Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як включити Wi-Fi на телефоні

Table of Contents

Як включити Wi-Fi дзвінки в Android

Навіть якщо Ви використовуєте комбінацію телефону і оператора, що підтримує Wi-Fi дзвінки, вона, ймовірно, не включена за замовчуванням. Щоб включити її, Вам потрібно перейти в меню «Налаштування». Залежно від використовуваного смартфона процес може трохи відрізнятися на Вашому телефоні.

У той час як Ви можете пройти всі кроки, щоб увійти в меню Wi-Fi дзвінків, найпростіше просто знайти її, опустіть панель повідомлень і натисніть шестерінки.

включити, wi-fi, телефон

Звідти торкніться збільшувального скла, потім введіть «дзвінки по WI-FI». Якщо вони доступні у Вашій ситуації, вони повинен з’явитися тут.

У моєму випадку Android НЕ перенаправив мене прямо в меню Wi-Fi дзвінків, а відкрив розширений розділ налаштувань Wi-Fi, де знайдені Wi-Fi дзвінки. Торкніться опції Wi-Fi дзвінки, щоб перейти в її розділ меню.

Посуньте перемикач, щоб включити цю функцію. Ви також можете вибрати, чи хочете ви, щоб телефон надавав перевагу мережі WI-Fi або мобільні мережі для дзвінків. Всякий раз, коли у нього є обидва варіанти, він буде використовувати Ваш кращий варіант, а потім легко переключиться на інший, коли один з них стане недоступним.

Як включити Wi-Fi дзвінки на Android телефоні

Якщо Ви перебуваєте на операторі, який це підтримує, Wi-Fi дзвінки. відмінна можливість. Це дозволить Вашому смартфону використовувати краще з’єднання у Вашому домі для здійснення та отримування дзвінків і текстових повідомлень. Це також дозволяє використовувати більш якісний звук, і це ідеально, якщо у Вас поганий сигнал в будинку.

Хоча ця функція існує в Android протягом багатьох років, вона все ще шокує, скільки людей не знають, що вона існує. Це частково пов’язано з повільним впровадженням операторами, а також просто недостатнім охопленням функції і її корисністю.

Більшість сучасних телефонів Android повинні підтримувати Wi-Fi-дзвінки, але їх можна заблокувати. Наприклад, Galaxy S7 підтримує Wi-Fi-дзвінки, але деякі версії цього телефону не пропонує цю функцію. В принципі, це повинно підтримуватися як телефоном, так і оператором.

Якщо ви збираєтеся копатися і спробувати знайти настройку, про яку ми поговоримо нижче, і її там немає, то або Ваш оператор не пропонує її, або вона недоступна на Вашому конкретному телефоні.

Якщо немає вбудованої функції Wi-Fi викликів

Той факт, що Ваш оператор і / або телефон технічно не підтримує вихідні Wi-Fi виклики, не означає, що Ви не можете використовувати цю функцію. Існує безліч програм, які дозволять Вам здійснювати дзвінки, ось деякі з найбільш популярних:

По суті, будь-яка з цих додатків дозволить Вам здійснювати дзвінки через Wi-Fi, але вони не будуть використовувати Ваш фактичний номер телефону і в більшості випадків не будуть дзвонити на традиційний телефон. Замість цього Ви фактично будете здійснювати дзвінки з одного аккаунта на інший; наприклад, якщо Ви використовуєте Messenger, Ви просто «телефонуйте» людині в його обліковий запис. а не вводьте номер телефону. Те ж саме стосується безкоштовних облікових записів Skype, хоча Ви можете заплатити гроші, щоб дзвонити на звичайні телефонні номери.

Google Hangouts і Voice є винятками. вони по суті працюють разом, щоб здійснювати дзвінки. Вам знадобиться номер Google Voice, а також Телефон Hangouts для здійснення дзвінків, і в цьому випадку Ви зможете дзвонити на будь-який традиційний телефонний номер. Проблема виникне, коли Ви захочете отримувати виклики за допомогою цих інструментів. Вам доведеться зробити для цього трохи додаткових налаштувань.

По правді кажучи, Messenger. це, ймовірно, кращий шлях, якщо припустити, що людина, з якою виконується спілкуватися, також знаходиться на (і в списку Ваших друзів). Він дуже простий у використанні і пропонує хорошу якість зв’язку.

Варто також відзначити, що ці сервіси також працюватимуть з мобільними даними, тому Вам не потрібно використовувати Wi-Fi для їх використання. Це круто.

