Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як встановити час на екрані смартфона

Table of Contents

Що робити, якщо час збивається

Причини відмінностей актуального часу від відображення на дисплеї телефону:

 • заміна акумулятора;
 • перезавантаження телефону;
 • зараження вірусами, які заважають роботі системи.

У першому випадку годинник може збиватися, якщо користувач діставав акумулятор з пристрою. При повторній активації потрібно знову ввести показники часу.

Важливо! Нові смартфони відрізняються наявністю незнімного акумулятора. Тому показники будуть рідше збиватися.

Потрібно почистити пам’ять смартфона, якщо після перезавантаження обнуляється час. Для вирішення проблеми можна встановити автоматичні настройки.

Віруси погано впливають на робочий стан і функції гаджета. Для перевірки пристрою необхідна антивірусна програма.

встановити, екрані, смартфона

Помилка в відображенні інформації

Автоматична і ручна настройка

Для економії власник може скористатися автоматичним режимом для призначення параметрів на Android-смартфоні. При автоматичному виборі SIM-карта телефону сама призначає тимчасову інформацію.

Змінити показники можна наступним чином:

 • Перейти в налаштування апарату.
 • Вибрати рубрику «Дата і час».
 • Встановити галочку поруч з фразою «Використовувати час і часовий пояс мережі».

Налаштування дати і часу на Android смартфоні

Важливо! При некоректному визначенні часового поясу слід вручну налаштувати показник.

Как поменять стиль часов на экране блокировки в MIUI 10.3.2.0

Замість автоматичної установки користувач має право вибрати ручний формат вводу даних. Дізнатися актуальний час в регіоні знаходження допоможе пошуковик в браузері. Інструкція для змін в самостійному режимі:

 • Перейти в профіль «Дати і час».
 • Встановити часовий пояс, по місцю проживання.
 • Ввести числа для установки потрібних параметрів починаючи з поточної дати.

Спосіб має кілька недоліків. Потрібно знайти актуальний час перед налаштуванням. Під час подорожей потрібно пам’ятати про зміни часового поясу, інакше годинник будуть показувати неправильний час.

Як налаштувати час на смартфоні з Android

Розібратися з тим, як налаштувати час на смартфоні, вдасться будь-якому користувачеві сучасного розумного пристрою. Опція відображення дати і часу допомагає відмінно в організації робочого процесу.

Як вивести на основний екран і екран блокування

Час знаходиться в лівому верхньому кутку на Android смартфоні. На основному екрані гаджета можна застосувати головні настройки або віджети.

 • Перейти на робочий екран. Утримувати вільне місце пальцем.
 • Уточнити за категорією «Віджети».
 • Додати годинник зі списку.

Якщо годинник не відображаються на дисплеї після установки призначеної програми, то допоможуть інструкції нижче:

 • перейти в налаштування пристрою;
 • вибрати пункт «Екран»;
 • знайти і змінити параметри заставки;
 • відзначити пункт «Годинник».

Віджет з часом на екрані блокування

Як додати годинник інших регіонів

Класичні віджети допоможуть у відображенні джерела з усіх міст:

 • Вибрати програму «Годинник» зі стандартного набору.
 • Внизу екрана перейти в розділ «Світовий час».
 • Знайти потрібне місто через рядок пошуку і додати.
 • Для зміни порядку регіонів в переліку утримувати позицію з містом і перемістити в потрібне місце в списку.
 • Для видалення міста утримувати його назву і перетягнути до нижньої частини дисплея.

Як налаштувати час / дату на смартфонах Honor і Huawei: способи, інструкція

Як поміняти час на Honor і Huawei. питання популярний, оскільки життя сучасних людей залежить від часу. Деякі навмисно переводять годинник на кілька хвилин вперед або назад. Але в будь-якому випадку рано чи пізно у всіх виникає проблема з тим, що час і дата виставлені невірно і потрібно щось з цим робити.

сторонні додаток

Встановлювати і налаштовувати необхідну інформацію можна також за допомогою сторонніх додатків.

