Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як вивести відео на телевізор Samsung

Table of Contents

Lightning Digital AV Adapter: для iPhone і iPad

Щоб підключити мобільні пристрої виробництва компанії Apple до телевізора, вам знадобиться спеціальний адаптер. Він буває як для нового роз’єму Lightning, так і для старого, 30-контактного. За результатами дослідження порталу Panic.com з’ясувалося, що адаптер Lightning передається не нативное зображення у форматі 1080р, а перетворює його з менш якісного HD. Через це при передачі даних на зображенні іноді з’являються артефакти.

вивести, телевізор, samsung

Може мати роз’єми HDMI, VGA, mini jack 3,5 mm.

способів підключити мобільний гаджет до телевізора

Як підключити смартфон до телевізора? Це питання задають багато власників мобільних телефонів, які хочуть дивитися свої фотографії та відеозаписи на великому екрані. Chip підготував добірку з 10 корисних аксесуарів і готових рішень, за допомогою яких картинку з гаджета можна вивести на великий екран.

Більшість сучасних мобільних телефонів з операційною системою Android або iOS володіють потужною начинкою, забезпечуючи користувача функціями повноцінного PC, а також оснащені просунутими камерами, що перетворює їх на справжню машину з виробництва аматорського фото і відео. Звичайно, для всього цього просто необхідна можливість підключення до телевізора, щоб продемонструвати близьким і друзям ваші відпускні фото і відеоролики.

Однак не кожен користувач знає, як підключити свій улюблений гаджет до домашнього телевізора. Якщо з побутовими плеєрами проблем немає. підключення виконується за допомогою кабелю HDMI, то в смартфон його НЕ увіткнеш. Навіть володіючи сучасним Smart TV (телевізором з функцією підключення до інтернету і різними вбудованими додатками), налаштувати можливість передачі контенту із смартфона або планшета на великий екран не так-то просто.

Редакція iChip.ru готова поділитися 10 різними способами підключення телефону до телевізора, а також розповість про плюси і мінуси кожного з них.

Підключення через Wi-Fi Direct

Технологія Wi-Fi Direct реалізована на всіх телевізорах з функцією Smart і оснащених модулем Wi-Fi. Є вона і на більшості сучасних смартфонів. Її суть полягає в з’єднанні пристроїв один з одним без посередництва точки доступу. Телефон при цьому розпізнається телевізором як мультимедійний пристрій, а не накопичувач. Щоб організувати підключення, потрібно активувати на смартфоні режим Wi-Fi Direct, а на телевізорі режим Share. На пристроях з будь-якими версіями ОС вона знаходиться в налаштуваннях бездротових підключень.

При такому з’єднанні є можливість тільки використовувати додаток Фотоальбом на смартфоні для перегляду знімків. Відеоролики подивитися не вдасться. Швидкість відображення, особливо великих знімків, дуже низька.

Дізнатися, чи підтримує Wi-Fi Direct саме ваш телевізор, можна тут, ввівши його модель в поле Keywords:

Підключення через USB Type-C

Цей спосіб підходить для Android-пристроїв. Флагманські моделі смартфонів, які мають роз’єм USB Type-C, можна підключати до різних телевізорів, використовуючи перехідник. На одному кінці перехідника повинен бути штекер USB Type-C, на іншому. HDMI, VGA, DVI, Display Port або miniDP, в залежності від входу на вашому телевізорі.

Найкраще купувати універсальні перехідники: на них кілька портів, в які можна вставляти кабелі від різних телевізорів, а також моніторів і проекторів.

Може мати роз’єми HDMI, DVI, VGA, mini jack 3,5 mm.

Бездротова передача даних через Apple TV. AirPlay

TV-приставка третього покоління від компанії Apple в даний час є найзручнішим рішенням, щоб відобразити контент з мобільного iOS-пристрої на телевізорі. З’єднання iPhone / iPad зі стрімінговой приставкою встановлюється швидко і легко, якість зображення дуже гарне завдяки підтримці формату 1080р. Затримка становить приблизно півсекунди, так що іноді можна навіть пограти в не дуже жваві ігри.

Підключення через SlimPort

Головним конкурентом MHL майже відразу ж став стандарт SlimPort (Mobility DisplayPort). Але реалізований він був в основному в пристроях компанії LG і Samsung. Він забезпечував більш якісну картинку, тому що трансляція йде без декодування сигналу, що виключало лаги при передачі зображення. При цьому спеціальний адаптер microUSB-HDMI не потребував в підключенні до джерела живлення. Хоча такий порт в адаптері є, він призначений вже для підживлення самого смартфона, що дуже зручно при тривалих демонстраціях відеоконтенту або іграх. Максимальна якість зображення, що передається на екран телевізора, таке ж. 1080р.

Серед мінусів відзначимо високі вимоги до якості HDMI кабелю. Якщо у вас він з дешевих, то можлива поява шумів і навіть відсутність сигналу.

