Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як встановити iOS 13 на iPhone 6

Table of Contents

Артем Баусов

Головний по новинах, клікбейту і друкарські помилки. Люблю електротехніку і займаюся вогненної магією. Telegram: @TemaBausov

Читайте також. Усе

Rammstein і Balenciaga випустили ексклюзивний плейлист в Apple Music

Вийшла iOS 13. Як оновити iPhone і iPod touch. «по повітрю» і через PC

Apple випустила фінальну версію iOS 13 для підтримуваних моделей iPhone і iPod touch. Оновлення вже зараз доступний для завантаження і може бути встановлено як «по повітрю», так і через iTunes / Finder.

Які моделі iPhone, iPad і iPod touch підтримують оновлення

Нагадаємо, що iPad тепер оновлюються окремо від iPhone і iPod touch. Система, яка встановлюється на планшети, називається iPadOS і її реліз відбудеться 30 вересня.

Як встановити оновлення до iOS 13

По-перше, звільніть місце. Оновлення до iOS 13 важить в залежності від пристрою до 3.1 гігабайти, а значить на вашому пристрої має бути мінімум 3.5 гігабайти вільного простору.

По-друге, створіть резервну копію. Перед установкою апдейта організуйте повний бекап системи, додатків і своїх особистих даних. Це можна зробити за допомогою iCloud в налаштуваннях пристрою або за допомогою iTunes / Finder на комп’ютері. При створенні резервної копії з PC додатково будуть збережені закладки Safari, поштові акаунти, замітки, історія дзвінків і події календаря.

Оновлюємося на iOS 13 через налаштування

Крок 1. Перейдіть в «Налаштування» → «Основні» → «Оновлення ПЗ»; Крок 2. Дочекайтеся появи апдейта і натисніть «Завантажити»; Крок 3. Щоб почати оновлення, натисніть «Встановити». Можна також натиснути «Пізніше» і вибрати варіант «Нагадати пізніше» або «Встановити сьогодні вночі». Якщо ви вибрали останній варіант, перед сном просто поставте пристрій на зарядку. воно оновиться автоматично.

Оновлюємося на iOS 13 через комп’ютер

Крок 1. Переконайтеся, що на комп’ютері встановлена ​​остання версія iTunes. У випадку з macOS Catalina доведеться використовувати Finder;

Крок 2. Підключіть пристрій до комп’ютера, відкрийте iTunes / Finder і в меню зліва виберіть свій пристрій; Крок 3. Скачайте з цього сайту образ iOS 13 для свого пристрою (коли він там з’явиться); Крок 4. Натисніть кнопку «Оновити» із затиснутою клавішею Option (Shift) і виберіть прошивку iOS 13, завантажену раніше; Крок 5. Підтвердіть установку і дочекайтеся закінчення процедури; Крок 6. Налаштування гаджет з нуля або відновіть створену раннє резервну копію. підійде тільки з iOS 12.4.1 або більш ранніх версій.

Як відкотитися з iOS 13.1 beta до релізной iOS 13

Крок 1: Скачайте файл прошивки: оберіть потрібний розділ (iPhone, iPad або iPod touch), клікніть на модель вашого пристрою і скачайте iOS 13 (або 12.4.1); Крок 2: Підключіть iPhone або iPod touch до комп’ютера за допомогою комплектного USB-шнура і відкрийте iTunes / Finder; Крок 3: Тепер потрібно перевести пристрій в режим DFU. Якщо ви власник iPhone 7 і 7 Plus або iPhone 8 і 8 Plus, то вивчіть це керівництво, а якщо користуєтеся iPhone X і новішими моделями. скористайтеся цією інструкцією. При роботі з iPhone попередніх поколінь, виконайте наступні дії:

 • Підключіть пристрій до комп’ютера;
 • Вимкніть пристрій;
 • Тепер натисніть і утримуйте кнопку «Харчування» протягом 3 секунд;
 • Потім затисніть кнопку «Додому», не відпускаючи кнопку «Харчування» протягом 10 секунд;
 • Відпустіть кнопку «Харчування», але продовжуйте утримувати кнопку «Додому», поки в додатку iTunes не повідомлення про виявлення пристрою в режимі відновлення;
 • У який з’явився натисніть на кнопку «Ok».

