Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як встановити SD карту на телефон

Table of Contents

Перенесення додатків стандартним способом

Починаючи з версії Android 4.0, можна перенести деякі додатки з внутрішньої пам’яті на SD-карту без використання сторонніх коштів.

Для цього знадобиться виконати наступне:

 • Відкрийте «Налаштування».
 • Перейдіть в розділ «Додатки».
 • Тапніте (доторкніться пальцем) по потрібній програмі.
 • Натисніть кнопку «Перемістити на SD-карту».
 • Недолік цього способу в тому, що він працює далеко не для всіх додатків.

  Такими способами можна використовувати пам’ять SD-карти під ігри та програми.

  Как перенести приложения на SD-карту на Xiaomi без рут прав и загрузчика | Актуальный способ в 2020

  Крім цієї статті, на сайті ще 12223 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  Заміна внутрішньої пам’яті на зовнішню

  А цей метод дозволяє обдурити Android, щоб він сприймав карту пам’яті як системну пам’ять. З інструментарію Вам знадобиться будь-який файловий менеджер. У нашому прикладі буде використовуватися Root Explorer, скачати який можна в Google Play Маркеті.

  Увага! Описану далі процедуру Ви робите на свій страх і ризик. Завжди є ймовірність, що через це виникнуть неполадки в роботі Android, які можна виправити тільки за допомогою перепрошивки пристрою.

   У корені системи відкрийте папку «etc». Для цього відкрийте свій файловий менеджер.

  Знайдіть файл «vold.fstab» і відкрийте його за допомогою текстового редактора.

 • Серед усього тексту знайдете 2 рядки, що починаються на «dev_mount» без решітки на початку. Після них повинні йти такі значення:
 • «Sdcard / mnt / sdcard»;
 • «Extsd / mnt / extsd».
 • Потрібно поміняти місцями слова після «mnt /», щоб стало так (без лапок):
 • «Sdcard / mnt / extsd»;
 • «Extsd / mnt / sdcard».
 • На різних пристроях можуть бути різні позначення після «mnt /»: «sdcard», «sdcard0», «sdcard1», «sdcard2». Головне. поміняти їх місцями.
 • Збережіть зміни і перезавантажте смартфон.
 • Що стосується файлового менеджера, то варто сказати, що далеко не всі подібні програми дозволяють побачити вищезгадані файли. Ми рекомендуємо використовувати ES Провідник.

  Інструкція по переключенню пам’яті смартфона на карту пам’яті

  На замітку: сама флешка повинна мати не тільки великий обсяг пам’яті, але і достатній клас швидкості, адже від цього буде залежати якість роботи розташованих на ній ігри та програми.

  Налаштування пам’яті

  Знову повернемося до системних засобів. На Android можна вказати SD-карту як місце установки додатків за замовчуванням. Знову-таки, працює це не завжди.

  У будь-якому випадку спробуйте зробити наступне:

   Перебуваючи в настройках, відкрийте розділ «Пам’ять».

  Натисніть на «вважав за краще місце установки» і виберіть «SD-карта».

  Розташування елементів на своєму пристрої може відрізнятися від наведених прикладів. Тому, якщо у Вас виникнуть будь-які питання або не вийде виконати всі описані в цій статті дії, пишіть про це в коментарях нижче. Ми обов’язково допоможемо вирішити проблему.

  Link2SD

  Це один з кращих варіантів серед подібних програм. Link2SD дозволяє виконати те ж саме, що можна зробити вручну, але трохи швидше. До того ж, можна примусово перемістити ігри та програми, які стандартним способом не переміщаються.

  Зверніть увагу, що ті програми, які не переносяться стандартним способом, можуть знизити свій функціонал. Наприклад, перестануть працювати віджети.

  по даній темі:

  Накачав музики через додаток ВК вона вся опинилася в пам’яті смартфон а хоча в пам’яті включена пам’ять SD карти

  Kак зробити сд карту основною пам’яттю для завантаження файлів з інтернету: 1.Відкрийте додаток «Інтернет». 2.Натисніть кнопку «Ще». 3.Виберіте пункт «Налаштування». 4.Виберіть пункт «Додатково». 5.Виберіте пункт «Параметри вмісту». 6.Виберіте пункт «Сховище за замовчуванням» або «Зберегти вміст». 7.Виберіте пункт «Карта пам’яті». 8.Готово.

  А що робити якщо Lenovo TAB 7? Чи не качає

  А якщо я хочу з хрому скачати, а не інтернет?

  Потрібно перевести на карту через личку. і чистити пам’ять телефону,

  не можу поставити на флае паміть телефону на сд карту

  У мене планшет Irbis TZ55. У папці etc немає файлу vold.fstab. Де мені його знайти або в цьому планшеті інший алгоритм?

  Скачай тотал командер там є папка ect

  Починаючи з Android 4.2 немає файлу vold.fstab

  Вітаю! У мене FLY 5S. Мій Android постійно показує недостатньо места.Переключаю на SD карту, там вільно 1,28гігабайт. Та ж картина. Телефону всього 4-ий місяць, а я його вже ненавиджу. Як зробити в “настройках» пам’ять за замовчуванням SD карта-я не знаю. Облазила весь телефон. Поудалял все, що можна-ситуація не змінюється. Через брак пам’яті я вже дуже давно не можу оновити свої додатки. Це вже починає діяти на нерви. Якщо можете, допоможіть мені вирішити цю проблему, будь ласка.

  Легко) можу допомогти якщо треба. У мене така ж проблема була. налаштував.

  Такде куди далі натискати після натискання перенесення на SD-карту В link2sd?

  Здравствуйте.помогіте ласка, не виходить скачувати з плей маркету відразу на SD.honor 7 a pro.заранее спасибі

  Добрий день. у мене 5 s флай. не можу налаштувати перехід на карту пам’яті)

  Допоможіть, будь ласка мені у мене постійно не вистачає місце на телефоні, спробувала і не як ні в яку, і у мене не виходить за замовчуванням зробити на карту пам’яті, щоб зберігалося. У мене постійно пам’ять на телефоні забита, а на яке пам’яті вона ціла., На неї нічого не зберігається. І у мене викачане додаток не працює не хоче відкриватися ні в яку. Допоможіть будь ласка. Заздалегідь дякую.

