Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як включити інтернет на телевізорі LG

Table of Contents

Чи можна старий телевізор підключити до інтернету?

Якщо у вас зовсім старий телевізор з єдиними роз’ємами під «тюльпани» на корпусі без підтримки інтернету і WI-FI, то його теж можна підключити до бездротової мережі. Для цього необхідно придбати окрему TV приставку на Android. Вона вже буде мати всі необхідні роз’єми для комфортної роботи.

Що потрібно для підключення Smart TV до Інтернету?

Вмикаємо телевізор, і відразу заходимо в налаштування натиснувши на кнопку SETTINGS.

 • В налаштуваннях відкрийте вкладку Мережа, потім виберіть пункт Підключення до мережі.
 • Бачимо екран, на якому нам повідомляють що Smart TV часто використовує підключення до інтернету і пропоную підключиться по кабелю, або по бездротовій мережі.

Як змінити IP адреса на Smart TV?

У меню Налаштування (Settings) виберіть Мережа (Network). За допомогою кнопок зі стрілками на клавіатурі свого пульта дистанційного керування виберіть Ethernet, і потім натисніть кнопку ВВЕДЕННЯ (ENTER). Натискайте кнопку зі стрілкою, спрямованої вниз, для вибору Налаштування IP (IP settings), потім натисніть кнопку ВВЕДЕННЯ (ENTER).

Як зайти в Google на телевізорі?

 • Відкрийте програму «Google Play Фільми» на телевізорі Smart TV.
 • Виберіть Мій аккаунт Ввійти.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані. Якщо на екрані з’явиться код підключення, завершите настройку на комп’ютері або мобільному пристрої.

Як вийти в інтернет через телевізор LG?

Заходимо в головне меню, натиснувши «Home». Переходимо в «Установки». Далі в «Мережа», «Налаштування мережі» і тиснемо «ОК». Вибираємо бездротової тип підключення.

Як дізнатися Mac адреса в форк плеєрі?

В налаштуваннях опускаємося в самий низ і шукаємо пункт «Інформація». При переході в нього, потрібно переконатися що ваш MAK адреса не складається з одних нулів (якщо MAK адресу тільки з нулей- то вам підійде тільки Forkplayer). Якщо все нормально то переписуємо MAK адреса.

Ми приймаємо до оплати:

«Подарунковий сертифікат» від нашого Навчального Центру. це найкращий подарунок для тих, хто Вам доріг! Оплаті навчання і подаруйте Вашим рідним і близьким навчання за допомогою одного з курсів.

«Сертифікат на повторне навчання» дає можливість повторно пройти навчання в нашому навчальному центрі зі знижкою 1000 рублів!

Довідкова бібліотека | LG США Підтримка

Оскільки життя нікого не чекає, в LG USA ми створюємо побутову електроніку, побутову техніку та мобільні пристрої, які покликані допомогти вам спілкуватися з тими, хто найбільш важливий. Будь то приготування живильної і смачної їжі для вашої родини, постійний зв’язок у дорозі, обмін улюбленими фотографіями, перегляд фільму з дітьми або створення чистого, зручного місця для святкування важливих моментів, ми будемо там для вас на кожному етапі шляху.

Вивчіть нашу повну колекцію електроніки, мобільних пристроїв, побутової техніки і домашніх розважальних рішень LG. і знайдіть все, що вам потрібно для сім’ї та родини, де б вони не знаходилися.

Підключаємо телевізор LG до інтернету по Wi-Fi

Вмикаємо телевізор, і відразу заходимо в налаштування натиснувши на кнопку SETTINGS.

В налаштуваннях відкрийте вкладку Мережа, потім виберіть пункт Підключення до мережі.

Бачимо екран, на якому нам повідомляють що Smart TV часто використовує підключення до інтернету і пропоную підключиться по кабелю, або по бездротовій мережі. Натискаємо на кнопку Налаштувати підключення.

Далі в списку шукаємо свою Wi-Fi мережу (якщо їх багато), і вибираємо її.

За допомогою екранної клавіатури пишемо пароль від своєї Wi-Fi мережі і натискаємо Ok. Пароль повинен бути мінімум 8 символів. Вводите пароль не поспішаючи, уважно.

Знову натискаємо Ok, і чекаємо поки наш телевізор буде підключено до інтернету по Wi-Fi мережі.

Ви повинні побачити повідомлення про те, що мережа успішно підключена.

Натисніть кнопку готово, і можна починати користуватися інтернетом. Можна, наприклад, через браузер почитати help-WI-FI.com 🙂

Як підключити інтернет на телевізорі LG Smart TV через WI-FI

Інструкція для нових LG Smart TV на webOS

Вище показаний процес підключення до Wi-Fi телевізорів LG, які працюють на старій системі Smart TV. Нові, і більшість вже не дуже нових телевізорів працюють на системі webOS. І там процес підключення відрізняється. Вирішив оновити статтю і додати актуальну інструкцію.