Крок 4: Натисніть і утримуйте Alt / Option на комп’ютері Mac або клавішу Shift на комп’ютері Windows, а потім виберіть «Відновити iPhone» (iPod touch); Крок 5: У вікні вкажіть шлях до раніше скачані файл прошивки iOS 13. IPSW; Крок 6: Виберіть «Відновити і оновити» і дотримуйтесь інструкцій на екрані; Крок 7: iTunes перевірить файл прошивки і встановить її на пристрій. Процес займе близько 10 хвилин; Крок 8: Після завершення процесу відкату на дисплеї пристрою з’явиться напис «Hello». Після завершення процесу встановлення системи, можна відновити дані на пристрої з резервної копії або налаштувати систему з нуля.

Як оновити iPhone 7 і вище до iOS 13

Тепер прийшов час завантажити iOS 13 на гаджет, який впорається з вимогами прошивки. Як сказано вище, iPhone 6S і 7. це найстаріші телефони Apple, які підтримують нову версію ПО.

Важливо! Перед тим як приступати до оновлення, краще створити резервну копію пристрою. Це захистить користувача від збоїв під час установки або просто дозволить повернутися на стару прошивку, якщо нова версія доведеться не до смаку.

 • Зайти в налаштування гаджета.
 • Перейти до першого розділу.
 • вибрати iCloud.
 • Натиснути на пункт «Резервна копія».
 • Активувати всі повзунки і почекати кілька хвилин, поки система архівує дані.

Щоб не втратити свої дані у разі збою оновлення, краще скористатися резервним копіюванням

 • Підключити iPhone 7 до PC.
 • Відкрити програму і дочекатися синхронізації.
 • Клікнути на іконку підключеного гаджета (вгорі).
 • Слідом натиснути на розділ «Автоматичне створення копій»
 • Вибрати «Цей комп’ютер».
 • Натиснути «Створити копію зараз».
 • Дочекатися закінчення процесу.

Тепер можна спокійно оновитися, що не переживаючи за поганий результат.

Створення резервних копій через iTunes можна зберігати в файлах PC

Щоб встановити iOS 13 на iPhone 7, потрібно:

 • Перейти в меню «Налаштування».
 • Клікнути на «Основні».
 • Слідом в «Оновлення ПЗ».
 • Почекати поки система просканує пристрій і з’явиться кнопка «Завантажити». натиснути.
 • Під сплив вікні вибрати «Встановити». На цьому етапі система запропонує провести установку пізніше або в нічний час. Краще вибрати другий варіант, так як оновлення зазвичай займає близько години.
READ  Як відновити iPhone з резервної копії iCloud

Зверніть увагу! Наявність Інтернету при оновленні строго обов’язково.

Якщо установка була перенесена на ніч, залишається тільки перед сном поставити телефон на зарядку. Вранці він уже буде оновлено до останньої актуальної версії.

Дізнатися, що доступна нова версія ОС, можна в розділі «Оновлення ПЗ»

Також можна провести оновлення iOS до 13 версії через комп’ютер. Але важливо відзначити, що для цього підійде тільки PC від Apple. Інструкція наступна:

 • Встановити останню версію програми iTunes (якщо встановлена ​​ОС Catalina, тоді запустити Finder).
 • Підключити iPhone до PC через USB.
 • Запустити утиліту і вибрати підключений гаджет.
 • З офіційного сайту скачати пакет файлів iOS 13.
 • В iTunes або Finder натиснути на іконку гаджета і перейти в розділ «Огляд» в меню зліва.
 • Після натиснути на “Оновити”, при цьому потрібно затиснути кнопку «Options», вона ж «Shift», і в сплив вікні вибрати вищеописаний файл.
 • Підтвердити намір оновлення та дочекатися закінчення процедури.

Під час процедури iPhone перезавантажиться і після закінчення включиться автоматично. Залишається тільки від’єднати від PC і користуватися.

Finder можна знайти в панелі швидкого доступу

Як оновити iPhone 6 до iOS 13

Те ж саме стосується власників iPhone 6. Хоча в Мережі можна знайти фотографії темного оформлення iOS 13 iPhone 6, насправді це був жарт.

