Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як включити фільм на телевізорі через інтернет

Table of Contents

Перегляд сайтів через веб-браузер на телевізорах Sony Smart TV

Переконавшись, що телевізор підключений до інтернету, можна переходити до запуску браузера на телевізорі. Робимо все за інструкцією:

 • Запускаємо меню Smart TV кнопкою на пульті дистанційного керування.
 • Запускаємо Internet Browser (Opera). Так, судячи з інструкції на сайті Sony, за замовчуванням на цих телевізорах встановлений браузер Опера.
 • В адресному рядку вводимо адресу сайту, або пошуковий запит і підтверджуємо перехід вибравши “GO” на екранній клавіатурі.
 • У браузері Opera на телевізорах Sony так само є окремі вкладки з історією відвіданих сайтів, вкладками (можна побачити відкриті, можна створити нові) і закладками. Якщо у вас пульт дистанційного керування з сенсорною панеллю, то управляти браузером і переглядом веб-сайтів дуже зручно. За допомогою кнопок, звичайно, трохи складніше.

Як зайти в інтернет на телевізорі LG Smart TV?

Як і у випадку з будь-яким іншим телевізором, його потрібно спочатку підключити до інтернету. Тут вам можуть стати в нагоді ці статті:

Підключаємо телевізор LG до інтернету, переконуємося що він працює і виконуємо наступні дії:

 • Кнопкою “Home” або “Smart” відкриваємо меню Smart TV. Або відкриваємо список програм кнопкою “My APPS”.
 • Серед встановлених додатків на LG Smart TV знаходимо і запускаємо додаток “Веб-браузер” (WWW).
 • У браузері на телевізорі LG так само є адресний рядок, яка поєднана з рядком пошуку. Це означає, що ви можете прописати в ній адреса сайту, або пошуковий запит. Все як і в інших браузерах. Браузер навіть відразу видає підказки.
 • Знизу можна побачити відкриті вкладки. Можна створювати нові вкладки, або закривати їх.
 • Іконка з екраном на панелі іконок (праворуч) відкриває поверх вікна браузера невелике вікно, в якому можна дивитися телеканали. Там же є кнопка для зміни масштабу сторінки в браузері, іконка яка відкриває меню, включає перегляд “на весь екран” і закриває браузер. На телевізорах LG особливо зручно серфить в інтернеті за допомогою пульта Magic Remote. Навіть мишка не потрібна.

В цілому браузер на телевізорах LG працює дуже спритно і підтримує всі необхідні технології. Можна навіть без проблем дивитися онлайн відео на сайтах. Правда, на цих телевізорах іноді буває помилка “Недостатньо пам’яті”. Ніби як допомагає підключення порожній флешки в USB-порт телевізора.

Інтернет на телевізорі Philips Smart TV

На телевізорах Philips браузер не такий класний як на Самсунг, або LG. У всякому разі не моєму телевізорі Philips 2015 року випуску. Але навіть в ньому можна відкривати сайти. Я навіть якось запускав там перегляд онлайн відео саме на сайтах.

Потрібно насамперед підключити наш телевізор Philips до інтернету. Якщо потрібно, дивіться інструкції по підключенню телевізорів Philips до інтернету по Wi-Fi і за допомогою мережевого кабелю.

 • Відкриваємо меню Smart TV кнопкою з іконкою у вигляді будиночка.
 • Серед додатків знаходимо і запускаємо програму “Веб”. Саме через це додаток можна виходити в інтернет на телевізорах Philips.
 • Далі просто вводимо адресу сайту. Зверніть увагу, що в адресному рядку можна вводити тільки адреса сайту. Пошукові запити там вводити не можна. Щоб щось шукати в інтернеті, потрібно спочатку перейти на той же google.com і вже там вводити пошукові запити.
 • Відкривши сайт, за його елементів (посилань) можна переміщатися за допомогою кнопок на пульті дистанційного керування. Якщо підключити мишку. з’явиться курсор. Якщо натиснути на кнопку “Options” (на пульті дистанційного керування). то зліва з’являтися опції, де можна ввести нову адресу, показати вибраного, перезавантажити сторінку, додати сайт в обране і т. д. Це практично всі функції і можливості браузера на телевізорі Philips (Android TV).

Я не пробував, але думаю, що на Android TV можна спробувати якось встановити Google Chrome, або інший браузер і замінити їм вбудований браузер, який не дуже підходить для виходу в інтернет з телевізора.

Вихід в інтернет з телевізора Samsung Smart TV

Якщо телевізор ще не підключений до інтернету, то підключаємо його. Можете дивитися мої інструкції по підключенню телевізора Samsung до Wi-Fi мережі. Якщо будете підключати по мережевому кабелю, то дивіться цю статтю: підключення телевізора Samsung Smart TV до інтернету з мережевого кабелю.

 • Відкриваємо меню Smart TV кнопкою на пульті дистанційного керування. Виглядає вона зазвичай ось так:
 • Запускаємо браузер. На телевізорах Samsung він називається “Internet”. Якщо на головному екрані його немає, то знайдіть його серед додатків на вкладці “APPS”. Після відкриття повного меню (три смужки ліворуч).
 • Швидше за все на головному екрані браузера будуть якісь закладки. Щоб ввести адресу сайту, або пошуковий запит, потрібно натиснути на рядок “Введіть URL-адресу, або ключове слово”. Для прикладу: вводимо адресу цього сайту і переходимо по ньому. Можна набрати пошуковий запит. Наприклад “дивитися фільми онлайн” або вказати назву конкретного фільму. Після чого відкриються результати пошуку в пошуковій системі, де ви вже зможете перейти на певний сайт.
 • У нашому випадку ми відкрили конкретний сайт на телевізорі Samsung Smart TV. За допомогою курсору можна переміщатися між елементами на самому сайті, або між кнопками і пунктами меню в браузері.

