Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як встановити Play маркет на Huawei

Table of Contents

Як на Huawei і Honor встановити і користуватися Ватсапом, інструкція з картинками.

Хочете встановить і користуватися на своєму телефоні, смартфоні або планшеті Ватсапом і не знаєте як? У цій статті ви знайдете інформацію, як встановити WhatsApp на Honor 9 і подібних Android пристроях. Нижче ви знайдете інструкцію з прикріпленими скриншотами як встановити додаток WhatsApp на Huawei Honor, сподіваюся, підійде і до вашого пристрою. Щоб встановити і користуватися месенджером ватцап необхідно щоб на вашому пристрої був інтернет і бажано безлімітний. Якщо ви вашому телефоні немає інтернету, то завантажити і користуватися ватсапом можна підключившись до інтернету через Wi-Fi. Цей додаток дозволяє безкоштовно писати повідомлення, дзвонити або здійснювати відео дзвінки, відправляти та приймати фото, відео та інші файли.

встановити, play, маркет, huawei

І так для початку активуємо інтернет і відкриваємо на Android смартфоні або планшеті додаток “Play Маркет”. У вікні додатка вибираємо “WhatsApp Messenger” (зазвичай додаток виводиться автоматично на перший екран, але якщо його немає, то знайдіть.) Дивіться нижче на прикріплену картинку. Натискаємо “Встановити” після чого почнеться скачування і установка. Далі нам запропонують відкрити програму (або відкриваємо його знайшовши в додатках на телефоні).

Щоб користуватися ватсапом нам потрібно прийняти умови надання послуг WhatsApp, натискаємо кнопку “Прийняти та продовжити”. Далі запропонують доступ до контактів щоб відправляти і отримувати фото та відео друзям і рідним, натискаємо “Далі”. Попросять дозволити програмі WhatsApp доступ до фото, мультимедіа та файлів на пристрої, натискаємо “дозволити”. Дозволяємо доступ до контактів вибравши “Дозволити”.

Тепер потрібно ввести номер до якого буде прив’язаний WhatsApp. Ватцап можна встановлювати на телефон або планшет навіть якщо номер до якого прив’язаний WhatsApp встановлений на іншому телефоні, тобто номер на простому кнопковому телефоні, а васап встановлений на смартфон взагалі без SIM карти або на смартфоні ви користуєтеся номером для інших потреб, наприклад, просто для інтернету. Тому вказуємо номер, з якого ви хочете користуватися ватсапом. Вводимо свій номер і натискаємо “Далі” після чого у вас попросять підтвердити вказаний номер, натискаємо “ОК”. Після підтвердження на ваш номер прийде код підтвердження, який вводимо у відповідному полі програми. Далі заповнюємо профіль, вводимо бажане ім’я і вибираємо “Далі”. Все готово! Тепер ви можете користуватися ватсапом на своєму телефоні, можете безкоштовно дзвонити, здійснювати відео і голосові дзвінки, писати SMS, відправляти і приймати фотографії, відео та інші файли. Натискаємо “Почати чат” і бачимо список контактів з телефонної книжки у яких є WhatsApp.

Щоб написати повідомлення, зателефонувати або відправити фото або інший файл відкриваємо потрібний контакт і робимо потрібну дію. Так само ви можете дізнатися які номери з телефонної книжки користуються ватсапом заглянувши в контакти. Якщо номер, прив’язаний до ватсапу встановлений на один пристрій, а сам додаток на інше, то на телефоні або планшеті в якому встановлений WhatsApp потрібно зберегти контакти з якими ви хочете спілкуватися і швидше за все контакти зберігайте в пам’ять пристрою. Увага! дзвінки та повідомлення безпосередньо на сам номер, а не на додаток можуть бути платними.

Як завантажити Play Маркет і встановити на Honor звичний сервіс

Конфлікт і нез’ясовані відносини між Huawei і США позначаються на простих власників смартфонів. Всі нові моделі Huawei і його дочірнього бренду Honor не комплектується сервісами Google. Рятує ситуацію власна розробка AppGallery, за допомогою якої можна завантажити основні додаток, але багато питань все ще залишаються відкритими. При необхідності завантажити Play Маркет і встановити на Honor можна в кілька кліків, а вже за допомогою нього завантаження будь-якої програми проходить за звичним сценарієм.