  Що робити? У мене є тільки: dev_mount sdcard / storage / sdcard1 auto /devices/msm_sdcc.2/mmc_host Asus zc554kl

  Та ж картина вся інформація йде повз карти пам’яті у мене Флай 407 че робити? вітання

  У мене телефон Smart race2 4G не можу звільнити внутрішню пам’ять від закачаного пріложеній.хотелось б перенести з внутрішньої на карту пам’яті сіді.помогіте як це зробити.

  vold.fstab у мене немає цього файлу на телефоні взагалі ult tuj dpznm

  А що якщо там, тільки SD card а системна не відображається. У мене просто немає «Пам’яті телефону» у мене є тільки «Системна пам’ять». І поміняти не можу (

  У мене немає в еct файлу vold.fstab.что робити.

  Підкажіть будь ласка, телефон Galaxy s5 поставив карту на 32Гб, перемістив всі мультимедіа файли з пам’яті телефону на карту, тепер телефон не бачить їх в галереї тільки те що залишилося на телефоні те ж саме і з музикою в плеєрі немає тих файлів які на мапі. А так якщо зайти через мої файли на пам’ять карти там все є просто розкидано хаотично.

  можливо, ви перемістили файли в не ту папку

  Привіт, а якщо немає цього файлу «vold.fstab» що робити?

  Prestigio Grace 3157 3G. Пробував різні додатки для переміщення на SDкарту, але жодне не переміщує. Можете допомогти?

  Вітаю! Ваш девайс побудований на базі процесора MediaTek MTK8321 і працює під управлінням Android 6.0. Практично всі подібні пристрої не вимагають інструментів від сторонніх розробників для перенесення додатків на карту пам’яті, все робиться штатними засобами, передбаченими розробниками. Перенесення програм на карту виробляється з пункту «Інформація про програму», приблизно таким же чином, як описано в «Способі 4» зі статті. Якщо даний метод не працює, рекомендується виконати наступні кроки, але попередньо інформацію з карти скопіюйте абикуди, в процесі містяться на накопичувачі дані будуть знищені! 1. Вийміть картку з планшета і відформатуйте її за допомогою PC або ноутбука. На допомогу матеріал: «Всі способи форматування карт пам’яті». Провівши процедуру очищення, встановіть карту на місце в слот, вимикати пристрій при цьому не обов’язково. Планшет виявить накопичувач і запропонує два режими його використання. Встановіть перемикач біля пункту «Внутрішня пам’ять», натисніть «Далі». Або в планшеті перейдіть по шляху: «Налаштування». «Сховище і USB-накопичувачі», потім тапніте пункт «SD-карта». Далі викличте меню опцій (зазвичай. натискання на три точки або риски в правому верхньому куті екрану «SD-карта»), виберіть «Налаштувати». У переліку функцій тапніте пункт «Внутрішня пам’ять». 2. Далі процедура підготовки накопичувача до використання. Натисніть «Очистити і відформатувати», підтвердіть запит, дочекайтеся завершення процесу. Після закінчення операції Android запропонує перенести дані. Виберіть «Перенести зараз», потім «Далі». 3. Перезавантажте девайс. У доданому файлі про всяк випадок скріншоти основних екранів, з якими доведеться мати справу. І ще одне важливе зауваження. використовуйте карту пам’яті не нижче 10 класу.

  Як перенести файли з телефону на карту пам’яті Android?

  Як переміщати файли за допомогою вкладки «Очищення»

  Как Карту Памяти micro SD Сделать Внутренней Памятью Телефона Android

  • Відкрийте додаток Google Files. на пристрої Android.
  • У лівому нижньому кутку екрану натисніть на значок «Очищення».
  • У розділі «Перенесення файлів на SD-карту» натисніть кнопку Звільнити до XX МБ.
  • Виберіть файли, які потрібно перенести.
  • Натисніть Перемістити на SD-карту.

  Чому кнопковий телефон не бачить карту пам’яті?

  Якщо Android не бачить карту пам’яті, то причина неполадки може бути на стороні самого пристрою або в роботі флешки. Починати діагностику слід з зовнішнього накопичувача. Серед поширених причин появи несправності: Невідповідна файлова система (наприклад, NTFS або ExFat замість Fat32).

  READ  Забув пароль на телефоні Android Honor

  Чому смартфон не бачить SD карту?

  SD карта не працює або Пристрій «SD карта» пошкоджено

  В даному випадку часта причина такого повідомлення. не підтримується Android файлова система (наприклад, NTFS) або просто відсутність будь-якої файлової системи, що може вийти при деяких маніпуляціях з картою пам’яті на комп’ютері.

  Як включити карту пам’яті на Xiaomi?

  зайдіть в Меню і виберете розділ «Пам’ять»; виберете функцію «Вийняти картку пам’яті» або «Очистити карту пам’яті» і чекайте, поки почнеться процес; після завершення форматування, з’явиться функція «Підключити карту SD».

  Як підключити карту пам’яті на Android?

  Використання карти пам’яті SD в якості внутрішньої пам’яті

  • Зайдіть в Настройки. Місце і USB-накопичувачі і натисніть по пункту «SD-карта» (На деяких пристроях пункт налаштувань накопичувачів може знаходиться в розділі «Додатково», наприклад, на ZTE).
  • В меню (кнопка справа вгорі) виберіть «Налаштувати».

  Як перекинути з внутрішньої пам’яті телефону на SD карту?

  Відкрийте настройки системи і перейдіть в розділ «Пристрій». «Додатки». Відкрийте коротким дотиком меню (розділ властивостей) потрібної програми. Торкніться пункт «Сховище», потім «Змінити». У віконці «Зміна місця зберігання» виберіть «Карта пам’яті».

  Як в телеграмі зберігати на карту пам’яті?

  Відкрийте месенджер Telegram. Перейдіть в «Налаштування» і клікніть «Дані та пам’ять». Виберіть «Використання пам’яті», а потім «Термін зберігання медіа».