Потрібно відкрити настройки. Для цього натискаємо на пульті на кнопку з іконкою у вигляді шестерінки. На екрані з’являтися швидкі розділи налаштувань. Нам потрібно вибрати самий останній пункт “Розширені налаштування”. Після чого відкриються настройки телевізора.

Заходимо в розділ “Мережа” і вибираємо “Підключення до мережі Wi-Fi”.

Зі списку доступних Wi-Fi мереж на телевізорі вибираємо свою домашню мережу.

Далі потрібно ввести пароль (якщо ваша бездротова мережа захищена паролем).

Якщо підключення пройшло успішно, то біля нашої мережі повинна з’явиться галочка.

Заходимо в меню Smart TV, запускаємо якийсь додаток (YouTube, наприклад), або відкриваємо браузер (WWW) і пробуємо зайти на сайт, або відкрити перегляд відео.

Якщо у вас під час підключення з’явилися якісь проблеми, щось не виходить, або з’являються помилки, то напишіть про це в коментарях, постараюся допомогти.

Оновлення: підготував велику статтю, в якій зібрав найпопулярніші проблеми і рішення пов’язані з Wi-Fi на телевізорах LG.

інтернет, телевізорі

Після підключення телевізора до Wi-Fi роутера, можна буде дивитися на телевізорі фільми, які знаходяться на комп’ютері (по DLNA), переглядати сайти через браузер, встановлювати додатки, дивитися фільми онлайн і т. Д.

Як підключити телевізор LG Smart TV до інтернету по Wi-Fi через роутер?

Телевізором з функцією Smart TV, зараз вже нікого не здивуєш. З’явилися нові моделі, на яких ця технологія працює дуже навіть добре. Хоча, деякі виробники і до цієї пори не змогли зробити нормальний, стабільний і функціональний Smart TV. Якщо вам цікава моя думка, то я вважаю, що найкраща система Smart TV вийшла у компанії LG. А нова платформа webOS вивела їх телевізори на новий рівень.

У цій статті я хочу розповісти і показати, як підключити телевізор LG до інтернету по Wi-Fi. Процес підключення ми розглянемо на прикладі моделі 2013 року. З’явиться можливість, обов’язково підготую інструкцію по більш новому телевізору LG на платформі webOS. Якщо ви купили телевізор з Smart TV, то його просто необхідно підключити до інтернету, і бажано швидкісного. Інакше, від функції за яку ви заплатили чимало грошей не буде ніякого толку. Будь-Smart телевізор і LG в тому числі до інтернету можна підключити з мережевого кабелю. Через роутер, або безпосередньо від провайдера (якщо провайдер використовує динамічний, або статичний IP).

Але, якщо у вас немає можливості прокладати мережевий кабель, або ви просто не хочете, то телевізор можна підключити по Wi-Fi до вашого роутеру. У вашому телевізорі повинен бути або вбудований Wi-Fi, або доведеться купувати спеціальний, фірмовий приймач. Він підключається в USB роз’єм телевізора. Простий Wi-Fi приймач не підійде, потрібен саме фірмовий. Так що, якщо ви тільки зібралися купувати телевізор, і хочете підключати його до інтернету за бездротовою технологією, то краще відразу купуйте телевізор з вбудованим Wi-Fi. Уважно дивіться характеристики, найкраще на офіційному сайті.

READ  Перезавантажити телевізор Samsung

Підключення LG Smart TV: Wi-Fi, Miracast, Bluetooth і ін.

Оскільки життя нікого не чекає, в LG USA ми створюємо побутову електроніку, побутову техніку та мобільні пристрої, які покликані допомогти вам спілкуватися з тими, хто найбільш важливий. Будь то приготування живильної і смачної їжі для вашої родини, постійний зв’язок у дорозі, обмін улюбленими фотографіями, перегляд фільму з дітьми або створення чистого, зручного місця для святкування важливих моментів, ми будемо там для вас на кожному етапі шляху.

Мобільний: щоб допомогти вам залишатися на зв’язку, наші мобільні пристрої оснащені потужними смартфонами і тонкими планшетами, які легко впишуться в ваше життя. І чи хочете ви завантажувати новітні додатки, робити покупки в Інтернеті, відправляти текстові повідомлення, відстежувати свою фізичну форму або просто переглядати веб-сторінки, вони дозволяють легко робити все це на ходу.

