Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як включити інкогніто на телефоні

Table of Contents

Як вийти з режиму інкогніто

Ми вже розібралися, як анонімізувати перегляд в Google хром на Android. Наступне питання. як з цього режиму вийти. Тут все ще простіше. Для того щоб браузер перестав відкривати нові вікна в режимі «невидимки», необхідно

 • Закрити всі вкладки, які були запущені як “інкогніто”.
 • Якщо відкритих сторінок трохи, їх можна переглянути вручну, закриваючи непотрібні хрестиком.
 • Другий варіант. знайти значок перемикання вкладок (справа вгорі) і натиснути на нього.
 • У правій частині екрана будуть відображені всі вкладки в інкогніто.

Включення інкогніто в Chrome

Щоб активувати інкогніто на телефоні, виконайте наступні дії:

 • Скачайте або поновіть Google Chrome до останньої версії.
 • Відкрийте браузер.
 • Праворуч від адресного рядка знайдіть значок «Ще»
 • Тапніте за пунктом «Нова вкладка інкогніто».
 • Браузер відкриє нове вікно в захищеному режимі.
 • Знайдіть вгорі в лівому кутку значок (окуляри і капелюх). Його наявність означає, що режим «невидимки» включений.

Включаємо режим Інкогніто в Chrome і інших браузерах

Секретний режим в Samsung Browser

Стандартний браузер, встановлений на телефон, також може мати режим інкогніто. Наприклад, Samsung Galaxy S10 має секретний режим в інтернет-браузері Samsung. Щоб використовувати анонімний браузінг:

 • Відкрийте браузер Samsung,
 • Виберіть «Виберіть»,
 • Натисніть на посилання “Включити секретний режим»,
 • Встановіть пароль при необхідності.
 • Щоб вимкнути секретний режим, поверніться на вкладки і натисніть «Відключити секретний режим».

Що таке “інкогніто

Інкогніто. одна з популярних можливостей браузера Google Chrome, призначена для користувачів, які хочуть «бродити» по Інтернету і залишатися при цьому непоміченими. Цей спеціальний мод дозволяє приховувати відвідування різних сайтів і не залишати слідів на пристрої.

Серед користувачів нерідко виникають суперечки про можливості, які дає або не дає анонімний режим. Розробники кажуть, що він призначений для перегляду сайтів і різних Інтернет ресурсів в тому випадку, якщо користувачеві потрібно, щоб ніхто не знав про відвідування цих сторінок. Крім того, як відомо, пошукова система Google зберігає запити користувачів. У інкогніто ніякі теми і пошукові запити не повинні додаватися в історію Google. Однак такі можливості зовсім не означають повну приватність. Не варто забувати, що деякі сайти та Інтернет провайдери залишають за собою право стежити за користувачами, не дивлячись на режим «невидимки».

Приватні вкладки в браузері Firefox

Firefox також підтримує перегляд в режимі інкогніто. Ось як це працює:

 • Скачайте Firefox для Android.
 • Відкрийте Firefox.
 • Торкніться меню з трьох точок в правому верхньому куті.
 • Натисніть «Приватна вкладка».
 • Щоб відкрити посилання в особистому вкладці: Потримайте посилання, щоб відкрити меню, і виберіть «Відкрити в приватній вкладці”.
 • Щоб переглянути відкриті особисті вкладки: Натисніть піктограму вкладки у верхній частині екрану, потім натисніть значок маски, щоб переглянути сайти, які ви відкрили в режимі приватного перегляду.
 • Щоб закрити вкладку, натисніть на значок з хрестиком (X) поруч з вкладкою, яку хочете закрити.
 • Ви також можете закрити всі відкриті вкладки, натиснувши кнопку меню, потім Закрити особисті вкладки.

Для чого потрібен режим Інкогніто

Режим, який іменований «Інкогніто» є практично у всіх інтернет браузерах. При його включенні ніхто крім вас не буде знати, який сайт ви відвідували. Веб-навігатор відтепер не збирає ці дані в розділ «Історія». Тому вам не доведеться більше чистити його після завершення сесії. Режим також не збиратиме кеш і куки сайтів. Це означає, що при вході в будь-яку з соціальних мереж, де ви зареєстровані, дані теж не будуть збережені. Відмінна функція, щоб нею користуватися на комп’ютері знайомих і друзів, тобто поза домом.

