Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як включити запис екрану на iPhone 7

Table of Contents

стандартні засоби

Щоб закінчити запис, необхідно також натиснути на ту ж саму кнопку. Далі збережеться у вас на телефоні, і ви можете його використовувати в усіх доступних цілях. Для зручності можна без проблем вислати його поштою або в будь-якій месенджер.

З приводу додатків для запису екрану

Як робити запис екрану на iPhone за допомогою додатка? У AppStore є різні програми для запису екрану iPhone. Вони все плюс мінус працюють однаково і вживають стандартні здатності операційної системи, тому що вимагають установки iOS 11. Встановлювати їх я не бачу сенсу, деякі з них, як DU Recorder Live, на вставляють без здатності прибрати їх логотип.

Щоб включити запис з екрана iPhone потрібно перейти в медіатеку. Там, як і всі медіа-ресурси, зберігаються з вашого екрану.

Apple дійсно добре спробували і зробили свою новітню операційну систему багатофункціональний. Запис з екрана iPhone може бути застосована в багатьох випадках. Якщо для вас потрібно зробити практичне застосування тієї чи іншої функції телефону, навіть цієї статті можна без зусиль укласти в одне маленьке навчальне. або якщо ви просто хочете вислати свого друга то, як ви граєте на своєму телефоні, вам буде незамінна ця можливість пристрою. Всього найкращого!

інші способи?

Чи є інші методи? Природно. І їх дуже багато: одні безкоштовні, інші. ні. Наприклад, є безкоштовний додаток AirShou, але працювати з ним дуже важко. Крім того, воно не підтримує iOS 10. Є приставка ELGato Game Capture, яку часто використовують гравці, але вона стоїть пару сотень баксів.

записуюча гарнітура

Підслуховувати чужі дискусії за допомогою «жучка» нелегально, а ось записувати свої. дуже навіть. На цей випадок є гарнітури з функцією аудіозаписи, які підключаються прямо до аудіовходу телефону або по Bluetooth. Наприклад, ось така:

Esonic RecorderGear PR200. гарнітура для запису дзвінків

Правда, беручи до уваги, що починаючи з iPhone 7 Apple позбулася 3,5-міліметрових аудіо-джеков, цей метод підійде в головному для старих пристроїв. Для нових є Bluetooth-гарнітури або, як варіант, адаптери для роз’єму Lightning.

Запис екрану не зберігається в папці “Фотографії

Якщо для вас не вдається зберегти запис з екрана після запису, переконайтеся, що на вашому iPhone досить місця. Ви зможете перевірити, вибравши Опції → Загальні → Місце iPhone. Якщо iPhone Storage практично заповнений, і Ви не бажаєте нічого видаляти, завантажте записи з екрану в iCloud або експортуйте на комп’ютер.

Додаток Reflector для запису з екрану iPhone і Mac

Також записати з екрану iPhone можна за допомогою сторонніх додатків. Одним з них є Reflector. Відразу відзначимо, що ця утиліта є на 2-ух найпопулярніших настільних платформах. Windows і OS X. і має безкоштовну версію з якимись обмеженнями.

Якщо говорити просто, то Reflector емітує приймач AirPlay. А завдяки функції «повтор» користувачі можуть показати на екрані комп’ютера все, що відбувається на iPhone. Також в додатку є функція запису.

Окремо варто відзначити, що у Reflector немає власного основного вікна. Після пуску користувачі можуть внести якісь опції, пов’язані з якістю одержуваного зображення, у міру потреби задати пароль при підключенні і т.д.

Алгоритм запису екрану на iPhone зі звуком

Для того, щоб можна було швидко і неважко почати запис екрану, налаштуємо Пункт управління (спливаюче знизу “менюшка”).

Отже, як включити запис екрану на iPhone? Виконаємо маленької метод дій.

