Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як встановити програму на комп’ютер

Table of Contents

видалення програми

Що б правильно видалити (деінсталювати) програму потрібно виконання певних дій і їх послідовності. Якщо ми видалимо програму з системного диска без допомоги програми дєїнсталлятора, то більшості випадків в реєстрі нашої операційної системи і в інших частинах Windows і залишаться сліди про даному Софте (різні записи системного реєстру і т.д.). Тому бажано видаляти програми саме за допомогою програми дєїнсталлятора. Запустити його можна з панелі управління ( «Пуск». «Налаштування») і клікнути два рази по «встановленню і видаленню програм». Там ми побачимо всі програми, які ми встановили на нашому PC.

Щоб видалити потрібну програму вибираємо її зі списку і тиснемо кнопку «Видалити». Також можна використовувати для цих цілей спеціалізовані на видаленні програми типу Revo Uninstaller і ін. Для цього відкриваємо Revo Uninstaller,

з’являються все встановлені програми, вибираємо удаляемую програму, тиснемо далі і видаляємо всі сліди. При цьому необхідно бути уважним, не видалите компоненти чужий програми! Більш детально з видалення програм

Як Встановити Програму На Комп’ютер Без Клопоту

Добрий день друзі, в цій статті ми поговоримо про те, як встановити програму на комп’ютер. Різні Soft в основній своїй масі розподіляються по мережі інтернет в стислому вигляді, щоб програма правильно функціонувала, треба виконати розпакування і знати як встановити програму на комп’ютер.

Здебільшого, виконується розпакування однієї з програм архиватором, наприклад. WinRar. Щоб розпакувати знову скачала програму, необхідно клікнути по ній правою кнопочкою миші. Потім кликнемо по команді «Витягнути в поточну папку». Розпаковані програма виявиться в тій же папці.

Всі разом програми, встановлених на вашому комп’ютері, називається. Програмним забезпеченням (ПЗ). Без нього комп’ютер не буде працювати як потрібно користувачеві, тобто буде неповноцінним.

Як я вже говорив раніше, керує всіма програмами операційна система (ОС). Люди в більшості випадків користуються ОС компанії Microsoft Windows (2000, XP, Vista, 7, 8). Послугами цієї компанії користується понад 90% користувачів. Така довіра компанія Microsoft Windows завоювала завдяки своїй простоті, надійної роботи і через те, що Microsoft Windows сумісна з більшою частиною комп’ютерної техніки. Саме тому, під операційну систему Microsoft Windows розробляється переважна частина різних програм і всіляких ігор.

В даному випадку, ми говоримо про операционках для різних PC і ноутбуків, на які ми будемо пробувати встановити програму. Для різних міні комп’ютерів, планшетів, електронних книг, смартфонів і т.д. постійно розробляють спеціальні ОС, типу Android, Symbian і т.д. На ці пристрої можна встановити програму тільки спеціальну, яка підходить саме для даних систем. Надалі ми будемо говорити саме як встановити програму на комп’ютер в системі Microsoft Windows.

Нагадаю, операційна система. це спільне взаємодія в єдиній оболонці різних програм і додатків, що дозволяє людині робити керування PC за допомогою графічного інтерфейсу і забезпечення виконання потрібних функцій. Тих програм і утиліт, які входять в (ОС) Windows, більшості користувачів недостатньо. Це такі програми, як браузер Internet Explorer, текстовики Блокнот, WordPad, програвач Windows Media та ін. Виходячи з цього виникає необхідність в установці більш функціональних програм.

Але давайте розглянемо докладніше

Наприклад, я вирішив встановити програму Wise Registry Cleaner. Вона очищає реєстр і оптимізує систему. Після того, як я її скачав, вона потрапляє в папку «Завантаження». Щоб туди потрапити, кликнемо два рази по ярлику «Комп’ютер» лівою клавішею миші і увійдемо в панель «Провідник». Кликнемо по таткові «Для дорослих»:

Ми увійдемо в вікно з нашими завантаженими програмами, виберемо даний софт, і кликнемо по ньому два рази.

Система безпеки у нас запитає. Запустити цей файл? ми погодимося.

Далі виробляємо безпосередньо установку програми, для цього натиснемо кнопку NEXT.

Потім, погоджуємося з умовами виробника. Для цього нам необхідно поставити галочку над верхнім рядком.

Потім, у нас з’явиться віконце, де у нас буде встановлена ​​дана програма. За умовчанням вона встановиться в системному диску С. Я ж вам рекомендую вибрати будь-який інший диск, і створити папку в ньому спеціально для встановлених програм, наприклад «Проги». Для того, щоб вибрати інший диск, необхідно натиснути Browse. Але це в майбутньому, на початковому ж етапі просто погоджуйтеся з шляхом установки і натискайте Next.