Єдине. ваш пристрій може безальтернативно підтримувати його замість MHL (як це робили смартфони Galaxy серії Nexus). Дізнатися, чи можна підключити ваш смартфон до телевізора через SlimPort, можна ось тут:

Chromecast: простий, але дорогий стрімінг

Тим, хто хоче організувати бездротову трансляцію медіафайлів з мобільного телефону під управлінням Android на телевізор найбільш простим способом, слід вдатися до допомоги стрімінговой флешки Chromecast або Chromecast 2 від компанії Google.

В цьому випадку ви ще й модернізіруете своє TV-пристрій, якщо він не мало функції підключення до мережі.

За замовчуванням Chromecast додає телевізору велику кількість медіа-контенту, YouTube і браузер Chrome.

Що краще: по кабелю або по Wi-Fi?

Сьогодні вже мало хто пам’ятає, що більшість моделей смартфонів володіли не настільки швидкісним модулем Wi-Fi, і виробники, бачачи необхідність передачі контенту на TV, оснащували свої пристрої спеціальному чіпом відеовиводу через HDMI. Наприклад, смартфон LG 2X мав для цих цілей на верхній межі окремий Micro HDMI порт і дозволяв транслювати на телевізор все, що відбувалося на екрані смартфона в оригінальній якості.

Смартфон LG 2X оснащується окремим портом Micro HDMI для підключення до телефізор

Сьогодні цей роз’єм пішов в минуле, а на зміну йому прийшов універсальний USB-C і ще кілька зручних способів підключення смартфона до телевізора.

VLC. як зробити трансляцію відео на телевізор

VLC. потужний інструмент для роботи з медіа різних форматів. Часто програму використовують для трансляції відео на зовнішні пристрої. Потокове відео налаштовується для файлу, екрана та іншого обладнання відеозахоплення. Перед тим, як передати відео, необхідно правильно налаштувати медіаплеєр.

Як вивести відео на екран телевізора

Перед тим, як вивести відеоконтент на Smart TV через VLC, потрібно завантажити програму з офіційного сайту розробника. Вона поширюється безкоштовно, має простий і зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом при наявності широкого функціоналу.

VLS трансляція на телевізор також можлива через цифрову приставку Apple TV. Користувач отримує всі функції медіаплеєра і підтримку форматів, а також кілька опцій від Apple. Передача відео контенту можлива навіть з мобільних пристроїв. Для цього необхідно безкоштовно завантажити додаток VLC на базі iOS.

При першому запуску плеєра, прийміть ліцензійну угоду. Потім потрібно вказати джерело медіа контенту. Для цього зробіть наступне:

 • У вікні програми натисніть на пункт «Медіа», потім перейдіть в меню налаштувань передачі.
 • У вкладці «Файл» натисніть на кнопку «Додати». Після чого відкриється провідник, де виберіть потрібне відео. Ви можете вибрати відразу декілька файлів. У віконці, розташованому нижче, відкривається пункт дій з обраний відеофайлом. Натисніть на для вибору дій. Натисніть на пункт «Потік», щоб перейти до наступних дій.
 • У вікні виводу потоку натисніть на кнопку «Наступний».
 • У наступному меню настройки натисніть на список, що випадає навпроти вибору шляхів призначення. Додати треба «HTTP», потім натиснути відповідну кнопку.
 • У вкладці ви побачите вже вказаний порт 8080 і шлях у вигляді /. Натисніть на кнопку для переходу в наступне меню.
 • У вікні параметрів перекодування поставте галочку навпроти включення. У рядку профілю виберіть значення Video. H.264 MP3 (MP4).
 • У який з’явився вікні додаткових параметрів мовлення виберіть потрібні вам значення і натисніть на кнопку «Потік».
READ  Чи можна з Samsung управляти телевізором

Якщо всі параметри виставлені правильно, то відобразиться головне вікно в індикатором відтворення, а на зовнішньому пристрої запуститься трансляція.

Таким же чином здійснюється передача відео на інший комп’ютер або пристрої. Слід врахувати, що трансляція відтворюється не з файлу, а в реальному часі. Тому поставити на паузу або перемотати трансльований контент не можна.

Принцип роботи потокового відео

Потокове мовлення. спосіб трансляції відео та аудіо файлів через локальну мережу. Відтворення віддалено стало звичним для більшості сучасних користувачів. На певному порту сервер очікує з’єднання, після сполучення пристроїв через нього передається відео.

З комп’ютера, який є основним, можливо транслювати одразу кілька відео, навіть цілі списки відтворення. Всі дії, що виконуються на головному PC, відображаються на інших пристроях.

Трансляції підтримуються більшістю персональних комп’ютерів або ноутбуків. Якщо ви хочете запустити кіно або відеоролик з PC на екрані телевізора Samsung, LG або будь-який інший моделі LED-телевізори, то для цього необхідно дізнатися IP-адресу комп’ютера. В операційній системі Linux його можна дізнатися через термінал за допомогою команди «sudo ifconfig». В ОС Windows від Microsoft в командному рядку необхідно прописати «ipconfig». Після цього можна переходити до налаштувань медіаплеєра VLC.

