Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як включити Samsung Galaxy а 30

Table of Contents

AOD і його налаштування

включити, samsung, galaxy

AOD показує час і дату на чорному тлі дисплея, коли смартфон не використовується, що позбавляє від необхідності включення екрану. Сам по собі функція виглядає гранично просто, тому трохи нудна, але відображення часу дати можна зробити веселіше. Для цього буде потрібно перейти в «Налаштування». «Екран блокування». «Стиль годин» і змінити параметри на свій розсуд. Спочатку переконайтеся, що AOD включений, а потім натисніть на нього і в випали налаштуваннях змініть стиль і колір відображення годин на екрані блокування.

Налаштування повідомлень на екрані блокування

За замовчуванням повідомлення з’являються всередині суцільного «бульбашки», блокуючи вибрані шпалери на екрані блокування. Якщо хочете позбутися від цих набридливих сповіщень раз і назавжди, то перейдіть в «Налаштування». «Екран блокування». «Повідомлення» та встановіть рівень прозорості в положення максимальне, таким чином все зникне. Також в розділі «Стиль перегляду» можна змінити обсяг відображення вмісту або просто активувати показ одних іконок або повністю приховати контент, щоб залишатися максимально анонімним, адже часто сторонні люди можуть побачити небажану інформацію.

Налаштовуємо рядок стану

Традиційно рядок стану знаходиться у верхній частині екрану і відображає всі життєво важливі функції смартфона, тут можна дізнатися час, відстежувати рівень заряду акумулятора і бачити наскільки надійно з’єднання мобільного зв’язку.

Коли ви отримуєте безліч повідомлень, то таке перевантаження зайвою інформацією заважає швидко дізнатися основну інформацію. Для того, щоб цього уникнути, можна обмежити кількість відображуваних повідомлень, виберіть «Налаштування». «Повідомлення». «Рядок стану» і активуйте тільки три іконки одночасно або зовсім вимкніть цю функцію.

Разборка Samsung Galaxy A30 SM-A305F / Samsung Galaxy A30 Teardown

Налаштування дозволу екрану

Якщо є власником Samsung Galaxy S10, то можете змінювати дозвіл екрана, коли зручно. Просто виберіть «Налаштування». «Екран» «Дозвіл екрану» і отримаєте три варіанти: HD. FHD і WQHD. Це дозволить не тільки домогтися оптимального розміру що відображається, а й економити заряд акумулятора при установці меншого дозволу.

способів налаштувати смартфон Samsung

Як найкраще персоналізувати свій смартфон Samsung? Про це ви дізнаєтесь з наших рекомендацій в даній статті.

Незважаючи на те, що в сучасних моделях смартфонів Samsung додано маса різноманітних функцій, що дозволяють індивідуально налаштувати зовнішній вигляд і інший функціонал, багато користувачів все одно бажають розширити свої можливості в цьому плані. Тим більше, що для цього на Google Play є безліч програм, які легко завантажити і зручно користуватися.

Більшість з них підійдуть не тільки для новітніх моделей Samsung Galaxy S10, Galaxy M30, M20, M10, Galaxy A10, A20, A30, A40, A50, A60, A70, а також стануть на торішні апарати, збільшивши їх функціональність.

Ми підібрали десять способів, де також запропонуємо кілька Android-додатків, які допоможуть налаштувати смартфон Samsung і перетворять його в неповторне пристрій з візуальних ефектів і програмним фішках.

Налаштування іконок

Поміняти іконки можна з того ж меню, де розташовані всі фірмові Samsung Galaxy Themes. Багатьом користувачам не особливо подобається налаштовувати ярлики, так як зміни стосуються тільки стандартних зображень системи, іконки сторонніх додатків остануться в своєму колишньому вигляді. У будь-якому випадку даний спосіб зробити свій смартфон не таким як усі, теж має місце бути і часто використовується для додання індивідуальності, оновивши обридлі від щоденного використання зображення.

Як варіант, можна використовувати непогане стороннє додаток OxyPie Free Icon, яке підтримує не тільки смартфони Samsung, але також Huawei, OnePlus і інші. Наприклад, можна встановити фірмові набори ярликів, які використовуються в фірмових оболонках інших виробників. Загалом вибір величезний, є сотні варіацій для створення персонального екрану.

