Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як включити зйомку екрану на iPhone

Як включити запис екрану на iPhone

Необхідність записати екран на iPhone виникає не дуже часто. Але, якщо така потреба виникає, то реалізувати її буває не так просто, адже на пристроях від Apple досить багато обмежень. Проте, це можливо і зараз ви дізнаєтеся, як це зробити iPhone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6s, 7, 8 і iPhone X.

Включення запису екрану на iPhone з iOS 11

Якщо у вас iOS 11 або новіша версія операційної системи iOS, то для того, щоб включити запис екрану на iPhone вам не потрібен Jailbreak і сторонні додатки. Ви можете зробити запис екрану виключно за допомогою вбудованих інструментів. Для цього потрібно відкрити настройки iPhone і перейти в розділ «Пункт управління». Нагадаємо, «Пункт управління». це меню, яке відкривається свайпом від нижнього краю екрану. Там доступна настройка яскравості екрану, а також інші часто використовувані функції iPhone.

Після того, як ви відкрили розділ з настройками «Пункту управління», вам потрібно перейти до підрозділу «Налаштувати елементи управління».

Таким чином ви потрапите в меню, в якому можна налаштувати, які елементи будуть доступні в «Пункті управління». Тут можна додавати і видаляти елементи, а також змінювати їх порядок. Для того, щоб отримати можливість включити запис екрану iPhone, вам потрібно додати елемент «Запис екрану».

Тепер ви можете включити запис екрану на iPhone. Щоб зробити це проведіть пальцем від нижнього краю екрану вгору, так щоб відкрити «Пункт управління». Після чого натисніть на кнопку запису екрану, яка виглядає як точка і коло. В результаті всередині кнопки з’явиться зворотний відлік, а потім кнопка стане червоною, сигналізуючи про те, що запис екрану вже почалася. Для того щоб зупинити запис поверніться в «Пункт управління» і ще раз натисніть на цю кнопку.

Також при включенні запису екрану можна відкрити меню з додатковими настройками. Для цього потрібно натиснути на кнопку записи і тримайте її довше деякий час. В результаті на екрані з’явиться меню, в якому можна включити запис звуку з мікрофону.

Після зупинки запису, отримані ролики можна знайти в додатку «Фото» в альбомі «Відео». Використовуючи кнопку «Поділитися» ви зможете відправити ці ролики з програми «Фото» в хмарне сховище або на електронну пошту. Також можна підключити iPhone до комп’ютера і скинути ролики безпосередньо, вони будуть лежати в тій же папці, що і ваші фотографії.

Як зробити запис екрану на старих iPhone

Якщо у вас старий iPhone і ви не можете оновити його до iOS 11, то ви можете зробити запис екрану за допомогою альтернативних способів. Наприклад, ви можете записувати екран iPhone за допомогою технології AirPlay. Як ви знаєте, AirPlay дозволяє передавати зображення з екрану смартфона на інші пристрої. І якщо передати зображення на настільний комп’ютер, то його можна буде записувати вже на комп’ютері за допомогою будь-якої програми. Єдина складність. це забезпечення прийому зображення з AirPlay. Для цього на комп’ютер потрібно поставити спеціальну програму. Для цієї мети на комп’ютері можна використовувати такі програми як Reflector, AirServer або LonelyScreen AirPlay Receiver.

У користувачів комп’ютерів з операційною системою MacOS є ще один варіант. запис екрану за допомогою програми QuickTime Player. Для цього потрібно підключити iPhone до комп’ютера і дозволити до нього доступ підтвердивши запит «Довіряти цьому комп’ютеру?». Після цього потрібно запустити QuickTime Player, відкрити меню «Файл», перейти в «Новий відеозапис» і включити «Запис екрану мобільного пристрою».

READ  Як налаштувати інтернет фенікс на телефоні

Також ви можете зробити запис екрану за допомогою програми iTools. Ця програма є цілим набором утиліт для роботи з iPhone і іншими пристроями від Apple. Серед її можливостей є і функція дублювання екрану на комп’ютер. Для включення цієї функції потрібно відкрити iTools, підключити iPhone по кабелю і включити Real-Time Desktop на вкладці Toolbox. Після чого для включення запису екрану iPhone потрібно натиснути на кнопку Record.

Включення запису з екрану на iOS 11

 • Закрийте «Налаштування»
 • Проведіть по екрану знизу вгору, щоб відкрити Пункт управління
 • Натисніть з’явилася нову кнопку «Запис екрану», щоб почати запис iOS 11

Як записати відео з екрану iPhone і iPad

Запис екрану на iOS не є новою функцією. Протягом довгого часу були офіційні і неофіційні способи зробити це. Різниця сьогодні в тому, що iOS 11 є першою з мобільних операційних систем Apple, яка представляє запис з екрана в якості вбудованої функції.

