Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як витягнути SIM карту з Xiaomi

Table of Contents

Що робити, якщо лоток не відкривається (застряг або погнувся)

Часто власники смартфонів Xiaomi стикаються з ситуацією, коли лоток зовсім не висувається при натисканні, або з’являється на пару міліметрів і не витягується повністю.

Зазвичай таке трапляється, якщо SIM-карта всередині корпусу зачепилася за внутрішні деталі. Можливо, вона була неправильно обрізана до мікро- або нано-формату, або вставлена ​​не тим боком.

витягнути, карта, xiaomi

Деякі користувачі намагаються робити «бутерброд»: склеюють чіпи від сімки і карти пам’яті, щоб одночасно користуватися стільниковим зв’язком і збільшити пам’ять телефону. Насправді такі саморобні пристосування часто призводять до проблем з лотком.

Незалежно від причини виниклої проблеми, що застряг слот потрібно якось діставати. На цей рахунок є кілька рекомендацій:

 • якщо ви користуєтеся стандартною скріпкою, спробуйте прикласти трохи більше сил (смартфону це не зашкодить, а лоток цілком може просунутися далі);
 • НЕ тикайте в отвір голкою або шпилькою, так як вони можуть проткнути внутрішні деталі і завдати серйозної шкоди пристрою;
 • якщо лоток трохи висунувся, спробуйте вставити в щілину що-небудь тонке (лезо, шматочок фольги), і обережно похитайте конструкцію.

Як правило, в результаті таких дій слот все-таки відчіплюється від корпусу.

Іноді всередині смартфона гнуться контакти, або згинається сам лоток. У зв’язку з цим не варто натискати скріпкою або тягнути слот щосили: деталі можуть просто зламатися.

Нарешті, останній спосіб впоратися з проблемою. розібрати телефон. Звичайний користувач навряд чи зможе це зробити, тому краще звернутися в сервісний центр, щоб не погіршити ситуацію.

Як відкрити за допомогою стандартної скріпки

Все смартфони Xiaomi поставляються разом з металевою скріпкою (ключем).

Скріпка має вигляд овалу, на одному кінці якого знаходиться довга зволікання.

 • Оглянути смартфон. Зазвичай слот знаходиться на лівому боці (іноді. на правій).
 • Знайти маленький отвір поряд з лотком і обережно вставити в нього скріпку.
 • Натискати на скріпку з деяким зусиллям, поки не пролунає клацання.
 • З корпусу телефону на кілька міліметрів висунеться лоток, який потрібно акуратно витягнути пальцями.

Після цього виконайте потрібні вам маніпуляції з сімки або картою пам’яті, а потім просто вставте слот назад до упору.

При цих операціях смартфон необов’язково вимикати.

Як відкрити без стандартної скріпки

Зрозуміло, стандартний ключ далеко не завжди виявляється під руками. Більш того, зазвичай користувачі застосовують його тільки один раз: коли розпаковують придбаний смартфон і вставляють SIM-карту. Справа в тому, що навколо є багато відповідних предметів, які допоможуть дістати лоток:

 • Канцелярські скріпки. Перше, що спадає на думку, адже вони практично нічим не відрізняються від стандартної скріпки. Вам достатньо відігнути довгий кінець скріпки і вставити його в отвір.
 • Голки. Як вже було сказано, їх ні в якому разі не можна вставляти гострим кінцем, але зворотний кінець цілком впорається з завданням. Звичайно, кінчик голки з вушком більш загострений, ніж кінець скріпки, але ніяких проблем він не заподіє.
 • Канцелярські кнопки. В цьому випадку треба вибирати не найгостріші вироби.
 • Сережки (пірсинг). Звичайні сережки-гвоздики відмінно допоможуть дістати лоток, оскільки їх кінчик досить широкий і абсолютно не загострений.
READ  Як скопіювати телефон Xiaomi на комп'ютер

По суті, предмет для відкриття лотка можна знайти в будь-якому будинку і офісі.

Xiaomi контакти: як перенести на SIM і як скопіювати з SIM в пам’ять

З самого початку свого існування SIM-карти для стільникових телефонів дозволяли зберігати в них контакти. Це число було невеликим, та й сьогодні рекордів не б’є. до 250 абонентів.

