Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як вивести через iPhone на телевізор

Table of Contents

USB-кабель

Даний спосіб підходить, тільки щоб переглядати фотографії і зображення, а також відеоролики, які зберігаються в меню «Файли» на телефоні. У такому випадку телефон буде виступати як накопичувальний диск і дублювання екрану не буде. Для підключення досить під’єднати кабель від iPhone до роз’єму Lightning телефону і до порту USB на TV.

Перед підключенням пристрою краще відключити.

Як можна вивести відео з iPhone в такому випадку і чи можна переглядати кіно?

вивести, iphone, телевізор

Джейлбрейк значно розширює функціонал iPhone, але пристрій з такими плагінами не підлягає гарантійному обслуговуванню і не може оновитися до нової версії.

Трансляцію з телефону можна здійснити в автоматичному і ручному режимі.

У першому випадку це робиться в такий спосіб:

 • Телевізійний пристрій і телефон підключити до однієї мережі WI-FI;
 • Відкриття програми Ютуб на TV;
 • Синхронізація повинна виконатися автоматично;
 • Для того щоб почати транслювати, потрібно в настройках телефону вибрати «Екран». «Трансляція»;
 • З переліку потрібно вибрати пристрій, на яке буде виконуватися передача.

Якщо передача не запрацювала, то можна перевірити настройки інтернет-з’єднання або спробувати підключитися вручну:

 • Потрібно запустити додаток Ютуб на телевізорі і перейти в «Налаштування»;
 • Знайти пункт «Підключити телевізор до телефону»;
 • На сторінці поставити позначку «Вручну»;
 • Відкриття програми Ютуб на iPhone і теж перейти в «Налаштування»;
 • Вибрати пункт «Перегляд на телевізорі» і ввести код, який з’явився на екрані телевізора;
 • Після цього дисплей телефону має дублюватися на телевізорі.

Ще можна перейти з телефону за посиланням: https://www.YouTube.com/TV.

А підключення виконується аналогічно, як і в додатку.

Бездротове через DLNA

Технологія DLNA дозволяє сумісним пристроям обмінюватися різним контентом по домашньої мережі. Якщо перевести розшифровку абревіатури DLNA, ми отримаємо «альянс домашніх цифрових мереж». Підключення за такою технологією пристроїв можна за допомогою дротового (ethernet), так і бездротовим (WI-FI).

Як передати з iPhone відео на телевізор за допомогою цієї технології. Для передачі файлів на TV розглянемо бездротової метод. Для цього нам буде потрібно мережу WI-FI, до якої можна буде підключити і телевізор, і iPhone.

Для телетехніки LG буде потрібно встановити програму Smart Share, а для Samsung. AllShare, для інших моделей теж потрібно дізнатися, який софт підійде для даних цілей.

Для iPhone можна скачати програму Twonky Beam. Додаток є безкоштовним. У ньому є ряд вбудованих сервісів, за допомогою яких відразу можна зробити висновок зображення на телевізор. У тому числі є вбудований браузер. Коли запускається додаток, потрібно визначити пристрій, через яке буде відтворюватися файл.

Є ще додатки, наприклад, iMediaShare, TV Assist, Belkin MediaPlay. Принцип їх роботи аналогічний.

Якщо ви плануєте часто користуватися передачею даних на TV, то краще один раз завантажити платну програму для забезпечення повного функціоналу і відсутність реклами. При запуску програми потрібно буде вибрати телевізор зі списку і можна починати передачу контенту.

Якщо ж в телевізорі немає модуля WI-FI або він не сумісний з додатками iPhone, можна використовувати трансмітер, який підключається до телевізійного пристрою через вхід HDMI, а приймає сигнал від телефону через бездротову мережу.

Можна встановити додаток AirBEAM TV на телевізор і передачу даних здійснювати за допомогою включення функції AirPlay на iPhone. Але ці програми підходить не під всі телевізори, тому для початку потрібно використовувати пробну версію (так як додаток є платним), щоб перевірити сумісність з вашим TV.

Наприклад, розглянемо, як використовувати варіант підключення для телевізора Samsung.

 • Включити TV і підключити до домашньої мережі WI-FI.
 • На iPhone запустити AirPlay і вибрати телевізор з отриманого списку пристроїв.
 • Тепер екран телефону буде дублюватися на телевізорі.
 • Крім рідкісних випадків, не потрібне додаткове обладнання;
 • Потрібні спеціальні програми, щоб з’єднати обидва пристрої;
 • Швидкість передачі даних може бути не надто високою через обмежену пропускну спроможність (це стосується бездротового з’єднання);
 • Поява нових форматів відео, можливо, будуть не читані на телевізорі.

Ще один варіант. використання технології Wi-Fi Direct. В даному випадку передача буде здійснюватися безпосередньо від одного пристрою до іншого без використання роутера.

