Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як встановити фото на контакт в телефоні

Table of Contents

перший спосіб

Мабуть, найпростіший спосіб. Але він не підійде для тих людей, які замінили стандартну «Галерею» будь-яким стороннім додатком. Отже, ваш алгоритм дій повинен бути таким:

Зайдіть в «Галерею».

встановити, фото, контакт, телефон

Натисніть на фотографію, яку ви хочете привласнити певного контакту.

Тепер натисніть на три крапки, розташоване в правому верхньому куті.

Виберіть пункт «Встановити картинку як».

Тут необхідно натиснути, як нескладно здогадатися, на кнопку «Фотографія контакту».

Залишилося тільки вибрати в списку тієї людини, виклик якого ви хочете супроводити даними зображенням.

другий спосіб

Найчастіше якщо власник смартфона замислюється про те, як поставити фото на дзвінок в Android, то він згадує саме про цей спосіб. Він полягає в здійсненні не менше простих дій, але часу у вас вони заберуть трохи більше. Отже, дотримуйтесь нашому керівництву:

Зайдіть в телефонну книгу. Для цього натисніть на іконку встановленого додатка «Контакти».

Тепер натисніть на контакт, який ви бажаєте забезпечити знімком.

Натисніть на кнопку «Редагувати». Вона може розташовуватися усередині контекстного меню, вискакує після натискання на три крапки. А може бути виконана у вигляді іконки, яка зображує олівець.

У «голому» Android фотографія контакту розташовується в самій верхній частині показується вікна. Для її заміни потрібно лише натиснути на іконку у вигляді фотоапарата. У фірмових оболонках може знадобитися натискання на три крапки, яке розташовується у верхньому правому куті, після чого вибір відповідного пункту.

У будь-якому випадку вам запропонують кілька варіантів подальших дій. Ви можете видалити фото, замінити його іншим зображенням або зробити знімок прямо зараз. Виберіть потрібний варіант. ми маємо на увазі, що ви будете використовувати фотографію, яка вже є в пам’яті пристрою.

Далі вас можуть запитати про те, яким додатком скористатися, щоб вибрати фотографію. Це абсолютно не важливо. ви можете вибрати як «Галерею», так і якусь іншу програму. аж до файлового менеджера. До речі, на нашому сайті ви можете дізнатися про кращих файлових менеджерах для Android.

Далі вам потрібно вибрати відповідну фотографію.

Система запропонує вам откадріровать картинку (в деяких оболонках цього не відбувається). Знову потрібно вибрати утиліту, за допомогою якої ви будете обрізати зайву частину зображення.

Откадріруйте знімок, після чого натисніть кнопку «Готово» (зазвичай виглядає у вигляді галочки).

От і все. Залишається лише натиснути галочку, закінчивши редагування контакту.

Як поставити фото на контакт в Android?

У далекі часи мобільні телефони не мали контактної книгою. У зв’язку з цим дзвінок супроводжувався лише номером викликає. Пізніше у кожного власника такого пристрою з’явилася можливість привласнювати номерами те чи інше ім’я. А з розвитком смартфонів на екран стало виводитися не тільки ім’я, а й фотографія людини. Однак не всі власники «андроїдів» знають про те, як домогтися реалізації цієї функції. Тому ми вирішили розповісти про те, як встановити фотографію на той чи інший контакт.

Не все так просто

Слід зазначити, що на різних смартфонах операційна система Android може бути реалізована по-різному. Багато виробників встановлюють власну фірмову оболонку, яка може злегка змінити ваш алгоритм дій, що здійснюються для того, щоб поставити фото на контакт в Android.

Але найбільше від конкретної оболонки залежить те, яким чином відображається фотографія при прийомі вхідного дзвінка. У деяких випадках ця картинка має мінімальні розміри, набагато більше місця відводиться імені абонента. В інших оболонках вбудована функція виведення фотографії на весь екран. Але навіть якщо таким ефектом ваш смартфон не має. ніхто не заважає скористатися яким-небудь стороннім додатком. Але наша розповідь сьогодні не про те, а про присвоєння контакту певного зображення.

