Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як встановити додаток на телевізор hisense

Як поставити Play Market на телевізор Samsung?

Є погана і хороша новина для власників техніки від південнокорейського гіганта. Хороша в тому, що скачати Play Market на телевізор Samsung можна. Погана. далеко не завжди, багато що залежить від моделі пристрою. Якщо використовується операційна система Android, Play Market для телевізора Samsung можна буде встановити. Більш того, сервіс вже швидше за все там присутній. Ось тільки кількість TV цього виробника з ОС Android вкрай незначна. Переважно це старі моделі або спеціальні серії, які не особливо поширені.

для Samsung на Tizen

Як завантажити і поставити додаток на Samsung Smart TV:

  • Створити обліковий запис в настройках (якщо цього не зробили раніше).
  • Після авторизації в акаунті натискаємо кнопку Smart Hub і вибираємо зі списку Samsung Apps.
  • Вибираємо програму зі списку і натискаємо на кнопку «Встановити».

Як встановити Play Market на Smart TV: Kivi, Bravis, Ergo, Philips, Sony, Toshiba, Xiaomi?

Всі перераховані виробники телевізорів дозволяють завантажити Play Market на їх Smart TV без особливих проблем. Все тому, що вони використовують Android TV. Фірмова операційна система від Google за замовчуванням вже оснащена даним сервісом, і він тут відмінно підтримується. Завантажити Play Market на телевізори Bravis, Kivi, Philips можна у відкритому доступі на вимогу Play Market APK Android TV. З огляду на схожість платформ розглянемо дії для всіх перерахованих TV в одній інструкції.

Як встановити Play Market на Android TV:

  • Відкриваємо програму і входимо в акаунт.
  • Встановлюємо будь-який додаток.

для Samsung на Android TV

Як завантажити Play Market на Smart TV Samsung з Android:

  • Вводимо в Google запит Play Market APK для Android TV. Завантажуємо файл з мережі з будь-якого популярного сайту, рекомендуємо форум 4pda. До речі, в більшості випадків підійде і додаток для смартфона.
  • Запускаємо файл на телевізорі, можливо, для цього в налаштуваннях потрібно буде активувати пункт «З невідомих джерел». Елемент повинен знаходитися в меню «Налаштування» в розділі «Безпека».
  • Чекаємо завершення установки і запускаємо сервіс.
READ  Як підключити телевізор Sony до Bluetooth

Порада! Для завантаження файлу рекомендуємо використовувати смартфон або комп’ютер, а потім його передати на TV. Так буде на порядок простіше і швидше.

Після того, як нам вдалося встановити Play Market на телевізор Samsung, залишається лише авторизуватися в своєму акаунті, знайти додаток і натиснути на кнопку «Встановити». Все робиться рівно так само саме, як і на телефоні.

Чи можна завантажити і встановити Play Market на телевізори Hisense, DEXP, Panasonic?

Перераховані виробники телевізорів вважали за краще піти своїм шляхом, створюючи і просуваючи операційну систему власної розробки. В телевізорах Hisense використовується Vidaa, в DEXP. Opera TV, в Panasonic. Firefox OS.

Як завантажити додатки на Smart TV?

встановити, додаток, телевізор, hisense

Ми допоможемо розібратися, як завантажити і встановити Play Market на телевізор. Щоб інформація була максимально вичерпної, постараємося розглянути ситуації для TV різних виробників, так як відмінності між ними дуже істотні. Також розповімо про альтернативні способи додавання додатків там, де сервіс від Google не підтримується.

пряме завантаження

Будь Android TV має веб-браузер. Відкрийте його і введіть malavida в адресний рядок, щоб отримати доступ до нашого веб-сайту. Як тільки ви зайшли в нього, ви зможете як зазвичай переглядати всі програми і завантажувати ті, які вас цікавлять, натискаючи на зелену кнопку завантажити, яку ви знайдете в будь-якому з наших програм. У цьому випадку вони потраплять у вашій папці завантажень, де ви просто повинні натиснути на APK-файл, щоб почати установку. Знову, переконайтеся, що ваш браузер має дозволу на установку в настройках безпеки!

Чи є у вас USB-порт на вашому телевізорі або Android Box? Один з найбільш практичних способів зробити це. скопіювати APK-файли на USB-накопичувачі на комп’ютері, наприклад, для подальшого завантаження на Android TV.

