Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як встановити мелодію на дзвінок Huawei

Table of Contents

Як на Huawei Honor поставити свою мелодію виклику на першу або другу SIM карту.

1 спосіб. Щоб поставити мелодію дзвінка на SIM-1 або SIM-2 відкриваємо встановлене в телефоні або планшеті Huawei Honor додаток “Музика”. У відкритому додатку вибираємо потрібну композицію тобто мелодію і натискаємо на меню у вигляді трьох вертикальних точок як показано нижче на прикріпленою зображенні. Далі в меню вибираємо пункт “Встановити як сигнал”. Далі вибираємо “SIM 1” або “SIM 2”. Готово тепер при вхідному дзвінку буде грати своя мелодія які поставили ви.

2 спосіб. Другий спосіб дозволяє на Android смартфонах в тому числі на Huawei Honor встановлювати мелодію дзвінка на першу або другу SIM карту через настройки. Відкриваємо “Налаштування”. В налаштуваннях знаходимо пункт “Звук”. Далі вибираємо SIM карту на яку потрібно поставити свою мелодію “Мелодія виклику SIM 1” або “Мелодія виклику SIM 2”. Вибираємо мелодію із запропонованих або встановлюємо свою вибравши в віху “Музика (в пам’яті)” де вибираємо потрібну композицію і для підтвердження збереження натискаємо “Галочку” як показано нижче на прикріпленою зображенні.

3 спосіб. Третій спосіб так само дозволяє встановлювати свою мелодію дзвінка на смартфоні з файлового менеджера, в прикладі ми подивимося, як поставити мелодію виклику з рідного встановленого на Huawei Honor функції «Файли”. Відкриваємо додаток “Файли”. У відкритому додатку вибираємо пункт “Аудіо” або “Пам’ять телефону” де можна самому знайти свою мелодію для дзвінка в паках внутрішньої пам’яті або на карті пам‘яті. У прикладі ми вибираємо мелодію виклику відкривши пункт “Аудіо”. Далі відкриється список де натискаємо на потрібну мелодію і утримуємо поки навпроти не з’явиться галочка як на картинці нижче. Далі натискаємо на кнопку “меню у вигляді трьох вертикальних точок” натискаємо на нього. У меню, вибираємо пункт “Встановити як”. У наступному меню вибираємо потрібний пункт “Мелодія виклику SIM 1” або “Мелодія виклику SIM 2”.

спосіб 4

Ви також можете встановити музику на окремий контакт у телефонній книзі. Для це треба виконати кілька простих кроків:

 • Відкрити адресну книгу;
 • Вибрати потрібний контакт;
 • Натиснути «Змінити»;
 • Клацнути на «Додати поле»;
 • Вибрати пункт «Мелодія виклику»;
 • Вибрати потрібну пісню.

Тепер ви знаєте, як можна з легкістю і без проблем встановити потрібну мелодію на дзвінок смартфона Huawei. Якщо у вас залишилися питання. задайте їх у коментарях.

Користувачі смартфонів Honor. це молоді та активні люди, які не проти виділитися з натовпу. А власний рингтон на смартфоні може допомогти в цьому. Як же поставити свою мелодію на дзвінок, зараз розповім.

Спершу необхідно завантажити на Honor ту мелодію, яку ви хочете поставити.

Далі запускаєте додаток «Музика», переходьте до пункту «Усі композиції» і знаходите необхідну пісню.

Навпаки даного треку вам слід натиснути на три точки і вибрати пункт «Встановити як сигнал».

Залишається лише вибрати призначення для пісні. У цьому меню можна поставити мелодію на будильник або повідомлення. До речі, її можна поставити на кожну з SIM-карт. Тепер можете насолодитися унікальним рінгтоном на вашому Honor.

Так само ви можете подивитися цю інструкцію в відео форматі:

Наш друг смартфон ладно влаштувався в нашій кишені і готовий допомогти нам в будь-яку секунду. Навіть якщо ми занурені у власні справи, і не думаємо про наших рідних, то наша «звонилка» якраз навпаки, тільки й чекає моменту, щоб показати свою спритність, і з ефіру електро-магнітних хвиль миттєво вицепіть той єдиний позивний від вашої доньки, адресований зараз саме Вам. І телефон задзвонив.

Так, добре мати сучасний засіб зв’язку.

А ще недавно, щоб відправити простий «привіт» вашим близьким доводилося користуватися оказією або нарочним. А деякі для цього навіть тримали спеціальних тварин. поштових голубів.

