Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як включити темний режим на iPhone

Table of Contents

Реальний тест автономності з темним оформленням

включити, темний, режим, iphone

Я вирішив провести своє тестування. Тиждень використовував iPhone виключно зі світлою темою оформлення, а потім тиждень з темною.

В обох випадках використовувалися одні і ті ж параметри яскравості, не змінювалася версія iOS, набір додатків і сценаріїв експлуатації. Про всяк випадок перед тестуванням відключив True Tone, щоб позбутися від зміни відтінків кольору при зміні освітлення.

Всі додатки, які підтримують темне оформлення, були переведені в примусовий нічний режим, а для браузера Safari використовував спеціальний трюк, щоб включити Dark Mode на сайтах без його підтримки.

Отримав максимально можливий темний режим, який може налаштувати будь-який користувач без шкоди для зручності експлуатації. Одну тиждень в якості фонового зображення було встановлено монотонний білий фон, а другу виключно чорна картинка.

Заміри вийшли не зовсім рівномірними, але для порівняння знайшов два практично однакових дня зі схожими сценаріями експлуатації iPhone.

Ранок: пробіжка 30 хвилин з включеним додатком для трекінгу активності і Яндекс.Музика в тлі. Далі перегляд месенджерів і скопилася пошти.

Обід: Робота з мессенджерами, правка тексту через смартфон, перегляд браузера, робота по LTE.

Вечір: близько 40 хвилин навігації в авто, читання новин, зйомка та перегляд фото.

У ці тестові дні я не грав в ігри, не використав додатки без темної теми оформлення і звів до мінімуму можливу фонову активність смартфона.

В результаті при використанні світлої теми до вечора заряд впав нижче 20%, я отримав 3 години і 45 хвилин екранного часу. З темної темою екранний час роботи склало більше 4 годин, а рівень заряду при цьому становив 25%.

Отримуємо приблизно 45-60 хвилин додаткової роботи з темним оформленням за день середній експлуатації смартфона.

Скільки енергії можна заощадити

Ми вже бачили практичне порівняння, під час якого два однакових смартфона з темною і світлою темою оформлення експлуатували ідентичним чином і заміряли час автономної роботи.

Подібний тест хоч і максимально наближений до реального використання iPhone, але при цьому має певні нюанси.

По-перше, отримати приріст автономності можна тільки в додатках з темної темою оформлення. Так навіть деякі стандартні програми iOS не дозволять економити заряд в темному режимі. Взяти, наприклад, Safari. Тема оформлення в ньому застосовується тільки до елементів інтерфейсу, а сам контент при цьому не змінюється.

По-друге, багато сценарії використання iPhone просто не дозволять економити заряд. Темний режим не допоможе під час зйомки, перегляду або редагування фото. Без різниці, з якою темою оформлення дивитися ролики на YouTube або грати в ігри на смартфоні.

По-третє, навіть в темній темі оформлення досить світлого тексту, елементів інтерфейсу і іконок, які будуть впливати на автономність гаджета. Неможливо отримати ідеальний для енергозбереження сірий інтерфейс на чорному тлі.

По-четверте, не варто забувати про фонової активності гаджета. Під час роботи програми з вимкненим екраном тема оформлення не має абсолютно ніякого значення.

Як чорний колір може економити заряд

Принциповою відмінністю двох поширених типів екранів OLED від LCD є наявність фонового підсвічування. У LCD панелях вона необхідна для підсвічування кристалів, в той час як OLED-екрану не потрібна підсвічування. У нього кожен світлодіод підсвічується самостійно.

Так при відображенні чорного кольору на LCD-матрицях підсвічування екрану все одно буде включеною, а на OLED-екранах для включення чорного кольору кожен піксель просто знеструмлюється і перестає світити взагалі.

Виходить, що при виведенні чорного зображення OLED матриця буде споживати значно менше енергії, ніж при виведенні білої картинки. Не можна сказати, що вона не буде споживати енергію взагалі, навіть при перегляді повністю чорної заливки. Витрачати заряд буде драйвер панелі, який працює і чекає нові команди від процесора.

Кожен піксель в OLED панелі має три пікселі: червоний, синій і зелений. Для відображення білого кольору все вони починають світити на 100% яскравості, а для чорної картинки. вимикаються взагалі. Дослідним шляхом доведено, що “економним” є не тільки чорний колір, а й відтінки сірого.