Встановлення Lazarus

У нас відкриється нове вікно, де нам необхідно натиснути на Інсталяцію.

Все, програма у нас встановлена, нам залишається натиснути «Фініш» і програма запуститься. Також зверніть увагу на галочки. Якщо ви не знаєте, що вони означають, краще їх прибрати.

Наша програма встановлена. Можна проводити очистку операційної системи. Якщо ви зацікавилися цією програмою по очищенню системи і хочете дізнатися про неї докладніше, просто перейдіть за посиланням Wise Registry Cleaner.

Також, багато програм зажадають введення коду (якщо продукт платний) і присутність в (ОС) інших програм (багатьом іграм потрібна нова версія DirectX, деяким же програмам потрібно наявність на вашому PC NET Framework та інше). Під час установки йде перевірка на наявність в системі потрібних компонентів і при їх відсутності повідомляють про це користувача. Якщо дані компоненти відсутні, користувач спочатку повинен встановити відсутні елементи і тільки після цього встановлювати обрану програму.

Для деяких програм після установки потрібно перезавантажити комп’ютер. Далі запускаємо обрану програму, проходимо через «Пуск» і вибираємо «Програми».

Встановити програму на комп’ютер досить просто

Для установки програм і утиліт вам потрібно всього лише два рази клікнути по спеціальному файлу, який називають інсталятор. У програмах його позначають як setup або install. Або ж необхідно клікнути на назві програми і вона почне встановлюватися. Після цього просто відповідайте на питання даної програми і тисніть кнопку далі.

Як видалити програму з допомогою Revo

Ось коротко і все, що я хотів повідомити в даній статті про те, як встановити програму на комп’ютер, до швидких зустрічей!

Вибір папки для установки

Тепер потрібно визначитися з місцем на жорсткому диску, куди далі будуть поміщені файли, необхідні для належного функціонування програми. Зверніть увагу, що найчастіше за замовчуванням всі програми встановлюються на диск «С» в папку «Program Files». Ви можете залишити все як є або ж, якщо є бажання і необхідність, вказати інше місце для розміщення софта.

Ліцензійну угоду

На наступному етапі роботи вам буде запропоновано вивчити ліцензійну угоду. У цьому невеликому документі ви знайдете інформацію про всі умови використання програми. Якщо ви хочете дізнатися про те, як встановити програму на Windows правильно і «без сюрпризів», то ознайомтеся з текстом вкрай уважно. Особливо це важливо зробити, якщо встановлюється програма належить до групи умовно-безкоштовного софта. Якщо ви згодні з усіма представленими умовами, то встановіть перемикач на відповідний пункт і натисніть «Далі». Варто зазначити, що в деяких випадках перемикач відсутній, а для продовження установки користувачеві потрібно просто натиснути «Далі».

Завантаження програми

Перше, що необхідно зробити. це обзавестися дистрибутивом програми, яку ви хочете встановити на свій комп’ютер. Скачайте його з нашого сайту або з офіційної сторінки розробника програми. Останню ви можете знайти через пошукову систему: досить вбити запит і дочекатися результату. При хорошому підключенні до інтернету скачування установника не відніме у вас багато часу.

інші нюанси

Іноді інсталяційний процес може включати додаткові кроки. Наприклад, майстер може запропонувати створити ярлики для швидкого доступу до додатка на робочому столі і на панелі швидкого запуску:

Не ігноруйте цю пропозицію. Особливо важливо приділити цьому кроці увагу тим користувачам, які встановлюють на свій PC редактори фото, тому що ці програми дуже часто потрібні під час роботи за PC.

Також іноді Майстер Установки надає користувачеві можливість самостійно сформувати список компонентів, які будуть встановлені на його PC. Якщо таке діалогове вікно з’явилося на вашому екрані, то уважно ознайомтеся з наведеною інформацією.

READ  Як вимкнути сплячий режим на комп'ютері

Особливо важливо це робити користувачам, які скачують програми на сторонніх ресурсах. Справа в тому, що разом з потрібною вам програмою на комп’ютер можуть бути встановлені додатки, які вам зовсім не потрібні для роботи: браузери, програми перегляду і т.д. Тому дуже важливо своєчасно зняти галочки з усіх зайвих пунктів. це збереже ваші нерви і час надалі.

