Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як включити автоповорот екрану на Samsung А50

Table of Contents

Другий спосіб

Давайте обговоримо, як включити автоповорот на Samsung в настройках, щоб опція працювала в автоматичному режимі. Для цього необхідно трохи покопатися в параметрах:

 • Відкрийте головну сторінку смартфона і знайдіть іконку налаштувань;
 • Натисніть і перейдіть до розділу “Дисплей» або «Екран»;
 • Перейдіть меню і шукайте значок «Поворот»;
 • Поставте галочку навпроти рядка, щоб активувати функцію.

Відразу ж відзначимо, як відключити автоповорот екрану на Samsung через настройки:

 • Увійдіть в параметри і перейдіть до розділу «Дисплей»;
 • Знайдіть рядок «Автоповорот» і зніміть галочку навпроти;
 • Закрийте меню, внесені зміни збережуться автоматично!

Після прочитання нашого огляду ви зможете налаштувати автоповорот екрану на Samsung самостійно за кілька секунд! Насолоджуйтесь комфортною роботою і перевертайте дисплей так, як зручно вам.

Автоповорот. Зручна функція на наших аксесуарах. Багато хто користується нею роками, і придбавши новий телефон раптом виявляють, що вона відсутня у переліку доступних опцій. Куди ж вона поділася, і яким чином включити автоповорот екрану на вашому Samsung? Про все це розповімо в нашому матеріалі.

Особливості розвороту інтерфейсу на Samsung ранніх моделей

Більш ранні моделі телефонів Samsung дозволяють встановити поворот екрану наступним чином:

 • Перейдіть в налаштування вашого смартфона;
 • У переліку розділів знайдіть розділ «Дисплей» і тапніте на нього;
  Натисніть на «Дисплей»
 • В даному розділі знайдіть опцію «Автоповорот екрану» і активуйте її, встановивши поруч галочку.
  Встановіть галочку поруч з вказаною опцією

Додаткові настройки зміни орієнтації екрану

Після включення розвороту екрану не поспішайте закривати панель опцій. Тапніте на сам напис «Автоповорот» (або «Книжковий екран») і перед вами відкриються додаткові налаштування.

Наявний там перелік опцій дозволить окремо актівірововать перехід в альбомний режим на:

 • Головному екрані;
 • Екрані блокування;
 • Екрані голосових викликів.
  Ви можете активувати автоповорот на зазначених екранах

Крім того ви можете включити опцію повороту екрану вручну, розмістивши кнопку повороту на навігаційній панелі Samsung.

Кнопка повороту в навігаційної панелі

Для цього буде необхідно пересунути відповідний важіль опції вліво, і натиснути на «Готово».

У нашій статті ми розібрали, якими способами можна включити автоповорот екрану на вашому смартфоні Samsung, і що нам для цього знадобиться. Використовуйте перераховані нами кроки для активації функції в вашому телефоні, що дозволить більш повноцінно насолоджуватися усіма можливостями вашого пристрою.

Чи не працює автоповорот екрану на Android з кількох причин. Системним або механічним. До системних відносяться внутрішні процеси, що відбуваються на основі операційної системи. До механічних. Пошкодження і поломки. Сьогодні багато телефонів мають функцію розумного повороту екрану, і майже у всіх вона активна. Але проблеми зустрічаються на апаратах Samsung, Lenovo, FLY, Nokia і інших. Тому якщо інструмент виходить з ладу, доводиться шукати причину і вирішувати, щоб забезпечити повноцінне функціонування пристрою.

Способи вирішення проблеми

Найпростіше. Включити і вимкнути опцію. Іноді, з огляду на велику завантаженість на процесор і маленької оперативної пам’яті, природні процеси телефону підвисають. Щоб вивести його з такого режиму, опцію досить перезавантажити.

Якщо система зависає, значить корінь потрібно шукати глибше. Очистити кеш і сторонні файли. Через брак вільного місця на вбудованому носії, операційній системі не вистачає потужності виконати якусь функцію, навіть якщо це щось просте.

Проблеми з Джі-сенсором в цій класифікації найбільш серйозні. Це модуль, який відповідає за визначення положення телефону. Якщо він вийшов з ладу або показує некоректні відомості, смартфон не розпізнає в якому становищі він знаходиться. Відповідно, поворот екрану не включиться, або активується не так.