Wi-Fi виклики. це дуже класна послуга, і Вам обов’язково потрібно включити її, якщо Ваш оператор і телефон підтримують її. Ви будете отримувати дзвінки більш високої якості і, по суті, не будете мати «мертвих зон», де дзвінки будуть перериватися або відключатися.

Перевірка регіону мережі

Ця проблема з’являється, якщо мережевий регіон невірно налаштований. Досить перевірити регіон в налаштуваннях роутера і змінити при необхідності, якщо дані не відповідають дійсності.

Знаходимо в меню зліва пункт «Бездротовий режим», розгортаємо його і натискаємо по «Налаштування бездротового режиму». Праворуч ви побачите рядок «Регіон». Після його зміни перезавантажте апарат, спробуйте підключити до віфі телефон і переконайтесь, щоб помилка зникла.

Відсканувати QR-код, щоб підключитися до Wi-Fi

Багато сучасні смартфони в налаштуваннях Wi-Fi мають додаткову опцію, що дозволяє відсканувати QR-код точки доступу, щоб не вводити довгі паролі. QR-коди, як правило, можна знайти в громадських місцях. Для підключення досить його відсканувати за допомогою камери смартфона.

Програми для блокування сайтів від дітей

Категорія цих блокіраторів працює за принципом заборони на використання браузерів, деяких програм і соціальних мереж без підтвердження ключа безпеки. Нижче буде розглянуто одне з найбільш популярних рішень для direct блокування. LOCKit.

Його функціонал досить широкий і дозволяє:

 • Встановлювати ПІН або пароль на всі можливі додатки, включаючи системні;
 • Забороняти деінсталяцію без введення коду доступу;
 • Використовувати додаткові функції щодо обмеження інтернет-трафіку і захисту особистої інформації.

Важливо! Рішення подібного роду є на всі популярні операційні системи, включаючи Android, iOS (iPhone), Windows Mobile. Вибір залежить тільки від переваг.

Дзвонимо і розблокуємо гаджет

Даний варіант з дзвінком для розблокування дуже рідко спрацьовує на нових смартфонах. Зі старими, справа йде трохи простіше.

Сенс операції проста. щоб розблокувати пристрій, достатньо зателефонувати на нього з іншого телефону. Після того, як ви приймете виклик, не варто скидати дзвінок. Натискається кнопка «Home», і в настройках, користувачеві потрібно ввести новий графічний ключ або пароль.

Також, на деяких смартфонах, під час дзвінка, можна «витягнути» шторку швидкого меню, через яку вийде зайти в налаштування і отримати доступ до ряду функцій.

Пошук причин в налаштуваннях маршрутизатора

Часто неполадки з підключенням пов’язані з несумісними з мобільним пристроєм параметрами, будь то тип захисту, режим функціонування (n, g, ac і тому подібні), канал (номер або ширина), регіон і т. Д. Можна спробувати їх поміняти і здійснювати підключення заново (перезавантажуючи при цьому пристрій і видаляючи мережу з телефону, авторізуемся за новою, вводячи ключ безпеки). Якщо зміна одного параметра ні до чого не привело, поверніть старе значення (записуйте параметри, які ви змінюєте) і перейдіть до наступної налаштування.

Через налаштування ОС

Перший спосіб. найпростіший, але також найбільш ненадійний. Необхідно зайти в налаштування ОС, потім перейти в пункт Wi-Fi. Далі потрібно натиснути на кнопку деактивації. Список знайдених підключень тут же пропаде. Якщо пристрій в цей момент було підключено до Wi-Fi, з’єднання буде розірвано.

Додатково можна обмежити доступ до Мережі для окремого додатка, яке потрібно заблокувати від дітей. Для цього потрібно в розділі «Використання даних» вибрати потрібну програму і відзначити його.

READ  Honor банд 5 як підключити до телефону

Як можна помітити, спосіб простий. Але від небажаного виходу в Інтернет він не вбереже. Для блокування від дітей такої спосіб буде явно неефективний. Адже дитині достатньо просто зайти в налаштування і поставити відповідну галочку. А враховуючи, що сучасні діти можуть розбиратися в цьому питанні куди краще за батьків, краще підшукати рішення надійніше.

Нескінченне отримання IP-адреси

Не менш частою помилкою є нескінченне отримання IP-адреси. Поширеною причиною виникнення, як у випадку вище, стає слабкий рівень сигналу. Є кілька досить простих рішень:

 • Знову ж, зменшити відстань до точки доступу.
 • Виключити MAC-адресу смартфона з чорного або внести в білий список на роутері. Якщо на роутері включений фільтр MAC-адрес, а адресу вашого пристрою якимось чином потрапив в чорний список, то при підключенні до Wi-Fi ви будете отримувати помилку.