запуск установника

Майже всі програми мають однаковий алгоритм установки. Відкрийте дистрибутив, який був викачаний вами раніше. Найчастіше його можна знайти в папці «Завантаження». Щоб перейти в неї в Windows 7 або 8 відкрийте «Мій комп’ютер», а потім в меню з лівого боку виберіть однойменну папку в розділі «Вибране»:

Якщо у вас встановлена ​​Windows 10, то відкрийте «Цей комп’ютер» і аналогічно виберіть пункт «Завантаження»:

Знайдіть завантажений дистрибутив. Зазвичай цей файл має расшіреніе.exe, а на його іконці зображений комп’ютер з компакт-диском поруч. Тут варто згадати і ще про одну особливість. При установці програми на Windows 7 перше, що побачить користувач після запуску дистрибутива. це меню «Контролю облікових записів користувачів». Не варто відразу ж в паніці клацати по кнопці «Скасування», тому що в більшості випадків ця перевірка носить формальний характер. Якщо ви впевнені в доброчесності ресурсу, з якого раніше скачали файл, то натисніть «Запустити».

Далі все стандартно. Вкажіть мову, на якому далі буде вестися робота:

На екрані з’явиться запрошення «Майстра установки». Традиційно тут прописується назва і версія програми, а також даються загальні рекомендації по установці. Наприклад, так виглядає це меню при установці програми «Домашня Фотостудія»:

Як встановити програму на Windows

Установка програм. навик, яким в обов’язковому порядку повинен володіти кожен поважаючий себе користувач PC. Якщо ви тільки-тільки освоюєте комп’ютер або ж просто зіткнулися з труднощами при установці Adobe Photoshop CS4, Image Broadway або будь-якого іншого застосування, то уважно вивчіть цю статтю. З тексту ви дізнаєтеся про те, як встановити програму на Windows легко, швидко і правильно.

завершальні штрихи

Вам залишилося лише запустити процес установки і дочекатися його закінчення. Після цього ви зможете перейти до роботи з програмою. Вітаємо! Тепер ви точно знаєте, як встановити програму на Windows швидко і правильно і зможете «облаштувати» свій комп’ютер за потрібне вам софтом.

Як встановити програму на комп’ютер

Майже всі програми (в т.ч. і комп’ютерні ігри) поширюються в стислому (запакованому) вигляді. Для нормальної роботи їх потрібно розпакувати і правильно розмістити на жорсткому диску. Процес розпакування і розміщення називається установкою або інсталяцією.

Про те, як встановити програму на комп’ютер, і піде мова в викладеної нижче статті.

Що таке програмне забезпечення

Програмне забезпечення (ПО). це сукупність всіх програм, встановлених на комп’ютері. Без нього комп’ютер буде неповноцінним, оскільки не зможе виконувати свої функції.

Найважливішою частиною ПО є операційна система (ОС). Протягом уже багатьох років найбільш поширеними залишаються операційні системи сімейства Microsoft Windows (2000, XP, Vista, 7). Своєю простою, надійністю і сумісністю практично з усім яке виробляється комп‘ютерним обладнанням, Windows завоювала перевагу більше 90% користувачів. У зв’язку з цим, абсолютна більшість програм (в тому числі і комп’ютерних ігор) розробляється саме для використання з операційними системами Windows.

Мова, звичайно, йде про операційні системи для класичних комп’ютерів і ноутбуків. Для портативних пристроїв (планшетів, смартфонів та інших девайсів) розробляються спеціальні операційні системи, такі як Android, Symbian, Tizen та інші. На них також встановлюються програми. Однак, як правило, неможливо використовувати додаток, розроблене для Android, в пристрої (комп’ютері) з операційною системою Windows, Linux, Symbian або ін. Далі мова піде тільки про встановлення додатків для Windows. Порядок встановлення програмного забезпечення для інших систем істотно відрізняється.

По суті, операційна система. це сукупність тільки базових утиліт і програм, об’єднаних оболонкою, яка дозволяє користувачеві через графічний інтерфейс управляти комп’ютером і забезпечує виконання нею основних функцій. У Windows входять браузер Internet Explorer, програвач Windows Media, текстові редактори Блокнот, WordPad та ін. Однак, їх можливостей більшості користувачів не досить. З метою розширення функціональності комп’ютера після інсталяції на ньому операційної системи здійснюється установка інших програм.

Майже всі програми (в т.ч. і комп’ютерні ігри) поширюються в стислому (запакованому) вигляді. Для нормальної роботи їх потрібно розпакувати і правильно розмістити на жорсткому диску (SSD). Процес розпакування і розміщення називається установкою або інсталяцією. Установка програм в Windows проводиться автоматично і вимагає мінімального участі і знань користувача.

Як встановити програму на комп’ютер з ОС Windows

Процес установки всіх програм по своїй суті дуже схожий. На практиці, щоб встановити програму досить здійснити подвійний клік лівою кнопкою мишки по файлу-інсталятора, який, як правило, має назву setup, install або ж комбінацію цих слів з назвою програми. Далі потрібно відповідати на питання інсталятора і натискати кнопки продовження.

В процесі інсталяції користувачу задаються питання щодо місця установки програми (Шлях установки), необхідності додавання ярлика на робочий стіл і ін. (Див. Рис.).

