Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як встановити пароль на телефон Honor

Table of Contents

Ставимо пароль на папку

Бувають моменти, коли потрібно убезпечити тільки окрему папку. Для цього потрібно завантажити Лаунчер, так як спеціальної опції на пристрої Honor і Huawei немає. Схожих додатків в Google Play для ОС Android багато. Радимо завантажити AppLock. Після установки відкрийте програму і через галерею виберіть папку, яку хочете убезпечити. Необхідно ввести чотиризначний код.

встановити, пароль, телефон, honor

Тільки пам’ятайте, якщо захочете видалити додаток, шифрування папок злетить.

Як поставити і змінити пароль на телефонах Honor і Huawei

Як поставити пароль на телефон Honor і Huawei. запит тих користувачів, які піклуються про збереження персональної інформації. Захистіть себе від людей, що часто беруть в руки ваш смартфон, будь то родич або колега. А злодіям і шахраям доведеться попітніти, щоб зламати мобільний пристрій. У цій статті розглянемо, як встановити та поміняти шифрування на телефонах Honor і Huawei з операційною системою Android.

Як встановити пароль на смартфонах Huawei і Honor

Наступні дії, щоб поставити шифровку для розблокування екрана.

 • У верхній панелі меню натисніть на іконку «шестерінки». відкриються «Налаштування».
 • Знайдіть розділ «Безпека та конфіденційність», відкрийте його.
 • Заходимо у вкладку «Пароль екрану блокування» і вибираємо пункт «Налаштування пароля розблокування екрану» «Налаштування PIN-коду».
 • Введіть PIN-код з шести чисел двічі (другий раз, щоб підтвердити правильність коду).
 • Після введення система видасть пропозицію по налаштуванню відбитка пальця, від якого можете відмовитися, натиснувши «Скасувати».

Рекомендуємо не використовувати код, який легко обчислити користувачам-зловмисникам. Наприклад, дата народження. не найкращий варіант.

Якщо цей спосіб не підходить, спробуйте інші методи.

 • Графічний ключ. пропонується по точкам намалювати фігуру, якій зможете потім розблокувати смартфон.
 • Пароль. вводиться комбінація з 6 і більше символів (вибирайте той, який не забудете, але не полегшуйте роботу шахраям).
 • Face Unlock. функція, доступна для нових моделей Honor і Huawei. знімає блокування дисплея просканувавши фронтальною камерою особа (для цього методу потрібне хороше освітлення; небезпечний, якщо є близнюк або схожий на вас людина).
 • Сканер відбитка пальця. телефон зберігає візерунок подушечки пальця, і в підсумку зможете розблокувати його одним дотиком (можливо зберегти 2-3 відбитка. на різні пальці або людини, якій довіряєте).

Можете зберегти всі види безпеки і періодично міняти для повної впевненості, що конфіденційна інформація не піде у чужі руки.

Як змінити пароль на телефоні Huawei і Honor

Якщо хочете поміняти пароль на телефоні Huawei і Honor або зовсім його прибрати, виконайте наступні дії.

 • Зайдіть в «Налаштування» і відкрийте вкладку «Безпека та конфіденційність».
 • Клацніть “Налаштування екрану блокування».
 • Тут потрібно вибрати одне з двох значень. «Зміна» або «Вимкнення пароля блокування екрана».
 • У першому випадку введіть старий шифр, а потім придумайте новий.
 • У другому. потрібно ввести тільки попереднє значення, після чого він віддалиться.

Отже, в нашому матеріалі йшлося про те, як поставити і прибрати пароль на мобільних пристроях Huawei і Honor, а також спосіб установки шифрування на окрему папку. Сподіваємося, ви розібралися, як правильно це зробити і ваші персональні дані в безпеці. Чи не повідомляйте третім особам власні коди, паролі і ключі.

Створення пароля для всіх додатків в EMUI

Поставити пароль на Honor або Huawei можна різними способами. Для того щоб заблокувати додаток на Huawei і Honor, необхідно вибрати потрібний варіант розблокування. Зробити це можна в такий спосіб:

 • Зайти в «Налаштування».
 • Перейти в розділ «Безпека».
 • Вибрати підрозділ «Блокування додатків».

Перед користувачем відкриється вікно, що дозволяє включити або відключити блокування додатків на Huawei і Honor. Тут же знаходяться налаштування, що дозволяють вибрати найбільш зручний спосіб блокування. Розглянемо кожен із запропонованих способів, які дозволяють поставити пароль на додаток без сторонніх програм.

