Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як включити геолокацію на телефоні Honor

Table of Contents

Як включити геолокацію на Android

Однією з основних функцій сучасного смартфона є геолокація. З її допомогою можна використовувати смартфон в якості GPS навігатора, залишати свої координати на фотографіях, відправляти дані про своє місцезнаходження, а також багато іншого. У цій статті ви зможете дізнатися про те, як включити геолокацію на Android смартфоні, а також як її правильно налаштувати.

Як включити місце розташування на Android

У більшості випадків, на Android смартфоні геолокація включена і працює. Але, якщо ви до цього відключали цю функцію, а тепер хочете знову її включити, то вам потрібно зайти в налаштування Android смартфона і знайти там розділ під назвою «Місцезнаходження» (в останніх версіях цей розділ знаходиться за адресою: Налаштування. Захист і місце розташування. Місцезнаходження). Саме в цьому розділі зосереджені всі налаштування, які стосуються геолокації.

У розділі «Місцезнаходження», в самому вгорі екрану, ви знайдете перемикач, за допомогою якого можна включити геолокацію на Android.

включити, геолокацію, телефон, honor

Трохи нижче буде знаходиться розділ «Режим». В якому можна вибрати спосіб роботи геолокації.

Як налаштувати геолокацію на Android

Якщо ви відкриєте розділ «Режим», то перед вами з’явиться три можливі режими роботи геолокації. Розглянемо більш детально кожен з цих режимів.

 • Режим «За всіма джерелами» (в старих версіях Android даний режим називався «Висока точність»). Найточніший режим роботи геолокації. Якщо включити даний режим, то для визначення вашого місця розташування буде використовуватися все доступна смартфону інформація. Це дані з GPS супутників, дані від мобільного оператора, а також дані отримані завдяки бездротових мереж Wi-Fi і Bluetooth.
 • Режим «За мережеве (в старих версіях.« Економія заряду батареї »). В даному режимі використовуються дані тільки від мобільного оператора і бездротових мереж (Wi-Fi і Bluetooth). У той час як GPS модуль не працює і не витрачає заряд батареї. Включення даного режиму роботи геолокації дозволяє економити заряд батареї і продовжувати час автономної роботи пристрою.
 • По супутниках GPS (в старих версіях. «За датчикам пристрої»). Режим роботи геолокації в якому використовуються дані виключно від GPS модуля. При цьому інформація від мобільного оператора і бездротових мереж в розрахунок не береться.

Якщо повернутися в розділ налаштувань «Місцезнаходження» та перегорнути настройки в самий кінець, то тут там можна виявити ще пару цікавих функцій. Це «Історія розташування» і «Передача геоданих».

Якщо відкрити розділ «Історія місцезнаходжень», то там можна буде включити або відключити запис історії ваших переміщень з Android смартфоном. Дана історія зберігається на серверах Google і її можна подивитися на сайті «Google Карти» в розділі «Хронологія». Більше інформації про цю функцію ви можете отримати в Google довідці.

А в розділі «Передача геоданих» можна додати Google користувачів, яким надається доступ до даних про місцезнаходження. При наявності такого доступу за вашими переміщеннями можна буде стежити на сайті «Google Карти» в розділі «Показувати, де я». Більш детально про цю функцію можна почитати в Google довідці.

Определение местоположения в смартфоне Xiaomi

Активуємо більш точне визначення місця розташування

Тут же в налаштуваннях, розгорніть блок «Додатково», перейдіть в розділ «Геолокація Google» і активуйте її.

Так, при визначенні розташування пристрою додатково буде задіяна мережа Wi-Fi, мобільна мережа та спеціальні датчики телефону. Інструмент досить корисний і його дійсно варто використовувати.

READ  Як видалити фото в Мамбо з телефону

Історія місцезнаходжень

Історія місцезнаходжень. досить цікаве рішення. Включивши її, в акаунт Google будуть записуватися всі місця, де ви побували з пристроєм.

Так, на офіційному сайті карт Google за адресою. https://www.google.com/maps/timeline?pb, будуть наочно на карті і назвами показані всі місця відвідувань. Це просто цікаво, але може і виручити, наприклад, тоді, коли потрібно знайти телефон.

Цікаво! В цьому ж меню можна налаштувати і історію веб-додатків, персоналізацію, а також історію пошуку відео, відкривши налаштування відстеження дій.

Інші функції цього меню

Також в блоці «Додатково» можна включити опцію «Позиціонування в екстрених ситуаціях» і «Показувати, де я».

Перша опція працює через функцію ELS, яка в РФ поки не підтримується, а друга дає можливість переглядати ваше місцезнаходження певним людям.