В даний час iOS 11 знаходиться на бета-тестуванні, тому дана функція може змінитися або навіть може бути скасована до релізу фінальної версії, але це відмінна функція, яка вже доступна для всіх бажаючих взяти участь в програмі бета-тестування.

Раніше користувачам iOS, які хотіли записати екран свого пристрою, доводилося робити це, підключивши його до Mac. В iOS 11 процес набагато спрощений і не вимагає участі сторонніх пристроїв. Для нової функції навіть передбачений перемикач в Пункті управління. Завдяки запису екрану на iOS 11 ви зможете допомагати членам сім’ї в їх проблемах з додатками, записувати помилки для відправки розробникам або навіть створювати відео з використанням додатків. Давайте подивимося, як ви можете включити запис з екрана iOS 11.

Поради по запису екрану

Оскільки запис відео з екрану в iOS 11 фіксує все, що ви робите, вона також захопить і ті моменти, коли ви закриваєте Пункт управління або зупиняєте запис. Щоб ваші відео виглядали трохи чистіше, обов’язково обрізайте першу і останню кілька секунд відео в програму «Фотографії».

Іншим потенційним дратівливим обставиною при запису екрану будуть повідомлення. Увімкніть функцію «Не турбувати» або переведіть пристрій в Авіарежім, щоб повідомлення не заважали процесу запису.

Коли ви починаєте запис екрану на пристрої iOS, функція також фіксує поточний рядок стану. У кадр можуть потрапити низький рівень заряду батареї і низький рівень сигналу. Якщо ви хочете отримати чистий зовнішній вигляд 100%.ной батареї і повного сигналу, ваш кращий варіант. підключити його до вашого Mac.

Для цього ви повинні запустити всі дії, як ніби ви збираєтеся записувати екран пристрою на свій Mac, але замість цього почніть запис з вашого пристрою iOS. При використанні даного методу iOS продемонструє вашу батарею як повну на 100%, а також покаже повний сигнал мережі.

На iOS 11 запис екрану фіксує тільки те, що відображається на вашому дисплеї, а не звук, що надходить з додатку, який ви переглядаєте. Однак у вас є можливість включити запис з мікрофону. Для цього за допомогою 3D Touch виберіть в перемикачі Screen Recording пункт «Microphone Audio».

Тепер ви знаєте як використовувати ще одну нову можливість iOS 11 і вище. Якщо у вас є будь-які доповнення, напишіть їх у коментарях.

RecordMyScreen

Програма Рекорд травня Скрін дозволяє записувати відеоролики не тільки на старих телефонах, починаючи з iPhone 3GS, а й на гаджетах з неофіційною версією платформи. джілбрейком. Тому власники телефонів, які встановили не підтримуються компанією Apple прошивки, теж можуть робити запис відеороликів. Причому, на відміну від iREC, програма абсолютно безкоштовно доступна на Github.

Перед тим як записати відео з екрану iPhone, програму слід завантажити, встановити і запустити в роботу. Звук може записуватися і з програми, для якого робиться скрінкасти, і з вбудованого мікрофона. Дані зберігаються у вигляді файлу MP4 з частотою 30 кадрів в секунду і можуть відразу завантажуватися як в галерею фото і відео, так і в хмарне сховище.

Серед плюсів програми. підтримка iOS 6.1, завдяки якій вона запуститься навіть на старих айфонах, не кажучи про сучасних моделях. За рахунок апаратного прискорення запис відео не уповільнює роботу телефону. важлива особливість для власників старих гаджетів. Перед тим, як знімати відео з екрану на iPhone, користувач може вручну вибрати орієнтацію дисплея і якість ролика.

READ  Як оновити додатки на iPhone 13

Для комп’ютерів з ОС Windows

Власник PC з Windows може зробити скрін відео з iPhone, встановивши стороннє ПО, яка приймає трансляцію через AirPlay. протоколу для бездротової передачі відео на інші пристрої. Для цього можна скористатися, наприклад, утилітою LonelyScreen AirPlay Receiver, що працює з сучасними версіями Віндоус (починаючи з 7-ї версії). Переваги цієї програми. безкоштовне розповсюдження і невеликий розмір.

Для відеозахвату з мобільного пристрою слід виконати такі дії:

 • Запустити програму на комп’ютері.
 • На підключеному до тієї ж мережі iPhone перейти до «Пункту управління» та вибрати повтор екрана.
 • Знайти в списку доступних пристроїв і додатків утиліту LonelyScreen і вибрати її для передачі відео. Після цього на екрані PC буде відображатися все, що робиться на iPhone.