 • Знайдіть на своєму робочому столі і зайдіть в “Налаштування”
 • Далі тиснемо “Пункт управління”
 • Переходимо до пункту “Налаштувати елементи Управління”
 • А в підпункті “Ще елементи управління”, знайдіть параметр «Запис екрану».
 • Натисніть на білий плюс на зеленому тлі, так ви додасте даний віджет в власний центр управління. Щоб налаштувати розташування значка в “Центрі управління”, довгим натисканням на відповідну значку вертикальну смугу виділіть і перемістіть на угодне вам місце.
 • Відкрийте “Пункт управління” (скролінг вгору з нижнього краю екрану)
 • Натисніть на значок “Записи екрану”, далі на дисплеї з’явиться відлік часу і по його закінченні значок зробиться червонуватим. Зараз у вас почалася запис.

Щоб користувачі не задавали питання: “А чому запис екрану на iPhone йде без звуку ?!”, розберемо і цей пункт. Щоб додати звук, потрібно буде позначити один пункт. Зробити це буде не дуже важко. Коли відкриєте “Пункт управління”, довгим натисканням виберете значок записи, в iPhone 5, 6s і більше нових (7,8 і 10) можна просто дуже натиснути на цей значок.

У спливаючому вікні, і щоб записувати звук, натисніть на значок мікрофона. Зроблю Accent на те, що на даний момент пристрій буде записувати весь навколишній звук, іншими словами все, що відбувається на iPhone і що відбувається навколо вас і з вами.

READ  Як заблокувати анонімний номер на iPhone

Как записать видео с экрана на телефоне — iPhone 7

Як включити запис екрану на iPhone

Необхідність записати екран на iPhone виникає не дуже часто. Але, якщо така потреба виникає, то реалізувати її буває не так просто, адже на пристроях від Apple досить багато обмежень. Проте, це можливо і зараз ви дізнаєтеся, як це зробити iPhone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6s, 7, 8 і iPhone X.

Включення запису екрану на iPhone з iOS 11

Якщо у вас iOS 11 або новіша версія операційної системи iOS, то для того, щоб включити запис екрану на iPhone вам не потрібен Jailbreak і сторонні додатки. Ви можете зробити запис екрану виключно за допомогою вбудованих інструментів. Для цього потрібно відкрити настройки iPhone і перейти в розділ «Пункт управління». Нагадаємо, «Пункт управління». це меню, яке відкривається свайпом від нижнього краю екрану. Там доступна настройка яскравості екрану, а також інші часто використовувані функції iPhone.

Після того, як ви відкрили розділ з настройками «Пункту управління», вам потрібно перейти до підрозділу «Налаштувати елементи управління».

Таким чином ви потрапите в меню, в якому можна налаштувати, які елементи будуть доступні в «Пункті управління». Тут можна додавати і видаляти елементи, а також змінювати їх порядок. Для того, щоб отримати можливість включити запис екрану iPhone, вам потрібно додати елемент «Запис екрану».

Тепер ви можете включити запис екрану на iPhone. Щоб зробити це проведіть пальцем від нижнього краю екрану вгору, так щоб відкрити «Пункт управління». Після чого натисніть на кнопку запису екрану, яка виглядає як точка і коло. В результаті всередині кнопки з’явиться зворотний відлік, а потім кнопка стане червоною, сигналізуючи про те, що запис екрану вже почалася. Для того щоб зупинити запис поверніться в «Пункт управління» і ще раз натисніть на цю кнопку.

Також при включенні запису екрану можна відкрити меню з додатковими настройками. Для цього потрібно натиснути на кнопку записи і тримайте її довше деякий час. В результаті на екрані з’явиться меню, в якому можна включити запис звуку з мікрофону.

Після зупинки запису, отримані ролики можна знайти в додатку «Фото» в альбомі «Відео». Використовуючи кнопку «Поділитися» ви зможете відправити ці ролики з програми «Фото» в хмарне сховище або на електронну пошту. Також можна підключити iPhone до комп’ютера і скинути ролики безпосередньо, вони будуть лежати в тій же папці, що і ваші фотографії.