Але так, як Яндекс Браузер і соціальні мережі вас все-таки визнають, всі налаштування на сайтах залишаться збереженими від вашого імені. Всі файли, які ви завантажили на комп’ютер також нікуди не пропадуть. Ну і закладки в браузері, які ви зробите в цьому режимі залишаться на місці, навіть якщо ви вимкнете опцію. Візьміть до уваги ще той факт, що ваш провайдер, як і сайти, які ви відвідуєте з включеним інкогніто, бачать ваш IP адреса. А значить і знають, хто ви і звідки прийшли. Не плутайте опцію з VPN або анонімними мережами.

Що таке «інкогніто» в Яндексі на телефоні

Анонімний режим функціонування браузера передбачає відключення опцій збереження історії відвіданих сторінок, паролів, файлів cookie. Також пошуковим машинам відправляється запит не відслідковувати місце розташування користувача і не запам’ятовувати вводяться пошукові фрази.

Список відмінностей вкладки режиму інкогніто від звичайної:

 • Пошукові системи отримують команду від Яндекс браузера про заборону відстеження вводяться запитів. Однак реальних гарантій виконання цієї вимоги немає.
 • Історія відвіданих ресурсів не зберігається в пам’яті пристрою.
 • Відключається автоматичне збереження вводяться паролів. Якщо раніше був виконаний вхід на сайт, то при використанні вкладки в режимі інкогніто, користувач буде визначено як гість. Виконаний вхід буде негайно скасований після закриття вкладки.
 • Браузер не зберігає кеш-дані, які зазвичай використовуються для запобігання повторного завантаження інформації та прискорення роботи сторінок.
 • Закриття вкладки провокує знищення всіх cookie-файлів, отриманих в процесі роботи.
 • Відбувається відключення розширень браузера (актуально для настільної версії програми). Цей параметр може бути змінений вручну для обраних доповнень.
 • Як і в звичайному режимі, зберігаються закладки та налаштування програми.
 • Як працює режим інкогніто

  Насамперед користувач відкриває вкладку інкогніто. Зробити це можна як на планшеті або смартфоні, так і на комп’ютері. Зазвичай завантажена сторінка відображається в темних тонах, що забезпечує певний STIHL. Потім людина може переглядати різні сайти або завантажувати файли, не боячись про свою конфіденційності.

  Що таке режим інкогніто

  Режим інкогніто. це функція, що дозволяє користувачеві анонімно відвідувати сайти, переглядати відео, писати коментарі. Даний режим особливо актуальний при використанні чужого комп’ютера та Інтернету. Так власник PC не зможе переглянути відвідані вами сторінки або введені паролі.

  Однак повну приватність подібна функція забезпечити не може. Ваша статистика відвідувань буде доступна провайдеру, а також власнику сайту, на який ви зайшли. Але в повсякденній роботі анонімного режиму більш ніж достатньо.

  Включення анонімного режиму на смартфоні

  Щоб включити режим інкогніто в Яндекс браузері на Android, потрібно виконати кілька простих дій:

  • Запустити програму браузера.
  • На стартовій сторінці з’явиться рядок пошуку Яндекс. У правій частині натиснути на три вертикальні точки.

  У випадаючому меню вибрати рядок «Нова вкладка Інкогніто».

  Фон браузера зміниться на сірий, що буде свідчити про успішну активації режиму. Також про це повідомить напис під рядком пошуку. Вся подальша робота в цій вкладці буде виконуватися анонімно.

  READ  Як перекинути дані з iPhone на iPhone

  Якщо потрібно відкрити якусь посилання в режимі інкогніто, необхідно:

  • Натиснути пальцем на рядок-посилання і дочекатися появи спливаючого меню.
  • Вибрати пункт «Відкрити у вкладці Інкогніто».

  Смужка з адресним рядком внизу екрану змінить колір на сірий. Якщо натиснути на кнопку відображення відкритих сторінок, то можна подивитися які з них запущені в тому чи іншому режимі. Білий фон. сторінка працює в звичайному порядку, сірий. анонімно.

  Режим інкогніто в Яндекс браузері на Android зручно використовувати, якщо, наприклад, потрібно увійти в соціальну мережу під іншим користувачем, але при цьому не хочеться вводити дані при повторному вході в основний профіль. Досить буде запустити соцмережу в вікні «інкогніто». вона визначить користувача як гостя, після чого буде потрібно ввести особисті дані. Таким чином, не будуть збережені дані від другого входу, і не доведеться виходити з поточного сеансу.

  Як включити інкогніто в Яндекс браузері

  Для початку запустимо пошуковик, клікнувши на іконку на робочому столі.

  Тепер потрібно клікнути на «три крапки», розташовані біля рядка з пошуком.

  Перед нами відкривається список з невеликими настройками, вибираємо «Нова вкладка Інкогніто».

