Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як включити Samsung без кнопки включення

Table of Contents

використання бездротової зарядки

При установці смартфона на бездротове зарядний пристрій, через 5-10 секунд телефон запускає операційну систему для зарядки. Проблеми з запуском можуть виникнути тільки з повністю розрядженою батареєю. У такому випадку знадобиться підзарядити акумулятор, після чого повторно встановити телефон на бездротову зарядку.

завантаження за встановленим будильнику

Деякі моделі смартфонів і планшетів автоматично завантажуються при спрацьовуванні будильника. При цьому важливо заздалегідь встановити будильник з циклічним повторенням.

перезавантаження в режимі відновлення. Recovery

Ще один варіант запустити систему в завантажувальному режимі. скористатися Recovery, тобто режимом відновлення. Причому в деяких пристроях даний режим завантажується за замовчуванням.

Затисніть одну або кілька кнопок гучності, після чого підключіть USB кабель.

При появі завантажувального меню виберіть варіант завантаження Recovery.

Як тільки на екрані з’явиться картинка з перевернутим роботом, одночасно натисніть на обидві кнопки регулювання гучності для відображення меню.

Залиште виділеним пункт reboot system now.

Через 15-20 хвилин відбудеться перезавантаження зі звичайним запуском системи.

У моєму випадку перезапуск не настав і через годину, чому провиною імовірно стара версія системи. Якщо ж у вас встановлено кастомними recowery, наприклад TWRP, досить натиснути на кнопку перезавантаження і дочекатися запуску операційної системи.

перепризначення клавіш

Повноцінно розблокувати екран допоможе так само зміна призначення клавіш, наприклад кнопкою гучності вгору або вниз. У деяких пристроях доступна функція зміни призначення клавіш, в більшості випадків доведеться використовувати програми сторонніх розробників:

 • Almighty Volume Keys.
 • Button Mapper
 • Buttons Remapper
 • Button Savior
 • Remap Buttons and Gestures та інші.

використання біометричної системи аутентифікації

Сучасні смартфони і деякі планшети оснащені сканерами відбитків пальців. на корпусі або вбудовані в екран. Якщо ж ввести в пам’ять відбиток пальця, то для розблокування екрану досить прикласти відповідний палець до датчика. Аналогічну дію призведе до блокування екрану.

Сканер відбитків пальців на фронтальній стороні в Motorola G6.

Для введення біометричних даних слід натиснути на сканер відбитків пальців.

Система запропонує ввести відбиток пальця.

Слід докладати палець під різним кутом для найкращого сканування. Всього система дозволяє запам’ятати до 5 відбитків.

Альтернативний варіант розблокування. шляхом розпізнавання особи. При цьому такий метод актуальний за умови, що блокування знімається автоматично, як тільки особа користувача потрапляє в поле зору камери / датчика.

способів включити телефон без кнопки включення

Розд е л: Новачкам, та усунення несправностей Дата: 27.08.2018 Автор: Олександр Мойсеєнко. Коментарів: 0

У пристроях на ОС Android, кнопка «харчування» виконує дві основні функції. включення і виключення пристрою, а так само активація та розблокування. Що вийшла з ладу кнопка включення, не дозволяє повноцінно користуватися пристроєм, що пряма дорога в сервісний центр. Якщо ж поблизу немає майстерні або важливо відкласти ремонт на більш пізній термін, в статті ви дізнаєтеся, як включити телефон без кнопки живлення.

Як включити Samsung без кнопки включення?

Існує кілька варіантів вирішення даного завдання, ось найдієвіші з них:

Ставимо смартфон на зарядку. Багато моделей телефонів Samsung та інших виробників при підключенні до зарядного пристрою включаються. Перше, що можна зробити в даному випадку. це поставити девайс на зарядку і спробувати затиснути клавішу звуку.

Якщо під рукою немає мережевого зарядного пристрою, але є ноутбук і USB-кабель, то можна підключити телефон до комп’ютера.