Як зберегти потік мовлення за допомогою VLC

VLC передача відео на телевізор підтримується на протоколах HTTP і RTSP. Але крім трансляції, програма дозволяє зберігати відео. Це стане в нагоді в тому випадку, якщо ви вирішили подивитися його пізніше. Щоб це зробити, дотримуйтесь інструкції:

 • Після запуску програми перейдіть в меню «Медіа» і виберіть пункт «Конвертувати / Зберегти».
 • У меню, перейдіть у вкладку «Мережа». В мережевому протоколі пропишіть адресу мережі, а потім натисніть на «Конвертувати / зберегти».
 • У наступному вікні відзначте пункт «Зберегти вхідний потік». У рядку адреси кінцевого файлу визначте директорію для збереження на жорсткому диску комп’ютера. Потім натисніть на кнопку «Почати».

Після вдалого завершення процесу збереження, додаток сповістить вас про це.

Використання для передачі медіаконтенту програми VLC для Smart TV. одне з кращих рішень для перегляду кіно на великому екрані. Плеєр дозволяє виконувати об’єднати пристрої по локальній мережі в кілька кліків, без тонких налаштувань операційної системи і телевізора.

Як вивести відео (фільм) з комп’ютера на телевізор через Wi-Fi

У цій статті я покажу простий спосіб, за допомогою якого ви зможете вивести фільм, або інше відео, фото, музику зі свого комп’ютера, або ноутбука на телевізор. В даному випадку ми будемо виводити відео на телевізор через Wi-Fi. Тобто, без проводів. Що дуже зручно, так як комп’ютер і телевізор можуть знаходиться в різних кімнатах, і нам не потрібно прокладати кабель, або придумувати якісь складні схеми з’єднання. За допомогою цього рішення, на екран телевізора можна відправити будь-який медіаконтент. Все будемо робити стандартним засобом Windows. Без сторонніх програм. Я перевіряв на Windows 10 і Windows 7.

Спочатку в двох словах розповім про те, як це працює. Все побудовано на технології DLNA, про яку я вже багато разів розповідав в різних статтях на цьому сайті. В сучасних телевізорах з Smart TV і в Windows є підтримка DLNA. Цього нам вже досить для того, щоб ми могли відтворити відео, музику, або подивитися фото (яке знаходиться на комп’ютері) на екрані телевізора. При цьому модель і виробник телевізора не грають особливої ​​ролі. Я тестував на Philips з Android TV та LG. На телевізорах Sony, Samsung, Panasonic і т. Д., Все так же працює. Головне, наявність Smart TV і поклчюеніе до роутера.

Єдина умова. Smart TV телевізор і ноутбук (або стаціонарний комп’ютер) повинні бути підключені до одного маршрутизатора. Тобто, до однієї Wi-Fi мережі. Не обов’язково обидва пристрої повинні підключатися через Wi-Fi. Можна і через мережевий кабель. Головне, через один маршрутизатор.

Я сам часто користуюся цією функцією. Найчастіше для перегляду фільмів на телевізорі, які я скачав на комп’ютер. Щоб не копіювати фільм на флешку і дивитися вже з флешки на телевізорі, я просто виводжу фільм безпосередньо з комп’ютера. Так само я часто виводжу фото на екран телевізора, коли потрібно подивитися їх у великій компанії. Це дуже зручно і швидко. У мене до роутера підключено два Smart TV і я можу в кілька кліків відправити будь-яке відео, фото, або пісню на один з телевізорів. З будь-якого PC, або ноутбука в моїй домашній мережі.

У Windows 10 ця функція відмінно працює. Перед написанням цієї статті вирішив перевірити ще на комп’ютері з Windows 7. Там так само все працює. Немає практично ніяких відмінностей в порівнянні з Windows 10.

Виводимо відео, фото і музику на екран телевізора з комп’ютера або ноутбука

Все що необхідно зробити, це відкрити на комп’ютері папку з потрібними файлами, натиснути правою кнопкою миші на відеофайл, аудіо, або фото і вибрати “Передати на пристрій”. У списку повинен з’явиться наш телевізор. вибираємо його.

У Windows 7 все приблизно так само. Пункт “Відтворити на”. Показую на прикладі виведення фотографії на TV.

Після цього має відкритися невелике вікно програвача, де ми можемо управляти відтворенням файлу на телевізорі.

Можна додавати інші файли в список відтворення (перетягнувши їх туди). видаляти їх, ставити на паузу, перемотувати, регулювати звук і т. д. Тобто, весь процес відтворення фільму на телевізорі ми можемо контролювати з комп’ютера.

На телевізорі автоматично почнеться відтворення відео, фото, або музики.

Натисніть на кнопку “Включити потокову передачу мультимедіа”.

Как передать изображение с телефона на телевизор

Після чого переконайтеся, що навпроти вашого телевізора стоїть галочка біля “Дозволено” (хоча, наскільки я розумію, це не обов’язково) і натисніть Ok.