Але є обмеження, ви не можете для одного контакту додати кілька номерів телефонів, адрес електронної пошти та інших елементів, які доступні в меню «Контакти» на Xiaomi.

Так виходить, що на сімку можна перенести всього 250 номерів телефонів, які будуть належати набагато меншій кількості людей, тому що, як правило, для кожного контакту у нас записано кілька номер: мобільний, робочий, другий мобільний, домашній і т.д.

У цій замітці я покажу як проводити базові операції з перенесення контактів на SIM і з SIM-карт в пам’ять Xiaomi.

Як на Xiaomi перенести з SIM в основну пам’ять контакти

Для перенесення контактів ми будемо використовувати однойменне додаток на Xiaomi, відкрийте його, у верхньому правому куті натисніть на іконку «Три крапки» у спливаючому меню виберіть «Імпорт і експорт». Якщо ми хочемо перенести записи з сімки в пам’ять Xiaomi, необхідно вибрати меню «Імпорт з SIM-карти». Я використовую лише одну сімку на телефоні, тому на скріншотах ви побачите роботу тільки з нею, однак, якщо ви використовуєте дві сімки одночасно, ваш вибір буде ширше. Після натискання з’явиться меню, в якому вам треба вибрати в який з акаунтів, під яким ви вже зареєстровані на смартфоні Xiaomi, ви хочете перенести абонентів. Ви потрапите в меню контактів, які збережені на SIM, відзначте їх кружечками справа, і як тільки виберіть всі, натисніть на кнопку «Імпорт» в нижній панелі навігації.

Як перенести контакти на SIM-карту з пам’яті Xiaomi

Тепер наше завдання зворотна попередньої, ми повинні будемо отримати контакти з пам’яті Xiaomi і перенести їх на SIM-карти.

Скористаємося тим же меню, але в цей раз виберемо команду «Експорт на SIM-карту». За натисканні ви побачите спливаюче попередження про те, що кількість абонентів, які можливо зберегти на SIM, обмежена, вам покажуть, що залишився вільні місця. З’явиться список записів в пам’яті Xiaomi, виберіть ті, які хочете перенести на SIM, після чого натисніть на кнопку «Ок» на панелі навігації. Абоненти будуть негайно перенесені.

Як видалити контакти з SIM карти на Xiaomi

У нетрях меню і налаштувань не важко заблукати, особливо якщо ви недавно купили смартфон Xiaomi і ще не звикли до логіки розташування команд та створення інтерфейсів.

Как достать сим карту из xiaomi и других современных телефонов?

Тому така проста операція, як видалення контактів з сімки, може бути не реалізованої, хоча, вона повинна бути досить проста у виконанні. Але внаслідок того, що на телефоні ви можете бути авторизовані відразу під кількома акаунтами хмарних сервісів, таких як: Google, Mi і інших, кожен з яких синхронізує всі контакти, і вам би бажано бачити з в загальному списку, розібратися, які з них зберігаються в хмарі, як в пам’яті, а які в SIM-карті, складно.

Нижче я покажу, як змінити фільтр і побачити тільки ті записи, які знаходяться в симке.

Перебуваючи в меню «Контакти» натисніть на іконку «Три крапки» у спливаючому меню виберіть «Налаштування». У списку фільтрів відображення знайдіть рядок «Фільтр контактів». Він працює так, що ви вибираєте джерело, з якого будуть відображатися записи в загальному списку під час запуску програми. У нашому випадку виберіть значення «SIM-карта». після чого поверніться до списку. Ви побачите, що в ньому залишилися тільки ті, що знаходяться в SIM, а ті, які зберігаються в пам’яті свого облікового запису Google або Mi, зникли зі списку. Тепер ви можете вибрати потрібні записи і видалити їх з пам’яті SIM.

Як вставити SIM карту в Xiaomi. покрокова інструкція

Як вставити SIM карту в Xiaomi. це питання задають багато користувачів стали власниками нового смартфона Xiaomi. Може бути, це Redmi 4 або Redmi 5, або навіть Мі А1 або Мі 6. Зрозуміло, це може бути будь-який інший варіант з величезного переліку пристроїв даного виробника з Піднебесної. Залишається лише привітати! Чудовий вибір! Тепер потрібно лише включити апарат і вставити в нього SIM-карту. Більшості користувачів дана операція здасться вкрай легкою. Але є і ті, для кого процес впровадження SIM-ки стане реальною проблемою.