TV / аудіо / якщо ви не можете насититися улюбленими видами спорту, останніми фільмами, любите 3D-розваги. або просто хочете послухати улюблену музику з приголомшливою чіткістю. наша новітня електроніка допоможе вам в цьому. все по-новому. Ще один плюс? Тепер ви можете отримати річну передплату Disney з беруть участь покупками моделей OLED-телевізорів або 6-місячну підписку з беруть участь телевізорами NanoCell.

Побутова техніка: Створена для того, щоб допомогти вам отримувати більше задоволення від того, що пропонує життя, наша колекція побутової техніки включає в себе серії і печі, які допоможуть вам готувати здорові та смачні страви більш ефективно, швидше мити посуд, прати більше за меншу час і навіть очистіть і охолодіть свій будинок, щоб ви могли насолоджуватися комфортом протягом усього року.

Комп’ютерні продукти: Життя відбувається в аналогової середовищі. і в цифровій площині. А наші новітні комп’ютерні продукти допоможуть вам відчути краще з обох світів. Створені для забезпечення кристально чистих зображень, глибокого чорного і насичених кольорів, а також швидкості і пам’яті, необхідних для роботи та ігор, збереження спогадів і захисту важливих документів, вони можуть допомогти вам максимально ефективно використовувати життя в усіх відношеннях.

З самого початку наша колекція перетворить вашу вітальню в приголомшливий домашній кінотеатр. Вивчіть нашу повну колекцію електроніки, мобільних пристроїв, побутової техніки і домашніх розважальних систем LG. і знайдіть все, що вам потрібно, щоб спілкуватися з друзями та родиною. де б вони не знаходилися.

Як підключитися до Wi-Fi на телевізорі LG?

 • Зайдіть в налаштування телевізора LG.
 • Виберіть пункт «Розширені настройки» → «Мережа» → «Підключення до мережі Wi-Fi».
 • Виберіть в списку Wi-Fi-мереж вашу домашню мережу.
 • Введіть пароль і підключайтеся до інтернету.

Як дізнатися Mac адреса в форк плеєрі?

В налаштуваннях опускаємося в самий низ і шукаємо пункт «Інформація». При переході в нього, потрібно переконатися що ваш MAK адреса не складається з одних нулів (якщо MAK адресу тільки з нулей- то вам підійде тільки Forkplayer). Якщо все нормально то переписуємо MAK адреса.

Як дізнатися MAC адреса TV приставки?

MAC адреса надрукований на етикетці, і розміщений на зовнішній стороні коробки від приставки або внизу під приставкою.

Як змінити IP адреса на телевізорі LG?

Це найбільш легкий спосіб установки. просто натисніть WPS-кнопку, вийдете в меню телевізора, натисніть Підключити і виберіть автоматичну або ручну настройку IP, як і при провідному підключенні.

Як дізнатися Mac адреса на телевізорі LG?

В поле “MAC” впишіть MAC адресу вашого LG телевізора, його можна дізнатися через Ваш телевізор, увійшовши в Smart- Настройки-Мережа-Стан мережі-MAC-адресу.

Як на телевізорі ЛШ вийти в Інтернет?

Як зайти в інтернет на телевізорі LG Smart TV?

 • Кнопкою «Home» або «Smart» відкриваємо меню Smart TV.
 • Серед встановлених додатків на LG Smart TV знаходимо і запускаємо додаток «Веб-браузер» (WWW).
 • У браузері на телевізорі LG так само є адресний рядок, яка поєднана з рядком пошуку.

Налаштування IPTV

Налаштовувати Smart TV на перегляд телеканалів потрібно тільки для того, щоб вказати сталкер-портали або m3u-плейлисти, які і будуть джерелами сигналу.

Щоб дивитися Smart TV безкоштовно, знайдіть в меню пункт «Додатки», куди записуються портали і плейлисти. Вже згадана приставка дозволяє додати не більше 4 списків.

Для подальшої настройки IP TV на телевізорі LG відкрийте відповідний розділ. Тут знаходяться встановлені раніше плейлисти. Розробниками проведена сортування по папках, а поточна сітка телемовлення для певного каналу знаходиться зліва.

Якщо натиснути кнопку «VOD», то телевізор відкриє список з передачами або кліпами, а не каналами. Це зручно в тих випадках, коли немає бажання гортати канали в пошуках цікавої програми.

Приставку можна і не купувати, якщо встановлювати додатки для телевізора. Далі розповімо про те, як на Smart TV LG дивитися IPTV безкоштовно.

Детальну інструкцію з налаштування ви можете подивитися на

Як на Smart TV LG дивитися IPTV безкоштовно

IPTV на телевізорі LG, завдяки webOS, є при підключеному інтернеті. При цьому за користу.

IPTV на телевізорі LG, завдяки webOS, є при підключеному інтернеті. При цьому за користувачем залишається вибір: встановити приставку або завантажити додаток.