Кілька порад і важливих моментів:

 • Якщо телевізор не підключений до інтернету, або підключений але інтернет не працює (таке теж може бути). то при спробі відкрити браузер і вийти в інтернет з’явиться помилка “Неможливо підключитися до мережі”. Або при спробі відкрити сайт з’явиться повідомлення, що немає підключення до інтернету, або помилка з DNS. У вирішенні цієї помилки вам може допомогти наступна стаття: телевізор Samsung не бачить Wi-Fi, не вдалося підключитися до інтернету. Помилка підключення в меню Smart TV і не працює інтернет.
 • У браузері телевізора Samsung практично всі так само, як і в будь-якому браузері на комп’ютері. Можна створювати нові вкладки, є кнопки вперед, назад, домашня сторінка. Є можливість додавати сайти в “Вибране” і змінювати масштаб сторінки. І навіть є окреме меню, де можна відкрити параметри браузера.
 • У параметрах можна налаштувати домашню сторінку, змінити пошукову систему і задати налаштування конфіденційності. Там же можна очистити історію браузера. Простий, зрозумілий браузер, яким дуже просто користуватися.

Тепер ви знаєте, як виходити в інтернет на телевізорах Samsung. Йдемо далі.

Як зайти в інтернет з телевізора Smart TV?

Найчастіше на телевізорах виходять в інтернет через веб-браузер, щоб дивитися безкоштовно фільми на різних сайтах. Саме онлайн перегляд фільмів, серіалів, телепередач, які, як правило, в спеціальних додатках платні. Наприклад, в тому ж ivi, або MEGOGO все нові і хороші фільми і серіали платні. Або за передплатою, або потрібно купувати фільм (брати на прокат). А через браузер на телевізорі ці фільми і серіали можна дивитися безкоштовно, як з комп’ютера, планшета, або телефону. Звичайно, іноді краще використовувати саме окремі додатки. Наприклад, який сенс дивитися YouTube через браузер на телевізорі, якщо для цього можна використовувати спеціальний додаток від Google, яке зазвичай вже з заводу встановлено на всіх телевізорах зі Smart TV. Детальніше в статті як дивитися Ютуб на телевізорі. Хіба що у вас перестав працювати YouTube на телевізорі (саме сам додаток). тоді можна спробувати відкрити його через браузер.

У цій статті я покажу, як на Smart TV телевізорах LG, Samsung, Philips, Sony запустити браузер і вийти в інтернет. Користуватися пошуком інформації в інтернеті, відкрити сайт, дивитися онлайн відео на будь-яких сайтах, слухати музику. В принципі, ця інструкція підійде і для телевізорів Xiaomi Mi TV, Kivi, TCL, Ergo, Yasin, Hisense, Akai, Gazer і т. Д. Для телевізорів, які працюють на Android TV, а це практично всі сучасні телевізори крім Samsung і LG.

Єдиний момент: якщо телевізор старий, то можуть бути проблеми із завантаженням і відображенням нових сайтів в браузері телевізора. Це пов’язано з тим, що браузер не підтримує певні технології (наприклад, HTML 5). які зараз активно використовують нові сайти. Наприклад, на сайті може не працювати програвач відео, не вийде відкрити онлайн фільм, так як програвач побудований на HTML 5, а браузер телевізора його не підтримує.

READ  Голосове керування телевізором Samsung

Ще кілька слів про навігації (переміщення по посиланнях і інших елементів на сайтах) в самому браузері. Як правило, навігація здійснюється за допомогою кнопок на пульті дистанційного керування. Набагато зручніше гортати сайти за допомогою пульта з вбудованим гіроскопом. Наприклад, LG Magic Remote. Так само до телевізора можна підключити звичайну мишку та клавіатуру. Можна підключати як провідні (по USB). так і бездротові. Можете подивитися інструкцію прикладі телевізора LG.

Дуже важливо: телевізор повинен бути підключений до інтернету! У цій статті я не буду давати інструкції по підключенню до інтернету (хіба що посилання на окремі статті). Телевізор може бути підключений до інтернету або по Wi-Fi, або за допомогою мережевого кабелю. І інтернет на телевізорі повинен працювати.

Ви все підключили, інтернет працює, тепер давайте більш детально розглянемо, як же зайти в інтернет з нашого Smart TV телевізора.

У будь-якому випадку, зайти в інтернет можна з будь-якого Smart телевізора, який підключений до інтернету. А ось наскільки зручно використовувати телевізор для серфінгу в інтернеті, які завдання він дозволяє виконувати, як швидко і стабільно працює. це вже інше питання. І навіть якщо у вас самий новий і сучасний телевізор. це в першу чергу телевізор, а не пристрій для інтернет серфінгу.