включаємо функцію

Відкрийте настройки пристрою і перейдіть в розділ «Захист і місце розташування» або «Біометрія та безпека». У блоці «Конфіденційність» відкрийте пункт «Місцезнаходження» або «Локація».

Увімкніть функцію. У списку ви побачите список останніх програм та ігор, які її запитували ваші годинне по GPS.

Цікаво! На деяких моделях смартфонів і планшетів, включити інструмент можна відсунувши верхню шторку, і натиснувши на значок «Локація». Якщо затиснути його, то відкриються настройки.

Як включити геолокацію на Android

Налаштовуємо для кожної програми окремо

В цьому ж меню відкрийте розділ «Дозволи для додатків». Тут розташовуються всі програми та ігри, яким заборонений або дозволений доступ до геолокації.

Як включити геолокацію на Android телефоні і налаштувати її

Налаштувати геолокацію на Android, включити її, щоб додатки могли визначити ваше місце розташування. досить корисно, плюс, без цієї функції не буде працювати пошук телефону.

Активувати інструмент можна, як відразу для всієї системи і додатків, так і окремо для кожного. Це досить зручно і функціонально.

У минулому матеріалі ми детально розглянули, як оновити додаток на Android. Сьогодні не менш докладно розглянемо, як налаштувати геолокацію на Android телефоні або планшеті, включити цю функцію.

Цікаво! Всі дії будуть практично однаковими на девайсах різних марок: Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi або будь-який інший. У деяких випадках будуть трохи відрізнятися лише назви меню і розташування пунктів.

Отключение и настройка определения местоположения в Huawei и Honor

Це дійсно важлива і зручна функція, яку не варто відключати, адже вона може знадобитися в будь-який момент. А налаштувати доступ можна у кожної окремої програми або гри.

У Viber

Вимкнути в Viber геолокацію також можна за допомогою налаштувань:

 • Зайти в «Налаштування».
 • Вибрати «Політика конфіденційності» (або «Додатки». «Дозволи»).
 • Зайти в «Місця розташування» і прибрати повзунок.

Відключити функцію так само просто, як і включити

на Samsung

Як відключити геолокацію на Android на Samsung? Процес досить простий:

 • Відключити бігунок в випадаючому верхньому меню.
 • Зняти активацію повзунка в настройках телефону.

Через Google Карти

Щоб скинути інформацію через Google Карти, потрібно скористатися сервісом Google Latitude. Необхідно зробити наступне:

 • Відкрити карти Google.
 • Вибрати цей сервіс, який з’явиться там самостійно.
 • З’явиться повідомлення про те, пристрій невидимо для інших користувачів. Натиснути на це повідомлення, з’явиться меню, де потрібно встановити необхідні настройки.
 • У ньому потрібно включити видимість пристрою і модуль GPS.
 • Потім необхідно додати користувачів, яким буде надано доступ до інформації.

Важливо! Щоб було видно координати, потрібно, щоб людина прийняла запрошення.

Як налаштувати розташування

Щоб геолокація працювала правильно, необхідно налаштувати розташування. Тоді інформація буде передаватися більш точно. Перед тим як включити місце розташування на Android-пристрої, варто вивчити всі можливості.

Скидання встановлених налаштувань геолокації в браузерах

Не всім хочеться, щоб інформація про їх пересування зберігалася і залишалася в браузері. Однак ці дані цілком можливо видалити. Для цього буде потрібно виконати наступні дії:

 • Зайти в меню «Налаштування».
 • Вибрати функцію «Місцезнаходження».
 • Знайти меню «Історія місцезнаходжень».
 • У нижній частині буде кнопка «Видалити історію місцезнаходжень», яку необхідно натиснути. Вся інформація буде видалена.

Зверніть увагу! Зробити це також можна через Google аккаунт. При цьому таким способом можна буде видалити не всю історію, а за певні добу, вибравши одну з кнопок. «Видалити історію за цей день» і «Видалити всю історію».

READ  Налаштування биоса на материнській платі Asus

Режим «За всіма джерелами» самий інформативний

Можливі проблеми з геолокації і їх рішення

Іноді буває, що геолокація в телефоні не працює, або виникають інші проблеми.

Как включить GPS (геолокацию) на Андроиде?

Чи можна це зробити віддалено

Віддалено включити геолокацію на телефоні теж можна. Для цього виконуються наступні дії:

 • Зайти в акаунт Google з пристрою або через програму настройки, або через акаунт у налаштуваннях телефону.
 • Вибрати пункт «Безпека».
 • Знайти меню «Віддалене управління Android-пристроєм».
 • Вибрати опції «Віддалений пошук пристроїв» і «Дистанційне блокування налаштувань».