Smart LG TV управляється операційною системою Webos, дивитися канали можна, якщо правильно налаштувати спеціальні програми. Про те, як дивитися IPTV на телевізорі LG Smart TV безкоштовно, далі.

Щоб встановити програму Vintera TV

Vintera TV. це безкоштовний IPTV плеєр для Smart TV LG. Завантажити та встановити додаток на телевізор можна завдяки ОС Webos IPTV.

Настраиваем телевизор LG (по-новому)

Зручний він тим, що містить список понад 100 каналів і відтворює відео в форматі HD і 3D. Доступна програма і на смартфонах, тому ви можете дивитися Smart TV безкоштовно на будь-якому пристрої.

Щоб встановити IPTV Player на LG Smart TV безкоштовно, досить перенести скачаний файл на знімний носій, підключити його до телевізора і запустити процес установки.

Кожен канал знаходиться в тематичній папці, це дозволяє дивитися тільки цікаві телепередачі.

підключення приставки

Перший спосіб перегляду IP TV на LG Smart TV. установка приставки. Для цього способу також потрібно роутер і підключений інтернет. Алгоритм дій виглядає наступним чином, в прикладі використовується пристрій Tiger i250.

 • Не вмикайте блок живлення в мережу, поки не буде завершено подальші дії.
 • Підключіть приставку до телевізора за допомогою кабелю HDMI.
 • Візьміть в руки пульт, натисніть кнопку «Input», відкриється список доступних роз’ємів. Виберіть HDMI, до якого підключена приставка.
 • Підключіть Ethernet-кабель від роутера до приставки. Для цього виберіть будь-який вільний LAN-роз’єм на маршрутизаторі і аналогічний на ресівері.

Більше нічого робити не потрібно, LG IPTV залишається тільки налаштувати.

Налаштування програми SS IPTV

Безкоштовні канали Smart TV доступні за допомогою програми SS IPTV. Установка аналогічна попередній, але потрібно налаштування.

 • Щоб переглядати інтерактивне телебачення, зайдіть в «Налаштування».
 • У розділі «Загальна» знайдіть рядок «Код підключення», натисніть «Отримати код». Запишіть число.
 • Відкрийте сайт для з’єднання LG Smart IP TV з сервером програми.
 • Знайдіть вкладку «Користувачі», клікніть по кнопці «Редактор плейлиста».
 • Щоб підключити LG Smart TV введіть в порожній рядок записаний код, натисніть відповідну кнопку.

Тепер можна повернутися до програми і дивитися канали безкоштовно онлайн.

Тепер стало зрозуміло, як підключити IPTV до телевізора LG Smart TV. Для перегляду каналів досить використовувати інтернет.

Який спосіб краще

Однозначно, щоб безпроблемно користуватися всіма перевагами «Smart TV» на телевізорах LG, краще буде фізичне підключення за допомогою кабелю. Швидкість інтернету буде максимальною і втрат пакетів не відбудеться. «Повітряна» передача даних менш якісна. Особливо якщо роутер сильно старий і має обмеження по швидкості передачі даних. Тоді інтернет буде працювати не на повну потужність. Це може стати причиною зависань під час перегляду фільмів у високій якості.

Якщо роутер сучасний і верхня межа швидкості задовольняє максимального показника вашого тарифу, тоді затримок, гальмувань бути не повинно.

Wi-Fi зручніше, не потрібно прокладка проводів. З кабелями доведеться задурити, продумати схему маскування.

Як підключити Smart TV LG по Wi-Fi

Мережа вже повинна бути налаштована. Роутер включений, до нього в LAN-роз’єм приєднаний кабель.

READ  Чи не працює кнопка включення на телевізорі

Добре, якщо ви знаєте, що мережа працює, до неї підключені інші пристрої (телефони, ноутбуки і т. Д.). Це зменшить кількість варіантів для діагностики, якщо підключення по «повітрю” не вийде. Тоді точно будете знати, що проблем з роутером немає.

 • Відкрийте меню налаштувань на пульті. За це відповідає кнопка з написом «Settings» або позначенням шестерінки.
 • Відкриється вертикальна панель праворуч або ліворуч екрану. Розташування залежить від версії програмного забезпечення. Нові моделі відображають панель налаштувань зліва.
 • Знайдіть пункт розділ «Мережа» в первинному списку. Існує інший спосіб все настройки, натиснувши на три крапки в самому низу.
 • Повинні бути в пункті «Підключення». Більш старі версії операційної системи WebOS має назву пункту «Мережа».
 • З доступних варіантів виберіть пункт «Підключення до мережі Wi-Fi».
 • На наступній сторінці телевізор запустить пошук доступних мереж. З’являться всі працюючі поблизу мережі.
 • Знаючи назву вашої мережі, виберіть її.
 • Потім введіть пароль (ключ доступу). Він повинен складаються мінімум з 8 символів. При заповненні поля важливий регістр, тобто треба дотримуватися великі і малі літери. Після введення натисніть на «Підключення».
 • Якщо пароль введений правильно і мережу робоча, тоді на попередній сторінці навпроти назви точки доступу з’явиться галочка. А в загальному розділі «Мережа / підключення» замість напису «Ні з’єднання» телевізор покаже «Підключено до інтернету».