флешка

Це найдавніший і досить надійний спосіб, правда, має пристойну частку обмежень:

По-перше, і телефон і телевізор повинні підтримувати підключення флешок по USB. Якщо з телевізором все зрозуміло, то для телефону, знову ж таки, потрібні відповідні перехідники (як і у випадку з висновком HDMI, для кожного конкретного бренду або навіть моделі. Свой).

У Android-пристроїв кабель для підключення флешки (і інших USB) називається OTG-кабель.

Для гаджетів компанії Apple перехідники виглядають так:

Необхідні файли потрібно скопіювати з телефону на флешку а потім підключити її до телевізора. Або, якщо немає OTG-кабелю, скопіювати спочатку на комп’ютер, а потім вже перенести на флешку, яку, в свою чергу, підключити до TV.

Повернемося до обмежень підключення: телевізор обов’язково повинен підтримувати той формат файлів, який “видає” телефон. Відомості про конкретно підтримуваних форматах Ви можете почерпнути в керівництві користувача для наявних у Вас пристроїв.

Третє обмеження, чільне вже по двох попередніх пунктів. на великий екран зможуть потрапити тільки медіафайли, тобто фото, відео та музика. Стрім (транслювати) робочий стіл мобільного гаджета, так само як і вашу улюблену іграшку або програму, на жаль, не вийде

Як передати екран телефону на телевізор?

Якщо необхідно зовсім коротко і швидко. можна використовувати один з цих адаптерів (натисніть на лінк): https://besprovodnoe.ru/catalog/samostoyatelnye-priyemniki-HD-video-so-zvukom/

Як показують дослідження, у переважної більшості жителів планети вже є смартфон або планшет, в якому ми зберігаємо наші фотографії, відео, улюблені ігри і закладки на цікаві інтернет сторінки.

Абсолютно резонно виникає питання: як подивитися все це на великому екрані, телевізорі або проекторі, без зайвих рухів тіла? Іншими словами, як підключити телефон через телевізор і відобразити екран телефону на телевізорі?

Сьогодні спробуємо розібратися з наявними способами з’єднання смартфона з телевізором (планшета з монітором, комп’ютера з проектором).

Якщо немає можливості читати всю статтю. переходите до висновків, де вже вказано найкращий спосіб підключення !

провідні рішення

Самим банальним способом є підключення до телевізора через провід. Сучасні телевізори та проектори обладнані портом HDMI, який поєднує в собі передачу якісного відео і цифрового звуку:

включити, фільм, телевізорі, інтернет

Порада: Якщо біля телевізора, монітора або проектора немає HDMI, але є VGA або RCA:

то для підключення сміливо можна використовувати перехідники з HDMI на VGA і з HDMI на RCA.

Звичайним кабелем “тато-тато” тут не обійтися, потрібен перехідник від телефону на HDMI. У різних телефонів даний інтерфейс реалізований по різному, тому дивіться в Посібнику Користувача або в інтернеті вашу конкретну модель, щоб підібрати правильний перехідник. Ось приклад деяких з них:

Для “яблучних” пристроїв різних поколінь:

Для пристроїв на Android, в яких HDMI реалізований через зарядний microUSB:

Адаптери бездротового екрана від виробників

Виробники смартфонів хочуть заробити на Вас по-повній теж не сидять на місці і, користуючись своїм брендом, активно просувають додаткові пристрої, які можуть приймати трансляцію екрана від “рідних” смартфонів і планшетів. Так Ваш не-Smart-TV може стати трішки розумнішими.

Якщо говорити по “фруктову” компанію, то в загальному наплювати, Smart у Вас TV чи ні, тепер він буде таким! Вам пропонується придбати пристрій з лінійки AppleTV, не завжди гуманне за ціною, нехай і дізайненное в Каліфорнії, але зібране, все ж, в Китаї, ну та нічого. Пристрій являє собою приставку з HDMI для підключення до телевізора, доверху наповнену Apple-сервісами, такими, як музика, кіно, серіали напрокат, що на пострадянському просторі, НА ЖАЛЬ, або не працює або не використовується, коли “у мене, он, на гвинті 5 терабайт свіжих HD BD-рипів, а головне. безкоштовно! “. Загалом, з усього цього нас цікавить тільки відсотків десять функціоналу, а саме, підтримка протоколу AirPlay. Даний протокол якраз призначений для передачі аудіо та / або екрана від пристроїв на iOS (до речі, не всіх, старі четвірки. Гудбай) на TV або проектор, до якого підключена приставка.

Зовнішні адаптери miracast (протокол, про який говорилося вище, в пункті про Smart-TV) виробляють кілька іменитих брендів, найвідоміший з яких. Microsoft. Пристрій також підключається до TV по HDMI і несе лише одну функцію. приймати екран від смартфонів, планшетів, комп’ютерів:

Є ще приставка від Google, працює по протоколу chromecast / google cast, але тут говорити особливо немає про що, підтримка трансляцій доступна тільки в Android і тільки в деяких додатках, в яких творці вирішили її додати. На практиці даний стандарт практично “мертвий”.

Smart-TV з функцією бездротового екрана

Розумні телевізори потихеньку стають частиною нашого життя, хай поки і не в самому повному вигляді. Маркетинговий термін Smart-TV може дуже сильно варіюватися в плані повноти функцій, які має на увазі виробник. Для кого-то Smart. це просто здатність відтворювати флешки (див.вище), а для кого-то. повноцінна операційна система, як в комп’ютері, тільки в телевізорі.