READ  Як правильно встановити захисне скло на смартфон

Як завантажити Play Маркет і встановити на Honor

Зробити завантаження Play Market та інших продуктів від Google максимально простою і швидкою допоможе додаток Chat Partner. Встановити його на свій смартфон можна, скачавши APK-файл в мережі. Просто знаходимо його за допомогою браузера, натискаємо кнопку завантажити, і погоджуємося з питаннями системи.

Запускаємо програму, пропозицію входу можна ігнорувати, а натиснути відразу кнопку Detect Device. З початком роботи програма виявить відсутність сервісів Google, які їй необхідні. При виявленні проблеми натискаємо у вікні Repair Now. Починається процес установки сервісів, а все, що потрібно користувачеві. погоджуватися з питаннями у спливаючих повідомленнях.

Как установить Google-сервисы на Huawei и Honor? ПРОСТОЙ СПОСОБ! Без ПК | Без USB

Коли проблема скачати Play Маркет і встановити його на Honor залишилася позаду, залишається переконатися в тому, що необхідна іконка знаходиться на екрані і перезавантажити пристрій. Тепер, за допомогою звичного сервісу від Google можна завантажити на свій смартфон будь-які додатки.

Установка Play Maket за допомогою PC

Якщо перший і найпростіший варіант встановити Play Маркет на Honor не спрацював, можна пройти шлях складніше і скористатися PC. Для цього готуємо комп’ютер:

 • Відкриваємо папку Google в папці смартфона, знаходимо папку lzplay_2019-10-10 і копіюємо її в папку HiSuite в розділі документів на диску С.
 • оновлюємо HiSuite.

Тепер готуємо до роботи мобільний пристрій:

 • У рядку пошуку в розділі налаштувань вбиваємо HDB.
 • Дозволяємо доступ HiSute до HDB перекладом кнопки активації в активний стан.

Далі підключаємо смартфон до комп’ютера за допомогою дроту, дозволяємо передачу даних і даємо HiSuite право на використання HDB. Далі прямуємо підказками системи до запиту восьмизначного коду.

Переходимо до роботи з PC. У який з’явився поле натискаємо «Підключити» і чекаємо, поки програма HiSuite запропонує відновлення, підтверджуємо дію «Відновити». Після завершення процесу натискаємо кнопку «Готово». Потім в архіві Google в папці Honor копіюємо папку Google Installation в кореневу папку на пристрої, відключаємося від PC і перезавантажуємо смартфон. Тепер можна користуватися всіма сервісами Google, які не відчуваючи при цьому обмежень у роботі.

Як встановлювати програми на Huawei

Смартфони Huawei. передові і найбільш технологічні рішення на ринку. У них є все: продуктивна апаратна основа, привабливий дизайн і добре оформлений, зрозумілий інтерфейс EMUI. У нових користувачів гаджетів може виникнути питання, як встановлювати додатки на Huawei. Що ж, якщо ви стали володарем смартфона прямо з Китаю, без встановлених Google-сервісів, ця стаття для вас.

Установка Play Market на Huawei

Для того, щоб встановити Google Play на Huawei, потрібно:

встановити, play, маркет, huawei

Після, з Play Market можна завантажувати всі питання, що цікавлять користувача програми, ігри і утиліти, які підтримує смартфон Huawei.

Як встановити додаток з стороннього джерела

Щоб встановити їх на смартфон Huawei, зробіть наступне:

 • Пошукайте в мережі інформацію, що цікавить програму, гру, скачайте в пам’ять смартфона.
 • Запустіть завантажений APK файл, після, у користувача буде запитано доступ до інформації на смартфоні.
 • Передостанній етап установки. За замовчуванням, на всіх гаджетах Huawei установка додатків з невідомих джерел заборонена. Це робиться для того, щоб уберегти недосвідченого користувача від вірусних та інших загроз. Цей захист потрібно відключити в пункті налаштувань «Програми та безпека».
 • Встановіть додаток, дочекайтеся закінчення процесу.

Так, для більшості ігор і утиліт перерахованих вище дій достатньо. А що, якщо програма на смартфон Huawei вимагає установки кеша? Давайте розбиратися.