Так для відображення сірого кольору з кодом на кожен світлодіод буде подаватися приблизно 0,3% від максимально можливої ​​напруги. Виходить, що різниця між споживанням екрану при відображенні чорного і білого кольорів становить близько 50%, а різниця між чорним і відтінками сірого. не більше 1-2%.

READ  Як включити управління жестами на Xiaomi

Ось так темна тема оформлення з переважанням відтінків сірого здатна серйозно економити заряд батареї iPhone, але це лише в теорії.

Якщо поставити темну тему, iPhone буде працювати довше. Перевірив: правда чи ні

Однією з фішок останніх поколінь смартфонів Apple є наявність більш технологічного OLED екрану. Таку матрицю вперше встановили на iPhone X, потім подібні екрани отримали iPhone XS і iPhone 11 Pro.

Не варто забувати, що моделі iPhone XR, iPhone 11 і iPhone SE другого покоління оснащуються старим типом LCD-екранів.

Нові OLED панелі мають кращу контрастність, більш насичений чорний колір і технологічно влаштовані так, що при певних умовах споживають менше енергії, ніж їх LCD аналоги.

Зараз розберемося, чи можна заощадити заряд батареї iPhone за допомогою темної теми оформлення.

Чи потрібно морочитися

Отриманий мною результат буде досить складно повторити більшості користувачів. Хтось розрядить батарею іграми, хтось переглядом відео, а хтось додатками без темного інтерфейсу.

На практиці при використанні iPhone протягом 15-16 годин можна отримати зайву годину експлуатації. При цьому час роботи екрану складає близько 4 годин і близько години фонової активності.

Намагатися вичавити з смартфона додатковий час роботи без підзарядки можуть ті, хто приблизно годину-півтора не дотягує до розетки ввечері. Якщо iPhone “вмирає” вже по дорозі додому до розетки, темна тема вихід із ситуації.

Тим, хто вже вдень підключає смартфон до PowerBank, темна тема не допоможе. При 8-9 години активної експлуатації з включеним екраном можете розраховувати на зайві годину або навіть півтора без підзарядки. Однак, при цьому смартфон все одно доведеться заряджати днем.

У будь-якому випадку варто спробувати провести подібний експеримент при своїх сценаріях експлуатації гаджета. Рекомендацій всього дві:

Как быстро включить и выключить монохромный режим на Iphone? /// Цифровое благополучие

Встановіть темні шпалери на iPhone з переважанням чорного кольору.

Увімкніть примусовий темний інтерфейс в настройках iOS і параметрах додатки з його підтримкою.

Якщо за кілька днів не помітите приріст автономності, значить заряд акумулятора у вас з’їдає не колір інтерфейсу, а щось інше. В такому випадку продовжити час роботи без підзарядки допоможуть інші наші поради.

включити автояркость

Автояскравість насправді не є темним режимом, але вона може допомогти вам дивитися на екран при різних рівнях освітленості. Він регулює яскравість екрану вашого телефону в залежності від освітлення у вашому середовищі.

У темній кімнаті екран стає набагато яскравіше автоматично. Якщо ви помістіть свій телефон під лампу в цій темній кімнаті, екран стане яскравішим.

Щоб включити автояркость, перейдіть до Налаштування Загальні Доступність Показати розміщення. Натисніть Автояскравість повзунок, щоб включити його (стає зеленим).

У той час як Автояскравість включений, ви все одно можете вручну налаштувати яскравість екрану. Найшвидший спосіб зробити це. через Центр управління: переверніть iPhone або двічі натисніть кнопку «Додому» на iPad і повзунок. Ви також можете відправитися в Налаштування Дисплей яскравість.

iOS 11 ТЁМНАЯ ТЕМА! Как включить Dark Mode на iPhone и iPad?

Повернутися до автоматично налаштованому яскравість рівень, поворот Автояскравість вимкнути, а потім знову включити.

Включити темний режим в сторонніх додатках

Сторонні додатки також пропонують власні версії Dark Mode або темної теми. Наприклад, коли у вас відкрита книга, ви можете натиснути на середину екрана, а потім натиснути значок шрифту вгорі. У спливаючому вікні, що дозволяє змінити шрифт, розмір шрифту, інтервал і вирівнювання.

У тому ж вікні ви можете натиснути чорний поле, щоб зробити фон в будь-якій відкритій книзі чорним, а текст білим.

Використовувати нічну зміну

Нічна зміна на iOS схожа на f.lux на Mac

, Він налаштовує відображення на вашому iPhone, щоб видалити сині замість більш теплих кольорів, автоматично або на основі графіка за вашим вибором. Це корисно вночі, коли ви дивитеся на екран в темряві або в умовах недостатнього освітлення.