Чому збивається час на телефоні Honor і Huawei

Спочатку дані на мобільних телефонах синхронізувати з даними стільникових операторів від вишок мобільного зв’язку. Однак більш точною є інформація, що отримується через мережевий протокол NTP. Але такий підтримується не всіма смартфонами Huawei, оскільки для його використання необхідні ROOT-права.

Таким чином, через певні помилок з боку мобільного оператора, збивається інформація на телефоні. А через мережу Інтернет час також не може синхронізуватися через відсутність ROOT-прав. Тому найбільш дієвим способом налаштування є ручна.

Годинника за допомогою віджета

Прямо на робочому екрані за допомогою функцій віджета можна налаштувати час на телефоні Huawei і Honor.

 • Один раз натисніть на екранний час. На екрані відобразяться будильники, які ви раніше встановили.
 • Внизу побачите напис «Налаштування». Тапніте на неї.
 • Виберіть «Дата і час».
 • Виконайте ручну настройку годин і дати за алгоритмом, описаним вище в статті.

ClockSync

Додаток під назвою ClockSync користується популярністю серед користувачів Google Play. А все завдяки широкому функціоналу, який дозволяє здійснити синхронізацію і настройку часу смартфона Honor через мережу Інтернет з перевіреними серверами. Програма буде корисною тим, у кого оператор не підтримує NITZ (автосінхронізаціі часу), інформація передається невірно або ж години збиваються навіть незважаючи на автоматичний режим.

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

 • Автоматичний. Для цього режиму потрібно рутірованіе смартфона. Дані налаштовуються автоматично з точністю 1-20 мілісекунд. Також додатково є можливість вести і подивитися статистику.
 • Ручний. Для цього режиму ROOT-права не потрібні. Режим дає можливість ручним способом встановити дату і годинник. Щоб змінити установки годинника пропонується спеціальний помічник. Також є додаткова функція. смартфон видасть звуковий сигнал, коли різниця між фактичним і встановленим часом досягне певної величини.

До доповненням також відноситься можливість побачити, коли була здійснена крайня синхронізація, детальні відомості про сервер і багато іншого.

Як прибрати час з екрану блокування?

Розробники смартфонів Honor і Huawei не передбачили повноцінної можливості налаштовувати робочий стіл і екран блокування, тому жодного зручного способу повністю прибрати час з дисплея не існує (щоправда, іноді в налаштуваннях подібна функція все ж таки присутня). Більш того, після поновлення Android до останньої версії у користувачів пропала можливість встановлювати сторонні лаунчер, які змінюють зовнішній вигляд екрану, а тому краще відразу залишити затію і змиритися з присутністю годин. Але найбільш завзяті особистості можуть спробувати внести зміни в роботу пристрою.

READ  Дізнатися як записано в телефоні у інших

Як перемістити час на екрані блокування Honor і Huawei?

Щоб зрушити або перемістити віджет з часом на інше місце, знадобиться заново налаштувати тему робочого столу. Для цього потрібно:

 • зайти в налаштування смартфона;
 • відкрити розділ, присвячений безпеці, і переключитися на підрозділ екрану блокування;
 • перейти на вкладку «стиль екрану» і вибрати із запропонованих варіантів найбільш підходящий, орієнтуючись на запропоноване розробниками місце розташування значків і іконок;
 • зберегти внесені зміни.

Інших способів переміщення не передбачено, але власники телефонів мають можливість розширити кількість доступних для використання стилів в додатку «теми».

Як перемістити, прибрати і повернути час на екрані блокування Huawei і Honor

Перемістити час на екрані блокування не так просто, як здається більшості користувачів, оскільки використовувана виробником Huawei і Honor оболонка EMUI має певні обмеження. Їх можна назвати позитивними, оскільки вони вносять порядок у роботу смартфона, але деякі особливості роботи операційної системи роблять використання телефону незручним. Це стосується і самостійного розміщення користувачем значків і часу.