 • Деякі важкі ігри вимагають додаткові файли для стабільної роботи. кеш.
 • Щоб встановити такі додатки на смартфон, скачайте файл кеша в мережі, після чого помістіть в корінь карти пам’яті.
 • На сторінці, звідки була завантажена програма або гра, буде вказано, куди слід помістити додаткові файли. Наприклад, це може бути папка шляхом: «SDcard \ Android \ obb».
 • Після установки кеша слід запустити цільове додаток, перевірити його працездатність. Якщо гра або утиліта не запустилася. проблему потрібно шукати в шляху до файлу. Можливо, додаткові файли були розміщені не в ту папку або в назві нової директорії допущена помилка.
READ  Як скинути гру на флешку з PC

Таким чином, можна встановлювати додатки зі сторонніх джерел на смартфони Huawei.:

Як встановити Play Market на китайський Huawei?

 • Встановіть APK-файл app-release. APK і дотримуйтесь інструкцій на екрані;
 • Після того як Google Play встановиться, запустіть його (якщо вхід не вдався, просто перезавантажте смартфон);
 • Авторизуйтесь і встановіть всі необхідні вам програми Google (необов’язково встановлювати всі).

Що робити якщо випадково видалив Play маркет?

Якщо ви випадково видалили Play Маркет, можна спробувати інсталювати заново, скачавши його з офіційного сайту Google. Установка Магазину зажадає ряд нескладних дій: Смартфон або планшет повинен отримати дозвіл на те, щоб встановлювати програми з незнайомих ресурсів.

Чи можна стерти дані сервіси Google Play?

Як очистити дані, що зберігаються в службах Google Play

Відкрийте «Налаштування» і перейдіть в налаштування диспетчера додатків в розділі «Додатково». Тут ви знайдете пункт «сервіси Google Play». Він то нам і потрібен. Далі вам потрібно лише натиснути кнопку «Очистити кеш» і на цьому «базове» очищення буде закінчено.

Як завантажити Play маркет?

 • Відкрийте розділ «Додатки» на пристрої.
 • Виберіть Play Маркет.
 • Відкриється програма, в якому ви зможете шукати, вибирати і завантажувати контент.

Як відновити Play маркет на Huawei?

Необхідно зайти в «Налаштування» і вибрати пункт меню «Додатки». Там знаходимо розділ «Відключені», бачимо Play Маркет і включаємо його. хай щастить.

Как установить Play маркет на телефон Huawei | Есть ли жизнь без google сервисов?

Як відновити сервіси Google Play на Android?

Очистіть кеш і видаліть дані сервісів Google Play

 • На пристрої Android відкрийте «Налаштування».
 • Виберіть Програми та повідомлення
 • Прокрутіть список вниз і виберіть Сервіси Google Play.
 • Натисніть Сховище
 • Виберіть Управління місцем
 • Відкрийте Play Маркет.
 • Зачекайте п’ять хвилин і спробуйте завантажити додаток ще раз.

Спосіб з використанням OTG / HUAWEI Nano Memory Card

 • Створюємо в кореневій папці флешки / карти пам’яті папку «Backup»
 • Відкриваємо архів «Huawei-Honor-Google.zip» і проходимо за наступним шляхом: Huawei-Honor-Google / google apps lzplay.zip. Що знаходиться тут папку «lzplay_2019-10-10» копіюємо в папку «Backup»

зробити це можна без використання PC

 • Підключаємо флешку по OTG-кабелю / вставляємо карту пам’яті в телефон
 • Заходимо в «Настройки». Знаходимо через рядок пошуку «Створення резервної копії та відновлення» і натискаємо по ній
 • Вибираємо «Створення резервної копії даних»
 • У вітальному вікні «Резервні копії» тиснемо «Далі», «Приймаю», «Зовнішній накопичувач»
 • Вибираємо USB-накопичувач / Карту пам’яті
 • Тиснемо «Відновити»
 • Якщо запитують. вводимо пароль

