Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як встановити КиноПоиск на Smart TV

Table of Contents

Як встановити XSMART 3.0 на Samsung Smart TV

Як встановити віджет xsmart 3.0 на TV Samsung K, M серії через SDK описано тут.

Після того як пройшла перевірка стану мережі, вибираємо пункт меню «Налаштування IP»

Далі натискаємо на пункт меню «Установки DNS» і вибираємо опцію «Ввести вручну»

Натискаємо на пункт меню «Сервер DNS» і вводимо DNS 185.156.200.11. Після цього підтверджуємо наші дії кнопкою «Ок»

У нових версіях прошивки 1422 і новіше, Samsung прибрав можливість встановлювати додатки з USB накопичувача, тому запускаємо віджет через DNS.

На пульті натискаємо кнопку «Menu», переходимо до розділу «Мережа» і заходимо в пункт меню «Стан мережі»

Після того як пройшла перевірка стану мережі, вибираємо пункт меню «Налаштування IP»

Далі натискаємо на пункт меню «Установки DNS» і вибираємо опцію «Ввести вручну»

Натискаємо на пункт меню «Сервер DNS» і вводимо DNS 185.156.200.11. Після цього підтверджуємо наші дії кнопкою «Ок»

Відкриваємо Меню TV, вибираємо пункт «Smart Hub», далі «Облікові записи Samsung», потім «Вхід». У меню вибираємо «Увійти». В відкрилося вікно вводимо логін develop, пароль. не потрібен і натискаємо Ввійти. 2. Далі: заходимо в Smart Hub, стаємо на будь-який додаток, натискаємо центральну кнопку-хрестовину пульта і утримуємо її до появи спливаючого меню. 3. У меню вибираємо: IP Setting, далі з’явиться вікно для введення цифр IP-адреси. Вводимо всі чотири групи цифр, підтверджуючи кожну натисканням центральної кнопки-хрестовини пульта (IP адреса для установки 185.156.200.11). 4. Заново утримуючи цю ж кнопку. знову викликаємо Меню синхронізації і вибираємо пункт Start User App Sync. Далі з’явиться напис про запит користувача додатків з сервера і вони будуть встановлені.

Вхід під користувачем «develop». Натискаємо кнопку на звичайному пульті Menu (або кнопку Misc на сенсорному, стрілками підводимо до кнопки Menu на екранному пульті). Вибираємо пункт меню «Функції Smart». Вибираємо «Уч. зап. Samsung », вибираємо« Вхід »- Вводимо« Ел.п. »: develop. Ставимо галочку« Запам’ятати пароль »- Натискаємо« Вхід »- Виходимо з менюДобавленіе нового IP-адреси

Вхід під користувачем develop. Натисніть кнопку на пульті Smart HUB. Натисніть на червону кнопку (A) для входу. Впишіть ім’я користувача: develop. Пароль з’явитися автоматично. Натисніть OK. Ви перебуваєте в DevelopДобавленіе нового IP-адреси. Натиснути кнопку «TOOLS», далі в самому низу вибираєте «Налаштування». В наступному вікні виберіть последнию рядок «Розробка» і натисніть ок. Потім зайдіть в «Налаштування IP-адреси сервера» і пишемо Ваш IP з віджетами або IP. 185.156.200.11 (XSMART 3.0). ОК. Натисніть «Синхронізація додатків користувача». встановити віджети. Вийдіть з установки в меню, натискаєте червону кнопку «А» цим виходите з користувача Develop. Вийдіть з Smart-HUB обов’язково. інакше віджети можуть не з’являться, знову зайдіть

XSMART 3.0. Віджет для Samsung Smart TV C, D, E, F, H і J, K, M серії на Tizen OS

XSMART 3.0. це нова версія безкоштовного віджета, який дає можливість комфортно переглядати різний відео-контент на телевізорах Samsung Smart TV C, D, E, F, H і J, K, M серії на Tizen OS.

Основні можливості віджета XSMART 3.0

За допомогою міні XSMART 3.0 є розділ Кінозал в якому представлена ​​величезна кількість сайтів з фільмами. А також розділ TV, в якому є як платні так і безкоштовні сервіси для перегляду IP-TV. Так само, є можливість додавання своїх плейлистів через Особистий кабінет, зберігати закладок в «хмарі».

Додаток загрузилось, але не встановлюється

Буває, що додаток завантажується, але не встановлюється. Система видає помилку або напис, що установка неможлива. У цьому випадку допомагає повторне скачування. Через 7-10 хвилин скачайте додаток ще раз і перезавантажте пристрій.