  На екрані відкривається сторінка, де можна безпечно відвідувати інтернет-портали. Це і є режим інкогніто Яндекса. Щоб повернутися, просто закрийте цю вкладку. Вся історія переглядів, завантажень і відвідувань буде видалена.

  Як відкрити вкладку інкогніто в Мозіль

  Запускаємо браузер, клікнувши на іконку Firefox на робочому столі.

  Тепер натискаємо на «три крапки», що знаходяться в верху дисплея.

  На екрані з’являється список з різними пунктами. Нам потрібно вибрати «Приватна вкладка».

  Тепер ви знаєте, як включити режим інкогніто в браузері мозила Firefox. Його відмінною рисою є темний фон пошукового рядка. Закрити створену вкладку просто: перейдіть в меню з відкритими сторінками і натисніть на хрестик.

  Як перейти в режим інкогніто?

  Щоб відкрити вікно в режимі Інкогніто, використовуйте один із способів: Натисніть → Режим Інкогніто. Перебуваючи на сторінці, викличте контекстне меню і виберіть пункт Відкрити посилання в режимі Інкогніто. Натисніть клавіші Ctrl Shift N (в Windows) або ⌘ Shift N (в Mac OS).

  Як відключити режим інкогніто в телефоні?

  • Відкрийте додаток Chrome. на телефоні або планшеті Android.
  • Натисніть на значок перемикання між вкладками в правому верхньому куті екрану. Праворуч ви побачите відкриті вкладки в режимі інкогніто.
  • Натисніть на значок «Закрити» у правому верхньому куті кожної з цих вкладок.

  Чи можна відновити вкладки в режимі інкогніто?

  Найбільш надійним способом відновлення історії інкогніто є використання Chrome розширення для запису активності перегляду. Розширення зберігає вашу історію інкогніто і дозволяє вам легко відновити його, коли виникне така необхідність.

  Як можна відстежити історію відвідин сайтів?

  Затиснути одночасно кнопки CtrlH (також, як і в Chrome). Натиснути в лівому верхньому кутку «Меню» і вибрати вкладку «Історія». Далі у вас буде можливість: відкрити журнал (історію відвідувань);

  Як включити режим інкогніто на телефоні iPhone?

  • Відкрийте браузер Safari на iPhone або iPod touch.
  • Натисніть кнопку відкриття нової сторінки.
  • Натисніть кнопку «Приватний доступ», а потім. «Готово».

  Як прибрати режим інкогніто на iPhone?

  • Відкрийте додаток Chrome. на пристрої iPhone або iPad.
  • Внизу натисніть на значок перемикання між вкладками. Щоб подивитися вкладки, відкриті в режимі інкогніто, проведіть по екрану вправо.
  • Виберіть вкладку і натисніть на значок «Закрити» у верхньому правому кутку.

  Ступінь безпеки приватних вкладок

  Справа в тому, що даний режим, нехай і не записує відвідувані користувачем сайти, але ця інформація може легко відслідковуватися по IP-адресою пристрою. Звідси випливає, що всю історію відвідувань може відстежити інтернет-провайдер, власник бездротової точки доступу або ж, наприклад, адміністратор локальної мережі на робочому місці.

  Ще одна особливість. якщо авторизуватися під своїм обліковим записом в Google, або. то вся статистика без винятку буде відображатися.

  Ступінь безпеки браузера в режимі інкогніто

  Що таке приватний режим і навіщо він потрібен

  Логотип мобільної версії браузера Яндекс для Android

  Режим інкогніто в Яндекс на телефоні Android характеризується тим, що не зберігає історію відвідуваних користувачем сайтів, пошукові запити і будь-які відомості, пов’язані з авторизацією. Всі інші функціональні можливості і особливості використання програми залишаються колишніми.

  Основні особливості використання опції:

  • якщо в режимі інкогніто проводилися які-небудь настройки, то вони зберігаються;
  • за замовчуванням всі додаткові розширення деактивуються. Але необхідно враховувати той факт, що при необхідності їх можна включити через панель налаштувань;
  • всі вкладки, які були відкриті, зберігаються;
  • дані приватного режиму і звичайного зберігаються по-різному, саме тому, коли буде потрібно повторно авторизуватись в соціальних мережах і на інших різних сайтах;
  • історія відвідуваних сайтів не зберігається;
  • файли можна завантажувати, вони будуть зберігатися в пам’яті мобільного пристрою, але при цьому відображатися в завантаженнях ні;
  • в даному режимі не зберігаються пошукові запити. Але варто враховувати той факт, що безпосередньо самі сайти можуть зберігати запити, наприклад, «ВКонтакте» та інші соціальні мережі;
  • всі аудіо, фото та відео не зберігаються в кеші браузера;
  • куки зберігаються, але тільки на період використання браузера в анонімному режимі, після все відомості втрачаються на відновлення.