Якщо перший спосіб не дав результату, спробуйте затиснути кнопку гучності в положення «-«, кнопку «home» і, утримуючи ці дві кнопки натиснутими, під’єднати кабель живлення (кнопки весь час не відпускати!). Через кілька секунд (близько 5-7) на екрані має з’явитися меню-попередження.

Кнопки потрібно відразу відпустити, і після цього натиснути і трохи утримати кнопку гучності в положення «-«. Через 5-10 секунд повинна запуститися завантаження пристрою.

Третій спосіб дає результат практично в 100% випадків, якщо не працює кнопка на Samsung Galaxy. Він передбачає маніпуляції з акумуляторною батареєю смартфона і вимагає певної спритності рук.

Потрібно зняти з девайса задню кришку, вставити кабель живлення. При появі другого індикатора батареї потрібно різко відключити кабель живлення і також різко вийняти і вставити батарею. Телефон почне перезавантажуватися.

Як включити або перезавантажити Samsung, якщо кнопка не працює

Навіть найдорожчий смартфон не застрахований від поломок. В процесі експлуатації девайс може впасти на підлогу, постраждати від впливу води, отримати інші механічні пошкодження.

ДВА СПОСОБА как включить телефон без кнопки включения

В результаті окремі елементи управління можуть вийти з ладу.

Практика показує, що одним з найбільш вразливих місць смартфона Samsung є кнопка харчування (включення / вимикання).

Якщо основна кнопка телефону зламалася або перестала реагувати на натискання, виправити ситуацію допоможе тільки майстер. Втім, якийсь час користуватися смартфоном можна і з непрацюючою кнопкою харчування.

Включаємо Samsung з непрацюючою кнопкою

Включаємо Samsung без кнопки за допомогою програми Мобільний Дядя

Кожен раз включати телефон Samsung без кнопки живлення усіма перерахованими вище хитромудрими способами не зовсім зручно, тому після вдалого запуску рекомендуємо встановити на смартфон спеціальний додаток Mobile uncle tools 2017 (Мобільний Дядя).

За допомогою цього універсального мультіінструмент можна зробити з Android-пристроєм практично все, що завгодно, повністю змінивши вигляд і функціонал працюють кнопок.

Додаток Мобільний Дядя працює з будь-якими пристроями на базі процесорів MTK.

Є ще один додаток. Power button to Volume Button (безкоштовно доступне в Play Маркеті). воно розроблено спеціально для такого випадку. З його допомогою можна перекласти функцію кнопки живлення на клавіші регулювання гучності динаміків.

У меню програми є всього два активних пункту: Boot і Screen Off. Досить поставити галочку біля пункту «Boot» і смартфон буде активізуватися за допомогою качельки гучності.

Як додатковий варіант рекомендуємо розглянути додаток Shake Screen On Off. воно дозволяє вмикати / вимикати екран легким струшуванням девайса, якщо не працює кнопка харчування.

READ  Огляд Samsung s9 plus

Як включити ноутбук без кнопки включення

Поломка кнопки включення на ноутбуці є частою проблемою у багатьох користувачів. Така ситуація призводить до неможливості запуску пристрою. Правильніше за все буде полагодити кнопку, проте не завжди є можливість виконати це вручну або відразу ж віднести на ремонт в сервісний центр. Запустити пристрій можна і без цієї кнопки, а виконується це двома простими способами.

Використання сторонніх додатків

Якщо жоден з перерахованих вище способів вам не підходить, спробуйте сторонні додатки для створення знімків екрану. Мені особисто подобаються два додатки, і я розповім про них тут.

Скріншот Кнопка швидкого доступу

Багато пристроїв Android від таких виробників, як Asus, Redmi, Huawei і т. Д Поставляються з клавішею швидкого доступу до скриншоту. Все, що вам потрібно зробити в швидких настройках. це натиснути там на опцію «Знімок екрану».Це захопить частину екрану під швидкими налаштуваннями.

Крок 1: Перехід до екрана, який ви хочете захопити.

Потягніть вниз панель повідомлень, провівши вниз від верхньої панелі. Відкриються швидкі налаштування. Знайдіть варіант «Знімок екрану» і торкніться його. Знімок екрана буде зроблений і збережений на вашому телефоні.