Фільтр MAC-адрес може стати винуватцем і інших помилок. Наприклад, він часто призводить до неможливості отримати IP-адресу пристроєм, який намагається підключитися. Іноді користувач може отримувати помилку в зв’язку з повільним підключенням до Інтернету.

Завдяки технології передачі даних по Wi-Fi, люди можуть скористатися її можливостями в будь-якій точці (де є Wi-Fi мережі). Зрозуміло, що просто встановити Wi-Fi недостатньо. Для його повноцінної роботи на мобільних пристроях його необхідно ще й налаштувати.

Wi-Fi на Windows Phone

Для того щоб скористатися Wi-Fi мережею на мобільному пристрої, яке володіє операційною системою Windows Phone, потрібно в списку додатків вибрати пункт «Налаштування», а потім знайти Wi-Fi. У рядку «Мережа Wi-Fi», потрібно включити з’єднання, після чого телефон автоматично виконає пошук всіх доступних мереж. Потрібно знайти те з’єднання, до якого збираєтеся підключитися і вибрати його. Далі необхідно ввести логін і пароль і тільки після цього, телефон зможе підключитися до мережі.

Wi-Fi на iOS

Налаштування Wi-Fi може разюче відрізнятися на кожній операційній системі. Найбільше інтернету потрібно пристроїв на базі iOS. Природно, що власник подібного пристрою має право найпростіші дії (дзвонити, відправляти SMS і т.п.), але для всього іншого таких пристроїв потрібно інтернет-підключення.

Для того щоб налаштувати пристрій на базі iOS, необхідно мати в межах досяжності точку доступу Wi-Fi, до якої і потрібно підключатися. Для того щоб налаштувати Wi-Fi мережу на своєму пристрої, потрібно зайти в налаштування мобільного пристрою і вибрати пункт «Мережі Wi-Fi». Після того як ви натиснете на кнопку включення Wi-Fi, автоматично відкриється список всіх доступних підключень. У цьому списку потрібно знайти те, до якого збираєтеся підключитися, натиснути на нього і ввести SSID-ключ. Після першого успішного входу, система мобільного пристрою автоматично запам’ятає дані для входу.

Wi-Fi на Android

На мобільних пристроях, на базі Android все приблизно так само. Спершу потрібно зайти в «Налаштування» і вибрати «Бездротові мережі». Тут необхідно поставити прапорець навпроти пункту Wi-Fi. Телефон автоматично здійснить пошук всіх доступних мереж і в тому випадку, якщо знайде не заблокований, то підключиться до них. Якщо ви хочете підключитися до власної мережі, тоді потрібно зайти в пункт «Налаштування Wi-Fi», де можна побачити список всіх доступних підключень. У списку потрібно знайти підходяще вам з’єднання і вибрати його, ввести пароль і в разі успішного входу, ви зможете користуватися мережею Wi-Fi.

Як налаштувати WI-FI на телефоні: інструкція для новачків

Питання «Як налаштувати WI-FI на телефоні?» задається досить часто недосвідченими користувачами. У цій статті я спробую максимально ретельно розповісти про всі нюанси цієї операції. Будуть розглянуті різні варіанти підключення, основні відмінності включення на різних мобільних платформах і додаткові можливості. Отже, далі ви дізнаєтеся, як налаштувати WI-FI на телефоні.

Абревіатура Wi. Fi розшифровується як Wireless Fidelity, якщо перекладати дослівно, то виходить фраза “бездротова точність”. На сьогоднішній день дана технологія є стандартом для багатьох як мобільних, так і стаціонарних пристроїв. Wi-Fi був створений в 1991 році, і з тих пір має велике застосування, що змушує стрімко розвивати цю бездротову мережу. Через Wi-Fi можуть передаватися різні види інформації, що дозволяє створювати користувачам особисту домашню мережу для роздачі інтернету з одного пристрою. Сьогодні дана технологія вбудовується практично у всю електронну апаратуру, починаючи від мобільних пристроїв і закінчуючи пральними машинами. Трохи нижче буде дана інформація, з якої ви дізнаєтеся, як налаштувати WI-FI на телефоні.

Як правило, такі мобільні пристрої, як телефон, найчастіше підключаються до вже готової wi-fi мережі. Тому проводити будь-які налаштування на самому апараті не доводиться. Досить просто включити приймач wi-fi і підключитися до вже існуючої мережі. При цьому може знадобитися ввести секретний пароль, який виставляється при настройках роутера. Підключення та установка WI-FI завжди можлива з використанням стандартних засобів самого телефону. А ось настройка пароля і інших параметрів проводиться при підготовці до експлуатації роутера. І про це ми з вами Погоріла далі.