відключаємо час

Найпростіший спосіб відключити відображення дати полягає в перепрошивке телефону. Але користувачам варто враховувати, що подібні дії не завжди призводять до бажаного результату, а виробник не дозволяє вносити зміни в. Тобто, в разі вчинення помилки, права на гарантійне обслуговування у власника гаджета вже не буде, тому можливий ремонт пристрою виявиться платним. Крім того, установка сторонніх програм і прошивка вимагає певних знань і умінь, недосвідченим користувачам не рекомендується ризикувати і вносити серйозні зміни в програмне забезпечення.

Як поставити час на екран блокування?

Зазвичай власникам телефонів не доводиться самостійно встановлювати час на екран блокування, оскільки воно вже присутній за замовчуванням, але, якщо з якихось причин годинник відсутні, їх можна повернути:

 • помінявши стиль монітора в настройках гаджета і вибравши тему з годинником;
 • скачавши і встановивши віджет для робочого столу.

Кожен зазначений підхід однаково ефективний, тому, щоб знову отримати можливість стежити за часом, досить вибрати найбільш зручний спосіб і скористатися ним.

Як прибрати подвійне час на екрані блокування?

Щоб зникли подвійні годинник, що показує різний час, можна:

 • видалити в корзину віджет, який відповідає за відображення часу;
 • поміняти в налаштуваннях тему і встановити варіант без додаткової, непотрібної інформації;
 • знайти в налаштуваннях пункт «подвійні годинник» і деактивувати;
 • скористатися конструктором тим, самостійно створивши оптимальний вид екрану (для просунутих користувачів).

Інших методів, що дозволяють впоратися з проблемою і домогтися потрібного результату, не існує. Тому власникам смартфонів доведеться вибирати з перерахованих вище способів.

Як встановити годинник

Якщо потрібного віджета немає, то швидше за все ви видалили додаток «Годинник» і його потрібно поставити через Play Маркет заново. Інструкція:

Запустіть Play Маркет і в рядку пошуку наберіть «Годинник». У списку знайдіть і виберіть програму від компанії Google LLC. Це офіційний інструмент для Android, але ви можете використовувати будь-яке інше.

Натисніть «Встановити», щоб почати завантаження і установку.

Після цього годинник з’являться на головному і екрані блокування. Якщо цього не відбулося, то додайте їх самостійно, дотримуючись інструкції, описаної вище.

Як поставити годинник на екран блокування Android

Практично на всіх Android пристроях годинник за замовчуванням відображаються на екрані блокування.

Как установить часы на экран телефона?

На деяких моделях смартфонів може знадобитися встановити додатковий додаток або додати їх через віджети. Якщо ви випадково видалили годинник з екрану блокування і не знаєте як повернути їх назад, то далі ми докладно розповімо як це зробити.

Як повернути годинник через віджети

На багатьох смартфонах годинник, що відображається на головному екрані, автоматично дублюються на екрані блокування. Якщо ви випадково або спеціально їх приберете, то вони пропадуть і там, і там. Як вивести годинник на екран телефону:

Зробіть довге натискання в будь-якій вільній області на головному екрані та дочекайтеся появи в нижній частині екрана додаткового меню.

Натисніть «Віджети» і в який з’явився екрані знайдіть додаток «Годинник».

Тапніте на потрібний віджет і утримуйте його, а потім помістіть на вільну частину екрану.

Після цього годинник повинні з’явитися на головному і екрані блокування. При бажанні ви можете вибрати аналоговий або цифровий дисплей.

Як повернути годинник через налаштування

Якщо годинник все одно не з’являються там де потрібно, то швидше за все вам потрібно включити заставку. Зробити це можна через настройки. Як встановити годинник на екран блокування:

Відкрийте меню «Налаштування» і в розділі «Пристрій» виберіть «Екран».

Натисніть на пункт «Заставка». При необхідності пересуньте повзунок в стан «Включено».

Переконайтеся, що в налаштуваннях заставки обрані «Годинник». Якщо ви використовуєте стороннє додаток, то вкажіть потрібне.

В налаштуваннях заставки натисніть на кнопку «Показати більше» у вигляді трьох точок і в меню оберіть пункт «Коли запускати заставку».