  Встановлення програм на SD-карту

  Увага! Не всі моделі телефонів дозволяють встановлювати програми та ігри відразу на знімний накопичувач. Все залежить від виробника і версії Android. За замовчуванням на більшості смартфонів завантаження здійснюється на телефон, тому потрібно перенесення на знімний накопичувач. Саме тому ми пропонуємо вам спочатку розглянути кілька варіантів перенесення.

  Перенесення додатків на телефонах Honor

  Не всі виробники дозволяють переносити додатки з телефону на SD-карту в своїх пристроях, так як з флешки гри і програми можуть запускатися в рази повільніше. Однак ми для вас описали методи перенесення і для Honor, де доводиться придумати додаткові способи обходу блокування.

  Призначення SD-карти за умовчанням без програм

  Даний метод спрацює не на всіх пристроях, тому ми не можемо дати повної гарантії його актуальності для вашого телефону. Також не рекомендується виконувати цю операцію новачкам, так як можна завдати шкоди всій системі.

  • Нам для роботи буде потрібно тільки файловий менеджер, і краще за все використовувати для цих цілей Root Explorer або будь-який інший, що дозволяє бачити все кореневі директорії і файли;
  • Відкрийте Root Explorer і перейдіть в розділ system, після чого знайдіть директорію etc;
   встановити, карта, телефон
  • У цьому каталозі знайдіть файл vold.fstab і відкрийте за допомогою вбудованого редактора;
  • Пролістніте вміст тексту вниз, поки не знайдете пункти з рядками, де згадується sdcard0 і sdcard Поміняйте їх місцями і збереже зміни. Бажано перезавантажити телефон після цього.

  Стандартний перенесення додатків

  Спочатку перевірте, чи дозволяє ваш апарат мігрувати додатки на знімний носій через стандартні настройки. Для цього виконайте такі дії:

  • Зайдіть в «Налаштування» свого гаджета і перейдіть в пункт «Додатки»;
  • Клацніть по вкладці «Всі програми» і виберіть зі списку необхідний продукт;
  • Натисніть по ньому і в меню натисніть вкладку «Пам’ять»;
  • Далі повинна бути активна вкладка «Перемістити на SD-карту»;
  • Якщо такого пункту немає, значить, у вас за замовчуванням ця опція недоступна, однак її можна активувати іншими методами.

  Як встановлювати програми на Android на SD карту

  Однак тут з’являється проблема! Всі продукти, які завантажуються в Google Play, встановлюються все одно в пам’ять телефону, і при цьому SD-карта не використовується за призначенням. Звідси два питання: як встановлювати програми на Android відразу на SD-карту і як їх переносити з телефону на флешку, якщо інсталяція за замовчуванням йде все-таки в пам’ять телефону? На ці питання ми і відповіли максимально докладно в рамках цього матеріалу.

  Перенесення додатків Android Marshmallow 6.0 і вище

  Починаючи з цієї версії, з’явилася можливість з знімного накопичувача зробити додатковий внутрішній накопичувач. Тобто, ваша флешка може стати додатковою пам’яттю для телефону, причому система підсумує загальний обсяг обох носіїв. Ця технологія називається Adoptable Storage.

  Основна перевага даної технології. автоматична установка всіх додатків з Google Play і невідомих джерел на SD-карту, що дуже навіть зручно. Але врахуйте, що витягти флешку і вставити, наприклад, в комп’ютер, у вас не вийде, так як Windows її просто не визначить через особливості форматування розділів. Вам доведеться заново форматувати SD-карту, щоб переглядати на ній файли і скидати їх з PC. Якщо ж ви все-таки вирішили активувати технологію Adoptable Storage, вам необхідно виконати наступні дії:

  • Відкрийте слот для карти на своєму телефоні і вставте SD-накопичувач;
  • Дочекайтеся, поки система Android визначить флешку і в шторці повідомлень з’явиться нове сповіщення, де можна буде провести настройку;
  • Натисніть вкладку «Налаштувати» і виберіть пункт «Використовувати як внутрішнє сховище»;
  • Система автоматично форматує всі дані на SD-карті, після чого вам буде запропоновано перенести на неї файли, але ви можете натиснути «Перенести пізніше».

  Тепер за замовчуванням всі програми будуть інсталюватися на знімний накопичувач, але при цьому в системі він відображається як внутрішня пам’ять вашого телефону. Якщо ж витягти флешку, то і всі дані разом з нею, що зберігається всередині, будуть вилучені і недоступні.

  Увага! Для коректної роботи рекомендується використання MicroSD 10 класу, так як цей тип карт має найвищу швидкістю передачі даних, і підвищеною стабільністю.

  Використання програми Android Debug Bridge на PC

  Ви можете за допомогою спеціалізованої утиліти змінити за замовчуванням місце для установки додатків, навіть якщо у вас такого пункту в налаштуваннях телефону немає. Програма називається Android Debug Bridge і доступна тільки для комп’ютера, тому вам необхідно буде підключити свій девайс до PC і виконати деякі дії:

  • Завантажте програму за цим посиланням і відкрийте архів;
  • Розпакуйте вміст архіву в кореневому каталозі, тобто там, де у вас знаходиться операційна система. Зазвичай це локальний диск «С». Тобто, у вас шлях повинен виглядати наступним чином: С: \ adb;
  • В налаштуваннях свого телефону, також не вимикаючи «Режим розробника», включаєте «Налагодження по USB», і підключаєте смартфон за допомогою кабелю до комп’ютера;
  • Чекаєте, поки система автоматично встановить всі необхідні драйвера і запускаєте командний рядок від імені адміністратора;
  • Далі в режимі командного рядка прописуєте команду cd c: \ adb, щоб звернутися до необхідної нам директорії і натискаєте Enter;
  • Якщо все ввели правильно, далі потрібно ввести ще одну команду: abd devices і натиснути Enter для підтвердження операції;
  • У вас повинна з’явитися інформація про приєднаний пристрій з позначкою successfully. Це говорить про те, що системою розпізнано новий девайс;
  • Далі прописуєте команду adb shell pm set-install-location 2 і натискаєте Enter;
  • Якщо все ввели правильно, то за замовчуванням місцем для установки додатків буде призначена SD-карта. Хто не в курсі, значення «0». це внутрішня пам’ять вашого телефону. У разі чого ви завжди можете повернути стандартні значення за цим же принципом;
  • Відключаєте свій девайс і перевіряєте працездатність.