Як зробити запис екрану на старих iPhone

Якщо у вас старий iPhone і ви не можете оновити його до iOS 11, то ви можете зробити запис екрану за допомогою альтернативних способів. Наприклад, ви можете записувати екран iPhone за допомогою технології AirPlay. Як ви знаєте, AirPlay дозволяє передавати зображення з екрану смартфона на інші пристрої. І якщо передати зображення на настільний комп’ютер, то його можна буде записувати вже на комп’ютері за допомогою будь-якої програми. Єдина складність. це забезпечення прийому зображення з AirPlay. Для цього на комп’ютер потрібно поставити спеціальну програму. Для цієї мети на комп’ютері можна використовувати такі програми як Reflector, AirServer або LonelyScreen AirPlay Receiver.

У користувачів комп’ютерів з операційною системою MacOS є ще один варіант. запис екрану за допомогою програми QuickTime Player. Для цього потрібно підключити iPhone до комп’ютера і дозволити до нього доступ підтвердивши запит «Довіряти цьому комп’ютеру?». Після цього потрібно запустити QuickTime Player, відкрити меню «Файл», перейти в «Новий відеозапис» і включити «Запис екрану мобільного пристрою».

Також ви можете зробити запис екрану за допомогою програми iTools. Ця програма є цілим набором утиліт для роботи з iPhone і іншими пристроями від Apple. Серед її можливостей є і функція дублювання екрану на комп’ютер. Для включення цієї функції потрібно відкрити iTools, підключити iPhone по кабелю і включити Real-Time Desktop на вкладці Toolbox. Після чого для включення запису екрану iPhone потрібно натиснути на кнопку Record.

Як записати відео з екрану iPhone зі звуком?

Відкрийте Пункт управління і затисніть перемикач записи. побачите кнопку для активації мікрофону. 3. Під час запису екрану встановіть максимальну гучність і звук буде записаний через мікрофон iPhone.

Чому не можу зробити запис екрану на iPhone?

Швидше за все причиною проблеми є включені обмеження в налаштуваннях iOS. Перейдіть в Настройки. Основні. Обмеження, введіть встановлений раніше пароль і перейдіть параметрів в самий низ. Останній пункт Запис екрану відповідає за потрібну функцію, якщо він відключений, запис проводитися не буде.

Як зробити запис екрану з Apple Music?

 • Відкрийте кліпи додатки.
 • Натисніть у верхньому лівому кутку, потім натисніть.
 • Щоб почати запис, утримуйте.
 • Щоб зупинити запис, відпустіть кнопку записи.
 • Щоб дивитися записані кліпи, виберіть кліп на часовій шкалі, потім торкніться.

Як включити запис екрану на iPad?

Ви можете створити запис екрану, в тому числі записати звук, на своєму iPad.

 • Виберіть «Налаштування» «Пункт управління» «Налаштувати елементи управління» та натисніть кнопку поруч з параметром «Запис екрану».
 • Відкрийте Пункт управління, торкніться кнопки
 • Щоб зупинити запис, відкрийте Пункт управління, торкніться кнопки

Як записати відео з екрану зі звуком?

Відкрийте QuickTime Player і натисніть «Файл» → «Новий запис екрану». Клацніть по стрілці біля з’явилася червоної кнопки і виберіть відповідні налаштування звуку. Натисніть на червону кнопку, щоб почати запис.

Як включити запис екрану на iPhone?

 • Виберіть «Налаштування» «Пункт управління» «Налаштувати елем. управління »та натисніть поруч з параметром« Запис екрану ».
 • Змахніть вгору від нижнього краю будь-якого екрану.
 • З зусиллям натисніть
 • Натисніть «Почати запис» і дочекайтеся завершення трисекундного зворотного відліку.
 • Відкрийте програму «Пункт управління» та натисніть

Як зробити скріншот на iPad 2019?