Як включити Samsung Galaxy, якщо не працює кнопка включення

Є ще один варіант, чому телефон не розгорталася зображення. На старих моделях немає автоповороту. Якщо модель телефону застаріла:

 • Перейдіть в розділ «Налаштування»;
 • Виберіть пункт «Про телефоні»;
 • Натисніть на напис «Оновити».

Таким чином ОС оновиться до більш нової версії, а майже у всіх сучасних телефонах необхідний інструмент передбачений.

Шкідливі складові, завантажені з інтернету, також зашкодять роботі пристрою. Якщо Android підхопив вірусний компонент, потрібно очищення і установка антивіруса.

Яким чином включити поворот дисплея на Samsung

Для включення автоповороту екрану на Samsung виконайте наступне:

 • Увімкніть ваш телефон;
 • Зробіть свайп екрану зверху вниз. Відкриється базова шторка опцій;
  Відкриється базова шторка опцій
 • Виконайте ще один свайп зверху вниз, щоб відкрити повну панель опцій;
  Відкрийте на смартфоні повну панель
 • Пошукайте там іконку з назвою «Книжковий екран». Якщо така є, значить опція на вашому телефоні відключена. Тапніте на неї, і вона змінить назву на «Автоповорот»;
  Назва зміниться на «Автоповорот»
 • Розворот дисплея на вашому Samsung запрацює.

Включаємо і відключаємо автоповорот екрану на Samsung

Якщо датчики смартфона працюють справно (в даному випадку. Гіроскоп), то все, що необхідно. Опустити шторку повідомлень і серед кнопок швидкого доступу знайти ту, яка відповідає за включення даної функції.

READ  Додаток для запису розмов на Android

Залежно від прошивки і версії Android, назва кнопки може відрізнятися, але зовнішній вигляд іконки на увазі її приналежність до повороту екрану. Для прикладу, на смартфоні Samsung Galaxy M20 c Android 8.1.0 на “борту” і оболонкою Samsung Experience 9.5, в неактивному стані кнопка активації автоповороту називається “Книжковий екран”, а при її включенні. “Автоповорот”.

включити, автоповорот, екрану, Samsung

Якщо ж присутні якісь проблеми з гіроскопом або є помилки в роботі операційної системи, можна скористатися додатковим програмним забезпеченням.

Однією з таких утиліт є Rotation Contol, яка дозволяє абсолютно довільно обертати розташування екрану незалежно від того, як в дійсності смартфон розміщений в просторі.

Меню додатка інтегрується в шторку швидкого доступу і на екран блокування, а це значить, що при бажанні можна завжди швидко перемкнутися на книжкову або альбомну орієнтацію навіть з непрацюючим гіроскопом.

Інші корисні матеріали:

Автоповорот екрану на Samsung. Зручна опція! Якщо ви часто дивитеся фільми і серіали, читаєте книги або просто хочете включити зручне відображення вмісту сторінки. Наш огляд для вас! Ми підготували докладні інструкції, які допоможуть розібратися, як активувати або деактивувати опцію на смартфоні.

Як включити автоповорот на планшеті?

Автоповорот екрану. Одна з тих функцій, які комусь дуже подобаються, а кого-то шалено дратують. На щастя, функціонал планшета дозволяє налаштувати її так, щоб експлуатація пристрою була максимально зручною.

Чому іноді потрібно відключати автоповорот екрану

Мабуть, головна і єдина причина. Питання особистої зручності. При активному інтернет-серфінгу така функція полегшує перегляд сторінок, оскільки їх формат може бути заточений як під вертикальні, так і під горизонтальні екрани. Автоматичний поворот дозволить швидко перемикатися між сторінками, комфортно вивчаючи інформацію.

Але ось під час читання, ігор, перегляду відео автоповорот може тільки перешкодити, особливо, якщо ви використовуєте планшет лежачи. Не розуміючи, яке становище від нього вимагається, гіроскоп змінює положення екрану, викликаючи досаду і збиваючи з ритму роботи або відпочинку. Ось в цьому випадку буде доречно скористатися функцією відключення.

Як вмикати та вимикати автоповорот на екрані

За замовчуванням функція автоповороту екрану включена на всіх планшетах, і якщо вас все влаштовує, просто нічого не міняйте. В іншому разі скористайтеся інструкцією, вибравши потрібний пристрій.

Автоповорот на iPad. Щоб зрозуміти, включена або відключена ця функція, достатньо поглянути на панель, на якій розташований рівень заряду батареї. Якщо автоповорот включений, значок-замок буде відкритий, якщо вимкнений. Закритий.