  Як на Android встановлювати додатки на флешку сд

  Якщо ви користувач телефону, планшета або смартфона працюють на Android, то майже неминуче, в якийсь момент, у вас не залишитися вільного простору.

  Не турбуйтеся. є кілька простих кроків, щоб ви могли встановлювати додатки на карту пам’яті.

  Сьогодні смартфони та планшети почали брати на себе більшу роль в нашому житті і проблема зберігання даних стала більш актуальною.

  Чи не робити багато картинок або перемістити їх на комп’ютер або в хмару вирішує проблему, але, найкраще було б встановити додатки і все інше на карту пам’яті SD, що набагато значно розширює ємність пристроїв.

  Щоб встановити або перемістити програми на карту пам’яті, є кілька можливих сценаріїв, які можна розглянути.

  Деякі з них залежать від версії прошивки встановленої на даний момент, інші мають обмеження, накладені розробниками.

  До того ж, не маловажно, що додаток, встановлений на карті пам’яті буде працювати повільніше, ніж на внутрішній.

  Тому, було б краще використовувати це рішення тільки для програм, які не потрібні дуже часто або ті, ефективність яких не обов’язково залежить від місця зберігання.

  Переміщення додатків на карту пам’яті в більш старих версіях Android

  Залежно від встановленого виробником інтерфейсу пристрою, процедура може відрізняється. На Nexus шукаємо розділ «Device Manager» і «Меню Додатків». На Samsung, в настройках клацніть «Додатки» і перейдіть в «Менеджер програм».

  Далі прокручуючи список додатків натисніть на те, яке турбує вас і хочете їх перемістити.

  Вам буде запропоновано кілька дій. Ви можете їх ігнорувати, просто натисніть «Перемістити на SD карту» і почекайте трохи.

  Знайдіть додатки, які займають найбільше місця і повторіть процедуру.

  Скоро будете мати багато простору. Цілком можливо, що переміщення на SD флешку не вийде.

  Ви отримаєте повідомлення про те, що розробник програмного забезпечення вирішив не допустити його перехід з одного боку в інший. успіхів.

  Як на карту пам’яті встановити додатки в Android 6.0

  Перетворення SD карти у внутрішнє середовище зберігання являє собою нову концепцію, введену в Android 6.0.

  Це рішення відрізняється від традиційного способу використання карт в тандемі з телефону або планшетного комп’ютера з декількох точок зору.

  За замовчуванням у вас є можливість використовувати флешку для зберігання фільмів, музики або фотографій. Крім того, ви можете багато чого скопіювати на неї з комп’ютера.

  Перетворення SD флешки у внутрішнє середовище зберігання змушує пристрій розпізнавати його в якості місця для зберігання додатків і даних, отриманих за допомогою цих додатків, на додаток до фотографій, музики і фільмів.

  З того моменту, ви робите крок, коли карта буде зберігати додатки, якщо розробник явно не забороняє цього.

  До речі, варто знати, що ви можете переміщати програми з внутрішньої пам’яті в будь-який час, незалежно від того хочете ви цього чи переконані в тому, що вона буде працювати більш швидко.

  Велика проблема з перетворенням флешки у внутрішню пам’ять, що вона повинна буде постійно залишатися в телефоні і не зможе бути використана будь-яким іншим портативним пристроєм або PC.

  Крім того, якщо ви витягнете її, високі шанси що буде порушено належне функціонування пристрою.

  Всі ці обмеження через те, що флешка відформатована в файлової системі EXT4 і системи Linux шифрують дані за допомогою алгоритму AES 128 біт.

  Найважливіший аспект, який ви повинні відзначити в усій цій інформації є те, що було б добре, зробити резервну копію даних до початку цього процесу.

  ПРИМІТКА: непогано використовувати флешку від відомого бренду, SanDisk, Kingston, Samsung, Sony і т.д. але в будь-якому випадку, майстер установки, який входить до складу операційної системи буде перевіряти продуктивність.

  Як на Android перемістити додатки з внутрішньої пам’яті на карту SD

  Для переміщення натискаємо «Налаштування» і переходимо в розділ «Пам’ять».

  Тепер в самому верху праворуч вибираємо «Опції» і натискаємо «Змінити».

  Далі ставимо пташки навпроти додатків, які збираєтеся перемістити на карту пам’яті.

  Тепер знову натискаємо «Опції», натискаємо «Перемістити» і вибираємо «Карта пам’яті»

  Тепер створіть папку або виберіть існуючу.

  Тепер один клік в самому верху праворуч на слово «Готово» і чекайте закінчення процесу.

  ПРИМІТКА: розробники часто самостійно вносять зміни в базову версію Android, тому якщо вбудований спосіб не працюєте, рекомендую восспользоваться ось цією програмою.

  READ  Знайти людину в Twitter за номером телефону

  Перші кроки до встановлення додатків на флешку в Android 6.0

  При підключенні флешки, повинен з’явиться «майстер». На першому етапі, запитає чи хочете ви конфігурувати нову карту пам’яті як внутрішню або знімний диск.

  Ми в даному конкретному випадку розробляємо сценарій, в якому ставте галочку навпроти рядка «Використовувати як внутрішню пам’ять».

  Далі може з’явиться повідомлення, яке буде відображатися як попередження, що флешка буде працювати тільки в тандемі з цим телефоном (смартфоном).

  Підтвердіть, що ви згодні. Потім вам буде запропоновано ще одне підтвердження, про те, що якщо на флешці є ваші дані, то вони будуть видалені.

  Заключний етап включатиме в себе фактичне форматування і шифрування зовнішнього накопичувача.

  , щоб спростити процес, вам буде запропоновано перемістити більшу частину даних, які можуть бути перенесені з внутрішньої пам’яті на отформатированную.