 • Одночасно натисніть верхню кнопку і кнопку збільшення гучності.
 • Швидко відпустіть обидві кнопки.
 • Після створення знімка в лівому нижньому кутку екрану тимчасово з’явиться мініатюра. Для перегляду знімка натисніть на мініатюру, а для видалення мініатюри з екрану смахніте вліво.

Як включити запис екрану на iPhone?

 • Виберіть «Налаштування» «Пункт управління» «Налаштувати елем. управління »та натисніть поруч з параметром« Запис екрану ».
 • Змахніть вгору від нижнього краю будь-якого екрану.
 • З зусиллям натисніть
 • Натисніть «Почати запис» і дочекайтеся завершення трисекундного зворотного відліку.
 • Відкрийте програму «Пункт управління» та натисніть

Як записати відеодзвінок в WhatsApp зі звуком iPhone?

Скачайте AZ Screen Recorder з Play Маркета собі на пристрій. Відкрийте програму після того, як воно встановиться. Для того, щоб записати відео дзвінок в WhatsApp, просто натисніть кнопку Записи на екрані смартфона. Якщо ви хочете зупинити запис, посуньте вниз панель повідомлень, там ви і побачите кнопку Стоп.

READ  Sony vaio як включити WI-FI

Як включити запис екрану на Windows 10?

Відкрийте джерело відео, яке хочете записати з екрану, зробіть повний екран і натисніть поєднання клавіш WinG, щоб відрити ігрову панель GameBar. У вас з’явиться ігрова панель в якій ви можете захопити відео, включити або відключити мікрофон, налаштувати сторонні рівні гучності і місце збереження файлу.

Як включити в настройках запис екрану?

Як включити функцію запису екрану в Android 10?

 • Відкрийте меню Налаштування
 • Перейдіть до розділу «Система», який розташований в самому низу
 • Тапніте за пунктом «Про телефоні» (або «Про планшет»)
 • Знайдіть в самому низу пункт «Номер збірки»
 • Швидко натискайте на нього, поки не з’явиться повідомлення про те, що ви стали розробником.

Як записати відео з екрану iPhone зі звуком?

Відкрийте Пункт управління і затисніть перемикач записи. побачите кнопку для активації мікрофону. 3. Під час запису екрану встановіть максимальну гучність і звук буде записаний через мікрофон iPhone.

Як включити запис екрану на 11 iPhone?

 • Запустіть «Налаштування» і виберіть Пункт управління
 • Прокрутіть вниз і натисніть плюсик поруч зі Screen Recording.

Як записати відео з екрану iPhone 5 iOS 10?

Як записати відео з екрану iPhone і iPad

 • Відкрийте додаток Налаштування на iPhone або iPad з iOS 11 або новіше і виберіть розділ «Пункт управління».
 • Перейдіть в меню «Налаштувати елементи управління», виберіть «Запис екрану» і натисніть на зелений плюсик.

Чому не можу зробити запис екрану на iPhone?

Швидше за все причиною проблеми є включені обмеження в налаштуваннях iOS. Перейдіть в Настройки. Основні. Обмеження, введіть встановлений раніше пароль і перейдіть параметрів в самий низ. Останній пункт Запис екрану відповідає за потрібну функцію, якщо він відключений, запис проводитися не буде.

Як включити запис екрану на 11 iPhone?

 • Запустіть «Налаштування» і виберіть Пункт управління
 • Прокрутіть вниз і натисніть плюсик поруч зі Screen Recording.

Як включити в настройках запис екрану?

Як включити функцію запису екрану в Android 10?

 • Відкрийте меню Налаштування
 • Перейдіть до розділу «Система», який розташований в самому низу
 • Тапніте за пунктом «Про телефоні» (або «Про планшет»)
 • Знайдіть в самому низу пункт «Номер збірки»
 • Швидко натискайте на нього, поки не з’явиться повідомлення про те, що ви стали розробником.

Як включити запис екрану на Windows 10?

