Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як включити USB на телефоні

процедура підключення

включити, телефон

Дії, які вам належить зробити, абсолютно нескладні, і з ними впорається навіть самий досвідчений користувач. Отже, від вас буде потрібно:

 • Підключити працює Android-пристрій до комп’ютера, використовуючи USB-кабель;
 • Коли PC «побачить» гаджет, на його дисплеї з’явиться напис «Включити USB-накопичувач», вам потрібно буде натиснути на цей напис;
 • Деякі моделі автоматично включають USB-накопичувач, коли апарат підключається до комп’ютера. В цьому випадку натискати більше нічого не потрібно;
 • Після цих дій на моніторі PC з’явиться рядок «Відкрити папку для перегляду файлів», а нове обладнання, підключене через кабель USB, буде розпізнано, як дискової накопичувач.

А далі ви можете працювати з SD-картою та файлами, які на ній знаходяться, як зі звичайною флешкою.

Як включити USB сховище на Android: можливі проблеми

Звичайна карта пам’яті, яка використовується в вашому мобільному апараті, може стати накопичувачем, потрібно тільки знати, як включити USB сховище на Android. Зазначена задача звучить дещо лякає для недосвідченого людини. А насправді лякатися абсолютно нічого. Для її виконання вам знадобляться:

 • Мобільний пристрій, що працює на базі операційної системи Android;
 • Комп’ютер з USB-портом;
 • USB-кабель, який постачається в комплекті з гаджетом.

Тепер можна переходити до самого процесу включення USB сховища.

Що робити, якщо включити сховище не вдається

Цю проблему можна вирішити наступним чином:

 • Зайдіть в головне меню Android-пристрої;
 • Знайдіть там розділ «Налаштування» і виберіть «Мережа»;
 • Тут перейдіть в «Налаштування USB»;
 • Натисніть на рядок «Підключити USB-накопичувач»;
 • Тепер підключіть мобільний апарат до комп’ютера і переконайтеся, що проблема вирішена.

Після того, як робота з SD-картою та файлами, що зберігаються на ній, буде закінчена, вам потрібно натиснути на напис «Вимкнути USB-накопичувач», яка буде відображатися на дисплеї смартфона або планшета. Автоматично карта пам’яті відключиться від комп’ютера.

Як включити налагодження по USB на Android

Включена налагодження по USB на Android пристрої може знадобитися для самих різних цілей: перш за все, для виконання команд в adb shell (прошивка, кастомний рекавери, запис екрану), але не тільки: наприклад, включена функція може стати в нагоді і для відновлення даних на Android.

У цій покрокової інструкції докладно про те, як включити налагодження по USB на Android 5-7 (в общем-то, те ж саме буде і на версіях 4.0-4.4), в відео показано включення налагодження на Android 9 Pie і на смартфонах Samsung Galaxy.

Скріншоти і пункти меню в керівництві відповідають майже чистою ОС Android 6 на телефоні Moto (те ж саме буде на Nexus і Pixel), але принципової різниці в діях на інших пристроях, таких як Samsung, LG, Lenovo, Meizu, Xiaomi або Huawei НЕ буде. всі дії практично ті ж самі, також в статті присутні текстові шляху для налаштувань на інших версіях Android і марках телефонів.

Как включить ОТЛАДКУ по USB на телефоне Samsung? Отладка по УСБ Самсунг Андройд Режим Разработчика

Включення налагодження по USB на Android телефоні або планшеті

Для того, щоб з’явилася можливість включити налагодження по USB, спочатку необхідно включити режим розробника Android, зробити це можна в такий спосіб.

 • Зайдіть в Настройки і натисніть пункт «Про телефоні» або «Про планшет», на Samsung. «Відомості про телефон». «Відомості про ПО». На чистому Android 9.0 зайдіть в пункт «Система». «Про телефоні».
 • Знайдіть пункт «Номер збірки» (на телефонах Xiaomi і деяких інших. пункт «Версія MIUI») і кілька разів натискайте по ньому, поки не побачите повідомлення про те, що ви стали розробником.
READ  Як перевірити мікрофон на телефоні Samsung

Тепер в меню «Налаштування» вашого телефону з’явиться новий пункт «Для розробників» і можна переходити до наступного етапу (може бути корисно: Як ввімкнути чи вимкнути розробника на Android).

Процес включення налагодження по USB також складається з декількох дуже простих кроків:

 • Зайдіть в «Налаштування». «Для розробників». На Android 9, наприклад, на Nokia. в Налаштування. Система. Додатково. Для розробників. На деяких китайських телефонах, наприклад, на Xiaomi. в Налаштування. Додатково. Для розробників або Налаштування. Розширені налаштування. Для розробників. Якщо у верхній частині сторінки є перемикач, який знаходиться в положенні «Викл», переведіть його в “On”.
 • У розділі «Налагодження» включите пункт «Налагодження по USB», щоб включити режим налагодження по USB.
 • Підтвердіть включення налагодження у вікні «Дозволити налагодження по USB», уважно прочитавши попередження.