  Якщо ви не хочете переміщати програми на карту пам’яті, а тільки зображення, фільми та документи, то краще вибирайте флешку в якості переносного носія інформації.

  34 Коментарів до “Як на Android встановлювати додатки на флешку сд”

  Так ти напиши що не працює, тоді питання вирішимо.

  У мене на Android 6.0 телефон СЕНС А 109 навіть написи «перемістити на СД» немає! Це виробник обмежив перенесення? На Android 4.4 такий напис був на деяких додатках, апарат Асер був.

  Всі картинки які в статті зроблені на Android 6.0

  Може і не бути, виробник має право вносити зміни. Смартфон щодня з’являються нові за всіма не встежити.

  привіт, я звичайно шарю, але теж немає перенесення, тільки видалити і очистити кеш, значить виробник поставив ограніченія.варіан залишається пере прошіть.спс.

  Так вони щось мудрують з перенесенням, раніше проблем не було, тільки з пере прошивкою обережно.

  При використанні флешки як внутрішня пам’ять телефону, вона не зможе бути восспользована напимер в ноутбуці через кард-рідер (прочитати вміст не вийде), але повне форматування має повернути її до попереднього стану.

  А як зробити повне форматування, якщо карта пам’яті не відображається у вікні Мій комп’ютер? В Управління Дисками вона відображається, але крім як Видалити Том нічого не активно. При натисканні на Видалити Том нічого не відбувається. Низькорівневе форматування за допомогою HDD Low Level Format Tool 4.40 ніяких результатів не дало. Виходить, що карти пам’яті несправні?

  Все відразу не могли призвести до несправності. Пошукай за назвою карти, може для неї є спеціальна утиліта. Може виробник має свій сайт, тоді шукай там.

  У мене лежить три карти пам’яті на 32 Гб class 10 UHS-1 і все різних виробників. У всіх один і той же діагноз! Не думаю, що одна утиліта може вилікувати три різні карти. Десь читав, що на карти пам’яті MicroSD не існує утиліти по відновленню працездатності, а є тільки засоби по відновленню стертих файлів. Всі ці утиліти на офіційних сайтах розраховані для роботи з USB flash. На мій погляд, можливо шифрування не дає бачити ноутбука карту пам’яті, або тоді її несправність.

  Дуже дивно що відразу три. Я стикався з такими ситуаціями, коли при установці карт мікро сд в ноутбук або смартфон, то вони взагалі не запускалися (зависали при запуску). Десятки разів стикався з тим що флешки доводилося викидати, але щоб смартфон наче навмисно гробив карти пам’яті такого мені ще не траплялося. Шкодую, але без діагностики встановити причину я не можу, а зробити її віддалено не вийде.

  При шифруванні ноутбук не розбере вміст, але флешку бачити повинен.

  Згоден, що повернення на Android 5, проблеми не вирішить.

  Щоб встановити програму на SD-карту

  Давайте встановимо класичну гру в кульки «Bubble Shooter».

  Після цього на основній сторінці додатка натискаємо на рядок пошуку для введення назви програми «кульки LinkDesks».

  Після введення тексту для пошуку «кульки LinkDesks» додаток представило список всіх ігор на наш запит. Ми вибрали «Кульки Гра» від розробника гри LinkDesks.

  Потім, перейшовши на сторінку установки цього додатка, потрібно натиснути на кнопку «Встановити».

  Скрін. в списку знайдених ігор потрібно натиснути на варіант «Кульки Гра LinkDesks». Скрін 0. на сторінці установки гри потрібно натиснути на кнопку «Встановити».

  Все вийшло. Тепер на екрані робочого столу з’явився значок гри в кульки «Bubble Shooter».

  Скрін 1. вид робочого столу з новою грою «Bubble Shooter».

  Важливе зауваження: операційна система Androidпрі установці додатків на виносної накопичувач (в нашому випадку SD-карта) частину важливої ​​інформації як і раніше буде зберігати в основній пам’яті смартфона.

  Appmgr iii (app 2 SD)

  Найпопулярніше додаток, що дозволяє перенести практично будь-який додаток на SD-карту пам’яті. Варто зауважити, що програма не вимагає root-доступу, що особливо важливо для недосвідчених користувачів.

  Крім того, додаток AppMgr III є багатофункціональним і надає масу інших корисних функцій.

  • Завантажте програму AppMgr III, дочекайтеся автоматичної установки (займає від 2 до 5 хвилин).
  • Тепер відкрийте додаток AppMgr III і почекайте поки завантажиться список встановлених додатків на вашому телефоні. Після цього клікніть по додатком, яке потрібно перемістити, виберіть «Перемістити». а потім в стандартному функціоналі Android перемістіть додаток на SD-карту.
  • Нагадування! Не переносьте і не блокуйте додатки, якщо ви не знаєте, для чого воно і які функції виконує. Деякі додатки можуть здатися недоречними, але мають вирішальне значення для інших аспектів пристрою. В принципі, будьте обережні і не чіпайте додатки, які ви не встановлювали.

  Інструкція для пристроїв версії до andoid 6.0

  Наведені нижче інструкції можуть незначно відрізнятися для різних телефонів. На деяких телефонах може бути просто кнопка «Перемістити на SD». Таким чином, вам необхідно звертати увагу на кожне слово, пов’язане з «Перемістити», «SD» і т.д.

  Якщо на вашому пристрої необхідно звільнити внутрішню пам’ять, перемістіть на SD-карту будь-яку кількість додатків, фотографій або відео. Крім того, відкрийте додаток «Камера» і перейдіть до налаштувань і встановіть збереження на SD-карту. Інструкції, як перемістити додатки на карту пам’яті Android:

  • Насамперед відкрийте шторку повідомлень і натисніть на кнопку налаштувань у формі шестерінки. Ви також можете увійти в «Налаштування» через панель додатків.
  • Відкрийте вкладку «Пристрій». перейдіть на вкладку «Програми». а потім «Менеджер програм». Залежно від телефону «Менеджер програм» має назву «Всі програми».
  • Потім перейдіть до списку ваших додатків, знайдіть додаток, яке ви хочете перемістити. Ми будемо переміщати додаток АПЛ на SD-карту.
  • Після того, як ви знайдете програму, натисніть на нього, потім клацніть на кнопці «Змінити». як показано нижче. Виберіть «Карта пам’яті» (Натисніть на картинку для збільшення).