Звичайним роботяга немає великого інтересу до торгової війни США і Китаю. А ось до відсутності Google сервісів в хороших смартфонах. є! Інструкція нижче докладно розповість як вдихнути Google-душу в Huawei-смартфон. Кому читати інструкції не з руки є відео-інструкція. ВАЖЛИВО: метод ПРАЦЮЄ на смартфонах Huawei Mate 30 Pro, Honor View 30 Pro, Honor 9X, Huawei P40 Pro, Huawei P40, Huawei P40 Lite і планшеті Huawei MediaPad M6. метод НЕ ПРАЦЮЄ на Honor 30 Pro, Honor 30, Honor 30S, Honor 9A, Honor 9C, Honor 9S. УВАГА! Нова інструкція тут. https://mobiltelefon.ru/post_1595687990.html

Спосіб з використанням PC:

 • Заходимо в настройки
 • Забиваємо в рядок пошуку «HDB»
 • Кількома «Дозволити HiSute доступ до HDB»
 • Переводимо тумблер «Дозволити HiSuite доступ до HDB» в активне положення
 • Відкриваємо архів «Huawei-Honor-Google.zip» і проходимо за наступним шляхом: Huawei-Honor- Google / google apps lzplay.zip. Що знаходиться тут папку «lzplay_2019-10-10» копіюємо в «C: \ Users \ ВАШ_АККАУНТ \ Documents \ HiSuite \ backup»
 • Включаємо і оновлюємо HiSuite
 • Підключаємо до PC за допомогою шнура
 • Даємо право на передачу файлів
 • Дозволяємо HiSuite використовувати HDB, клікнувши «ОК» у спливаючому вікні
 • Якщо нічого не чіпати, далі відкриється вітальне вікно HiSuite. У ньому нам потрібно кликати «Далі», «Приймаю» і «Дозволяю»
 • На екрані з’явиться 8-значний код
 • Нас вже чекає поле введення коду. Вводимо і тиснемо «Підключити»
 • У відкритому домашньому вікні HiSuite тиснемо «Відновити», «Відновити»
 • Вводимо підтверджує пароль і тиснемо «ОК»
 • Після завершення процесу тиснемо «Готово». HiSuite більш не знадобиться
 • Відкриваємо архів «Huawei-Honor-Google.zip». Проходимо по шляху: Huawei-Honor-Google / google apps lzplay.zip. Копіюємо папку «Google Installation» в кореневу папку смартфона

Якщо не виходить просто «перетягнути» файл з архіву на пряму в телефон. перетяните в будь-яке місце на PC і потім скопіюйте на смартфон

 • PC нам більше не знадобиться. Можете від’єднати пристрій

прелюдія

Для установки Google-сервісів на смартфон Huawei або Honor вам знадобиться:

 • Завантажити необхідні файли з Яндекс.Діск / Хмара
 • Встановити і оновити програму HUAWEI HiSute з офіційного сайту
 • Зробити резервне збереження всіх потрібних даних зі смартфона
 • Скинути налаштування смартфона до заводських
 • Виставити налаштування загасання екрану на «ніколи»
 • запастися терпінням
READ  Як вибрати процесор для ігрового PC

Як тільки весь комплект в зборі. можемо починати!

Усунення конфлікту додатків

Часом встановлюються програми перешкоджають нормальній роботі певних програм. Зверніть увагу, можливо недавно на смартфон встановлювався софт, після якого ви помітили не стабільну роботу GP. Видаліть недавно скачані додатки.

Видалення і відновлення облікового запису Google

Можливо трапився баг з обліковим записом. Спробуйте видалити учетку і знову додати. Інструкція:

 • Зайдіть в налаштування.
 • Далі «Акаунти».
 • Виберіть «Google».
 • Натисніть «Видалити аккаунт».

Потім, щоб знову користуватися магазинів GP необхідно авторизуватись. Натисніть на кнопку «Додати обліковий запис» і вкажіть дані від свого профілю.

Що робити, якщо не працює Play Маркет

Проблеми, з-за яких може перестати функціонувати представлений сервіс, можна легко вирішити. Головне. дотримуйтесь інструкції. Розглянемо основні способи по виправленню помилок в роботі програми.