  Зверніть увагу! Не варто асоціювати використання режиму інкогніто з повною анонімністю в Інтернеті. Обумовлено це тим, що весь цей час IP-адреса залишається колишнім, і по ньому можна відстежити всю історію.

  Мобільна версія «яндекс.браузер» в режимі інкогніто, вимкнути який так само легко, як і включити

  Вихід з режиму інкогніто в мобільній версії «Yandex.Браузера»

  Деактивувати опцію можна в будь-який час. Для цього знадобиться скористатися одним з можливих трьох варіантів:

  • відкрити головний екран пошукової системи і тапнуть на кнопку «Вийти». Відображається вона в нижній частині екрану мобільного пристрою посередині;
  • в браузері натиснути на іконку параметрів і серед доступних опцій виділити графу «Вийти з режиму Інкогніто»;
  • перейти на стандартний режим використання браузера, натиснувши на іконку, розташовану у верхній частині екрану.

  Як деактивувати режим інкогніто в мобільній версії браузера

  включити, інкогніто, телефон

  Зверніть увагу! Якщо в анонімному режимі було відкрито кілька вкладок, їх можна по черзі закрити, натиснувши на хрестик.

  Internet Explorer

  Internet Explorer. це вбудований оглядач від Windows. У ньому дана опція називається InPrivate. Запустити її можна через настройки браузера, як, власне, і в інших браузерах.

  Для активації опції на PC або планшеті можна скористатися швидким способом, для цього досить просто затиснути комбінацію «Ctrl Shift Р».

  Якщо в браузері відсутня відповідна кнопка

  Як активувати анонімний режим, якщо з невідомих причин в мобільній версії браузера відсутня кнопка «Вкладка інкогніто»? Користувачеві доведеться робити це вручну, алгоритм дій виглядає наступним чином:

  • Тапнуть на іконку, яка знаходиться в пошуковому рядку програми. Має вигляд трьох вертикальних точок.
  • В відобразиться контекстному меню необхідно перейти в розділ «Налаштування».
  • У списку доступних функціональних можливостей виділити «Зберігати історію» і пересунути повзунок вліво для деактивації.
  • На наступному етапі потрібно деактивувати функцію «Автоматичне заповнення форми», і програма просто припинить зберігати дані, що вводяться.
  • Останній крок. натиснути на рядок «Очистити дані».

  Як активувати режим анонімності, якщо в браузері відсутня відповідна кнопка

  Browser Opera

  Щоб відкрити в даному браузері конфіденційне вікно, користувач повинен перейти в головне меню програми і серед доступних опцій тапнуть на «Створити конфіденційне вікно». Після активації режиму на екрані відобразиться повідомлення, як і в Google Хром, про те, що користувач працює в режимі приватного перегляду.

  Зверніть увагу! Існує ще один спосіб, як включати режим, але використовувати його можна тільки на PC або планшетах з підключеною клавіатурою. Режим активується при затиску комбінації клавіш «Ctrl Shift N».

  Як включити інкогніто в «яндекс.браузер» на телефоні Android

  Якщо цікавий режим інкогніто, як включити в Яндексі на Android-пристрої не складе великих труднощів. Існує кілька способів. При цьому не має абсолютно ніякого значення, яка операційна система встановлена ​​на мобільному або планшеті.

  «Невидимка» на планшеті

  Інший не менш цікаве питання: як включити режим інкогніто на планшеті? Можливо, хтось здивується, але механізм включення і виключення «невидимки» як на звичайних смартфонах, так і на планшетах один і той же. Різниця лише в розмірі екрану. Справа в тому, що алгоритм входу в інкогніто змінюється не залежно від типу пристрою, а від браузера, оскільки саме там ми його і підключаємо.

  Щоб активувати цю функцію на планшеті, потрібно виконати всі ті ж дії, що і у випадку з андроїдом, описані трохи вище.

  READ  Додаток щоб відстежити людини за номером телефону

  Навіщо потрібен режим?

  При роботі за стаціонарним комп’ютером тільки починаючі користувачі не знають, як правильно входити в потайне стан, а ось вже досвідчені користувачі напевно пам’ятають всі комбінації клавіш, які потрібно протискуєте для «невидимки». Звичайно, бувають винятки, але що стосується андроїда або інших мобільних операційних систем, то тут відразу виникають питання: як увійти в режим інкогніто?