КиноПоиск: про сервіс

Любителям кіно сервіс обов’язково сподобається. Його інтерфейс зрозумілий і зручний для будь-якого користувача, навіть дитини. Викладені на головній сторінці сайту афіші новинок і хітів дозволять швидко зробити вибір для цікавого перегляду. Щоб довго не натискати кнопки і не шукати хорошу кінострічку за смаком, можна відразу вибрати потрібну рубрику в лівому меню.

Трансляції поширюються в Росії, Білорусі та Казахстані. Фільмотека знаходиться на дочірньому сайті HD kinopoisk. Вона ж показується в додатку на телевізорах з функцією Smart TV. Тут все фільми показані в високій якості зображення і звуку. Прем’єру можна дивитися відразу в день виходу. Передбачені платні підписки в 2 варіантах:

 • HD КиноПоиск. за 269 рублів на місяць;
 • КиноПоиск Амедіатека. за 649 рублів щомісяця.

Додаток КиноПоиск для телевізорів зі Smart TV. великий проект, який працює майже як iTunes. Фільми можна орендувати для перегляду або купувати назавжди. Глядачі онлайн-кінотеатру можуть підключати субтитри і навіть повернути фільм кінотеатру і отримати гроші назад, якщо він не виправдав їхніх очікувань. Правда, для цього потрібно, щоб з моменту придбання кінострічки пройшло не більше 3 діб, і користувач переглянув не більше 10 хвилин від початку.

Зайшовши в афішу вподобаного фільму, можна прочитати опис, дізнатися країну-виробника, кому присвячена стрічка, акторський і режисерський склад. Допоможуть скласти уявлення про фільм доступні всім трейлери. В кінці перегляду глядач може написати рецензію на переглянутий фільм або коментар, а також поставити оцінку рейтингу.

Як встановити КиноПоиск

Як правило, розробники відразу включають в список додатків сервіс КиноПоиск, як популярний і затребуваний портал. Якщо його не виявилося, скачайте КиноПоиск з офіційного сайту.

Вимоги до пристрою

Не кожен гаджет може взаємодіяти з функціоналом кіносервісу. Є певні критерії, які застосовуються для вибору пристрою. Деякі моделі, але вони не попадають в цей список, дозволяють завантажити і навіть встановити КиноПоиск, але активувати його не дадуть через свою непристосованість. Розглянемо моделі і марки телевізорів, на яких кінотеатр зможе працювати без проблем.

Як запустити додаток

Для запуску програми на телевізорі потрібно спочатку зареєструватися на сайті, потім зробити прив’язку гаджета до свого аккаунту КиноПоиск і активацію програми. Активоване сервіс дозволить дивитися фільми, серіали, шоу у високій якості Full HD, а також використовувати підписку для перегляду на місяць. Щоб здійснити прив’язку пристрою і запустити на ньому додаток, зробіть ряд простих дій.

використовувати промокод

Промокод можна використовувати лише один раз. Користуватися ним можна тільки на акаунті, прив’язаному до електронної пошти, на яку прийшов лист, або до номера телефону, зазначеного при реєстрації, якщо код прийшов в SMS-повідомленні. Купівля підписки або фільму здійснюється звичайним способом. з електронного гаманця або банківської карти. При введенні коду сума знижки списується з вартості автоматично.

READ  Як встановити whatsapp на huawei

КиноПоиск на іншому акаунті

Якщо телевізор зламався, був проданий, викинутий чи на ньому просто більше немає бажання дивитися відеоконтент додатки, його можна відв’язати. Завести інший аккаунт, наприклад, коли купується новий телевізор, дуже просто. Діємо так:

 • Візьміть пульт від телевізора.
 • Використовуючи стрілки пересуньте курсор в правий верхній кут.
 • Натисніть на значок профілю.
 • Активуйте кнопку підтвердження.
 • Знайдіть в ньому картку користувача.
 • Натисніть на рядок «Вийти».

Для активації нового облікового запису потрібно знову прив’язати телевізор до додатка. Можете зробити це на тому ж або іншому пристрої. Для гаджета, від якого відв’язали аккаунт, діє той же алгоритм підключення. Іноді такі дії радять оператори з техпідтримки, якщо стався технічний збій.