А тепер все просто. вам дзвонить ваша дочка по мобільному телефону. І ви знаєте це, не глянувши на екран телефону, так як коли дзвонить вона. ваш телефон дзвонить по-особливому: для вас The Beatles грає пісню «Here Comes the Sun».

спосіб 1

Встановити музику на дзвінок можна прямо зі стандартного медіа плеєра телефону. Досить просто відкрити панель з опціями при відтворенні пісні (три смужки або три точки), натиснути «Налаштування мелодії» і призначити її як рингтон вхідного дзвінка, звукове попередження або будильника.

Цей спосіб гарантовано працює з «рідним» плеєром Huawei. Якщо ви користуєтеся сторонніми додатками, такий трюк може проходити не завжди.

Як поставити мелодію на телефон Huawei

Часто буває, що набір стандартних мелодій для вхідних дзвінків або обмежений, або містить не найприємніші композиції. З цієї статті ви дізнаєтеся чотири способи того, як можна встановити свою мелодію на дзвінок в Huawei.

READ  Як встановити wink на телевізор Samsung

Зробити це нескладно, тому поставити мелодію вийде навіть у недосвідчених користувачів.

А чи можна присвоїти кожному Контакту свій окремий дзвінок?

Порядок встановлення мелодії як дзвінок для окремого Контакту на смартфоні HUAWEI (honor)

Запускаєте додаток Контакти телефону.

Екран смартфона. запускаємо додаток Контакти телефону

Вибираєте Контакт абонента, для якого ви хочете встановити в якості дзвінка спеціальну мелодію (в нашому випадку це Контакт «Денис Корабльов»).

Екран смартфона. вибираємо Контакт для установки мелодії дзвінка.

Імені команди «Мелодія виклику За замовчуванням».

Екран смартфона. вибираємо пункт «Мелодія виклику За замовчуванням».

Тепер ви потрапили в розділ «Вибір Звуку». Звук дзвінка можна вибрати з готових рингтонів. колонка «Звук», або мелодію з пам’яті телефону. колонка «Музика (в пам’яті)».

Ми вирішили встановити для Дениса Корабльова мелодію з пам’яті, а саме пісню італійського співака Bungaro «Dimentichiamoci». Тому вибираємо праву колонку «Музика (в пам’яті)» і відзначаємо мелодію «Dimentichiamoci».

Після цього обов’язково підтверджуємо збереження нашого вибору натисненням на значок «галочка» у верхній частині екрану праворуч.

Как на Хуавей Y3 заделать милодию звонка в настройках или в приложении музыка

Екран смартфона. для вибору мелодії вибираємо колонку «Музика (в пам’яті)». Екран смартфона. як мелодія дзвінка відзначаємо мелодію «Dimentichiamoci». Після зберігаємо вибір натисканням на значок «галочка».

Все вийшло. Тепер в Контакте «Дениса Корабльова» як мелодія дзвінка визначена мелодія «Dimentichiamoci».

Екран смартфона. вид Контакту Дениса Корабльова з мелодією виклику «Dimentichiamoci».

Варіант Б. це коли в Контакте абонента відсутній пункт «Мелодія виклику За замовчуванням». тоді:

Вибираєте Контакт абонента, для якого ви хочете встановити в якості дзвінка новий рингтон (в нашому випадку це Контакт «Денис Романов»).

Екран смартфона. вибираємо Контакт для зміни рінгтона (мелодії дзвінка).

Увійшовши в Контакт абонента Дениса Романова, натискаємо на значок «Змінити», який знаходиться в нижній частині екрана.

Екран смартфона. натискаємо на значок «Змінити».

У розділі «Змінити контакт» Дениса Романова натискаємо на кнопку «ДОДАТИ ПОЛЕ».

У меню, вибираємо позицію «Мелодія виклику».

Екран смартфона. натискаємо на кнопку «ДОДАТИ ПОЛЕ». Екран 0 смартфона. вибираємо позицію «Мелодія виклику».

Далі ми потрапляємо в розділ «Вибір Звуку», де замість стандартного рінгтона для всіх вхідних дзвінків в колонці «Звук» вибираємо пункт з рінгтоном «Classic Bell».

І свій вибір зберігаємо натисканням значка «галочка» у верхній частині екрану праворуч.

Екран 1 смартфона. в колонці «Звук» вибираємо рингтон «Classic Bell». Екран 2 смартфона. зберігаємо вибір натисканням на значок «галочка».

