непотрібне.

З Android

Якщо у вас основний пристрій. це смартфон на операційній системі Android, то провести синхронізацію з комп’ютером можна наступним чином, за умови, що Вайбер на PC встановлений і запущений:

Як відключити автоматичне збереження фото в вайбер на телефоні і комп’ютері

За замовчуванням, вайбер завантажує всі отримані вами фото, відеофайли. З одного боку, це дуже зручно. З іншого, в якийсь момент часу пам’ять на пристрої, на якому встановлений мессенджер, закінчується. Користуватися ним стає неможливо.

Для відключення функції автоматичного збереження на телефоні на Android і iPhone:

 • пройдіть в настройки;
 • перейдіть в розділ «Мультимедіа»;
 • зніміть галочки з опцій «Автозавантаження в мережі GSM», «Автозавантаження по Wi-Fi».

Це дасть вам можливість самостійно вибирати ті знімки, які ви хочете завантажити і зберегти.

На комп’ютері подібна опція знаходиться в інструментах. Пройшовши в цей розділ меню, виберіть «Параметри», «Галерея медіа», зніміть галочку з автозавантаження фото, відео.

Ось як це виконується: Налаштування. Архівація і скидання. Скидання даних. Скидання пристрою. Важливо враховувати, що після цієї процедури всі файли і програми будуть повністю вилучені. Але ніхто не забороняє попередньо зробити резервну копію, щоб все-таки зберегти найціннішу інформацію.

Але в сьогоднішні кризові часи регулярно купувати смартфони можуть далеко не всі. При цьому істотно підвищити максимальну продуктивність реально навіть в домашніх умовах. Зараз на прикладі Samsung Galaxy J5 Prime ви дізнаєтеся дієві способи, які зроблять пристрій по-справжньому швидким.

Tenorshare Data Recovery

Ця програма призначена для відновлення випадково видалених файлів. Крім цього, софт дає доступ до ушкоджених або форматованим компонентів.

Tenorshare Data Recovery допоможе повернути компоненти з флешки, телефону, жорсткого диска, фотоапарата і іншого носія.

На комп’ютері подібна опція знаходиться в інструментах. Пройшовши в цей розділ меню, виберіть «Параметри», «Галерея медіа», зніміть галочку з автозавантаження фото, відео.

порядок синхронізації

Крім вищенаведеного простого і стандартного способу, є й інші варіанти синхронізуватися для зручної роботи в Viber на декількох пристроях, якщо у вас не вийшло цього зробити з першого разу або до цього ви використовували додаток без синхронізації.

Робіть покупки прямо в Viber

Зайдіть в контакти і потягніть сторінку зверху внизу, щоб вона оновилася.

У рідкісних випадках користувачі скаржаться на те, що в месенджері Viber не видно контактів. Дійсно, така проблеми іноді виникає, але знаходиться вона виключно на стороні користувача. Що можна зробити в подібних випадках, щоб додаток все-таки показало контакти? Єдиного рішення не існує, тому розглянемо різні випадки.

Насамперед відключіть і включіть інтернет знову. Для синхронізації контактів необхідно стабільне підключення.

Зайдіть в контакти і потягніть сторінку зверху внизу, щоб вона оновилася.

Контакти в телефони повинні починатися з цифри 7 або 8, або ж 7 або 8.

Якщо список ваших контактів занадто довгий, може знадобитися деякий час на синхронізацію, тобто контакти з’являться в розділі, але не відразу, а протягом декількох секунд, іноді трохи довше.

Якщо проблема виникла після оновлення програми, спробуйте видалити, а потім встановити його знову.

Как стереть кэш с Huawei Honor 8A — Секретные режимы

Спробуйте поставити галочки поруч з пунктами «Показати всі контакти» і «Синхронізувати всі контакти», якщо вони відсутні. Для цього відкрийте розділ з настройками і натисніть на пункт «Налаштування».

Встановіть галочки, як показано нижче на скріншоті.