Як би там не було, нас цікавить конкретна функція нашої “плазми”. підтримка протоколу miracast. Будьте уважні, кожен виробник так і норовить назвати цю функцію за своїм, вчитуйтесь в формулювання інструкції. І зрозуміло, телевізор повинен бути з Wi-Fi. Також відразу обмовлюся, що цей протокол підтримується тільки мобільними девайсами на Android починаючи з версії 4.1.2 і комп’ютерами з Windows 8 і вище. Ще підтримка є в малопоширених мобільної ОС Windows Phone починаючи з 8-ої версії. Всім іншим. пропускаємо цей пункт і йдемо в кінець статті.

Якщо, як запевняють керівництва до вашого екрану, в ньому реалізована функція бездротової трансляції, вона ж. miracast, то сміливо активуємо її пультом в меню телевізора, далі заходимо в налаштування телефону або планшета і шукаємо щось типу “бездротової екран” або “Wi-Fi Display”. Виробники часто ховають цю функцію в глибинах меню або взагалі приховують від користувача. Але якщо у Вас Android версії 4.1.2 і новіше, то можна скористатися спеціальними програмами, які “дістають” менюшку бездротового екрана з нутра операційки.

На пристроях з Windows в налаштуваннях також буде пункт а-ля “бездротової екран” в розділі “проекція”:

Оскільки miracast використовує технологію Wi-Fi Direct, а та, в свою чергу, буде використовувати загальний адаптер і для інтернету і для трансляції екрана, будьте готові до можливих перебоїв або з першим або з другим, а в разі старенького смартфона, іноді і з обома.

Гріх не згадати тут найстарший мережевий протокол для передачі відеоданих на “розумні” пристрою. За функціональністю можна порівняти з “флешкою”, тільки працює по мережі. Але не завжди. І не у всіх випадках. І не з усіма пристроями. Підтримується деякими телевізорами і медіаплеєрами. Так що особливо зупинятися не будемо. Тільки якщо ви знайдете є, то ставте на смартфон BubbleUPNP і відправляйте файли по мережі.

А для тих, хто хоче “м’яса”, пропоную звернути увагу на Видеосендер, який реально вміє “загортати” будь-HDMI в DLNA: посилання.

бездротові рішення

Плавно переходимо до теми цікавіше. Як відправити зображення зі свого телефону або планшета на TV по повітрю?

Універсальний бездротової метод для всіх смартфонів, планшетів і комп’ютерів.

Зізнатися, коли ми включили цього малюка, то всі зітхнули з полегшенням: “Нарешті-то проблеми всіх переговорних і конференц-залів вирішені!”. І це дійсно близько до правди:

Девайс, маючи зовсім малий розмір, який можна порівняти з флешкою, підключається до будь-якого телевізора, монітора або проектора по HDMI (нагадаю, якщо немає HDMI, то можна підключити через перехідники: з HDMI на VGA і HDMI-на RCA), має вбудований Wi-Fi модуль із зовнішньою антеною, може приєднуватися до існуючої Wi-Fi мережі і працювати через неї, періодично отримуючи по інтернету оновлення з новими функціями.

Підтримує повністю і AirPlay і Miracast і DLNA, а також універсальний протокол і зи каст. Тобто будь-який ваш девайс (в тому числі і комп’ютер на Windows, MacOS, Linux) зможе транслювати робочий стіл на великий екран! Не кажучи вже про можливість роботи через DLNA.

Запуск “з нуля” відбувається практично миттєво! Тепер весь “зоопарк” ваших пристроїв зможе стрім вміст екрану або веб-сторінки на телевізор, монітор або проектор.

Трансляція може вестися як безпосередньо, з з’єднанням типу “точка-точка”, так і через вашу домашню мережу. При тому і в першому і в другому випадку з’єднання з інтернетом зберігається!

READ  Як підключити телевізор Sony до Bluetooth

Оскільки донгл (саме так прийнято називати підключаються до TV пристрої розміром приблизно з флешку) здатний працювати через “материнську” мережу, через стандартну IP-протоколу, то транслювати можна хоч з іншого кінця землі, через інтернет: наприклад, через технологію віртуальної приватної мережі.

Для корпоративних користувачів є можливість переглядати налаштування пристрою через Web-інтерфейс, навіть бачити слайди з трансльованого екрану прямо на Web-сторінці і зи каста.

Ще можна налаштувати автоматичний режим роботи пристрою, коли воно взагалі без участі смартфона або комп’ютера під’єднується до певного каналу в інтернеті і починає показ. Дуже зручно використовувати в якості “заглушки”, така собі динамічна заставка на ваші екрани.

Ціна у пристрої цілком демократична для його широкого функціоналу. Ознайомитися з ним ближче і подивитися відеоогляд можна за цим посиланням.

На сьогодні це практично всі методи, які дозволяють з’єднати телефон з телевізором. Втім, для самостійного вивчення можна згадати ще пару протоколів, спрямованих на трансляції на віддалений екран, але не отримали широкого поширення: це Airtame (з непомірно дорогим приймачем) і MirrorOp, колись популярний протокол, але зараз досить мало використовуваний в серверах презентацій.