Тепер в Контакте «Дениса Романова» в якості мелодії виклику визначено рингтон «Classic Bell».

Екран 3 смартфона. вид Контакту Дениса Романова з рінгтоном виклику «Classic Bell».

Що знадобиться для установки мелодії на дзвінок honor?

Відомо, що інструкції в цьому керівництві працюють на Samsung, Xiaomi, Sony, Redmi, LG, Nokia і інших, що працюють під управлінням TouchWiz з Android 4.1 Jelly Bean або вище. Представлені вище варіанти працюють з більшістю пристроїв і оболонок Android.

ROOT доступ на телефоні теж не потрібен. Це керівництво виявиться корисним і для тих, у кого телефон рутірован. Тільки за умови, що ваш смартфон працює як мінімум на Android 4.1 зі стандартною TouchWiz. Процедури можуть трохи відрізнятися, особливо, якщо на вашому телефоні встановлена ​​карта пам’яті або використовується інша версія Android.

Також слід зазначити заздалегідь, що файли MP3, які ви хочете використовувати, вже повинні бути в телефоні. Є багато способів скопіювати MP3-файли на телефон, один з них буде докладно описаний в розділі “Через Комп’ютер по USB”. Також будуть розглянуті і ті методи, де користувач не знає, яку мелодію хоче встановити і розраховує знайти підходящий варіант в спеціальному додатку.

Как установить мелодию на звонок на Huawei или Honor?

Іншими словами, тут можна знайти керівництво “від і до” по вибору, скачування та встановлення призначеного для користувача рингтон на свій смартфон. Отже, приступаємо.

Ringtone maker

Одним таких є додаток Ringtone Maker. Ця програма дозволяє обрізати музичний файл і встановити його в якості мелодії дзвінка або повідомлення:

Розробники пропонують таких додатків безліч і логіка дій кожного софта схожа на описану вище. Однак, використання такої програми не завжди необхідно, в деяких сучасних моделях, користувач може вибрати момент початку відтворення прямо через меню налаштувань. Такий функцією володіють всі моделі Samsung, на яких встановлена ​​версія Android 8 і вище.

Якщо проблема не вирішена

Якщо питання залишається невирішеним, збережіть резервну копію даних і віднесіть пристрій до авторизованого сервісного центру Huawei.

Перевірте, чи настроєна мелодія виклику для обох SIM-карт (якщо вони встановлені)

Якщо у вашому пристрої встановлено дві SIM-карти, задайте окремі настройки для SIM-карти 1 і SIM-карти 2. Для цього відкрийте Налаштування, знайдіть і відкрийте розділ Звуки і задайте необхідні настройки.

Другий спосіб. використання провідника

Цей спосіб трохи складніше, але він надійніший і працює на будь-якому Android пристрої.

Щоб додати тон на будильник або її зміни потрібно зробити наступне:

Після того, як ви перенесете або скопіювали файли в цю папку, вони з’являться в списку стандартних рингтонів, які можна поставити на будильник смартфона. Таким чином, можна зручно контролювати всі додані треки.

Є можливість додати нескінченну кількість нових рингтонів або швидко видаляти їх в разі непотрібності. Але головний плюс такого методу. повний контроль ну і, звичайно ж, можливість перенести відразу кілька файлів.

Як змінити рінгтон на виклики в viber

Для зміни рінгтона відкрийте додаток, і коректний:

 • Натисніть кнопку «Ще» в правому нижньому кутку.
 • Виберіть покроково пункти «Налаштування«, «Повідомлення«.
 • Далі пункт «Мелодія дзвінка«.
 • У новому вікні виберіть «Вибір звуку«.

Виберіть рингтон. Попередньо на телефоні перераховані на першій вкладці, а збережені на другий.

Підтвердіть вибір натисканням галочки в правому верхньому куті.

READ  Як налаштувати IPTV на телевізорі

До відома! У Viber можна міняти рінгтон тільки на загальні виклики, на окремий контакт встановити не вийде.

Як поставити мелодію на дзвінок Honor і Huawei

Існує кілька варіантів, що дозволяють поставити необхідний сигнал на вхідний дзвінок. Всі способи мають на увазі використання вбудованого функціоналу в телефоні. Наприклад, для стандартного сигналу скористайтеся параметрами, а при бажанні прив’язати певну композицію використовуйте програму «Музика». Вивчимо кожен метод окремо.