  Варто відзначити, що будь-яка гра або додаток, в яких важлива швидкість, найкраще залишити на внутрішній пам’яті, так як швидкість передачі даних набагато швидше на внутрішній пам’яті смартфона, ніж на SD-карті пам’яті.

  Як перенести додатки на SD-карту?

  В даний час існує два способи вирішення даної проблеми:

  • Зберігання фотографій, відео і музики в хмарному сховищі
  • Використання карти пам’яті microSD

  Якщо ваш Android-телефон або планшет дозволяє встановити SD-карту, то обов’язково встановіть SD-карту. В такому випадку, зовнішня пам’ять буде призначена для зберігання фотографій, відео і музики, а внутрішня пам’ять для додатків.

  Проте, бувають ситуації, коли власнику необхідно, щоб програми зберігалися на SD-карту пам’яті. Таким чином, виникає питання, як встановити або перенести будь-яке придатне додаток на карту microSD?

  Отже, далі ми докладно розповімо, як зробити щоб додатки встановлювалися на карту пам’яті Android за замовчуванням. В результаті подібних маніпуляцій істотно звільниться внутрішня пам’ять, що позитивно позначиться на роботі системи Android.

  Міняємо місцями внутрішню пам’ять Android з картою пам’яті (потрібно root)

  Ще один відомий спосіб, найбільш використовуваний на девайсах з малим об’ємом вбудованої пам’яті. підміна внутрішньої пам’яті на SD-карту. У Вас вже повинен бути зроблений ROOT і встановлено додаток Root Explorer. Ви повинні виконати наступні дії:

  • Запустіть Root Explorer;
  • Зайдіть в папку «System»;
  • Далі перейдіть каталог «etc»;
  • Тапніте по кнопці «Права R / W»;
  • У самому низу каталогу знайдіть файл vold.fstab;
  • Натисніть і утримуйте до тих пір, поки не з’явиться контекстне меню;
  • У ньому виберіть «Відкрити в текстовому редакторі»;
  • Тепер Ви повинні знайти текст, схожий на той, що представлений на скріншоті нижче і поміняти sdcard0 з sdcard1 місцями;
  • перезавантажте пристрій.

  Готово! Відтепер все, що Ви будете завантажувати, автоматично буде встановлюватися на SD-карту. Як бачите, існує досить велика кількість способів зробити так, щоб все зберігалося на карту пам’яті, Вам потрібно вибрати лише один з них в залежності від того, яка версія ОС у Вас встановлена, що саме Ви хочете отримати і чи є на пристрої Root.

  Android 5.0 lollipop і вище

  Якщо ви використовуєте смартфон або планшет під управлінням Android 5.0 Lollipop і вище. Ваше пристрій буде використовувати SD-карту пам’яті, як переносне і знімне сховище. Це означає, що ви можете отримати SD-карту пам’яті і завантажити фотографії або музику з комп’ютера, а потім знову встановити SD-карту пам’яті на пристрій Android.

  У тому випадку, коли необхідно перемістити додатки на SD-карту пам’яті, скористайтеся інструкцією нижче:

  • Відкрийте меню, виберіть «Налаштування». а потім «Додатки» і перемістіть будь-який додаток на SD-карту. Для цього просто натисніть на додаток і клацніть на кнопці «Перемістити на SD-карту».

  Однак пам’ятайте, що додатки, які поставляються з попередньо встановленим програмним забезпеченням можна переносити на SD-карту пам’яті. Зазвичай можуть переноситися додатки, встановлені з Play Market.

  Пристрій не розпізнає вставлену SD

  Найчастіша проблема. карту вставили, а телефон або планшет її не бачать. Існує безліч рішень, які описані в окремому матеріалі за посиланням далі.

  Етап 1: Первинна настройка

  У «чистому» Android 10 процес первинного конфігурації карти пам’яті виглядає наступним чином:

  Увага! Виконання подальшої інструкції передбачає форматування SD-карти, тому перед початком процедури переконайтеся, що на ній немає важливих або цінних даних!

  Незалежно від обраного варіанту, з’явиться пропозиція відформатувати карту, погодьтеся з цим.

  Після процесу форматування отримаєте повідомлення про те, що пристрій готовий до роботи.

  На цьому початкова настройка карти пам’яті завершена.

  Рішення деяких проблем

  В процесі настройки або використання карти пам’яті в Android можуть виникнути ті чи інші збої. Розглянемо найпоширеніші.

  Етап 2: Налаштування для завантаження файлів

  Якщо ви вибрали режим роботи SD-карти як знімного носія, напевно вам буде цікаво, чи можна налаштувати її на завантаження файлів. Така можливість доступна, проте проробляти її потрібно для кожної програми з тих, які передбачають використання карти пам’яті. Як приклад скористаємося Google Chrome.

   Запустіть Хром, після чого натисніть на кнопку з 3 точками для виклику меню, в якому виберіть пункт «Налаштування».

  Далі тапніте за пунктом «Розташування скачуваних файлів», у спливаючому меню вкажіть варіант «SD-карта» і натисніть «Готово».

  Звичайним способом змінити цю директорію на будь-яку іншу не вийде внаслідок обмежень, які існують в Android.

  З’являється повідомлення «SD-карта пошкоджена»

  Другий можливий збій. замість повідомлення про налаштування користувач отримує повідомлення про те, що зовнішній накопичувач пошкоджений. Це досить серйозна проблема, однак і її можна усунути самостійно.

  Крім цієї статті, на сайті ще 12223 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  READ  Нова батарея на телефон як заряджати

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  Що таке накопичувальне сховище?

  Накопичувальне сховище. це основний обсяг пам’яті вашого смартфона, але при необхідності його можна розширити, використавши для цього СД-картку.

  Дана на Android називається Adoptable Storage. Це дозволить використовувати знімну карту microSD, встановлену на телефоні Android, в якості основного сховища. Таким чином, ви зможете легко вирішити проблему, як зробити SD-карту основною пам’яттю на Android і подолати нестачу в просторі, якщо телефон має невеликий внутрішній обсяг.