Для того щоб використовувати технологію Wi-Fi Direct, потрібно щоб і телевізійне, і мобільний пристрій підтримувало її

 • На iPhone знайти меню «Бездротові мережі і підключення». «Wi-Fi Direct». «Активувати»;
 • На телетехнікою знайти «Мережа». «Wi-Fi Direct»;
 • Вибрати зі списку свій iPhone і відправити запит на підключення.

способів дивитися відео з iPhone на телевізорі

Розвиток технологій не стоїть на місці. Коли в телевізорах почала з’являтися операційна система, це значно розширило список можливостей цього пристрою. Крім виходу в інтернет, скачування додатків, установки ігор для TV, з’явилася можливість і синхронізувати телевізори зі своїми мобільними пристроями. Тепер з екрану TV можна переглядати фотографії і слухати музику, яка знаходиться на смартфоні або планшеті, що набагато комфортніше робити на великому екрані.

Розглянемо, як саме можна дивитися відео з iPhone на телевізорі.

HDMI, або композитний роз’єм

Будь-який сучасний телевізор володіє одним або декількома портами HDMI. Дана технологія дозволяє передавати відеодані високої якості з великою швидкістю.

Виводити зображення з iPhone можливо за допомогою прямого під’єднання кабелю між телефоном і TV-портом HDMI. При цьому навіть може надавати відеоролики у високій якості без затримок. І це є для всіх телевізорів Smart TV і звичайних, з відповідним роз’ємом незалежно від моделі: LG, Samsung, Sony і т.д.

Додатковий софт встановлювати не доведеться, зате потрібно з’єднати порт Apple Lightning (або для більш ранніх моделей. 30-контактний) і HDMI / VGA. Але, відповідно, потрібно придбати AV-кабель Apple і Lightning Digital AV-адаптер.

 • Пристрої відключаються;
 • Підключаємо кабель до порту HDMI на TV, а інший до AV-адаптера;
 • Адаптер приєднуємо до iPhone;
 • Тепер потрібно включити обидва пристрої;
 • Після включення потрібне з’єднання повинно з’явитися автоматично.

Якщо автоматична установка не відбулася, то вручну робиться так. На iPhone в налаштуваннях виконати активацію передачі через HDMI, а на TV вибрати в якості джерела сигнал HDMI, який задіяний (якщо портів кілька)

З недоліків можна відзначити, що для підключення потрібен спеціальний провід та адаптер, благо, ринок пропонує безліч різних варіантів. Та й наявність дроти знижує комфортність користування таким способом.

Якщо можливості підключити до HDMI немає, можна використовувати композитний роз’єм (інакше званий «тюльпаном») і VGA-адаптер Lightning від Apple. Цей варіант придатний, якщо біля телевізора є аналоговий вхід.

 • Підключити адаптер до iPhone.
 • Підключення кабелю до TV (кожен штекер повинен вставлятися в гніздо). У VGA-кабелі звуковий вхід підключається окремо.
 • Після підключення пристроїв настройки повинні завантажитися автоматично. Якщо цього не відбудеться, потрібно буде виконати ручне налаштування.
 • Увімкнути телевізор в необхідний сигнал введення. Для цього в настройках TV в якості джерела сигналу вибирається iPhone.
 • Тепер можна включати відео на телефоні. Причому на більш ранніх моделях iPhone будуть відображатися тільки програми, які відтворюють медіаконтент, а в більш пізніх. буде дублюватися екран.
READ  На телевізорі Samsung пропало зображення

Композитний і 30-контактний роз’єм не підтримує передачу даних в форматі Full HD

Через медіаплеєр Chromecast

Цей пристрій виробляє компанія Google. Воно призначене для потокової передачі медіаконтенту, але, на відміну від приставки Apple TV, не має такого набору функцій. Chromecast являє собою невеликий гаджет, схожий на флешку, який вставляється в HDMI-роз’єм, а від мобільних пристроїв передачу здійснює по WI-FI.

Для передачі зображень або щоб подивитися що-небудь з iPhone, потрібно виконати наступне:

 • Завантажити на телефон додаток Google Home (сумісна версія операційної системи. iOS 9.1) або Chromecast.
 • У вас повинен бути Google-аккаунт, наявність HDMI-роз’єму в телевізорі і домашня захищена мережа WI-FI.
 • У викачаному на телефон софт потрібно підключитися до опції Chromecast і до мережі WI-FI.

Варто відзначити, що далеко не всі інтернет-ресурси будуть доступні таким способом. Сумісними, наприклад, є Play Movies і Music, YouTube.

В даному випадку екран не дублюється, а просто телефон посилає запити, що і як шукати, а контент гойдається з інтернету.