Як встановити мелодію на дзвінок на Honor і Huawei

Набрид стандартний рінгтон в Android? Сучасні смартфони мають широкий списком функцій і можливостей, через що багато хто не може знайти потрібні опції відразу. У статті розглянемо, як на Honor і Huawei поставити музику на дзвінок. Можна замінити мелодію іншим системним або поставити певний трек.

Як поставити мелодію на окремий контакт Honor і Huawei

Щоб прив’язати певну музику до конкретного абонента, потрібно увійти в «Контакти». Знайдіть в телефонній книзі потрібний номер, натисніть на нього і в нижній частині виберіть опцію «Сигнал виклику». Таким чином можна прив’язати конкретну пісню до будь-якого номеру з контактів в пристрої.

налаштування

Завдяки параметрам ви зможете вибрати тільки стандартні рінгтони. Тут же можна встановити сигнал не тільки для вхідних дзвінків, але і для SMS або будильника.

 • Відкрийте параметри.
 • Знайдіть розділ «Звук». «Мелодія виклику».
 • При наявності двох слотів під сімку виберіть використовувану карту.
 • Далі в списку натисніть на прийнятний варіант.

Додаток «Музика»

Другий спосіб. скористатися стандартним додатком «Музика» на Android. Воно знаходиться на основному екрані, але часом може ховатися в папці «Інструменти». Цей додаток дозволяє прослуховувати композиції і збирає в собі всі музичні треки, що зберігаються в телефоні. Заходимо в програму і шукаємо необхідну пісню.

Після чого натискаємо на 3 точки. Натисніть на відповідний пункт.

Заключний етап. вибрати сімку. Але, цей критерій актуальний тільки для двухсимочних смартфонів.

Файловий менеджер

Як встановити мелодію на дзвінок на Honor і Huawei за допомогою файлового менеджера:

 • Відкрийте внутрішню пам’ять смартфона.
 • Знайдіть папку «Аудіо» або відкрийте розділ зі збереженими треками через файловий менеджер.
 • Виробляємо тривале натискання на сподобалася композиції, щоб відзначити її.
 • Натискаємо пункт «Ще».
 • Натисніть «Встановити як».
 • Наступним кроком вибираємо сімку, на яку ми хочемо застосувати даний рингтон.

Установка відео-мелодії

Ви можете встановити в телефон відео-мелодію, яка буде видна при вхідному дзвінку. Важливо, щоб кліп був знятий в вертикальному положенні. У вкладці «Вибір звуку» натискаємо на відповідний розділ і відзначаємо необхідний ролик, як зазначено на скріншоті.

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

Він буде встановлений замість нинішнього рингтон. Далі система продемонструє приклад, яким чином відео відображається у вхідному дзвінку. Якщо настройка влаштовує, то підтвердіть внесені зміни, клікнувши на галочку. Врахуйте. представлена ​​можливість є не на всіх телефонах Huawei, в старіших моделях дана опція може бути відсутнім. Якщо Android не підтримує цю функцію, то для установки відео на вхідний дзвінок скористайтеся сторонніми додатками з Google Play.

Как сменить рингтон на HUAWEI Nova 5T| / Мелодия вызова

спосіб 4

Ви також можете встановити музику на окремий контакт у телефонній книзі. Для це треба виконати кілька простих кроків:

 • Відкрити адресну книгу;
 • Вибрати потрібний контакт;
 • Натиснути «Змінити»;
 • Клацнути на «Додати поле»;
 • Вибрати пункт «Мелодія виклику»;
 • Вибрати потрібну пісню.

Тепер ви знаєте, як можна з легкістю і без проблем встановити потрібну мелодію на дзвінок смартфона Huawei. Якщо у вас залишилися питання. задайте їх у коментарях.

Чотири нескладних способу поміняти стандартну мелодію на дзвінок на свій улюблений трек або встановити окремий рінгтон на певні контакти.

Зазвичай стандартний набір мелодій на мобільних пристроях дуже обмежений, до того ж більшість з представлених звуків можуть здатися не надто цікавими і навіть дратівливими. Кожен з нас спостерігав ситуацію, коли в приміщенні дзвонить телефон, і відразу кілька людей починають шукати гаджет, думаючи, що дзвінок призначається їм. Звичайно, опинитися в такій ситуації не хочеться. адже вивернути всі кишені або сумку, щоб виявити, що дзвонять зовсім не вам, не дуже комфортно.

Поміняти стандартну мелодію на улюблену пісню нескладно, але недосвідчений користувач може відчувати деякі труднощі. Ми розповімо про декілька способів заміни звуку дзвінка і установки окремої мелодії на певні контакти.