Роутер або по-іншому маршрутизатор. це пристрій, який дозволяє передавати сигнали через wi-fi мережу. Буває і локальне устаткування, без можливості підтримки бездротових технологій. Такі параметри як пароль мережі, певну кількість пристроїв, що підключаються, обмеження вхідного і вихідного трафіку задаються саме при налаштуванні роутера. У деяких випадках цей процес може викликати особливу складність. Особливо коли відсутня додаток «майстер настройки». Давати точні інструкції не має сенсу, так як процес налаштування залежить від моделі пристрою. Якщо у вас немає досвіду в цій справі, то краще довірити його фахівцям.

Додаткові можливості

Деякі пристрої на платформі iOS і Android дозволяють не тільки приймати wi-fi сигнали, але і поширювати їх. У цьому випадку такі мобільники перетворюються в точку доступу. Такий WI-FI телефон повинен мати обов’язково свій власний джерело для підключення до інтернету, наприклад 3G або GRPS. Налаштування пароля і інших параметрів проводиться через мобільний пристрій. Найчастіше подібна функція в телефоні іменується як «режим модему». Але в різних програмних забезпеченнях назва може відрізнятися.

Wi-Fi мережу. це дійсно корисна розробка. Адже вона дозволяє позбутися від постійно заплутаних проводів, які весь час заважають. Сподіваюся, ви зрозуміли з цієї статті, як налаштувати WI-FI на телефоні.

Підключення через WPS

WPS. це окрема технологія в Wi-Fi, яка дозволяє підключатися до роутера без введення пароля. Більшість сучасних смартфонів на даний момент підтримують цю функцію, ось тільки цей метод не вважається надійним з точки зору безпеки. В основному він використовується для швидкого з’єднання між двома пристроями, коли необхідно швидко підключитися до точки доступу та вийти в інтернет. У будь-якому випадку, вам це теж буде корисно, тому ми для Android описали покрокову інструкцію:

 • Важливо щоб на роутері була активна ця опція. Якщо WPS буде активовано, то підключення через дану технологію буде неможливо. Перевірити і налаштувати це можна в налаштуваннях самого роутера;
 • Зайдіть в «Налаштування» свого смартфона і перейдіть у вкладку «Бездротові з’єднання» і знайдіть там Wi-Fi;
 • Далі активуйте бездротове з’єднання і пролістніте вниз, поки не знайдете пункт «Розширені настройки»;
 • Тут вам потрібно знайти пункт «Підключення WPS», після чого натиснути на кнопку WPS на своєму роутере для з’єднання;
 • Якщо технологія була активована на роутері і з’єднання встановлено, на вашому смартфоні з’явиться повідомлення «Помилок немає», після чого Android буде підключений до цієї точки доступу, і ви зможете виходити в інтернет.

Увага! На більшості роутерів є спеціальна кнопка, після натискання на яку відбувається з’єднання по WPS. Уважно прочитайте інструкцію від свого мережевого обладнання, щоб розуміти, як саме використовувати дану опцію.

Через «Повідомлення»

Якщо у вас раніше вже був підключений Wi-Fi і збережена певна точка доступу, то можна просто активувати бездротове з’єднання і система автоматично підключиться до цієї мережі повторно за умови, що ви перебуваєте в зоні дії. В операційній системі Android зберігаються всі з’єднання, тому і підключення буде відбуватися автоматично, але, якщо власник поміняв пароль, то з’явиться повідомлення, де вам запропонують ввести його повторно.

Ви також можете через «Панель управління» або настройки зайти в розділ з бездротовими мережами і переглянути, які з них підключені, а які ні. Якщо при активації Wi-Fi у вас з’явиться значок з’єднання, значить, Wi-Fi на даний момент підключений до якоїсь мережі. Це повідомлення дозволить вам завжди бачити на екрані свого смартфона Ви зараз приєднані.

READ  Apple pay iPhone 11 як користуватися

Що таке Wi-Fi

Wi-Fi. це бездротовий стандарт зв’язку, який дозволяє підключатися до будь-яких пристроїв до 300 метрів, в залежності від типу мережі, девайсів, які використовуються в ланцюжку. На даний момент це один з найпопулярніших типів зв’язку для передачі даних в інтернеті. Ясна річ, що 3G і 4G будуть на першому місці, так як точка доступу для них не потрібно.