Натисніть «Завжди», щоб годинник з’являлися на екрані блокування постійно. Або вкажіть потрібний параметр.

Після цього годинник будуть з’являтися не тільки при блокуванні, а й при вимкненому екрані. Для економії заряду акумулятора даний параметр можна відключити в будь-який час. Якщо ви хочете встановити годинник на екран блокування, то не обов’язково використовувати офіційний додаток. Спробуйте завантажити будь-яке інше, через Play Маркет.

Як прибрати годинник з екрану блокування Android

Зробити це можна різними способами, причому кожен з них підходить для тієї чи іншої версії ОС або гаджета виробника. Так, на деяких телефонах завдяки власній оболонці можна взагалі вимкнути годинник і прибрати їх з головного і блокувального вікон.

Важливо! На Honor і Huawei такої опції немає, так як їх EMUI не дозволяє цього робити.

 • Перейти в «Налаштування».
 • Знайти розділ з зазначенням дати і часу.
 • Натиснути на «Подвійні годинник» і деактивувати їх.

Для більшості телефонів підходить інструкція по стандартному видалення:

 • Виконати перехід в «Налаштування».
 • Знайти розділ «Безпека та блокування».
 • Перейти в управління віджетами і відключити їх.

Зверніть увагу! Можна просто натиснути на віджет годин, утримуючи їх до появи можливості перенесення, і перетягнути його в сторону значка з кошиком. Після цього потрібно підтвердити видалення.

Прибрати годинник можна різними шляхами, все залежить від того, як вони були додані

Віджет годинник

 • Перейти в Play Маркет.
 • Ввести в пошуку «віджет годин».
 • Вибрати першу офіційну прошивку від Google.
 • Виконати її стрибка і установку.

Це допоможе відновити втрачений віджет і помістити його на екран блокування. Після цього питань про те, як повернути час на екран телефону Android, більше не буде.

Зменшити або збільшити розмір годин

На більшості пристроїв змінити колір Вашого годинника одного і того ж формату не можна. Це пов’язано з тим, що віджет спочатку робиться на певну кількість одиниць. За одну одиницю приймають розмір одного зі сторін стандартної квадратної іконки.

Зверніть увагу! Можливі випадки, що програма і її відображення опрацьовані, тоді цілком можна вибрати віджет певного розміру, але буває це рідко.

Набагато частіше під зміною розмірів мають на увазі зміна не тільки розміру годин, але і стилю або теми. Для цього натискають і утримують обраної програми до тих пір, поки воно не почне рухатися за пальцем. Далі виконують його видалення, а на його місце встановлюють новий віджет.

Як змінити і налаштувати годинник на екрані блокування в Android

Годинник можна не тільки додавати або видаляти, а й повноцінно редагувати їх, змінюючи позицію і зменшуючи або збільшуючи розміри віджета. На одних моделях телефонів цього робити не можна, а на інших можна налаштувати навіть більше функцій.

READ  Як поставити куплений рингтон на iPhone

Як додати віджет годин на робочий стіл в Android

Як багато хто знає, віджет не достатньо просто завантажити і встановити за аналогією зі звичайною програмою. Його слід розмістити на робочому столі, інакше це буде неефективна витрата ресурсів.

 • Натиснути на будь-який вільний місце на робочому столі (головному меню).
 • Дочекатися виклику контекстного меню, що містить «Віджети», «Налаштування», «Шпалери» і т. Д.
 • Вибрати пункт «Віджети».
 • Відкриється список, який буде включати в себе всі прошивки, доступні до установки на головне вікно на смартфоні. Вибрати необхідні годинник, їх стиль і т. Д.
 • Перенести їх на робочий стіл і вибрати місце для них.

Зверніть увагу! Після цього програма буде переміщена на вільне місце робочого столу. Перемістити її можна, затиснувши палець на ній і рухаючи в будь-яку сторону. Коли функціонал буде на тому місці, де він і повинен бути, палець відпускають.