Ще один варіант. ви не надали всі дозволи з додатком. Цей спосіб працює на більш пізніх версіях Android, коли користувач сам має право вибирати, які дозволи варто надавати з додатком, а які. ні. Можливо, ви просто не дозволили додатком синхронізуватися з контактами.

Відкрийте розділ з додатками, знайдіть Viber і натисніть на його назву.

Бачите «Контакти»? Вони відключені, тому, звісно ж, програма не отримує них доступ. Наведіть важіль для включення контактів.

Вимкніть Вайбер, можете навіть перезавантажити смартфон, після чого запустіть додаток і подивіться, оновилися чи контакти.

READ  Як підключити телефон до китайської магнітоли

Якщо у вас є інше рішення, будь ласка, поділіться ним з нами і іншими користувачами.

Якщо не присвоїлось, слід дочекатися присвоєння

Як перезавантажити Huawei, якщо він завис і не вимикається?

Існує 2 основних способи, що дозволяють перезавантажити телефон Huawei, якщо він завис. Обидва гранично схожі, але максимально доступні. У першому випадку користувачам буде потрібно на тривалий час затиснути кнопку reset. Утримувати її в затиснутому положенні слід не менше 20-30 секунд, а іноді потрібно і хвилина. Якщо описані дії не допоможуть вимкнути і перезавантажити пристрій, рекомендується перейти до другого підходу. Воно має на увазі:

 • одночасне затискання кнопки вимикання і збільшення гучності;
 • після чого на екрані Андроїда має з’явитися меню з декількома варіантами дій;
 • після чого залишиться вибрати перезавантаження і відновити роботу приладу.

Альтернативним рішенням могло стати витяг з смартфона акумулятора, але сучасні пристрої на Android містять вбудовані батареї, тому зробити зазначені дії не вийде.

Як налаштувати ім’я абонента на Honor Band 5, а то й показує хто дзвонить

1 спосіб

У разі, коли не працює сенсор, допоможе утримання кнопки «Включення». Як відбувається процес:

 • затискаємо клавішу «Включення» на 30-60 секунд;
 • пристрій відгукнеться реакцією у вигляді вібрації;
 • на чорному екрані з’явиться знак операційної системи, далі почнеться процес запуску.

2 спосіб

Hard Reset або скидання налаштувань до заводських параметрів здійснюється, коли немає реакції від апарату на будь-які дії, а батарея лита. Мінусом способу є повне видалення всієї інформації з пристрою. Як здійснити перезавантаження, коли не вимикається:

 • утримуються одночасно клавіші «Гучність» і «Включення»;
 • протягом 15-30 секунд станеться сигнал у вигляді короткої вібрації, слідом очиститься екран.

Фіксація екрану Huawei і Honor: що це, як включити

Для запуску системи утримується клавіша «Завантаження», після виконаних маніпуляцій оживе.

Як перезавантажити телефон Huawei / Honor, якщо він завис?

Якщо ваш смартфон Honor або Huawei завис і не вимикається, екран не реагує на натискання, необхідно використовувати інший спосіб перезавантаження. який?

Натисніть на клавішу живлення та утримуйте її близько 10 секунд (зверніть увагу на скріншот вище. в нижній частині екрана вказано про це), поки не згасне дисплей.

Смартфон буде перезавантажений в звичайному режимі.

Якщо з якихось причин це не працює, можете спробувати таку комбінацію: клавіші збільшення звуку виключення.

Або. клавіші зменшення звуку виключення.

І якщо один з двох останніх способів вам допоміг, тобто при натисканні та утриманні цих клавіш екран погас, відразу ж прибирайте палець з кнопок, щоб не завантажити додатковий режим (рекавери, наприклад).