Якщо список додатків відкривається, але в ньому немає Кинопоиск, ймовірно, пристрій, який вибрано для перегляду, не відповідає вимогам сервісу. Телевізор може бути відповідної моделі, але більш старого року випуску.

Промокод на підписку або фільм

Промокод являє собою набір цифр, який забезпечить солідну знижку в ціні за підписку або платний фільм. Його потрібно вставити в поле «Введіть промокод». Купони з кодом розсилаються кінотеатром в рамках регулярних акцій зареєстрованим користувачам кіносервісу.

Як завантажити Wink для Smart TV: перегляд улюблених фільмів і передач

Завжди хотілося знайти один ресурс, в якому зібрані TV-передачі, новинки кіно або старі всім полюбилися фільми? Додаток Wink для Smart TV, розроблене Ростелекомом, дозволить насолоджуватися інтерактивним телебаченням високої якості без обмежень, реклами і спаму.

на комп’ютер

На звичайному PC досить зайти на сайт програми з будь-якого браузера. Якщо обліковий запис вже є, залишиться тільки підключитися до неї, вибрати, що хочеться дивитися, і починати перегляд.

Завантажувати спеціально нічого не потрібно, вистачить тільки стабільного підключення до Інтернету.

ідеальний HD

Доступний за 299 руб / міс. За цю вартість будуть включені ексклюзивні HD-канали у форматі високої чіткості.

Високий рівень

Даний тариф Wink для Smart TV також обмежений тільки телеканалами, яких трохи більше, ніж в двох попередніх: 210 штук.

Як зазначено на офіційному сайті, у пакета збільшений набір розважальних і пізнавальних програм.

За підписку потрібно заплатити 620 рублів / місяць.

На TV-приставку

Сучасні TV-приставки (підтримують Wink) працюють під управлінням операційних систем:

 • Apple TV (версії від 10.0 і більше);
 • Android (версія починаючи з 5.0).

Якщо в будинку саме така, то можна сміливо завантажувати на неї потрібну програму. Для цього буде потрібно зробити кілька простих кроків:

Активація цифрового TV Кинопоиск на телевізорах Samsung і LG

Щоб підключити телевізор і послуги з Яндексом, необхідно активувати програму на телевізорі. Ексклюзивний контент можна переглядати на різних пристроях з Android TV, Smart TV і Apple TV. Перед підключенням необхідно зареєструватися в сервісі і продовжити пряме підключення. Після цього необхідно встановити додаток на телевізор і активувати його.

 • Вам необхідно буде увійти в свій аккаунт Яндекса за допомогою комп’ютера або мобільного телефону. Зробіть це на цій сторінці. https://passport.yandex.ru/profile;
 • Тоді відкрийте додаток на вашому телевізорі. На екрані з’явиться код, що складається з декількох цифр або символів;
 • Відкрийте yandex.ru/активируйте в браузері після входу в обліковий запис;
 • Введіть код у формуляр і підтвердіть його кнопкою «Login».

Тепер ви можете продовжувати використовувати Пошук фільмів на екрані телевізора. Якщо у вас виникли проблеми, перевірте свій аккаунт Яндекс, щоб дізнатися, активна чи ваша підписка.

Цей розділ можна знайти в Яндекс.Паспорт. Він називається «Передплати» і розташований у верхній частині екрану.

Вихід з КиноПоиск на телевізорі

Дана інструкція допоможе вам, якщо ви хочете перевстановити обліковий запис в відеосервісі Kinopoisk через Yandex.ru / активувати посилання. І користуватися онлайн послугами домашнього кінотеатру на іншому пристрої.

В цьому випадку виконайте наступні дії:

 • Візьміть пульт дистанційного керування і перемістіть курсор на телевізор з відкритим Кінопоінтером в верхній правий кут;
 • Натисніть на іконку вашого профілю тут і підтвердіть ваш перехід;
 • Знайдіть карту користувача;
 • Потім знайдіть опцію «Вихід».

Тепер ви можете використовувати інструкції з попередньої статті для входу в свій обліковий запис на новий пристрій. З цими, здавалося б, простими рекомендаціями по підключенню, користувачі стикаються з багатьма проблемами. Більшість з них прості в рішенні, знаючи деякі особливості і досвід використання мобільних пристроїв.

Ввести код для з телевізора

 • Увійдіть на головну сторінку додатка KinoPoisk на вашому телевізорі.
 • На екрані відобразиться шестизначний код, який необхідно скопіювати.
 • Відкрийте yandex.ru/активируйте на вашому телефоні або комп’ютері, де є велике вікно для введення коду.
 • Якщо дані введені правильно, з’являється повідомлення про успішну синхронізації пристроїв.

