Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як встановити фотографію на контакт в телефоні

Не все так просто

Слід зазначити, що на різних смартфонах операційна система Android може бути реалізована по-різному. Багато виробників встановлюють власну фірмову оболонку, яка може злегка змінити ваш алгоритм дій, що здійснюються для того, щоб поставити фото на контакт в Android.

Але найбільше від конкретної оболонки залежить те, яким чином відображається фотографія при прийомі вхідного дзвінка. У деяких випадках ця картинка має мінімальні розміри, набагато більше місця відводиться імені абонента. В інших оболонках вбудована функція виведення фотографії на весь екран. Але навіть якщо таким ефектом ваш смартфон не має. ніхто не заважає скористатися яким-небудь стороннім додатком. Але наша розповідь сьогодні не про те, а про присвоєння контакту певного зображення.

Як поставити фото на контакт в Android?

встановити, фотограф, контакт, телефон

У далекі часи мобільні телефони не мали контактної книгою. У зв’язку з цим дзвінок супроводжувався лише номером викликає. Пізніше у кожного власника такого пристрою з’явилася можливість привласнювати номерами те чи інше ім’я. А з розвитком смартфонів на екран стало виводитися не тільки ім’я, а й фотографія людини. Однак не всі власники «андроїдів» знають про те, як домогтися реалізації цієї функції. Тому ми вирішили розповісти про те, як встановити фотографію на той чи інший контакт.

другий спосіб

Найчастіше якщо власник смартфона замислюється про те, як поставити фото на дзвінок в Android, то він згадує саме про цей спосіб. Він полягає в здійсненні не менше простих дій, але часу у вас вони заберуть трохи більше. Отже, дотримуйтесь нашому керівництву:

Зайдіть в телефонну книгу. Для цього натисніть на іконку встановленого додатка «Контакти».

Тепер натисніть на контакт, який ви бажаєте забезпечити знімком.

Натисніть на кнопку «Редагувати». Вона може розташовуватися усередині контекстного меню, вискакує після натискання на три крапки. А може бути виконана у вигляді іконки, яка зображує олівець.

У «голому» Android фотографія контакту розташовується в самій верхній частині показується вікна. Для її заміни потрібно лише натиснути на іконку у вигляді фотоапарата. У фірмових оболонках може знадобитися натискання на три крапки, яке розташовується у верхньому правому куті, після чого вибір відповідного пункту.

У будь-якому випадку вам запропонують кілька варіантів подальших дій. Ви можете видалити фото, замінити його іншим зображенням або зробити знімок прямо зараз. Виберіть потрібний варіант. ми маємо на увазі, що ви будете використовувати фотографію, яка вже є в пам’яті пристрою.

READ  Як зареєструватися без номера телефону

Далі вас можуть запитати про те, яким додатком скористатися, щоб вибрати фотографію. Це абсолютно не важливо. ви можете вибрати як «Галерею», так і якусь іншу програму. аж до файлового менеджера. До речі, на нашому сайті ви можете дізнатися про кращих файлових менеджерах для Android.

Далі вам потрібно вибрати відповідну фотографію.

Система запропонує вам откадріровать картинку (в деяких оболонках цього не відбувається). Знову потрібно вибрати утиліту, за допомогою якої ви будете обрізати зайву частину зображення.

Откадріруйте знімок, після чого натисніть кнопку «Готово» (зазвичай виглядає у вигляді галочки).

От і все. Залишається лише натиснути галочку, закінчивши редагування контакту.

перший спосіб

Мабуть, найпростіший спосіб. Але він не підійде для тих людей, які замінили стандартну «Галерею» будь-яким стороннім додатком. Отже, ваш алгоритм дій повинен бути таким:

Зайдіть в «Галерею».

Натисніть на фотографію, яку ви хочете привласнити певного контакту.

Тепер натисніть на три крапки, розташоване в правому верхньому куті.

Виберіть пункт «Встановити картинку як».

Тут необхідно натиснути, як нескладно здогадатися, на кнопку «Фотографія контакту».

Залишилося тільки вибрати в списку тієї людини, виклик якого ви хочете супроводити даними зображенням.

Підведення підсумків

Це були два способи установки фотографії на контакт. Вони працюють на переважній більшості смартфонів, що функціонують під управлінням будь-якої версії операційної системи Android. Ви можете для цих цілей використовувати і сторонні додатки, але ми не бачимо в цьому великого сенсу.