Далі спробуйте зайти в інтернет через стандартний браузер. Натисніть на кнопку «Menu» або «Smart», залежить від телевізора. Внизу з’явиться головне меню. панель швидкого доступу до встановлених додатків. Знайдіть у списку «Веб-браузер», відкрийте і спробуйте зайти на будь-який сайт.

Альтернативою може бути запуск будь-якої програми, для роботи якого обов’язковий доступ до інтернету. Наприклад, YouTube, iVi, Megogo і їм подібні.

Крім звичайного підключення по паролю є три способи:

 • «Налаштувати приховану Wi-Fi мережу»;
 • «Підключення за допомогою WPS-PBC»;
 • «Підключення за допомогою WPS-PIN».

Для підключення до прихованої мережі треба в точності знати, як вона називається, і пароль доступу.

Перейдіть в пункт, введіть ім’я мережі, задайте тип безпеки, натисніть «Підключення». Потім пропишіть пароль до мережі.

На функції WPS треба зупинитися докладніше.

WPS- це стандарт, максимально спрощує процес підключення. Особливо корисний буде тим, хто не знає або забув пароль від точки доступу. При такому підключенні знати пароль не потрібно. Але обов’язково необхідно, щоб роутер був з підтримкою WPS, інакше настройка буде неможлива. Кнопка так і підписується. Знаходиться збоку або ззаду роутера. Додатково є індикатор з написом «WPS». Він спалахує після натискання кнопки.

 • WPS-PBC. Виберіть цей підпункт в настройках мережі. Телевізор повідомить вас про необхідність натискання кнопки на корпусі роутера. Після натискання повинен заблимати індикатор WPS. Обидва пристрої знайдуть один одного і синхронізуються між собою, підключення буде завершено.
 • WPS-PIN. Процедура підключення проводиться практично так само, з тією лише різницею, що в налаштуваннях маршрутизатора треба ввести код. PIN- це числовий номер. З’явиться в повідомленні після активації функції «WPS-PIN» на телевізорі. Далі треба зайти в налаштування роутера. Відкрийте в адресному рядку браузера меню роутера. Для доступу в меню введіть правильну адресу. Найчастіше IP наступний. 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Перейдіть за цією адресою і введіть дані для входу в настройки. Якщо логін і пароль ніколи не змінювалися вами або майстром, то стандартні дані завжди «admin / admin». В меню повинен бути підрозділ «WPS». Перейдіть в нього і додайте новий пристрій, ввівши наданий телевізором PIN. Далі спробуйте ще раз підключитися. Приклад для роутера марки D-Link моделі DIR-615.

Найлегшим способом підключення телевізора до інтернету за допомогою Wi-Fi є перший, коли з’єднується з відомою мережею по паролю. Спосіб завжди спрацює, якщо немає ніяких проблем з телевізором і маршрутизатором.

Пряме підключення без роутера

Вставте кабель в роз’єм на задній панелі TV. Засовувати треба до тих пір, поки не прозвучить характерне клацання.

Буде потрібно трохи часу, щоб телевізор перевірив параметри мережі і завершив підключення. На екрані може з’явитися повідомлення про успішне підключення. Нічого більше робити не треба.

Щоб упевнитися, що інтернет працює, можна подивитися на статус в настройках.

За аналогією з Wi-Fi перейдіть по ланцюжку: «Кнопка Settings». «Мережа». «Проводове підключення». Під назву підпункту буде написано «Підключено».

А якщо перейти всередину пункту, то побачите, що параметри автоматично отримані.

У разі статичного «IP» дізнайтеся всі параметри в підтримці провайдера. Відкрийте пункт проводового підключення і введіть дані.

Підключення кабелем, але через роутер

 • В маршрутизатор вставте кабель від провайдера. Роз’єм зазвичай забарвлюється в синій колір і підписується WAN. Іноді може бути жовтим і підписуватися «Internet».
 • Увімкніть маршрутизатор, дочекайтеся поки станеться настройка. Якщо провайдер вимагає того, налаштуйте конкретно під нього. Зазвичай таким займається майстер при «заведенні» інтернету в приміщення / квартиру.
 • Коли інтернет повністю робочий, приготуйте кабель достатньої довжини. Довжину бажано розрахувати так, щоб був запас для подальшої маскування під різними конструкціями.
 • Обидва кінці кабелю конекторами вставляються в роз’єми LAN на маршрутизаторі і телеприймачі.
 • Далі налаштовувати потрібно по аналогії з прямим з’єднанням. Підключення або завершиться автоматично з відповідним повідомленням на екрані TV, або доведеться задати параметри мережі вручну.