На цьому все готово. налагодження по USB на вашому Android телефоні включена і її можна використовувати з потрібними вам цілями.

Вітаю! За допомогою «Для розробників» і «Налагодження USB» я видаляв проблему зв’язку, через кабель комп’ютер бачив і зображення, і відео, і я оперував ними. І це прекрасно! Але є пару але. 1. На весь час зв’язку з цим зв’язку з інтернетом не було (поки я працював з файлами через кабель, файли, що направляються до мене як і завжди через Wi-Fi, були відсутні. І як тільки відновив через Google зв’язок, файли юрбою прилетіли). 2. Друге але. після відновлення інтернету зв’язок через кабель з комп’ютером знову відсутній. Як і раніше. Чи є варіант разової настройки на зв’язку одночасно і з інтернетом, і комп’ютером по USB назавжди, хто знає?

Інструкція для Android 5.1 і нижче

Насамперед запускаємо комп’ютер і завантажуємо на нього два файли: «platform-tools.zip» і «QtADB-cwm_edition.zip». Завантажені архіви розпаковуємо в кореневу папку диска С. Для цього натискаємо правою кнопкою миші по файлу і в меню вибираємо «Витягнути файли». У рядку «Шлях вилучення» вказуємо кореневу папку диска C, тобто C: \. В кінці запускаємо процедуру натисканням по клавіші «Ок».

Тепер в кореневій директорії диска С створюємо папку з назвою «Sqlite3_Windows».

У неї потрібно буде розпакувати архів «Sqlite3.zip», який попередньо завантажується на комп’ютер. Як і в попередньому випадку, натискаємо по файлу правою кнопкою миші, потім вибираємо «Витягнути файли», вказуємо шлях і запускаємо процес клавішею «Ок».

Повертаємося до смартфону. Його необхідно перевести в Recovery-режим, що в залежності від моделі та виробника робиться по-різному:

 • Samsung. Одночасно затискаємо кнопку «Home», клавішу збільшення гучності та кнопку включення.
 • HTC. Утримуємо кнопку харчування та клавішу гучності вниз.
 • Одночасно натискаємо на кнопку включення і клавіші збільшення гучності звуку.
 • Утримуємо кнопку харчування і клавішу збільшення гучності звуку.
 • Huawei і Honor. Одночасно затискаємо кнопку харчування та клавішу гучності вниз або вгору (все залежить від моделі телефону).

Після завантаження смартфона в потрібному режимі підключаємо його до комп’ютера. Для цього використовуємо звичайний кабель для зарядки. На PC запускаємо програму QtADB. Просто переходимо в папку з додатком і подвійним кліком відкриваємо файл «QtADB.exe».

Якщо буде потрібно вказати шлях до утиліт ADB і AAPT, то натискаємо на кнопку «Огляд» і вибираємо папку «platform-tools». Саме в ній знаходяться необхідні компоненти для запуску програми.

У додатку натискаємо по вкладці «Advanced» і переконуємося в тому, що монтування розділу / data завершено успішно.

Как включить отладку по USB на Android

Тепер натискаємо на кнопку «Файли» і в лівій частині програми відкриваємо папку «Sqlite3_Windows», а в правій відповідно. «/data/data/com.Android.providers.settings/databases/». Далі переміщаємо об’єкт «settings.db» з пам’яті смартфона на комп’ютер.

Після завершення процедури копіювання запускаємо на PC командний рядок. Для цього відкрийте меню «Пуск» і в пошуку введіть «cmd». Потім відкрийте першу програму з результатів пошуку. Тепер в командний рядок по черзі вводимо наступні команди, після кожної з яких натискаємо на кнопку «Enter»:

 • cd C: \ Sqlite3_Windows;
 • sqlite3 settings.db;
 • update secure set value = 1 where name = ‘adb_enabled’ ;;
 • .quit;

Зверніть увагу, що кожна з команд в списку закінчується крапкою з комою. Якщо розділового знака два, то значить один з них належить запитом.

Повертаємося в програму і переміщаємо відредагований файл «settings.db» назад в пам’ять смартфона. Підтверджуємо заміну і відключаємо пристрій від комп’ютера. Після завершення процедури телефон можна запустити і переконатися, що на ньому активована налагодження по USB.