Photo Cast добре переносить картинки, фотографії та відео з галереї на TV, але для якості Full HD потрібна платна версія.

Але в цілому є ще багато недоліків: з’єднання може перериватися або дані передавати з затримкою. А найбільший мінус, що занадто мало ресурсів, з яких можна переглядати контент.

Використовуючи приставку Apple TV

Apple TV. пристрій, призначений для передачі даних на екран телевізора з сервісів інтернету, iTunes, будь-яких пристроїв Apple: плеєрів, комп’ютерів, смартфонів і планшетів.

Apple TV забезпечує доступ до всіляких відео- і аудіоресурсів, і якщо у вас не Smart TV, то він додасть йому функціональності такого.

Ця приставка. невеликий пристрій, який передає дані в потоковому режимі, тобто не зберігає у себе. Може відтворювати HD і Full HD без затримок і з багатоканальним звуком.

Підключається Apple TV до телевізора через HDMI або аналоговий роз’єм.

AirPlay. це технологія, розроблена компанією Apple для бездротової потокової передачі медіаконтенту між пристроями, які сумісні з даною технологією.

Після підключення приставки Apple TV, потрібно під’єднати всі пристрої до WI-FI-мережі і включити опцію AirPlay на iPhone.

Можна включити функцію «Повторити екрану» на iPhone, щоб відображати екран телефону на TV.

Але якщо у вас немає приставки Apple TV, і купувати ви її не хочете (а вартість її чимала), то виникає питання, чи можна використовувати AirPlay без пристрою Apple TV.

Для виведення на екран комп’ютера існують програми (на сьогоднішній момент кращими вважаються AirServer і Reflector), які можуть замінити Apple TV. І dr.fone для iOS, яка, крім інших функцій має можливість повторювати екран мобільного пристрою на моніторі.

Але для того щоб відтворити контент на телевізорі без Apple TV, потрібно шукати альтернативні способи. Зокрема, за допомогою установки додатка iMediaShare, але це вже відноситься до технології DLNA. Хоча додаток цілком може замінити придбання приставки Apple.

Крім цього, на ринку з’являються аналоги пристрою Apple TV, наприклад, адаптер BSPW-100U (універсальний бездротової донгл). Він підтримує AirPlay, але транслювати можна через нього не тільки з iPhone, але і з пристроїв з іншими операційними системами.

Способи підключення iPhone до TV

Передавати інформацію на телебачення можна бездротовим й провідним способом, з використанням спеціальних додатків і додаткових пристроїв і приставок.

Оскільки відео з iPhone на телевізорі можна дивитися, використовуючи кілька варіантів. Зупинимося детальніше на кожному із способів і визначимо їх переваги та недоліки.

Як вивести екран iPhone на телевізор LG?

 • Встановіть на телевізор безкоштовний додаток LG Smart Share.
 • Встановіть на пристрій з iOS додаток Twonky Beam.
 • Відзначте в додатку пункт «show or hide the visual indicators at the edge of the screen».
 • Виберіть відеофайл, який ви хочете вивести зі смартфона на великий екран телевізора LG.

Чи можна підключити iPhone до телевізора?

Сьогодні єдиний нормальний спосіб виводити зображення з iPhone на великий екран без проводів. Apple TV. Вона підключається до телевізора, монітора або проектора через HDMI і може приймати зображення з iOS-пристрої через AirPlay.

Як вивести зображення з iPhone на телевізор через HDMI?

Підключіть iPhone, iPad або iPod touch до дисплея:

 • Підключіть цифровий AV-адаптер або адаптер VGA до порту зарядки в нижній частині пристрою з ОС iOS.
 • Підключіть кабель HDMI або VGA до адаптера.
 • Підключіть інший кінець кабелю HDMI або VGA до зовнішнього дисплею (телевізора, монітора або проектора).
 • Увімкніть зовнішній дисплей.

Як вивести зображення з iPhone на телевізор через USB?

Чи можна підключити iPhone до телевізора через USB? Можливо, найпростіший спосіб вивести зображення з iPhone на TV, це використання перехідника (адаптера) з Lightning роз’єму на HDMI. Використовувати USB перехідник для сполучення Вашого смартфона з телевізором недоречно, т. К.29 травня 2017 р.

Як підключити iPad до телевізора через HDMI?

Підключення iPad через роз’єм Lightning

 • Вставте цифровий перехідник Lightning. AV або перехідник Lightning. VGA в роз’єм для зарядки iPad в нижній частині його корпусу.
 • Вставте кабель HDMI або VGA в адаптер.
 • Підключіть інший кінець кабелю HDMI або VGA до зовнішнього дисплею (телевізора, монітора або проектора).

Як зробити трансляцію з телефону на телевізор?