У нашому смартфоні використовується операційна система Android 6.0 Marshmallow і фірмова прошивка EMUI 5.

Файловий менеджер

Запускаємо файловий менеджер, в нашому випадку це додаток «Файли». Заходимо в розділ «Аудіо» або папку з музикою.

Знаходимо потрібний трек, натискаємо на нього і утримуємо.

У вікні клацаємо на пункт «Встановити як».

Знову з’являються варіанти: мелодія для SIM 1, SIM 2 або повідомлень, з них вибираємо потрібний.

Стандартний програвач

Поставити рингтон на смартфоні Huawei можна за допомогою рідного програвача.

Відкриваємо стандартний програвач, в нашому випадку це додаток «Музика». Заходимо в папку «Локальні» або «Недавні».

Вибираємо потрібний трек і натискаємо на меню (три точки поруч з назвою пісні).

Тут знову вибираємо, куди ми хочемо встановити мелодію: на дзвінки SIM 1, SIM 2, повідомлення або будильник.

спосіб 1

Встановити музику на дзвінок можна прямо зі стандартного медіа плеєра телефону. Досить просто відкрити панель з опціями при відтворенні пісні (три смужки або три точки), натиснути «Налаштування мелодії» і призначити її як рингтон вхідного дзвінка, звукове попередження або будильника.

Цей спосіб гарантовано працює з «рідним» плеєром Huawei. Якщо ви користуєтеся сторонніми додатками, такий трюк може проходити не завжди.

Як встановити мелодію на дзвінок Huawei

Часто буває, що набір стандартних мелодій для вхідних дзвінків або обмежений, або містить не найприємніші композиції. З цієї статті ви дізнаєтеся чотири способи того, як можна встановити свою мелодію на дзвінок в Huawei.

READ  Як правильно встановити захисне скло на смартфон

Зробити це нескладно, тому поставити мелодію вийде навіть у недосвідчених користувачів.

Мелодія на дзвінок на Huawei (EMIU 5)?

Щоб поміняти мелодію на дзвінок на смартфоні Huawei з прошивкою EMIU 5, зайдіть в меню налаштувань і виберіть пункт «Звук».

Зайдіть в розділ «Мелодія виклику SIM 1 / SIM 2» (якщо ваше пристрій живиться дві SIM-карти). Після вибору відповідної карти спливає вікно з вкладками «Мелодія» і «Музика».

У списку виберіть потрібну мелодію або пісню, поставте кружечок навпроти неї і натисніть на галочку у верхньому правому куті.

З меню «Налаштування»

Поміняти дзвінок в Huawei можна з меню налаштувань смартфона:

 • Відкрийте «Налаштування»
 • Далі «Звук і вібрація»
 • Знайдіть пункт «Мелодія виклику»
 • Відкрийте його і виберіть рингтон який хочете встановити.

У вікні, буде видно тільки стандартні мелодії, щоб побачити все, що є в пам’яті телефону натисніть на «Музика на пристрої»

З додатку «Музика»

Встановити музику на дзвінок можна зі стандартного додатка Huawei «Музика».

Для цього, відкрийте трек, який хочете поставити на рингтон і відкрийте меню дій, натиснувши дві точки:

У вікні можна вибрати бажаний відрізок з пісні, який ви хочете використовувати в якості сигналу дзвінка і встановити його на дзвінок, повідомлення або будильник.

Цей спосіб гарантовано працює з «рідним» плеєром Huawei. Якщо ви користуєтеся сторонніми додатками, такий трюк може проходити не завжди.

Як встановити музику на дзвінок в телефоні Huawei?

Якщо вам набридли стандартні рінгтони в Huawei, то зараз ви дізнаєтеся 4 способи встановити свою мелодію на дзвінок в Huawei. Зробити це дуже просто.

з провідника

Щоб поставити рингтон на Huawei таким способом, потрібно:

 • Відкриття програми «Файли» (Провідник);
 • Перейти в папку «Аудіо» (Знаходиться в розділі «Категорії»);
 • Вибрати трек і утримувати, поки він не буде відзначений галочкою;
 • Натиснути на «Ще» в правому нижньому кутку дисплея;
 • Клікнути «Встановити як»;
 • Вказати куди хочете поставити мелодію. на дзвінок або повідомлення.

Мінус даного способу в порівнянні з попереднім полягає в тому, що мелодію попередньо можна обрізати і вона встановиться повністю. від початку і до кінця.