Для того щоб записувати відеоролики в Windows 10 найпростіше скористатися вбудованими опціями, одночасно натиснувши на клавіші WinG для запуску ігрової панелі. Користувачеві PC з 7-ї або 8-й версією операційної системи доведеться встановлювати стороннє ПО для відеозахвату. наприклад, NVIDIA ShadowPlay або Open Broadcaster Software.

Запис відео за допомогою PC

Крім використання програм, що завантажуються на мобільний гаджет, є способи, як знімати відео з екрану телефону iPhone за допомогою комп’ютера. Причому, практично будь-якого. навіть з ОС Windows. Важлива умова для початку роботи. необхідність підключення iPhone і PC до однієї мережі за допомогою кабелю або Wi-Fi. Через це для зняття ролика, швидше за все, доведеться перебувати в одному приміщенні з комп’ютером. Зате не доведеться встановлювати додаткове ПЗ, методи підходять для телефонів будь-якої моделі.

Display Recorder

Щоб користуватися програмою досить завантажити Display Recorder, встановити його на iPhone і виконати такі дії:

 • Запустити утиліту і натиснути на кнопку записи. Після цього вгорі здасться червона смуга.
 • Перейти до головного вікна або до програми, дії в якій будуть записуватися.
 • Для припинення запису відео повернутися до додатка і натиснути на кнопку зупинки.

Серед особливостей програми. підтримка операційних систем, починаючи з iOS 6.1. До інших переваг можна віднести автоматичне кодування роликів в формат H264 MP4, можливість вибрати орієнтацію екрану і якість запису. Створене відео автоматично експортується в бібліотеку смартфона.

Ще один спосіб, як записати відео з екрану на iPhone. використовувати додаток iREC. Від вам потрібно тільки:

 • Завантажити та встановити програму.
 • Запустити і вказати назву майбутнього відеоролика.
 • Натиснути на кнопку початку запису і виконати всі дії, для яких потрібно зробити скрінкасти.
 • Зупинити запис, вибравши її збереження на телефоні.

Мінус програми. необхідність заплатити 2.99 розробникам. Зате серед плюсів є підтримка платформ, починаючи з iOS 7, на яких працюють навіть такі старі моделі, як iPhone 4. Крім того, додаток підтримує Айпад і айподи, і може не тільки зняти відеоролик зі звуком, але і записати розмови по мобільному зв’язку, Skype або будь-якого месенджер.

Варіанти для нових смартфонів

При використанні більш сучасних версій телефонів можна обійтися без установки стороннього ПО. Власникам моделей з системою iOS 11 і вище, на якій можуть працювати айфони від iPhone від 5s, досить використовувати вбудовані функції. Для видеозахвата виконують такі дії:

 • Відкривають настроїти елементи керування.
 • У списку «Ще елементи управління» вибирають пункт запису екрану, натискаючи значок «плюс».
 • Виходять з налаштувань і запускають запис з «Пункту управління» телефону.
 • Виконують всі дії, які потрібно записати, і вимикають роботу вбудованої утиліти повторним натисканням на ту ж кнопку.

Швидке натискання на значок початку запису дозволяє включати збереження скрінкасти без звуку. При сильному натисканні на екрані відкриється меню, в якому можна включити мікрофон. Ролики зберігаються в форматі MP4 з високою частотою кадрів (до 50 к / сек і вище).

Як записати відео з екрану старого iPhone

Власникам телефонів старих моделей, починаючи з iPhone 3GS, перед тим як зробити відео екрану на iPhone доведеться завантажити спеціальну утиліту. Серед найпопулярніших програм. Display Recorder, iREC і RecordMyScreen. Причому, якщо дві перші підійдуть для офіційно підтримуваних версій iOS, остання призначена для джейлбрейка.

Як записати відео з екрану iPhone

Власнику будь-якого мобільного гаджета, в тому числі Apple, може знадобитися записати відео з екрану смартфона. тобто, зробити скрінкасти. Як це працює на айфонах, розповідаємо в нашій статті.

Є кілька різних способів записати відео з екрану iPhone: починаючи з найперших моделей, випущених ще в 2009 році. При наявності більш свіжого смартфона зробити це ще простіше, навіть без установки додаткового програмного забезпечення. досить вбудованих можливостей iOS 11, 12 або 13.