Через кілька хвилин на екрані телевізора відобразиться Ваш обліковий запис зареєстрованого користувача з усіма Вашими особистими даними. Потім ви можете використовувати всі можливості програми, від покупки квитків до прокату фільмів.

В якості альтернативи клієнти KinoSearch можуть використовувати QR-код, який буде відображатися на екрані телевізора. Натискання на посилання автоматично синхронізує аккаунт.

Підключення на Android TV через Yandex.ru/activate

Популярний відеосервіс компанії також може бути активований на Android-телевізорах.

Переконайтеся, що в пристрої встановлена ​​операційна система версії 5 або вище. В іншому випадку у вас можуть виникнути проблеми з підключенням або інші проблеми.

Kinopoisk.ru. провідний вітчизняний кіноафіші

Сайт kinopoisk.ru є одним з найстаріших і найбільших ресурсів Рунета, присвячених фільмам і серіалам. Ресурс створено в 2003 році Віталієм Тацієм і Дмитром Сухановим. А в 2013 році його купив Яндекс, який зробив кілька спроб оновити движок і функціонал сайту.

А з весни 2018 року функціонал сервісу значно розширився. багато фільмів стали доступні для перегляду на умовах прокату (близько 100 руб. За фільм) або покупки (близько 300 руб.). Ви можете дивитися фільми за допомогою відповідного додатку, який необхідно встановити на Smart TV або медіа-приставку. Потім підключіть його до свого облікового запису на сайті Kinopoisk.ru/code. Трохи пізніше ми дізнаємося, як це робиться.

Де взяти додатки для Sony Smart TV

Всі виробники розумних телевізорів встановлюють в стандартній комплектації своїх пристроїв оригінальний браузер, який входить в комплектацію та іншої техніки. Для компанії Sony. це ForkPlayer, який володіє масою цікавих функцій, і робить роботу телевізора більш зручною, а також приємною. Але цей плеєр можна встановити не тільки на телевізорах компанії Sony, але і на інших пристроях, які працюють на системі Android.

 • Переглядати онлайн-канали, фільми і відео з різних сайтів;
 • А також браузер допомагає переглядати інформацію на флешці, або збережену в пам’яті телевізора.

Додати цю програму на телевізор Sony зможе будь-який користувач. Скачують плеєр або з офіційного сайту Sony, або з неофіційних ресурсів, звичайно, якщо не боїтеся підхопити вірус або встановити неякісне, застаріле додаток.

Крім того, є стандартне меню Smart, яке теж використовується в якості пошукового додатка, якщо звичний набір контенту не влаштовує користувача. Через Smart меню можна зробити все що завгодно, оскільки це головний інструмент для роботи пристрою. У ньому відображена будь-яка програма, яка працює на телевізорі, і тут же, цей список можна прорідити або поповнити.

Якими можливостями володіє ForkPlayer для Sony Smart TV

Специфіка ForkPlayer для Sony Smart TV в тому, що це додаток на телевізор отримує контент безпосередньо з сайту. Але більшість програм в інтернеті не працює в тому форматі, в якому TV зможе їх сприймати. Ця програма обробляє сигнал і після цього його формат перетворюється. Але це не єдині функції програми:

 • Користувач може дивитися відео і слухати музику з будь-якого сайту;
 • Завантажити додатки для Sony Bravia через ForkPlayer набагато простіше, ніж з інших браузерів, знову ж таки, через відносно великого функціонального потенціалу;
 • Встановивши на Sony Bravia Smart TV, там уже використаний список найпопулярніших сайтів і онлайн-кінотеатрів, куди користувач міг би увійти;
 • У людини є можливість зберегти улюблені плейлисти. Таким чином, переглядати контент буде можна навіть без використання вашого Sony Bravia Smart TV, а з інших пристроїв, де встановлений ForkPlayer;
 • Крім того, можна встановлювати і додавати інші додатків як офіційні, так і неофіційні, але підходять під конкретну модель.
READ  PC не бачить відеокарту але кулер працює

Встановлення програм Smart TV на Sony через ForkPlayer, як і інші функції, можлива, тільки якщо пройти реєстрацію на офіційному сайті програми. Коли ця процедура буде проведена, користувач повинен буде зайти в особистий кабінет і додати в список інші пристрої, які можуть між собою співпрацювати.