Як поставити пароль на додаток Honor і Huawei

Сучасні смартфони мають кілька варіантів захисту від сторонніх осіб до даних. Для цього пропонується графічний ключ, PIN-код і біометрична розблокування по обличчю або відбитку пальця. Але в певних ситуаціях, для підвищення рівня безпеки даних, що зберігаються, стане в нагоді блокування додатків паролем. Ця стаття підкаже вам, як поставити пароль на додаток Honor і Huawei, доступні варіанти блокування і які сторонні програми допоможуть краще захистити ваші дані на телефоні.

READ  Як підключити bluetooth до телефону

Через відбиток пальця

Блокування додатків відбитком пальця також можлива на Honor і Huawei. Якщо на смартфоні є дактилоскопічний сканер і його робота включена через «Налаштування». «Біометричні дані», то пристрій сам запропонує вам скористатися таким способом блокування додатків на Huawei або Honor. А при спробі запустити програму буде з’являтися вікно з проханням докласти палець до сканера.

Крім вищеописаних способів, на Honor і Huawei є можливість приховати додаток. Цей спосіб рятує вас від необхідності вводити постійно паролі, але і не гарантує 100% безпеку. До того ж, не всі програми можна зробити прихованими на Huawei і Honor.

Приховати програму можна через розділ «Додатки» в настройках смартфона. Для цього необхідно натиснути на потрібний ярлик і потім на кнопку «Відключити». Після цього ярлик програми пропаде з екрану.

Подивитися приховані програми на Huawei та інших Android-смартфонах можна в цьому ж меню. Для цього потрібно вибрати вкладку «Неактивні». А щоб вони знову з’явилися на екрані, досить натиснути на кнопку «Включити».

цифровий

У правому верхньому кутку відкритого меню є значок у вигляді шестерінки. При натисканні на нього відкриється віконце з можливістю вибору способу захисту додатків на Huawei і Honor. Вкладка «Тип пароля» пропонує вказати варіант «Призначений для користувача PIN-код» і «Пароль екрану блокування».

Перший варіант буде актуальний для тих, у кого до смартфону мають доступ близькі люди. Вони можуть знати які цифри необхідно вводити для розблокування екрану, а ось до деяких програм і ігор їх доступ буде обмежений. У другому ж випадку для відкриття програм потрібно вводити такий же код, як і при розблокуванні екрану.

В незалежності від того, який із запропонованих варіантів користувач вибере, далі йому буде потрібно придумати код і ввести його 2 рази. Якщо вибрати «Призначений для користувача PIN-код», то пристрій попросить придумати відповідь на питання. Це необхідно на той випадок, коли з якихось причин ви забули пароль для додатка.

Після цього можна повертатися до основного меню розділу і заблокувати додаток на Huawei і Honor, простим перетягуванням повзунка в положення включено.

Як зняти захист з додатків?

Розблокувати додатків Honor і Huawei можна за допомогою перетягування повзунка в розділі «Блокування» налаштувань телефону. Колір повзунка при цьому зміниться з блакитного на сірий і нижче буде напис: «Не заблоковано».

графічний ключ

У деяких версіях оболонки EMUI і Magic UI є можливість розблокувати телефон Huawei або Honor за допомогою графічного ключа. Зробити це можна все в тому ж меню налаштувань.

Навіщо потрібен пароль на додаток

Пароль блокування додатків Honor і Huawei дозволяє обмежити доступ до встановленим на пристрій сервісів. Він стане в нагоді в разі втрати смартфона і коли ним користуються кілька членів сім’ї. Наприклад, можна обмежити дітям доступ до ігор і браузеру, щоб вони більше часу присвячували навчанні, а не розваг.

Як поставити пароль на додаток на Honor або Huawei?

Якщо ви часто передаєте свій смартфон в руки іншої людини, є сенс подбати про те, щоб встановити пароль на деякі додатки. звичайно, якщо в цьому є необхідність, а як показує практика, така необхідність виникає дуже часто. Ми розповімо, як «запоров» додаток на смартфоні Honor або Huawei.

Відкриваєте «Налаштування» за допомогою програми на робочому столі. Якщо написи на додатку немає, значить, шукайте ось таку шестірню:

В меню зайдіть в розділ «Безпека та конфіденційність».

На наступній сторінці знайдіть рядок «Блокування додатків».

І вибираєте додатки, які потрібно заблокувати. перемістіть перемикач навпроти їх назви.