  Брак внутрішньої пам’яті на смартфоні. покрокова інструкція як використовувати SD-карту в якості внутрішнього сховища

  Якщо на вашому пристрої недостатній обсяг внутрішньої пам’яті, можна використовувати SD-карту як внутрішнє сховище для вашого телефону Android. Ця функція, звана Adoptable Storage, дозволяє ОС Android форматувати зовнішній носій даних як постійне внутрішнє сховище. Інформація на встановленої SD-card зашифрована і не може бути в подальшому використана на іншому пристрої.

  SD Card. це дуже зручний варіант для зберігання фотографій, пісень і відео. Навіть якщо у вас є великий обсяг внутрішньої пам’яті на Android-смартфоні, завжди може знадобитися великий шматок пам’яті для зберігання довгих відеороликів, знятих камерою з високою роздільною здатністю вашого телефону.

  Є один недолік, СД-чіп може відставати при запису відео високої роздільної здатності.

  Android за замовчуванням встановлює додатки у внутрішній пам’яті та лише зрідка вивантажує дані на SD-карту. Таким чином, ви позбавлені установки будь-яких додаткових додатків, якщо на вашому телефоні відчутна нестача обсягу внутрішнього сховища, наприклад, в разі бюджетних пристроїв на Android One.

  Особливості використання карти як основного сховища

  Є ряд деяких важливих особливостей, які слід враховувати при даній процедурі.

  При використанні накопичувача, будь то SD-флешка або USB-накопичувач, важливо пам’ятати, в якому форматі знаходиться даний девайс і підтримує його операційна система Android, а основних файлових форматів існує чотири типи: FAT32 або exFAT, ext4 або f2fs.

  Як поміняти пам’ять телефону на карту пам’яті андроїда? Питання не зовсім коректний, повністю виконати заміну неможливо, можна лише як би «наростити» додатковий обсяг.

  Використання вашої SD-card в якості основного накопичувача може бути відмінним рішенням для меломанів і любителів подивитися серіали по шляху на роботу або в тривалій подорожі. Але, як часто це буває, розширення пам’яті завжди впирається у вартість необхідного девайса, адже вони відрізняються як за швидкістю, так і за обсягом, а також по адаптується функції зберігання інформації. Ось деякі нюанси, розглядати які можна з різних сторін. як в негативну сторону, так і в позитивну:

   SD-карти повільні. Це болюча реальність сучасних крихітних чіпів пам’яті. Незважаючи на те, що вони можуть зберігати тонни даних, вони повільніше, ніж телефонне сховище і мають обмежену кількість циклів читання-запису.

  Використання SD-карт в якості постійного сховища потребують більш частих операцій читання / запису, що з часом погіршить її продуктивність, а в гіршому випадку може привести до повної втрати даних. Особливо прикро буде, якщо там присутні важливі документи або дорогі для пам’яті фотографії або унікальні відеозаписи.

  Попередньо, перш ніж поміняти пам’ять телефону на карту пам’яті, ваш Android зробить тест продуктивності SD-картки, щоб переконатися, що вона досить швидка і може відповідати параметрам для використання в якості головного накопичувача.

  Android попередить про наявність зовнішнього сховища і може навіть відмовитися прийняти його, якщо SD-шка дуже повільна.

  Безповоротна інтеграція в операційну систему. З використанням функції Adoptable Storage операційна система Android зашифровує зовнішню SD-карту, яка використовується як внутрішнє сховище, тому вона прив’язує до певного пристрою, без можливості подальшого використання на іншому смартфоні. Ключ, використовуваний для шифрування даних на SD-карті, зберігається в центральній пам’яті пристрою Android. Таким чином, неможливо демонтувати прийняте сховище на інший телефон через його зашифрованого характеру даних (вийняти карту можна, але вона не визначиться на іншому телефоні).

  Однак ви можете видалити зовнішнє знімне вмістилище з вашого пристрою і повернути його назад в режим роботи простого флеш-накопичувача. Пристрій запам’ятає інформацію про додатки, які знаходяться на даній картці, щоб відновити настройки, коли прийняте пристрій буде підключено пізніше. Таким чином, ви також можете використовувати інший накопичувальний дивайс.

  Завжди стежте за тим, щоб ви не видалили встановлену за замовчуванням SD-карту при процедурі размонтирования, інакше носій інформації може бути пошкоджений.

 • Не всі програми можна встановити. Практично Android може встановлювати майже всі програми на внутрішньому накопичувачі. Однак це також залежить від згоди розробника додатків. Він має право включати або відключати підтримку прийнятого сховища в додатку, додаючи в код скачується програми відповідні атрибути.
 • Як використовувати SD-карту в якості внутрішньої пам’яті на Android?

  Як замінити внутрішню пам’ять телефону на зовнішню SD карту на Android? Конфігурація вашої SD-карти для роботи в якості внутрішнього сховища на Android. це, по суті, досить простий процес. Нічого складного в цьому немає і ви далі самі в цьому переконаєтеся.

  Зверніть увагу, що ваша SD-шка буде відформатована під час процесу. Не забудьте зробити резервну копію даних, тимчасово перекинувши їх на основний блок телефону, стаціонарний комп’ютер, ноутбук або інше Smart-пристрій.

  Можливо, що функція Adoptable Storage не підтримує вашому пристрої, навіть якщо смартфон працює під управлінням Android 6.0 і вище (буває і таке, все залежить від моделі і марки смартфона). Можливо, виробник пристроїв відключив цю функцію. Однак існують методи використання командного рядка, які дозволяють примусово використовувати флеш-накопичувач для зберігання даних.

  Нижче перераховані основні кроки щодо форматування.

  • Помістіть SD-карту на телефон Android і дочекайтеся її визначення або відображення в диспетчері файлів.
  • Тепер відкрийте «Налаштування».
  • Прокрутіть вниз і перейдіть в розділ «Сховище».
 • Торкніться імені вашої SD-шки.
 • Торкніться трьох вертикальних точок в правому верхньому куті екрану.
 • Натисніть «Налаштування сховища».
 • Виберіть формат «як внутрішній варіант».
 • На наступному екрані у вас є останній шанс вирішити для себе, чи не хотіли б ви передумати

  Не забудьте зробити резервну копію даних, після форматування інформація зникне безслідно!