Відкрийте джерело відео, яке хочете записати з екрану, зробіть повний екран і натисніть поєднання клавіш WinG, щоб відрити ігрову панель GameBar. У вас з’явиться ігрова панель в якій ви можете захопити відео, включити або відключити мікрофон, налаштувати сторонні рівні гучності і місце збереження файлу.

Як записати відео з екрану iPhone 5 iOS 10?

Як записати відео з екрану iPhone і iPad

 • Відкрийте додаток Налаштування на iPhone або iPad з iOS 11 або новіше і виберіть розділ «Пункт управління».
 • Перейдіть в меню «Налаштувати елементи управління», виберіть «Запис екрану» і натисніть на зелений плюсик.

Як записати відеодзвінок в WhatsApp зі звуком iPhone?

Скачайте AZ Screen Recorder з Play Маркета собі на пристрій. Відкрийте програму після того, як воно встановиться. Для того, щоб записати відео дзвінок в WhatsApp, просто натисніть кнопку Записи на екрані смартфона. Якщо ви хочете зупинити запис, посуньте вниз панель повідомлень, там ви і побачите кнопку Стоп.

как записать видео с экрана IPhone

Відключаємо мікрофон в Skype

Найчастіше люди хочуть відключити мікрофон в той час, коли користуються програмою Skype. В цьому випадку можна навіть не заморочуватися над пошуками системних конфігурацій, все робиться набагато простіше.

Тут також є два варіанти, як на ноутбуці відключити мікрофон. Спочатку давайте розберемо найпростіший і найвідоміший. Щоб його здійснити, вам всього лише потрібно звернути свою увагу на велику круглу кнопку з піктограмою мікрофона. Зауважте, що вона з’являється лише під час безпосереднього розмови. Якщо натиснути на неї, ваш співрозмовник чув вас. Щоб все повернути в початковий стан, натисніть на кнопку повторно.

Це був простий спосіб, але є і більш складний. Для цього перейдіть в налаштування Skype. Щоб це зробити, на верхній панелі натисніть «Інструменти» і далі перейдіть в «Налаштування». На лівій панелі перейдіть в «Налаштування звуку» і в графі «Мікрофон» пересуньте повзунок в крайнє ліве положення. Зауважте, що після цього ваші співрозмовники перестануть вас чути зовсім.

Управління мікрофонами учасників конференції

Організатору конференції доступні додаткові функції, завдяки яким він дистанційно може вимкнути мікрофон у себе, у конкретного учасника або відразу у всіх присутніх в сеансі зв’язку. Сам цей процес нескладний, але технічно він буде трохи відрізнятися в залежності від того, використовується Zoom на робочому столі або в мобільному додатку. Зазвичай, коли керівник під час сесії збирається у кого-то заблокувати звук, цей користувач бачить на своєму телефоні спливаюче повідомлення типу «Організатор хоче відключити / включити ваш мікрофон».

Як звичайний користувач, не керівник, ви теж маєте можливість управляти мікрофоном. Робити подібне з іншими користувачами, як це дозволено організатору, вам не дозволяється. Тут кожен бере участь може налаштувати тільки власний мікрофон. Взагалі, сам процес включення або відключення аудіо дуже простий. Потрібно лише натиснути на значок, який знаходиться в нижньому лівому кутку екрана програми.

Коротко алгоритм роботи з мікрофоном в Zoom виглядає так:

 • на телефоні, коли ви встановили додаток, викличте тапом по екрану панель меню. На ній в лівому нижньому кутку головного екрану буде розташовуватися іконка з мікрофоном і підписом «Відключити». Просто натисніть на цю іконку, і ваш мікрофон буде вимкнений;
 • Ви можете тапнуть по іконці регулювання гучності звуку, яка знаходиться у верхньому лівому кутку вікна програми (гучномовець). Поруч із позначкою з’явиться хрестик «Х». Потрібно розуміти, що таким способом ви приберете звук тільки на своєму телефоні і тільки в цьому додатку. Щоб повернути звук назад, тапніте знову по іконці з динаміком. А щоб включити свій мікрофон, виберіть мікрофона, перекресленого червоною лінією, який знаходиться в нижньому лівому кутку;
 • для управління мікрофонами інших користувачів, якщо ви ініціатор загального сеансу зв’язку, торкніться на нижній панелі іконки «Учасники»;
 • після натискання з’явиться спливаюче вікно. Ви побачите список учасників. Виберіть конкретну людину, щоб відключити звук, що надходить з його мікрофона. Значок з динаміком, що знаходиться поруч з ім’ям людини, змінить свій вигляд. Якщо ще раз тапнуть на ім’я цієї людини, то його мікрофон знову включиться;
 • мікрофони відразу всіх учасників вимикають кнопкою «Вимкнути звук для всіх». Вона знаходиться внизу, в правому куті. І ще, щоб продовжити, натисніть на синю кнопку «Вимкнути звук для всіх». Ви можете перевірити настройки і на свій розсуд зробити так, щоб учасники конференції могли самі активувати відключений керівником мікрофон. Для цього в розширених налаштуваннях (вкладка «Ще») потрібно відзначити опцію «Дозволити учасникам включати свій звук»;
 • тапніте за пунктом «Скасувати вимикання мікрофона у всіх учасників», щоб користувачі не отримали повідомлення «Звук вашого мікрофона відключений»;
 • натисніть опцію «Закрити», щоб закрити вікно «Учасники».
READ  Як включити screen share на телефоні

Включення запису екрану на iPhone з iOS 11

Якщо у вас iOS 11 або новіша версія операційної системи iOS, то для того, щоб включити запис екрану на iPhone вам не потрібен Jailbreak і сторонні додатки. Ви можете зробити запис екрану виключно за допомогою вбудованих інструментів. Для цього потрібно відкрити настройки iPhone і перейти в розділ «Пункт управління». Нагадаємо, «Пункт управління». це меню, яке відкривається свайпом від нижнього краю екрану. Там доступна настройка яскравості екрану, а також інші часто використовувані функції iPhone.

Після того, як ви відкрили розділ з настройками «Пункту управління», вам потрібно перейти до підрозділу «Налаштувати елементи управління».

Таким чином ви потрапите в меню, в якому можна налаштувати, які елементи будуть доступні в «Пункті управління». Тут можна додавати і видаляти елементи, а також змінювати їх порядок. Для того, щоб отримати можливість включити запис екрану iPhone, вам потрібно додати елемент «Запис екрану».

Тепер ви можете включити запис екрану на iPhone. Щоб зробити це проведіть пальцем від нижнього краю екрану вгору, так щоб відкрити «Пункт управління». Після чого натисніть на кнопку запису екрану, яка виглядає як точка і коло. В результаті всередині кнопки з’явиться зворотний відлік, а потім кнопка стане червоною, сигналізуючи про те, що запис екрану вже почалася. Для того щоб зупинити запис поверніться в «Пункт управління» і ще раз натисніть на цю кнопку.

Також при включенні запису екрану можна відкрити меню з додатковими настройками. Для цього потрібно натиснути на кнопку записи і тримайте її довше деякий час. В результаті на екрані з’явиться меню, в якому можна включити запис звуку з мікрофону.

Що таке режим навушників і навіщо він потрібен

Режим «Навушники». це можливість прослуховувати улюблену музику, подкасти, електронні книги через EarPods і іншу насадку гарнітуру. Як було сказано вище, функція входить в стандартні настройки iPhone. Також завдяки цьому режиму користувачі можуть спілкуватися по мобільному зв’язку через аксесуар. Якщо неполадки відсутні, то при витягуванні вкладишів телефон автоматично працює в стандартному режимі, а звук подається в динаміки, розташовані на нижньому торці.