За замовчуванням, програми встановлюються в папку Program Files, що знаходиться на системному локальному диску. Змінювати шлях установки не потрібно. Це не стосується комп’ютерних ігор, які найчастіше встановлюють на інший локальний диск (будь за вибором користувача).

Правильність роботи деяких програм може залежати від наявності в системі інших програм. Так, нові комп’ютерні ігри вимагають «свіжої» версії DirectX, інші програми можуть залежати від наявності на комп’ютері NET Framework і ін. В процесі установки інсталятор перевіряє наявність необхідних компонентів і при їх відсутності інформує користувача. В такому випадку, потрібно зупинити процес установки, інсталювати спочатку потрібні компоненти, і вже після цього встановлювати саму програму.

Після завершення установки деякі програми вимагають перезавантаження комп’ютера.

Встановлену програму можна запустити, пройшовши в меню «Пуск» (в лівому нижньому кутку екрану) в розділ «Усі програми» і вибравши її в списку.

Як видалити програму з комп’ютера

Деінсталяція (видалення) програм також вимагає правильності дій і певної їх послідовності. Якщо просто видалити папку з програмою з жорсткого диска, це не гарантуватиме її повної деінсталяції. Про програму залишаться записи в системному реєстрі Windows і інших місцях.

Видаляти програми необхідно за допомогою спеціального менеджера (див. Рис.). Для його запуску потрібно в Панелі управління (пройти «Пуск». «Панель управління») відкрити пункт «Видалення програм» (в Windows XP. “Установка і видалення програм”). У менеджері видалення відображається список всіх програм, встановлених на комп’ютері. Для видалення програми необхідно знайти її в списку і двічі клацнути по ній мишкою (в Windows XP. Виділити програму і натиснути кнопку “Видалити”) і далі відповідати на питання майстра деінсталяції до завершення процесу.

Як встановити програму з Інтернету

Найбільш простий спосіб отримати потрібну програму. завантажити її з Інтернету, до того ж в мережі можна знайти безліч легальних і безкоштовних програм на всі випадки життя. Крім цього, багато хто використовує торрент (що таке торрент і як ним користуватися) для швидкого завантаження файлів з мережі.

Важливо знати, що найкраще скачувати програми тільки з офіційних сайтів їх розробників. У цьому випадку, ви з більшою ймовірністю не встановите собі непотрібних компонентів і не отримаєте вірусів.

Програми, скачані з Інтернету, як правило бувають в наступному вигляді:

Как установить программу на компьютер

 • Файл з розширенням ISO, MDF і MDS. ці файли є образи дисків DVD, CD або Blu-ray, тобто «зліпок» реального компакт-диска в одному файлі. Про те, як ними скористатися поговоримо нижче, в розділі про встановлення програм з диска.
 • Файл з розширенням exe або MSI, що представляє собою файл для установки, що містить всі необхідні компоненти програми, або Веб-установник, який після запуску завантажує все необхідне з мережі.
 • Файл з розширенням zip, rar або інший архів. Як правило, в такому архіві міститься програма, яка не вимагає установки і досить запустити її, розпакувати архів і знайшовши в папці файл запуску, який зазвичай носить ім’я названіе_программи.exe, або в архіві можна знайти комплект для установки необхідного програмного забезпечення.

Про першому варіанті я напишу в наступному підрозділі цього керівництва, а почнемо відразу з файлів, що мають расшіреніе.exe ілі.MSI.

Файли zip і rar

Якщо завантажене вами програмне забезпечення має розширення zip або rar, то це архів. тобто файл, в якому в стислому вигляді знаходяться інші файли. Для того, щоб розпакувати такий архів і витягти з нього потрібну програму, можна скористатися архіватором, наприклад, безкоштовним 7Zip (скачати можна тут: http://7-zip.org.ua/ru/).

Після розпакування архіву (зазвичай, там знаходиться папка з ім’ям програми, які утримуються в ній файлами і папками), знайдіть в ній файл для запуску програми, який зазвичай носить все той же расшіреніе.exe. Також, ви можете створити ярлик для цієї програми.

Найчастіше, програми в архівах працюють без установки, але якщо після розпакування і запуску запуститься майстер установки, то просто дотримуйтесь його вказівок, як і у варіанті описаному вище.

READ  Як зняти обмеження в Apple Music

Як встановити програму на комп’ютер

Продовжую писати інструкції для початківців користувачів. Сьогодні поговоримо про те, як встановити програми та ігри на комп’ютер, в залежності від того, що це за програма, і в якому вигляді вона у вас є.

Зокрема, один по одному буде викладено, як встановлювати програмне забезпечення, скачані з Інтернету, програми з диска, а також поговоримо про ПО, якому не потрібна установка. Якщо раптом вам виявиться щось незрозуміло з огляду на слабку обізнаність з комп’ютерами та операційними системами, сміливо запитуйте в коментарях нижче. Я не можу відповісти моментально, але протягом дня зазвичай відповідаю.