  Функція дозволить користувачеві уникнути проблем зі збереженням паролів (далеко не завжди ми хочемо, щоб наші особисті дані залишалися в історії інтернет-браузера), всі збережені файли або відвідані сайти також не доведеться видаляти зі своєї історії. Це вагомий плюс на користь «невидимки». Але не потрібно сліпо сподіватися на те, що Ваші дії ніхто не зможе відстежити. Інформація про відвідування тих чи інших ресурсів залишиться:

  • в історії відвідувань сайту;
  • у того чи іншого інтернет-провайдера (тут все залежить від того, до якої з популярних мереж підключений людина);
  • якщо PC підключений до мережі інших комп’ютерів, то найголовнішого з мережі будуть доступні дані про відвідуваних сайтах.

  Дивіться відео про приховані можливості Google Chrome для Android.

  І, один із самих ключових і важливих моментів. доступний режим інкогніто на Android (і на інших мобільних операційних системах), а також в стандартних браузерах робочого комп’ютера.

  Включення секретності на стаціонарному комп’ютері

  Мабуть, найлегше увійти в систему «невидимки» через стаціонарний комп’ютер. Багато починаючі користувачі PC вміють користуватися лише основними додатками, в тому числі і браузером. У звичайних браузерах існує безліч спеціальних підказок і маленьких вікон, спрямованих на допомогу людині. Тобто включення режиму інкогніто в Гуглі або будь-якому іншому браузері не змусить користувача багато думати і напружуватися, а також не займе багато часу.

  • в будь-якому браузері є спеціальна панель, на якій розташовані всі важливі функції. закладки, завантаження і в тому числі налаштування.
  • знайшовши на панелі «настройки», там необхідно знайти пункт «Режим інкогніто», а потім просто натиснути на нього. Тоді нова сторінка браузера самостійно відкриється з обраної функцією.
  • альтернативний спосіб для більш просунутих «техніків». натискання певної комбінації клавіш (як правило, у кожного браузера це різний набір клавіш). Для Яндекса характерна послідовність. Ctrl Shift N.

  Режим інкогніто з телефону на Яндекс браузері

  Мабуть, один з найпопулярніших, зручних і звичних по дизайну для російської людини браузерів є Яндекс. Він хороший для всіх моделей пристроїв, оскільки відрізняється швидкодією і в ньому легко розібратися.

  Що стосується підключення режиму інкогніто на Android через Яндекс, то тут все гранично просто: механізм точно такий же, що і на стаціонарному комп’ютері, навіть трохи простіше.

  • насамперед потрібно перейти на головну сторінку з усіма активними вкладками, де, як правило, у верхній частині екрану розташовується рядок швидкого пошуку;
  • на цій же сторінці знайдіть значок трикрапки, розташованого вертикально. Зазвичай він знаходиться в правому нижньому кутку;
  • при натисканні на значок з’являється панель вибору дій. там в перших рядках і знаходиться потрібна функція. включення режиму інкогніто через Яндекс браузер на телефоні;
  • після натискання користувач переміщається на нову вкладку вже в «невидимці».

  Як включити режим інкогніто на Android?

  Найпопулярніші і доступні моделі сучасних смартфонів розташовуються на базі операційної системи Android. Для всіх «андроїдів» характерно схожу будову системи, тому ми можемо розглядати всі в межах ОС.

  Підключення «невидимки» в Google хромі

  Один з найпопулярніших і поширених браузерів. Google хром. Для входу в систему інкогніто тут знову немає ніяких секретів або нововведень. Використовується вже звична інструкція, описана вище. Єдина відмінність можливо в різних версіях браузера. Тут вихід один: оновлення програми або самостійний пошук значка налаштувань. Але це точно не займе багато часу, тому вихід такий:

  • перехід на головну сторінку;
  • пошук «Настройок»;
  • створення вкладки з уже включеною функцією.

  Як включити режим інкогніто на мобільних пристроях?

  Неймовірно корисну і зручну функцію, режим інкогніто, на телефоні підключити вдається не всім. Воно і зрозуміло. середньостатистичний користувач мобільних операційних систем звик користуватися одними і тими ж додатками кожен день, неможливо просуваючи своє технічний розвиток. Це ні в якому разі не погано, просто людина вже звик робити одні і ті ж дії з звичними додатками, наприклад, соціальними мережами або пошуковими системами, щодня, не використовуючи нові функції, запропоновані розробниками.

  Відключення режиму інкогніто

  І, безумовно, не можна не сказати про те, як відключити режим інкогніто. Тут все знову дуже і дуже просто. Щоб вийти з «невидимки», досить лише закрити вже включену вкладку з «невидимкою», а потім створити нову, вже звичайну.