В цьому випадку відкриваються дві можливості. Ваш Android TV може мати файловий менеджер, за допомогою якого можна дивитися вміст USB-накопичувача, вам просто потрібно перейти в цей каталог і клацнути по APK-файлу, щоб почати установку. Ви надали відповідні дозволи?

READ  Як встановити GTA 5 на телефон

Другий спосіб. якщо ваш Android TV не має вбудованого браузера, але він вам потрібен. Вам доведеться вибрати будь-який інший метод в якості альтернативи, щоб, по крайней мере, мати можливість встановити файловий менеджер, що дозволяє читати вміст зовнішнього накопичувача.

хмарне сховище

Google Drive. це один з сервісів, який зазвичай встановлюється за умовчанням на Android TV. Щоб налаштувати його, вам просто потрібно отримати доступ до даних доступу до вашого профілю від Google, і це спільний простір може бути дуже корисним при установці APK-файлів. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити APK-файли, які ви хочете встановити, в своєму особистому хмарі, а потім отримати доступ до цього хмарі через Google Drive на вашому Android TV, щоб завантажувати файли і запустити їх установку. Те ж саме відноситься і до інших подібних сервісів, таких як Dropbox. І як завжди, переконайтеся, що у них є відповідні дозволи.

Як встановити APK-файл на Android TV

Якщо у вас є Android TV, ви можете встановити APK-файли на нього. Ми покажемо вам всі можливі способи відкриття додатків на вашому телевізорі, Android Box або будь-якому пристрої, де ви використовуєте Android TV

Для установки APK-файлу на Android TV, є кілька методів. З одного боку, процес буде залежати від програми, яку ви хочете встановити, і з іншого, від пристрою, на якому працює Android TV: кожен виробник і кожна версія. має свій процес, тому вам доведеться об’єднати всі методи, щоб встановити свої додатки, і щоб вони працювали належним чином. Крім того, майте на увазі, що не всі Android-додатки 100% сумісні і функціональні на Android TV.

Доступ до налаштувань безпеки Android TV

натисніть Встановити додатки з невідомих джерел.

Натисніть на розділ Невідомі джерела

Переконайтеся, що повзунок вашого веб-браузер, в даному випадку Chrome, перенесуть вправо, який вказує, що у нього є необхідні дозволи для установки додатків, які ми отримуємо через нього. Також переконайтеся, що файловий менеджер має це дозвіл, а також будь-встановлене хмарне сховище. Як ми побачимо нижче, існує кілька способів отримати APK-файл, і в залежності від використовуваного інструменту, який виступає в якості посередника, потрібно це дозвіл для завершення установки.

READ  На якій висоті повинен бути телевізор

Надавайте дозволу вашому веб-браузеру на установку додатків

Наступним кроком складається з переносу APK-файлу, який ви хочете встановити, на ваш Android TV. Як це зробити? Для цього є кілька способів, як ми вже бачили.

Google Play

Якщо жоден з перерахованих варіантів не працюють, Google Play також доступний практично на будь-якому Android TV (і дозволу на установку включені за замовчуванням). Скористайтеся цим, щоб завантажувати та встановлювати будь-який додаток, необхідне в попередніх методах, або, в кінцевому рахунку, завантажувати APK прямо звідти, хоча пропозиція не така велика.

Незалежно від використовуваного методу, останній крок. запустити цей APK-файл. Спосіб зробити це змінюється в залежності від обраного вами методу скачування APK. В цьому випадку ми використовували USB-накопичувач, тому наступний крок. підключити його до вашого Android TV та отримати доступ до файлового менеджера.

Доступ до файлового менеджера Android TV

Увійдіть в USB-накопичувач, використовуючи меню зліва, щоб побачити його вміст, і натисніть на APK, який ви хочете встановити.

Отримайте доступ до USB-накопичувача і натисніть на APK, який хочете встановити

Після запуску установки натисніть кнопку Install в правому нижньому кутку і дочекайтеся завершення процесу.

Підтвердіть установку програми на вашому Android TV

В цей час ви зможете відкрити програму за допомогою кнопки Open або знайти його значок в меню додатків, встановлених на Android TV.

Відкриття програми, встановлене на Android TV

Una cosa que debes tener en cuenta es que no todas las apps de Android son compatibles con Android TV. Pese a que son sistemas operativos muy similares, las características de los dispositivos para los que han sido concebidos condicionan también las funciones de las apps, por lo que aplicaciones creadas para teléfonos móviles o tabletas podrían no funcionar correctamente en un Android TV y al revés. No todos los APKs de Android funcionan al 100% en Android TV.

BETATECH.COM.UA 2022