Спробуйте ще раз передати файл на телевізор. Надалі це вікно не повинно з’являтися.

Таким чином можна відтворити на телевізорі не один файл, а цілу папку з відео, музикою, або фото. Точно так же натискаємо на папку правою кнопкою миші і вибираємо “Передати на пристрій”, або “Відтворити на”.

Фото одразу з’явиться на екрані телевізора, і в програвачі на комп’ютері.

А якщо ви дивитеся фільм через “Кіно і TV” в Windows 10, то можна відтворити на TV відразу звідти.

Відкрийте меню, натисніть на “Передати на пристрій” і виберіть свій телевізор.

Як бачите, нічого складного. У мене іноді підвисає сам програвач зі списком файлів в черзі. Зазвичай, потрібно просто трохи почекати.

Якщо спосіб, про який я розповідав вище у вас не работат, то можна спробувати налаштувати DLAN іншим способом. Ось кілька інструкцій:

Якщо компьютра не бачить телевізор або не чути відео

Схема начебто проста, сама функція вбудована в Windows, але проблеми і різні помилки зустрічаються не редкко. Так як пристрої у всіх різні, то і рішення можуть відрізнятися. Давайте спробуємо з’ясувати основні причини деяких неполадок.

 • Комп’ютер не бачить телевізор в списку пристроїв для відтворення. Коли ми натискаємо на “Передати на пристрій” телевізора просто немає в списку. Для початку. просто трохи почекайте (меню повинно бути відкрите). Необхідно переконатись, що телевізор має функцію Smart TV і він підключений до того ж маршрутизатора, що і компьютра. У моєму випадку, на телевізорі додатково нічого налаштовувати не довелося. Він просто повинен бути включений і підключений до роутера.
 • На телевізорі не чути певний відеофайл. Помилка “Формат не підтримує”, або “Файл не можна розпізнати, чи не найден”. Так, таке буває. Я сам стикався. З чим це пов’язано. не зрозуміло. Можливо, телевізор дійсно не підтримує формат відеофайлу, який ви намагаєтеся на ньому відтворити. А може і на комп’ютері якась проблема. Просто я спробував передати на телевізор фільм з-під Windows 10 і на телевізорі з’явилася помилка, що файл не можна розпізнати, а на комп’ютері “Непередбачена помилка пристрою”. Хоча інші файли відтворювалися. А в Windows 7 вдалося відтворити цей фільм на цьому ж телевізорі.
 • Фільм відтворюється із зупинками або зависає. У мене відтворення теж іноді зупиняється, але тільки коли я відкриваю важке 4k відео. Швидше за все це через недостатню швидкості з’єднання (слабкого маршрутизатора). Звичайне HD і Full HD відео має відтворюється без затримок. Для 4k відео краще використовувати USB накопичувачі, або зовнішні жорсткі диски. Або підключатися до роутера по Wi-Fi мережі в діапазоні 5 GHz.

Своїми проблемами і успіхами цієї статті ви можете поділитись в коментарях. Всього найкращого!

Як зробити повтор екрана на телевізор Samsung?

Порядок підключення iPhone до TV Samsung

 • Підключіть телевізор Samsung до мережі Wi-Fi.
 • На пульті для TV натисніть кнопку «Source».
 • Виберіть в списку «Віддзеркалення», «Screen mirroring» або аналогічний пункт.
 • Відкрийте шторку перемикачів (Пункт управління) на iPhone.
 • Виберіть параметр «Повтор екрану».

Як підключити телефон до телевізора для перегляду відео?

Як з телефону дивитися фільми на телевізорі

Apple AirPlay подключение к телевизору Samsung

 • Найпростіший спосіб. підключити телефон до телевізора за допомогою USB-кабелю. Для цього на телевізорі повинен бути присутнім USB-порт (є на всіх сучасних моделях).
 • Пристрої можна з’єднати і за допомогою HDMI-кабелю.
 • Бездротову синхронізацію можна здійснити через Bluetooth.
READ  Телевізор не бачить фільм на флешці

Як дублювати екран iPhone на телевізор?

Повтор екрану iPhone, iPad або iPod touch

 • Підключіть пристрій iPhone, iPad або iPod touch до тієї ж мережі Wi-Fi, що і Apple TV або телевізор Smart TV, сумісний з AirPlay 2.
 • Відкрийте Пункт управління:
 • Натисніть «Повтор екрану».
 • Виберіть зі списку пристрій Apple TV або сумісний з AirPlay 2 телевізор Smart TV.

Як підключити Honor 10 до телевізора Samsung?

Іноді користувачам Honor 10 необхідно підключити смартфон не до комп’ютера, а до телевізора. Етапи підключення Honor 10 до телевізора:

 • вимкнути пристрої;
 • підключити за допомогою HDMI-кабелю або перехідника;
 • на TV натиснути Source. HDMI, після чого на екрані телевізора автоматично з’явиться зображення зі смартфона.

Як зробити дублювання екрану на телевізор?