Коли Night Shift вперше був включений в iOS 9.3, це був невеликий перемикач в Центрі управління. Вони підкреслили цю особливість в iOS 10, де у неї був власний ряд в Центрі управління з великою міткою «Нічна зміна».

Тепер, в iOS 11, вони поховали перемикання в новому Центрі управління

, Щоб вручну включити нічну зміну, проведіть вгору від нижньої частини екрану, щоб відкрити Центр управління. Якщо у вас iPhone 6s або новіше, використовуйте 3D Touch на яскравість рівень. В іншому випадку, натисніть і утримуйте яскравість слайдер.

Повзунок розширюється до повного екрану, і ви знайдете Нічна зміна кнопка перемикання під ним.

Щоб отримати доступ до налаштувань Night Shift, перейдіть до Налаштування Дисплей Яскравість Нічна Зміна. Тут ви можете включити за розкладом встановити розклад, коли Night Shift буде включатися і вимикатися. Ви також можете Вручну включити до завтра і налаштувати Колірна температура.

Night Shift надає вашому екрану помаранчевий відтінок, який може не сподобатися всім.

Використовувати свій iPhone вночі? Поради та додатки за охопленням темного режиму

Якщо дивитися на яскравий екран телефону в темряві, це може викликати втому очей і навіть не дати вам заснути вночі. Нічний режим або темна тема можуть допомогти знизити навантаження на очі і навіть замінити синій відтінок екрану більш теплим, щоб імітувати сонце, що заходить.

Ви можете використовувати ці прийоми, щоб зробити ваш Mac вночі більш приємним

а як же твій iPhone? Ми всі чекали, що Apple додасть Dark Mode в iOS протягом багатьох років, але навіть з виходом iOS 11 він все ще відсутня.

READ  Налаштування телефону Xiaomi redmi note 8

Однак є деякі обхідні шляхи, які ми розглянемо сьогодні.

Включити темний режим в Safari (тільки в режимі читання)

не має офіційного темного режиму або темної теми. Але є обхідний шлях, щоб отримати Dark Mode в Safari.

Перейдіть до статті, яку ви хочете прочитати, і натисніть Читач View Кнопка на лівій стороні адресного рядка.

Потім натисніть значок шрифту в правій частині адресного рядка.

Прямо над списком шрифтів натисніть чорний кружок.

Фон стає чорним, а текст стає світло-сірим. Натисніть в будь-якому місці спливаючого вікна шрифту, щоб закрити його.

При прокручуванні все, що ви побачите, це чорний фон і сірий текст в Читач View. Зображення не міняються місцями. Вони відображаються звичайними квітами на чорному тлі.

Вимкни Читач View щоб повернутися в нормальний режим освітлення.

Включити темний режим в Firefox

Якщо ви любите подорожувати по мережі перед сном, ви можете використовувати безкоштовний браузер Firefox і його нічний режим. Щоб включити його, торкніться кнопки меню в нижній частині екрана.

Проведіть пальцем вліво у спливаючому меню.

Далі натисніть Нічний режим.

Основна частина вікна перегляду темніє, а панель вкладок. немає.

Браузер Dolphin також має Нічний режим особливість.

Включити темний режим на вашому iPhone

Якщо вам не подобається помаранчевий відтінок в режимі нічної зміни, є спосіб отримати темний режим на вашому iPhone.

Темний режим по суті інвертує кольору на екрані, роблячи чорний фон з білим або світло-сірим текстом. Можливість інвертувати кольору довгий час була частиною iOS, так як Класичний Инверт варіант. Apple тепер додала нову опцію в iOS 11 під назвою Smart Invert.

Smart Invert змінює кольору дисплея iPhone, як і Класичний Инверт зроблено. Але цей новий інвертований режим не змінює все. Він не перевертає зображення, мультимедіа та деякі додатки, що використовують стилі темного кольору, як зазначено нижче.

Щоб включити Smart Invert, перейдіть на Налаштування. Загальні. Доступність. Показати розміщення. Потім включите Smart Инверт повзунок

Як включити темну тему на iOS

З iOS 13 все зрозуміло. Але як бути всім іншим?

В iOS 13 компанія Apple нарешті офіційно додала довгоочікувану темну тему для інтерфейсу смартфонів iPhone і планшетів iPad. Вона повністю адаптована під всі фірмові програми купертіновцев. Ми вже писали, що робота виконана якісно, ​​і темна тема дійсно чудово працює. Ні про яку халтуру навіть не йдеться. Детальніше про темну темі в iOS 13 читаємо тут.