Щоб змінити стан, двічі натисніть кнопку «Додому», викликавши меню багатозадачності, і виберете значок «Блокування автоповороту». Вона розташовується внизу зліва. Поверніть планшет в те положення, яке вам потрібно, і натисніть кнопку. Все, після цього екран завмре до наступної перенастроювання.

Автоповорот на Android. Тут є кілька способів. Найпростіший і швидкий. Викликати меню, розташоване в правому верхньому куті екрану. Для цього достатньо провести пальцем зверху вниз. Серед ікон знайдіть «Автоповорот» і натисніть, добившись потрібного стану.

Другий спосіб вимагає входу в меню «Налаштування». Там відкрийте панель «Спеціальні можливості», знайдіть «Автоповорот екрану» і зніміть (або поставте) галочку поруч з ним.

Ви також можете вибрати віджет «Енергозбереження» і відключити поворот через нього.

Автоповорот на Windows 8. Робота з цією ОС трохи складніше, ніж з попередніми. Планшети з Windows 8 періодично доставляють своїм власникам незручності, то відправляючи перевернуті фото, то розгортаючи екран в невідповідний момент. Якщо хочете відключити цю функцію, можна використовувати кілька способів.

 • Charms Bar. Основна функція цього додатка. Регулювання звуку, але в більшості прошивок Windows тут розташована і кнопка управління автоповоротом. Для швидкого виклику Charms Bar натисніть Win-I.
 • Персоналізація. Зайшовши в цей розділ, потрібно вибрати «Налаштування», знайти опцію «Автоповорот» і зняти або встановити прапорець в потрібному рядку. На жаль, ця функція працює тільки в деяких моделях.
 • Клавіатура. Спосіб простий, але працює не скрізь. Якщо до планшета підключена клавіатура, просто натисніть комбінацію Win-O.
 • Системний реєстр. Стовідсотковий спосіб відключити автоматичний поворот, але найбільш копітка. Дотримуйтесь таким шляхом: додаток «Виконати». Команда «regedit». Шлях HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrenTVersionAutoR. Далі відкриється редактор, в правому секторі якого вибирайте параметр «Enable», відкриваєте його контекстне меню, вибираєте опцію «Modify». У який з’явився поле «Valure Data» встановіть параметр на «0». Це заблокує автоповорот.

Чому не працює автоповорот екрану на планшеті

Як правило, до неполадок з автоповоротом призводять збої в настройках, іноді. Нові додатки або віруси. Для початку перевірте настройки і виженете планшет через антивирусник. Якщо автоповорот не включається вручну в налаштуваннях і віруси не виявляються, можна просто перезавантажити планшет.

Але якщо проблема не вирішується або періодично виникає знову, краще перепрошити пристрій, щоб усунути проблему в корені.

Як відомо, функція автоповороту дисплея з’явилася ще на самих ранніх моделях Android-телефонів. Завдяки гиродатчик (гіроскопа) телефон може визначати кут своєї орієнтації, і повертати зображення на екрані для більш зручного перегляду користувачем.

Якщо ви відкрили панель управління телефону і не виявили там опції, тоді радимо пошукати там опцію «Книжковий екран», яка обов’язково там знайдеться.

Давайте розберемо стандартний алгоритм, що дозволяє повернути дисплей.

Після включення розвороту екрану не поспішайте закривати панель опцій. Тапніте на сам напис «Автоповорот» (або «Книжковий екран») і перед вами відкриються додаткові налаштування.

Наявний там перелік опцій дозволить окремо актівірововать перехід в альбомний режим на:

 • Головному екрані;
 • Екрані блокування;
 • Екрані голосових викликів.

Крім того ви можете включити опцію повороту екрану вручну, розмістивши кнопку повороту на навігаційній панелі Samsung.

READ  Як відкрити ммс на Samsung

Для цього буде необхідно пересунути відповідний важіль опції вліво, і натиснути на «Готово».

У деяких випадках активація розвороту екрану в телефоні Samsung не дає рівним рахунком нічого. Ви повертаєте телефон, але зображення не змінюється слідом за поворотом пристрою. Чому так відбувається?

Зазвичай причиною дисфункції є гиродатчик телефону, настройки якого збилися або він зовсім вище з ладу.