 • На мобільному пристрої торкніться Установки (Settings).
 • Виберіть Підключення пристрою.
 • Виберіть Дублювання екрану (Screen mirroring).
 • Виберіть Увімкнути дублювання екрану (Turn on Screen mirroring). Розпочнеться пошук пристрою. Виберіть пристрій (наприклад, Bravia TV).

Як вивести відео з телефону на телевізор?

Щоб вивести екран смартфона на телевізор, використовуйте один з двох методів:

 • Зайдіть в налаштування вашого смартфона. Знайдіть пункт «Підключення пристрою». «Трансляції».
 • Відкрийте шторку і клацніть по іконці з квадратом (на ній також може бути намальований телефон або хвилі, як у значка Wi-Fi).

Як дивитися фільми онлайн з телефону на телевізор?

 • Заходимо в настройки гаджета, розділ «Бездротові мережі», знаходимо там пункт Wi-Fi Direct, включаємо опцію (ставимо галочку).
 • Те ж робимо і на телевізорі (як правило, шлях «Мережа. Wi-Fi Direct»).
 • Спаровуються два пристрої і насолоджуємося.

Як вивести зображення або відео з телефону на телевізор LG

Сучасні гаджети і побутова техніка вже давно стали взаємодоповнюючими пристроями завдяки можливості підключення їх до Інтернету і синхронізації. І це дуже зручно, так як дозволяє розширити функціонал і зробити використання простіше і зручніше. Наприклад, можна управляти телевізором LG з функцією Smart TV за допомогою смартфона (перетворивши його в пульт дистанційного керування) або виводити зображення і відео зі смартфона на екран телевізора.

Для чого це потрібно? Плюси підключення смартфона до телевізора LG:

Синхронізація смартфона несе в собі безліч переваг. І ось головні з них:

 • Ви зможете дивитися фото та відео з «Галереї» смартфона на великому екрані телевізора в високій якості.
 • Можна грати в улюблені мобільні ігри, вивівши зображення на телевізор, а також користуватися різними додатками (наприклад, спортивними програмами, програмами для вивчення іноземної мови і т.д.).
 • Дуже зручно переглядати різні сайти, а також читати документи і переглядати презентації.

Як підключити смартфон до телевізора LG: покрокова інструкція

Виведення зображень і відео зі смартфона на телевізор LG можливо декількома способами, як за допомогою кабелю, так і використовуючи бездротові мережі.

Screen Share. програма, спеціально створена для синхронізації телефону і телевізора LG Smart TV і перегляду контенту на великому екрані. Перенесення зображень і відео здійснюється за допомогою

Стандарту Miracast (технологія Wi-Fi Direct). З’єднання з 100% вірогідністю можна здійснити, якщо у вас телевізор і смартфон марки LG. Зі смартфонами інших виробників опція може не підтримуватися.

Для того, щоб почати процес синхронізації, потрібно:

 • Натиснути кнопку Home на пульті дистанційного керування телевізора LG.
 • Знайти і включити додаток Screen Share.
 • Переконатися, що на смартфоні встановлена ​​прошивка операційної системи Android вище 4.2 версії.
 • Активувати режим Miracast (в деяких випадках може називатися AllShare Cast). Якщо на смартфоні немає цієї опції, вам знадобиться завантажити додаток Miracast в Google Play.
 • У переліку пристроїв, доступних для синхронізації, вибрати ваш телевізор і підключитися, слідуючи інструкціям на екрані.

Важливо: виробники рекомендують користуватися телефоном в горизонтальному режимі і заблокувати зміну положень екрану, щоб картинка на екрані телевізора не відображалася розгорнутої на 90 °.

Володарі смартфонів марок, відмінних від LG, можуть спробувати вивести зображення і відео з телефону на телевізор за допомогою функції Wi-Fi Direct. Це можливо в тому випадку, якщо ваш телевізор LG сучасної моделі і підтримує Wi-Fi.

Для того, щоб синхронізувати смартфон і телевізор LG через Wi-Fi Direct:

 • Переконайтеся, що на вашому смартфоні встановлена ​​операційна система Android в прошивці вище 4.0.
 • В «Налаштуваннях» виберіть пункт «Безпровідні мережі», потім пункт Wi-Fi.
 • Натисніть на три вертикальні точки в правому верхньому куті. У меню, виберіть пункт Wi-Fi Direct.
 • Якщо ви не знайшли цю опцію, натисніть на пункт «Додаткові настройки».
 • Увімкніть телевізор за допомогою пульта дистанційного керування і увійдіть в головне меню.
 • Виберіть пункт «Мережа», а в ньому розділ Wi-Fi Direct.
 • У списку доступних для синхронізації пристроїв виберіть ім’я вашого смартфона.
 • На самому телефоні з’явиться запит на підключення, щоб підтвердити його, слідуючи інструкціям.

Підключення смартфона до телевізора LG через HDMI можливо в тому випадку, якщо телефон оснащений інтерфейсом mini HDMI, в інших випадках знадобиться додатково купувати спеціальний перехідник.

