Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як включити запис екрану на комп’ютері

Table of Contents

Безкоштовна чи ні

Простота використання програми і обмежений набір її інструментів пояснюється тим, що скачати і використовувати її може будь-хто. Додаток безкоштовне, на створених відео при цьому не з’являється ні водяних знаків, ні будь-яких написів, що свідчать про авторське право.

Захоплення і запис екрану на Windows 7. як включити, інструкція

Запис робочого столу Windows 7. функція, якою користуються багато власників комп’ютерів саме з цієї ОС. Але якщо захоплення екрану в Windows 7 у випадку з простим зображенням можна здійснити стандартними засобами операційної системи, то для збереження відео знадобляться спеціальні програми.

Інтерфейс і настройки

Додаток безкоштовне з досить простим, але дуже зручним інтерфейсом. Для повноцінного використання програми і зміни всіх налаштувань необхідно володіти англійською, але навіть базовий рівень дозволяє без особливих проблем користуватися всіма функціями.

BB FlashBack Express

Корисна в усіх відношеннях програма, відповідна, як для новачків, так і для досвідчених користувачів, регулярно створюють десятки і сотні відео.

Програма BB FlashBack Express дозволяє:

 • знімати в будь-якому місці екрану комп‘ютера;
 • додавати відео з веб-камери;
 • записати фільм без водяного знака;
 • не обмежуватися по довжині відео;
 • обмінюватися файлами з Ютуб, завантажувати і викачувати їх.

Програмне забезпечення створено компанією Blueberry Software спеціально для Windows. Безкоштовна версія програми не дозволяє супроводити аудіозапис коментарем і записувати її в форматах WMV або MOV (H.264). Є й інші обмеження. Всі файли, записані за допомогою цієї програми, мають формат FBR.

Важливо! Зазвичай виходить відео дуже великого розміру, з невеликими втратами його перетворять в МР4.

Інструменти і налаштування запису

Налаштування програми починають з визначення розміру області захоплення. Щоб це зробити клацають ЛФМ на значок з написом «Розмір» в верхній частині після скачування вікна. Далі під сплив меню вибирають кастомний розмір або повноекранний режим. Після появи зеленої рамки, яка може бути розтягнута або зміщена в будь-яку вподобану сторону, натискають кнопку «Запис».

Якщо захоплення відео стався успішно, у верхній частині вікна з’являється таймер. Захоплення можна зупинити або натиснути на кнопку, що дозволяє зробити знімку сподобалася картинки. Записане відео зберігається в призначеній для користувача папці.

Безкоштовна програма чи ні

В BB FlashBack Express можна працювати безкоштовно, але існує і більш просунута платна версія. BB FlashBack Professional. Вона зручна для тих, хто планує активно користуватися відео редактором, експортувати в EXE файли.

Що можуть зробити штатні засоби Windows 7

У Windows 7, як і в інших, більш пізніх версіях ОС є функція, що дозволяє зробити знімок екрана комп’ютера. скріншот. При цьому нічого завантажувати додатково з інтернету не потрібно, все необхідне вже вбудовано в систему.

включити, запис, екрану, комп, ютері

Щоб зробити скріншот в будь-якої версії Windows 7 діють одним з наступних простих способів їх створення.

Як включити відеозапис екрану в Windows 10

Запис відео з монітора, без установки додаткового софта, вбудованою функцією Windows 10

Спосіб цікавий в першу чергу тим, що вам не доведеться нічого шукати і встановлювати, але підійде не для всіх цілей. Справа в тому, що вбудована утиліта Windows 10, для захоплення відео, після початку запису, буде записувати тільки ту гру або програму, в якій було розпочато запис і не вміє записувати просто робочий стіл, провідник, або інші елементи Windows.