Як поставити годинник на екран блокування андроїда

Встановлення програм на блокувальний дисплей доступна не для кожного телефону і операційної системи. Виконати це зі сторонніми програмами можна лише від релізу Android 4.0 Ice Cream Sandwich до версії Android 4.4 KitKat.

Віджет погоди. один з найпопулярніших

Конфігурація екрану блокування піддавалася зміни вже не один раз. Найважливіше з цих змін то, що вона просто не працювала більшу частину часу існування операційної системи Android. Віджети на завантажувальний і блокувальний екрани від сторонніх розробників були доступні до застосування лише в період активного використання версії Jelly Bean. Після неї від такого функціоналу відмовилося і більше кількість мікропрограм, які стали просто нікому не потрібні. Їх недоліком також стала постійна реклама або платна версія.

У Play Маркеті доступно багато віджетів російською мовою

Важливо! Так звані замінники блокувального дисплея доставляли і інші проблеми, пов’язані з безпекою. Вся справа в тому, що для їх використання доводилося відключати екран блокування, а це вже саме по собі не дуже добре.

Є системні програми, які просто не зможуть працювати без блокувального екрану, наприклад, Google Pay. Якщо людина активно користується ним, то шукати альтернативу стандартному екрану блокування немає сенсу. Додатків, насправді, маса, але навіть найкращі з них не дотягують до встановленого блокувального дисплея.

Тепер, власне про те, як поставити годинник на заблокованому екрані на Android-смартфоні. Для цього є три способи: за допомогою встановлених віджетів, через викачані віджети і в налаштуваннях гаджета. Далі вони будуть розглянуті більш детально.

через налаштування

Зробити все те ж саме можна і через настройки смартфона. Для цього включають заставку в такий спосіб:

 • Переходять в конфігурації телефону.
 • Знаходять розділ «Пристрій» і підрозділ «Екран» ( «Дисплей»).
 • Активують параметр «Заставка».
 • Вказують в конфігураціях «Годинник» (крім них, є «Google Фото», «Колаж», «Рамка» і «Кольори»).
 • Перейти в контекстне меню по кнопці «Ще» і вибрати пункт «Коли запускати заставку».
 • Вибрати режим «Завжди» для постійного знаходження віджету на екрані.

Після цього годинник будуть постійно відображатися на робочому столі і блокувальному екрані.

Як виставити час в дитячих годиннику

Як і на більшості моделей, встановити час на дитячих Smart-годинах можна відразу ж при першому включенні. Це відбувається:

 • за допомогою введення даних в самих годинах
 • синхронізуючись зі смартфоном
 • за даними мобільної мережі (якщо Baby Watch мають вихід в інтернет)
 • за даними GSM мережі

Для iPhone (watchOS)

Якщо ви власник продукції Apple, налаштувати час на Smart-годинах можна тільки, синхронізуючись з iPhone. Вручну ви можете перевести час на певну кількість хвилин вперед (коли користувач звик, що його годинник поспішають). Про це ми розповімо нижче.

Встановити час на iWatch при підключенні до iPhone:

Виставити призначене для користувача час вручну в годинах:

Для годин Wear OS, сумісних з Android або iPhone

Інструкція підходить для годин, в яких встановлена ​​операційна система Wear OS від Google:

Якщо в годиннику відображається невірні брешемо і дата, переконайтеся, що вони підключені до телефону, а також перевірте правильність даних на самому смартфоні. Може допомогти виставлення часового поясу в годиннику вручну.

Способи установки часу в годинах

Оскільки на ринку існує ціла безліч моделей і видів годин, є кілька варіантів виставити час на Smart-годинах:

 • Автоматично при синхронізації зі смартфоном
 • Вручну через меню налаштувань в годинах
 • За допомогою парного додатки, з яким працює ношений девайс
 • За допомогою SMS-команди (якщо передбачено виробником)
 • Через оператора (за підтримки SIM-карти)

Як встановити час і дату на Smart-годинах

У цій статті ви дізнаєтеся, як встановити час на Smart-годинах, а також його формат і дату.