 • Вставте один кінець кабелю HDMI до гнізда на задній панелі телевізора, а другий роз’єм підключіть до порту телефону.
 • Зайдіть в “Головне меню” телевізора і виберіть розділ “Джерело сигналу” / Натисніть кнопку Input.
 • Виберіть в якості джерела сигналу той роз’єм HDMI, до якого підключений смартфон. Номер роз’єму можна подивитися на задній стінці телевізора, але в переважній більшості випадків він єдиний активний.

Цим способом можна вивести зображення і відео на телевізор LG практично з будь-якого смартфона: LG, Samsung, Huavei, Lenovо. Для того, щоб синхронізувати iPhone, знадобиться спеціальний перехідник Lightning. HDMI.

Також різні моделі смартфонів можна підключати до телевізора LG, використовуючи різні роз’єми. Наприклад, ряд моделей телефонів LG (в тому числі LG 2X) оснащені спеціальним портом Micro HDMI або більш сучасним USB Type-C. Також ряд смартфонів демократичних моделей підтримують стандарт MHL (Mobil High Definition Link), за допомогою якого сигнал надходить безпосередньо з порту передачі даних і зарядки Micro-USB. Аналог MHL. cтандарт SlimPort, реалізований в багатьох моделях смартфонів LG, що дозволяє передавати відео з роздільною здатністю 1080р.

Всі ці способи підходять для старих моделей смартфонів. Для нових моделей рекомендується віддати перевагу бездротові способи передачі даних.

Slim Port вам на допомогу

На відміну від попереднього способу, цей набагато продуктивніше і простіше, підключення через SlimPort дозволяє вивести зображення з телефону на телевізор Samsung негайно.

Підключення через Слім Порт забезпечує трансляцію більш якісно, ​​тому що сигнал передається без декодування, і як наслідок відсутні лаги під час передачі картинки зображення.

Як дублювати екран телефону на телевізор Samsung через Слім Порт

Ще один плюс, полягає в тому, що одночасно можна підключити адаптер для заряду батареї, що допоможе значно збільшити процес перегляду контенту. Якість зображення відповідає стандартному. 1080р. Вам знадобиться сам порт і кабель від телевізора.

Встановивши канал підключення на телевізорі, що позначається часто РС або HDMI, спочатку ви побачите напис «відсутній сигнал». Після цього потрібно провести сполучення інформаційних носіїв і на екрані TV з’явиться робочий стіл вашого гаджета.

Заощадити на якості кабелю, не вийде. Дешеві екземпляри будуть створювати сторонні шуми, а іноді і зовсім не пропустять сигнал.

Як підключити телефон до телевізора Samsung, щоб дивитися фільми за допомогою USB порту

Найбільш поширений і зрозумілий спосіб здійснення виведення контенту з телефону на телевізор Samsung це синхронізація через USB, передавати можна, як відео файли, так і файли для перегляду та відредагувавши необхідного контенту, в залежності від ситуації.

Провід, або перехідник, що використовується в цьому випадку, краще придбати універсальний, що підходить для всіх Android-пристроїв.

Головною умовою має бути наявність на іншому кінці штекера HDMI, VGA, DVI, Display Port або miniDP, виходячи з ваших пристроїв. За допомогою дроту підключаємо телефон до телевізора Samsung.

Как вывести экран смартфона на телевизор | ВСЕ СПОСОБЫ

види роз’ємів

Потім, вибираємо в налаштуваннях телевізора канал з позначкою HDMI (на деяких моделях телевізорів дані канали можуть позначатися H1, H2, H3, H4). Разом з тим, якщо на екрані смартфона не висвітився питання підключення, то вручну вибираємо на телефоні в опціях розділ меню «Підключення», після чого повинен запуститися сигнал мовлення.

Оскільки розташування TV носія часто не дозволяє покласти поруч телефон і / або планшет, даний спосіб не завжди знаходить своє практичне застосування.

А навіщо це потрібно?

По-перше, після підключення телефону до телевізора ви зможете користуватися всіма функціями телефону, як і раніше, проте стане зручніше переглядати контент. А по-друге іноді бувають форс-мажорні ситуації, при яких можливість виведення інформації на TV носій є єдиним способом порятунку ситуації, наприклад організація відеоселектора або термінова організація трансляції.

Розглянемо всі вивести екран телефону на телевізор на прикладі найбільш затребуваною фірми на ринку TV гаджетів, а саме Samsung.

Як підключити телефон до телевізора Samsung

Величезна кількість гаджетів, що заполонили наше життя не завжди полегшують поставлені завдання, а часто ще й накидають проблем.

Перегляд відеофайлів і фото з екрану мобільного телефону незручно і не завжди доречно, якщо є можливість підключити свій улюблений смартфон до телевізора Samsung і вивести зображення або відео потік на великий екран TV. Для реалізації цього завдання є кілька варіантів, як через бездротові протоколи, так і за допомогою проводового з’єднання.

READ  Як увійти в інтернет через телевізор

Підключення через адаптер MHL

Маючи в своєму розпорядженні сучасні гаджети з підтримкою МХЛ, позбавляти себе можливості грати в ігри просто злочин.