READ  Як додати історію в інстаграм через комп'ютер

Как Записать Видео с Экрана Компьютера Windows 10 БЕЗ СТОРОННИХ ПРИЛОЖЕНИЙ | Xbox Game Bar

 • Пам’ятаємо, що вбудоване засіб запису буде працювати тільки всередині потрібної вам гри або програми. У нашому прикладі, ми будемо записувати на відео роботу в Photoshop.
 • Запускаємо, браузер, або будь-яку іншу програму, що відбувається в якій потрібно записати на відео, і натискаємо комбінацію клавіш Win G (тобто. затискаєте клавішу «win», і, не відпускаючи її, один раз натиснути клавішу «G»)

Після чого, на екрані з’явиться невелике вікно, в якому потрібно поставити прапорець напроти запису «так, це гра»

 • Як тільки ми встановимо позначку, віконце зникне, а, для виклику панелі управління записом відео, потрібно буде ще раз натиснути комбінацію клавіш Win G (тобто. затискаєте клавішу «win», і, не відпускаючи її, один раз натиснути клавішу «G» )
 • На панелі, що з’явилася управління залишиться лише натиснути круглу кнопку червоного кольору, щоб розпочати зйомку.
 • У правій частині екрана буде відображатися міні-панель, знаменуючи процес запису і дає можливість миттєвого включення / відключення мікрофона або зупинки запису відео. Якщо ця міні-панель буде вам заважати, її можна приховати натисненням кнопки зі стрілкою. (Відео, при цьому, буде записуватися далі)

  А, для повернення панелі запису відео з екрану Windows, знову натисніть комбінацію клавіш Win G

  Завершити запис відеоролика можна натисканням тієї ж червоної кнопки, або просто згорнути гру програму або додаток, в якому вівся запис. Записане ж відео, буде автоматично збережено в папці відеокліпи, що знаходиться за адресою »диск С. папка« користувачі »- папка з« ім’ям користувача ». папка «Відео». «Кліпи».

  Як записувати ігри, інструкції, фільми і все, що відбувається на екрані Windows 10 в відеокліп.

  Як записати відео в будь-якому вікні Windows 10

  Запис відбувається на екрані комп‘ютера або ноутбука в відеокліп вже давно стала буденністю і з кожним днем ​​набирає свою актуальність для все більшої кількості користувачів. Хтось записує гри, хтось робить відео-інструкції для себе або для інших, а кому-то приходять в голову інші ідеї, що вимагають захоплення відбувається на моніторі і подальшого збереження в фільм.

  Загалом, не залежно від мети, кошти, для запису відео з екрану використовуються одні. Ми розглянемо 2 варіанти запису на відео, всього того, що відбувається на екрані комп’ютера або ноутбука:

  • Перший варіант не буде вимагати установки будь-яких програм і дасть можливість записати відео, використовую тільки вбудовані можливості Windows 10
  • А в другому випадку, ми скористаємося установкою зручною і, що важливо, безкоштовною програмою для захоплення відео з екрану

  Як записати відео з екрану комп’ютера в Windows 10

  Як записати відео з екрану комп‘ютера в Windows 10 без сторонніх програм

  А ви знали, що за допомогою вбудованих засобів операційної системи Windows 10 можна зробити відеозапис екрану комп’ютера? Наприклад, ви хочете записати для кого-то відеоінструкцію по роботі в якій-небудь програмі з вашим коментарем. Або продемонструвати проходження комп’ютерної гри. Це можна зробити, не встановлюючи ніяких сторонніх програм. в Windows 10 уже все є для запису відео з екрану.

  Щоб почати відеозапис екрану. відкрийте додаток, роботу з яким необхідно записати (наприклад, запустіть браузер або гру). Потім натисніть на клавіатурі клавіші WinG:

  Якщо взагалі раніше не робили відеозапис цього додатка, то спочатку з’явиться повідомлення: “Відкрити меню гри?”. Потрібно поставити в цьому віконці галочку “Так, це гра”:

  Потім внизу екрана з’явиться панель з рядом кнопок:

  Для того щоб утиліта записувала відео не тільки в іграх, але і роботу в різних додатках. потрібно на панелі клацнути по значку шестерінки, і переконатися, що в віконці стоїть галка “Запам’ятати це як гру”:

  Тепер можна починати запис екрану: натисніть на кнопку у вигляді чорного кружка (або затисніть поєднання клавіш. за замовчуванням WinAltR):

  READ  Помилка сканера Samsung scx 4300

  Через пару секунд почнеться запис. При цьому в правому верхньому куті екрану з’явиться невелика смужка, на якій показано час запису і включений мікрофон. Щоб зупинити запис, потрібно натиснути тут кнопку “Стоп”, або поєднання тих же клавіш WinAltR:

  Після зупинки запису, в правому нижньому кутку з’явиться повідомлення про те, що кліп записаний і буде вказано місце, куди він зберігся:

  У момент запису немає можливості поставити її на паузу. можна тільки повністю завершити процес захоплення відео.