Розглянемо на прикладах кілька випадків, як налаштувати час на розумних годиннику.

автономні годинник

Smart-годинник, що працюють без підключення до смартфону, як правило, мають власне меню налаштувань, щоб була можливість налаштувати їх без сторонніх коштів.

Такі пристрої повинні бути підключені до мережі інтернет для отримання необхідних даних, таких як час і дата. Нерідко потрібно надбудова часового поясу, щоб ці дані показувалися коректно.

Наприклад, щоб встановити час на китайських Smart-годинах, досить їх включити і при першому запуску вказати пояс, коли відкривається меню настройки дати та часу.

Але також можна це зробити через меню налаштувань в розділі Системні, де ви знайдете пункт Мова і час. Тут може надаватися можливість встановити автоматичну синхронізацію з часом в інтернеті і вибрати відповідний вашому місцезнаходженням пояс.

гібридні годинник

У більшості випадків час в гібридних розумних годинах неможливо налаштувати вручну. Це відбувається автоматично кожного разу, як тільки ви сопрягающей їх зі своїм телефоном (по Bluetooth або через додаток).

Перед сполученням ви повинні виставити правильний час в мобільному девайсі.

Якщо час невірне, спробуйте виконати калібрування через підключений додаток, встановлений в мобільник. Як це робиться, зазначено в інструкції користувача, яка додається до годинника.

Інтерфейс програмного забезпечення створюється таким чином, щоб користувачеві було інтуїтивно зрозуміло, як налаштувати ті чи інші параметри в своєму носимом пристрої. Тому шукайте такий пункт, як Налаштування, Час і Дата, часовий пояс або калібрування.

Як поставити час і погоду на головний екран?

 • Торкніться вільної ділянки на головному екрані та потримайте його.
 • У нижній частині екрана виберіть Віджети.
 • Натисніть на віджет і утримуйте його.
 • Ви побачите зображення головних екранів. Перетягніть годинник на головний екран.

Як повернути настройки на головний екран?

Як змінити інші настройки головного екрана

 • Торкніться вільної ділянки на головному екрані та потримайте.
 • Натисніть Головний екран.

Як повернути смужку Google на екран?

Як скинути налаштування віджета Google Пошуку

 • Відкрийте додаток Google. на телефоні або планшеті Android.
 • У правому нижньому кутку екрану натисніть на значок «Ще» Налаштувати віджет.
 • У нижній частині екрана виберіть Відновити стиль за замовчуванням Готово.

Як повернути годинник на екран блокування?

Як встановити годинник на екран блокування телефону Android

 • На головному екрані в будь-якому вільному місці робимо довге натискання. Внизу екрана має відобразитися додаткове меню.
 • Тиснемо «Віджети».
 • Натискаємо на потрібну міні, потім утримуємо його і розміщуємо у вільній частині екрану.

Як встановити Яндекс погоду на головний екран?

 • Натисніть і утримуйте вільне місце на екрані.
 • У меню, виберіть Віджети.
 • У списку віджетів знайдіть потрібний: Віджет Яндекса, Диска, Карт, Метро, ​​Навігатора, Клавіатури або універсального застосування Яндекс.
 • Натисніть на Віджет і перетягніть його на вільну область екрану.

Як налаштувати час на Honor?

Відкрийте додаток Налаштування, виберіть Система Дата і час. Ви можете: Змінити дату і час: Увімкніть функцію Автонастройка для синхронізації дати та часу пристрою з датою і часом мобільної мережі.

READ  Як правильно заряджати акумулятор смартфона

Як правильно налаштувати час на годиннику?

 • Якщо екран годинника затемнений, торкніться його.
 • Проведіть по екрану зверху вниз.
 • Виберіть «Настройки». Якщо цього пункту немає, проведіть по екрану вліво.
 • Натисніть Системні Дата і час налаштуйте час.

Як встановити годинник і погоду на головний екран?

 • Далі. віджети «Погода».
 • Виберіть потрібний віджет, натисніть на нього і утримуйте, поки не з’явиться можливість перенесення на робочий стіл.
 • Перенесіть віджет і відпустіть палець.
 • Тапніте по іконці у вигляді хмари.