Мова йде про публікацію в популярного хакера NighttigerFTW, який заявив, що зміг обійти блокування Apple. Однак, як йому вдалося встановити iOS 13 на iPhone 6, він так розповісти і не зміг, а після низки критичних коментарів від колег заявив, що це був розіграш.

Та сама фотографія iOS 13 на iPhone 6, викладена в

Зверніть увагу! Багато користувачів вважають, що «Apple» також припинила підтримку 6S і 6S Plus, проте це не так.

Що таке профіль розробника iOS 13

Після презентації у вересні Apple запропонувала ліцензованим IT-фахівцям завантажити профіль розробника iOS 13. В принципі це стандартна процедура, але з виходом нової прошивки зробити це стало складніше.

Для початку варто згадати, що профіль розробника. це така функція для тих, хто займається створенням додатків на платформі iOS. Попросту кажучи, активувавши його, програмісти та IT-студії можуть займатися тестуванням свого продукту до офіційного релізу.

І якщо раніше iOS 13 beta міг встановити будь-який бажаючий, то тепер, як кажуть представники Apple, «бета прошивка створена для розробників і тільки». Проте, за допомогою деяких лазівок активувати режим все-таки можна і без ліцензії.

В інформації про прошивці буде вказано, що це бета-версія

Важливо! Якщо поставити бета-версію, багато мобільні додатки, на зразок соцмереж або онлайн-банкінгу, можуть не працювати. В принципі використовувати цей режим варто на тому гаджет, який не шкода.

Остання версія iOS для iPhone 5s і 6

«Apple» припинила підтримувати п’яте і шосте покоління iPhone після випуску прошивки iOS 12.4.1. Тобто це максимальна версія операційної системи, яку можна встановити на 5, 5S, 6 і 6 плюс.

Подивитися, до якої iOS оновлений телефон, можна в налаштуваннях, перейшовши в розділ «Основні», слідом «Інформація про пристрій». Навпроти «Версія» або «Software Update» буде вказана актуальна прошивка. Якщо вона нижче 12.4.1, то в тій же вкладці «Основні» є пункт «Оновлення ПЗ», де можна перепрошити гаджет до останньої підтримуваної версії.

Важливо! Актуальний список смартфонів, які можна оновлювати до 13-й версії, починається з iPhone 7 і вище. iPhone SE також підтримується.

iOS 12 стала останньою для iPhone п’ятого і шостого поколінь

Як встановити iOS 13 на iPhone 5s

Насправді ще в 2019 р Apple заявила, що з виходом 11 покоління легендарного смартфона і нової версії iOS вона припиняє підтримку відверто застарілих iPhone 6 і старше. Тому власники моделі 5S не отримали повідомлення про вихід свіжого поновлення.

Нова версія ПО від Apple популярна завдяки наявності нічного режиму

На жаль, старання сторонніх розробників і борців з капіталістами з Купертіно також ні до чого не привели. Ніяких ключів до установки iOS 13 на які не підтримуються айфони сьогодні немає.

Зверніть увагу! Насправді встановлювати тринадцяту версію прошивки на 5 S не має сенсу, так як через високі вимоги характеристики телефону не потягнуть нормальну роботу ПО.

Як отримати доступ до iOS 13 Beta профіль

Принцип активації бета профілю iOS 13 аналогічний простому оновленню прошивки за допомогою PC на MAC X OS, який згадувався вище. Але є невелика поправка. для цього також знадобиться комп’ютер виробництва Apple, але додатково з бета-версією операційної системи. Згідно з офіційною інструкції, потрібна або beta macOS 10.15 Catalina, або чи Xcode 11. Але якщо немає ні того, ні іншого, можна використовувати спеціальні драйвера-програми. Для цього підійде багатьом знайома MobileDevice або будь-який інший аналог. Для утиліти все одно потрібен PC з операційною системою від Apple.

 • вищезгаданий PC з відповідною ОС або програмою;
 • встановлений останній iTunes або Finder (якщо стоїть версія Каталіни);
 • USB-кабель;
 • скачана iOS 13 beta (легко знайти в Інтернеті);
 • iPhone, починаючи з сьомого покоління або SE (який не шкода).