Корекція даних сервісів GP

Також проблема може ховатися в Сервісах GP. Ця програма стартує разом з включенням смартфона, а для своєї роботи вимагає досить багато оперативки. Якщо разом з магазинів відмовилися функціонувати і інші програми, то ймовірно причина в системну помилку сервісів Google. Щоб виправити проблему досить скинути параметри:

 • Зайдіть в налаштування телефону.
 • Далі знову зайдіть у вкладку з додатками і знайдіть «Сервіси Google», як зазначено на скріншоті.
 • Виконайте очистку кешу.

Налагодження диспетчера завантаження

Міг відключитися диспетчер завантаження, через що скачування програм з маркету стало неможливим. Ймовірно, на телефоні сидить вірус, який відключив представлений процес, або трапилася системна помилка. Рекомендується провести перевірку телефону на шкідливе ПЗ.

Зайдіть в настройках у вкладку з додатками, знайдіть потрібний процес і включіть.

Скидання налаштувань Android (або Hard Reset)

Представлені вище рішення не принесли результату? Виконайте повне скидання налаштувань системи або Hard Reset. Крім того ця процедура видалить всю інформацію з телефону:

 • вимкніть смартфон.
 • Запустіть режим Recovery Mode, затиснувши кнопку включення разом зі зменшенням звуку.
 • Дочекайтеся, коли пристрій почне включатися і в момент появи основного логотипу відпустіть кнопку живлення, але продовжуйте тримати кнопку гучності. Побачили зображення робота або шестерень? Затисніть клавішу збільшення звуку.
 • У меню за допомогою клавіш гучності виберіть «Wipe». Потім «Format Data».
 • Система сповістить користувача про видалення всієї інформації.
 • Після завершення процедури виберіть Reboot System.

Очищення файлу «hosts»

Для виконання цього пункту нам знадобиться додаток ROOT Explorer. Запускаємо його, переходимо в папку «системи» і «etc». У них потрібно прибрати компоненти під назвою «hosts».

перезавантаження

Один з найлегших варіантів. перезавантажити пристрій. Спосіб виручає якщо стався несерйозний баг або хвилинне зависання. Якщо проблема не вирішилася, переходимо до наступних пунктів.

Скидання налаштувань Android (або Hard Reset)

Крайнім варіантом є повне оновлення смартфона, відкат до заводських налаштувань. Він видаляє всі призначені для користувача параметри і файли на внутрішньому / зовнішньому накопичувачі. Як правило, до такого способу клієнти Honor / Huawei вдаються в останню чергу, коли всі інші інструменти за рішенням труднощів виявилися безсилі.

Цей радикальний спосіб відбувається через налаштування, розділ «Відновлення та скидання».

Корекція даних сервісів GP

У цьому пункті ми через настройки переходимо в кастомниє сервіси Google Play і очищаємо кеш там. Це більш локальне сховище.

Очищення даних і кеша «Google Services Framework»

Очищення даних і кеша «Google Services Framework»

Спробуйте вирішити проблему через «Google Services Framework». Заново шукайте і очищаєте кеш. відкриваєте сервіс.

Как установить Play маркет на телефон Huawei без google сервисов.

Перевірка роботи Google-акаунтів

У Huawei проблеми з Google Play може полягати в відключеною функції аккаунта. Заходьте в «Google-акаунти» в настройках і натискаєте «Включити».

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

Що робити, якщо не працює Play Маркет?

Будь-яка проблема абсолютно вирішувана. Зараз виявити помилку набагато простіше. Пропонуємо основні кроки у виявленні проблеми і подальшому вирішенні:

 • оновлення системи;
 • видалення останньої версії;
 • настройка і очищення кешу;
 • коригування GP;
 • видалення даних і кеша;
 • перевірка роботи Google-акаунтів;
 • оновлення диспетчера завантаження;
 • зміна облікового запису;
 • видалення заважають програм;
 • коригування часу і дати;
 • видалення шкідливого файлу «hosts»;
 • повне очищення системи Android;
 • конфузи з серверами Google.

Очищення файлу «hosts»

Очищення файлу відбувається таким шляхом: включаєте програму ROOT Explorer, знаходите папку «системи» і «etc». Прибираємо файл «hosts», поки там не залишиться один рядок з такою назвою 127.0.0.1 localhost.

BETATECH.COM.UA 2022