Примітка: Ця установка не на таких пристроях, як Samsung, Google Pixel і т. Д.

Як робити знімки екрану без кнопки живлення на Android

Завдяки своїй роботі я роблю багато знімків екрану на своєму Pixel 2 XL. Перед запуском Android P мені доводилося одночасно натискати кнопки харчування і зменшення гучності, щоб зробити знімок екрана. Це звичайний спосіб зробити це і на інших пристроях Android.

В Android P Google додав параметр знімка екрана в саму кнопку харчування. По правді кажучи, я сумую за жесту змахування долонею для створення знімків екрану, який присутній в пристроях Samsung.У деяких інших брендів є схожі жести або швидкі налаштування для створення знімків екрану. Ці ярлики і функції дуже корисні. Але, на жаль, не на всіх пристроях вони є. І це стає проблемою, коли кнопка харчування не працює або кнопка зменшення гучності не працює в разі пристроїв, що вимагають натискання як кнопки зменшення гучності, так і кнопки харчування.

Крім того, коли комусь потрібно зробити кілька знімків екрану, звичайна комбінація кнопок харчування та гучності не зручна. І, чесно кажучи, невелика частина мене боїться, що я можу зламати кнопки телефону, натискаючи їх кілька разів.

Отже, я почав шукати альтернативні способи робити знімки екрану без використання кнопки живлення.

Примітка: Повідомлення не обмежується Google Pixel, але буде охоплювати методи для всіх пристроїв Android.

Використання Google Assistant

Інший вбудований спосіб робити знімки екрану. за допомогою Google Assistant.Ето здорово, тому що цей метод працює на всіх пристроях, що підтримують Google Assistant. Однак у нього є і недоліки.

Наприклад, ви не можете зберегти знімок екрана, зроблений цим методом, на вашому пристрої. Точно так же не можна відредагувати знімок екрана перед його відправкою.

Якщо вас влаштовують недоліки, просто запустіть Google Assistant, утримуючи кнопку «Додому» і натиснувши кнопку «Поділитися знімком екрана». Потім вам буде запропоновано вибрати контакт, з яким ви хочете поділитися знімком екрана.

Як включити нетбук Samsung без кнопки включення

Screenshot Touch

Якщо ви багато використовуєте Google Assistant і відключення його не є підходящим варіантом, у нас є інше стороннє додаток для вас. Додаток, відоме під назвою Screenshot Touch, має невелику плаваючу кнопку на екране.Прі натисканні цієї кнопки накладення буде зроблений знімок екрана. Так просто.

У додатку є деякі цікаві настройки, наприклад, ви можете змінити розмір, положення накладеного значка і навіть зробити знімок екрана, струснувши пристрій. Додаток також дозволяє записувати екран без завантаження додаткових додатків для запису екрану.

Після установки вам потрібно натиснути кнопку «Почати службу моніторингу захоплення» в додатку. Як тільки ви це зробите, на екрані з’явиться невеликий значок наложенія.Просто торкніться цього значка, і буде зроблений знімок екрана.

Підтримка кроків PC

Ви хочете підтримувати кроки PC, щоб ми могли публікувати високоякісні статті протягом тижня?

Ви можете лайкнути нашу сторінку в. поділитися цим повідомленням з друзями і вибрати наші партнерські посилання для покупок на Amazon.com або Newegg.

.Керівництво користувача нетбука Samsung

Використання додатків замість кнопок

Наш телефон відкритий, і екран включений. Як би нам це ні вдавалося, нам потрібно більш постійне рішення.

В Play Store ми знайдемо додатки, які допомагають нам керувати нашим екраном, блокувати пристрій, перезавантажувати телефон або активувати його.

Ми вже бачили в попередній статті додатки для включення телефону Android. Але є й інші додатки, які дозволяють змінювати функції кнопок телефону.

Краще додаток у своєму роді. кнопка включення і виключення гучності.

Він просто замінює функції кнопок регулювання гучності на кнопку харчування.

