Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як встановити Windows з флешки Samsung

Як завантажитися з флешки на ноутбуці Samsung

Відео-інструкція: як завантажити ноутбук Samsung з флешки

Насправді це один з найбільш актуальних і хвилюючих питань. Якщо ви читаєте цю статтю, значить, ви теж серед числа тих, хто бажає дізнатися, як виставити завантаження з флешки на ноутбуці фірми Samsung. За великим рахунком нічого надскладного даний процес не має на увазі, однак деякі сучасні моделі ноутбуків Samsung відрізняються процесом завантаження пристрою з флешки і диска. Виробники ноутбуків даної фірми вирішили створити максимальну систему захисту для нової OS Windows 8 від різних видів вірусів і від самих же невмілих користувачів. Природно, це викликало якийсь ажіотаж і створило масу питань, відповіді на які ми зараз вам надамо. Якщо ж для вас будь-які дії в BIOS є темним лісом, то краще не варто ризикувати своїм пристроєм, а звернутися до професіоналів в офіційний сервісний центр Samsung. Майстри оперативно і якісно впораються з будь-якими проблемами на вашому ноутбуці.

Отже, з чим же можна зіткнутися при завантаженні з флешки?

Спроби багатьох користувачів виконати завантаження ноутбука Samsung з флешки, що містить, наприклад, Acronis. програму для створення архіву Windows 8, в результаті не увінчуються успіхом. Спроба ж поміняти Windows вісімку на більш звичну і зрозумілу сімку взагалі дає збій на стартовому етапі. Що ж слід зробити, щоб ноутбук все-таки почав завантажуватися з потрібного нам носія, ми розповімо нижче.

Ремонт ноутбуків Samsung за 1 день

Замовте ремонт в нашому сервісному центрі, і отримаєте справний пристрій в той же день, з гарантією до 1 року

Покрокова інструкція по завантаженню з флешки на ноутбуці Samsung

Заходимо в меню BIOS. Робимо це, натиснувши клавішу F2 під час завантаження пристрою.

Далі заходимо на вкладку «Advanced» і проставляємо параметр «Fast BIOS Mode» в значення «Disabled».

Після цього переходимо до функції «Secure Boot», яка знаходиться в розділі Боот. Її потрібно виставити в те ж саме значення, що і попередній параметр, тобто в «Disabled» і знову тиснемо «Enter».

Далі перед нами спливе повідомлення про можливу помилку в процесі завантаження. Чи не звертаємо на нього увагу і просто тиснемо «Enter».

Після чого бачимо додаткову опцію. «OS Mode Selection». Міняємо значення на «CMS OS» або «UEFI and Legacy OS» і знову натискаємо «Enter».

Далі ми знову бачимо повідомлення про помилку і знову тиснемо «Enter». Потім нам потрібно зберегти всі задані нами параметри і натиснути F10, «Enter», «Yes».

Коли ноутбук перезавантажиться, ми натискаємо клавішу F10, заходимо в налаштування завантажувального меню і налаштовуємо завантаження з флешки, вибравши опцію Boot device Priority.

Ось таким чином, змінивши параметри завантаження в BIOS, завантаження вашого ноутбука Samsung буде відбуватися з флешки. Бажаємо вам успішно здійснити цю місію.

Ви можете задати питання майстрам з нашого сервісного центру, зателефонувавши по телефону або написавши своє питання на форму зворотного зв’язку.

Можливо вас також зацікавить

Додати коментар

Залиште ваше запитання через форму зворотного зв’язку і вам передзвонить саме майстер і відповість без нав’язування яких. або послуг.

встановити, windows, флешки, samsung

Покрокова інструкція

 • Якщо не виходить зайти в меню швидкого завантаження, слід зайти в BIOS, натиснувши на «Del» або «F2» під час завантаження ноутбука. Після цього потрібно перейти до вкладки «Boot» і провести дії з вибором завантажувального пристрою. Флешку або диск з дистрибутивом Windows необхідно поставити на перше місце цього списку.

Радимо звернутися в центр сервісу ноутбуків Samsung, якщо ви не можете виконати ці дії.

 • Щоб зберегти всі зміни в BIOS, слід натиснути на «F10» і підтвердити свій вибір. Після цього вийдіть з підсистеми.

Після завантаження установника просто натисніть «Далі». Природно, на даному етапі можливо провести регіональні настройки, але зручніше за все зробити це по завершенню установки.

Розібравшись з настройками, натисніть «Встановити».

В якості типу установки виберіть повну установку.

Почекайте деякий кількість часу, поки не з’явиться вікно для визначення розділу установки. Виберіть той розділ, на який ви будете встановлювати систему, і відформатуйте його. Після завершення операції натисніть «Далі».

READ  Як включити управління жестами на Xiaomi

Цим ви запустите процес установки. Вам потрібно почекати деякий час, поки не завершитися процедура. Не вимикайте ноутбук під час установки. Система сповістить вас, коли процес завершиться.