спеціальний софт

спосіб 1

 • Тиснемо на додаток «Контакти».
 • Вказуємо необхідний контакт. Тиснемо на місце для картинки на сторінці цього контакту.
 • З’явиться випадає вкладка, в якій тиснемо на необхідну опцію, наприклад, «Вибрати з галереї».

збільшити

Android покаже запит «Що використовувати». Тут необхідно вказати місце зберігання, тут це «Галерея».

Не знаєш як вирішити проблему в роботі свого гаджета і потрібна порада фахівця? На питання відповідає Олексій, майстер по ремонту смартфонів і планшетів в сервісному центре.Напіші мені »

У «Галереї» вибираємо відповідне фото, після чого натискаємо на функцію «Обрізати». Буде продемонстровано рамка, яку можна пересувати пальцем.

Так вказується необхідний фрагмент для відображення контакту. Коли вибір буде готовий, тиснемо «Готово». Після цього при телефонних дзвінках потрібного користувача буде демонструватися на екрані.

КАК НА SAMSUNG ПОСТАВИТЬ ФОТО НА КОНТАКТ 2020/КАК НА САМСУНГЕ УСТАНОВИТЬ ФОТО НА КОНТАКТ

Зверніть увагу, що вхід в Друг Навколо докладно на сайті drugvokrug-s.com

Стандартні інструменти Android

Для роботи з даними способом потрібно, щоб контакти перебували в пам’яті девайса або в обліковий запис Google. Якщо всі необхідні контакти розташовуються в пам’яті сімки, то перенесіть їх на смартфон.

Как установить фото на контакт андроид

Не виходить прив’язати до контакту фото

Ви виконали інструкцію, але фото не змогло до контакту прив’язатися? Є ймовірність, що по ходу процесу ви не підтвердили операцію. Могла статися помилка.

READ  Як замінити гніздо зарядки на телефоні

У цій ситуації потрібно перевірити профіль контакту в телефонній книзі. Знаходження в області аватара світлого або темного силуету (стандартна картина) означає, що ваші дії не прив’язали фото до контакту. Необхідно повторити всі кроки інструкції заново.

Як поставити фото на контакт в телефоні Android

Зараз ми розглянемо як поставити своє фото на контакт в телефоні Android, щоб воно з’являлося при дзвінку і бажано великого розміру. Виконувати дії будемо за допомогою стандартного функціоналу смартфона, а так же сторонніх додатків.

Дана стаття підходить для всіх брендів, що випускають телефони на Android 10/9/8/7: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia та інші. Ми не несемо відповідальності за ваші дії.

Увага! Ви можете задати своє запитання спеціалісту в кінці статті.

спосіб 2

Відкриваємо галерею, знаходимо відповідну картинку і відкриваємо її. Потім переходимо в меню дій шляхом натискання на 3-тю точки справа або на 3-тю рисочки зліва внизу вікна екрану. Відкриється список, в якому тиснемо «Встановити картинку як». Потім на екрані з’явиться вікно, де вказуємо «Фотографія контакту».

Буде відкритий телефонний довідник. Знаходимо контакт для установки раніше обраного фото. З’явиться рамка, яку можна пересувати рухом пальця, щоб вибрати відповідний фрагмент. Тиснемо зберегти «ОК».

Контакт розташовується в пам’яті телефону

На системі Android відтворюються фото тільки в тій ситуації, коли контакти знаходяться в пам’яті девайса, а не сімки. Це можна перевірити шляхом перекидання всіх контактів в телефонну пам’ять:

 • Заходимо в адресну книгу, тиснемо на опциональное меню. збільшити
 • Вказуємо «Копіювати контакти». збільшити
 • Вибираємо, що контакти для копіювання саме з сімки. збільшити
 • Вказуємо місце для збереження обраних контактів. збільшити
 • Здійснюємо дзвінок, перевіряємо наявність фото для цього контакту.

з галереї

Можна встановити фотографію на контакт, не відкриваючи адресної книги. Досить знайти потрібну фотографію в галереї. У додатковому меню натисніть «Встановити як». Виберіть «Як фотографію для контакту». В адресній книзі виберіть потрібну строчку, натисніть галочку. Тепер фотографія прикріпиться до профілю вашого приятеля. А під час дзвінка буде відображатися ця фотографія.