Спосіб налаштування Smart-TV на телевізорі LG

Рекламні банери на телевізорі спливають рідше, ніж на PC. Налаштувати інтернет підібрані для Вас можна будь-яким з перерахованих вище способів. Однак цього недостатньо: щоб повноцінно використовувати глобальні можливості, вам необхідно ще й зареєструвати вашу модель пристрою на сайті виробника. Зайдіть в профіль, для цього натисніть кнопку «Увійти», де введіть необхідні дані в поля, після чого прийміть угоду і залишайтеся в мережі. Щоб потрапити в меню користувача, необхідно натиснути по черзі дві кнопки на пульті: Exit і Home.

Способи підключення інтернету за допомогою робочого роутера

Бездротові роутери присутні в кожному будинку, де є безліч техніки зі здатністю бездротового з’єднання. Однак не завжди підключення через маршрутизатор проводиться через Wi-Fi. Тому розглянемо два способи: бездротове і проводове.

Як підключити інтернет до телевізорів Samsung: головні рекомендації

Телевізор, підключений до інтернету, теж схильний до спаму, тому не забудьте встановити антивірус. Нові моделі телевізорів «Samsung» всі налаштування по підключенню зовнішньої мережі виконують самостійно, користувачеві залишається лише вставити штекер з проводом. Дивіться можливі способи комутації в попередніх розділах. За механічним особливостям вони схожі з тими, що розглянуті раніше.

Як підключити телевізор до інтернету через дроти

Будьте в курсі подій з підключенням інтернету на TV. Якщо крім телевізора в будинку немає ніякої техніки з підтримкою Smart, виконувати підключення до інтернету можна безпосередньо. Однак це не завжди так, тому часто доводиться робити розгалуження кабелів. Саме для цієї мети і доводиться створювати дротове підключення через роутер.

 • Беремо провідник LAN з обтиснутими кінцями, один з них вставляємо в відповідний штекер маршрутизатора (зазвичай їх є до 6 штук), а другий. до Internet-входу на TV.
 • Далі входимо в настройки і вибираємо спосіб настройки (ручний або автоматичний). При необхідності прописуємо потрібні дані з договору.
 • Перевірте працездатність підключеного проводу. Для цього погляньте на передню панель роутера: якщо світловий індикатор загорівся, підключення виконано вірно.

У підсумку можете перевіряти працездатність установлених інтернет-додатків на телевізорі.

Чи можна підключити інтернет до телевізора через PC або ноутбук і як це зробити

Синхронізувати телевізор і персональний комп’ютер можна, і це несе вагомі переваги для власника: високошвидкісне з’єднання для перегляду фільмів, зручні відеодзвінки, зручне прослуховування музики. Для початку з’єднайте пристрої між собою за допомогою бездротової локальної мережі або за допомогою спеціального перехідника. Після цього потрібно включити на телевізорі вихід на DVD, а на комп’ютері запустити два екрани (на ноутбуці це робиться натисканням на кнопку FN і клавішею, де зображені два екрани). Виходить, що ви начебто підключаєте великий монітор (у вигляді телевізора), а телевізор, відповідно, отримує доступ до мережі Інтернет.

Як підключити телевізор до інтернету: використовуємо телефон, PC, Wi-Fi або кабель

Телевізор, підключений до зовнішньої мережі, стає більш функціональним. Якщо раніше ви переглядали тільки встановлений перелік каналів, то тепер стають доступні і IP-канали, і можливість спілкування в соціальних мережах, перегляд фільмів і серіалів через браузер, а також безліч інших популярних платних додатків.

За допомогою проводового підключення до телевізора прослуховування музики буде на вищому рівні. Крім цього, до пристрою можна підключити додатки для спілкування. Skype, Viber і інші месенджери. Зрозуміло, надавати повноцінні функції таке ПО зможе тільки якщо є встановлена ​​Web-камера. Не всі телевізори можуть похвалитися такими розширеними можливостями. Деяка апаратура не підтримує Flash Player, відповідно, користуватися можна буде тільки додатками, встановленими за замовчуванням. Яскравим прикладом такого TV є Sony Bravia серії KDL.

Подробиці в налаштуванні Smart-TV Samsung

У ваших телевізорах, що підключаються до інтернету, працює як мінімум один пошуковик. У випадку з кабельним інтернетом все настройки на TV повинні відбутися автоматично. Щоб перевірити працездатність додатків, вам необхідно натиснути на кнопку «Меню» на пульті, після. запустити будь-який додаток. Бажано відкрити відеохостинг і перевірити, як швидко завантажуються відео. Якщо Smart не працює, а при перевірці виникне помилка мережі, отже, параметри введені невірно. Перевіряємо налаштування: заходимо в пункт «Меню», потім переміщаємося в «Налаштування мережі». Натисніть кнопку «Пуск», щоб телевізор спробував самостійно зловити мережу.

При невдалій спробі переміститеся до пункту «Стан мережі», потім виберіть автоматичну настройку IP. Якщо і це не допомогло, вам знадобиться ручне введення всіх даних, в тому числі і IP-адрес.

Як підключити телевізор до інтернету: головні способи

Існує маса альтернативних варіантів підключення до Мережі, однак через індивідуальних особливостей телевізорів, які передбачив виробник, способи можуть відрізнятися або бути зовсім недоступними. Розглянемо кілька основних, потрібних для сучасних моделей TV.

Як дивитися фільми з Інтернету на Smart телевізорі Samsung

Телевізор Samsung з технологією Smart і 3D, я придбав, десь у 2012 році, на той момент це була флагманська модель, що увібрала в себе всі останні технологічні новинки. Якщо технологію 3D, я став використовувати майже відразу, то функції розумного телевізора Smart TV зовсім недавно.