Щоб підключатися до Wi-Fi, потрібна точка доступу (приймач), який і надає доступ в інтернет. Ви підключаєтеся до точки доступу, яка і буде сполучною ланкою між вами і глобальною мережею.

Як налаштувати Wi-Fi на Android

Бездротові мережі дозволяють нам миттєво підключатися до інтернету і користуватися різними сервісами, соціальними мережами, переглядати ролики в мережі, відправляти контент друзям і здійснювати ще тисячі різних дій. Але, як правило, у початківців користувачів андроїда нерідко виникають проблеми при підключенні до Wi-Fi, особливо якщо раніше вони не були підключені до цієї точки доступу. Саме тому в рамках цього матеріалу ми розглянули всі способи настройки Wi-Fi на Android, а також описали всі можливі проблеми і способи їх рішень.

Автоматична настройка Wi-Fi

Все що потрібно користувачеві в даному випадку. це виявити точку доступу і підключитися до неї. Якщо потрібно, то ввести пароль для підключення і почати користуватися інтернетом. Зробити це можна кількома способами:

Через «Панель управління»

Не обов’язково відразу ж переходити в налаштування смартфона і в пунктах шукати Wi-Fi. В операційній системі Android є «Панель управління», звідки можна швидко управляти найбільш частими діями, в тому числі і бездротовими мережами:

 • Зробіть свайп вниз на своєму пристрої, щоб викликати «Панель управління»;
 • Перед вами з’явиться список з різними іконками. Вам необхідно знайти значок Wi-Fi і активувати його;
 • Як тільки бездротова мережа буде включена, пристрій автоматично почне виявляти всі доступні точки Wi-Fi в доступному радіусі. Якщо є Wi-Fi, до якого ви раніше вже підключалися і вказували пароль, то система автоматично підключиться до них повторно;
 • Якщо ж бездротова мережа активна, але підключення не відбувається, потрібно переглянути список доступних точок. Для цього натисніть і утримуйте декілька секунд значок Wi-Fi, після чого ви будете переадресовані в меню з повним списком мереж;
 • Також, як і в попередньому пункті, вибираєте необхідну Wi-Fi точку, вказуєте пароль, якщо потрібно, і підключаєтеся до неї, після чого можете використовувати будь-який додаток для виходу в інтернет.

Ручна настройка Wi-Fi

Іноді автоматичне з’єднання між вашим пристроєм і Wi-Fi не відбувається, тому доводиться вдаватися до ручного налаштування, де від користувача потрібно введення певних даних. Якщо ви точно впевнені, що точка доступу працює, налаштована правильно, але при цьому автоматично встановлювати з’єднання не відбувається, спробуйте в ручному режимі.

 • Також переходите в «Налаштування» свого смартфона і клацає по пункту «Бездротові мережі», після чого переходите в Wi-Fi;
 • Перегортуєте список з доступними мережами вниз, поки не знайдете вкладку «Додати нову мережу» (в різних версіях Android даний пункт може трохи відрізнятися);
 • Тут вам потрібно вказати SSID точки доступу, а також вибрати, який тип захисту у неї присутній. Якщо пароль для підключення не потрібно, то залишаєте пункт «Без захисту». Якщо ж він все-таки є, то потрібно вибрати тип;
 • SSID ви можете подивитися в настройках роутера. У більшості моделей він пишеться на задній частині пристрою. Хто не в курсі, SSID. це по суті назву точки доступу, тому, якщо знаєте її найменування, можете вказати по пам’яті, але має бути все в точності, як і в настройках роутера;
 • Якщо всі дані введені вірно, то ви будете підключені до цієї мережі відразу ж після збереження інформації.

Увага! В налаштуваннях Android також є пункт «Розширених налаштувань» для кожної Wi-Fi мережі, де можна вказувати IP-адресу, проксі-сервер і багато іншого. У більшості випадків це не потрібно звичайному користувачеві, який бажає просто підключитися до Wi-Fi, однак ви повинні знати, що в деяких випадках все ж потрібне введення додаткової інформації.

Щоб отримати доступ до цієї вкладці, просто вибираєте будь-яку точку доступу, яка вам потрібна, натискаєте по ній і утримуєте, після чого переходите в розширені налаштування.