Як налаштувати інтернет на телевізорах LG

Наявність інтернету з функціями Smart TV ( «розумні» телевізори) дозволяє користуватися частиною функцій, які раніше були доступні тільки на комп’ютерах, телефонах і планшетах. Наприклад, можна встановити Skype на телевізор, спілкуватися з людьми. Або відкрити сайт онлайн-кіно, почати дивитися улюблений серіал, фільм або передачу. З’явиться можливість використовуватися IPTV (інтернет-телебачення). Це дозволить отримати безкоштовний доступ до великої кількості каналів.

Якщо телевізор не застарілий, то можна вибрати найбільш зручний для себе спосіб виходу в мережу. Можна підключити телевізор LG до інтернету через кабель безпосередньо. Тоді кабель, який входить в квартиру, відразу вставляється обтиснутим кінцем в LAN-роз’єм. З роутером вийде організувати бездротове підключення до мережі через Wi-Fi мережу.

Перевірка телевізора на наявність Smart TV і Wi-Fi

Абсолютно все нові Smart TV мають повноцінний набір можливостей. Це ж стосується і доступу до інтернету обома способами.

Тому, якщо ваш телевізор купувався недавно, є «розумним», то Wi-Fi в ньому однозначно є.

Що стосується перевірки на Smart TV подивіться на коробку від телевізора. Зазвичай на її корпусі великими літерами пишеться «Smart TV». Якщо телевізор старий і коробки вже немає, тоді можна по моделі TV в інтернеті подивитися характеристики. Код моделі завжди вказується на наклейці ззаду корпусу техніки. Додатково можна дізнатися модель телевізора через настройки. Інструкція приблизно така:

 • на пульті дистанційного керування натисніть на кнопку «Settings» (може бути без напису, але позначатися шестерінкою);
 • перейдіть в розділ «Загальна»;
 • далі відкрийте підпункт «Відомості про телевізорі».
 • В одній з рядків, наприклад, «Інформація про телевізор», буде написано повна назва.

Інструкція для всіх моделей приблизно однакова. Можуть бути різні лише назви і розташування пунктів.

До речі, якщо в назві телевізора на сайті є приставка «Smart TV», можете сміливо закривати веб-сторінку. Вийде як підключити Wi-Fi до телевізора LG, так і користуватися інтернетом через мережевий кабель.

Як підключити через кабель

 • кабель вставляється безпосередньо в інтернет-роз’єм телевізора без посередників;
 • патч-корд спочатку з’єднується з роутером, а від нього йде додатковий кабель, який і треба приєднати одним кінцем до LAN-роз’єму TV.

Обидва способи робочі, але використовуються в різних ситуаціях.

 • Якщо до однієї мережі підключається декілька пристроїв, то роутер обов’язковий. Мається на увазі мережу, яка об’єднує в собі різну за типом техніку, і треба саме Wi-Fi точка. Тоді основним вузлом в створенні мережі буде роутер. До нього по бездротовому зв’язку підключаються всі гаджети, а при необхідності відводяться кабелі для інших стаціонарних пристроїв (комп’ютерів, телевізорів і т. Д.).
 • Підключення у інтернет-провайдерів може виконуватися різними технологіями. Практично скрізь зараз дані від провайдера пристроями виходять автоматично (DCHP. динамічний IP). Не треба нічого встановлювати. Просто вставив кабель прямо в техніку або роутер, все відразу працює. Є ще статичний IP, коли для роботи інтернету потрібне введення ряду даних (IP-адреси, маски підмережі, шлюзу, DNS). Відмінність статики і динаміки тільки в тому, що в першому випадку треба ввести дані самому. У другому параметри визначаються в автоматичному режимі. Тому технологія, заснована на динамічному IP найбільш зручна для підключення звичайним користувачем. З статикою теж можна впоратися, але будуть потрібні додаткові дії і точність в налаштуванні. Благо, телевізори розраховані на ручну настройку. Рідкість, але все ж є провайдери, які працюють на протоколах (PPPoE, L2TP), що вимагають авторизації від клієнта. Треба постійно вводити логін і пароль. З таким інтернетом зв’язати телевізор тільки кабелем не вийде. Доведеться задіяти проміжна ланка. роутер, який налаштовується під конкретний тип з’єднання. Потім через Wi-Fi роутер під’єднується кабель від TV.
 • якщо інтернет з динамічним «ІП», тоді дані телевізор визначить сам, а підключення налаштовувати не доведеться (роутер не потрібен, але може бути використаний);
 • якщо інтернет зі статичним «ІП», тоді доведеться дізнатися у провайдера дані, а потім прописати їх в настройках TV (роутер не потрібен, але може бути використаний);
 • якщо провайдер працює з протоколами PPPoE, L2TP, тоді потрібна авторизація, щоб отримати доступ до інтернету. На телевізорі подібна конфігурація неможлива. Тому потрібно спочатку підключити провід до роутера, налаштувати. А потім тільки зробити фізичну зв’язок між TV і маршрутизатором.
READ  Як роздати інтернет з PC на ноутбук