Підведення підсумків

Це були два способи установки фотографії на контакт. Вони працюють на переважній більшості смартфонів, що функціонують під управлінням будь-якої версії операційної системи Android. Ви можете для цих цілей використовувати і сторонні додатки, але ми не бачимо в цьому великого сенсу.

Як поставити фото на контакт в Aндроід

На будь-якому смартфоні реалізована можливість установки зображення на телефонний контакт. Воно буде відображатися при надходженні вхідних дзвінків від цього контакту і, відповідно, при розмові з ним. У даній статті мова піде про те, як встановити фото на контакт в аксесуарах на базі Android.

Встановлюємо фото на контакт в Android

Для установки фотографії на один з контактів у вашому телефоні не знадобиться ніяких додаткових додатків. Весь процес здійснюється за допомогою стандартних функцій мобільного пристрою, досить слідувати описаному нижче алгоритму.

Зверніть увагу на те, що оформлення інтерфейсу на вашому телефоні може відрізнятися від представленого на скріншотах в цій статті. Однак суть дій не змінюється.

 • Насамперед необхідно зайти в список контактів. Найпростіше це зробити з меню «Телефон», яке часто розташовується на нижній панелі головного екрану. У цьому меню потрібно перейти у вкладку «Контакти».

Вибравши необхідний контакт, натисніть на нього для відкриття докладної інформації. Якщо на вашому смартфоні при одиночному натисканні на контакт відразу відбувається дзвінок, то утримуйте натискання. Далі необхідно натиснути на значок олівця (редагувати).

Після цього відкриються додаткові параметри. Необхідно натиснути на значок фотоапарата, як це показано на зображенні.

Після вибору необхідного зображення залишається лише завершити процес зміни контакту.

На цьому процедуру установки фотографії на контакт в смартфоні можна вважати завершеною.

READ  Як поміняти фото в ютубі з телефону

алгоритм дій

Тепер, коли потрібна вкладка відкрита, розглянемо кілька способів, як в Аndroid поставити фото на контакт

спосіб другий

 • На відкритому раніше контакті в верхньому правому куті натисніть на значок олівця. ви перейдете в пункт «Змінити контакт».
 • Тапніте на області, яка призначена для зображення (з плюсом).

Попередньо отримані або зроблені вами знімки миттєво стануть на виклик при дзвінку одного.

перший спосіб

Ось ми і розглянули найпростіші і зручні для вас способи додавання фотографії на виклик для контакту.

Як поставити фото на контакт в Аndroid

Напевно багатьом з нас подобається, коли фото наших друзів або близьких відображається на девайсе при дзвінку. Це реально і дуже просто зробити, встановивши відповідне зображення на абонента. Сьогодні ми розглянемо, як поставити фотографію на контакт в Аndroid.

Как установить фото на контакт андроид

Як поставити фото на контакт в Android?

Всі сучасні смартфони дозволяють додавати фотографію на контакт в записнику. Це дуже зручно: при дзвінку не потрібно вчитуватися в ім’я абонента, досить тільки поглянути на фотографію. Сьогодні ми розповімо про те, як додати фото на контакт в Android-телефоні.

Приклад буде показаний на основі TouchWiz (Samsung), але на інших прошивках фотографія додається практично також. Дивіться і запам’ятовуйте.

Відкриваємо контакти і вибираємо потрібного користувача. Нехай це буде перший контакт в записнику.

КАК НА SAMSUNG ПОСТАВИТЬ ФОТО НА КОНТАКТ 2020/КАК НА САМСУНГЕ УСТАНОВИТЬ ФОТО НА КОНТАКТ

Так ми потрапили на сторінку контакту. Щоб додати картинку, потрібно натиснути на аватар користувача.

Перед вами з’явиться невелике меню. Натиснувши на пункт «Зробити знімок», відкриється додаток «Камера» і ви зможете зробити знімок, який потім буде використаний в якості фотографії для контакту. Натиснувши на пункт «Картинка», ви зможете вибрати наявну фотографію в телефоні. Ми виберемо другий варіант. «Картинка».