Але, як бути всім тим, у кого смартфон або планшет не підтримує оновлення до 13-ої версії ОС? Вихід є!

Як включити темну тему на iPhone до iOS 13?

Для початку слід переконатися, що ваш гаджет має версію ОС 11 і вище. Якщо все зрослося, виконуємо наступні кроки:

1) Відкриваємо «Налаштування» → «Основні» → «Універсальний доступ».

2) Знаходимо пункт «Адаптація дисплея», натискаємо.

лайфхак 2 ночной режим iPhone

4) Натискаємо «Smart-інверсія». Буде виконана реверсія квітів дисплея, крім використовують стилі темних кольорів зображень, інших медіафайлів і додатків (саме тому в скріншоті, зробленому з екрану iPhone 6, темна тема не видно). Це кращий варіант.

От і все. Темна тема iPhone включена. З нею куди зручніше читати тексти ввечері, білий текст на чорному тлі не так сильно напружує очі в темний час доби. Виглядає це на дисплеї смартфона наступним чином:

Також можна включити «Класичну інверсію». в такому випадку буде виконана звичайна реверсія квітів дисплея. Чи не найкорисніша функція.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас Telegram. ВКонтакте. Instagram. YouTube.

Як включити темний режим на YouTube на iPhone або iPad

Примітка. Як тільки Dark Theme стане доступна на YouTube для Android, процес буде приблизно таким же, як і в версії додатка для iOS.

Переконайтеся, що ви оновили YouTube до останньої версії. Для цього відкрийте App Store → Оновлення → знайдіть YouTube і натисніть кнопку «Оновити».

Після оновлення програми відкрийте його на своєму пристрої iOS.

Тепер вам потрібно натиснути на свій профіль в правому верхньому куті.

Натисніть на налаштування.

Крок Потім включите перемикач поруч з Темної темою.

Далі, натисніть «X» у верхньому лівому кутку, щоб вийти з налаштувань.

Перевірте темний інтерфейс. Хіба це не виглядає вражаюче? Прийшов час знайти кілька відмінних відео і дивитися їх з абсолютним задоволенням!

Тепер він буде інвертувати кольору призначеного для користувача інтерфейсу, і у вас буде чорний фон. Хоча ця функція з’явилася в минулому році для настільних комп’ютерів, вона досить довго готувалася до мобільного додатку.

Як включити темний режим в YouTube на iPhone, iPad і Android

Dark Mode нарешті з’явився на YouTube для iOS. Android-версія оновлення, швидше за все, буде випущена в найближчим часом. З огляду на, наскільки зручна ця функція, багато хто з вас хотіли б використовувати її відразу, чи не так? Включення темного режиму на YouTube на iPhone і Android дуже просто!

Темна тема досить проста для очей, а також запобігає їх печіння. Крім того, це покращує час автономної роботи вашого пристрою. Без зайвих слів давайте перейдемо до включення.

Як відключити темний режим на YouTube

Ви насолоджувалися переглядом фільму в темному режимі. Але тепер ти більше не хочеш цього.

Запустіть YouTube на вашому пристрої iOS → Профіль → Установки.

READ  Як переключити lte на 3g на iPhone

Тепер вимкніть перемикач поруч з Темної темою.

Я дійсно люблю використовувати YouTube і рада бачити в ньому Темну тему. Якщо у вас є величезний інтерес до цієї класної функції, я б порекомендував вам перевірити цей пост, щоб миттєво дізнатися всі програми для iOS і macOS, які підтримують темний режим.

Хоча цей режим корисний на всіх пристроях iOS, він дуже корисний на iPhone X завдяки OLED-дисплея. Якщо у вас є цей смартфон, ви повинні повною мірою скористатися цією функцією, щоб поліпшити користувальницький досвід.

Погляньте також на ці пости:

 • Як включити обмежений режим на YouTube на iPhone і PC
 • Як поділитися відео на YouTube за допомогою програми iMessage
 • Як відтворювати відео YouTube у фоновому режимі на iPhone або iPad
 • Як включити темний режим в iOS 11

Сподобалося читання цієї статті? Завантажте наш додаток і залишайтеся на зв’язку з нами через. і Google Plus, щоб читати більше таких історій.

Темна тема на iPhone: як включити функцію

Після декількох років очікування темна тема нарешті з’явилася на iPhone разом з iOS 13. Публічна версія мобільної операційної системи вийде тільки восени. Однак ми радимо вже зараз ознайомитися, як включити темний режим на вашому смартфоні.