Як підключити телевізор LG до інтернету через Wi-Fi?

 • Зайдіть в налаштування телевізора LG.
 • Виберіть пункт «Розширені настройки» → «Мережа» → «Підключення до мережі Wi-Fi».
 • Виберіть в списку Wi-Fi-мереж вашу домашню мережу.
 • Введіть пароль і підключайтеся до інтернету.

Як дізнатися чи є на телевізорі LG Wi-Fi?

Інформацію про те, чи підтримує телевізор LG Wi-Fi можна дізнатися, подивившись характеристики моделі на сайті виробника або продавця, в інструкції або в меню налаштувань самого апарату (якщо модель підтримує Wi-Fi підключення в меню буде відповідний розділ по його настройці).

Як вийти в інтернет через телевізор LG?

Як зайти в інтернет на телевізорі LG Smart TV?

Как подключить смарт ТВ LG к интернету через wifi (lg smart tv как подключить телефон)

 • Кнопкою «Home» або «Smart» відкриваємо меню Smart TV.
 • Серед встановлених додатків на LG Smart TV знаходимо і запускаємо додаток «Веб-браузер» (WWW).
 • У браузері на телевізорі LG так само є адресний рядок, яка поєднана з рядком пошуку.

Як зайти в налаштування телевізора LG?

Натисніть MENU (Меню) на пульті і кнопку MENU (Меню) на корпусі телевізора. Зробіть це одночасно. На деяких пультах / телевізорах замість кнопки «MENU» потрібно натиснути «SETTINGS» (Настройки) або «HOME» (Додому).

Як вийти в інтернет через телевізор?

Як підключити телевізор до інтернет по WI-FI

 • Підключення телевізора до мережі
 • Виберіть: [Гарантований провідний або Wi-Fi] [Підключитися до мережі].
 • Виберіть тип підключення, яке Ви збираєтеся використовувати
 • WPS (рекомендується)
 • Виберіть [Підключити] на телевізорі
 • Виберіть бездротову домашню мережу
 • Введіть ключ шифрування бездротової мережі.
 • провідний

Як налаштувати Smart TV на телевізорі LG?

Як налаштувати Smart TV на телевізорі LG.

 • На телевізорі виберіть «Мережа». «Підключення до мережі Wi-Fi»
 • Далі виберіть свою бездротову мережу і натисніть кнопку «Ок» на пульті управління.
 • Після цього необхідно буде ввести пароль від Wi-Fi мережі.
 • І натиснути кнопку «Підключення».

Через Wi-Fi

Як підключити сучасний телевізор до інтернету через кабель, було розглянуто вище. Але це не єдиний спосіб отримати можливість користуватися інтернетом на TV. Можна обійтися і без прокладання проводів по квартирі, скориставшись бездротовим з’єднанням. Для підключення телевізора до Інтернету (бездротовому) через маршрутизатор, від вас буде потрібно мінімум дій, за умови, що в апараті є модуль Wi-Fi. Перед тим, як зробити настройку, вам буде потрібно підготувати інформацію про назву вашої мережі і згадати пароль до неї. Далі, взявши пульт ДУ в руки, при включеному апараті, виконайте наступне:

 • Увімкніть апарат і перейдіть в меню, натиснувши потрібну кнопку.
 • Далі в настройках потрібно вибрати “Мережа” і “Налаштування мережі”.
 • Після цього виберіть тип з’єднання, в даному випадку. бездротове.
 • Апарат почне пошук Web-оточення, і через короткий проміжок часу видасть його список (в ньому будуть відображатися, окрім вашої, мережі сусідів, якщо ви живете в багатоквартирному будинку).
 • Виберіть свою мережу, і після натискання кнопки “Ок” на пульті потрібно ввести пароль до відповідного рядка. Через мить з’явиться вікно з повідомленням, що зв’язок налагоджено і включення виявилась успішною. Якщо цього не відбулося, дізнайтеся, чому телевізор не підключається до Wi-Fi.