Як транслювати екран пристрою Android

 • Переконайтеся, що ваш планшет або мобільний телефон підключений до тієї ж мережі Wi-Fi, що і пристрій Chromecast.
 • Відкрийте програму Google Home.
 • Виберіть пристрій.
 • Натисніть Транслювати екран Транслювати екран.

Як включити Air Play?

Для цього перейдіть в налаштування Kodi (значок шестерінки) і відкрийте пункт Services ( «Послуги»). У підміню зліва ви знайдете вкладку AirPlay, виберіть її. Переведіть повзунок праворуч від рядка «Enable AirPlay support» ( «Включити підтримку AirPlay»).

Як підключити iPhone до телевізора DEXP?

Схема з’єднання дуже проста: вставте один кінець кабелю HDMI / VGA в телевізор, а другий. в перехідник для пристроїв Apple, а потім підключіть iPhone до перехідника. Можете також підключити до другого роз’єму Lightning зарядку, щоб батарейка не сідала в процесі роботи.

Як транслювати з iPhone на Android телевізор?

Якщо функція AirPlay не настроєна, натисніть кнопку (вибір входу) на пульті дистанційного керування телевізора в виберіть (AirPlay). Потім виберіть пункт Налаштування AirPlay і HomeKit і включіть AirPlay. Переконайтеся, що пристрій Apple підключено до тієї ж мережі, що і телевізор. Виберіть на пристрої Apple контент для трансляції.

Як дублювати екран iPhone на макбук?

На вашому iPhone відкрийте пункт управління і включіть повтор екрана. Виберіть пристрій з ім’ям вашого комп’ютера Mac. На екрані Mac OS з’явиться код, введіть його на iPhone. Відразу після цього почнеться передача зображення з екрану iPhone на екран комп’ютера або ноутбука Mac.

Як дізнатися код від свого телевізора?

 • Відкрийте додаток YouTube на телевізорі.
 • Натисніть на значок налаштувань.
 • Прокрутіть сторінку вниз і виберіть Підключити вручну. На екрані з’явиться код синього кольору.
 • Введіть код на смартфоні, планшеті або комп’ютері.

Чи можна транслювати з телефону на телевізор?

Як транслювати екран пристрою Android

 • Переконайтеся, що ваш планшет або мобільний телефон підключений до тієї ж мережі Wi-Fi, що і пристрій Chromecast.
 • Відкрийте програму Google Home.
 • Виберіть пристрій.
 • Натисніть Транслювати екран Транслювати екран.

Що потрібно для роботи

Будь-який сучасний iPhone або iPad підтримує технологію виведення звуку або зображення по AirPlay. Складніше знайти приймач сигналу для передачі його не телевізор.

Кращим приймачем є саме приставка Apple TV. Вона без всяких проблем дозволяє виводити зображення і не вимагає додаткового ПЗ або довгих налаштувань.

Можна вивести зображення через комп’ютер. Mac або Windows комп’ютер теж може виступати приймачем сигналу AirPlay. Для цього доведеться встановити спеціальний додаток. Кращими на даний момент є програми AirServer і Reflector.

Обидві програми є платними, але мають пробний період для тестування працездатності. Вони дозволяють не тільки виводити зображення, але і проводити запис екрану або підключати кілька пристроїв одночасно.

Залишається лише підключити комп’ютер до телевізора по HDMI.

Деякі телевізійні приставки теж вміють приймати AirPlay сигнал. Багато подібних приймачів продається на AliExpress або GearBest.

Стабільність роботи таких гаджетів залишає бажати кращого, з’єднання часто переривається, пристрої не бачать один одного, виникають затримки сигналу.

Краще орієнтуватися на приставки, що працюють під управлінням ОС Android, розробники програми Reflector випустили версію для цієї мобільної системи.

✏️ Нам пишуть:

У мене є iPhone 7, хочу стрім з нього на телевізор. Що для цього потрібно, які пристрої підійдуть?. Віталій

Для виведення зображення з iPhone, iPad і iPod Touch в Apple розробили спеціальну технологію. AirPlay.

READ  Як підключити інтернет з iPhone на комп'ютер

Вона підтримується всіма сучасними гаджетами Apple і дозволяє виводити зображення в режимі віддзеркалення або звук з мобільних пристроїв на екран комп‘ютера або телевізора.

Як працює AirPlay

Працює все дуже просто. Коли приймач сигналу буде активний, досить викликати контрольний центр на iPhone або iPad і в розділі Повтор екрану вказати приймач для виведення зображення.

Ось так можна перетворити телевізор в приймач сигналу AirPlay.

Як з iPhone вивести на телевізор

Як підключити iPhone до телеку через Wi-Fi?

До того, як підключити iPhone до телеку через Wi-Fi, необхідно цю кращу мережу зробити або організувати вже наявну.