Тут бачимо список папок і картинок в них. Вибираємо папку з картинками, потім вибираємо саме зображення, тапнув по ньому.

Далі ви зможете обрізати вибрану фотографію або вибрати потрібний елемент на зображенні. Потім натисніть на кнопку «Готово».

На сторінці контакту ми побачимо вбрання і буде обрізаним зображенням. Щоб видалити картинку, натисніть на значок у вигляді олівця.

В налаштуваннях контакту тапніте на фотографію, після чого з’явиться меню, за допомогою якого ви зможете видалити зображення або замінити його.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

способу установки фото на контакт в Android телефоні

Далі можете познайомитися з деякими з таких додатків. Є як платні варіанти, так і безкоштовні.

Ultimate Caller ID Screen HD

Серед інших функцій варто виділити чорний список і блокування викликів. Мабуть, родзинкою Ultimate Caller ID Screen HD є можливість відхилити вхідний дзвінок, при цьому, не натискаючи ніяких кнопок. Для цього потрібно просто взяти телефон в руки і перевернути його екраном вниз.

Full Screen Caller ID PRO

Як свідчить статистика, сьогодні це одне з найпопулярніших додатків в своїй тематиці. Full Screen Caller ID PRO вміє встановлювати на контакти знімки з пам’яті пристрою, відразу з камери або навіть брати картинку з аккаунта. При цьому можна скористатися багатофункціональної налаштуванням дизайну. вибрати найкращий на ваш погляд шрифт і колір тексту.

Цікава і дуже крута фішка цього додатка. читання вголос імені абонента при вхідному дзвінку.

Як поставити фото на контакт в Android

Після придбання нового або б / у телефону Android кожному з нас хочеться налаштувати пристрій під себе по максимуму. У цьому матеріалі сайт «Мобімануал» пропонує докладну інструкцію, за допомогою якої кожен користувач зможе легко і швидко поставити фотографію на контакт, щоб при дзвінку на екрані показувало зображення що дзвонить. У статті будуть викладені кілька методів, вибирайте для себе найбільш підходящий з них!

Важливо: обов’язково переконайтеся, що контакти перебувають в пам’яті телефону або Google акаунті, оскільки ця функція не працює з тими контактами, які зберігаються на SIM-карті. Тому в разі необхідності спочатку потрібно скопіювати все свої контакти в пам’ять телефону.

Програми для установки фото на контакт і вхідний дзвінок

Функціонал деяких з них дозволяє зробити найтоншу налаштування і домогтися бажаного результату всього за кілька простих кроків.

HD Caller ID

Безкоштовний додаток з широкими можливостями. Як і інші перераховані вище, відображає якісне фото абонента при дзвінку або SMS повідомленні на весь екран Android пристрої.

Інтерфейс і управління функціями HD Caller ID гранично прості і інтуїтивно зрозумілі.

Встановлюємо фото контакту на дзвінок

Встановити фотографію або картинку на контакт можна різними способами. Нижче ми докладно опишемо, як це зробити.

За допомогою стандартних інструментів Android

Для того, щоб скористатися цими способами, контакти повинні бути збережені в пам’яті телефону, або в вашому Google-акаунті. Якщо телефонні номери зберігалися в пам’яті SIM, то необхідно попередньо скопіювати їх в пам’ять телефону.

У головному меню відкриваємо додаток «Контакти» ( «Телефонна книга»), вибираємо потрібний контакт, на сторінці контакту натискаємо на місце, де повинна бути картинка. У випадаючому підменю вибираємо потрібну дію, наприклад, «Вибрати з галереї«:

На запит системи «Що використовувати» вибираємо місце зберігання, в даному випадку «Галерея«, з будь-якої папки в галереї знаходимо потрібне фото, натискаємо, на верхній панелі з’явиться напис «обрізати» і рамочка, пересуваємо її пальцем, для вибору фрагмента, який буде відображатися, зберігаємо зміни, поставивши галочку (або «ОК»), готове. Тепер при дзвінку на головному екрані будуть відображатися фото контакту:

В цьому випадку вирушаємо відразу в галерею, в будь-який з пасажирів там папок вибираємо потрібне зображення, відкриваємо, тепер викликаємо меню дій. Це можуть бути три точки на правій стороні верхньої панелі або три рисочки зліва, внизу дисплея. Із списку, вибираємо «Встановити картинку як«, після цього в віконці, що з’явилося вибираємо «Фотографія контакту«:

Відкриються контакти, знаходимо той, на який будемо ставити зображення, після чого на зображенні ми побачимо рамку, пересуваємо її пальцем, вибираючи потрібний фрагмент, зберігаємо ( «ОК«):

Як поставити фото на контакт в Android. близькі люди завжди поруч

Завдяки можливостям відкритої операційної системи Android кожен користувач має можливість налаштувати свій смартфон, що називається «під себе». Наприклад, поставити свою мелодію на контакт. А сьогодні ви дізнаєтеся, як поставити фото на контакт в Android.

За допомогою спеціального софту

Існують додатки, які не тільки здатні прекрасно справлятися із завданням установки фото на контакт, але і виконувати ряд інших корисних функцій. Як вони працюють ми подивимося на прикладі ідентифікатора Ultimate Caller ID Screen HD.

READ  Як відкрити буфер обміну на телефоні

Кілька слів про саму програму. Ultimate Caller ID здатна виводити потрібну картинку на весь екран, а також виконує функції менеджера зображень контактів. Крім того, за допомогою цього додатка можливе блокування вхідних дзвінків або скидання виклику, для цього достатньо просто перевернути смартфон екраном вниз.

Взагалі, варто відзначити, що управління функціями гранично просте, а інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому працювати з додатком дуже легко.

Как установить фото на контакт в телефоне Андроид

Отже, встановлюємо програму Ultimate Caller ID з Google Play, на верхній панелі можна вибрати розділ «Зовнішній вигляд«, можна вибрати тему екрану SMS-повідомлень, розмір тексту, приховати ім’я вхідного дзвінка, кнопки, номер і т.д. Натиснувши кнопку «Попередній перегляд» можна побачити, як будуть виглядати обрані нами параметри. Для установки фото на верхній панелі переходимо в розділ «Налаштування«, там натискаємо «Менеджер контактів», перед нами відкриється телефонна книга, в якій навпроти кожного контакту варто зображення за замовчуванням. Тепер із запропонованих місць зберігання фотографій вибираємо потрібне (можна, до речі, вибрати і встановити відео на вхідний дзвінок). Я вибрала «З галереї«:

Заходимо в галерею, вибираємо альбом, з якого візьмемо знімок, тут же його можна відредагувати (збільшити або обрізати). Натискаємо на кнопку «Попередній перегляд«, якщо все влаштовує, натискаємо «Готово» (або «ОК«):

Тепер, при дзвінку цього контакту його фото буде відображатися на весь екран.

Звичайно Ultimate Caller ID Screen HD не єдине додаток, який вирішує питання як встановити фото на контакт в Android. Але принцип дій в аналогічних програмах мало чим відрізняється, тому, не бачу сенсу описувати роботу інших установників, просто вибирайте те, яке більше підходить саме вам. А по цій темі мені більше нічого додати. хай щастить!

Іконка в списку контактів

Третій спосіб схожий з другим. За попереднім алгоритмом зайти в меню телефону, а потім. в телефонний довідник. У рядку пошуку ввести ім’я цікавить абонента. Можна відшукати людину за списком, якщо забулося точне ім’я. Затиснути на кілька секунд область, яка призначена для знімка. Далі буде запропоновано вибрати варіант завантаження, який підходить: сфотографувати або завантажити з галереї. Така можливість є не на всіх пристроях, що працюють на Android. Тому якщо цей спосіб не підходить, можна спробувати попередні.

Якщо описана вище функція є в пристрої, то досить буде вибрати варіант “Завантажити фотографію з” Відбудеться перенаправлення в галерею, з якої залишиться взяти потрібне зображення. Далі з’явиться редактор, за допомогою якого необхідно визначити розмір і область відображення картинки. Після підтвердження дій вона буде встановлена ​​і прикріплена до необхідного абоненту. Якщо ж в галереї відсутня знімок, то зробити його можна через камеру мобільного телефону.