READ  Windows 10 оновити до pro

Тому потрібно поетапно розглянути цей процес. Після прочитання керівництва навіть новачок зможе легко впровадити SIM-ку в персональний пристрій Xiaomi.

Змішаний подвійний лоток, Нано SIM-карта, карта Micro SDi

Установка другої SIM або карти пам’яті

Далі потрібно розібратися в тому, як ввести карту пам’яті в пристрій. Виконати це неважко, різниця лише в тому, що обопільно з SIM-кою слід впровадити накопичувач і лоток.

У МікроСД є особливі вирізи, що не дозволяють інтегрувати її неправильно. Потрібно дивитися, щоб вони повністю поєдналися. Як це виглядає. показано на зображенні нижче:

Вирізи на МікроСД

Після цього, так само, як і з єдиною картою, слід встановити слот в девайс. Необхідно спостерігати, щоб вміст не змінило положення і повністю попадало в потрібні направляючі.

Xiaomi Redmi 8 — Как вставить СИМ карту и карту памяти?

Як дістати лоток для SIM-карти

Щоб впровадити SIM-ку, спочатку знадобиться витягти лоток. Розташований він на лівому боці девайса, а дістається при використанні скріпки, що поставляється в коробці.

 • Пошукайте упаковку і загляньте в неї;

Упаковка з новим смартфоном

 • Після цього вийміть звідти залізну скріпку, показану на зображенні нижче. Завдяки їй вдасться відкрити смартфон;

Скріпка для вилучення лотка

Зверніть увагу! Перш ніж приступати до наступного етапу, Завжди вимикайте пристрій.

 • Покладіть апарат на що-небудь м’яке, щоб не подряпати дисплей. Необхідно стежити за тим, щоб девайс не впав. Пошукайте отвір, показане на знімку нижче. Воно необхідне для вилучення лотка;

Отвір для вилучення лотка

 • Не поспішаючи натисніть на скріпку, не докладаючи надмірних зусиль, при цьому лоток повинен висуватися;

Лоток висунувся після вставки ключа

 • Витягніть скріпку і заберіть її назад. вона більше не потрібна. Дбайливо візьміть лоток з двох сторін і вилучіть його з пристрою.

Використання скріпки для вилучення

Слід взяти упаковку, в якій поставлялося пристрій, і взяти з неї особливий ключ (його називають «Скрепка»). Відшукати його вдасться швидко, оскільки він закріплений в окремому паперовому футлярі.

Скріпка поставляється в комплекті з кожним девайсом фірми Xiaomi, оскільки вони володіють незнімної задньою панеллю. Завдяки цьому ключу вдасться отримати доступ до слоту з SIM-картами.

Якщо ключ з якої-небудь причини не вдається використовувати, то замість нього можна використовувати тверду дріт, яка підходить по діаметру. Не варто встромляти гострі голки, щоб не пошкодити механізм вилучення.

Одночасне приміщення двох карт і СД-накопичувача

Якщо розробник не передбачив таку можливість, то вийти з ситуації можна вручну.

Витяг чіпа з карти

 • Вийміть чіп з SIM-карти. Щоб це виконати, потрібно акуратно нагріти пластик по сторонам, поки той не стане податливим, після чого пінцетом підчепити і дістати золоту мікросхему. Можна використовувати запальничку або будівельний фен;
 • Дбайливо обточити наждачкою чіп з нижньої сторони і по краях, зніміть приблизно 1-2 міліметри пластика;
 • За допомогою суперклею насадите мікросхему на СД-накопичувач. Необхідно пошукати інформацію саме по вашій симке додатково. Грамотне розташування чіпа різниться для різних провайдерів зв’язку.

Правильне розташування чіпа на накопичувачі

Склеювання двох карт. складний процес, є шанс поламати флешку, внутрішні контакти, а то і повністю втратити можливість отримати лоток з пристрою. Безпечніше і легше придбати модель, що володіє замість змішаного слота додатковим лотком для пам’яті.

Встановити SIM-карту в новий пристрій нітрохи не важче, ніж в попередній. Девайси Xiaomi схожі між собою і відкриваються одним і тим же методом. Якщо скріпка була втрачена або не поставлялася в комплекті, можна використовувати стандартну канцелярську скріпку, попередньо разогнув одну її сторону.