А все тому, що всі принади розумного телевізора зводяться нанівець, без хорошого швидкісного Інтернету. Тому, як тільки у мене з’явився “нормальний” Інтернет, я відразу задумався про можливість перегляду різного роду відео, на екрані телевізора.

Загалом, хочу з вами поділитися (покроково), як дивитися “будь-яке” відео зі своїх улюблених сайтів, на екрані телевізора 3D Samsung Smart TV Model UA40D6600WR.

Для того щоб налаштувати підключення необхідно мати:

 • Телевізор Smart TV з підключенням по Wi-Fi
 • Смартфон під Android або iOS
 • Налаштовану точку доступу або Wi-Fi модем-роутер з виходом в Інтернет

смартфон

Сподіваюся Ви вже вміти підключати смартфон до точки доступу Wi-Fi, якщо немає, то просто натисніть на значку “Підключення Wi-Fi”, потім виберіть потрібну мережу, в моєму прикладі це ASHW, у Вас природно буде інша, введіть “Пароль” і натисніть “Підключити”.

Обов’язково дочекайтеся повідомлення про підключення, в іншому випадку, перезавантажте смартфон і повторіть введення пароля.

Тут показані скріншоти для смартфона MEIZU, які логічно, легко адаптувати під будь-яку модель!

І так, Ви підключили обидва пристрої, телевізор і смартфон до однієї точки доступу ASHW, що має вихід в Інтернет.

телевізор

Увімкніть телевізор і натисніть кнопку Smart на пульті дистанційного керування.

Налаштування з’єднання телевізора і смартфона в додатку TV-Cast

Перед тим, як налаштовувати додатки переконайтеся, що обидва пристрої, телевізор і смартфон підключені до однієї точки доступу, і на обох пристроях встановлена ​​програма TV-Cast.

До початку використання програми TV-Cast, необхідно на обох пристроях налаштувати з’єднання, ввівши IP-адресу на телевізорі, отриманий з програми на смартфоні.

Відкрийте програму TV-Cast на смартфоні, а потім натисніть кнопку або посилання для отримання поточного IP-адреси.

включити, фільм, телевізорі, інтернет

Тепер запустіть додаток TV-Cast на телевізорі, і за допомогою пульта дистанційного керування і клавіш “/ вгору / вниз / вліво / вправо / цифри /” введіть IP-адресу, отриманий на смартфоні.

Як тільки з’єднання буде налаштоване значок “Not Connected” зміниться на “Connected”.

При кожному наступному підключенні, змінюються лише останні цифри IP-адреси.

смартфон

Запустіть Play Market клацнувши на ярлику в смартфоні. У пошуковий рядок почніть вводити Video TV-Cast, потім виберіть знайдене додаток і натисніть кнопку “Встановити”.

І так, ви встановили додаток TV-Cast на телевізор і смартфон, залишилося налаштувати з’єднання і почати користуватися.

Як дивитися фільми на телевізорі через Google?

Як дивитися відео з Google Play на телевізорі і управляти ними

 • На головному екрані Android TV знайдіть рядок «Додатки» (для цього перейдіть екран вниз).
 • Виберіть програму «Google Play Фільми».
 • Знайдіть потрібний фільм або серіал. Щоб вимовити пошуковий запит, перейдіть екран вгору і натисніть на значок мікрофона.
 • Виберіть фільм або серіал.

Яке додаток завантажити для перегляду фільмів на Smart TV?

Кращі програми для перегляду фільмів на Smart TV

 • IVI. Онлайн-кінотеатр ivi є найбільшою в Росії майданчиком з легальним професійним контентом високої якості, в тому числі у форматі 3D.
 • Okko.
 • Amediateka.
 • nStreamLmod.
 • Start.
 • GetsTV 2.0.
 • TVZavr.
 • Megogo.

Як безкоштовно дивитися фільми на телевізорі?

Перегляд фільмів і IPTV каналів на неофіційних додатках для Smart TV

 • ForkPlayer. ForkPlayer надає можливість знаходити і переглядати фільми в online-режимі, користуючись відкритими джерелами.
 • nStreamLmod.
 • XSMART.
 • GetsTV.
 • Сервіс ivi.
 • Сервіс Megogo.
 • Сервіс Zoomby.
 • сервіс Tvigle.

Як підключити телефон до телевізора через Хромкаст?

Налаштування Chromecast або Chromecast Ультра

 • Підключіть Chromecast до телевізора.
 • Встановіть додаток Google Home.
 • Переконайтеся, що смартфон або планшет знаходиться в мережі Wi-Fi, до якої при налаштуванні буде підключено пристрій Chromecast.
 • Відкрийте програму Google Home.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 • Все готово.
READ  Як використовувати телевізор в якості монітора комп'ютера

Як дивитися фільми на TV приставці?

Кращі програми, що дозволяють безкоштовно дивитися фільми і IPTV канали на Android TV приставках

 • aForkPlayer. aForkPlayer надає можливість знаходити і переглядати фільми в режимі online з використанням відкритих джерел.
 • HD VideoBox.
 • XSMART.
 • SeasonHit.
 • Kodi.
 • Торрент TV
 • Тorrent Stream Controller (TSC)
 • LOL TV.

Як дивитися фільми в телевізорі через Інтернет?