Все, тепер вам залишається лише провести остаточні налаштування, встановити драйвери і приступати до роботи з лептопом.

Ви можете задати питання майстрам з нашого сервісного центру, зателефонувавши по телефону або написавши своє питання на форму зворотного зв’язку.

Можливо вас також зацікавить

Как настроить BIOS ноутбука Samsung np355v5x для установки Windows 7 с флешки

Як встановити Windows на ноутбук Samsung

Покрокова інструкція по установці Windows

 • Насамперед необхідно зберегти всю важливу для вас інформацію. Просто перенесіть її на той диск, на який ви не будете нічого встановлювати, чи ж скопіюйте на знімний носій (на диск або флешку).
 • Після цього уточніть розрядність вашого ноутбука, і скачайте для нього драйвери. Для скачування драйверів слід зайти на офіційний сайт Samsung, знайти їх там і завантажити. Або завантажити універсальний набір драйверів, так званий драйвер пак (менеджер драйверів), в інтернеті.

Після чого запишіть драйвери на флешку або диск. Тільки тепер можна приступити безпосередньо до перевстановлення.

Ремонт ноутбуків Samsung за 1 день

Замовте ремонт в нашому сервісному центрі, і отримаєте справний пристрій в той же день, з гарантією до 1 року

Додати коментар

Залиште ваше запитання через форму зворотного зв’язку і вам передзвонить саме майстер і відповість без нав’язування яких. або послуг.

Налаштування BIOS ноутбука Samsung NP300E5A для завантаження з флешки або приводу

Зараз давайте налаштуємо BIOS ноутбука для завантаження з флешки, що б в подальшому можна було встановити Windows 7 або Windows8, тому що BIOS ноутбука Samsung NP300E5A підтримує UEFI і буде не виключено, що у вас вже передвстановленою Windows 8.

До речі по аналогії з входом BIOS можна скористатися рекавери режим, тобто відновленням ОС до початкового стану, простіше кажучи перевстановити Windows не використовую диски, флешки.

Для цього натискаємо клавішу “F4”, коли з’явиться логотип Samsung.

P.S.:Еслі ви до цього не видалили розділ з чином установки Windows або не змінювали жорсткий диск, то все буде в порядки.

Після з’явиться вікно і дійте за інструкцією.

І так для початку нам потрібно зайти в BIOS.

Для цього натискаємо клавішу “F2”, коли з’явиться логотип Samsung.

Якщо все правильно ви зробили, то бачимо наступні. сам BIOS.

Тут ми бачимо короткі характеристики ноутбука, але нас це не цікавить.

Переходимо в вкладку “Advanced”, і робимо так само, як показано на фотографії.

Тобто, тут ми відключаємо підтримку завантаження “UEFI” і включаємо режим “Legacy”, який дозволяє загружатся з флешки або приводу.

P.S.: Тут же можемо переключити режим роботи жорсткого диска “AHCI”, для чого це потрібно? Що б перевірити поверхню жорсткого диска на наявність битих кластерів. Кому цікаво можете завантажити програму.

Після того, як зробили, що вище написано, то переходимо до вкладки “BOOT”.

По суті нас тут конкретно не чого не цікавить крім, як опції “Boot Device Priority”.

Заходимо в опцію “Boot Device Priority”. бачимо.

Всі підключені пристрої з яких ми можемо провести запуск. В даному прикладі я виставив в первинне завантаження свою флешку.

Розподіл пріоритетів завантаження призначається клавішами F5 (знизити) і F6 (підвищити).

Ось вибрали з чого будемо завантажуватися, виставили і тепер нам потрібно зберегти налаштування.

Для цього натискаємо клавішу F10, на дисплеї ноутбука з’явиться вікно.

Вибираємо “Yes” і натискаємо кнопку “Enter.”

Ось і вся настройка BIOS ноутбука Samsung NP300E5A для завантаження з флешки або приводу.

Установка Windows 10 на ноутбук Samsung. Розбивка жорсткого диска

Інсталяція кожного нового випуску Windows виконується легше попереднього і вимагає все менше зусиль від користувача. З виходом Windows 10 ця задача спростилася далі нікуди: тепер щоб встановити на комп’ютер операційну систему, не потрібно ніяких спеціальних знань і хитромудрих додатків. Чи не потрібен навіть дистрибутив «вінди». програма установки «навчилася» завантажувати його сама. Сама ж вона створює інсталяційний носій. DVD-диск або флешку. Користувачеві залишається лише відповідати на запити і виконувати інструкції, які зрозумілі навіть тим, хто робить це в перший раз.