Після проведення даних дій потрібно включити геолокацію. Для цього потрібно:

 • Зайти в налаштування мобільного пристрою.
 • Опуститися нижче до особистих даних.
 • Відкрити «Місцезнаходження».
 • Дозволити відправку особистих даних.
 • Перевірити список пристроїв сайту http://www.Android.com/devicemanager, щоб в ньому з’явився телефон. Якщо все є, значить геолокація включена і працює.

Важливо! Навіть віддалено можна підключити необхідну дію пристрою. Це дуже допоможе, якщо телефон вкрадений, так як дозволить швидко його знайти.

Часто доступ запитують різні додатки

Налаштування режиму роботи

Щоб відстежити пристрій, існує кілька режимів. При активації функції пристрій пропонує вибрати один з трьох варіантів:

 • за всіма джерелами. Це найбільш підходящий варіант, раніше він називався «Висока точність». В даному випадку положення пристрою відстежується максимально по всім можливим джерелам;
 • мережеве. Іноді цю функцію можна зустріти під назвою «Економія заряду мережі». Вона використовує тільки дані мобільного оператора або бездротових мереж. В цьому випадку GPS відключений, тому не споживає енергію телефону. В результаті пристрій працює довше;
 • по супутниках GPS. У деяких пристроях функція називається «За датчикам пристрої». У подібному випадку використовуються тільки дані з GPS, а інформація від оператора мобільного зв’язку та інших не застосовується.

Зверніть увагу! Вибір режиму залежить від уподобань користувача, однак варто враховувати, що перший режим більш інформативний.

Вибір режиму залежить від бажань споживача

Перегляд історії місцеположення

За умовчанням встановлена ​​команда, яка автоматично зберігає місця, в яких ви були. Переглянути її можна в розділі «Карти» «Історії». Історію можливо чистити, або зовсім відключити функцію автоматичного збереження. Це робиться в розділі карт.

Як включити / вимкнути GPS геолокацію на Huawei і Honor

Як включити геолокацію на Huawei і Honor? Така функція цікава не тільки мандрівникам і туристам, а й іншим власникам смартфонів. Місцезнаходження запитують багато додатків, в тому числі карти, камери, відеоредактори, фоторедактори, соціальні мережі. Іноді процес автоматизований, але в деяких випадках активацію потрібно виконати вручну.

Як включити геолокацію на Honor і Huawei

Щоб активувати модуль визначення місця розташування на телефоні з операційною системою Android, потрібно:

 • перейти в основні настройки телефону;
 • зайти в режим «Безпека»;
 • там напроти пункту «Дані про місце розташування» пересуньте повзунок в активну фазу;
 • далі простий виходите режиму, нічого зберігати не потрібно.

Контакт із супутником дозволяє визначити точку, в якій ви перебуваєте, з точністю до двох кілометрів.

Налаштування GPS геолокації

Розглянемо докладніше процес налаштування GPS геолокації. Для цього вам потрібен інтернет. Далі все робиться за такою ланцюжок: здійснюєте вхід в меню налаштувань перейдіть в розширені параметри клікніть на інформацію про місцезнаходження включите доступ до даних, і виберіть спосіб, яким буде зчитуватися геолокація.

Більш того, на інших моделях він не відрізняється. А значить ця інструкція підійде ще для таких пристроїв:

 • Meizu;
 • Xiaomi;
 • Philips;
 • Nokia;
 • Bravis;
 • Ergo;
 • HTC та інші.

Як відключити геолокацію на телефоні Honor / Huawei

Щоб відключити GPS геолокацію на телефоні Honor і Huawei, досить опустити шторку і натиснути на іконку. Якщо вона перестане світиться, значить визначення вашої точки на карті неактивно.

Другий варіант. перейти в параметри і зрушити повзунок в неактивну фазу.

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

Що робити, якщо не працює GPS

 • глюк телефону;
 • завантаженість оперативної пам’яті;
 • вірус;
 • поломка модуля.

Час автономної роботи

Незнімна акумуляторна батарея, встановлена ​​в Honor 7X, має ємність в 3340 мА год. це непоганий обсяг навіть за сьогоднішніми мірками. І з такою батареєю смартфон демонструє цілком відповідають своєму рівню результати в тестах автономності. З огляду на великий екран з високою роздільною здатністю, результати цілком гідні.

У реальному житті апарат поводиться так само, як більшість сучасних смартфонів: впевнено доживає до вечірньої зарядки, але на більше розраховувати не доводиться.