Як встановити час на екрані iPhone?

Використання функції «Екранний час» на iPhone, iPad або iPod touch

 • Перейдіть в розділ «Налаштування» «Екранний час».
 • Натисніть «Включити Екранний час».
 • Натисніть «Продовжити».
 • Виберіть «Це мій [пристрій]» або «Це [пристрій] моєї дитини».

Як встановити час?

Як встановити час, дату і часовий пояс

 • На телефоні відкрийте програму «Годинник».
 • Натисніть «Ще» Налаштування.
 • У розділі «Годинник» виберіть часовий пояс своєї або змініть дату і час. Якщо ви перебуваєте за межами домашнього часового поясу і хочете показати або приховати час в ньому, натисніть Показувати час вдома.

Analog Clock Live

За допомогою нього на робочий стіл встановлюють живі шпалери, які виглядають як традиційний циферблат зі стрілками.

Після завантаження та запуску програми потрібно натиснути «Setting», налаштувати зовнішній вигляд шпалер, їх колір, відображення секундної стрілки і актуальну дату. Потім треба повернутися назад і натиснути «Set wallpaper».

Щоб додати новий годинник на Android-смартфон, використовують і інші програми:

 • DIGI Clock;
 • Sense Flip Clock Weather;
 • Minimalistic Text;
 • Analog clocks widget. simple;
 • Retro Clock Widget і ін.

Вони дозволяють не тільки гнучко налаштувати час і дату, а й змінювати фон, орієнтацію годин, дізнаватися прогноз погоди.

До відома! Щоб встановити подвійні годинник, треба вибрати цей варіант в віджети. На телефоні відобразиться два варіанти годин, що корисно в далеких поїздках, де потрібно знати місцевий час і своє.

Подвійні годинник незамінні для людей, які багато подорожують

Видалення непотрібних годин

Можна затиснути віджет на екрані і перетягнути годинник в кошик або вибрати варіант «Видалити» в меню (не на всіх смартфонах). Це прибере час з екрану, але само застосування не видалить. У будь-який момент його можна знову додати на робочий стіл.

Віджети, встановлені на екрані блокування, відключаються в настройках в розділі «Безпека та блокування» (в інших версіях «Екран блокування»). Треба прибрати відповідну галочку.

Щоб повністю позбавитися від віджетів або додатків, заходять в настройки, потім в «Менеджер програм» і вибирають ті, які більше не потрібні.

Важливо! Якщо додаток пов’язане з операційною системою, його не вийде видалити без Root-прав.

Minimal Clock

Популярний додаток з безліччю різних налаштувань. Скачується і встановлюється так само, як попереднє. Після додавання годині відкриється меню з налаштуваннями, де можна відрегулювати:

 • колір фону;
 • стиль шрифту;
 • формат дати і часу;
 • вид акумулятора і індикатора заряду.

Важливо! Коли настройка завершена, натискають «Зберегти» ( «Save»).

Зміна розміру годин

Іноді, коли користувач встановив новий годинник на екран Android-пристрої, виявляється, що вони закривають шпалери або, навпаки, занадто маленькі. На смартфонах з Android 0.7 і вище можна міняти їх розмір. Також ця функція є в деяких оболонках, які працюють з ранніми версіями ОС.

Щоб збільшити або зменшити годинник, потрібно затиснути цей віджет. Він перетвориться в обмежене поле з маркерами по краях. Рухаючи їх, можна розтягувати і стискати поле, тим самим змінюючи розмір цифр.

Сторонні програми для установки віджета годин

Як можна вивести годинник на екран Android-пристрої? Для цього є деякі програми.

Установка звичайних годин на робочий стіл

У кожному смартфоні є стандартні, вбудовані в операційну систему, віджети. Щоб з їх допомогою додати час, потрібно торкнутися екрану в порожньому місці і затримати палець, поки не відкриється меню.