Зверніть увагу! Якщо на смартфоні вже встановлена ​​якась бета-версія iOS, її потрібно видалити, перейшовши в налаштування, розділ «Основні» і в пункт «Профіль».

 • Встановити заздалегідь завантажену утиліту (якщо немає потрібної версії ОС).
 • Запустити iTunes або Finder.
 • Підключити iPhone через USB.
 • Дочекатися синхронізації.
 • В iTunes або Finder (утиліта повинна бути найсвіжішої) натиснути на значок пристрою і в меню зліва перейти в розділ «Огляд».
 • Після натиснути в новому полі на «Оновити», при цьому потрібно затискати кнопку «Options», вона ж «Shift», і в сплив вікні вибрати заздалегідь завантажену бета-прошивку.
 • Дочекатися, поки iPhone закінчить оновлюватися.
 • Вийти з iTunes і відключити телефон.

Якщо все зроблено правильно, права розробника будуть активовані, і користувач отримує щось на зразок Root-прав в Android.

Як оновити до iOS 13 iPhone 6 або вище

Не секрет, що програмне забезпечення гаджетів Apple еволюціонує відповідно з їх начинкою. У 2019 року з виходом iPhone 11 розробники з Купертіно представили нову версію операційної системи, яка за їхніми заявами стала революційною для компанії. Про те, як оновити iPhone 6 до iOS 13, а також гаджети 5 покоління, нижче.

READ  Як встановити GTA 5 на комп'ютер

Як встановити iOS 13 Beta 1 робочі посилання на скачування IPSW

Ви вже зараз можете завантажити і встановити iOS 13 beta 1 на iPhone XS, XS Max, X, XR, 8, 7, 6s, Plus, SE, iPad Air 2 і новіше, а також iPod touch 7 покоління. Це наступний великий оновлення для iPhone, iPad і iPod touch з великою кількістю нових функцій для платформ. Фінальна версія iOS 13 вийде цієї осені.

Нижче ми розповімо, як завантажити і встановити бета-версію iOS 13 (і iPadOS 13) на свій iPhone, iPad або iPod touch. Щоб дізнатися, чи підтримує ваш пристрій нову версію системи, читайте цю статтю.

Також, щоб встановити iOS 13 у вас повинен бути комп’ютер з операційною системою macOS з встановленою програмою Xcode 11 beta (7 Гб), або macOS 10.15.

Або ви можете встановити спеціальний пакет, замість установки Xcode 11.

Користувачам Windows доведеться встановлювати віртуальну машину з macOS, або скористатися спеціальною інструкцією по установці iOS 13 з комп’ютера з Windows.

Якщо з’явиться помилка “Цей файл поки не можна завантажити, оскільки квота на завантаження перевищена”

 • Натисніть на іконку в правому верхньому куті “Додати на Мій диск”
 • Потім зайдіть в свій Google-диск знайдіть файл прошивки
 • Натисніть правкою кнопкою на файл і виберіть “Створити копію”
 • Після чого на диску з’явиться копія IPSW-файлу, яку вже зможете скачати без всяких обмежень.

Як завантажити і встановити iOS 13 і iPadOS 13 beta 1 офіційно

Для початку потрібно зареєструватися в програмі Apple для розробників на сайті https://developer.Apple.com/programs/. Якщо ви вже зареєстровані, переходите до наступного кроку.

Вам потрібно дізнатися UDID свого пристрою. Підключіть його до комп’ютера, запустіть iTunes, а потім натисніть на серійний номер в інформації про пристрій, щоб показати UDID. Скопіюйте номер.

У секції Account виберіть Certificates, Identifiers Profiles.

На панелі зліва натисніть Devices. Справа натисніть «», а потім вставте UDID свого пристрою.

Коли UDID буде додано, зайдіть на сайт: developer.Apple.com/download/.

У меню виберіть свій пристрій, щоб завантажити файл iOS 13 beta.

Вийміть з архіва.zip файл.ipsw для установки.

Переконайтеся, що у вас встановлена ​​остання версія iTunes. Після цього запустіть програму, при цьому підключивши пристрій до комп’ютера.

На Mac затисніть клавішу Alt, на PC з Windows клавішу Shift і натисніть Відновити iPhone. Виберіть файл iOS 13 beta, скачаний раніше.