По-1-х, сам телевізор повинен мати модуль Wi-Fi. Якої марки буде сам пристрій. повністю не так уже й важливо, будь хоч LG інакше кажучи Samsung. Хоча деякі моделі бувають варіації неохоче «спілкуватися» з телефоном. Зате, наприклад, Samsung став впроваджувати дуже потужний інструмент AllShare. аналог Smart Share у LG. Обидва цих інтегрованих додатки легко допоможуть організувати підключення до бездротової мережі.

Що ж знадобиться, необхідно підключити телевізор до будь-якої доступної сьогодні мережі. Підключається до Wi-Fi і сам iPhone, а в закінченні на телефоні необхідно запустити додаток на роботі з бездротовою мережею. Наприклад, Twonky Beam, яке доступне в офіційному Apple Store. В налаштуваннях цього додатка необхідно поставити прапор поруч з параметром «Show or hide the visual indicators at the edge of the screen». Далі буде потрібно обрати необхідне відео та в додатковому меню відзначити определившееся пристрій. Тут. телек. З’явиться напис «Beaming». і відео почне транслюватися на екран телевізора.

Використовується і пристрій Google Chromecast, яке схоже на флешку по іншому брелок, підключається в HDMI-роз’єм, а в закінченні в рамках домашньої мережі Wi-Fi здійснюється передача відеопотоку.

Как вывести фото или видео с iPhone или iPad на телевизор – 4 способа | Яблык

Allcast TV. просте і стабільне додаток

 • Завантажте, встановіть і запустіть додаток. Система в автоматичному режимі розпочне пошук доступних для підключення пристроїв (розпізнаються як медіа-сервіси);
 • В відобразиться списку виберіть іконку TV;
 • Вкажіть тип файлів для відображення (фото або відео);
 • Виберіть необхідний запис з внутрішнього сховища і відтворіть її.

Базовий функціонал дозволяє дивитися фільми з iPhone за допомогою YouTube або Vimeo.

Як З iPhone Вивести Зображення На Телевізор

Останні моделі «яблучних» пристроїв. наприклад iPhone або iPade. мають чудове дозвіл екрана, так що завжди хочеться подивитися фото або фільм, кліп або інше відео, а економію і просто пограти на великому екрані. Тому часто на профільних форумах бувають питання, як підключити iPhone до телеку? Чи можна це зробити взагалі? Адже не всі мобільні пристрої дозволяє вивести зображення на великий екран.

Як вивести гру з iPhone на телевізор

Як підключити iPhone / iPad до телевізора? (2 способи)

Трансляція контенту iOS пристрою на телевізор з WI-FI без Apple TV. Огляд iMediaShare і Flipps

Як підключити iPad iPhone iPod до телевізора

Як підключити iPhone до телевізора без Apple TV і без проводів

Як Дивитися Фото Відео з iPhone на TV Без Jailbrake, AppleTV, дроти video from iPhone to TV

Висновок картинки з екрану iPad / iPhone / iPod на телевізор через HDMI

6 способів Як Підключити Смартфон до Телевізора?

AirPlay iPhone / iPad screen to Smart TV

Хмарний геймінг: Граю в сучасні ігри з телевізора через інтернет. GameFly

Як вивести зображення з Android смартфона або планшета на телевізор II СПОСОБУ

Головна »Вибір» Як вивести гру з iPhone на телевізор

З’єднати iPhone з телеком. як це зробити?

Звичайно кілька методів, самі з’єднати iPhone з телеком:

 • за допомогою додаткових пристроїв;
 • за допомогою бездротового зв’язку Wi-Fi;
 • за допомогою HDMI або композитного роз’єму.

Будь-який з цих способів працює, хто по-своєму непоганий, хто має свої особливості.

Варіанти підключення iPhone до TV

Синхронізувати техніку за допомогою таких дій:

 • НDMI-провід або композитний роз’єм. це найпростіший метод передачі контенту на телевізор. Підходить для моделей, які не підтримують бездротове підключення.
 • Приставка Apple TV. за допомогою цього пристрою навіть екран, не оснащений технологією Smart TV, стає повноцінною медіа-системою.
 • Бездротове підключення DLNA. якщо телевізійна панель підтримує Wi-Fi, то синхронізувати техніку можна навіть без додаткового обладнання. Користувачеві просто потрібно буде завантажити спеціальну програму на iPhone і підключиться до телевізійної панелі.
 • Медіаплеєр Google Chromecast. за допомогою цього гаджета можна транслювати відео з iPhone на телевізор. Власники iPad також можуть виконувати підключення.

Підключення за допомогою HDMI-проводу або композитного роз’єму

На всій продукції Apple встановлений фірмовий роз’єм Lightning. Його можна легко синхронізувати з телевізором через HDMI або VGA-порт. Все, що знадобиться для підключення. це перехідник Apple Lightning Digital AV Adapter і HDMI-кабель або адаптер Lightning-VGA і композитний провід з «тюльпаном» на іншому кінці.