Установка з диска (реального або віртуального)

Якщо при вставці диска не сталося автоматичний запуск установки, то просто відкрийте його вміст і знайдіть один з файлів: setup.exe, install.exe або autorun.exe і запустіть його. Далі вам залишиться просто слідувати вказівкам програми установки.

Ще одна примітка: якщо на диску або в образі у вас знаходиться Windows 7, 8 або інша операційна система, то по-перше, це не зовсім програма, а по-друге, їх установка проводиться дещо іншими способами, докладні інструкції ви знайдете тут: установка Windows.

Як встановити програму з диска

Якщо ви купили гру або програму на диску, а також в тому випадку, якщо скачали з Інтернету файл у форматі ISO або MDF, порядок дій буде наступним:

Файл образу диска ISO або MDF для початку слід змонтувати в системі, що означає підключення даного файлу таким чином, щоб Windows бачила його як диск. Про те, як це зробити, ви можете детально прочитати в наступних статтях:

Примітка: якщо ви використовуєте Windows 8 або Windows 8.1, то для монтування образу ISO просто клікніть правою кнопкою по цьому файлу і виберіть «Підключити», в результаті в провіднику ви зможете побачити «вставлений» віртуальний диск.

Файли exe і MSI

Після завантаження такого файлу (припускаю, що ви завантажили його з офіційного сайту, інакше такі файли можуть становити небезпеку), вам досить знайти його в папці «Завантаження» або іншому місці, куди ви зазвичай завантажуєте файли з Інтернету і запустити. Швидше за все, відразу після запуску почнеться процес установки програми на комп’ютер, про що вас сповістять такі словосполучення як «Майстер установки», «Setup wizard», «Installation» та інші. Для того, щоб встановити програму на комп’ютер, просто дотримуйтесь вказівок програми установки. Після закінчення, ви отримаєте встановлену програму, ярлики в меню пуск і на робочому столі (Windows 7) або на початковому екрані (Windows 8 і Windows 8.1).

Типовий майстер установки програми на комп’ютер

Якщо ви запустили скачав з мережі файл.exe, але ніякої процес установки не почався, а просто запустилася потрібна програма, це означає, що її не потрібно встановлювати, щоб вона працювала. Ви можете перемістити її в зручну для вас папку на диску, наприклад Program Files і створити ярлик для швидкого запуску з робочого столу або меню «Пуск».

Комп’ютерні програми. що це

Схематично комп’ютерні програми можна уявити як набір «інструкцій» щодо виконання будь-яких завдань в певних областях життєвого простору існування людини. Так вони можуть бути учнями і системними, прикладними і троянами (вірусами).

Рідше установник може мати ім’я встановлюваної програми, а також вигляді набору будь-яких символів. Що об’єднує всіх установників програм так це, то що всі вони мають в своєму позначенні расшіреніе.exe і ще іноді встречается.MSI.

Це так званий виконуваний файл, що дає вказівку на розпакування і установку, що знаходяться в архівуються папках командних кодів «інструкцій». Також установник-інсталятор пропонує користувачеві у вигляді діалогових вікон знайомитися з кожним кроком установки програми, і уважно читаючи. натискати вибрані кнопки по кожному кроці до кінця процесу установки.

-Рубрики

 • Комп’ютер, телефон (5897)
 • Кулінарні рецепти (5796)
 • Різне (907)
 • Вірші (845)
 • Бібліотека (703)
 • Інтернет (653)
 • посилання (603)
 • Відео (394)
 • ХУДОЖНІ фільми (386)
 • Документальні фільми (84)
 • 1000 советов автолюбителю (365)
 • Вислови, почуття, думки (355)
 • Корисне для себе (330)
 • Тварини і птиці (288)
 • Кросворди, загадки (277)
 • Музика (239)
 • Зроби сам (176)
 • Медицина (163)
 • Ігри (158)
 • Фотоальбом (152)
 • Фотошоп (149)
 • Приколи (147)
 • На допомогу новачку (135)
 • Фото (131)
 • Із привітаннями (128)
 • Кава, шоколад, чай (126)
 • Природа (113)
 • Гумор (105)
 • Православ’я (100)
 • Підводний світ (97)
 • Побажання (96)
 • Флешки (84)
 • Мультфільм (81)
 • Розвиваючі мультфільми (14)
 • Генератори (71)
 • Дієти (67)
 • Гороскоп (56)
 • Анімація (49)
 • FAQ (45)
 • Рамки (44)
 • Анекдоти (37)
 • Плейкаст (36)
 • Схеми (32)
 • Листівки (24)
 • Мода. Все для жінок (23)
 • Пазли (21)
 • Перекладачі (16)
 • Крим (15)
 • ТV і Радіо (15)
 • Шрифти (14)
 • Картинки (14)
 • Рамки з картинками (11)
 • Коди (11)
 • Епіграфи (8)
 • Політика (5)
 • Адміністрація (3)

Де брати програми

Якщо в пошуковий рядок, наприклад, Яндекса або Гугла прописати відповідний типу запит, то на перших позиціях результатів пошуку ми побачимо грандів порталів (сайтів) за поданням ста і більше програм, всіляких утиліт та ігор, як безкоштовно так і на конкретно визначеній платній основі.