READ  Як перенести контакти WhatsApp на інший телефон

Включення налагодження по USB на заблокованому телефоні

Перед тим, як перейти до самої інструкції відзначимо, що представлений спосіб вимагає наявності комп’ютера, а також кабелю MicroUSB. Рекомендуємо запастися терпінням і уважністю, щоб не допустити помилок. Головне. виконувати вказівки керівництва покроково, і не пропускати ніяких етапів.

Як включити налагодження по USB на заблокованому телефоні

Як відомо, режим налагодження по USB останнім часом активізується не тільки розробниками, але і звичайними користувачами. Хтось використовує його для підключення комп’ютерної миші до пристрою, а хтось для перенесення файлів з телефону. Всі знають, що смартфон. це досить крихке пристрій, тому розбити на ньому дисплей простіше простого. Крім цього, людина може зіткнутися з системним збоєм або поломкою. Якщо щось з цього сталося, то перевести апарат в потрібний режим попросту неможливо. Давайте розберемося, як включити налагодження по USB на заблокованому телефоні Android.

Інструкція для Android 6 і вище

Якщо на вашому пристрої встановлено Android 6.0 і вище, то принцип дій простіше. Загалом, просто дотримуйтесь вказівок покрокової інструкції:

 • Підключаємо телефон до комп’ютера в recovery-режимі. Нагадаємо, що на смартфоні має бути встановлено кастомними рекавери.
 • Завантажуємо на PC файловий менеджер QtADB по посиланню, зазначеної вище. Після цього запускаємо його і перевіряємо, що монтування розділу / data пройшло успішно.
 • Переходимо в розділ «Файли» і в правій частині програми вказуємо адресу «/ data / system / users / 0 /».
 • Знаходимо файл «settings_global.xml» і за допомогою текстового редактора відкриваємо його. У ньому знаходимо рядок «adb_enabled» і змінюємо параметр «value =” 0 “» на «value =” 1 “».

На завершення зберігаємо всі зміни і закриваємо програми. Це ж проробляємо і зі смартфоном: відключаємо його від комп’ютера і запускаємо. При правильному виконанні інструкції налагодження по USB буде включена.

Как подключить флешку к телефону или планшету? [Переходник USB OTG]

Для чого потрібна налагодження по USB

Налагодження по USB в основному використовується розробниками для тестування додатків, оцінки стабільності роботи операційної системи і перевірки відбулися збоїв. Звичайна людина також може активувати розглянутий режим для видалення системних програм зі смартфона або перенесення файлів і папок. Більш детально з призначенням функції можна ознайомитися нижче:

 • Отримання root-прав;
 • Установка інший прошивки або оновлення вже наявної на телефоні;
 • Відновлення пристрою після системного збою або помилки;
 • Установка спеціальних додатків;
 • Управління можливостями системи;

Як бачимо, режим застосовується у всіх сферах, причому як звичайними людьми, так і розробниками. Телефон може перетворитися в «цеглина», коли завгодно, тому знати принцип включення налагодження по USB бажано кожній людині.

Коли стане в нагоді ця інструкція

Представлена ​​далі інструкція стане в нагоді в тому випадку, якщо смартфон або планшет перестали працювати в звичайному режимі. Найчастіше це відбувається через падіння пристрою, системного збою або пошкодження дисплея. Зауважимо, що для успішного виконання керівництва на телефоні має бути встановлено кастомними рекавери.

Мало хто знає, але на кожному Android-пристрої є меню відновлення, що дозволяє проводити зі смартфоном різні дії. Наприклад, скидати телефон до заводських налаштувань, видаляти віруси або оновлювати прошивку. За замовчуванням кожен апарат оснащений Stock Recovery, встановленим виробником із заводу. Деякі користувачі встановлюють Custom Recovery, тобто меню відновлення, що містить ряд додаткових функцій. Найпоширенішими типами кастомними рекавери є TWRP і CWM.

Якщо на вашому смартфоні встановлено стічне рекавери, то турбуватися не варто. У статті також буде розглянуто спосіб, що дозволяє включити налагодження по USB практично на будь-якому пристрої. Тільки є один нюанс. бажано мати бездротову USB-миша, а також кабель OTG.