ЧЕСТНЫЙ ОБЗОР HONOR 8A

У той час як Android є надзвичайно популярними пристроями, проблема полягає в тому, що вони починають відставати тільки через кілька місяців. Ми знаємо, очної рулон, так? Це характерно для більшості пристроїв Android, таких як Huawei y511. Ось чому у людей виникають проблеми з заморожуванням, повільною швидкістю, поганий резервного акумулятора і т. Д. Це також причина того, що більшість людей тримає свій телефон без фотографій і додатків. Однак більшість людей не розуміє, що скидання Huawei може вирішити багато з ваших проблем. Твердий або м’який скидання на вашому телефоні Huawei може легко зупинити ваш телефон від відставання, перезагрузив додатки і все інше по телефону. Ніфті, та?

Але як правильно відновити телефон Huawei? Ваш перший інстинкт може полягати в тому, щоб відправитися в Google і виконати швидкий пошук, щоб знайти навчальний посібник з перезавантаження телефону. Але не витрачайте час на пошук купи підручників, які шукають ідеальний варіант, коли у нас є три відмінних рішення для вас нижче.

«Hard Reset» через меню рекавери

Даний спосіб може допомогти якщо система відмовилася запускатися. Для цього необхідно:

 • увійти в меню відновлення (на більшості пристроїв це можна зробити затиснувши клавіші включення і збільшення гучності);
 • вибрати в меню пункт «Wipe data / factory reset»;
 • погодитися з вибором.

Після скидання, ваш пристрій Huawei запропонує зробити перезавантаження.

Увійдіть в режим завантаження на своїх телефонах Huawei

Три кроки для входу в режим завантаження. а. Вимкніть телефон. б. Одночасно натисніть і утримуйте кнопку «вниз» кнопку «Харчування» «Харчування».

с. Натисніть кнопку збільшення гучності, щоб увійти в режим завантаження.

стандартна перезавантаження

Тут все просто: натискаєте на клавішу живлення та утримуєте її порядку 1-3 секунд.

На екрані з’являється невелике меню. У ньому потрібно вибрати пункт «Перезавантаження».

Смартфон буде перезавантажений автоматично.

Видаліть екран блокування телефону без втрати даних.

Ви можете дозволити видалення екрану блокування Android при завершенні завантаження пакета відновлення. Вам не потрібно турбуватися про ваших даних, ніщо не буде втрачено під час процесу.

Як тільки весь прогрес закінчений, вам буде зручно звертатися до вашого телефону Huawei без введення пароля і перегляду всіх ваших даних на пристрої без обмежень. Чесно кажучи, після використання відновлення даних Huawei, я вважаю, що для вас буде хорошим помічником, щоб розблокувати блокування екрана, коли ви не впораєтеся з Huawei, а також з іншими телефонами Android. Таким чином, коли ви стикаєтеся з незручної ситуації, описаної вище, вам не потрібно про це турбуватися. Повір мені, просто спробуй. Все про смартфонах: MotoZ2 Force Edition, Moto X4, Oppo R11 (Review) і Huawei Mate 10 (Review), BlackBerry KEYone, HTC U11, Meizu Pro 7, Samsung Galaxy Note 8 і Nokia 8.

У більшості випадків при появі таких симптомів може допомогти так званий «Hard Reset». Це ні що інше як скидання системи до заводських налаштувань.

Зрозуміло це не поверне вилучені і не відновить модифіковані файли, але призведе деякі настройки системи до нормального стану і видалить «сміттєві» файли, що впливають на продуктивність.

Далі ми розглянемо всі можливі способи виконання скидання до заводських налаштувань на будь-якому пристрої Huawei.

Перед виконання скидання налаштувань створіть резервні копії всіх важливих даних користувача (контакти, фотографії і т.д.)

Розблокування Huawei Honor 8A через акаунт Google

Відразу ж слід зазначити. даний спосіб актуальний не для всіх пристроїв. У списку перевірених присутні моделі на “чистому” Android, Samsung, Huawei, Honor, а також деякі Xiaomi.