Тепер почекайте, поки iTunes встановить iOS 13 beta на ваш iPhone, iPad або iPod touch. На це піде кілька днів. Після установки ваш пристрій перезавантажиться.

Альтернативний спосіб (посилання IPSW)

Файл прошивки iOS 13 beta можна отримати і без реєстрації на сайті для розробників. Ви можете завантажити його для свого пристрою по посиланню нижче. При цьому процес установки буде таким же, починаючи з 7 кроку, вам просто потрібно буде вибрати завантажений файл оновлення.

Переконайтеся, що завантажуєте файл саме для своєї моделі пристрою, адже інакше встановити оновлення не вийде.

Бета-версії також можна завантажувати з цього сайту або з GoogleDrive.

Які пристрої підтримуються

iPhone

▪️ iPhone 6s ▪️ iPhone 6s Plus ▪️ iPhone SE ▪️ iPhone 7 ▪️ iPhone 7 Plus ▪️ iPhone 8 ▪️ iPhone 8 Plus ▪️ iPhone X ▪️ iPhone XR ▪️ iPhone XS ▪️ iPhone XS Max

Ставимо iOS 13

Ми перевіряли працездатність на macOS Mojave і Windows 10.

macOS

Оновлення macOS Mojave до останньої актуальної версії.

встановити, iphone

Скачайте цей файл і відкрийте його. Xcode 11 не потрібен.

Завантажте файл прошивки для вашого девайса звідси.

Відкриваємо iTunes, підключаємо пристрій до комп’ютера.

Затискаємо Option, натискаємо Оновити і вибираємо скачаний IPSW-файл.

Усе. Чекаємо закінчення установки і насолоджуємося iOS 13.

Windows

Тут все трохи складніше, так як на Windows немає Xcode, необхідного для установки операційної системи.

Викачуємо IPSW-файл прошивки звідси.

Завантажуємо ZIP-архів за цим посиланням. Розпаковуємо в ту ж папку, де лежить IPSW.

У пошуку Windows пишемо cmd і запускаємо від імені адміністратора натиснувши по з’явилася іконці правою кнопкою миші.

У командному рядку пишемо cd / “шлях до папки, де лежить IPSW-файл”. Наприклад, “cd C: / iOS /”.

Пишемо в командному рядку idevicerestore.exe.d “назва IPSW”.ipsw. Наприклад, “idevicerestore.exe.d iPhone112iPhone116_13.0_17A5492t_Restore.ipsw”.

Чекаємо установки iOS 13. На витяг прошивки піде близько 2-3 хвилин, потім ще 10 хвилин на установку і відновлення даних.

Під час установки відкриється iTunes. Нічого не натискайте

[Оновлене] Ентузіаст встановив iOS 13 на iPhone 6. Як це йому вдалося?

На початку червня Apple анонсувала свою нову мобільну операційну систему iOS 13. Оновленням можна сміливо назвати знаковим, адже в системі дебютували довгоочікувані багатьма функції: темний режим інтерфейсу, менеджер завантажень в браузері, підтримка будь-яких зовнішніх накопичувачів і навіть swype-клавіатура. На жаль, всі ці нововведення не отримають власники застарілих смартфонів. iPhone 5s, iPhone 6 і iPhone 6 Plus, оскільки Apple припинила програмну підтримку цих пристроїв. Проте, вихід з цієї ситуації все ж був знайдений.

Ентузіасту, що ховається під псевдонімом NightigerFTW вдалося неможливе. він зумів адаптувати і встановити iOS 13 beta 1 на свій iPhone 6. На підтвердження своїх слів, користувач опублікував кілька знімків свого смартфона з встановленої збіркою нової системи.

За твердженнями розробника, вся справа в уразливості в засобі завантаження. Пролом стосується тільки iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Тому запустити iOS 13 на iPhone 5s не вийде при всьому бажанні.

Як стверджує розробник, за основу була узятий IPSW-файл прошивки з iPhone 6s. Ентузіаст вніс певні зміни в файл прошивки, перш ніж установка бета-збірки стала можлива.