Через «Налаштування»

 • На своєму пристрої зайдіть в «Налаштування» і перейдіть в розділ «Бездротові мережі». У деяких версіях Android є відразу пункт Wi-Fi, наприклад, як в нашому випадку, так як ми розглядаємо на прикладі смартфона Xiaomi Mi 8 Lite;
 • У пункту «Увімкнути Wi-Fi» поставте повзунок в стан “On”, щоб він був включений;
 • Дочекайтеся, поки пристрій визначить всі доступні точки доступу в певному радіусі;
 • Приблизно через 30 секунд пошук буде закінчено і в поле «Доступні мережі» вам будуть відображені всі точки доступу, до яких можна підключитися;
 • Вибираєте необхідний варіант і натискаєте на нього. Якщо система зажадає введення пароля, необхідно буде вказати його. Дану інформацію можете уточнити у власника роутера;
 • Як тільки пароль буде вказано, система підключиться до цього Wi-Fi, і ви зможете здійснювати вихід в інтернет і користуватися будь-якими сервісами та соціальними мережами.

Увага! Введення пароля потрібно не завжди. Все залежить від власника Wi-Fi. Якщо в налаштуваннях роутера він вказав, що підключення без пароля неможливо, то вводити його потрібно буде всім. Але в багатьох громадських місцях точки доступу надаються безкоштовно і вказувати пароль не потрібно. Єдиний момент. це можливий показ реклами, але, як правило, вона з’являється лише кілька разів при підключенні.

Як підключити та налаштувати Wi-Fi на Android смартфоні: повна інструкція

Привіт всім! Сьогодні ми поговоримо. як правильно підключити і налаштувати Wi-Fi на смартфоні. Іноді буває таке, що при підключенні до бездротової локалке з’являються помилки, або мобільник взагалі відмовляється підключатися. Про рішення цих проблем ми поговоримо трохи пізніше, а зараз давайте спробуємо просто «пріконектіться» до домашньої або інший бездротової мережі.

ДОПОМОГА! Якщо виникнуть труднощі, помилки або непередбачені ситуації. пишіть про це всьому в коментарях, і я постараюся вам допомогти.

Як підключити та включити Wi-Fi

 • Для підключення смахніте верхнє меню і натисніть на значок Wi-Fi. Якщо ви перебуваєте в місці, де є бездротова сітка, до якої ви вже підключалися, то ви повинні до неї автоматично приєднатися, так як телефон зберігає паролі всіх вже підключених WI-FI.
 • Якщо контакту не відбулося, то Wi-Fi потрібно вибрати вручну, також ви повинні знати пароль від цієї мережі. Заходимо в настройки. натискаємо на значок шестерінки;

Почему не включается WiFi на Android? (СПОСОБ КОТОРЫЙ ПОМОГ В ЭТОМ СЛУЧАИ)

 • Переходимо в розділ «Мережа та інтернет»;

Как подключить смартфон к Wi Fi

 • Тепер якщо підключення буде встановлено, то ви побачите ім’я Wi-Fi і напис «Підключено». Якщо ви приєднаєтеся до невідомої мережі, то натисніть на бігунок Wi-Fi, якщо він ще вимкнений, а після натисніть на напис бездротового з’єднання.
 • Тепер ви побачите список всіх найближчих Wi-Fi. Виберіть потрібну і натисніть на неї;
 • Тепер вписуємо пароль і натискаємо «Підключити». Якщо ви сумніваєтеся в ключі, то можете натиснути галочку «Показати пароль», щоб ви його бачили.

ПРИМІТКА! Якщо пристрій не хоче підключатися і пише, що ключ не підходить, то швидше за все ви вводите невірний пароль. Якщо ви забули його, то раджу прочитати цю статтю.

 • Тепер ви повинні побачити напис підключене.

Налаштування

Налаштування на Android або iOS виконується з введенням вручну IP адреси пристрою, шлюзу і DNS адрес. Дані настройки частенько допомагають при проблемах з підключенням до інтернету або до маршрутизатора. Основна настройка інтернету і WI-FI мережі робиться на роутері. Для цього на нашому порталі є все докладні інструкції в залежності від моделі та фірми, яка випустила ваш інтернет-центр. Далі я розповім, як детально налаштувати Wi-Fi на смартфоні з ОС Android.