Як встановити додатки для Sony Smart TV

Smart TV. це функція, яка присутня на всіх сучасних телевізорах Sony. Завдяки цьому, на пристроях можна виконувати всі ті ж операції що і на комп’ютері, і навіть більше. Користувачеві, у якого є телевізор Sony Бравіа тепер можна дивитися відео онлайн прямо з TV, не переходячи за комп’ютер. Але потрібно підключити інтернет. Крім того, можна переглядати веб-сторінки і встановлювати різні додатки.

Крім того, щоб користуватися функцією Smart TV зовсім необов’язково купувати найдорожчі пристрої Sony, а можна зупинити свій вибір на бюджетній категорії телевізорів. Особливу увагу варто приділити програмами і додатками, які встановлюєте на телевізорі, оскільки від їх кількості та якості багато в чому залежить те, які саме функції зможе виконувати пристрій.

Як оновити веб-контент через головне меню Smart TV

Оновлення веб-контенту на телевізорі один з найважливіших етапів на шляху до того щоб пристрій працював так як потрібно, не дивлячись на те, в якому році воно було випущено, і як давно проводилося оновлення ПЗ. Оновлювати встановлений контент потрібно з не меншою частотою, ніж проводити перепрошивання, тому намагаємося завантажити нові і оновити старі додатки, які вже є в списку TV.

Робиться ця процедура таким чином:

 • Візьміть пульт ДУ, і знайдіть на панелі кнопку «Home» Вона виведе в меню, де треба знайти розділ «Установки», і вибрати підпункт «Мережа»;
 • В меню «Мережа» вибрати пункт «Оновити Інтернет вміст» і почекайте, поки автоматична настройка не закінчиться;
 • Коли оновлення закінчиться, знову поверніться в Smart TV Sony, тобто знову натисніть кнопку «Home». В поле «Оброблені» побачите ті програми, без яких телебачення не зможе працювати. Вони встановлюються за замовчуванням. Якщо їх недостатньо, є можливість додати ще кілька. Для цього перейдіть в розділ «Усі програми»;
 • Якщо знайдете якийсь додатковий віджет, якого поки немає в меню, його можна додати в «Мої додатки», після чого він теж з’явиться в головному «домашньому» списку.

Как войти в аккаунт КиноПоиск HD на Android TV через смартфон

Після цих налаштувань можна без проблем користуватися Smart TV на телевізорі Sony, дивитися телебачення і переглядати інтернет-контент.

XSMART

Ця цифрова медіа-платформа пропонує користувачам ознайомитися зі своїм інтернет-каталогом, що складається з фільмів, серіалів та іншого безкоштовного відеоконтенту з відкритих джерел.

Огляд TV для Smart TV: підключення та рейтинг додатків

Сучасне телебачення поступово перетворюється в інтерактивну зону відпочинку, в який можна самостійно вибирати, які фільми і передачі дивитися. Переваги Smart-телевізорів будуть доступні користувачеві тільки в тому випадку, якщо він зможе правильно підключити TV до Smart TV і буде впевнено орієнтуватися у великій кількості додатків для онлайн перегляду відеоконтенту.

 • Як підключити інтернет до телевізора Smart TV
 • Як встановлювати програми на телевізори
 • LG
 • Samsung
 • Sony
 • BBK
 • Рейтинг неофіційних додатків для перегляду TV
 • ForkPlayer
 • nStreamLmod
 • XSMART
 • GetsTV
 • Кращі офіційні додатки для перегляду TV
 • SS IPTV
 • IVI
 • Megogo
 • Peers.TV
 • ViNTERA.TV

GetsTV

Установка цих програм на Smart-телевізори не завжди законна. У таких випадках користувачеві доводиться виступати в ролі розробника, щоб дозволити встановлення сторонніх додатків і використовувати ручний режим для введення IP-адреси і DNS. Головним мінусом такої установки є можлива відмова виробника на обслуговування телевізора.

встановити, кинопоиск, smart

Megogo

Ще один онлайн-кінотеатр з великим вибором легального безкоштовного і платного відеоконтенту. На цьому сервісі дуже швидко з’являються все новинки кіноіндустрії, які можна переглянути за доступними цінами.

Кращі офіційні додатки для перегляду TV

Тому користуватися всіма можливостями IPTV краще за допомогою офіційних програм з топа найпопулярніших додатків.