Для вирішення проблеми спробуйте виконати наступне:

 • Відкрийте програму введення номера телефону;
 • Наберіть код #;
 • Відкриється інженерне меню вашого Samsung;
 • Знайдіть там опцію «Датчики»;
 • Перевірте, чи змінюється значення поля «Gyroscope Sensor»;
 • За допомогою функції «Gyro Selftest» можна провести калібрування даного датчика.

Якщо це не допомогло, рекомендуємо віддати телефон на перевірку в сервісний центр. Цілком можливо, що датчик фізично пошкоджений і потребує ремонту (заміни).

Автоповорот екрану на старих моделях

На застарілих моделях смартфонів на зразок Samsung Galaxy S8 і А 7, побудованих на базі графічного інтерфейсу Samsung Experience, щоб встановити автоматичну орієнтацію зображення:

 • Перейдіть в налаштування параметрів смартфона. Знайдіть і відкрийте вкладку «Дисплей»;
 • Серед переліку опцій поставте галочку навпроти «Автоповорот екрану».

Загальним на Android залишається активація розвороту зображення через шторку повідомлень:

 • При включеному дисплеї зробіть свайп зверху вниз дисплея;
 • Серед доступних функцій клацніть по іконці з перевернутим смартфоном.

Орієнтація буде змінюватися при кожному повороті корпусу.

За зміну орієнтації картинки відповідає вбудований в пристрій гіроскоп: він визначає положення девайса в просторів е і після нахилу корпусу на 90 ° горизонтально змінює положення зображення. Працює система автоматично. Але розробники залишили можливість налаштувати поворот екрану вручну.

Як увімкнути

На Galaxy А 10, А 30, А 40, А 50, А 51 і інших пристроях з графічним інтерфейсом One UI це відбувається так:

 • Розблокуйте смартфон, відкрийте робочий стіл;
 • Зробіть свайп зверху вниз. З’явиться шторка повідомлень;
 • Зачепите пальцем тире під шкалою яскравості. Потягніть її вниз, щоб розгорнути повний перелік налаштувань;
 • В списку тапніте по значку над «Книжковий екран»;
 • Іконка стане синьою, змінить зовнішній вигляд і назву на «Автоповрот».

Тепер автоматичний поворот спрацює після розвороту корпусу пристрою на 90 °.

Щоб відключити розворот. Повторіть вищеописані дії, тільки переключивши «Автоповорот» на «Книжковий екран».

Як налаштувати АВТОП у рот

Користувачам залишили доступ до налаштувань розвороту зображення. Для цього:

 • Знову розгорніть шторку з набором параметрів;
 • Тапніте на напис «Автоповорот» або «Книжковий екран».

Перед користувачем відкриються розширені параметри. У категорії «Перехід в альбомний режим» активується поворот дисплея:

Кому незручно, коли орієнтація зображення змінюється самостійно, зверне е увагу на категорію «Поворот вручну». Після активації «Кнопки повороту на панелі навігації» при повороті корпусу знизу праворуч з’явиться іконка з пропозицією повернути зображення. Закінчивши з включений ием / відключення їм функцій, не забудьте натиснути на «Готово» знизу сторінки.

Зробити. Щоб автоповорот працював аналогічним чином, можна на планшеті від Samsung, моделях смартфонів S10 і А 70.

Функція не працює

Якщо після включення розвороту зображення функція не працює. Спрацювання є т ь с запізненнями або при більш крутому нахилі пристрою:

 • Відкрийте додаток «Телефон». Розгорніть набір номера;
 • Введіть комбінацію #. Натисніть на клавішу виклику. Відкриється інженерне меню смартфона;
 • Знайдіть в переліку категорію «Датчики»;
 • Знайдіть в списку поле «Gyroscope Sensor». Перевірте показники, нахиляючи пристроїв про в різні боки;
 • Коли нічого не змінюється, використовуйте «Gyro Selfest». Він автоматично Відкалібруйте гіроскоп, якщо покласти смартфон на рівну у ю поверхню.

На нових моделях інженерне меню відсутній. Щоб прибрати проблеми з розворотом, рекомендується зробити відкат системи до заводських налаштувань. Останній варіант допоможе, якщо значок повороту дисплея пропав після оновлення операційної системи або ПО.

Автоповорот екрану на смартфоні. Спеціальна функція, яка автоматично підлаштовує зображення під поточний стан мобільного пристрою в просторі. Коли телефон розташований вертикально, зображення теж буде вертикальним. Якщо повернути апарат на бік, картинка змінить становище і стане горизонтальною.