Використання НDMI кабелю дозволяє створити підключення безпосередньо, що вельми позитивно позначається на якості передачі мультимедіа-контенту. Тому можна дивитися на великому екрані презентації та ролики в HD-якості з дозволом до 1080p, а також заходити на інтернет-сайти і грати в ігри.

Процес з’єднання досить простий: потрібно лише вставити адаптер в смартфон (до речі, він ідеально підходить і до планшета тієї ж фірми), а кабель. до відповідних роз’єми на переходнике і телевізорі. Вибрати за допомогою пульта необхідний режим сигналу, і все! Нічого налаштовувати і скачувати не потрібно, тому що відразу ж на екрані з’явиться потрібна картинка. Читай також, причини, за якими комп’ютер не бачить TV за допомогою кабелю HDMI.

Як дивитися відео з YouTube, на телевізорі, через iPhone

На більшості телевізорів Smart TV вже є вбудований додаток порталу YouTube. Але якщо такого додаток немає або воно не функціонує. То в таких ситуаціях користувач може дивитися відео з цього сайту, за допомогою iPhone.

Для цього достатньо завантажити додаток YouTube на телефон і натиснути спеціальну кнопку в верхньому кутку.

Після чого відео сайту почне транслюватися на TV.

Обов’язкова умова для роботи програми. телевізійна панель повинна підтримувати DLNA, а також все обладнання повинно працювати в одній мережі. Читайте також, як з монітора комп’ютера зробити повноцінний телевізор.

Чи можна подивитися відео з iPhone на телевізорі

Існує 4 основні варіанти, як вивести відео з iPhone на екран телевізора, розглянемо кожен докладніше.

Приставка Apple TV

Приставка Apple TV багатофункціональний пристрій при підключенні, якій можна:

 • грати в телефонні ігри на екрані TV;
 • переглядати різні файли з iPhone (фото, відео) на телевізорі;
 • брати в прокат фільми;

Інструкція, як передавати відео за допомогою Apple TV:

 • Підключити всі техніку до бездротової мережі.
 • Запустити на iPhone опцію AirPlay.
 • Включити трансляцію на приставці.

Очевидно, що з урахуванням таких можливостей було б дивно купувати Apple TV тільки заради передачі зображення з дисплея телефону на великий екран, особливо беручи до уваги вартість цього устаткування (11490 руб. І 15490 руб з накопичувачем 32 ГБ і 64 Гб відповідно). Цей спосіб відмінно підійде тим, у кого вона вже є.

Таким же методом передається зображення з iPhone і інший цифровий контент. Читайте також, способи підключення Xbox до телевізора.

DLNA підключення

Цей варіант підходить тільки для власників телевізорів оснащених технологією Wi-Fi. В іншому випадку знадобиться додаткового адаптера.

Основні правила бездротового підключення:

 • телевізор, оснащений опцією Wi-Fi;
 • iPhone і телевізійна панель повинні бути приєднані до одного маршрутизатора;
 • Завантажити на смартфон спеціальний додаток з App Store (iMediaShare, Flipps, TV Assist, Belkin MediaPlay).
 • Після установки, необхідно зайти в додаток, відкрити список доступних пристроїв в настройках.
 • Вибрати свій телевізор

Після цього дії користувач зможе транслювати не тільки файли з пам’яті телефону, але і безпосередньо з браузера в режимі онлайн. Читайте також, як вибрати адаптер для телевізора.

медіаплеєр Chromecast

Головний «пошуковик» світу, компанія Google, випустила продукт, що компенсує відсутність технології Wi-Fi в телевізорах. Схожий на велику флешку, прилад вставляється в HDMI-роз’єм на панелі TV, підключається до домашньої мережі і функціонує як відсутній модуль. Крім того, він пропонує кілька популярних інтернет-сервісів, тому цілком може розцінюватися як мультифункціональний пристрій, що наближає його до Apple TV. Те, що володіє схожими функціями, воно коштує в рази дешевше. всього лише 2000 руб. Для підключення iPhone до телевізора з його допомогою необхідно зробити ті ж дії, що і при установці DLNA-з’єднання. Читайте також, як підключити планшет до телевізора.

Підключення через інші приставки

Як було сказано вище, для оснащення свого телевізора Smart функціями зовсім не обов’язково вибирати дорогу AppleTV. Є й інші приставки, які також дозволяють підключити iPhone до будь-якого телевізора.