Час на моніторі смартфона. це зручно, але якщо потрібно, можна його і видалити

Зверніть увагу! У списку треба вибрати пункт «Годинник». У ньому може бути один варіант або кілька, все залежить від виробника телефону і версії Android.

Потім вибрані годинник перетягують на вільний простір. Можна просто торкнутися їх, і циферблат встановиться на робочому столі автоматично.

Always On

Додаток показує час на екрані блокування. Це своєрідний аналог функції смартфонів виробництва Samsung з дисплеями OLED (технологія органічних світлодіодів).

Після скачування потрібно запустити додаток, зайти в налаштування і поставити такі параметри:

 • захист пристрою від перегріву (енергозберігаючий режим);
 • зовнішній вигляд циферблата;
 • правила роботи з пристроєм (правила відключення, варіанти використання батареї і т. д.);
 • жести (наприклад, реакція на свайпи).

Always On включається, коли пристрій заблоковано.

Зверніть увагу! Режим енергозбереження в цьому додатку працює тільки при наявності Root-прав у користувача андроїда.

Як встановити годинник на екран телефону Android

Після прошивки багато користувачів смартфонів Android можуть зіткнутися з тим, що годинник пропадають з головного екрану. Як правило, установка годин і дати на головному екрані займає не більше кількох хвилин. У запропонованому матеріалі викладено алгоритм дій, як повернути годинник на екран Android-смартфона і установці аналогічних нового годинника з Google Play.

Прозорі годинник і погода

Поширений безкоштовний віджет. Додаток займає незначні обсяги пам’яті, має гнучкі настройками. Основними можливостями даного софта є:

 • Інформативні віджети різних варіантів на будь-який смак;
 • Більше кількість шрифтів, тим;
 • Відображається інформація не тільки про час, але і про час, вологості, стан акумуляторі, події в календарі і т.д.

У разі, якщо користувачеві якась інформація не цікава, можна без праці виділити те, що має місце бути на головному екрані, для цього потрібно зробити наступне:

 • Утримуйте на годиннику, поки не з’явиться меню налаштувань;
 • Заходимо у вкладку «Оформлення», після чого вибираємо «Розширені настройки»;
 • Прибираємо галочки навпроти тих пунктів, які нам не цікаві.

Sense Flip Clock Weather

Цей додаток любителям годин в стилі Flip Clock.

Основними особливостями цього додатка є:

 • На вибір даються такі розміри віджетів, як: 4х1, 4х2 і 5х2;
 • Анімація перегортання представлена ​​в декількох варіантах;
 • Завдяки широкому вибору тим, можна поставити ту, яка найбільш доведеться Вам за смаком;
 • Автоматично визначається місце розташування користувача, що дозволить додатком надавати більш точну інформацію за прогнозом.

Інформація про погоду тут також може бути відключена.

Серед аналогічних утиліт також цікавими варіантами стане:

 • Retro Clock Widget. утиліта в стилі ретро з перекидним сторінками. Підійде тим, хто вважає за краще бачити на головному екрані тільки годинник.
 • DIGI Clock. віджет, що володіє безліччю налаштувань, завдяки якому Ваш головний екран заграє новими фарбами.

Як додати годинник?

Крім додавання годин, також можна змінити їх розмір. Зробити це можна в такий спосіб:

 • Натисніть на годинник і утримуйте натискання пару секунд, поки не побачите навколо цифр маркери;
 • Залишається змінити колір Вашого годинника, змінюючи положення маркерів.

Також розглянемо спосіб переміщення і видалення годин:

 • На головному екрані пару секунд утримувати натискання на годиннику;
 • Якщо є необхідність поміняти їх розташування. перетяните годинник в потрібне місце;
 • Для видалення ж, тягніть виділені годинник до позначки «Видалити».

Популярні додатки з годинником

Віджети з графічними модулями крім часу, як правило, несуть в собі ще багато додаткової інформації, такої як погода, наприклад. Нижче представлені найбільш поширені програми для основного екрану.

��︎ Как установить часы на телефон | Часы на экран Android телефона


BETATECH.COM.UA 2022