  • Далі натисніть «Стерти і форматувати», якщо ви хочете відформатувати SD-шку як внутрішнє вмістилище даних. Пізніше ви будете повідомлені, якщо Android виявить, що ваш чіп працює повільно. Натисніть «ОК», щоб продовжити.
  • Можете почати процес перенесення даних після завершення даної процедури або зробити це на більш пізньому етапі. Флеш-накопичувач готовий до використання як внутрішній блок телефону.
 • Натисніть «Готово», щоб завершити процес прийняття рішення.
 • Після завершення процесу форматування ви можете використовувати знімну СД-шку як «тимчасове» або «знімне» постійне місце. Але майте на увазі, що тепер будуть недоступні гаряча заміна і витяг, як, можливо, ви робили раніше. Тому не виймайте флешку, не використовуючи параметр Eject.

  Крім того, ви можете практично видалити прийняте операционкой місце, що, відповідно, не рекомендується, так як це може викликати певні помилки в роботі пристрою. Тепер ви знаєте, як зробити карту пам’яті основний пам’яттю на Android.

  Як знову зробити сховище звичайної флешкою?

  Якщо ви хочете, то можна скасувати зміни, зроблені за допомогою функції Adoptable Storage. Виконайте наступні дії:

  • Дотримуйтесь описаним вище методом до етапу «Доторкніться імені».
  • Натисніть на неї.
  • Натисніть три точки в правому верхньому куті екрану.
  • Натисніть «формат як внутрішній».
  • Натисніть «Форматувати». Процес займе не більше декількох хвилин.

  Тепер ви можете використовувати СД-шку в якості переносного накопичувача і монтувати її на будь-якому іншому пристрої Android.

  Варіанти вирішення завдання

  Існує три способи інсталяції програм на карту пам’яті: переміщення вже встановлених додатків, об’єднання внутрішнього і зовнішнього сховищ, а також зміна місця установки за замовчуванням. Розглянемо їх по порядку.

  Переміщення встановлених додатків

  В силу особливостей як Android, так і оболонок деяких виробників переміщення інстальованих програм з внутрішньої пам’яті на зовнішню буде найпростішим методом досягнення нашої сьогоднішньої мети. Варіанти проведення процедури, деякі додаткові особливості і багато інших нюансів залежать від версії ОС і встановленої оболонки, що докладно висвітлено у відповідному керівництві, доступному за посиланням нижче.

  Зміна місця установки за замовчуванням

  Існує також досить дотепний метод заміни місця для установки додатків на SD-карту, який полягає у використанні Android Debug Bridge.

   Після завантаження встановіть ADB в корінь диска C, щоб кінцевий адреса виглядав як C: \ adb.

  Переконайтеся, що на телефоні активовано налагодження по USB. якщо вона відключена, скористайтеся наступним керівництвом для її активації.

  Как вставить карту памяти в телефон? Простой пример

  Детальніше: Як включити налагодження по USB

 • Підключіть телефон до комп’ютера за допомогою кабелю, почекайте, поки встановляться драйвера.
 • Запустіть «Командний рядок»: відкрийте «Пуск», напишіть в пошуку cmd, натисніть на знайденої програмою ПКМ і виберіть «Запуск від імені адміністратора».
 • У вікні «Командного рядка» пропишіть cd c: \ adb. Це команда переходу до директорії з виконуваним файлом Android Debug Bridge, тому, якщо ви випадково встановили його в директорію, відмінну від C: \ adb, після оператора cd потрібно прописати коректний шлях установки. Після введення команди натисніть «Enter».

 • Далі введіть команду adb devices. яку також підтвердіть натисканням на «Enter», в результаті чого повинна з’явитися ось така інформація: Це означає, що Android Debug Bridge розпізнав девайс і той може приймати від нього команди.
 • Напишіть далі:
 • Підтвердіть введення, натиснувши на клавішу «Enter». Дана команда змінює встановлений за замовчуванням місце розташування для інсталяції програм, в нашому випадку. на карту пам’яті, яку і позначає цифра «2». Цифрою «0» звичайно позначається карту пам’яті, так що в разі неполадок можна легко повернути старе положення: досить ввести команду adb shell pm set-install-location 0.

 • Вимкніть пристрій від комп’ютера і перезавантажте. Тепер усі відкриті програми за замовчуванням встановлюватися на SD-карту.
 • Даний метод, втім, не панацея. на деяких прошивках можливість зміни місця установки за замовчуванням може бути заблокована.

  Встановлення програм на SD-карту

  Об’єднання внутрішньої пам’яті і SD-карти

  В Android 6.0 і вище змінилися принципи взаємодії системи і карти пам’яті, внаслідок чого зникли кілька зручних можливостей, але натомість їм розробники додали функцію Adoptable Storage. це злиття внутрішньої пам’яті пристрою і зовнішнього сховища. Проводиться процедура дуже просто.

  • Підготуйте SD-карту: скопіюйте з неї всі важливі дані, оскільки процедура має на увазі собою форматування пам’яті.
  • Вставте карту пам’яті в телефон. У рядку стан має з’явитися повідомлення про підключення нового пристрою пам’яті. натисніть в ньому «Налаштувати».

  Дочекайтеся закінчення процедури інтегрування, після якої всі додатки будуть встановлюватися на SD-карту.

  Увага! Після цього ви не зможете просто витягти карту пам’яті і підключати її до інших смартфонам або комп’ютера!

  Для пристроїв, що працюють під управлінням Android 5.1 Lollipop і нижче, теж є методи перемикання пам’яті на картку. Ми вже докладно розглядали їх, тому з наступним керівництвом.

  Як бачимо, установка додатків на SD-карту. завдання не з легких, і її додатково ускладнюють обмеження новітніх версій Android.

  Крім цієї статті, на сайті ще 12223 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  BETATECH.COM.UA 2021