У розділі «Контакти»

Головний плюс цього способу в тому, що ви можете поставити будь-яку мелодію будь-якого контакту. Можете встановити для кожного контакту свій рінгтон, щоб відразу знати хто дзвонить.

Для це треба виконати кілька простих кроків:

 • Відкрити адресну книгу (Контакти);
 • Вибрати потрібний контакт;
 • Натиснути «Змінити»;
 • Далі вибрати «Додати поле»;
 • Потім «Мелодія виклику»
 • Вибрати потрібну пісню.

Як встановити мелодію на дзвінок Honor і Huawei?

Існує 4 основних способи вибрати і встановити вподобану пісню на дзвінок:

  через меню налаштувань Andro Всі зазначені вище методи однаково зручні, тому користувачі здатні самостійно вирішити, якому підходу віддати перевагу. При цьому кожен варіант має свої переваги і недоліки, які потрібно враховувати, обираючи оптимальний метод зміни налаштувань і мелодії.

спосіб 1

Встановити музику на дзвінок можна прямо зі стандартного медіа плеєра телефону. Досить просто відкрити панель з опціями при відтворенні пісні (три смужки або три точки), натиснути «Налаштування мелодії» і призначити її як рингтон вхідного дзвінка, звукове попередження або будильника.

Цей спосіб гарантовано працює з «рідним» плеєром Huawei. Якщо ви користуєтеся сторонніми додатками, такий трюк може проходити не завжди.

Установка відео-мелодії

Бажаючим встановити відеоролик на дзвінок доведеться користуватися сторонніми програмами. Їх безліч, тому знайти підходящу буде нескладно. Щоб додати відеозапис, доведеться скористатися функціоналом сервісу і вибрати відповідні параметри прийому вхідних дзвінків. Більшість додатків дозволяє ставити відео на окремий контакт, на групу співрозмовників, окрему SIM-карту (для апаратів з двома SIM-картами) або всі збережені номери одночасно.

Часто буває, що набір стандартних мелодій для вхідних дзвінків або обмежений, або містить не найприємніші композиції. З цієї статті ви дізнаєтеся чотири способи того, як можна встановити свою мелодію на дзвінок в Huawei.

Зробити це нескладно, тому поставити мелодію вийде навіть у недосвідчених користувачів.

Файловий менеджер

Використання файлового менеджера гранично схоже на установку музики через однойменне додаток. Власникам смартфонів доведеться:

 • Відкрити папку «файли».
 • Відокремити аудіозаписи від іншої зберігається на телефоні інформації, вибравши відповідний фільтр.
 • Знайти потрібну композицію в списку і виділити її.
 • Відкрити спадаюче меню і вибрати пункт, що пропонує поміняти звук вхідних дзвінків.

Описаний метод виділяється дві переваги:

 • можливістю переглянути всі зберігаються на Huawei треки;
 • наявністю пошуку за назвою.

Другий плюс виявиться корисним в разі виявлення великої кількості пісень, серед яких непросто знайти потрібну.

налаштування

Найпростіше розібратися, як поставити мелодію на Honor і Huawei, користуючись меню налаштувань телефону. Щоб налаштувати музику, потрібно:

 • Відкриття програми «настройки» Андроїда.
 • Переключитися на розділ «звуки».
 • Вибрати пункт, пов’язаної з мелодією виклику.
 • Вказати відповідну композицію зі списку базових або вибрати пісню з завантажених на смартфон аудіозаписів.

Важливо підкреслити, що описаний підхід відрізняється від наступних тим, що дозволяє встановити стандартні, базові мелодії. Решта подібної можливості не дають (крім способу через контакти), оскільки мають на увазі використання збережених в пам’яті пристрою треків.

Huawei як поставити мелодію на дзвінок

Як на телефонах Honor і Huawei поставити музику на дзвінок, замінивши нудні стандартні мелодії улюбленою піснею. Згадане питання з’являється у власників подібних смартфонів раніше інших, оскільки спілкування і телефонні розмови. основна функція мобільних. А вибір музичної композиції для вхідних викликів. найпростіша можливість додати смартфону індивідуальні риси, зробивши його використання приємніше і зручніше. Тим більше, вибір своєї власної аудіозаписи дозволить моментально розуміти, хто і кому дзвонить, що допоможе вирішити, чи варто відповідати на дзвінок або простіше передзвонити пізніше.

BETATECH.COM.UA 2022