READ  Як знайти телефон Samsung по геолокації

Налаштовуємо краю екрану

Однією з найцікавіших зорових функцій смартфонів Samsung є підсвічування країв екрану. Особливо така функція добре виглядає у флагманському Galaxy S10, який має округлені з боків краю дисплея, вони спалахують при отриманні вхідного дзвінка або текстового повідомлення.

Щоб змінити зовнішній вигляд бічного освітлення телефону виберіть «Дисплей». «Кордон екрану». «Кордон освітлення». «Стиль освітлення». Тут можна вибрати різні ефекти, кольору, прозорість, ширину і тривалість. Коли ви проводите по правому краю екрану, з’являються улюблені програми і контакти, можна не тільки змінювати вміст даного елемента, але і додавати і видаляти цілі панелі.

Надайте телефону панель навігації

Зазвичай, більшість смартфонів на Android мають стандартне розташування кнопок навігації, але в Samsung можна міняти розташування кнопок. Перейдіть в «Налаштування». «Дисплей». Панель навігації і налаштуйте позиції на свій розсуд. Наприклад, «Назад» можна розташувати не справа, а зліва. Крім того, є можливість активувати управління жестами, щоб прискорити роботу зі смартфоном.

Чи не працює Samsung DeX

У рідкісних випадках може спостерігатися помилка при спробі активувати функцію. Залежно від причини виникнення неполадок, є різні способи їх усунення.

Так может только Samsung. Обзор Samsung Galaxy A30 (2019) /QUKE.RU/

Які смартфони підтримують технологію?

Android, починаючи з версії 2.3, автоматично підтримує цю технологію. Але тут важливо врахувати, що багато що залежить від оболонки виробника, який надає смартфон. Android. це розробка Google, що надається всім компаніям, де вже кожна компанія допрацьовує її на свій лад і може, як додати щось нове, так і видалити.

Деякі виробники прибирають цю опцію лише потім, щоб заощадити заряд батареї, підвищивши в цілому його ефективність. Але на такі кроки йдуть тільки заради бюджетних моделей. Середній і високий класи смартфонів 100% володіють такою технологією і підтримують великий асортимент пристроїв, що підключаються.

Комп’ютер не бачить телефон через USB. чому і як виправити

Якщо ви зіткнулися з тим, що телефон не підключається через USB, тобто комп’ютер його не бачить для передачі файлів, а відбувається лише зарядка, при цьому звук підключення програється, в цій інструкції. докладно про те, як це виправити і включити можливість переглядати вміст пам’яті телефону при підключенні по USB кабелю.

Кроки, описані нижче, підійдуть для телефонів Android як останніх, так і попередніх версій в разі, якщо смартфон не видно після підключення по USB на комп’ютері з Windows 10, 8.1, Windows 7 і XP або Mac OS.

Що робити якщо телефон вимкнувся і не включається

Якщо спосіб вище результативним не опинився, далі не включається, у мене є ще один варіант примусового включення

Він трохи довше, складніше, але тим не менш часто завішані успішним включенням А70, А30, А40, А20.

Що вам потрібно робити. Вам знадобиться на цей раз затиснути дві інші кнопки: перша харчування і друга на цей раз вже зробити голосніше, а не тихіше.

Дочекайтеся меню, а там у вас є два варіанти. Перший краще і тільки якщо він не допоможе переходите до другого.

Вам потрібно звуком тихіше вибрати «reboot system now» і натиснути харчування. Якщо це не допоможе, тоді тими ж кнопками спочатку вибирайте «wipe data / factory reset», підтверджуйте, а потім «reboot system now».

Тільки ПАМ’ЯТАЙТЕ. від особистих даних сліду в телефоні А70, А30, А40, А20 не залишиться, але якщо ви ввімкнули синхронізацію і ви ввійдете з тієї ж реєстрацією гугла, то вони протягом години відновляться.

Можливо, відновляться не всі (додатки встановлені ніс маркету, точно не відновляться), але таки як фотки, відео та контакти в телефоні відновлюватися.