Якщо 5 разів поспіль ввести неправильний ключ, але на дисплеї відкриється сповіщення про блокування з таймером. Нижче. кнопка “Забули графічний ключ?”, На яку і слід натиснути. Система автоматично запропонує авторизацію в Google-аккаунт, до якого прив’язаний телефон. Вийде внести власну пошту і пароль тільки при наявності підключення до Wi-Fi або мобільного інтернету. Якщо є мережа, а авторизація пройшла успішно. смартфон розблокується і всі дані залишаться на своїх місцях.

READ  Що вибрати iPhone 8 або 8

Як розблокувати телефон Huawei Honor 8A, якщо забув пароль або графічний ключ

Існує багато причин, за якими вам буде потрібно розблокувати Huawei Honor 8A. Графічний ключ. допоміжний засіб для блокування смартфонів на Android. Операційка пропонує встановити його для спільної роботи з дактилоскопічний сенсором або засобами для розблокування по обличчю. Виняток становлять бюджетні версії смартфонів, в яких графічний ключ пропонується як альтернатива звичайному цифровому паролю. Складання занадто складною графічної комбінації може привести до проблем. багаторазовий помилковий введення автоматично призводить до блокування пристрою. Розібратися з тим, як розблокувати Huawei Honor 8A, якщо забув пароль або графічний ключ (дивлячись що ви віддаєте перевагу для блокування свого телефону) вийде, знаючи деякі хитрощі сучасних версій Android.

Зазвичай після невірного внесення ключа на дисплеї телефону з’являється інформація про блокування. Тут же операційка пропонує користувачеві кілька рішень. Серед основних. функція SOS, необхідна для виклику служб порятунку, а також засіб для відновлення доступу. Останній варіант розглянемо в першу чергу.

Скидання до заводських налаштувань

Проблема може наздогнати користувача в невідповідний момент. при відсутності інтернету. В такому випадку авторизація в Google неможлива. Розібратися з таким обставиною можна двома шляхами:

 • знайти місце з Wi-Fi, яка збережена в пристрої (актуально, якщо в настройках активована опція автоматичного підключення) і виконати дії, розглянуті вище;
 • скинути до заводських налаштувань через спеціальне меню смартфона.

Останній варіант заслуговує більш докладного розгляду. Практично в кожній моделі на Android встановлена ​​штатна утиліта Recovery, призначена для проведення сервісних налаштувань. Саме через неї доведеться проводити розблокування. Перед виконанням дій слід усвідомити. після скидання через Рекавері з пам’яті пристрою видаляються всі файли. Доля елементів на картці MicroSD залежить від виробника. Тому перед виконанням будь-яких дій настійно рекомендуємо створити резервну копію даних телефону.

 • Повністю вимкнути телефон.
 • Затиснути механічні кнопки “гучність вгору” і “включення / розблокування”.
 • Після того як телефон видасть вібрацію. відпустити кнопку включення, тримаючи при цьому “гучність вгору” до появи інженерного меню.
 • Після відкриття Recovery відпустити кнопку і вибрати пункт Wipe data / factory reset.

Найчастіше меню в Рекавері сенсорне, відповідно натиснути на Wipe data вийде як при звичайному управлінні пристроєм. Однак на старих моделях в меню може бути відсутнім нормальна робота сенсора. Управління в такому випадку реалізується в такий спосіб:

 • вибір пунктів меню. клавішами гучності;
 • підтвердження дії. кнопкою включення.

Після скидання телефон перезавантажиться і запропонує виконати початкову настройку системи. Ще раз варто нагадати. скидання до заводських налаштувань призводить до видалення всіх призначених для користувача файлів, збережених в пам’яті смартфона.

Механічні пошкодження

Напевно розділ з таким заголовком багато читачів вирішили пропустити: мовляв, якби мій телефон був пошкоджений, це було б відразу видно. А у мого сусіда взагалі пів-екрану в сіточку, і все працює. І дарма!