В наведеному вище прикладі ми встановили пароль для додатка «Галерея». Йдемо на робочий стіл і натискаємо на іконку.

Система просить ввести код, який був зазначений раніше. Якщо встановлена ​​розблокування по відбитку пальців, можна використовувати сканер.

Зняти пароль з програми можна в зворотному порядку.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Вбудована можливість закрити доступ до додатків на Honor

У ранніх версіях Android, включаючи пристрої Honor є можливість встановлювати пароль без будь-яких спеціальних програм. Але на телефоні повинна бути активна захист екрану графічним ключем або паролем.

Якщо у вашому телефоні іконки немає, значить Ця функція може бути в цій версії Android на вашому Honor.

Як поставити пароль на додатки Honor і телефон

Мобільні телефони з нами всюди. Ніхто не може отримати до нього доступ, крім нас. Проте наші близькі родичі все ж можуть заглянути в смартфон. У різних ситуаціях особиста інформація може виявитися розкритою, хочемо ми того чи ні. Необхідно робити рішучі дії. У нашій статті ви зможете прочитати про те, яким способом можна поставити пароль на ваш Honor на певні додаток або весь телефон в цілому.

Установка пароля на додаток до Honor 6C

Якщо ви власник професійного апарату Honor 6C, ви можете поставити захист на доступ до програм за допомогою стандартних засобів. Розробники забезпечили таку функцію, яка реалізується відбитком пальця власника смартфона.

READ  Як з фото зробити відео на телефоні

  Переходимо до головного меню і знаходимо кнопку «Налаштування»;

Після того, як ви оберете цей пункт, система запропонує ввести пароль. Введіть його і запам’ятайте. Кожні відкриття ваших додатків система вимагатиме код для розблокування на Honor. Можна також вибирати програми, для яких система буде вимагати пароль.

Для цього відкрийте меню швидкого доступу або шторку Android:

  Цю шторку потрібно зрушити свайпом в сторону;

Зі списку необхідно вибрати програму, яка буде заблоковано. Ви можете вибрати будь-які програми в смартфоні з Android.

Навіть ті, які були встановлені розробником.

Як поставити графічний ключ при розблокуванні телефону

Графічний ключ на смартфонах Android є одним з кращих способів заблокувати свій пристрій від зловмисників. Або від близьких людей, з якими ви не хочете ділитися своєю особистою інформацією. Після установки такого ключа кожен раз при розблокуванні Хонор необхідно з’єднувати кілька точок на екрані, щоб вийшов встановлений вами графічний ключ.

 • Відкрийте настройки смартфона;
 • Далі знайдіть рядок, яка називається «Блокування екрану і паролі»;

Після цього ви можете вийти з налаштувань і заблокувати навмисне екран, щоб перевірити новий графічний ключ, який ви задали.

Якщо ви захочете його відключити, то зможете знайти цей параметр по такому ж шляху, по якому ми йшли для його активації. Поставити пароль на пристрій Honor або на його додатки можна і іншими способами.

Шлюз App Lock для блокування додатків на Honor

Щоб ви змогли захистити свій пристрій від сторонніх очей будинку, на роботі або в колі друзів, ви можете скористатися універсальними програмами. В Play Market існує чимало програм, які допоможуть заблокувати будь-яку програму на вашому смартфоні за допомогою пароля. Програма «Шлюз» App Locker дає нам можливість замикати на ключ не тільки додатки, але і замітки, SMS повідомлення, фотографії та інші системні розділи.

Как поставить графический ключ пароль на телефоне Huawei

Можливості програми: Пояснення:
вибір обмеження Можна встановлювати пароль на окремі електронні листи, контакти або SMS.
Робота з медіа У сховищі можна приховувати фотографії та відео, для цього зображення потрібно перемістити.
розумне управління Є можливість блокувати програми окремо або всі разом.
Доступ до телефонної книги Додаток Шлюз App Locker здатне також блокувати вхідні дзвінки та SMS-повідомлень та діє як чорний список.

Після успішної установки на ваш Honor запустіть програму:

  У головному меню знаходяться системні програми і головні основні функції вашого мобільного пристрою;

Додаток Шлюз App Lock має корисну функцію, яка допоможе визначити, хто час від часу намагається подивитися файли на вашому телефоні. Якщо хто-небудь спробує увійти в ваш смартфон Honor під час того, як додатки будуть заблоковані, його особа буде автоматично сфотографовано.

А під час наступного входу з паролем в додаток ви отримаєте фотографію того, хто намагався увійти, не знаючи пароль.