Впровадження лотка з SIM-картою назад

Після цього SIM-карта встановлюється разом з лотком знову в корпус девайса. Як вставити картку повинна проводитися акуратно, оскільки цю тендітну штучку дуже легко зламати.

READ  Xiaomi redmi 8 чи NFC

Лоток зобов’язаний клацнути. Потім потрібно включити пристрій і почекати, поки вставлена ​​SIM-ка знайде оператора і стане активною. В треї зверху відобразиться найменування провайдера мобільного зв’язку.

Апарат готовий до виконання робочих і побутових функцій.

Увага! Залежно від телефону, Xiaomi є окремі слоти (Redmi 4 Прайм).

Тобто, один для розміщення СІМ1, другий. для СІМ2 або флешки. Але існують моделі і зі змішаним слотом, що вміщує відразу 1 або 2 SIM, а також карту пам’яті (наприклад, Redmi 4а, Мі 5, Redmi 5, 5 Плюс та інші).

Як вставити картку пам’яті

Впровадити СД-карту вдається далеко не завжди. Багато апарати не використовують таку можливість, у них і так великий запас внутрішньої пам‘яті.

Флешка впроваджується або в додатковий слот, або в змішаний роз’єм. В останньому випадку лоток володіє двома заглибленнями незвичайної форми, при цьому користувач повинен вибрати. встановити в девайс одну SIM-ку і карту пам’яті, або просто дві SIM-ки. Другу при цьому потрібно обрізати до Нано.

СД-карта встановлюється за аналогічним методом, що і SIM-ка. Змішаний слот має маркуванням у вигляді стандартного значка, переплутати його не вдасться. Контакти потрібно направити вгору. Щоб витягти модуль пам’яті, слід дістати лоток вищевказаним методом і підчепити флешку скріпкою або нігтем.

Как вставить СИМ карту в телефон Xiaomi (Сяоми)?

Як витягнути слот для SIM карти Xiaomi.

Іноді користувачі стикаються з ситуацією, що стандартна скріпка для лотка з SIM-картами ламається або втрачається. У такому випадку потрібно якось імпровізувати, так як неможливо зробити заміну сімки. Зараз ми розповімо вам про те, якими пристосуваннями ще можна витягти слот на Xiaomi.

Meizu C9 Pro не бачить SIM карту. Відновлення роботи

Як відкрити лоток SIM-карти на Xiaomi (Redmi)

Смартфон Xiaomi (Redmi) працює і без SIM-карти, але, щоб він отримав доступ до мережі оператора, вона необхідна.

Також всередині сімки є власна пам’ять, в якій записані службові дані, необхідні для роботи в мережах, наприклад, такі, як точка доступу до інтернету, номер абонента і багато іншої службової інформації.

У неї ж можливо записати телефонні номери, щоб не втратити їх, якщо ви переставите сімку з одного телефону в інший, хоч і з деякими обмеженнями.

Але перш, ніж SIM-карта почне працювати, її необхідно вставити в спеціальний лоток в корпусі Xiaomi і у багатьох початківців власників виникає питання: як це зробити?

У комплекті до нового телефону є спеціальний інструмент для вилучення лотка SIM-карти з корпусу, виглядає, як металевий щуп довжиною 3 см. Погляньте на корпус смартфона, на одному з боків ви помітите овальної форми деталь, яка щільно втоплена всередину, поруч з якою буде дірка. це лоток для SIM-карти і звідти він витягується.

Обережно: на верхній і нижній межі немає лотка, це отвори для мікрофонів і динаміків, що не вставляйте в них щуп, ви пошкодите сенсори.

Акуратно вставте щуп в отвір і злегка натисніть на нього, ви побачите, що лоток SIM-карти вийшов з корпусу на кілька міліметрів. У цей момент витягніть щуп і відкрийте лоток до кінця за допомогою рук. Якщо лоток SIM-картки не витягується, натисніть трохи сильніше. Якщо і це не допомагає, уважно огляньте корпус, можливо, лотку щось заважає, або ви вставили щуп не в то отвір. Вставляти його, назад необхідно дотримуючись орієнтацію, зазвичай це відбувається так, щоб логотип оператора був зверху, тобто з боку екрану Xiaomi.

Це може бути корисно:

Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-Індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою і унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем і казусів, що виникають при несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

BETATECH.COM.UA 2022