Використання цього додатка дозволить нам активувати наш телефон за допомогою кнопок регулювання гучності, а також заблокувати / розблокувати наше пристрій.

Відкрити за допомогою ADB

Тепер ми підійшли до найскладнішого. Це останній сценарій, якщо наш смартфон не прокидається із зарядним пристроєм, і ми не можемо отримати доступ до меню завантаження.

Наша остання надія. ADB (Android Debug Bridge). Щоб використовувати його, ми повинні включити налагодження по USB в розділі «Параметри розробника» нашого пристрою.

Сподіваючись, що цей параметр включений, ми підключаємо наш телефон до комп’ютера і завантажуємо звідси необхідні файли, клацнувши «SDK Platform-Tools для Windows.”

По завершенні завантаження ми розпаковуємо файл в кореневу папку і відкриваємо командний рядок Windows.

Перша команда, яку нам потрібно запустити. це «cd C: / platform-tools», тому ми потрапляємо в папку інструментів Android.

Далі нам потрібно підтвердити, що наш пристрій розпізнається системою, і дізнатися його ID. Ось чому ми запускаємо «adb devices», і ми бачимо зображення, подібне наступного.

Якщо ми не бачимо свій телефон, це означає, що або на нашому комп’ютері не встановлені драйвери телефону, або опція налагодження USB не включена.

У першому випадку за допомогою простого пошуку в Google ми можемо знайти і встановити драйвери для телефону. У другому випадку ми нічого не можемо зробити, так як у нас немає доступу до меню завантаження, а налагодження по USB не включена.

Сподіваючись, що все працює, ми підключаємо телефон, знаходимо його ID і набираємо команду «adb.s DEVICE_ID reboot», щоб включити телефон.

Чи доводилося вам коли-небудь включати телефон Android без кнопки живлення?

Чи був у вас смартфон зі зламаними кнопками? Хочете включити телефон без них? Чи знаєте ви яке-небудь інше рішення, крім запропонованих нами?

�� SAMSUNG Как включить телефон без кнопки включения / кнопки питания Узнай С HelpDroid##

Поділіться своїми думками, думками і досвідом з нашими читачами в коментарях нижче.

Як включити ноутбук або нетбук

Зазвичай кнопка харчування портативного комп’ютера або ноутбука розташована над клавіатурою зліва, по центру або праворуч. Якщо ви не можете знайти кнопку харчування над клавіатурою, подивіться на правий шарнір на екрані.

Якщо акумулятор ноутбука заряджений, ноутбук можна включати як з кабелем живлення, так і без нього. Однак новим комп’ютерам або комп’ютерів, які не включалися протягом тривалого часу, може знадобитися адаптер харчування, поки акумулятор не буде повністю заряджений.

Якщо ви знайшли кнопку харчування, але комп’ютер не включається при натисканні кнопки, можливо, проблема в вашому комп’ютері.

READ  Чи не запускається монітор при включенні PC

Як включити ноутбук без кнопки включення

Поломка кнопки включення на ноутбуці є частою проблемою у багатьох користувачів. Така ситуація призводить до неможливості запуску пристрою. Правильніше за все буде полагодити кнопку, проте не завжди є можливість виконати це вручну або відразу ж віднести на ремонт в сервісний центр. Запустити пристрій можна і без цієї кнопки, а виконується це двома простими способами.

Як включити сервер

Як у вертикальному, так і в стоєчном сервері є кнопка харчування в правому верхньому, центральному або лівому кутку для легкого доступу.

Сервер також може підключатися до подовжувача, перемикача KVM або ATS (автоматичний перемикач резерву). Якщо сервер не включається, переконайтеся, що всі ці пристрої працюють і не перешкоджають включенню сервера.

Чи допомогла вам ця стаття?

Як вимкнути телефон Samsung?

 • Підключіть ваш Samsung Galaxy із зарядним пристроєм.
 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення і кнопку зменшення гучності. Якщо в цей момент відбудеться створення скріншота, не звертайте уваги, продовжуйте утримувати кнопки.
 • Відпустіть кнопки через 8-10 секунд, смартфон буде вимкнений.