Що таке Samsung DeX

Ця технологія дозволяє перемикатися між декількома девайсами і створювати робочий простір. Управління ними здійснюється за допомогою тач-скрін на телефоні або планшеті, або комп’ютерної миші і клавіатури. Для синхронізації пристроїв використовується спеціальна док-станція або спеціальний перехідник (для старіших моделей). Для версій вище S9 ніякі додаткові девайси не потрібні. режим включається просто на екрані телефону, в попередньо встановленому додатку.

Samsung декс дозволяє використовувати мобільні додатки на великому екрані, створювати і показувати презентації, використовувати месенджери і навіть грати в мобільні ігри. Частина додатків оптимізовані для використання в цьому режимі.

Виключення і перезавантаження смартфонів Samsung Galaxy A31, A41, A51, A71, M21, M31, M31s, M51, S20, S20 Plus, S20 Ultra і інших

З виходом власного голосового помічника у фахівців південнокорейської компанії виникла необхідність в призначенні запуску Bixby на одну з фізичних клавіш. Спочатку функція була привілеєм флагманських моделей. вони обладналися виділеною кнопкою, яка відповідає за виклик вбудованого голосового асистента.

READ  Як підключити навушники до комп'ютера Windows 7

Сучасні смартфони Samsung, як флагмани, так і среднебюджетние пристрою, теж оснащені помічником Bixby, але позбавлені окремої клавіші для взаємодії з ним. В Samsung вирішили відмовитися від четвертої кнопки на корпусах смартфонів, призначивши виклик Bixby на одну зі звичних клавіш. Для цієї мети була обрана кнопка харчування і, напевно, не випадково. Швидше за все, клавіша включення-блокування отримала нову функцію через бажання інженерів Samsung поліпшити ергономічність випускаються мобільних пристроїв.

Оскільки утримання клавіші блокування протягом декількох секунд стало викликати голосового помічника Bixby, розробникам фірмової прошивки Samsung One UI довелося перепризначити вимикання і перезавантаження пристрою на комбінацію з двох кнопок. Цим же поєднанням клавіш виконується примусове перезавантаження завислого телефону.

Нововведення було впроваджено в усіх смартфонах і планшетах Samsung, випущених у другій половині 2019 і на початку 2020 року. Вимкнення або перезавантаження такого мобільного пристрою виконується в такий спосіб:

Спочатку потрібно одночасно протягом декількох секунд утримувати кнопку живлення і клавішу зменшення гучності.

Після того як на екрані відобразиться вертикальне меню, що складається з трьох опцій, необхідно вибрати потрібну дію (виключення або перезавантаження) і підтвердити його виконання, повторно натиснувши на відповідну іконку. Залежно від обраного варіанту смартфон вимкнеться або перезавантажиться.

Доступний ще один спосіб перезавантаження і виключення мобільного пристрою. потрібно розкрити панель швидких налаштувань, зробивши свайп вниз від верхнього краю екрану, і клікнути по значку вимикача. Потім слід вибрати потрібну дію.

Процедура включення телефону залишилася незмінною. досить пару секунд утримувати кнопку живлення до появи на дисплеї логотипу Samsung, а потім ввести PIN-код SIM-карти і розблокувати пристрій.

Що таке і як працює функція OTG на пристроях Android

З кожним роком можливості смартфонів і планшетів Android перевищують своїх попередників в кілька разів, надаючи користувачам дуже цікаві і корисні функції. Тепер ви можете підключити до свого мобільного гаджету різні пристрої, як до комп’ютера. Таку можливість надає технологія OTG (One-The-Go).

Як вимкнути або примусово перезавантажити смартфон Samsung Galaxy

Купивши один з нових телефонів Samsung (в їх число входять Galaxy A11, A21, A21s, A31, A41, A51, A71, M11, M21, M31, M31s, M51, S20, S20, S20 Ultra і інші) і вперше спробувавши його вимкнути або перезавантажити, пересічний користувач зіткнеться з певними труднощами. На смартфонах 2019-2020 рр. випуску довге натискання кнопки харчування викликає голосового асистента Bixby, а не меню з опціями, серед яких зазвичай присутні вимикання, перезавантаження і активація екстреного режиму. Як же тоді виконати перезапуск завислого пристрою або як його вимкнути стандартним способом? Розбираємося в усіх тонкощах у рамках цієї інструкції.