Про деталі і нюанси автор проекту вважав за краще скромно промовчати. оскільки в майбутньому він планує випустити спеціальну версію iOS 13 для iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Якщо вразливість буде розкрита тут і зараз, Apple може оперативно усунути пролом і поставити хрест на планах ентузіаста. З цієї ж причини, розробник не став викладати модифіковану збірку в загальний доступ.

Примітно, що багато досвідчених розробники виступили з критикою NightigerFTW. На їхню думку, ентузіаст вводить всіх в оману. Висловився навіть відомий хакер pwn20wnd, який виконав свого часу джейлбрейк для iOS 11 і iOS 12.

Подібний сценарій дійсно виглядає трохи фантастичним, оскільки раніше нікому не вдавалося запустити нові версії iOS на непідтримуваних пристроях. Проте, надія вмирає останньою.

READ  Як підключити Apple Watch до iPhone

Що думаєте? Свої коментарі залишайте тут або в нашому Telegram-чаті.

Лонгріди для вас

Можна нескінченно дивитися на три речі. як горить вогонь, як тече вода і як файл відправляється по AirDrop. Технологія Apple працює не завжди так, як цього хочеться, але є кілька способів виправити це і почати користуватися AirDrop, як годиться.

iOS 14.3 може по праву вважатися одним з найбільш знакових оновлень iOS за останній час. Велике значення в цьому зіграли нові вимоги Apple до забезпечення безпеки користувачів

Apple тестувала iOS 14.4 протягом усього лише двох етапів. Тому вихід iOS 14.4 RC був досить несподіваним. Але, з огляду на, як мало нововведень нас чекає, дивуватися цьому особливо не варто

Якщо він і зміг запустити прошивку, то скоріше від iPad mini 4. Залізо схоже, драйвера є в прошивці.

Як виконати підготовку гаджета

Щоб установка iOS 13 була виконана успішно, спочатку користувач повинен правильно підготувати свій гаджет. Перш, ніж завантажувати оновлене ОП, рекомендується налаштувати і створення резервної копії даних. Це важлива дія, так як багато клієнтів говорять, що нова прошивка не встановлюється з першого разу. Також копія знадобиться, якщо користувачеві не сподобається нове ПЗ і він вирішить повернутися на стару iOS 12.

 • Зверніть увагу
 • Якщо власник створює резервну копію iOS 13 beta, вона буде несумісна з версією iOS 12.3 і нижче.

Тепер потрібно виконати підготовчі роботи пристрою, для цього клієнт повинен йти за такою інструкції:

 • спочатку користувач відкриває на своєму смартфоні розділ з настройками;
 • там зі списку вибирається пункт «Apple ID»;
 • на екрані висвітиться перелік, з нього слід вибрати «iCloud»;
 • тепер необхідно натиснути на кнопку «Резервна копія»;
 • поруч розташовується тумблер, його переводять в положення «Активно»;
 • після цього почнеться створення копії;
 • користувач повинен дочекатися, коли процедура створення завершиться.

Є додатковий варіант, що дозволяє створити резервну копію через ноутбук, для цього власник повинен мати встановлений iTunes. Операція виконується так:

 • клієнт повинен підключити свій гаджет з стаціонарного PC за допомогою дроту;
 • на комп’ютері включається встановлена ​​програма iTunes;
 • якщо у користувача немає iTunes, його потрібно завантажити;
 • тепер слід звернути увагу на верхній кут екрану, там розташований значок смартфона;
 • коли користувач натисне на нього, відкриються програми смартфона;
 • необхідно вибрати зі списку пункт «Автоматичне створення копії»;
 • тепер вибирається кнопка «Цей комп’ютер»;
 • натискається кнопка «Створити копію»;
 • як тільки клавіша буде натиснута, почнеться копіювання всіх файлів.

Клієнту необхідно лише дочекатися, коли процедура створення резервної копії завершиться. Після цього можна переходити до наступного кроку.