Автоповорот необхідний для більш комфортного перегляду контенту, особливо широкоформатного відео, для роботи деяких додатків, таких як крокоміри, а також для багатьох ігор.

Як включити автоповорот екрану на Samsung Galaxy А51 і інших моделях бренду

За замовчуванням функція автоповороту дисплея на смартфонах Samsung працює автоматично. Але в деяких випадках її потрібно підключати вручну.

 • Через додаток «Налаштування»;
 • Через шторку повідомлень на екрані пристрою.

Як включити автоповорот на Samsung Galaxy А50 і інших моделях через меню налаштувань

Цей метод займає якийсь час і менш зручний, ніж активація автоповороту через шторку повідомлень:

 • Відкрийте додаток «Налаштування» і перейдіть у вкладку «Дисплей»;
 • Знайдіть опцію «Перехід в альбомний режим» і пересуньте повзунок в активне положення.

Як працює автоповорот екрану?

За правильну орієнтацію телефону в просторі відповідає акселерометр. Без нього автоматична зміна зображення з вертикального положення в горизонтальне і навпаки неможлива. Акселерометр. Це датчик, який визначає кут нахилу пристрою по відношенню до поверхні Землі. Програмне забезпечення на основі отриманих від акселерометра даних повертає зображення на екрані відповідно до положення телефону в просторі. Телефон знаходиться в вертикальному положенні. Картинка підлаштувалася під нього. Варто повернути пристрій на бік. Зображення автоматично прийме альбомну (горизонтальну) орієнтацію.

Як активувати автоповорот екрану на смартфонах Samsund через шторку повідомлень

Цей спосіб більш зручний, оскільки для підключення не потрібно відкривати меню налаштувань і шукати, де знаходиться потрібна опція.

 • Потягніть шторку вниз і зробіть ще одні свайп вниз, щоб побачити всі значки на верхній панелі управління;
 • Знайдіть іконку автоповороту під назвою «Книжковий екран» і натисніть на неї;
 • Вона повинна змінити колір з сірого на синій. Це значить, що функція автоповороту тепер активна;
 • Якщо значка опції немає, її потрібно додати в панель швидкого доступу;
 • Для цього натисніть на значок шестерінки в верхньому кутку екрану, виберіть у меню пункт «Порядок кнопок», натисніть на «Змінити» і перетягніть іконку автоповороту на потрібне місце в панелі управління.
READ  Перенесення ліцензії Windows 10 на інший комп'ютер

Як повернути екран на телефоні Samsung

Для комфортної роботи і перегляду медіа файлів в Android передбачена можливість повороту екрану. Така функція може бути активована автоматично в той момент, коли користувач перевертає мобільник. Якщо цього не відбувається, доведеться активувати її самостійно. Крім того, знати кроки по підключенню поворотною можливості потрібно і на той випадок, якщо знадобиться відключити функцію. З’ясуємо: як повернути екран на телефоні Samsung, які є способи, однакові вони на всіх гаджетах Samsung.

Как на Самсунге ВКЛЮЧИТЬ АВТОПОВОРОТ ЭКРАНА/НЕ РАБОТАЕТ АВТОПОВОРОТ GALAXY SAMSUNG ANDROID АНДРОИД

Покрокова інструкція як включити або відключити автоповорот екрану

Для активації зміни положення картинки досить виконати кілька простих кроків. Включити можливість підстроювання картинки під положення дисплея можна, використовуючи декілька варіантів.

Перший спосіб

Простий алгоритм з мінімум послідовних кроків:

 • Свайпнуть по екрану смартфона Samsung Galaxy зверху вниз, викликавши шторку з панеллю швидкого доступу;
 • Знайти іконку, виконану у вигляді повертається дисплея і тапнуть по ній;
 • Зміна кольору на синій або зелений означатиме. Функціонал знаходиться в активному режимі. Значить, при повороті смартфона, картинка буде автоматично змінювати орієнтацію і розмір.

Для відключення всі дії виконуються в ідентичному порядку, відповідна кнопка повинна стати сірого кольору.

Важливо: старі моделі мобільників Samsung не містять подібної кнопки.

У них доведеться знайти розділ «Книжкова / альбомна орієнтація», проводити перемикання при необхідності.

Другий спосіб

Алгоритм активації передбачає зміни, вироблені через системні настройки. Інструкція:

 • Розблокувати гаджет, на головній сторінці тапнуть по «Налаштування».
 • Увійти в розділ «Дисплей».
 • У пункті «Автоповорот» поставити галочку для включення.