На цих сайтах для зручності користувачів всі програми згруповані і розбиті за відповідними розділами Windows, напрямками захоплень (музика, відео, фото, TV і т.д.) і по рейтингу затребуваності.

Все програмне забезпечення тут забезпечено коротким описом для яких цілей розроблена та чи інша програма, умови користування і запуску її в роботу. Щоб обрана програма працювала без збоїв, і якщо є можливість скачати її з сайту розробника, то при пошуку програми слід до найменування програми приписати: офіційний сайт. Те цей сайт буде на перших позиціях видачі пошуковими системами.

Щоб дізнатися точно яка розрядність і тип операційної системи була встановлена ​​на вашому комп’ютері, то для цього слід перейти в меню Пуск. Активувати лівою клавішею миші кнопку під позначенням Пуск, потім таку ж дію виробляємо правою клавішею миші по позначенню Комп’ютер, і далі лівої по позначенню Властивості. На вкладці будуть видні необхідні параметри комп’ютера.

Хід установки програм на системний диск комп’ютера також знаходиться під контролем власної системи безпеки його вже попередньо встановленою операційною системою. Вона ставить під сумнів і пропонує користувачеві прийняти певне рішення (запускати чи ні) при використанні і установці програм з запускаються расшіреніем.exe, не знайшовши у неї цифрового підпису, підтвердженої видавцем.

При відсутності подібного антивіруса, то можна знайти в пошукових системах онлайн-сканери і скористатися одним з них для перевірки на безпеку скачав програми.

Наприклад, можна вдатися до послуг онлайн-сканера під найменуванням Dr.Web: так при перевірці, на перший погляд, підозрілого сайту слід однозначно вибирати. Уролог Dr.Web, а шкідливого файлу застосовувати. Файлопатолог Dr.Web.

Щоб швидко перевірити файл на безпеку на онлайн-сканері натискаємо кнопочку Огляд, переглядаємо папки і знаходимо файл для перевірки, після цього активуємо кнопку Перевірити. Через деякий час отримуємо результат перевірки: є віруси чи ні.

Нерідкі випадки, коли при установці гри потрібно без альтернативи попередньо встановити нову відповідну версію DirectX, для деяких інших програм необхідна якась платформа NET Framework і так далі. Це пов’язано з тим, що в процесі установки програм здійснюється перевірка програмного забезпечення (ПО) на наявність необхідних компонентів його, що дозволяють правильно і коректно працювати встановлюється програмному продукту.

Установка програм з завантажувального файлу з розширенням «exe» або «MSI»

Якщо ви завантажили завантажувальний файл з розширенням «exe» або «MSI», алгоритм установки буде ідентичний. Щоб приступити до самостійної інсталяції, просто клікніть по цьому файлу подвійним клацанням.

Інсталяційний процес буде супроводжуватися додатковими підказками, рекомендаціями, тому всі кроки важливо виконувати без поспіху.

Деякі програми на старті інсталяції можуть висунути запит щодо того, який режим установки буде кращим для вас. Практичний досвід наочно демонструє, що існує звичайний режим і розширений.

З огляду на те, що ви поки тільки вчитеся встановлювати програми на комп’ютер, відмовтеся від розширеного варіанту установки, оскільки там необхідно мати певні знання і володіти деякими практичними навичками. Для початкового використання будь-якої програми цілком буде досить і звичайного режиму.

Після цього програма попросить вас підтвердити свою угоду з ліцензійними умовами користування, після цього попросить вас вказати папку, в яку переважно встановити програму.

В принципі в процесі інсталяції буде системою самостійно запропонована папка, точно так же, як і її назва, тому ви можете погодитися з такими пропозиціями.

Процес інсталяції продовжиться далі. У певний момент може знову піти запит з проханням вказати мову, якою б ви хотіли користуватися програмою, а також уточнити, наскільки важлива для вас установка ярлика на робочому столі.

Деякі програми встановлюються з невеликою хитрістю, у великому співдружності з рекламою, яка, на жаль, в окремих випадках може обернутися для вас неприємними сюрпризами, заполонять зайвим «сміттям» систему.