встановити, iphone

Які смартфони підтримують нове програмне забезпечення

Якщо користувачеві необхідно оновити версію ПО на своєму телефоні, він може скачати iOS 13 бета на такі iPhone, iPad і iPod Touch:

 • iPhone 6s, а також 6s Plus;
 • Айфони моделей X, XR, XS Max і XS;
 • версія доступна власникам гаджетів 7 і 7 Plus;
 • можна оновити програмне забезпечення на iPhone 11, а також 11 Pro і 11 Pro Max;
 • власникам смартфона моделі SE доступна 13 версія;
 • встановити оновлення можна на iPhone 8 і 8 Plus;

Також нове програмне забезпечення може бути встановлено на iPod Touch, але гаджет повинен бути сьомого покоління.

 • Зверніть увагу
 • Якщо користувач є власником iPad, він може встановити спеціальну версію для мобільного на свій гаджет. Вона інтегрована з новими комп’ютерами Mac, при цьому об’єднання зі смартфонами мінімально.

Якщо ж клієнту потрібна завантажити на свій телефон версію iPad OS 13 beta, то вона буде доступна для таких видів планшетів:

 • iPad версії 5, 6 і 7;
 • можна виконати установку на гаджет Air 3 і Air 2;
 • власникам mini 5 і mini 4 також є ПО;
 • установка доступна на 9,7-дюймовий гаджет;
 • можна оновити систему на 12,9-дюймовому планшеті 1, 2 і 3 покоління;
 • оновлення програми можливо на 11-дюймовому і 10,5-дюймовому iPad.

Коли розробники компанії випустили нову версію iOS 13, вони також запропонували власникам планшетів iPad OS 13 beta. Додатково був створений бета-профіль. Якщо клієнт буде використовувати його, то процедура установки виконується «по повітрю». Такий процес полегшує зміну програмного забезпечення. Для першої версії власникам смартфонів був потрібний доступ до стаціонарного комп’ютера.

Як перевірити сумісність iOS і пристрої

На публічній сторінці сайту користувач може подивитися, з якими моделями телефонів і планшетів сумісна нова версія програмного забезпечення. Самостійно встановити iOS на 13 iPhone можуть власники таких гаджетів:

 • смартфон моделі 6S і 6S Plus;
 • стільниковий телефон XS, а також XS Max;
 • встановити ПО можна на iPhone 8 і 8 Plus;
 • нова версія програмного забезпечення доступна власникам iPod Touch 2019;
 • оновлювати дані дозволяється на гаджет iPhone 7, а також моделі 7 Plus;
 • для пристроїв SE, XR і X також передбачена можливість налаштовувати нове iOS.
 • Зверніть увагу
 • Якщо модель смартфона застаріла, то встановлювати на неї нове ПЗ користувач не зможе.

Установка оновленого ПО

Коли пристрій буде перезавантажений, можна встановити нове iOS 13 beta, для цього виконуються дії по інструкції:

 • на смартфоні відкривається розділ з настройками;
 • тепер клієнт клацає на пункт «Основні»;
 • далі потрібно вибрати розділ «Оновлення ПЗ»;
 • коли гаджет виконає пошук нових версій, на екрані висвітиться «iOS 13 Public beta»;
 • тепер власнику залишиться натиснути на кнопку «Завантажити та встановити».

Через кілька секунд почнеться процедура установки нового програмного забезпечення. Процедура займає від 5 до 15 хвилин.

Як виконати установку профілю

Для виконання такої дії, користувач повинен відкрити на своєму смартфоні Сафарі. Далі там відкривається сторінка бета-тестування компанії Apple.

Коли вхід буде здійснений, клієнт побачить кнопку «Зареєструватися».

Буде потрібно клацнути по пункту. Далі власник слід такої інструкції:

 • на екрані відкриється форма для введення даних;
 • туди вказуються параметри входу від особистого облікового запису Apple ID;
 • після здійснення авторизації користувач повинен вибрати на сторінці розділ «Зареєструвати пристрої»;
 • після завантаження нової сторінки вибирається кнопка «Завантажити профіль»;
 • клієнт повинен підтвердити початок завантаження облікового запису і його установку;
 • на екрані з’явиться сповіщення про необхідність згоди з умовами угоди;
 • клієнт приймає всі умови, натиснувши кнопку «Приймаю»;
 • далі натискається кнопка «Перезавантажити».
 • Зверніть увагу
 • Для виконання цих дій клієнту необхідно підключити смартфон до інтернету.
BETATECH.COM.UA 2022