встановити, кинопоиск, smart

Як підключити інтернет до телевізора Smart TV

Почнемо з того, що Smart-телевізор не може вважатися «розумним» при відсутності високошвидкісного. від 10 Мбіт / сек. і стійкого (без збоїв) інтернет-з’єднання. Якщо точка доступу до мережі є, то для підключення до неї власнику TV-приймача знадобиться:

 • LAN-кабель і маршрутизатор (при прямому з’єднанні) або Wi-Fi-роутер (при підключенні «по повітрю);
 • інструкція з експлуатації Smart-телевізора;
 • IP-адресу своєї мережі (іноді потрібно при підключенні інтернет-з’єднання).

Далі процес з’єднання телевізора з інтернетом залежить від одного з двох основних способів.

У першому випадку передбачається пряме підключення телеприймача до електричної розетки, яка встановлюється за допомогою LAN-кабелю. Користувачеві, який вибрав такий варіант, потрібно просто відшукати на задній або бічній панелі свого Smart-телевізора відповідний порт і вставити в нього кінець кабелю від точки доступу.

Після цього повинна початися автоматична процедура установки мережевого з’єднання. Якщо цього не відбулося, то провайдер використовує не динамічний, а статистичний IP-адреса, за наявності якого потрібно ручна настройка:

 • в настройках меню вибираємо пункт «Мережа / Підключення до мережі»;
 • натискаємо на кнопку «Налаштування підключення»;
 • вибираємо розділ «Налаштування вручну»;
 • активуємо пункт «Провідна»;
 • вводимо IP-адреса і DNS від свого провайдера;
 • підтверджуємо свої дії;
 • клацаємо по кнопці «Готово».

Как установить Кинопоиск на смарт TV на примере Samsung UE49K5550AU

Ручна настройка проводового інтернет-з’єднання завершена. Можна переходити до перевірки працездатності системи, реєстрації пристрою на офіційному сайті та встановлення з подальшою настройкою додатків.

Налаштовувати вихід в інтернет вручну не доведеться, якщо включати в схему додатковий маршрутизатор, який після настройки (ручний або автоматичною) буде синхронізувати сигнал, що надходить від провайдера до телеприймач.

Другий спосіб підключення Smart-телевізора до мережі здійснюється через точку доступу Wi-Fi. Цей варіант дозволяє користувачам підключити до роутера всі свої цифрові пристрої без використання кабелів і спокійно дивитися інтерактивне TV на телевізорі зі Smart TV безкоштовно і без реклами.

Правда з’єднати телеприймач з інтернетом «по повітрю» без установки додаткового обладнання можна буде тільки в тому випадку, якщо в Smart-блоці цієї моделі присутня Wi-Fi-модуль, який можна активувати за наступною схемою:

 • шукаємо в настройках меню розділ «Мережа / Підключення до мережі»;
 • заходимо підрозділ «Бездротовий зв’язок»;
 • вибираємо зі списку доступних WI-FI-точок свою волосінь і, при необхідності, вводимо пароль;
 • чекаємо установки інтернет-з’єднання.

Якщо модель телевізора не має модуля Wi-Fi, то використовувати бездротовий метод підключення «розумного» пристрою з USB-роз’ємом до віддаленого можна за допомогою сумісного адаптера, список яких як правило вказано в інструкції по експлуатації TV. Користуватися «лівими» Wi-Fi-адаптерами в даному випадку не рекомендується через занадто складних для рядового користувача налаштувань.

Існують і інші способи підключення «розумного» телеприймача до мережі, за допомогою яких можна налаштувати інтерактивне TV на телевізорах Smart TV. Йдеться про з’єднання TV-приймача з інтернетом через комп’ютер, ноутбук і смартфон, а також за допомогою технологій VPS і Plug Access.

SS IPTV

Цей плеєр дозволяє власникам Smart-телевізорів самостійно знайти, створити і завантажити плейлисти з безкоштовними телеканалами, онлайн-кінотеатрами і іншим відеоконтентом. Є функція перегляду онлайн TV для Smart TV. Головним плюсом вважається зручне управління, а мінусом. наявність платного контенту.

Цей сервіс вважається одним з кращих кінотеатрів для перегляду улюблених фільмів, серіалів, мультфільмів та іншого відеоконтенту в режимі online.

Apple TV

В App Store можна побачити поруч з додатками значок із зображенням хмари і стрілкою, спрямованої вниз. Це раніше куплений або завантажений контент, його можна повторно завантажити безкоштовно.