READ  Як дивитися відео на Android авто

Якщо виникло вікно, в якому вам пропонують встановити новий пошук, змінити домашню сторінку, завантажити і поставити в пріоритеті новий браузер, знайте, все це справжня комерція, яка не має ніякого відношення до інсталяції програми.

З цієї причини, якщо ви виявили такі пропозиції, перш ніж натиснути «Далі» зніміть всі галочки, які встановлені автоматично біля всіляких пропозицій. Тільки після цього продовжуйте процес, натискаючи кнопку «Далі».

Підготовча робота

Установка супроводжується певним алгоритмом, який практично для всіх різновидів є ідентичним. Якщо і виникають особливості, то вони абсолютно не значні, в них легко розбереться навіть новачок.

Для вас важливіше спочатку повністю усвідомити для себе основи, як встановити завантажену програму на комп’ютер, а ще точніше, як підготуватися до процесу установки, щоб він пройшов гладко і не спровокував ніяких проблем.

Правильна установка програм на комп’ютер

Все в нашому житті колись трапляється вперше. Якщо не пасувати перед труднощами, якщо не побоюватися незвіданого, все обов’язково вийде, і з недосвідченого користувача можна стати справжнім профі.

Якщо особисто вам набридло, що вас називають вперто «чайником», тому що ви поки не володієте комп’ютерними навичками досконало, доведіть всім, що ви готові просуватися вперед не черепашачим ходом, а семимильними кроками, впевнено опановуючи новими знаннями.

Почніть з оволодіння інструкціями, як встановити додаток на комп’ютер, щоб згодом інсталювати самостійно будь-яке програмне забезпечення, в якому ви відчуваєте необхідність.

Правила установки програм

Важливо також усвідомити для себе, що завантажувальний файл може бути в різних форматах, відповідно, і процес установки бажаної програми буде трошки відрізнятися.

Встановити програму можна, маючи в наявності файли з розширенням «exe» або «MSI», а також, якщо вам вдалося завантажити архів. Назва завантажувального файлу може бути абсолютно різним, тому воно не несе принципового значення.

Завантаження завантажувального файлу

Якщо у вас виникла необхідність встановити якусь утиліту, вбийте її назву в пошуковий рядок. Відкрийте сайти, які готові вам запропонувати додаток для скачування.

Налаштуйтеся на те, що на цих сайтах може бути розташована не одне посилання, а відразу дві. Звичайно, вам, як новачкові, складно візуально визначити, яка посилання конкретно підходить для вас.

Але це не біда, зверніть увагу на інформацію, розташовану поруч з посиланнями. Там вказують, для якої операційної системи призначена програма, а також акцентується увага на розрядності ОС.

Щоб зрозуміти, який саме операційна система і скількох розрядна встановлена ​​на вашому комп’ютері, натисніть правою клавішею мишки по іконці «Комп’ютер», після чого перейдіть на рядок «Властивості». У вікні, ви виявите інтересуемий вас інформацію.

Тепер можете натискати на посилання для скачування, яка підходить під ті параметри, які ви тільки що визначили для себе.

Процес скачування проходить також по-різному. Деякі браузери автоматично завантажують файли в папку «Завантаження», інші ж браузери подають запит на інформацію, куди б ви побажали зберегти завантажувальний файл.

Папку «Для дорослих» нескладно відшукати, якщо програма автоматично була збережена в неї. Відкрийте «Комп‘ютер», по ліву сторону ви побачите шукану папку «Завантаження», клікніть по ній, після чого вона відразу розкриється.

додаткові рекомендації

При скачуванні завантажувального файлу зверніть увагу, чи є програма безоплатній або платній, розрахована вона на постійне використання або лише на малий період часу (найчастіше на тридцять днів).

Безумовно, оптимально знайти програму і безкоштовну, і здатну працювати стільки, скільки вам цього потрібно.

Після скачування з інтернету будь-яких файлів завантаження корисно їх перевірити антивірусною програмою. Найчастіше антивірус налаштований автоматично перевіряти будь-які завантаження, але зайвим не буде здійснити додаткову перевірку. Таким способом ви просто вбережете від несподіваного зараження свій комп’ютер.

Установка програм з архіву

Якщо ви завантажили з інтернету файл, поміщений в архів, процес інсталяції може здійснюватися трохи інакше.

Слід зазначити, що якщо ви попередньо не подбали про скачування архіву, а у вас його не виявилося серед вже діючих програм, то вам доведеться спочатку здійснити установку архиваторов, а вже потім успішно користуватися ними, в тому числі і при установці окремих програм.

Якщо завантажили програму в архіві, для початку встановіть архіватор

Якщо архіватор благополучно встановлено, наведіть мишку на завантажувальний файл з заархівувати програмою, клікніть по ній правою кнопкою мишки. У цей момент з’явиться контекстне меню, в якому знайдіть рядок «Витягнути файли» або «Витягнути файли із зазначенням конкретної папки». Можна скористатися і першим реченням, і другим, після цього запуститься процес розархівації.