Саме для цього розробники придумали спосіб спочатку імплантувати в пристрої стандарт MHL, що дозволяє проводити відеоподачу безпосередньо з порту передачі даних, який, до речі, може використовуватися як банальне зарядний пристрій.

Зовні нагадує жорсткий диск. Маючи в своєму розпорядженні такої адаптер немає нічого простішого, ніж отримавши доступ до телевізора перевести телефонний формат в більш зручний для ігор, після того, як підключити телефон до телевізора. Підключивши адаптер до телефону дотримуйтесь інструкцій висвітиться на екрані гаджета.

Можливість користуватися таким способом значно прискорює втрату обсягу зарядки мобільного пристрою, тому що при мовленні на TV заряд батареї не відбувається. Якщо модель вашого гаджета не підтримує даний вид підключення, то турбуватися не варто. Це свідчить про те, що ви користуєтеся вже більш просунутими моделями, в яких помилки минулих дослідів вже враховані.

Підключення через адаптер MHL

Бездротове сполучення за допомогою Wi-Fi

Далеко не завжди в кишенях валяються перехідники та адаптери, тим більше, що підходять до всіх моделей TV носіїв. Саме тому практично відразу за адаптерами з’явилися технології передачі даних за допомогою бездротових мереж і додатків, зокрема за допомогою Wi-Fi, для того транслювати зображення і відео на екран Smart TV.

Для використання даного способу досить лише знайти в списках доступних до підключення пристроїв модель вашого телевізора і зробити можливість їх сполучення доступною.

Транслювати відео потік і зображення з телефону на телевізор самсунгпосредством Wi-Fi

У деяких випадках немає можливості вести повну трансляцію екрану вашого мобільного пристрою, так, щоб дивитися відео з постарених моделей телефонів на телевізорі Samsung не останніх моделей, вимагає налаштувань і певного формату кодеків. Перегляд буде обмежений відеофайлами або додатками з відповідними під вимоги характеристиками.

Ще одна сучасна можливість підключити телефон до телевізора Samsung через Screen Mirroring. відео трансляція з екрану смартфона на Smart TV Samsung:

Як вивести відео на екран телевізора

Перед тим, як вивести відеоконтент на Smart TV через VLC, потрібно завантажити програму з офіційного сайту розробника. Вона поширюється безкоштовно, має простий і зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом при наявності широкого функціоналу.

VLS трансляція на телевізор також можлива через цифрову приставку Apple TV. Користувач отримує всі функції медіаплеєра і підтримку форматів, а також кілька опцій від Apple. Передача відео контенту можлива навіть з мобільних пристроїв. Для цього необхідно безкоштовно завантажити додаток VLC на базі iOS.

При першому запуску плеєра, прийміть ліцензійну угоду. Потім потрібно вказати джерело медіа контенту. Для цього зробіть наступне:

 • У вікні програми натисніть на пункт «Медіа», потім перейдіть в меню налаштувань передачі.
 • У вкладці «Файл» натисніть на кнопку «Додати». Після чого відкриється провідник, де виберіть потрібне відео. Ви можете вибрати відразу декілька файлів. У віконці, розташованому нижче, відкривається пункт дій з обраний відеофайлом. Натисніть на для вибору дій. Натисніть на пункт «Потік», щоб перейти до наступних дій.
 • У вікні виводу потоку натисніть на кнопку «Наступний».
 • У наступному меню настройки натисніть на список, що випадає навпроти вибору шляхів призначення. Додати треба «HTTP», потім натиснути відповідну кнопку.
 • У вкладці ви побачите вже вказаний порт 8080 і шлях у вигляді /. Натисніть на кнопку для переходу в наступне меню.
 • У вікні параметрів перекодування поставте галочку навпроти включення. У рядку профілю виберіть значення Video. H.264 MP3 (MP4).
 • У який з’явився вікні додаткових параметрів мовлення виберіть потрібні вам значення і натисніть на кнопку «Потік».

Якщо всі параметри виставлені правильно, то відобразиться головне вікно в індикатором відтворення, а на зовнішньому пристрої запуститься трансляція.

Таким же чином здійснюється передача відео на інший комп’ютер або пристрої. Слід врахувати, що трансляція відтворюється не з файлу, а в реальному часі. Тому поставити на паузу або перемотати трансльований контент не можна.

Windows Media Player

Щоб підключити TV до PC і переглядати на великому екрані будь-який контент за допомогою технології DLNA, необов’язково завантажувати стороннє ПО. можна скористатися інструментом Windows. Це стандартний програвач звукових і відеофайлів для ОС Windows.