READ  Як встановити Word на iPad

за тематикою

Далі програми можуть ділитися на такі групи, як:

 • відео. софт для перегляду фільмів, онлайн-кінотеатри, утиліти для IPTV, сервіси від постачальників послуг, наприклад, Wink від Ростелеком або Триколор онлайн і т.д.;
 • соціальні програми. соцмережі, месенджери, чати і т.д.;
 • інформаційні ресурси. віджети для перегляду новин або інформаційних порталів;
 • гри і т.д.

Остання група. це користувальницькі додатки, вже завантажені на пристрій. Через цю категорію можна оновити або видалити встановлені програми.

Samsung SmartTV

Далі користувач потрапляє в каталог додатків, зручно розділений на тематичні групи. Щоб знайти потрібну міні, можна перегорнути відповідний розділ або скористатися рядком пошуку. Відшукавши цікавить контент, потрібно клікнути по ньому для переходу на сторінку з описом. Тут можна ознайомитися з інформацією про програму, дізнатися її розмір і завантажити, натиснувши на кнопку «Завантаження», а потім. «Установка». По закінченню процедури на екрані з’явиться відповідне сповіщення.

Panasonic

Магазин додатків для Smart TV Panasonic називається Viera Connect, перехід в який доступний з головної сторінки Smart-меню телевізорів цього бренду. Контент в ньому розділений на безліч категорій. «Відео», «Музика», «Спорт», «Ігри», «Соціальні мережі» і т.д. Для завантаження потрібно вибрати віджет, перейти на його сторінку і клікнути на кнопку для установки.

за вартістю

 • повністю безкоштовний;
 • платний;
 • умовно безкоштовний.

Додатки першого типу можна завантажити безкоштовно, за другі потрібно заплатити вказану фіксовану суму, а треті можуть поширюватися безкоштовно, але мати пробний період або ж частина функцій буде доступна тільки після оплати.

Aura HD

Щоб встановити програму в Aura HD слід перейти в однойменний розділ меню. Перед користувачем відкриється каталог, розділений на кілька груп: «Відео», «Спілкування», «Новини», «Корисне». Перший розділ. це сервіси для перегляду відео онлайн, а також IPTV, другий. соціальні мережі і блоги, третій. інформаційні портали та новинні ресурси, четвертий. пошукові системи, поштові клієнти і т.д.

Спочатку потрібно прочитати умови використання сервісу і прийняти їх, а потім знайти цікаву для програму. Клікнувши на її іконці, користувач може познайомитися з інформацією про утиліту, а потім повторним натисканням встановити її. Далі вона буде доступна в розділі «Мої додатки». Для установки платного контенту попередньо потрібно ознайомитися з вартістю і умовами його використання, а потім оплатити.

Xbox One

Xbox One може бути використаний не тільки як ігрова консоль, але і як пристрій для виходу в Інтернет або роботи з численними додатками з TV-приймача. Для установки віджетів потрібно перейти в розділ «Store». У ньому доступні категорії «Games». для завантаження ігор і «Apps». для додатків, а також рядок пошуку. У другій вкладці знаходиться безліч контенту, розділеного по групах «Популярні», «Нові» і т.д. Далі через пошук або в будь-якої категорії потрібно знайти цікавий контент і вибрати «Купити» або «Завантажити».

встановити, кинопоиск, smart

Установка і настройка додатків на телевізор Philips Smart TV

Протягом багатьох років компанія Philips залишається одним з найбільших виробників телевізорів у світі. Сьогодні вона займає третє місце після LG і Samsung за кількістю проданих пристроїв. Таке високе положення зобов’язує компанію стежити за останніми новинками у сфері телебачення і своєчасно впроваджувати їх в свою продукцію.

Останні кілька років особлива увага виробників телевізійної техніки була зосереджена на зручність використання, розширення функціоналу та доступності технології Smart TV в продукції, що випускається. Компанія Philips не залишилася осторонь від цих тенденцій і помітно збільшила як кількість, так і якість додатків для Philips Smart TV.

Установка за допомогою ForkPlayer

Цей варіант установки віджетів є, напевно, найпопулярнішим способом. Все через те, що за допомогою ForkPlayer відкривається доступ до величезної кількості сторонніх додатків від різних розробників контенту.