Як включити телефон Lenovo без кнопки включення?

Щоб розбудити сплячий смартфон без кнопки включення можна скористатися одним з чотирьох доступних способів:

 • Підключити смартфон до зарядного пристрою.
 • Якщо ваш смартфон підтримує функцію активації через екран, тапніте два рази по дисплею;
 • Натиснути на механічну кнопку Home;

Як включити телефон за допомогою кнопки гучності?

 • Відкрийте налаштування пристрою.
 • Натисніть Спец.
 • У верхній частині екрану виберіть Кнопки регулювання гучності.
 • Щоб вибрати інструмент, який має використовуватися, натисніть Швидке включення сервісу.
 • Ви також можете вказати, чи буде швидке включення працювати при заблокованому екрані.

Як включити телефон без кнопки включення якщо він вимкнений?

На даний момент можна виділити кілька способів включення телефону без використання кнопки живлення.

 • Зарядний пристрій Якщо смартфон знаходиться у вимкненому стані, насамперед потрібно підключити його до зарядного пристрою.
 • Підключення до PC
 • Смартфон знаходиться в сплячому режимі
 • Меню Recovery.
 • Android Debug Bridge.

Як перезавантажити Samsung без кнопки живлення?

Відкриваєте додаток за допомогою іконки на робочому столі. У рядку пошуку пишіть «перезавантаження телефону без кнопки» (без лапок). Вибираєте зі списку додаток до смаку. Є програми, яким потрібні обов’язково ROOT-права, тобто без.

Як включити телефон без кнопки включення Asus?

Є ще один спосіб включити смартфон Asus без кнопки. Для цього потрібно розібрати гаджет і примусово замкнути два контакти на кнопці блокування за допомогою викрутки або металевого пінцета.

Що робити якщо кнопка включення телефону не працює?

Як включити телефон, якщо не працює кнопка включення?

 • Спробуйте включити смартфон
 • Натисніть на клавіші зменшення або збільшення звуку
 • використовуйте зарядку
 • Використання спеціальних додатків
 • Перезавантажте смартфон за допомогою командного рядка

Включення телефону Samsung кнопкою гучності

Підключіть телефон до зарядного або комп’ютера за допомогою кабелю USB. Якщо заряд акумулятора дорівнює нулю, дайте йому трохи зарядитися.

Як тільки акумулятор зарядиться, є ймовірність, що він включиться сам і вам лише знадобиться натиснути «Додому».

Якщо у смартфонів немає «Додому», утримуйте клавішу «Зробити тихіше» і підключіть телефон до комп’ютера.

Утримуйте кнопку гучності кнопку, доки не побачите меню завантаження. Виберіть опцію «Пуск», використовуючи клавіші регулювання гучності, і ваш Samsung включиться.

Якщо ваш пристрій не завантажується в завантажувач за допомогою описаних вище методів, залиште коментар з ім’ям і моделлю вашого пристрою, я з’ясую, як включити вашу модель з несправною кнопкою харчування.

Ви також можете запустити свій пристрій за допомогою ADB. Спочатку вам потрібно встановити ADB на комп’ютер.

Після того, як ви встановили інструменти ADB і Fastboot. Вам потрібно запустити Samsung в Bootloader.

Тільки у вас повинна бути включена налагодження USB. Я в цьому сумніваюся, тому зараз подальший процес описувати не буду.

Як включити телефон Samsung якщо кнопка зламалася

Смартфони Samsung а5, А10, j5 тендітні. Ви можете дати їм додатковий захист за допомогою спеціальних чохлів, але факт залишається фактом. вони можуть і дійсно зламатися.

Наприклад, не працювати кнопка включення і тоді з’являється проблема як телефон Samsung включити без кнопки живлення.

Доброю новиною є те, що ви можете включити телефон Samsung без кнопки. зі зламаною.

Якщо вона взагалі відсутня (вилетіла) можете вставити тонкий предмет (наприклад, зубочистку або шпильку) на виступаючий виступ, і це повинно допомогти вам почати роботу.