READ  Як підключити мікрофон до телевізора Samsung

Бездротове підключення через DLNA

Зображення та відео з iPhone, ролики з YouTube, відтворена музика, можуть передаватися на телевізор за допомогою бездротової мережі WI-FI. Через новомодне пристрій на великому телеекрані можна грати навіть в ігри. Управління процесом ведеться з телефону, а всі дії дублюються на телевізорі.

Зрозуміло, такий спосіб передачі мультимедійного контенту вважається одним з найпростіших, оскільки весь процес полягає в натисканні декількох кнопок на дисплеї гаджета. Але крім мобільного пристрою, телевізор також повинен відповідати певним характеристикам. При відсутності можливості підключення телепанелі до бездротової мережі, необхідно буде вдатися до додаткового обладнання або спеціальним адаптерам.

Щоб створити домашню мережу за технологією DLNA, необхідно реалізувати 2 умови.

 • Головне, щоб телевізор, на якому планується відтворювати відео, був оснащений підтримкою роботи з WI-FI з’єднанням.
 • Крім того, телефон і телевізійне обладнання повинні мати підключення до одного маршрутизатора.

Якщо зазначені вище умови дотримані, можна приступати до установки додаткових додатків для роботи. їх можна скачати безкоштовно в App Store. Програмне забезпечення для роботи з бездротовою мережею допоможе здійснювати передачу даних з телефону на телевізор. Вибрати можна з декількох популярних утиліт: TV Assist. ImediaShare, Flipps, iMediaShare, Belkin MediaPlay. Зрозуміло, використовуючи безкоштовні версії, користувач змушений буде спостерігати постійно миготять рекламу, яку доведеться закривати. Однак у порівнянні з усіма перевагами, це несуттєвий мінус.

Після установки додаткового програмного забезпечення, необхідно провести нескладну настройку. Запустивши додаток, у відповідному пункті вибрати вкладку з підключеними до мережі пристроями і відзначити свій телевізор. Як правило, завжди висвічується марка телевізора, або назву моделі.

Багато подібні програми для iPhone припускають підтримку різних сервісів YouTube, Vimeo. FoxNews, вбудований інтернет-браузер. Тому транслювати відео можна не тільки з пам’яті телефону або хмари, але і безпосередньо з інтернету.

Для синхронізації пристроїв необхідно і через інтерфейс телевізора дозволити доступ з мобільного гаджета. Тепер можна включати відео на iPhone і транслювати його на великому екрані.

Подібні додатки мають і додаткові можливості. Наприклад, перетворюють гаджет в ПДУ (це допоможе в разі, якщо ваш телевізійний пульт не працює). У TV Assist любителі помалювати можуть поекспериментувати з вкладкою «Фарба». Малюючи на телефоні, зображення також з’являється і на екрані TV.

П’ять способів виведення відео з iPhone на телевізор

Сучасні технічні пристрої відкривають користувачам великі можливості: наприклад, зрозумівши, як вивести відзняте відео з iPhone на телевізор, можна легко перетворити свій гаджет в мобільний кінотеатр. Передача зображень і відеороликів з iPhone доступна різними способами, і при цьому зовсім не обов’язково купувати додаткове обладнання. Сучасні мобільні пристрої мають необхідні вбудовані функції.

Smart приставка AppleTV

У разі, якщо телевізор не має підтримки AirPlay, або в ньому немає Smart функцій для сполучення його з iPhone, буде потрібно приставка AppleTV. Вона оснащена власним процесором, пам’яттю, Wi-Fi модулем і ОС. Вони дозволяють використовувати TV, до якого вона підключена, як SmartTV.

Порада! Перед виконанням сполучення Apple iPhone і TV за допомогою фірмової приставки американського бренду рекомендується оновити на всіх пристроях ОС. Це дозволить уникнути неполадок при синхронізації.

Для підключення мобільного телефону до TV за допомогою AppleTV діє таким чином:.

 • Приставка і смартфон підключаються до однієї бездротової мережі.
 • В налаштуваннях AppleTV потрібно відкрити пункт «пристрою» і знайти девайс, з яким потрібно виконати з’єднання.
 • У вікні про сполученні необхідно видати згоду.
 • На екрані телевізора з’явиться вікно з кодом, який потрібно ввести на iPhone. Якщо в подальшому подібне підключення буде здійснюватися часто, то запит пароля можна відключити на настройках приставки.

Как подключить iPhone/iPad к телевизору? БЕЗ Apple TV

Після установки з’єднання перевірити його працездатність можна, запустивши на смартфоні відео. воно повинно автоматично дублюватися на TV.

Корисна порада! Встановивши на телефон додаток AppleTV Remote, його можна буде використовувати замість ПДУ. Це зручно не тільки для стандартного перемикання каналів або гучності, а й введення тексту при використанні Smart функцій приставки. клавіатура буде відображатися на смартфоні.