LOCKit. допоможе поставити пароль на ваш Honor

Утиліта LOCKit відмінно справляється з блокуванням окремих додатків або цілою групою. У ній також є сейф для відео і фото, з якого ніхто не зможе нічого отримати. У додатку можна використовувати як майстер пароль, так і поставити пароль для кожної програми Honor.

 • Функція «Псевдообложка» маскує екран розблокування на Honor, щоб запобігти доступу зловмисників до робочого столу мобільного пристрою;
 • LOCKit дає можливість блокувати небажані повідомлення телефону;

Як зробити пароль на папку

Складніше виглядає ситуація, коли необхідно поставити секретну комбінацію на певну папку. Причина полягає у відсутності вбудованих можливостей і необхідності установки додаткових додатків. Як варіант, можна постав програму AppLock.

 • Встановіть програму в телефон Honor за вказаною вище URL.
 • Увійдіть в програму і задайте секретну комбінацію.
 • Зайдіть в сховище і виберіть папки / документи, які потрібно приховати.

При бажанні можна використовувати і інші програми для телефону Honor, що дозволяють поставити код на папку:

 • File Hide Expert-Hide Pictures. Дозволяє сховати любе файли і поставити на них цифровий ключ.
 • Блокування папки. Додаток відрізняється простим інтерфейсом, можливістю вибору режиму захисту, швидкої і точної роботою.

Можна вибрати і інші програми, доступні для безкоштовного скачування в Play Маркет.

Як встановити пароль на додаток

У телефонах Honor передбачена опція, що дозволяє поставити пароль на будь-який з додатків. Для цього не потрібно встановлювати додаткових програм. Алгоритм дій такий:

 • Зайдіть в розділ Налаштування.
 • Перейдіть в категорію Безпека.
 • Знайдіть пункт Блокування додатків і зайдіть в нього.
 • Виберіть варіант для входу. пароль екрану блокування або ПІН-код.
 • Встановіть використання сканування відбитку пальця або розпізнавання особи для отримання доступу.
 • Перемістіть тумблер для додатків, які ви хочете заблокувати.
 • збережіть налаштування.

Honor 10 lite Hard reset (Удаление пароля) андроид 10

Знаючи, як поставити пароль на телефон Honor 7а і інших моделей, ви зможете захистити додаток або галерею від відвідування сторонніми людьми. Для зручності можна використовувати розблокування по обличчю або відбитку. В такому випадку вдається прискорити доступ до додатка.

звичайний

Більшість власників смартфона воліє поставити пароль на Honor у вигляді числової комбінації. Такий варіант найпростіше запам’ятати, через що в подальшому не виникає труднощів з відновленням.

 • Увійдіть в Налаштування.
 • Знайдіть розділ Безпека і
 • Перейдіть в розділ включення коду.
 • Виберіть підходящий варіант: пароль, персональний ПІН-код, 4-значіння ПІН-код.
 • Задайте цікавить комбінацію.
 • Підтвердіть дію.
READ  Як перенести номера з телефону на комп'ютер

До речі, в цьому ж розділі Ви зможете і поміняти пароль, щоб захистити пристрій.

Щоб поставити пароль на Honor 7 а чи іншому смартфоні з більш старою версією Android і EMUE, спробуйте увійти в розділ Безпека і конфіденційність. Як варіант, введіть необхідний запит в пошуку настроечного розділу телефону.

Як поставити пароль на телефон

Існує кілька способів, як встановити пароль на телефон Honor 7а, 10, 8 а, 9 с, 9х, 30i, 20 Lite, 8 с, 8х, 8 s і інших. В залежності від уподобань власники можуть поставити графічний ключ, звичайну цифрову комбінацію або відбиток пальця. Нижче розглянемо, як це зробити правильно на прикладі смартфона Honor 20 з версією Android 10. У старіших моделях назви розділів може відрізнятися, але загальний підхід не змінюється.

Як поставити пароль на телефон Honor і убезпечити себе

Як поставити пароль на телефоні Honor? Увійдіть в настройки, тисніть на пункт Біометричні дані і паролі / Безпека та конфіденційність, після чого виберіть і задайте відповідний варіант. Нижче розглянемо, як встановити звичайну цифрову комбінацію, яким способом задати графічний код або задати відбиток пальця.