Це три найпоширеніші методи, але існує ще як мінімум один.

Підведення підсумків

Це були два способи установки фотографії на контакт. Вони працюють на переважній більшості смартфонів, що функціонують під управлінням будь-якої версії операційної системи Android. Ви можете для цих цілей використовувати і сторонні додатки, але ми не бачимо в цьому великого сенсу.

Набагато приємніше і інформативніше отримувати вхідні дзвінки, коли на екрані висвічується ім’я, номер і фотографія абонента. І якщо внести людини в телефонну книгу зможе кожен, то як поставити фото на контакт в Android знають не всі. Насправді, в цьому немає нічого складного, головне. вибрати правильний спосіб для конкретної моделі смартфона. Давайте детально розглянемо установку картинки, її налаштування, а також спеціальні програми, що дозволяють зробити це швидше.

 • Перейдіть на сторінку з конкретним номером.
 • Натисніть на іконку олівця або кнопці «Редагувати».
 • Клацніть по вже встановленим знімку.
 • Виберіть «Видалити фото».
 • Збережіть зміни клавішею «Ок».

Тепер переконайтеся в тому, що картинка в обраного профілю зникла. При необхідності її повернути скористайтеся інструкцією, представленої вище.

другий спосіб

Найчастіше якщо власник смартфона замислюється про те, як поставити фото на дзвінок в Android, то він згадує саме про цей спосіб. Він полягає в здійсненні не менше простих дій, але часу у вас вони заберуть трохи більше. Отже, дотримуйтесь нашому керівництву:

Зайдіть в телефонну книгу. Для цього натисніть на іконку встановленого додатка «Контакти».

Тепер натисніть на контакт, який ви бажаєте забезпечити знімком.

Натисніть на кнопку «Редагувати». Вона може розташовуватися усередині контекстного меню, вискакує після натискання на три крапки. А може бути виконана у вигляді іконки, яка зображує олівець.

У «голому» Android фотографія контакту розташовується в самій верхній частині показується вікна. Для її заміни потрібно лише натиснути на іконку у вигляді фотоапарата. У фірмових оболонках може знадобитися натискання на три крапки, яке розташовується у верхньому правому куті, після чого вибір відповідного пункту.

У будь-якому випадку вам запропонують кілька варіантів подальших дій. Ви можете видалити фото, замінити його іншим зображенням або зробити знімок прямо зараз. Виберіть потрібний варіант. ми маємо на увазі, що ви будете використовувати фотографію, яка вже є в пам’яті пристрою.

Далі вас можуть запитати про те, яким додатком скористатися, щоб вибрати фотографію. Це абсолютно не важливо. ви можете вибрати як «Галерею», так і якусь іншу програму. аж до файлового менеджера. До речі, на нашому сайті ви можете дізнатися про кращих файлових менеджерах для Android.

Далі вам потрібно вибрати відповідну фотографію.

Система запропонує вам откадріровать картинку (в деяких оболонках цього не відбувається). Знову потрібно вибрати утиліту, за допомогою якої ви будете обрізати зайву частину зображення.

Откадріруйте знімок, після чого натисніть кнопку «Готово» (зазвичай виглядає у вигляді галочки).

От і все. Залишається лише натиснути галочку, закінчивши редагування контакту.

Корисна програма Ultimate Caller ID Screen HD

Якщо жоден з цих способів не підійшов, то можна встановити сторонню утиліту для зміни параметрів відображення фото на контактах з вашої телефонної книги. Вона поширюється через Play Market. Гідність цієї утиліти в тому, що вона має інтуїтивний інтерфейс і розширює можливості вашого смартфона. Основні можливості цієї утиліти:

 • розміщення фото на екран контактів на Android;
 • відображення вхідних SMS на весь екран;
 • великі повідомлення про пропущені дзвінки;
 • можливість складання чорного списку;
 • управління викликами за допомогою жестів;
 • блокування викликів шляхом перевертання телефону.