 • Якщо ви вже підключилися до мережі, то натисніть по підключенню і далі «Видалити». Таким чином ви відключіться від неї;
 • Аналогічно введіть пароль при підключенні, але поки не натискайте на кнопку «Підключити». Трохи нижче натисніть «Розширені настройки». У розділі «Налаштування IP» виберіть «Призначені для користувача». Тепер відкриється меню, де ви повинні будете ввести IP-адресу вашого телефону вручну. Для цього треба дізнатися IP вашого маршрутизатора. Адреса зазвичай знаходиться під корпусом на етикетці. Якщо його там не буде, то зайдіть з ноутбука або комп’ютера, який вже підключений до цього інтернет-центру. Відкрийте командний рядок і введіть команду «ipconfig». У рядку основний шлюз і буде потрібна нам інформація. Найчастіше це або 192.168.1.1 або 192.168.0.1.
 • Тепер в рядок IP-адреса потрібно ввести перші три цифри як у вашого шлюзу, а останню можете вибрати будь-яку з діапазону 10. 254. Я вибрав 128. У рядку шлюзу якраз і вписуємо то саме значення, яке ми знайшли на PC.
 • Тепер прокрутити в самий низ. Потрібно вписати DNS адреси. Впишіть значення як на картинці вище і натисніть «Підключити». Якщо кнопка недоступна для натискання, то швидше за все ви не ввели пароль, перегорніть вгору і перевірте.
READ  Шнур щоб підключити телефон до телевізора

Після цього якісь проблеми з підключенням повинні бути вирішені. Якщо і після цього ви не можете підключитися, то перевірте в першу чергу правильність введення пароля. Якщо ви його забули, то варто зайти в налаштування маршрутизатора. подивитися або поміняти ключ на новий.

Найпоширеніші проблеми, при спробі підключити телефон на iOS до Wi-Fi

Дуже часто буває так, що начебто зробили правильно і слідували інструкції, але тим не менше не виходить підключити телефону з операційною системою iOS до Wi-Fi. Не варто впадати у відчай, і думати, що приказка «Техніка в руках мавпи шматок залізо» про вас. Швидше за все, справа не в якомусь технічний збій.

Якщо не вдається підключити телефон до Wi-Fi, зробіть наступне:

 • Перевірте підключення маршрутизатора. А також переконайтеся, що ви в зоні дії.
 • Перевірте, що на вашому смартфоні включена опція Wi-Fi. Зайдіть в «Налаштування», далі в «Wi-Fi». Якщо навпаки бажаного імені стоїть синій галочка, це означає, що підключення в телефоні виконано і неполадки спостерігаються в роутері.
 • Якщо ви хочете підключити телефон до Wi-Fi вдома, то перевірте, чи правильно подсоеденени кабелі і коректно налаштований роутер.
 • Перезавантажте телефон, що працює на iOS, і заново налаштуйте його.
 • Перезавантажте роутер і також заново налаштуйте його.

Якщо нічого не допомагає, спробуйте зробити наступне:

 • Якщо ви намагаєтеся підключити смартфон в громадському місці, зверніться до працівника закладу та попросіть його налаштувати Wi-Fi.
 • Перевірте підключення на інших пристроях, наприклад, на ноутбуці, або запитайте у інших, чи працює інтернет у них. Якщо на інших пристроях також немає підключення, значить проблеми з інтернет-провайдером. Зверніться в компанію, постачальнику інтернету.
 • Спробуйте виконати підключення в іншому місці або до іншого Wi-Fi. Якщо спроби безуспішні, звернути в сервісний центр для перевірки вашого iPhone.
 • Встановіть більш сучасну версію прошивки роутера і перевірте, щоб ваш смартфон був в переліку підтримуваних пристроїв.

Як підключити Android до Wi-Fi

Багато хто вважає, що налаштувати iPhone дійсно заняття не з простих. З цим твердженням мало хто буде сперечатися. Але от щодо Android багато хто вважає, що це легкі у використанні смартфони, з якими розбереться навіть дитина. Однак за фактом при спробі налаштувати Wi-Fi тут можуть виникнути деякі складності.

Взагалі, популярність Android зростає з кожним днем. Напевно, вже немає людини, якій би не мав в арсеналі побутової техніки смартфона або планшета з операційною системою Android. Навіть найменші дітки сьогодні активно використовують ці гаджети замість звичних іграшок, ляльок, машинок і т.д. Але при цьому мало хто знає, як правильно налаштувати Wi-Fi.

Варто один раз підключити смартфон і надалі смартфон буде самостійно здійснює підключення до Wi-Fi. Але не рідко можна спостерігати ситуації, коли необхідно налаштувати Android вручну.

Для наочної ілюстрації будемо використовувати смартфон LG G4 з версією операційної системи Android 5.1. Однак модель не має значення, смартфони Android практично однакові.

Перед тим як почати налаштовувати Android потрібно встановити Wi-Fi, включивши адаптер. Включення адаптера проводиться двома способами:

 • Через панель інструментів.
 • Через параметри пристрою.