Режим Dark Mode в iOS 13 пропонує стильну темну тему. Вона працює в рамках всієї операційної системи. Ви можете використовувати даний режим як вночі з метою поліпшення користувацького досвіду, так і на постійній основі.

У процесі першої установки iOS 13 система запитає, чи бажаєте ви застосувати темну тему. Якщо ви відмовитеся або пізніше надумаєте поміняти настройки, то вам потрібно буде використовувати наступний алгоритм дій.

Як включається темна тема на iPhone

Ви також можете швидко вмикати і вимикати темну тему в лівому нижньому кутку Центру управління.

Після включення темної теми ви можете вибрати, як будете використовувати її. автоматично або вручну.

Якщо застосувати автоматичний режим, то iOS 13 включатиме нічну тему після заходу сонця і вимикати разом зі світанком. Мануальна опція дозволяє вам самостійно налаштувати графік включення / вимикання темної теми.

Швидко переключатися між світлою і темною темами також можна в Центрі управління. Просто натисніть на слайдер яскравості, і ви побачите в лівому нижньому кутку екрану перемикач між світлим і темним режимами.

Нагадаємо, ми писали, як включити темну тему на Mac. Також радимо почитати, як відключити пароль на iPhone або iPad.

Темний режим на iPhone і iPad в iOS 13 і вище: як включити і налаштувати

Темний режим (Dark Mode) є однією з найбільш популярних і затребуваних функцій на iPhone. Після включення цього функціоналу, який доступний у версії iOS 13 і вище, елементи екрану вашого iPhone змінюються з яскравих білих на темні сірі та чорні, що забезпечує зовсім інший візуальний ефект. У цьому покроковому керівництві продемонстровано, як включити тему «Dark Mode» на iPhone. Так само серед користувачів прижилася назва «Нічний режим».

Другий спосіб. У налаштуваннях iPhone

Перемикатися між темним і світлим режимом інтерфейсу iPhone можна і стандартним способом через меню «Налаштування». Для цього слід перейти в розділ «Екран і яскравість». Далі просто виберіть потрібний колірний режим.

Приклад роботи представлений нижче на знімку:

Перший спосіб. У пункті управління

«Пункт управління» на iPhone. це дуже зручна програма, яка надає швидкий доступ до часто використовуваних функцій системи iOS. При цьому користувач має можливість налаштувати все під свої вимоги. Можна додавати або змінювати елементи керування.

 • Щоб відкрити «Пункт управління» в iOS 13 і новіших версіях, необхідно від нижнього краю екрану вашого iPhone, провести пальцем вгору.
 • Далі в переліку доступних опцій потрібно натиснути на кілька секунд на індикатор яскравості екрану.
 • З’явиться віконце, в якому буде можливість включити темну тему.

Крім того, ви також можете перейти в «Налаштування» «Центр управління» «Налаштувати елементи управління» і додати кнопку включення / виключення темної теми, яка буде відображатися в «Центрі управління».

Третій спосіб. На стадії первинної настройки iOS

Якщо ви тільки стали володарем нового iPhone і здійснюєте первинну настройку системи, то включити темний режим ви можете на цій стадії. Так само це стосується і тих випадків, коли користувач робить настройку iOS після відновлення заводського стану.

В такому випадку на одному з етапів система запропонує вибрати темний або світлий оформлення інтерфейсу. Навпаки потрібного необхідно поставити галочку і натиснути кнопку «Продовжити».

Налаштування функції «Темний режим» для автоматичного перемикання за розкладом

Розробники компанії Apple надали можливість користувачеві не тільки просто активувати нічну тему будь-яким з вище розглянутих способів, але і задати час автоматичного включення і виключення. Це працює за аналогією режиму під назвою «Night Shift».

Щоб зменшити навантаження на сітківку очей, ви можете задати своє тимчасове розклад для оформлення.

 • Перейдіть в «Налаштування» iPhone.
 • Знайдіть і відкрийте розділ «Екран і яскравість».
 • Виберіть пункт «Параметри», а в ньому «Налаштування розкладу».
 • Нижче з’являться два додаткових пункти. «Світле оформлення» і «Темне оформлення». Навпроти кожного з них буде поле, в якому потрібно вибрати час. Наприклад, можна задати розклад, щоб темний режим активувався автоматично о 21:00, а світлий о 08:00 часу доби.
BETATECH.COM.UA 2022