Що робити, якщо смартфон або планшет Samsung Galaxy завис і не реагує на натискання

У разі зависання мобільного пристрою необхідно виконати примусову перезавантаження. Для цього слід одночасно натиснути на кнопку харчування та на клавішу зменшення гучності і тримати їх протягом 7-10 секунд, після чого пристрій вимкнеться і знову увімкнеться. На деяких старих моделях потрібно додатково утримувати клавішу збільшення гучності.

Щоб перезавантажити смартфон Samsung зі знімним акумулятором, досить зняти задню кришку, витягнути батарею, потім вставити її назад, затиснути кнопку включення і тримати її до появи на дисплеї логотипу Samsung.

Виключення і перезавантаження смартфонів Samsung Galaxy A31, A41, A51, A71, M21, M31, M31s, M51, S20, S20 Plus, S20 Ultra і інших

З виходом власного голосового помічника у фахівців південнокорейської компанії виникла необхідність в призначенні запуску Bixby на одну з фізичних клавіш. Спочатку функція була привілеєм флагманських моделей. вони обладналися виділеною кнопкою, яка відповідає за виклик вбудованого голосового асистента.

Сучасні смартфони Samsung, як флагмани, так і среднебюджетние пристрою, теж оснащені помічником Bixby, але позбавлені окремої клавіші для взаємодії з ним. В Samsung вирішили відмовитися від четвертої кнопки на корпусах смартфонів, призначивши виклик Bixby на одну зі звичних клавіш. Для цієї мети була обрана кнопка харчування і, напевно, не випадково. Швидше за все, клавіша включення-блокування отримала нову функцію через бажання інженерів Samsung поліпшити ергономічність випускаються мобільних пристроїв.

Оскільки утримання клавіші блокування протягом декількох секунд стало викликати голосового помічника Bixby, розробникам фірмової прошивки Samsung One UI довелося перепризначити вимикання і перезавантаження пристрою на комбінацію з двох кнопок. Цим же поєднанням клавіш виконується примусове перезавантаження завислого телефону.

Нововведення було впроваджено в усіх смартфонах і планшетах Samsung, випущених у другій половині 2019 і на початку 2020 року. Вимкнення або перезавантаження такого мобільного пристрою виконується в такий спосіб:

Спочатку потрібно одночасно протягом декількох секунд утримувати кнопку живлення і клавішу зменшення гучності.

Как включить Самсунг без кнопки включения? Не разбирая телефон

Після того як на екрані відобразиться вертикальне меню, що складається з трьох опцій, необхідно вибрати потрібну дію (виключення або перезавантаження) і підтвердити його виконання, повторно натиснувши на відповідну іконку. Залежно від обраного варіанту смартфон вимкнеться або перезавантажиться.

READ  Як включити підсвічування на ноутбуці lenovo

Доступний ще один спосіб перезавантаження і виключення мобільного пристрою. потрібно розкрити панель швидких налаштувань, зробивши свайп вниз від верхнього краю екрану, і клікнути по значку вимикача. Потім слід вибрати потрібну дію.

Процедура включення телефону залишилася незмінною. досить пару секунд утримувати кнопку живлення до появи на дисплеї логотипу Samsung, а потім ввести PIN-код SIM-карти і розблокувати пристрій.

Як зробити скріншот

Уважні читачі могли помітити, що поєднання клавіш, призначене для перезавантаження або виключення нових телефонів Samsung Galaxy, збігається з «класичною» комбінацією кнопок, використовуваної для створення знімків екрану. Як же тоді робити скріншоти? Все просто. потрібно натиснути ці ж кнопки, але не тримати їх, а відразу ж відпустити.

Прозвучить клацання, що нагадує звук спрацьовування затвора камери, а дисплей на частки секунди побіліє. Внизу екрана відобразиться панель з додатковими опціями для управління створеним скріншотом. Через кілька секунд панель «сховається».