 • Знаходимо фільм або серіал в інтернеті, завантажуємо його онлайн або завантажуємо в пам’ять компьтера;
 • Підключаємо ноутбук або стаціонарний PC до телевізора за допомогою HDMI кабелю;
 • У телевізорі вибираємо HDMI в якості джерела (кнопка Source на пульті);

Як транслювати з браузера телефону на телевізор?

Як транслювати екран пристрою Android

 • Переконайтеся, що ваш планшет або мобільний телефон підключений до тієї ж мережі Wi-Fi, що і пристрій Chromecast.
 • Відкрийте програму Google Home.
 • Виберіть пристрій.
 • Натисніть Транслювати екран Транслювати екран.

Підключаємо смартфон до телевізора по Miracast

У цьому відео ви дізнаєтеся як підключити смартфон до телевізора без проводів за допомогою технології Miracast

Для підключення, на телефоні повинен бути присутнім роз’єм micro HDMI.

Просто з’єднайте два гаджета за допомогою кабелю і насолоджуйтеся повною синхронізацією екрану мобільного пристрою на TV.

включити, фільм, телевізорі, інтернет

Якщо на вашому телефоні немає подібного роз’єму, можна піти більш складним шляхом, придбавши перехідник виду «MHL to micro USB».

Кінцева конструкція буде виглядати наступним чином:

 • Ви поєднуєте «MHL to micro USB» з роз’ємом живлення телефону;
 • На іншій стороні MHL підключаєте кабель HDMI;
 • І нарешті, другу частину HDMI сполучаєте з відповідним виходом телевізора.

В результаті правильного розташування всіх компонентів почнеться автоматичне віддзеркалення даних, тобто зображення з мобільного буде повністю дублюватися на TV без затримок.

Якщо ви спостерігаєте невеликі відставання або зависання, слід перепідключити всі дроти і перезавантажити мобільний гаджет.

Спосіб 1. Підключення через Wi-Fi

Не завжди зручно синхронізувати пристрої через короткий кабель, який обмежує положення мобільного.

Завдяки підтримці вашим TV цієї технології, можна налаштувати з’єднання за кілька хвилин і без будь-яких проводів.

Головним плюсом такого коннекшена є висока швидкість передачі даних і синхронізації. Немає обмежень в розташуванні телефону.

Ви можете тримати мобільний гаджет на відстані до 30 метрів від TV і це не вплине на якість картинки.

Тепер ви зможете переглядати фільм на великому екрані. Просто запустіть його в телефоні, і він відразу відобразиться по TV.

За допомогою програми ви також можете керувати телевізором зі смартфона, використовуючи його як пульт.

Виконуючи коннекшен по Wi-Fi між смартфоном і TV можна не тільки за допомогою прямого з’єднання двох пристроїв.

Користувачі можуть з’єднати TV і мобільний з домашнім маршрутизатором. Таким чином, два пристрої будуть знаходитися в одній підмережі.

Для установки зв’язку і передачі трафіку слід активувати режим UpnP в настройках роутера.

Як дивитися фільми через телефон на телевізорі. Всі можливі способи

Розглянемо, як дивитися фільми через телефон на телевізорі, що не набуваючи для цього дорогі приставки.

Насправді, підключити смартфон до TV можна завдяки відомим технологіям з’єднання через Wi-Fi, Bluetooth, HDMI і іншим.

До яких телевізорів можна підключати телефон?

Для настройки з’єднання підійдуть не всі телевізори. Однак, більшість сучасних моделей здатні з’єднатися з телефоном.

Щоб створити успішний коннекшен, ваш телевізор повинен підтримувати хоча б одну з наступних технологій:

 • HDMI. Перевірити підтримку цього інтерфейсу можна за зовнішніми параметрами TV. На задній панелі пристрою повинен бути розташований спеціальний роз’єм для шнура, який так і підписаний «HDMI». На малюнку нижче представлений зовнішній вигляд цього роз’єму;
 • Wi-Fi. Якщо HDMI є практично у всіх телевізорах як старих, так і нових поколінь, то Wi-Fi. це функція сучасних TV-систем. Ви можете підключитися за допомогою телевізора до маршрутизатора? Тоді є можливість підключити його і до смартфону;
 • Підтримка Bluetooth. Дану технологію передачі сигналів можна часто зустріти навіть в звичайних телевізорах. У їх комплектацію, як правило, входить невеликий адаптер Bluetooth. Підключення вимагає близького розташування смартфона до TV;
 • Для з’єднання через USB вимагає наявність спеціального перехідника і однойменного роз’єму в телевізорі;
 • Телевізор з підтримкою технології Smart-TV. Якщо у вас є такий пристрій, коннекшен зі смартфоном можна створити, використовуючи технології Miracast або AirPlay.

причини, чому варто налаштувати з’єднання смартфона з TV

З розвитком сучасних технологій телевізор перестав бути основним засобом перегляду мультимедійної інформації.

Смартфони, планшети, фаблет. з їх допомогою користувачі можуть завантажувати фільми і телевізійні програми, які не побачиш по телевізору в конкретний час.

Якщо ви хочете переглядати завантажені на телефон відео за допомогою свого телевізора, необхідно налаштувати з’єднання двох гаджетів.

Як правило, для з’єднання створюються невеликі приставки Smart-TV і адаптери інтерфейсів, однак, їх недолік. вартість.