Якщо ваша проблема ще глибше, ви все одно можете включити телефон, використовуючи правильну комбінацію клавіш регулювання гучності і кабелю USB для передачі даних.

ПРИМІТКА: це можливо не буде працювати на всіх Самсунг, але це варто обов’язково спробувати, так як інших рішень без кнопки блокування просто немає.

Як користуватися телефоном Samsung без кнопки живлення

Зламана кнопка харчування не означає, що це кінець. Ось кілька порад, які допоможуть вам включити телефон Samsung без кнопки харчування. і продовжувати використовувати його в звичайному режимі.

Якщо він все ще включений НЕ дозволяйте вимикатися. Тримайте його зарядженим, носите з собою блок живлення і, якщо вам потрібно перезавантажити, переконайтеся, що ви вибрали цей варіант, а не вимкнули його.

Встановіть кілька додатків, які можуть допомогти. Є програми, які можуть поміняти кнопку харчування на клавішу гучності.

Gravity Screen пробуджує екран телефону, коли ви піднімаєте пристрій. Також щось схоже робить Shake Screen On Off.

Встановіть будильник на певний час кожен день: це викличе включення деяких телефонів для подачі сигналу будильника. Може бути, встановити кілька будильників, про всяк випадок.

Якщо ви турбуєтеся про пробудження екрану без кнопки живлення, пошукайте в налаштуваннях будь-які варіанти пробудження екрану альтернативними способами.

Наприклад, для пробудження включіть подвійне торкання, і, якщо на вашому смартфоні є віртуальна домашня кнопка, чутлива до тиску, переконайтеся, що вона включена.

включити, samsung, кнопка, включення

Деякі Samsung також дозволяють використовувати клавіші регулювання гучності або камери для пробудження екрану. Також можете попросити кого. то зателефонувати вам і отримати доступ.

Якщо ви включили налагодження по USB і встановили Minimal ADB Fastboot до виключення телефону, перейдіть на комп’ютер і запустіть інструмент.

Підключіть телефон через USB, введіть adb reboot і натисніть Enter. Також спробуйте adb reboot recovery. Це не буде працювати для всіх моделей, коли вони вимкнені, але це варто спробувати. Вдалого дня!

Як включити телефон без кнопки включення Samsung

Як включити Samsung, якщо не працює кнопка включення? Зрозуміло, що вийшов з ладу важливий елемент вимагає звернення до майстра і заміни на новий, але часом нам необхідно “покопатися” в телефоні. Щоб увімкнути або перезавантажити смартфон при непрацюючій кнопці, спробуйте скористатися нижченаведеними способами.

Повністю вимкнений девайс

У разі якщо ваш пристрій вимкнено, запустити його можна за допомогою режиму відновлення або ADB.

Recovery Якщо ваш смартфон або планшет відключені (наприклад, після розряду батареї), його можна спробувати активувати заходом в режим рекавери. Це робиться так.

 • Підключіть до девайсу зарядний пристрій і почекайте приблизно 15 хвилин.
 • Спробуйте зайти в рекавери затисненням кнопок «Гучність вниз» або «Гучність Вгору». Може спрацювати комбінація цих двох клавіш. На апаратах з фізичної кнопкою «Додому» (наприклад, Samsung) можна затиснути цю кнопку і натиснути / затиснути одну з клавіш гучності.

При несправній кнопці харчування його, однак, вибрати не вийде, тому, якщо у вас стічне рекавери або стороннє CWM, просто залиште пристрій на кілька хвилин: воно повинно перезавантажитися автоматично.

READ  Телефон повільно заряджається Samsung

Якщо ж у вашому пристрої встановлено рекавери TWRP, то ви зможете перезавантажити апарат. даний тип меню відновлення підтримує сенсорне управління.

Зачекайте, поки завантажиться система, і або використовуйте пристрій, або скористайтеся описаними нижче програмами для перепризначення кнопки включення.