Full Screen Caller ID

На відміну від попереднього додатки, Full Screen Caller ID менш функціональний. Єдине, що він вміє. відкривати портрет людини на повний екран під час дзвінка. Ніяких додаткових налаштувань і ускладнень. Один додаток. одна функція. Якщо це саме те, що вам потрібно, ось посилання для скачування з Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?ID=com.androminigsm.fscifreehl=ru.

Full Screen Caller ID створений спеціально для установки фото на контакти

Можливі проблеми і як їх вирішити

Що робити, якщо ви прив’язали фотографію до контакту, а фото все одно не з’являється під час дзвінка?

Як встановити фото на контакт в системі Android

Функція привласнення фотографії контакту є у всіх сучасних смартфонах. Вона дійсна дуже зручна: немає необхідності вчитуватися в текст. можна дізнатися, хто вам телефонує, за частку секунди, побачивши фото краєм ока або здалеку. Використати картинку для кожного з контактів в системі Android просто, а головне, це не займе у вас багато часу.

READ  Як дізнатися де знаходиться вимкнений телефон

Контакт записаний в пам’ять SIM-карти смартфона

Фотографії відтворюються тільки тоді, коли номер записаний в пам’ять телефону, а не SIM-карти. Переконайтеся в цьому, перекинувши всі контакти на пам’ять телефону.

  Для цього відкрийте адресну книгу і відкрийте опциональное меню. У «Контактах» знайдіть «Меню», перейдіть в «Налаштування»

Виберіть «Копіювати контакти»

 • Вкажіть, звідки потрібно скопіювати контакти. SIM. Із запропонованих варіантів нам потрібен. SIM
 • Тепер виберіть, куди збережуться контакти з SIM-карти. Натисніть на «Телефон»
 • Через «Контакти»

   Відкрийте програму «Телефон», а потім перейдіть в адресну книгу. Серед усього списку контактів знайдіть той єдиний, потрібний вам, і тапніте по ньому. Відкриється сторінка з докладним описом контакту (домашній і мобільний телефон, email, адреса). Тут ви побачите область, усередині якої буде світлий або темний силует. Це і є місце для фотографії. Натисніть на цю область. Натисніть на область з силуетом

  Android запитає вас, звідки взяти фотографію: зробити фото прямо зараз або з галереї.

  Виберіть, звідки ви хочете взяти зображення

  В останньому випадку відкриється «Галерея», виберіть потрібну фотографію, натисніть на неї. Коли з’явиться превью, виберіть потрібний розмір фотографії: ви можете збільшити або зменшити область фотографії, яка буде відображатися при дзвінку, потім натисніть на галочку. У першому випадку. відкриється фотокамера. Зробіть фото, коли з’явиться превью, натисніть на галочку. Фото прикріпиться до контакту і буде відображатися під час дзвінків.

  Як встановити фото на весь екран при вхідному виклику

  Для того щоб при дзвінку малюнок відображалася на великий екран, необхідно скористатися програмами з Google Play.

  Як встановити фото на контакт в телефоні Samsung Galaxy?

  Щоб встановити фото на контакт на смартфонах на базі Android, включаючи Samsung, потрібно, щоб цей контакт був прив’язаний до аккаунту (того ж Google), а не збережено в пам’яті SIM-карти. інакше нічого не вийде. Якщо контакт прив’язаний до аккаунту, то все в порядку. У цій статті ви дізнаєтеся, як поставити фото на контакт на смартфонах Samsung Galaxy.

  Можна також відкрити програму «Контакти», але різниці в даному випадку немає.

  Знаходите потрібний контакт і Тапа по його аватарке, наприклад:

  Відкрилася сторінка користувача. Натисніть на аватарку.

  Далі потрібно вибрати «Камера» або «Галерея». Зазвичай зображення завантажують з галереї, так що ми натиснемо на однойменну кнопку.

  Картинка дана як приклад. Можна вибрати певне місце на зображенні, а можна залишити як є. Якщо все ОК, тапніте «Готово».

  Для зазначеного контакту збережено вибране зображення.

  Для інших контактів зображення додається точно також.

  Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

  • Підписатися на наш канал на YouTube.
  • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

  Как установить фото на контакт в телефоне Андроид


  BETATECH.COM.UA 2022