Перший метод дає змогу зручніше: проводимо пальцем по екрану (зверху вниз) і бачимо панель інструментів, як на малюнку:

Шукаємо кнопку Wi-Fi з відповідним значком. Натискаємо на неї і, таким чином активуємо модель Вай- Фай.

Після цього запускається пошук системою доступних бездротових мереж і на екрані з’являється ось такий список:

Вибираємо потрібну і підключаємося. Якщо вона захищена паролем, вводимо комбінацію знаків і натискаємо «Підключити». Весь процес автоматизований і не займе багато часу.

Інше питання, якщо в параметрах роутера приховано підключення або функція DHCP відключена. Тоді потрібно налаштувати Android вручну.

Як підключити Wi-Fi на iPhone

ВАЖЛИВО! Перед тим, як налаштувати телефон, спочатку перевірте, чи перебуваєте в зоні дії того чи іншого бездротового Wi-Fi з’єднання. Можна скористатися домашнім Wi-Fi, а можна підключити iPhone до безкоштовних мереж, наприклад, в кафе або торгових центрах.

 • Заходимо на домашній екран і переходимо в меню «Налаштування».
 • Шукаємо рядок «Wi-Fi» і включаємо опцію.
 • Потім автоматично буде запущений пошук доступних Wi-Fi.
 • Вибираємо назву і підключаємося.

Даний спосіб підійде для підключення до незахищених роутера, наприклад, в громадських місцях.

Якщо ви підключаєтеся до захищеного Wi-Fi, то послідовність буде дещо інша:

 • Відкриваємо меню «Налаштування».
 • Шукаємо рядок «Wi-Fi» і включаємо опцію.
 • Після автоматичного пошуку Wi-Fi вибираємо потрібну точку доступу.
 • Вводимо пароль і тиснемо «Підключити».

Якщо таким чином не вдається підключити телефон до Wi-Fi, значить, ви вводите невірний пароль. Для того, щоб дізнатися вірний, зверніться до адміністратора Wi-Fi.

НЕ ЗАБУДЬТЕ! Щоб підключити телефон до захищеного Wi-Fi необхідно знати пароль, поруч з такими сполуками відображається значок «замок».

Також бувають ситуації, коли потрібно підключити телефон до прихованої точки доступу, яка не відображається в загальному списку. Щоб підключити смартфон, потрібно знати точну назву Wi-Fi:

 • Відкриваємо меню «Налаштування».
 • Шукаємо рядок «Wi-Fi» і включаємо опцію.
 • Натискаємо «Інша» і вводимо точну назву.
 • Тиснемо «Безпека».
 • Після цього потрібно вибрати тип захисту, як це показано на ілюстрації нижче.
 • Повертаємося до пункту «Інша мережа» і вводимо пароль.
 • Натискаємо «Підключити».

Як налаштувати Wi-Fi на Android вручну, якщо приховано підключення до роутера

Як і в першому методі, спочатку нам потрібно включити адаптер. Але перераховані вище методи для цього нам не підходять. Міняємо стратегію: спочатку заходимо в «Налаштування». А ось потім вже діємо в залежності від версії телефону. Знаходимо пункт «Wi- Fi» і відкриваємо його меню. Включаємо адаптер. Якщо у вас більш рання модель, то знайдіть пункт «Безпровідні мережі» і виберіть «Налаштування Wi-Fi». Переводимо адаптер у включений стан.

Далі переходимо до ручного пошуку доступних підключень: вам буде запропоновано перелік точок доступу, які були знайдені автоматично. Якщо здійснюється підключення до прихованої мережі, натисніть «Додати Wi-Fi»:

Вводимо точне найменування прихованої точки доступу (SSID) і переходимо до безпеки, як на ілюстрації нижче:

ВАЖЛИВО! Введене назву має збігатися з назвою, яка зазначена в маршрутизаторі.

Як налаштувати Wi- Fi на Android вручну. якщо функція DHCP відключена

Для того, щоб додати нове підключення роутера, у якого відключена функція DHCP, в рядку «Підключити додаткові параметри» ставимо галочку. Далі з’явиться можливість самостійно ввести IP-адресу, проксі-сервер та інші відомості. Щоб ввести IP-адресу та інші дані, виберіть значення «Статичний» в пункті «Параметри IP». Заповнюємо з’явилися рядки даними про роутере і почати «Зберегти» або «Ок».

Як ви бачите, особливих професійних знань і навичок не потрібно, процес простий і зрозумілий. Якщо слідувати представленої інструкції і робити все правильно, вам вдасться налаштувати Android або iPhone в лічені хвилини. Сподіваємося, дана стаття допомогла вам.

BETATECH.COM.UA 2022