READ  Заблокувати iPhone віддалено

RecPro

Додаток дозволяє записувати екран телефону з Face Cam в HD-якості, а потім редагувати запис, використовуючи масу функцій софта:

 • Вставляти і редагувати реакцію з аудіо коментарями.
 • Управляти швидкістю відтворення.
 • Встановлювати розмір 1: 1, 4: 5, 16:18, 16: 9, 9:16, 3: 4, 4: 3, 2: 3, 3: 2, 2: 1, 1: 2.
 • додавати текст.
 • Додавати будь-який з 15 фільтрів.
 • Додавати стікери з десяти пачок наклейок з безліччю варіацій на всі випадки життя.
 • повертати відео.
 • міняти фон.
 • Ділитися безпосередньо з програми.

RecPro сумісний з усіма пристроями з iOS 11 і вище.

 • Екранний рекордер Premium. 399 руб.
 • RecPro Premium. 799 руб. на один місяць
 • RecPro Premium. 2 350 руб. на один рік

Преміум-аккаунт видаляє всі оголошення, обмеження на час запису і відкриває доступ до ексклюзивних функцій.

Записати відео з екрану iPhone за допомогою сторонніх додатків

Записати відео екрану можна і за допомогою сторонніх додатків. Навіщо, якщо є вбудований інструмент? Справа в тому, що спеціальний софт дозволяє виконати постобработку матеріалу, наприклад, додати свою звукову доріжку, імпортувати контент з бібліотеки, записати власні коментарі з мікрофона, обрізати і редагувати звукові доріжки.

Як зробити запис екрану зі звуком на iPhone

У статті докладно описали три нескладних способу записати відео з екрану iPhone зі звуком

iPhone за замовчуванням веде запис екрану без звуку. Але такий варіант підходить не всім. Записати відеоінструкцію з коментарями або скрінкасти ігрового процесу з оригінальним звуковим супроводом. затребувана завдання для багатьох користувачів. Як бути?

Записати відео з екрану iPhone і iPad вбудованими засобами

Насправді записати відео екрану зі звуком в iPhone легко, але ця функція реалізована не очевидно, тому вимагає інструкції.

 • Для початку додайте кнопку запису екрану в «Пункт управління»:

Натисніть зелений плюсик поруч з параметром «Запис екрану».

 • На iPhone X або більш пізньої моделі смахніте вниз від правого верхнього краю екрану. На більш ранніх моделях. вгору від нижнього краю будь-якого екрану.
 • Довгим натисненням утримуйте сірий значок «запис» і натисніть «Мікрофон».
 • Натисніть «Почати запис» і дочекайтеся завершення трисекундного зворотного відліку. Статусна рядок або область з годинником забарвиться в червоний колір.
 • Щоб зупинити запис, повторно натисніть на кнопку запису або торкніться рядка стану у верхній частині екрану і виберіть «Зупинити».
 • Відеозапис автоматично зберігається і доступна в програму «Фотографії».

RECGO

Ця програма дозволяє записувати улюблені ігри, додатки, відеодзвінки і екранне аудіо для навчальних посібників і відео-демонстрацій на iPhone або iPad. Після запису екрану файл теж можна редагувати. Набір інструментів схожий з RecPro.

Как включить или отключить поворот экрана на айфоне

Вийшло відео у високій роздільній здатності можна завантажувати в. YouTube, Instagram відразу з програми. У безкоштовної версії присутній водяний знак. Його видалення коштує 149 руб.

 • RECGO PRO. 329 руб. на один місяць
 • Повний дозвіл. 149 руб.

Как включить или отключить поворот экрана на айфоне? Блокировка автоповорота экрана iPhone?

Записати відео з екрану iPhone за допомогою комп’ютера

Власникам Mac, можливо, буде зручно вести запис екрану iPhone за допомогою комп’ютера. Для цього знадобиться тільки кабель.

 • Підключіть телефон або планшет до MacBook або iMac.
 • Запустіть QuickTime Player на Mac.
 • Виберіть в меню програми «Файл» → «Новий відеозапис».
 • Коли відкриється запис відео з веб-камери, переведіть її на запис екрану мобільного пристрою. Для цього натисніть на стрілку поруч із кнопкою запису і виберіть ваш пристрій.
 • Виберіть джерело звуку.
 • Натисніть кнопку записи, щоб почати процес. Для зупинки натисніть кнопку «Стоп».
 • В меню QuickTime Player натисніть «Файл» → «Зберегти».

У QuickTime Player ви можете також записувати екран Mac. Такий спосіб буде зручний тим, що відеозапис одразу збережеться в пам’яті комп’ютера, де з нею вже можна буде продовжувати працювати.

До речі, вести запис екрану телефону можна і з комп’ютера Windows. Для цього є спеціальна програма LonelyScreen AirPlay Receiver.

BETATECH.COM.UA 2022