Даний спосіб трохи складніше і вимагає більше дій, але, слідуючи нашій інструкції, ви повинні впоратися з ним без проблем:

 • В першу чергу ви повинні переконатися, що у вас є додаток Megogo. Якщо його немає в вашому TV, скачайте і встановіть.
 • Далі слід зайти в налаштування мережевого підключення телевізора. Вибираємо розділ “Параметри мережі” і заходимо в нього.
 • Якщо у вас стоїть в настройках “Автоматичний IP адреса”, то міняємо його на “Статична IP адреса”
 • В налаштуваннях цього виду підключення змінюємо вписуємо в полі DNS1 таке значення: 046.036.218.194
 • Чекаємо пару хвилин поки наш TV не підключиться до мережі Інтернет. Якщо цього не відбулося, то пробуємо в поле DNS вписати 085.017.030.089 або 217.079.190.156. І знову чекаємо пару хвилин, поки не відбудеться з’єднання з мережею (одне з цих трьох значень підійде з імовірністю 99%).
 • Потім запускаємо віджет Megogo, замість якого у нас запрацює ForkPlayer.

Після запуску ForkPlayer ви отримаєте доступ до структурованого списку величезної кількості додатків на будь-який смак.

Порада: У тому випадку, коли при всіх 3-х значеннях DNS1 підключення так і не відбулося, спробуйте в поле DNS2 ввести значення 8.8.8.8 при запропонованих DNS1.

Останні моделі телевізорів Philips працюють на операційній системі Android, всі програми встановлюються за допомогою сервісу Play Market точно так же, як і на вашому смартфоні або планшеті. До речі, додатки з App Gallery доступні на будь-якому Smart TV від Philips, незалежно від новизни моделі пристрою.

Установка з App Gallery

 • Відкрити основне меню вашого телевізора.
 • Знайти там іконку App Gallery і натиснути на неї.
 • Вам запропонують вибрати регіон і продемонструють список додатків, серед яких ви зможете то, яке вас влаштує.
 • Виділяємо обраної програми і додаємо його до себе на сторінку віджетів.

Після цих дій ви завжди зможете його запустити зі своєї сторінки швидкого доступу. Як бачите, подібний варіант дуже простий і вимагає мінімум дій.

Топ додатків для Philips Smart TV

Наостанок хотілося б порекомендувати вам найбільш популярні додатки для Philips Smart TV, які, на жаль, спочатку відсутні в галереї App Gallery. У топ додатків, що встановлюються на Smart TV виробництва Philips, входять:

 • Vintera.TV. платформа, на якій зібрано величезну кількість цифрових телевізійних каналів в SD-, HD- і 3D-якості. Слід враховувати, що для комфортного перегляду у високій якості необхідна висока швидкість інтернету, для 3D не менше 10 Гбіт / с.
 • YouTube.com. найпопулярніший сервіс з розміщення та перегляду онлайн відеороликів на найрізноманітнішу тематику.
 • Ivi.ru. найвідоміший безкоштовний онлайн-кінотеатр для перегляду фільмів в російськомовному сегменті інтернету. Величезна кількість кінокартин на будь-який смак, починаючи з класики і закінчуючи останніми новинками індустрії.
 • Skype.com. додаток для онлайн-конференцій і спілкування, думаю, представляти не треба.
 • Tvigle.ru. онлайн-сервіс з безліччю російськомовних фільмів, мультфільмів і серіалів.
 • AngryBirds. найпопулярніша гра, яка присутня практично на будь-якому телевізорі з підтримкою Smart TV.
 • Explore3D. англомовний сервіс, який дає можливість при наявності спеціальних окулярів переглядати фільми в 3D абсолютно безкоштовно.

Це далеко не повний перелік популярних додатків, який ви можете встановити на TV. Все обмежується вашою фантазією і бажанням!

Установка за допомогою флешки

У тому випадку, якщо вам не вдається встановити програму безпосередньо з Галереї додатків, ви можете зробити це за допомогою флешки. Для цього ви повинні зробити наступне:

 • Завантажити архів потрібної програми.
 • Створити на USB-флешці папку з ім’ям “Userwidget”, попередньо відформатувавши накопичувач в форматі FAT
 • Перенести архів з віджетами в цю папку.
 • Вставити накопичувач в ваш телевізор і увійти в Smart TV.
 • Після того, як ваш TV виявить підключений пристрій, ви побачите повідомлення про початок установки програми.
 • Через деякий час, якщо все робили правильно, з’явиться таке повідомлення про успішну установку додатка.

Тепер це додаток будемо в вашому Smart TV і ви можете їм спокійно користуватися.

BETATECH.COM.UA 2022