  Розкажіть, чому ви зацікавлені режимом «інкогніто» в браузері? Боїтеся, що хтось може знати про ваше перебування в інтернеті? Залиште своє повідомлення в коментарях! А також дивіться відео про батьківський контроль на Android.

  Що таке секретний режим в телефоні?

  Відомості про ваших діях в режимі інкогніто недоступні іншим користувачам пристрою. Файли cookie та дані із сайтів видаляються, коли ви виходите з режиму інкогніто. Відкриваючи нове вікно в режимі інкогніто, ви можете блокувати сторонні файли cookie.

  Чи можна відновити вкладки в режимі інкогніто?

  Найбільш надійним способом відновлення історії інкогніто є використання Chrome розширення для запису активності перегляду. Розширення зберігає вашу історію інкогніто і дозволяє вам легко відновити його, коли виникне така необхідність.

  Як можна відстежити історію відвідин сайтів?

  Затиснути одночасно кнопки CtrlH (також, як і в Chrome). Натиснути в лівому верхньому кутку «Меню» і вибрати вкладку «Історія». Далі у вас буде можливість: відкрити журнал (історію відвідувань);

  Як включити режим інкогніто в гуглі на iPhone?

  • Відкрийте додаток Chrome. на пристрої iPhone або iPad.
  • Натисніть на значок «Ще» «Нова вкладка інкогніто». Відкриється нова вкладка в режимі інкогніто.

  Як подивитися історію вкладки інкогніто на телефоні?

  Одночасно затисніть CtrlShiftN. Якщо не виходить, спробуйте другий спосіб: у верхньому правому куті є значок з трьох горизонтальних смужок, натисніть на нього. У випадаючому меню буде можливість включити режим інкогніто.

  Як включити прихований режим в гуглі?

  Щоб відкрити вікно в режимі інкогніто, можна скористатися комбінацією клавіш Ctrl Shift N. Користувачі Windows 8: щоб переходити між вікнами натисніть перемикач вікон у верхньому правому куті. Анонімний перегляд не дозволяє Google Chrome зберігати інформацію про відвідані веб-сайтах.

  Що робить вкладка інкогніто?

  • Режим інкогніто, приватний перегляд (англ.
  • У режимі інкогніто браузер створює нове вікно, зовні відрізняється від звичайного. як правило, чорним кольором, значком маски.

  Як на смартфоні включити режим інкогніто

  Режим інкогніто дозволяє безслідно переглядати інформацію в інтернеті. Відвідані сайти не зберігаються в історії. Пошуковики не фіксують активність в цьому режимі, тому реклама не буде підлаштовано під пошукові запити з режиму інкогніто. Більш того, в режимі інкогніто можна зробити скріншот з екрану або записати з екрану відео, так як на результаті буде зафіксовано тільки чорний екран. Якщо в інтернет вийде хтось інший. не власник смартфона, то господар насилу зможе обчислити, які сторінки відвідувалися без його відома.

  Ми вже розповідали раніше про те, як дивитися сторінки, відвідані в режимі інкогніто. Все рухається вперед і технології досягають успіху в цьому напрямку. На сьогоднішній день режим інкогніто досить потужна штука і викрити того, хто користувався цією функцією. під силу тільки просунутим професіоналам.

  Як перейти в режим інкогніто на телефоні

  Перейти в режим інкогніто дуже просто. Ми розглянемо 2 способи, як це зробити, переглядаючи сторінки в інтернеті.

  Знайдіть у вашому телефоні браузер:

  У вікні браузера в правому верхньому куті є три точки. Клацніть по ним, щоб розгорнути додаткове меню браузера:

  У розгорнулося меню знайдіть «Нова вкладка інко». це і є функція, яка відкриває нову вкладку браузера в режимі інкогніто. Залежно від розміру шрифту, який ви налаштували, ви можете бачити слово інкогніто повністю або частково, як на прикладі нижче:

  Отримайте результат. Ви в режимі інкогніто. При спробі зробити скріншот, настройки безпеки браузера попереджають про неможливість це зробити. Намагаючись зробити скріншот через іншу програму або зробити запис відео з екрану, в результаті виходить просто темний екран:

  Нам довелося просто сфотографувати екран смартфона, щоб показати, як виглядає браузер в режимі інкогніто на ділі. Це чорне вікно із позначкою чоловічка в капелюсі та окулярах всередині пошукового рядка. Також на сторінці ви побачите повідомлення, яка інформація буде зберігатися на телефоні, а яка. ні:

  READ  Як перенести аккаунт на інший телефон

  тепер ви можете вводити пошуковий запит або відкривати нові вкладки в режимі анонімного перегляду:

  Відкрити посилання в режимі інкогніто можна не тільки через попереднє відкривання окремої вкладки. Є ще один спосіб відкрити посилання в режимі інкогніто. Що для цього потрібно?