ADB Android Debug Bridge. універсальний інструмент, який допоможе також запустити девайс з несправною кнопкою харчування. Єдина вимога. на апараті повинна бути активована налагодження по USB.

Якщо вам точно відомо, що налагодження по USB відключена, то використовуйте метод з рекавери. У разі якщо налагодження активна, можна приступати до нижчеописаних дій.

  Скачайте і встановіть АДБ на ваш комп’ютер і розпакуйте його в кореневу папку системного диска (найчастіше це диск C).

 • Підключіть ваш пристрій до PC і встановіть відповідні драйвера. їх можна знайти в мережі.
 • Скористайтеся меню «Пуск». Перейдіть по шляху «Усі програми». «Стандартні». Знайдіть всередині «Командний рядок».
 • Клацніть на ім’я програми правою кнопкою і виберіть «Запуск від імені адміністратора».

  Перевірте, чи відображається ваш пристрій в ADB, набравши команду cd c: adb.

  Переконавшись, що смартфон або планшет визначилися, пишіть наступну команду:

  Після введення цієї команди девайс почне перезавантажуватися. Вимикайте його від комп’ютера.

  Крім управління з командного рядка, є також додаток ADB Run, яке дозволяє автоматизувати процедури роботи з Android Дебаг Брідж. З його допомогою теж можна змусити пристрій перезавантажитися з несправною кнопкою харчування.

  • Повторіть кроки 1 і 2 попередньої процедури.
  • Встановіть ADB Run і запустіть його. Переконавшись, що апарат визначився в системі, введіть цифру «2», що відповідає пункту «Reboot Android», і натискайте «Enter».

  Как включить самсунг без кнопки включения

  У наступному вікні введіть «1», що відповідає «Reboot», тобто звичайної перезавантаження, і натисніть «Enter» для підтвердження.

  Пристрій почне перезавантаження. Його можна відключати від PC.

  І рекавери, і АДБ не є повним вирішенням проблеми: ці методи дозволяють запустити девайс, проте він може увійти в сплячий режим. Давайте розглянемо те, як пробудити апарат, якщо таке сталося.

  включити, samsung, кнопка, включення

  Девайс в сплячому режимі

  Якщо телефон або планшет увійшли в сплячий режим, а кнопка харчування пошкоджена, запустити апарат можна наступними шляхами.

  Підключення до зарядки або PC Самий універсальний спосіб. Практично всі Android-пристрої виходять з режиму сну, якщо підключити їх до зарядного блоку. Це твердження справедливо і для підключення до комп’ютера або ноутбука через USB. Однак зловживати цим методом не варто: по-перше, гніздо підключення на апараті може вийти з ладу; по-друге, постійне підключення / відключення до електромережі негативно позначається на стані батареї.

  Дзвінок на апарат При отриманні вхідного дзвінка (звичайного або інтернет-телефонії) смартфон або планшет виходять із сплячого режиму. Це спосіб зручніше попереднього, проте не надто витончений, та й не завжди реалізуємо.

  Пробудження тапом по екрану У деяких девайсах (наприклад, від компаній LG, Asus), реалізована функція пробудження дотиком до екрану: двічі тапніте по ньому пальцем і телефон вийде з режиму сну. На жаль, реалізувати подібну опцію на непідтримуваних пристроях непросто.

  Перепризначення кнопки харчування Кращим виходом із ситуації (крім заміни кнопки, природно) буде перенести її функції на будь-яку іншу кнопку. До таких можна віднести всілякі програмовані клавіші (на кшталт виклику голосового асистента Bixby на новітніх Samsung) або кнопки гучності. Питання з програмованими клавішами ми залишимо для іншої статті, а зараз розглянемо додаток Power Button to Volume Button.

  • Завантажте програму з Google Play Маркета.
  • Запустіть його. Увімкніть сервіс натисканням на кнопку шестерінки поруч з пунктом «Enable / Disable Volume Power». Потім відзначте пункт «Boot». це потрібно для того, щоб можливість активування екрану кнопкою гучності залишалася після перезавантаження. Третя опція відповідає за можливість включення екрану натисненням на спеціальне повідомлення в рядку стану, її активувати необов’язково.