Зміна положення в подальшому буде проходити автоматично, за умови. Функціонал НЕ дезактивірован.

Окремі моделі Samsung

Процедура включення повороту на телефоні Samsung моделей А50, S8, S9, S10, A20, A30 буде дещо відрізнятися від зазначеної вище:

 • Вибрати іконку повороту, тапнуть по опції нижче;
 • Зробити вибір і перевести повзунки в «ВКЛ» або «ОТКЛ» (сірий колір повинен змінитися яскравим: синім, зеленим та ін.). Розділ дозволяє зробити вибір моменту, коли повинен відбуватися перехід в альбомний режим. Головний або для голосові дзвінки;
 • Вибрати книжкову або альбомну орієнтацію;
 • Підтвердити вибір, тапнув внизу «Готово».

Активувати функцію зміни положення картинки в телефонах південнокорейського виробника можна двома способами. Завдання не важка, вона вже може бути встановлена ​​в заводських налаштуваннях гаджета. Функція полегшує перегляд медіа файлів, загальну роботу користувача. Для дезактівірованія виробляють все маніпуляції в тому ж порядку, що і для включення. В кінці процедури прибирають галочку або переводять розділ в «сірий» режим.

Як повернути екран на телефоні Samsung

Для комфортної роботи і перегляду медіа файлів в Android передбачена можливість повороту екрану. Така функція може бути активована автоматично в той момент, коли користувач перевертає мобільник. Якщо цього не відбувається, доведеться активувати її самостійно. Крім того, знати кроки по підключенню поворотною можливості потрібно і на той випадок, якщо знадобиться відключити функцію. З’ясуємо: як повернути екран на телефоні Samsung, які є способи, однакові вони на всіх гаджетах Samsung.

Покрокова інструкція як включити або відключити автоповорот екрану

Для активації зміни положення картинки досить виконати кілька простих кроків. Включити можливість підстроювання картинки під положення дисплея можна, використовуючи декілька варіантів.

Перший спосіб

Простий алгоритм з мінімум послідовних кроків:

 • Свайпнуть по екрану смартфона Samsung Galaxy зверху вниз, викликавши шторку з панеллю швидкого доступу;
 • Знайти іконку, виконану у вигляді повертається дисплея і тапнуть по ній;
 • Зміна кольору на синій або зелений означатиме. Функціонал знаходиться в активному режимі. Значить, при повороті смартфона, картинка буде автоматично змінювати орієнтацію і розмір.

Для відключення всі дії виконуються в ідентичному порядку, відповідна кнопка повинна стати сірого кольору.

Важливо: старі моделі мобільників Samsung не містять подібної кнопки.

У них доведеться знайти розділ «Книжкова / альбомна орієнтація», проводити перемикання при необхідності.

Другий спосіб

Алгоритм активації передбачає зміни, вироблені через системні настройки. Інструкція:

 • Розблокувати гаджет, на головній сторінці тапнуть по «Налаштування».
 • Увійти в розділ «Дисплей».
 • У пункті «Автоповорот» поставити галочку для включення.

Зміна положення в подальшому буде проходити автоматично, за умови. Функціонал НЕ дезактивірован.

Окремі моделі Samsung

Процедура включення повороту на телефоні Samsung моделей А50, S8, S9, S10, A20, A30 буде дещо відрізнятися від зазначеної вище:

 • Вибрати іконку повороту, тапнуть по опції нижче;
 • Зробити вибір і перевести повзунки в «ВКЛ» або «ОТКЛ» (сірий колір повинен змінитися яскравим: синім, зеленим та ін.). Розділ дозволяє зробити вибір моменту, коли повинен відбуватися перехід в альбомний режим. Головний або для голосові дзвінки;
 • Вибрати книжкову або альбомну орієнтацію;
 • Підтвердити вибір, тапнув внизу «Готово».

Активувати функцію зміни положення картинки в телефонах південнокорейського виробника можна двома способами. Завдання не важка, вона вже може бути встановлена ​​в заводських налаштуваннях гаджета. Функція полегшує перегляд медіа файлів, загальну роботу користувача. Для дезактівірованія виробляють все маніпуляції в тому ж порядку, що і для включення. В кінці процедури прибирають галочку або переводять розділ в «сірий» режим.

BETATECH.COM.UA 2022