  Якщо, наприклад, відкрита сторінка браузера і ви хочете відкрити щось в режимі інкогніто, торкніться посилання і утримуйте її:

  Це призведе до того, що висвітиться віконце з пропозиціями подальших дій. Натисніть на «Відкрити в анонімному вікні» і ви отримаєте потрібний результат:

  Читайте цікаве в продовження теми: як дізнатися, хто дивився мою сторінку в:

  Як прибрати режим інкогніто на телефоні Huawei і Honor

  Як відключити режим інкогніто на телефоні Honor і Huawei? Багато недосвідчені користувачі, включаючи вкладку анонімного пошуку, не знають, як її деактивувати і повернутися в нормальний режим. Інструкція досить проста і не вимагає спеціальних знань в світі цифровий грамотності.

  Що таке режим інкогніто на клавіатурі Honor і Huawei

  «Incognito». це спосіб користування пошуковою системою і клавіатурою, при якому інформація, яку ви шукали, не зберігається в пам’яті апарату. Це зручно для людей, які не хочуть постійно чистити історію, а й намагаються приховати список переглянутих ресурсів від тих, хто часто бере їх телефон. Серед особливостей анонімного пошуку:

  • мультимедійні файли зберігаються в провідник;
  • в пам’яті відображаються закладки, які користувач залишив;
  • кеш не зберігається;
  • історія пошуку не зберігається;
  • всі запити як і раніше видно провайдеру послуг інтернету.

  Є перелік джерел, де фіксуються ваші відвідування і дії:

  • самі сайти, на яких ви були більш 1 секунди;
  • переглянута реклама;
  • звіт про статистику власників соціальної мережі або інтернет-ресурсу;
  • сайти, на яких потрібно ідентифікувати свій обліковий запис.

  Спеціальна можливість підтримки конфіденційності є на всіх пошукових системах:

  • яндекс.браузер;
  • Google Хром;
  • опера;
  • Файерфокс;
  • US Browser і інші.

  Відображається як в мобільній, так і в комп’ютерній версіях. Володар телефону на операційній системі Android може одночасно робити запити і в класичному, і в анонімному варіанті пошукової системи. Це ніяк не відбивається на швидкість і результати пошуку.

  Як вимкнути режим інкогніто на клавіатурі?

  Поле для набору. ще один інструмент, який збирає і фіксує інформацію, яку запитує власник Huawei і Honor. Якщо ви часто набираєте певні словосполучення, то вже через час інтерфейс буде підказувати комбінації слів. Щоб ваші запити не збиралися в сховище клавіатури, можливо активувати «Incognito» в настройках.

  Щоб деактивувати анонімність на клавішах, зайдіть в настройки GBoard (якщо у вас встановлений цей софт), перейдіть в пункт «Безпека», і відключіть відповідний компонент.

  Як вийти з режиму інкогніто в браузері?

  Щоб прибрати режим інкогніто на телефоні Huawei і Honor, просто закрийте вкладку, яку відкрили. Зазвичай вона відрізняється від класичного способу пошуку кольором інтерфейсу. В анонімному варіанті він темний, а в стандартному. світлий.

  Як включити режим інкогніто на телефоні

  Включити цей режим на Android просто, але це дію дещо відрізняється залежно від пристроїв і браузерів. Вам краще використовувати Chrome, так як це найпопулярніший варіант і цей веб-браузер встановлений на багатьох смартфонах за замовчуванням. Ось як ви можете активувати цю потрібну функцію в Chrome для вашого пристрою:

  Запустіть браузер на пристрої Android, натисніть на три точки в правому верхньому куті, щоб перейти на вкладку «Додатково», далі виберіть «Нова вкладка в режимі інкогніто».

  Нова відкрилася вкладка дозволить вам переглядати веб-сторінки в даному режимі. Також варто згадати, що ви можете відкрити кілька вкладок інкогніто одночасно.

  Хоча немає особливої ​​опції для відключення режиму інкогніто, ви можете припинити його використання, просто закривши всі відкриті вкладки з цим режимом. Ви можете переглянути всі відкриті вкладки і закрити їх одну за одною, натиснувши на квадратний значок з цифрою в правому верхньому куті. Існує інший спосіб панель управління в браузері і натисніть «Закрити вкладки інкогніто», щоб закрити їх все одночасно.