  Запис ведеться в додатках (можна навіть перемикатися між ними) або в грі, але якщо вийдіть на робочий стіл, то вона припиниться.

  Що робити, якщо після натискання WinG нічого не відбувається (утиліта для запису відео не починається)?

  Якщо після натискання клавіш WinG, панель з кнопками для запису відео з екрану не з’явилася, то це означає, що утиліта відключена. Для того, щоб її включити, зайдіть в “Пуск”. “Параметри”:

  При бажанні в наступному пункті “DVR для ігор” (або “Кліпи”) можна задати параметри для майбутніх відеозаписів: змінити папку для збереження роликів, довжину запису, наявність звуку в відео, якість відео, відображення курсора миші в запису:

  Як записати відео з екрану комп’ютера?

  Існує безліч ситуацій, при яких необхідно записати відео з екрану комп’ютера. Одні використовують даний інструмент в процесі своєї роботи, інші записують відео проходження гри, треті готують навчальні матеріали для свого каналу в YouTube, а кому-то потрібно записати відео «тут і зараз». Думаю, кожному неприємно усвідомлювати свою безпорадність, в певних ситуаціях, але не в даному випадку, так як необхідний вам інструмент знаходиться у вас під рукою. Не потрібно шукати в інтернеті спеціальні програми, завантажувати їх і довго розбиратися як ними користуватися. До того ж, прості в освоєнні програми, нічим не перевершують стандартну програму запису відео з екрану комп‘ютера в Windows 10.

  Запис відео зі звуком з мікрофона

  Запис відео з екрану комп’ютера проводиться зі звуком, але при бажанні ви можете перемкнути джерело і писати звук з мікрофона. Для цього просто встановіть галочку на відповідному пункті панелі управління. «записати звук з мікрофона».

  Дана опція стане в нагоді при коментуванні дій у відеоролику, в процесі підготовки навчальних матеріалів або відео інструкцій.

  Як запустити запис відео в Windows 10?

  Для запису відео з екрану комп‘ютера в Windows 10, вам достатньо скористатися наступною комбінацією клавіш. Win G. У результаті виконання команди, на екрані з’явиться спеціальна ігрова панель. Спочатку, програма «задасть» просте питання, на який потрібно дати єдину відповідь. «Так, це гра». Після чого вам буде доступна панель управління на якій ви без праці знайдете кнопку записи.

  При натисканні на червону кнопку, ви побачите таймер запису відеоролика.

  Залежно від дій, в процесі запису відео, таймер може переміщатися в правий кут.

  Для зупинки запису досить натиснути на кнопку «стоп» (білий квадрат), після чого ви знайдете збережений відеоролик в папці «Відео».

  Скріншот екрану

  Ігрова панель дозволяє не тільки записувати відео, але і робити знімки екрану. Для створення скріншотів, на панелі управління присутній кнопка у вигляді фотоапарата.

  Скріншоти за замовчуванням зберігаються в ту ж папку, що і відеоролики.

  Як записати відео з екрану комп’ютера 2 простих способи

  Необхідність записати відео з екрану комп’ютера найчастіше виникає у любителів комп’ютерних ігор. Однак захоплення екрану може бути корисний і в інших сферах: збереження онлайн-трансляцій та вебінарів, створення навчальних відео та просто необхідність щось зняти для показу друзям.

  Як же здійснити запис з робочого столу? Є безліч способів, але ми покажемо вам два найпростіших. нікому ж не хочеться розбиратися зі складним функціоналом професійних програм. Мова піде про вбудований інструменті Windows 10 для захоплення ігр та програмою Екранна Камера.

  Як записати відео з екрану в Windows 10

  Компанія Microsoft вирішила подбати про ігровому співтоваристві і зробила «рідний» інструмент для запису відео з екрану. через консоль Xbox Game Bar. Переваги цього способу очевидні. він безкоштовний і доступний всім власникам Windows 10. Але далеко не всі користувачі перейшли на нову систему, тому тим, у кого Windows 7, Vista і інші, доведеться шукати інший варіант.

  READ  Можливості Samsung а 50

  Алгоритм використання Xbox Game Bar простий. Досить знайти його в пошуку системи або натиснути одночасно клавіші Win і G. Вам відкриється меню, в якому будуть звіт про продуктивність і налаштування аудіо. У лівому верхньому куті знайдіть панель «Записати». Якщо її немає. клікніть на значок комп’ютера з гуртком всередині.