Вона може досягати 5-10 тисяч рублів. Насправді, ви зможете не витрачати кошти на додаткову техніку.

Щоб подивитися фільм через телефон на телевізорі знадобиться лише TV, яке підтримує один із зазначених нижче способів з’єднання.

Спосіб 2. З’єднання з Bluetooth

Для роботи цього способу також не потрібні дроти. Технологія настройки зв’язку дуже схожа з попереднім способом підключення.

Однак, якщо у вас в телевізорі немає вбудованого Bluetooth, ви можете придбати невеликий адаптер, який підключається до виходу USB.

Так створиться необхідний сигнал, з яким буде з’єднуватися телефон:

 • Встановіть адаптер в роз’єм на задній панелі TV;
 • Завантажте програму для управління на свій смартфон;
 • Увімкніть на телефоні Bluetooth;
 • У програмі запустіть виявлення пристроїв і з’єднаєтеся з TV.

В результаті успішного коннекшена ви будете керувати телебаченням з мобільного гаджета або зможете переглядати мультимедійні дані з Андроїда на великому екрані.

Підключення через USB

Спосіб, що називається «простіше простого», ніяких додаткових маніпуляцій виробляти звичайно не потрібно, але і підводні камені теж є. У найзагальнішому випадку нам досить підключити флешку до гнізда на спеціальній панелі телевізора і переключитися в режим AV за допомогою відповідної кнопки. Панель може бути справа, зліва, знизу, ззаду. де завгодно, в залежності від конкретної моделі конкретного виробника. При такому, здавалося б, простому підключенні, можуть з’явитися проблеми, зазвичай вони пов’язані з розпізнаванням самого накопичувача або його вмісту.

Підключаємо до комп’ютера або ноутбука

Останній спосіб складно віднести до підключень через флешку, але він може врятувати, якщо інші способи з тих чи інших причин нереальні. Підключення до комп’ютера. це тема окремої статті, тут можна розвернутися, ми можемо використовувати велику кількість з’єднань:

 • S-Video;
 • VGA;
 • HDMI;
 • бездротове з’єднання.

Кожне з’єднання має свої плюси і мінуси, але найпоширенішим і якісним можна вважати HDMI-з’єднання. В результаті телевізор стане монітором, фактично відтворення буде проводитися на комп’ютері.

Телевізор не бачить флешки

У цьому випадку може бути кілька проблем, розглянемо кожну:

 • Невідповідна файлова система. Дві основні файлові системи, які використовуються на Windows: NTFS і FAT Якщо одна файлова система не підходить телевізору, то Форматуйте її в іншу стандартними засобами операційної системи. Для цього потрібно вставити флешку в порт комп’ютера, в меню «Мій комп’ютер» натиснути правою кнопкою миші по влаштуванню і вибрати пункт «Форматувати». З’явиться нове вікно, де можна налаштувати, в якій файловій системі форматувати носій. Зверніть увагу, всі дані на флешці будуть стерті. У FAT32 є обмеження за обсягом файлів, фільм важче 4 Гб подивитися її можливостями не можна. У NTFS таких обмежень немає, швидше за все, ваш телевізор буде працювати з нею.
 • Занадто велика ємність флешки. Зазвичай біля телевізорів є поріг підтримуваного обсягу накопичувачів. Якщо ви користуєтеся флешкою ​​на 64 Гб, то спробуйте носій трохи меншою ємності.
 • Сервісний USB-роз’єм. На деяких моделях є тільки такий роз’єм, визначити його можна за відповідною маркування service only або remote control.

Підключення флешки до телевізора для перегляду фільмів

Ще кілька десятиліть тому кольоровий телевізор в будинку могли собі дозволити тільки найбагатші люди, зараз же величезні плазмові панелі. звичайна справа. Досвідченому телеглядачеві вже недостатньо кілька сотень каналів і різноманітної програми на кожному з них, було б непогано дивитися саме той фільм або передачу, яку ти хочеш. Благо така можливість є, на сучасних телевізорах USB-порт вбудовується без розмов, але як бути з більш старими моделями, де цього порту немає? Питання актуальне, тому в цій статті ми розберемося, як на телевізорі дивитися фільми з флешки.

Для перегляду фільмів з flash-USB на TV можна використовувати кілька способів підключення пристрою.

Стаття розбита на частини, по кожному із способів підключення скажемо кілька слів, почнемо з найпростішого.

Телевізор бачить не всі файли

Деякі недосвідчені користувачі навіть не знають про існування різних розширень і форматів файлів. В інструкції до телевізора можна знайти формати, які він підтримує. Якщо ви хочете подивитися фільм з іншим розширенням, то доведеться конвертувати його в потрібне або скачати фільм заново з іншим розширенням. Конвертувати файли можна за допомогою спеціалізованих програм, в інтернеті їх більш ніж достатньо. Ці проблеми можуть з’явитися при будь-якому підключенні, знати про них необхідно. рухаємося далі.

використовуємо медіастанцію

Медіастанція. це універсальний пристрій. Грубо кажучи, це програвач з великою кількістю портів. У нього можна під’єднати майже всі пристрої, які можуть передавати звук або відео, в тому числі і флешку. Особливих проблем з нею виникнути не повинно, просто вставляємо накопичувач в медіапрогравач, його, в свою чергу, в телевізор.

BETATECH.COM.UA 2022