  Ми рекомендуємо вам завжди закривати свої вкладки інкогніто, як тільки ви закінчите використовувати їх. Це необхідно, щоб інші люди не могли їх бачити і отримувати до них доступ. Після їх закриття вся історія відвідувань буде видалена.

  Firefox також дуже часто використовується на Android і надає функцію перегляду сторінок в режимі інкогніто.

  Щоб включити цей режим в даному браузері, виконайте наступні дії:

  Відкрийте браузер Firefox, натисніть на три точки в правому верхньому кутку і виберіть в меню «Нова особиста вкладка». Також можна безпосередньо відкрити посилання в особистому вкладці. Для цього натисніть на лінк і утримуйте, у вас з’явиться контекстне меню. Далі просто виберіть «Відкрити посилання в особистому вкладці”.

  Ви також можете переглянути всі відкриті особисті вкладки, натиснувши на значок вкладки у верхній частині екрану. Потім натисніть ще раз на значок маски, і всі особисті вкладки будуть відображені. Щоб закрити окремі особисті вкладки, просто натисніть на хрестик поруч з ними. Якщо ви хочете закрити всі відкриті в даний час особисті вкладки, натисніть на кнопку меню і виберіть пункт «Закрити особисті вкладки».

  Навіть якщо ви використовуєте стандартний браузер за замовчуванням, то він може підтримувати режим інкогніто.

  Хоча назви можуть відрізнятися в залежності від моделі телефону і виробника, більшість веб-браузерів пропонують користувачам цю функцію. Наприклад, в інтернет-браузері від Samsung є секретний режим, встановлений на Samsung Galaxy S10. Щоб використовувати його, виберіть «Виберіть», виберіть «Включити потайний режим», і при бажанні ви можете встановити пароль. Потім ви можете почати перегляд в приватному режимі. Ви можете відключити його, повернувшись в розділ «Виберіть», де вам потрібно буде натиснути опцію «Відключити потайний режим».

  Після того як ви дізналися про цей режим, вас так само може зацікавити інформація про те, що з себе представляє Android реклама і про методи боротьби з нею.

  Режим інкогніто на телефоні: повний опис функції

  Режим інкогніто на Android має ті ж переваги, що й на інших платформах: оскільки він приховує вашу активність і перегляди від інших користувачів, то є відмінним інструментом для збереження конфіденційності як в професійному, так і в домашньому середовищі.

  Режим інкогніто на телефоні

  Режим інкогніто, також відомий як приватний перегляд. це стандартна функція, пропонована у всіх популярних веб-браузерах, хоча там назви можуть відрізнятися. Якщо ви хочете дізнатися, як використовувати цю функцію на Android, а також про переваги цієї можливості, то цей матеріал буде вам корисний.

  DuckDuckGo Privacy Browser

  DuckDuckGo. це добре відома пошукова система, орієнтована на конфіденційність, і її творці також розробили веб-браузер. Він використовує пошукову систему DuckDuckGo, як і очікувалося, він також змушує веб-сайти використовувати шифрування, подібне протоколу HTTPS.

  DuckDuckGo з гордістю рекламує свій браузер як той, який не дозволяє веб-сайтам відстежувати вас. Розробники також стверджують, що браузер декодує «політику конфіденційності» За повідомленням компанії, вони співпрацюють з багатьма користувачами, щоб включити їх оцінки та мітки в умови надання послуг веб-сайту і політики конфіденційності, якщо вони доступні.

  Іншими словами, браузер DuckDuckGo відображатиме рейтинг конфіденційності від A до F на більшості веб-сайтів, які ви відвідуєте. Крім того, браузер блокує рекламні файли cookie та відстеження, і ви можете відразу очистити всі вкладки і дані, натиснувши кнопку «Fire».

  InBrowser

  InBrowser. ще один браузер, орієнтований на конфіденційність, який фактично працює в режимі інкогніто весь час. Це означає, що він ніколи не зберігає історію переглядів, файли cookie та логіни після того, як ви натиснете Додому, Вихід або Закрити. У вас є можливість використовувати VPN-сервіси, а підтримка TOR надається через Orbot.

  Завдяки мінімалістичному дизайну і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, InBrowser володіє більшістю функцій Chrome і Firefox, за винятком додаткової підтримки користувачів, яка присутня, але не настільки велика.

  Браузери інкогніто на телефон

  Налаштування конфіденційності є в багатьох додатках за замовчуванням, і веб-браузери теж не виключення. Вибір стає дедалі більше, але на даний момент ось найкращі рекомендації:

  BETATECH.COM.UA 2022