Відключаємо мікрофон на ОС Windows

В операційній системі Windows, як і у всіх інших, є кілька шляхів, як відключити вбудований мікрофон на ноутбуці. Зараз ми розглянемо найпопулярніші з них. Розголосу будуть схильні як вбудовані мікрофони, так і зовнішня гарнітура.

Спочатку, звичайно, варто сказати, що на більшій кількості ноутбуків існує спеціальна кнопка на клавіатурі для відключення мікрофона. На цій клавіші буде намальована піктограма мікрофона, а знаходиться вона найчастіше у верхній області, там, де розташовані клавіші, що починаються на F. Зауважте, що часто ця функція активується при натисканні в поєднанні з клавішею Fn.

Тепер же давайте перейдемо до самих системних налаштувань. Мікрофон (як внутрішній, так і зовнішній) можна відключити в налаштуваннях звуку. Для початку давайте перейдемо туди.

Для цього увійдіть в «Панель управління». Щоб туди потрапити, натисніть меню «Пуск», далі натисніть на «Панель управління», що знаходиться на бічній панелі праворуч. Пошукайте категорію «Обладнання і звук», увійдіть туди. Тепер перейдіть в налаштування «Звук». Перед вами відкриється віконце, в ньому відразу ж натисніть на вкладку «Запис». Там ви зможете спостерігати всі підключені на даний момент мікрофони. як зовнішні, так і внутрішні. Щоб відключити будь-якої, натисніть на ньому ПКМ і в меню виберіть однойменну опцію.

Зверніть увагу: якщо мікрофонів кілька і ви не знаєте, який з них відключити, то можна по ньому постукати, в цьому випадку в налаштуваннях «Звук» поруч з цим мікрофоном буде заповнюватися зелена шкала. Таким чином ви дізнаєтеся, до якого мікрофона відноситься значок в настройках.

Тепер ви знаєте, як відключити внутрішній мікрофон на ноутбуці в операційній системі Windows. Але це не єдиний спосіб, так що рухаємося далі.

Зависає клавіатура на iPhone на iOS 12

Перше, що ви можете зробити, щоб виключити цей баг. вивантажити додатки з режиму багатозадачності і запустити їх заново. Найчастіше це вирішує проблему, але не викорінює її. Через деякий час на iOS 12 знову гальмує клавіатура, і літери не натискаються.

Друга порада користувачам. зробити жорстку перезавантаження пристрою. Це часто допомагає, і система починає працювати набагато стабільніше.

Ще один варіант вирішення даної проблеми. відключення функції інтелектуального набору через Настройки. Основні. Клавіатура. Інтелектуальне набір. Також можна відключити повзунок навпроти опції «Правопис».

Не допомогли перші три варіанти. тоді використовуємо функцію скидання всіх налаштувань, яку можна знайти в додатку Налаштування. Основні.

Відключаємо мікрофон в Ubuntu

Ми вже розповіли, як на ноутбуці відключити мікрофон в ОС Windows, але обійшли стороною менш відому ОС Ubuntu. Хоча у неї теж є багато фанатів.

Щоб відключити в ній мікрофон, потрібно в правому верхньому кутку натиснути на індикатор гучності. Перед вами відкриється маленьке віконце, в якому можна натиснути на індикатор мікрофона, і він відразу ж вимикається. Якщо ви хочете вибрати мікрофон, який потрібно вимкнути, то перейдіть в «Параметри звуку». Там, на вкладці «Вхід», будуть зображені всі мікрофони. Вибирайте потрібний і в верхній частині вікна натисніть на «Вимкнути звук». Все, мікрофон відключений.

Як відключити режим навушників на iPhone

Необхідність записати екран на iPhone виникає не дуже часто. Але, якщо така потреба виникає, то реалізувати її буває не так просто, адже на пристроях від Apple досить багато обмежень. Проте, це можливо і зараз ви дізнаєтеся, як це зробити iPhone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6s, 7, 8 і iPhone X.

BETATECH.COM.UA 2022