Коли ж такий процес буде успішно завершений, ви в папці виявите файл з розширенням «exe» або «MSI», що дозволить вам діяти вже згідно з алгоритмом, який був описаний вище.

Отже, процес установки програм нескладний, якщо ви попередньо вивчіть всі рекомендації, будете слідувати алгоритму інсталяції. Все це дозволить вам дуже швидко переступити межу «чайника», піднятися на новий щабель володіння PC.

Керівництво по установці програм на комп’ютер

Операційна система. це середовище, що служить для роботи і взаємодії з програмним забезпеченням. Але перш ніж використовувати різного роду додатки, їх необхідно встановити. Для більшості користувачів це не важко, але для тих, хто недавно почав знайомитися з комп’ютером, цей процес може викликати проблеми. У статті буде дано покрокове керівництво по установці програм на комп‘ютер, також будуть запропоновані рішення для автоматичної установки додатків і драйверів.

Вибір папки для інсталяції

Цей етап є обов’язковим в кожному установнику. Вам необхідно у відповідному полі вказати шлях до папки, в яку буде встановлено додаток. Причому це ви можете зробити двома різними способами. Перший. вписати шлях вручну, другий. натиснути кнопку «Огляд» / «Browse» і прокласти його в «Провіднику». Також ви можете залишити папку для інсталяції за замовчуванням, в цьому випадку додаток буде перебувати на диску «C» в папці «Program Files». Як тільки всі дії були зроблені, вам необхідно натиснути кнопку «Далі» / «Next».

Примітка: для коректної роботи деяких додатків необхідно, щоб на шляху до кінцевої директорії не було російських букв, тобто все папки повинні мати ім’я, написане англійською.

Ознайомлення зі звітом

Налаштування параметрів інсталятора практично закінчена. Тепер перед вами відображається звіт про всі дії, які ви виконали раніше. На цьому кроці вам необхідно перевірити ще раз зазначену інформацію і в разі невідповідності натиснути «Назад» / «Back», щоб змінити налаштування. Якщо все в точності, як ви вказали, то натискайте «Встановити» / «Install».

Как установить программу на компьютер

вибір компонентів

При інсталяції програм, які вміщують в себе безліч компонентів, вам буде запропоновано вибрати їх. На цьому етапі перед вами буде список. Натиснувши за назвою одного з елементів, ви можете побачити його опис, щоб розібратися за що він відповідає. Все що необхідно зробити. встановити галочки навпроти тих компонентів, які ви хочете інсталювати. Якщо ви до кінця не можете зрозуміти, за що саме відповідає той чи інший пункт, то залиште все як є і натисніть «Далі» / «Next», за замовчуванням вже обрано оптимальна конфігурація.

запуск інсталятора

Будь-яка установка починається з запуску інсталяційний файл програми. Як вже було сказано, ви його можете завантажити з інтернету або він вже може знаходитися на диску (локальному або оптичному). У першому випадку все просто. вам необхідно відкрити папку в «Провіднику», куди ви завантажили його, і двічі клікнути по файлу.

Примітка: в деяких випадках інсталяційний файл потрібно відкривати від імені адміністратора, для цього клікніть по ньому правою кнопкою миші (ПКМ) і виберіть однойменний пункт.

Якщо інсталяція буде проводитися з диска, то для початку вставте його в дисковод, а потім виконайте наступні дії:

встановити, програму, комп, ютер

  Запустіть «Провідник», натиснувши на його значку на панелі задач.

На бічній панелі натисніть по пункту «Комп‘ютер».

У розділі «Пристрої та диски» натисніть ПКМ по іконці дисковода і виберіть пункт «Відкрити».

Також бувають випадки, коли з інтернету ви завантажувати не інсталяційний файл, а ISO-образ, в цьому випадку його необхідно змонтувати. Робиться це за допомогою спеціальних програм, таких як DAEMON Tools Lite або ж Alcohol 120%. Зараз буде приведена інструкція з монтування образу в DAEMON Tools Lite:

 • запустіть програму.
 • Натисніть на іконку «Швидке монтування», яка розташована на нижній панелі.

У вікні «Провідника» перейдіть в папку, в якій знаходиться ISO-образ додатки, виділіть її та натисніть кнопку «Відкрити».

Натисніть один раз лівою кнопкою миші по змонтованому образу, щоб запустити інсталятор.

Після цього на екрані з’явиться вікно «Служба захисту», в якому вам необхідно буде натиснути «Так», якщо ви впевнені, що програма не несе в собі шкідливий код.

BETATECH.COM.UA 2022