Як підключити iPhone до TV через HDMI-кабель або аналоговий роз’єм

У мобільних гаджетах Apple використовується фірмовий роз’єм. Залежно від моделей, це 30-контактний, як у iPad, iPhone 4 або iPod touch (4-го покоління) або Lightning 8-контактний, починаючи з iPhone 5 і iPod Touch 5-го покоління. Під такі стандарти випускається велика кількість різних аксесуарів, в тому числі і Digital AV Adaptor. цифровий адаптер, який дозволяє дублювати цифровий контент з iPhone, iPad або iPod на екран телевізора. Він має HDMI інтерфейс, який доступний на більшості сучасних ЖК TV. Для підключення мобільного пристрою до широкоекранної панелі через такий аксесуар потрібно HDMI-кабель, які також не входить до комплекту.

У разі відсутності можливості передачі відео з iPhone через HDMI на телевізор, може допомогти композитний або компонентний кабель. Це стандарт, який отримав просту назву «тюльпан». Такий варіант підійде для телевізійного обладнання, у якого присутній аналоговий роз’єм. У цьому випадку в якості адаптера для мобільного пристрою необхідно придбати композитний або компонентний AV-кабель від Apple відповідно.

Інструкція по підключенню iPhone до TV через кабель.

 • Підключення адаптера до телефону.
 • Підключення HDMI, композитного або компонентного кабелю до телевізора.
 • Включення телевізора і передача його в режим відповідного сигналу введення.
 • Після того, як все буде підключено, вивести відео з iPhone на екран телевізора легко. достатньо просто включити ролик на мобільному пристрої.

Таким чином можна не тільки транслювати відео в HD-форматі з роздільною здатністю до 1080p. (Для Lightning), але і зображення, музику, презентації, переглядати програми, інтернет-ресурси тощо.

Тут варто зазначити, що аналоговий і 30-контактний роз’єм для ранніх версій не підтримують передачу відео в форматі Full HD.

Способи підключення iPhone до телевізора

Синхронізація цих пристроїв для транслювання відео і передачі зображення з використанням кабелю можлива наступними способами.

 • Через HDMI-кабель або композитний роз’єм. У разі відсутності у TV можливості підключення до бездротової мережі, це самий бюджетний варіант як передати медіаконтент.
 • Використовуючи фірмову технологію AirPlay.
 • Через додаткову приставку Apple TV. Завдяки цьому пристрою навіть найпростіший сучасний телевізор без Smart TV можна перетворити на потужний мультимедійний центр. Звичайно, купувати такий медіаплеєр тільки з метою транслювання відео з iPhone на телевізор не раціонально. Якщо метою користувача є не тільки підключення гаджета, але і оснащення свого телевізора іншими корисними функціями, варто задуматися про подібний TV-обладнанні. Вибір тут не обмежений тільки «яблучної» технікою: приставки Smart TV пропонують багато виробників.
 • Через бездротове соедіненіяDLNA. Якщо телевізор має функцію підключення через WI-FI, то вирішити питання синхронізації можна без додаткового обладнання. Досить буде встановити безкоштовний додаток на свій гаджет і підключитися до TV.
 • Через устройствоChromecast. Це невеликий цифровий медіаплеєр від компанії Google. За допомогою нього можна і iPad підключити до телевізора.

технологія AirPlay

Створення даної технології призвело до можливості передавати будь-яку інформацію, відтворювати онлайн відео і дублювати зображення екрану iPhone на телевізор.

Важлива вимога для забезпечення такого зв’язку. наявність підтримки функції у TV. Якщо її не передбачено, то можна використовувати консоль AppleTV або аналоги, їх можливості детально описані нижче.

Підключення iPhone до TV за допомогою AirPlay здійснюється наступним чином:

 • девайс і TV підключаються до однієї бездротової мережі;
 • свайпом вниз потрібно відкрити шторку і знайти пункт в швидкому доступі. дублювання екрану;
 • у вікні, знайти Smart телевізор, з яким виконується сполучення;
 • після вибору TV на його екрані з’явиться вікно з паролем, яке необхідно ввести на мобільнику.

Для відключення дублювання досить знову відкрити шторку і один раз тапнуть по кнопці функції AirPlay.

Roku TV

RokuTV має скромні розміри і підключається через HDMI роз’єм. Останні моделі мають підтримку відео в 4K, а простота настройки робить пристрій популярним у користувачів. Мінус. погана русифікація інтерфейсу.

Для комутації iPhone і приставка підключаються до однієї Wi-Fi мережі. SmartBox автоматично виявить всі девайси в межах видимості. вибираємо потрібний і виконуємо сполучення. Починається автоматичне відображення картинки з iPhone на TV.

Порада! Для більш тонкої настройки рекомендується встановити на телефон додаток RokuTV. воно є в AppStore.

BETATECH.COM.UA 2021