 • Підключаємо TV і комп’ютер або ноутбук до однієї мережі. кабелем або «по повітрю». Можна виконати з’єднання безпосередньо, без використання маршрутизатора. в такому випадку потрібно задати обох пристроїв IP адреса (як в минулій інструкції).
 • Запускаємо програвач і вибираємо вкладку «Потік». У випадаючому меню дозволяємо всі дії: «Дозволити доступ через Інтернет до домашній бібліотеці мультимедіа», «Дозволити віддалене управління програвачем», «Включити потокову передачу мультимедіа в домашній групі».
 • Тиснемо вкладку «метод» і вибираємо пункт «Застосувати зміни інформації мультимедіа».
 • На телевізорі Samsung заходимо в розділ «AllShare». Якщо все в порядку, на екрані ми побачимо доступні до перегляду файли.

От і все. Як бачите, скористатися перевагами DLNA-технології нескладно. Головне. вибрати зручний для себе спосіб.

Не всі власники сучасних Smart TV і Android смартфонів або планшетів знають, що існує можливість передати зображення з телефону на телевізор по Wi-Fi, використовуючи технологію Miracast. Є й інші способи, наприклад, використання кабелю MHL або Chromecast (окремий пристрій, що підключається до HDMI порту телевізора і приймає зображення по Wi-Fi) або використання DLNA при підключенні до однієї мережі.

У цій інструкції. докладно про те, як використовувати можливість трансляції зображення зі звуком з вашого телефону Android 9, 8, 7 і більш ранніх на телевізор, що підтримує технологію Miracast (Screen Mirroring). При цьому, незважаючи на те, що обладнання підключено по Wi-FI, наявність будинку роутера не потрібно, у всякому для прямої передачі, про яку йдеться в першій частині керівництва. Також може бути цікаво: Як використовувати телефон Android і iOS як пульт для телевізора.

Транслювати відео на телевізор Samsung

VLC. потужний інструмент для роботи з медіа різних форматів. Часто програму використовують для трансляції відео на зовнішні пристрої. Потокове відео налаштовується для файлу, екрана та іншого обладнання відеозахоплення. Перед тим, як передати відео, необхідно правильно налаштувати медіаплеєр.

Як включити підтримку трансляції зображення Miracast (WiDI) на телевізорі Samsung, LG, Sony і Philips

Зазвичай, для того, щоб була можливість передавати зображення з телефону на TV, досить, щоб телевізор був включений і у нього був включений Wi-Fi адаптер, але іноді функція бездротового дисплея вимкнена на телевізорі і спочатку її може знадобитися включити в настройках. Нижче. приклади таких налаштувань, на екрані телевізора пункти можуть злегка відрізнятися, але логіка зазвичай одна і та ж і ви зможете знайти потрібні параметри.

 • Samsung. на пульті телевізора натисніть кнопку вибору джерела сигналу (Source) і виберіть пункт Screen Mirroring. Також в параметрах мережі деяких телевізорів Samsung можуть бути присутніми додаткові пункти настройки дзеркального відображення екрану.
 • LG. зайдіть в налаштування (кнопка Settings на пульті). Мережа. Miracast (Intel WiDi) і включіть цю функцію.
 • Sony Bravia. натисніть кнопку вибору джерела сигналу на пульті телевізора (зазвичай зліва вгорі) і виберіть пункт «Дублювання екрану». Також, якщо в настройках мережі телевізора (зайти в Home, там відкрити Параметри. Мережа) включити Вбудований Wi-Fi і окремий пункт Wi-Fi Direct, трансляцію можна буде запускати без вибору джерела сигналу (TV буде автоматично перемикатися на бездротову трансляцію), але при цьому телевізор повинен бути вже включений.
 • Philips. опція включається в Налаштування. Параметри мережі. Wi-Fi Miracast.

Теоретично, від моделі до моделі пункти можуть змінитися, але майже всі сьогоднішні телевізори з Wi-Fi модулем підтримують прийом зображення по Wi-Fi і, впевнений, потрібний пункт меню вам вдасться знайти.

Програми для Samsung

Які програми є для цього виробника, щоб підключити телевізор до PC:

 • Samsung AllShare. домашній медіа-сервер для обміну і відтворення контенту на пристроях, що підтримують DLNA;
 • Samsung PC Share Manager. медіа-сервер для об’єднання телевізора і зовнішніх пристроїв в мережу.

Share Manager

Використання ПЗ актуально там, де немає роутера. Телевізор і PC з’єднуються безпосередньо кабелем або по Wi-Fi (звичайно, за умови, що обидва пристрої оснащені бездротовим модулем).

Після підключення обох пристроїв потрібно задати IP адреса. Це робиться в «Центрі управління мережами» у властивостях підключення. Наприклад, для PC задаємо адресу 192.168.1.1, а для TV 192.168.1.2. Маску підмережі залишаємо однаковою. 255.255.255.0.

Тепер можна запускати встановлену програму і робити наступне:

 • У списку вибираємо потрібну папку з файлами;
 • Зверху натискаємо на значок папки із зеленою галочкою;
 • Далі натискаємо «Загальний доступ», потім «Встановити політику пристрої»;
 • Змінюємо статус на «Прийнято» і тиснемо «Встановити змінений стан».

Якщо все зроблено правильно, на екрані TV з’явиться потрібне зображення.

BETATECH.COM.UA 2022