  Панель можна прибрати і викликати назад кліком по значку в верхньому меню

  Для захоплення відео натисніть кнопку «Почати запис». На екрані з’явиться таймер. Праворуч від нього є пункт увімкнути мікрофон, що дозволяє диктувати текст для скрінкасти в реальному часі. Для завершення процесу натисніть на білий квадрат, і відео збережеться в папці «Кліпи».

  Как записать видео с экрана в Windows 10 без дополнительных программ

  Вмикати і вимикати запис звуку можна прямо під час трансляції

  Це зручний спосіб запису з екрану без додаткових програм. Однак тим, у кого стоїть Windows 7 і нижче (аж до XP) він точно не підійде. До того ж, вам може знадобитися додатковий софт для редагування і конвертації отриманого кліпу. Якщо ви шукаєте програму, здатну відразу після запису надати ролику професійний вид. спробуйте Екранну Камеру.

  Запис відео з екрану в Екранній камері

  Екранна Камера. це повністю російськомовна програма, в якій можна без обмежень знімати відео з екрану комп’ютера або ноутбука будь-якої моделі. Геймплей, онлайн-трансляції, скайп-конференції. все це можна записати і зберегти у всіх популярних форматах. Інтерфейс софта простий і нативної зрозумілий, з ним розбереться навіть недосвідчений користувач.

  Ви можете повернутися до опрацювання проекту, записаного раніше

  3 простых способа записать видео с экрана компьютера

  Одна з головних особливостей Екранній Камери. вбудований редактор, в якому відразу після запису можна обрізати кліп, накласти на нього музику і вставити барвисті титри. Таким чином, програма виграє по функціоналу у Xbox Game Bar і при цьому виявляється простіше професійного софта в вивченні. Подивіться видеоурок з оглядом програми:

  Як зробити скріншот з відео на компютері?

  Засобами Windows можна зробити і знімок з програється в даний момент відео файлу. Але для цього вже знадобитися інша комбінація клавіш «PrintScreen Alt». Натиснувши на ці клавіші, ви збережете кадр активного вікна в цей момент вікна відео програвача.

  Де знаходиться кнопка Windows на клавіатурі?

  ⊞ Win. клавіша на клавіатурах PC-сумісних комп‘ютерів, що з’явилася в другій половині 1990-х років після виходу Windows 95. Знаходиться зазвичай між лівим Ctrl і Alt. а також AltGr і ≣ Menu. У середовищі Windows використовується для виклику меню «Пуск».

  Як зробити запис екрану на ноутбуці Lenovo?

  Якщо це не так, перейдіть на офіційний сайт Lenovo, завантажте і встановіть її.

  • Виберіть «Пуск». «YouCam».
  • Відкриється панель програми Cyberlink YouCam.
  • Щоб записати відео, натисніть кнопку «Capture» (Запис).
  • Завершивши натисніть «Stop» (Зупинити).

  Як зробити зйомку екрану на комп’ютері?

  Якщо хочете зробити скріншот всього живого вікна (програми), натисніть одночасно «Alt» і «Print Screen» на комп’ютері; «Alt», «Print Screen» і «Fn». на ноутбуці. Скріншот збережеться в буфер обміну. Тепер можна вставити його в лист, фоторедактор або Word (натиснути одночасно кнопки «Ctrl» і «V»).

  Як відкрити ігрову панель на Windows 10?

  Поради по Windows 10: використовуйте Ігрову панель Щоб відкрити Ігрову панель, натисніть клавіші Windows G на клавіатурі або натисніть кнопку Xbox на контролері. Щоб побачити всі ваші ролики і знімки екрану, знайдіть в лівому меню програми Xbox пункт DVR для ігор, торкніться і відкрийте відповідний розділ.

  Як записати відео з екрану комп’ютера Mac OS?

  • Відкрийте QuickTime Player з папки «Програми», потім виберіть пункт меню «Файл» «Новий запис екрану».
  • До початку запису можна натиснути стрілку поруч із кнопкою
  • Щоб почати запис, натисніть кнопку
  • Щоб зупинити запис, натисніть кнопку
  BETATECH.COM.UA 2022