Існує дві версії цієї програми. безкоштовна і професійна. Вам можна користуватися не всіма функціями утиліти, а тільки необхідними. Відразу після першого використання програми вам потрібно провести його налаштування:

 • Включити перехоплення повідомлень і викликів.
 • Налаштувати види повідомлень, способи відхилення викликів.
 • Вибрати зовнішній вигляд вікна під час отримання виклику. Утиліта пропонує один з п’яти варіантів, але найближчим часом розробники обіцяють розширити можливості.
 • Налаштувати або завантажити тему оформлення для відомих і невідомих контактів. Ви можете встановити різні теми, щоб відразу зрозуміти, хто вам дзвонить.
 • Налаштувати управління жестами викликами і SMS.
 • Налаштувати датчики. Це дозволить вам відхиляти вхідні дзвінки простим переворотом телефону екраном вниз.
 • Якщо вам це необхідно, налаштуйте блокування викликів і чорний список.
 • Останній пункт настройки можна не міняти, він лише допомагає зв’язати внесені вами зміни зі стандартними функціями телефону.
READ  iPhone XS знятий з виробництва

Щоб вирішити іншу проблему, як встановити фото на контакт в Android, необхідно скористатися вбудованим менеджером. Він розташовується в розділі «Налаштування». У вас є кілька варіантів, звідки можна взяти картинку для контакту:

 • зробити знімок;
 • завантажити його з пам’яті телефону з «Галереї»;
 • з соціальної мережі;
 • із запропонованих за замовчуванням картинок.

За допомогою цієї програми допустимо на вхідний дзвінок встановити навіть відео. це виглядає дуже незвично. Після вибору знімка ви зможете його збільшити або обрізати. Після цих маніпуляцій вам залишиться лише натиснути на кнопку «Готово». Обраний фото буде відображатися при вхідному дзвінку нам весь екран.

True Phone

True Phone Телефон Контакти Developer: Hamster Beat Price: Free

Відразу після установки на екрані з’явиться повідомлення, в якому зазначено, що для продовження роботи необхідно надати програмі дозволу. Виконайте цю вимогу, надавши доступ до викликів і включивши накладення поверх інших вікон. Потім натискаємо на кнопку «Почати» і переглядаємо основні можливості софта. У верхній панелі розташовані вкладки «Вибране», «Телефон», «Групи» та «Контакти». Для установки зображення виконаємо перехід в останній розділ. Тепер знаходимо потрібний номер і натискаємо по фонової зображенні. На екрані з’явилося вікно, де пропонується вибрати джерело

Як зробити звичайну картинку контакту

Використати картинку для конкретної людини можна через галерею або настройку контакту. У першому випадку відкриємо сховище знімків і виконаємо рекомендації покрокової інструкції:

 • Відкриваємо потрібну картинку.
 • Тепер натискаємо на «три крапки» вгорі чи внизу зображення.
 • У списку натискаємо по рядку «Встановити картинку як». Назва пункту може відрізнятися, але зміст повинен залишатися тим же.
 • Із запропонованих варіантів вибираємо «Фотографія контакту».
 • Система відкриє перелік наявних телефонних номерів, з яких вибираємо потрібну людину.
 • Підганяємо фотографію під потрібний розмір і натискаємо «Ок».

Для перевірки відкрийте телефонну книгу і переконайтеся в правильності установки картинки. Варто відзначити, що представлений метод підходить тільки для смартфонів з операційною системою нижче Android 8.0. Якщо на телефоні встановлено Android 9 і вище, то скористайтеся цим керівництвом:

 • Відкрийте довідник номерів, клікнувши на іконку на робочому столі.
 • Потім натисніть на номер, для якого потрібно встановити картинку.
 • Клацніть по кнопці, що відповідає за редагування. Найчастіше вона має зображення олівця або ручки, і може бути розташована вгорі або внизу дисплея.
 • Тепер навпаки майбутньої картинки натисніть по іконці фотоапарата. Система запропонує вибрати знімок з галереї, або зробити фотографію прямо зараз. У першому випадку просто знаходите заздалегідь підготовлену картинку і клацає по ній; у другому. робите знімок потрібну людину.
 • Після слід регулювати зображення під відповідний розмір. Для цього наведіть квадратну рамку до найбільш вдалого моменту.
 • В кінці збережіть зміни клавішею «Ок» або галочкою.