  Спробуйте функції. Найцікавіше, що при цьому зберігається можливість управляти гучністю пристрої.

  Зверніть увагу, що на пристроях Xiaomi може знадобитися зафіксувати додаток в пам’яті, щоб його не відключив менеджер процесів.

  Пробудження по датчику Якщо описаний вище спосіб вам з якихось причин не підходить, до ваших послуг додатки, які дозволяють управляти девайсом за допомогою датчиків: акселерометра, гіроскопа або сенсора наближення. Найпопулярніше рішення для цього. Gravity Screen.

  • Завантажте Гравіті Скрін з Google Play Маркет.
  • Відкрийте програму. Прийміть умови політики конфіденційності.

  Якщо сервіс не включився автоматично, активуйте його шляхом натискання на відповідний перемикач.

  Прокрутіть трохи вниз, дійшовши до блоку опцій «Датчик наближення». Відзначивши обидва пункти, ви зможете включати і вимикати ваш девайс, проводячи рукою над сенсором наближення.

  Налаштування «Включення екрану рухом» дозволить вам розблокувати апарат за допомогою акселерометра: просто змахніть пристроєм, і воно включиться.

  Незважаючи на великі можливості, у програми є кілька вагомих недоліків. Перший. обмеження безкоштовної версії. Другий. підвищена витрата батареї через постійне залучення датчиків. Третій. частина опцій не підтримується на деяких пристроях, а для інших можливостей може знадобитися наявність ROOT-доступу.

  Як бачимо, пристроєм з несправною кнопкою харчування все-таки можна продовжувати користуватися. Разом з цим відзначимо, що жодне рішення не є ідеальним, тому рекомендуємо вам по можливості все-таки замінити кнопку, самостійно або звернувшись в сервісний центр.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  Навіть найдорожчий смартфон не застрахований від поломок. В процесі експлуатації девайс може впасти на підлогу, постраждати від впливу води, отримати інші механічні пошкодження.

  В результаті окремі елементи управління можуть вийти з ладу.

  Практика показує, що одним з найбільш вразливих місць смартфона Samsung є кнопка харчування (включення / вимикання).

  Якщо основна кнопка телефону зламалася або перестала реагувати на натискання, виправити ситуацію допоможе тільки майстер. Втім, якийсь час користуватися смартфоном можна і з непрацюючою кнопкою харчування.

  Включаємо Samsung з непрацюючою кнопкою

  Способи включення Android-пристрої без кнопки

  Методів запуску девайса без кнопки харчування існує кілька, проте вони залежать від того, як саме відключений апарат: вимкнений повністю або знаходиться в сплячому режимі. У першому випадку впорається з проблемою буде складніше, у другому, відповідно, легше. Розглянемо варіанти по порядку.

  додатки

  На Плеймаркете є кілька продуктів, розроблених для випадків, коли не працює кнопка включення на Samsung. Програми дозволяють трохи поколупатися в систему й змінити функціонал клавіш місцями. Так, є додаток “Мобільний дядько”, яке можна знайти на Плеймаркете за запитом Mobile Uncle, і схожа програма Power Buttom to Volume. Інструменти переносять функцію включення на Маловикористовувані клавішу зменшення гучності. Зміни зручні тим, що регулювати потужність динаміків можна додатково через сам пристрій.

  Якщо не хочеться втрачати функціонал клавіші регулювання гучності, завантажте інший додаток. Shake screen off. Воно включає і вимикає телефон, реєструючи тряску пристрою. Так-так, “ти тряси-тряси смартфон”, і тоді він вимкнеться.

  Перераховані способи дозволять вам при непрацюючій кнопці включення підготувати телефон до ремонту або повністю перенести з несправного пристрою важливі дані. Варіант, що передбачає скачування додатків і зміну функціоналу клавіш, допоможе користувачам продовжити термін експлуатації смартфона.

  У певний момент може статися так, що вийде з ладу клавіша харчування вашого телефону або планшета під управлінням Andro

  BETATECH.COM.UA 2022