Універсальна інструкція без Recovery

Представлений далі спосіб підійде тій категорії користувачів, які не бажають проводити зі смартфоном складні маніпуляції. Його головна перевага. відсутність необхідності в Custom Recovery. Всього буде потрібно кілька речей: кабель OTG, комп’ютерна миша з підключенням по USB, а також можливо і телевізор. При непрацюючому тачскрін, але загалом екрані, переходите до даної інструкції:

 • Під’єднуємо один кінець OTG кабелю до смартфону, а інший підключаємо до миші.
 • Включаємо миша і перевіряємо наявність курсора на екрані.
 • За допомогою миші заходимо в налаштування.
 • Переходимо в розділ «Про телефоні» і кілька разів натискаємо по номеру збірки або версії прошивки. У результаті повинна з’явитися вкладка для розробників.
 • Заходимо у вкладку «Розширені настройки», а після в розділ «Для розробників».
 • Переводимо повзунок біля пункту «Налагодження поUSB» вправо і підтверджуємо включення режиму.
READ  Як встановити WhatsApp на телефон майкрософт

Якщо ж екран зламаний і на ньому нічого не видно, то потрібно налаштувати трансляцію зображення з дисплея пристрою на TV. Про те, як підключити телефон до телевізора читайте в одній з наших статей. Після цього переходимо в потрібні розділи для активації налагодження по USB.

Android 8, 7, 6 і 5

Схожим способом режим налагодження по USB включається і на Android 8, 7, 6, 5 Як і в описаному вище випадку, вам потрібно спочатку включити режим розробника і вже після цього включати налагодження по USB.

Отже, вам потрібно відкрити настройки Андроїда і перейти в розділ «Про телефоні».

Після відкриття розділу «Про телефоні» потрібно перегорнути всі налаштування в самий кінець. Там буде рядок «Номер збірки». Для того щоб включити режим розробника вам потрібно швидко натиснути кілька разпод ряд на рядок з інформацією про номер збірки.

Після 5-10 швидких натиснень, з’явиться повідомлення про те, що ви стали розробником. Це означає, що в налаштуваннях з’явився розділ «Для розробників» і тепер можна включити режим налагодження USB.

Якщо ж режим розробника вже був включений, то ви побачите повідомлення про те, що «Ви вже розробник» і включати нічого не потрібно, це також означає що розділ «Для розробників» активний і його можна відкрити.

Після того, як режим розробника включений, можна приступати до включення режиму налагодження USB. Для цього поверніться в головне меню налаштувань Андроїда і перегорніть список в самий кінець. Тепер, поряд з розділом «Про телефоні» має з’явитися розділ «Для розробників». Саме в цьому розділі знаходиться режим налагодження по USB, тому сміливо відкриваємо його.

У розділі «Для розробників» потрібно трохи перегорнути настройки і знайти блок «Налагодження».

Тут, в самому верху блоку налаштувань «Налагодження», буде знаходитися функція під назвою «Налагодження по USB». Увімкніть її і режим налагодження запрацює.

Android 10 і 9

Для початку ми розповімо, як включити режим налагодження по USB на телефонах з Android 10 і 9. Процес буде показаний на прикладі Android з оригінальною оболонкою від Google. Якщо ж у вас інша оболонка, наприклад, оболонка від виробника, то можуть бути невеликі відмінності. Але, в цілому все майже так само.

Почати потрібно з включення режиму розробника, так як без цього не можна отримати доступ до налагодження по USB. Для цього відкриваємо додаток «Налаштування» і переходь в розділ «Про телефоні», який знаходиться ближче до кінця списку налаштувань.

Після цього прокрутити з’явилася список опцій в самий кінець і знаходимо там пункт «Номер збірки». Щоб включився режим розробника потрібно кілька разів натиснути на «Номер збірки» і ввести PIN-код від телефону. В результаті має з’явитися повідомлення про те, що ви стали розробником.

Далі потрібно повернутися на основний екран налаштувань і перейти в розділ «Система».

Далі відкриваємо список додаткових налаштувань.

І переходимо в розділ «Для розробників».

У розділі для розробників потрібно перегорнути список доступних опцій і знайти пункт «Налагодження по USB».

Це і є функція, яка вам необхідна. Актівруйте перемикач і режим налагодження по USB буде включений.

Як включити режим налагодження USB на Android

Режим налагодження по USB. це функція операційної системи Android, яка створена для розробників додатків. Однак досить часто вона необхідна і звичайним користувачам. Зазвичай необхідність в включенні даного режиму з’являється при отриманні ROOT прав, встановлення не оригінальною прошивки, відновленні файлів або резервне копіювання даних.

У цьому матеріалі ми розповімо, як включити режим налагодження USB на Android телефоні або планшеті. Стаття буде актуальною для всіх версій Android, починаючи з сучасного Android 10 і закінчуючи вже застарілим Android 2.

Більш ранні версії Android

Якщо у вас Android телефон з старою версією Андроїда, наприклад, Android 2.0, то у вашому випадку режим налагодження USB буде включатися зовсім по-іншому. У старих версіях Андроїда для цього потрібно відкрити настройки, перейти в розділ «Додатки», а потім відкрити розділ «Розробка».

Після цього потрібно включити налагодження USB і підтвердити зміна налаштувань натисканням на кнопку «Так».

BETATECH.COM.UA 2021