Підключення в нових моделях телевізорів

Переважна більшість сучасних телеприймачів мають вже вбудовані можливості для приєднання до всесвітньої павутини. Все, що від вас вимагається. це правильно приєднати апарат і налаштувати інтернет. На практиці існує 2 способи підключення:

 • бездротове підключення апарату через Wi-Fi;
 • під’єднання з використанням мережевого кабелю.

Причому другий варіант може бути реалізований як з використанням маршрутизатора (роутера), так і без нього.

пряме підключення

Якщо роутер в будинку не передбачений, і інтернет потрібен тільки на TV, то інтернет-кабель, прокладений в квартиру провайдером, слід відразу вставити в телевізор за аналогією з тим, як це описано в попередньому пункті.

У разі використання провайдером технології динамічних IP адрес синхронізація буде виконана автоматично. Якщо ж технологія використовує статичний IP адреса, то після підключення доведеться відкрити пункт «Мережа» в настройках TV і вибрати «вручну». Далі, прописуємо параметри свого з’єднання. IP адреса і DNS. Цю інформацію можна отримати у провайдера або пошукати в договорі на надання послуг. як правило разом з ним видається лист з настройками.

Важливо! Якщо для з’єднання використовується PPPoE, то досить імовірно, що цей тип з’єднання безпосередньо працювати не буде. В такому випадку рятує покупка роутера. Підійде навіть самий бюджетний варіант,

Деякі провайдери роблять прив’язку з’єднання до MAC адресу пристрою. В такому випадку, маючи в будинку підключений до інтернету PC, підключити до нього ж телевізор не вийде. Необхідно звернутися до провайдера і попросити поміняти прив’язаний MAC адресу на той, який закріплений за TV. Для цього слід увійти в його налаштування і знайти вкладку «підтримка пристрою» або «інформація про продукт». У переліку інформації буде вказано і MAC адресу. Переписуємо його і повідомляємо провайдеру, після зміни адреси виконуємо з’єднання за вказаними вище способам.

У телевізорах LG

 • перше, що необхідно зробити, це зайти в головне меню;
 • у верхньому правому куті екрану буде розташована кнопка для входу в аккаунт. натискаємо на неї;
 • в наступному вікні можна ввести свої дані авторизації (якщо ви вже реєструвалися) або продовжити створення аккаунта на LG Apps. кнопка “Реєстрація”;
 • далі потрібно придумати пароль і ввести його разом з адресою електронної пошти у форму, що, після чого натиснути на “Реєстрація”;
 • після цього перевірте свою електронну пошту за допомогою смартфона або через комп’ютер і підтвердіть створення профілю;
 • для входу в свій аккаунт натисніть у верхньому кутку “Увійти”;
 • введіть дані реєстрації, поставте галочку біля “Залишатися в системі” (в наступний раз не буде з’являтися запит на введення даних);
 • дайте відповідь “Ні” в віконці, що з’явилося, в якому просять ввести додаткову інформацію;

Підключення через маршрутизатор

Після з’єднання на екрані з’явиться вікно з повідомленням про те, що відбулося підключення до інтернету. Воно зникає самостійно, і ніякі додаткові настройки не потрібні. можна відразу користуватися SmartTV або оновлювати прошивку.

Налаштування для Smart TV

Як підключити інтернет різними способами в телевізорі тепер зрозуміло, але для повноцінного використання можливостей Smart TV недостатньо лише одного з’єднання з всесвітньою павутиною.

Якщо немає Wi-Fi модуля

Як підключити телевізор без вбудованого модуля до інтернету через WI-FI, але з можливістю використання зовнішнього пристрою? Все дуже просто. потрібно придбати Wi-Fi адаптер і приєднати його до USB порту вашого телеприймача.

інтернет, телевізорі

Далі, увійшовши в налаштування, виберіть “Мережа”, “Налаштування мережі: бездротової” і натисніть кнопку ОК, розташовану на пульті. Ви побачите меню, в якому вибираємо потрібне з’єднання.

 • “Налаштування зі списку точок доступу (AP)”. вибирається в разі, якщо у вас є дані для авторизації і інформація про назву вашої домашньої мережі.
 • “Проста установка (режим WPS-кнопки)”. застосовується, якщо в вашому роутере підтримується можливість автоматичної установки підключення до Wi-Fi. Цей спосіб можна назвати найпростішим, так як все, що від вас вимагається. це вибрати даний пункт і натиснути кнопку “WPS” (утримуючи її кілька секунд), що знаходиться на роутері. Налаштування відбудеться в автоматичному режимі.
 • “Налаштування мережі (Ad hoc)” призначена, якщо ви хочете налаштувати з’єднання з вашим комп’ютером без виходу в Інтернет, тобто локальне.
BETATECH.COM.UA 2021