READ  Як дізнатися скільки років номеру телефону

Тестування традиційно проводилося на звичайному рівні енергоспоживання без використання функцій енергозбереження.

Ємність аккумулятораРежім чтеніяРежім режим відео 3D-ігорHonor 7X

Sony Xperia XA1

HTC One X10

Asus Zenfone 3

Nokia 5

3340 мА год 12 ч. 00 м. 10 ч. 00 м. 5 ч. 00 м.
2300 мА год 13 ч. 00 м. 8 ч. 30 м. 4 ч. 10 м.
4000 мА год 17 ч. 00 м. 12 ч. 00 м. 5 ч. 00 м.
3000 мА год 12 ч. 00 м. 9 ч. 40 м. 6 ч. 30 м.
3000 мА год 15 ч. 20 м. 10 ч. 30 м. 7 ч. 00 м.

Безперервне читання в програмі Moon Reader (зі стандартною, світлої темою) при мінімальному комфортному рівні яскравості (яскравість була виставлена ​​на 100 кд / м²) з автолістаніем тривало до повного розряду акумулятора 12 годин, а при безперервному перегляді відео у високій якості (720р) з тим же рівнем яскравості через домашню мережу Wi-Fi апарат функціонує близько 10 годин. В режимі 3D-ігор смартфон може пропрацювати не більше 5 годин.

Honor 7X не підтримує швидку зарядку, від комплектного мережевого адаптера (2 А 5 В) смартфон заряджався протягом 2 годин 20 хвилин струмом 1,5 А при напрузі 5 В. Безпровідну зарядку смартфон також не підтримує.

Теплоснімкі

Нижче наведено теплоснімок задньої поверхні, отриманий після 10 хвилин роботи тесту акумулятора в програмі GFXBenchmark:

Видно, що нагрів більше локалізована у верхній частині апарату, що, мабуть, відповідає розташуванню мікросхеми SoC. За даними теплокамера, максимальний нагрів склав 39 градусів (при температурі навколишнього повітря в 24 градуси), це не дуже багато.

Телефонна частина і комунікації

Комунікаційні можливості Honor 7X включають підтримку передачі даних на швидкості до 300 Мбіт / с в мережах LTE Cat.6. В межах міста московського регіону апарат поводиться впевнено, не втрачає зв’язок в місцях невпевненого прийому, швидко відновлює з’єднання. Bluetooth має версію 4.2, підтримується один діапазон Wi-Fi (2,4 ГГц), модуля NFC немає.

Навігаційний модуль працює з GPS (з A-GPS), з вітчизняної Глонасс і з китайською Beidou. Перші супутники при холодному старті виявляються протягом десятків секунд, точність позиціонування висока. Є вбудований датчик магнітного поля для функціонування компаса.

Телефонне додаток підтримує Smart Dial, тобто під час набору телефонного номера відразу здійснюється і пошук за першими літерами в контактах. Способи налаштування сортування і відображення контактів стандартні для інтерфейсу Android, є чорний список для небажаних контактів. Є функція автоматичного запису телефонних розмов з косильною волосіні. Вібровиклик середній потужності.

Смартфон не вміє підтримувати в режимі активного очікування обидві SIM-карти в 4G одночасно. Тут одна SIM-карта (не та, що обрана для передачі даних в мережах 4G) завжди буде працювати в очікуванні лише в 2G. Інтерфейс не дозволяє вибрати для відправки SMS певну SIM-карту заздалегідь. тільки для голосових дзвінків і передачі даних (це стандартна ситуація для всіх смартфонів Huawei). Працюють карти в режимі Dual SIM Dual Standby, радиомодем тут один.

Як відключити геолокацію на телефоні Honor / Huawei

Щоб відключити GPS геолокацію на телефоні Honor і Huawei, досить опустити шторку і натиснути на іконку. Якщо вона перестане світиться, значить визначення вашої точки на карті неактивно.

Другий варіант. перейти в параметри і зрушити повзунок в неактивну фазу.

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

Як налаштувати передачу розташування для huawei і honor?. wokka lokka

Включивши і налаштувавши геолокацію на пристрої Android у дитини, ви будете бачити актуальну інформацію про його місцезнаходження в Wokka Lokka.

Якщо у дитини смартфон Huawei або Honor, то для правильної роботи програми Wokka Lokka на цьому телефоні Вам потрібно виконати деякі настройки.

Будь ласка, в першу чергу, надайте Wokka Lokka все запитувані дозволу на телефоні дитини, які ми запитуємо при установці програми на телефон.

Далі перейдіть до налаштування, яка описана нижче.

BETATECH.COM.UA 2022