Епоха старої доброї Nokia 3310 і інших невбиваних «цеглинок» пройшла. Гаджети другого десятиліття XXI століття. штуки незрівнянно більш крихкі. На корпусі може не бути ніяких слідів удару або тиску, але для електроніки удари могли стати серйозним випробуванням.

Один відійшов контакт може призвести до її несправності в роботі.

Так що цільні алюмінієві корпусу, литий полікарбонат, Gorilla Glass або інші захисні стекла можуть не запобігти, а, навпаки, замаскувати проблему.

Збій в роботі програм

На жаль, не всі Android-додатки вдало оптимізовані. Деякі з них можуть викликати серйозні збої в роботі.

 • видалити всі сумнівні додатки;
 • не встановлювати APK-файли зі сторонніх джерел (це на майбутнє);
 • якщо збої повторюються, а ви так і не можете встановити причину. зробити Hard-Reset.

Зависає ноутбук. Що робити в Windows 7? Знайдіть відповідь тут.

Завершуємо роботу додатків

Пам’ятайте, трохи вище ми говорили про диспетчерів завдань? Крім сторонніх рішень, на кшталт ES Диспетчер завдань, в Android існує і вбудований.

Скористатися ним можна так:

 • відкрийте меню, виберіть у ньому пункт «Додатки». В останніх версіях Androidон знаходиться в меню «Загальні»;
 • виберіть вкладку «Працюючі», там відображаються всі програми, запущені в даний момент;

Навіть закриття одного або двох непотрібних «працівників» може дати позитивний ефект.

Непотрібні програми можна закривати і «оптом» за допомогою сторонніх диспетчерів.

збій ПО

На щастя, набагато частіше неполадки зараз трапляються через програмних збоїв. Ми говоримо «на щастя», оскільки програмні «хвороби» легше вилікувати. Не потрібно лізти в електронну начинку з викруткою і паяльником.

Здебільшого програмні проблеми вирішуються видаленням певних програм, що викликають перевитрату ОЗУ або потужності процесора. Іноді самі програми навіть не потрібно видаляти, досить вивантажити їх з пам’яті за допомогою диспетчера задач.

перезапуск Android

Як правило, у всіх Android-пристроях є опція програмної перезавантаження прямо з ОС.

 • натиснути на кнопку харчування і утримувати її, поки не з’явиться меню;
 • знайти в ньому пункт «Перезавантажити» (конкретна формулювання може відрізнятися, але слово «reboot», «перезавантажити» або «перезавантаження» присутній обов’язково);
 • вибрати цей пункт, дочекатися включення апарату.

Зовсім не факт, що підвисає смартфон перезавантажиться швидко. Якщо якийсь процес гальмує роботу, то «вбити» його може бути непросто. Але коли перезавантаження відбудеться, Android почне працювати краще.

Скористайтеся цим, щоб видалити недавно встановлені оновлення та нові програми. Можливо, в чомусь з них. корінь проблеми.

Причини зависання телефону на Android

Основна причина зависання будь-якого комп’ютера (а пристрій на Android. це фактично комп’ютер) зводиться до нестачі апаратного ресурсу. Для обробки всіх завдань, актуальних на даний момент, може не вистачати пам’яті, обчислювальної потужності процесора.

Що робити при цих двох випадках

Найпростіше розібратися з зависанням, якщо корпус має явні сліди пошкоджень. В цьому випадку шукайте найближчу майстерню, будівельну організацію гаджети, і здавайте апарат на ремонт. Часто після цієї процедури всі дані з системи стираються, і вам доведеться відновлювати весь його вміст.

Нагадуємо про важливість своєчасного, а краще постійного бекапа!

Що робити, якщо завис телефон, зовні цілісінькі? Якщо явних пошкоджень на корпусі немає, але поведінка системи вам не подобається, будемо виходити з того, що причина в софт. І тільки спробувавши все програмні засоби виправлення неприємностей, згадаємо, що на світі існують майстерні.

BETATECH.COM.UA 2021