Інші корисні інструкції для власників смартфонів і планшетів Samsung Galaxy:

Головна / Інструкції / Як вимкнути або перезавантажити Samsung Galaxy A51, A31, A71, M21, M31, M31s, M51, S20, S20 Plus, S20 Ultra

Перепрошивка за допомогою ODIN

Якщо після скидання параметрів пристрій не запрацювало, тоді варто спробувати перепрошити його. Шукаємо тут прошивку для вашої моделі смартфона, качаємо програму ODIN за цим посиланням і встановлюємо драйвера для Windows, а потім приступаємо до інструкції.

  Запускаємо програму ODIN, разархівовав його перед цим

 • У вимкненому стані пристрою затискаємо кнопки “Гучність вниз” і “Харчування”, а потім натискаємо кнопку гучності вгору
 • Підключаємо телефон до комп’ютера, натискаємо на клавішу з трьома крапками навпроти “AP” і вибираємо файл прошивки, який в формате.md5
 • Через хвилину або більше повинна стати активною кнопка “Start”. Клацніть по ній, коли стане можливо і тоді піде процес прошивки.
 • За кілька хвилин гаджет повинен автоматично перезавантажитися. Якщо ви застрягли на анімації завантаження, тоді спробуйте ще раз зробити скидання до заводських налаштувань.
 • Не включається Samsung Galaxy. відновлюємо роботу смартфона

  Іноді смартфони або планшети Samsung Galaxy навіть без причини можуть перестати включатися. Відбувається збій операційної системи Android, але найчастіше у користувачів виникають проблеми через встановлених ROOT прав. Зараз ви дізнаєтеся як оживити пристрій, якщо це, звичайно, не апаратна поломка.

  Існує кілька способів і ми почнемо з найбільш очевидних і простих.

  Скидання до заводських параметрах

  Всі дані будуть втрачені, включаючи несинхронізовані контакти, повідомлення, список дзвінків, дані додатків і файли, які знаходяться в пам’яті телефону. Вміст карти пам’яті залишиться недоторканим.

  • Увійдіть в рекавери, утримуючи в вимкненому стані апарату кнопки “Гучність вгору” і “Включення”.
  • Виберіть в списку “Wipe data / factory reset” і натисніть кнопку харчування
 • Після завершення процесу виберіть “Reboot system now” і чекайте на запуск пристрою.
 • Порада від техпідтримки Samsung

  За порадами технічної підтримки компанії Samsung, ми пропонуємо спробувати наступний дуже ефективний спосіб відновлення працездатності мобільного телефону:

  • Натисніть і утримуйте кнопки “Гучність вниз” і “Включення”
  • Утримуйте їх протягом 7-12-секунд
  • Якщо після цього ваш апарат заробив, то в його роботі стався вельми поширений збій.

  Якщо проблема не зникла, тоді переходимо до наступного рішення.

  Робимо очистку кешу

  Форматуємо розділ пам’яті телефону, який зберігає весь кеш.

  • Увійдіть в рекавери, утримуючи на вимкненому апараті кнопки “Гучність вгору” і “Включення” до появи на екрані написи з назвою вашої моделі телефону
  • Після запуску рекавери, використовуючи кнопки регулювання гучності, виберіть пункт “Wipe cache partition”, а потім натисніть кнопку живлення, щоб виконати процес
 • Після закінчення виберіть “Reboot system now”, натиснувши кнопку живлення.
 • Спроба не увінчалася успіхом? Після перезавантаження пристрій не запрацювало належним чином? Переходимо до складніших способів.

  Перевірте зарядний пристрій і кабель

  Можливо ваш смартфон Samsung розрядився і не включається. Ви підключили зарядний пристрій але нічого не відбувається. В першу чергу спробуйте взяти зарядку від іншого гаджета і якщо телефон на нього відреагував і почав отримувати заряд, то проблема саме в ньому. Далі слід поміняти кабель USB, щоб визначити що саме перестало працювати. Якщо після заміни проводу ваше зарядний пристрій початок заряджати акумулятор смартфона, то причина в його несправності.

  Несемо Samsung Galaxy в сервісний центр

  Якщо жоден з перерахованих вище варіантів вирішення проблеми вам не підійшов і телефон як і раніше не включається, тоді необхідно піти з ним в сервісний центр Samsung. Там напевно дізнаються причину втрати працездатності.

  BETATECH.COM.UA 2021