При необхідності зробити зображення у всіх номерів. виконайте вказівки інструкції для кожного абонента по-окремо. Найзручніше для цих цілей використовувати перший спосіб, але якщо такий варіант відсутній, то можна завантажити з Google Play спеціальний додаток.

Android

Інструкція для власників телефонів на операційній системі Android наступна:

 • Переходимо в “Налаштування” в “Вотсапе”.
 • Відкриваємо розділ “Профіль аккаунта”.
 • Натискаємо на своє фото профілю.
 • Вибираємо, звідки система завантажить фотографію: вкладка “Галерея” відповідає за кадри, які збережені в пам’яті телефону, а в “Камеру” потрібно перейти, якщо є бажання зробити новий знімок.
 • Натискаємо “Готово”.

Як міняти фото профілю або контакту на комп’ютері

Незважаючи на те що спочатку “WhatsApp” створювався для мобільних пристроїв, розробники постійно оновлюють програму, впроваджуючи нові утиліти.

 • Завантажити та встановити програму на комп’ютер.
 • Відкрити WhatsApp на телефоні.
 • Натиснути розділ “Меню” або “Налаштування” і вибрати WhatsApp Web.
 • Вважати, що висвітився на екрані комп’ютера QR-код.
 • Натиснути “Готово”.

Зміна зображення не викличе складнощів:

 • Заходимо в “Налаштування” онлайн-версії додатка.
 • Наводимо курсор на круглу іконку з фотографією. З’явиться напис “Змінити фото профілю”.
 • Вибираємо, яку дію системі необхідно зробити: зробити нову, завантажити вже наявну або видалити поточну фотографію.
 • Для завершення процедури натискаємо “Готово”.

Як встановити фото профілю в WhatsApp

WhatsApp дозволяє безкоштовно, при наявності у абонентів інтернету, обмінюватися текстовими, голосовими та відеоповідомленнями. Можна спілкуватися удвох або великою компанією, створивши тематичну групу і додавши в неї родичів, друзів або однодумців. Користувачі платформи постійно намагаються привернути до себе увагу різними способами: змінюючи ім’я, статус або відомості про себе. Тому питання про те, як поміняти фото в “WhatsApp”, залишається актуальним.

Як встановити картинку на аватарку в WhatsApp на телефоні

Якісні і яскраві зображення в “WhatsApp” привертають увагу інших користувачів.

Можна поставити власну фотографію або завантажити будь-яку ілюстрацію з інтернету.

Але за законами психології особистий знімок в профілі викликає більший інтерес у співрозмовника, допомагає швидше піти на контакт і встановити довірче спілкування.

За статистикою найчастіше месенджер використовують з мобільних пристроїв, але, незалежно від марки та моделі телефону, загальний принцип використання і редагування облікового запису зберігається.

iPhone

Покроковий план дій для власників смартфонів марки Apple на операційній системі iOS:

 • Заходимо в “Налаштування” месенджера, натиснувши на значок у верхній частині сторінки, вказаний стрілкою.
 • Натискаємо на іконку з написом “Фото”.
 • Вибираємо підходящий варіант: “Зробити знімок”, щоб створити свіжу фотографію, використавши камеру телефону, або “Вибрати фотографію”, якщо хочеться просто змінити картинку, а в пам’яті пристрою вже є готове зображення.
 • Для завершення дій в редакторі натискаємо “Готово”.

Чи можна встановити фотографію без обрізки

Перед установкою картинки в “Вацапе” вона обрізається. В альбом зберігається знімок в первісному розмірі, але вікно аватара відображає його в обрізаному вигляді.

Найкраще це зробити на комп’ютері і вже потім перенести зображення в пам’ять мобільного пристрою. Рекомендовані параметри. 600х600.

Привести зовнішній вигляд аккаунта в “WhatsApp” до бажаного можна з будь-якого пристрою.

BETATECH.COM.UA 2022