Відбиток пальця

У багатьох телефонах Honor передбачена можливість вказати відбиток пальця, за яким можна входити і отримувати доступ до інформації на мобільному пристрої. Відзначимо, що інструкція, як зробити пароль на телефоні Honor, залишається актуальною (її можна використовувати паралельно). При бажанні можна встановити додатковий захист у вигляді відбитків пальців. Для цього зробіть наступне:

 • Зайдіть в Настройки.
 • Увійдіть в розділ Безпека і
 • Пошукайте розділ Відбиток пальця і ​​увійдіть в нього.
 • Вкажіть код розблокування екрану, якщо він раніше був встановлений.
 • Встановіть, які права будуть доступні після розблокування за допомогою відбитка. Тут можливі різні варіанти: розблокування, доступ до особової / к заблокованим додатків.
 • Тисніть на кнопку Новий відбиток пальця.
 • Наступні дії на екрані.

Для надійності можна поставити відбитки для різних пальців. Це допомагає в разі, якщо телефон через забруднення або з інших причин не розпізнає малюнок. Допускається установка до п’яти ID, а при бажанні можна і зовсім додати дані іншої людини. Знаючи, як встановити пароль і відбиток пальця на Honor, ви забезпечує двосторонній захист. Пристрій надійно захищене при включенні, а також буде закритий доступ до програм або папок.

графічний

При бажанні можна зробити пароль на Honor у вигляді графічного малюнка. Такий варіант дає змогу зручніше, адже його простіше запам’ятати. Для виконання роботи зробіть наступні кроки:

 • Виконайте з першого по третій пункт інструкції.
 • Виберіть зі списку варіант з графічним ключем.
 • Задайте цікавить малюнок і збережіть зміни.

При бажанні можна поставити пароль на Honor 7 a, після чого зафіксувати графічний ключ в окремому документі (щоб не забути). При втраті доступу може знадобитися повне скидання, а це може призвести до втрати особистої інформації.

Як поставити безпечний пароль

Перед тим як поставити пароль на телефон Honor 9 і інших моделей, визначитеся з відповідним набором символів. При виборі комбінації намагайтесь не ставити однакові цифри, наприклад, «0000» або «1111», рік народження або інші комбінації, які легко зламати. Придумайте якийсь особливий код, який буде відомий тільки вам. Наприклад, це може бути ПІН-код банківської картки, улюблені числа і т. Д. Для надійності ці цифри бажано записати в окремому документі, щоб в будь-який момент згадати інформацію. Це стосується і графічного ключа, які можна забути.

Знаючи, як поставити пароль на телефон Honor, ви зможете захистити смартфон від сторонніх або встановити ключ безпеки для певної програми або папки. У коментарях розкажіть, які способи ви використовуєте для захисту смартфона.

Встановлюємо пароль на Huawei і Honor

Для установки пароля на Huawei (Honor) робимо наступне:

 • Відкриваємо «Налаштування» смартфона.
 • Переходимо в «Безпека та конфіденційність». Безпека і конфіденційність “width =” 350 “height =” 758 “srcset =” https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11/kak-ustanovit-i-pomeniat-parol-na-huawei-i.honor-scr1.jpg 350w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11/kak-ustanovit-i-pomeniat-parol-na-huawei-i-honor-scr1-139×300.jpg 139w. https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/11/kak-ustanovit-i-pomeniat-parol-na-huawei-i-honor-scr1-185×400.jpg 185w “sizes =” (max- width: 350px) 100vw, 350px “/
 • Тут знаходиться «Налаштування пароля розблокування екрану».
 • Вводимо 6-значний PIN код і повторюємо його вдруге для підтвердження.
 • Готово. Після установки пароля система запропонує вам налаштувати відбиток пальця. Якщо він вам не потрібен. можете відмовитися натиснувши «Скасувати».

Як встановити і поміняти пароль на Huawei і Honor

У кожного сучасного смартфона є вбудована можливість захистити особисті дані паролем (PIN-кодом). У цій короткій інструкції ми розповімо як встановити та поміняти пароль на смартфонах Huawei і Honor.

Як поміняти пароль на Huawei і Honor або видалити його?

Якщо пароль вам більше не потрібен або ви захотіли його поміняти, робимо наступне:

 • За аналогією з установкою PIN коду переходимо в Налаштування Безпека і конфіденційність.
 • Тут вибираємо «Зміна пароля блокування екрана» або «Вимкнення пароля блокування екрана» в залежності від того, що вам потрібно.
 • В обох випадках вам потрібно спершу ввести старий пароль і готово. У разі зміни ви просто введете нове значення, в разі видалення пароль буде знятий повністю.
BETATECH.COM.UA 2021