Сьогодні ми розповімо, як проводиться чиста установка Windows 10 на будь-який ноутбук і стаціонарний PC. Під чистою установкою розуміють інсталяцію ОС на носій, де немає операційної системи (наприклад, на новий комп’ютер або відформатований жорсткий диск). Або туди, де вона є, але підлягає повній перезапису без збереження встановленого софта, облікових записів і налаштувань. До речі, про ліцензії не переживайте: якщо ви ставите систему замість легально активованої, її можна зберегти. І ми не будемо від вас приховувати, що для цього потрібно зробити.

READ  Заміна акумулятора MacBook pro 13

Установка Windows 10 з флешки

Якщо ми все правильно зробили, то після перезавантаження комп’ютера почнеться зчитування даних з флешки. Про це говорить наступна іконка Windows:

Про початок установки говорить вікно, в якому нам потрібно буде вибрати мову системи, параметрів і розкладки клавіатури. Скрізь залишаємо Русский і тиснемо Далі.

У наступному вікні натискаємо кнопку Встановити. що розташована посередині екрану.

На наступному кроці нам потрібно вибрати тип установки. Вибираємо другий пункт “Вибіркова: тільки установка Windows”. Як-раз то, що нам і потрібно.

Зараз дуже важливий момент! Нам потрібно вибрати диск, на який потрібно встановити Windows 10. Той диск, на якому раніше вже була встановлена ​​система має тип Системний. Якщо у вас є ще інші диски, то на них краще не ставити систему, щоб не втратити важливі дані.

Що стосується диска, на якому вже була встановлена ​​система, то краще його форматувати, тобто видалити старі програми, вінду і інші файли. Для цього потрібно вказати диск і вибрати пункт Форматувати.

Можна звичайно і не форматувати диск, але в такому випадку попередні файли з системного диска будуть поміщені в нову папку під назвою Windows.OLD.

Я зазвичай диск форматують, щоб видалити весь непотріб накопичений на старій системі!

Незалежно від Вашого вибору, вказуємо диск для установки і тиснемо Далі.

Це головне вікно, де відбувається установка Windows 10 в п’ять етапів. Тут файли копіюються і встановлюються, тобто відбувається процес запису системи на наш комп’ютер. Чекати доведеться хвилин 15.

Увага важливий момент! Коли ви побачите, що 5 етапів виконані і через кілька секунд перезавантажитися комп’ютер будьте готові витягнути флешку з комп’ютера.

Комп’ютер починає перезавантажуватися, і ми відразу виймаємо флешку! Якщо цього не зробити, то установка Windows 10 може початися заново.

Добре. Система майже готова до роботи. Залишилося виконати деякі настройки. Після перезавантаження нас попросять підключитися до своєї бездротової мережі. Але зверніть увагу, що цей крок можна пропустити. Для цього внизу є посилання “Пропустити цей крок”.

Я підключився до WI-FI тому на даному етапі у мене ще викачуються і встановлюються поновлення.

На завершення нам потрібно вибрати тип комп’ютера. Звичайно ж вибираємо пункт “Цей комп’ютер належить мені”.

Потім вводимо логін і пароль від облікового запису Майкрософт, якщо така є. Або ж просто тиснемо “Пропустити цей крок”.

Даємо ім’я облікового запису та при необхідності придумуємо для неї пароль.

Відмінно! Ось ми і розібралися, як встановити Windows 10 з флешки і налаштувати її перед першим запуском.

Меню Пуск

Саме стартовий екран Windows 8 був причиною такого неприйняття цієї операційної системи, хоча сама вона була дуже гарною.

На цьому наголошували багато користувачів, які змогли звикнути до нового меню. Саме тому розробник так акцентує увагу на новому пуску.

Меню пуску тепер поєднує як пуск з Windows 7, так і стартовий екран з наступною, восьмої версії.

Оновлене меню пуску за замовчуванням представлено панеллю, розділеної на частини.

 • список часто використовуваних додатків;
 • список «Всі програми», який відображає всі ваші програми. (Впорядковані за алфавітом);
 • провідник;
 • кнопка перезавантаження або виключення комп’ютера.

Ноутбук самсунг не стартует Windows с флешки. Помог только диск.

Справа. все, що вважаєте за необхідне сюди додати. ярлики для запуску програм, активні плитки додатків, будь-який набір додатків, що використовуються найбільш часто.

Вони впорядковані за групами. Елементарно закріплюються в меню, а за допомогою правої кнопки миші можна змінити розміри плиток, відключити їх оновлення.

браузер Edge

Ще один цікавий компонент, повз якого не можна пройти. це браузер.

Буква “E” на панелі завдань тепер означає не Explorer, а Edge.

Також Edge можна знайти у всіх додатках меню пуск з назвою Microsoft Edge.

Новий браузер орієнтований на рядового користувача. Його інтерфейс вийшов дуже зрозумілим у використанні, великим і контрастним.

Він не перевантажений різноманітними іконками і меню.

Хочеться сказати, що на сьогоднішній день Edge займає більше гідне місце серед конкурентів, ніж це було на момент виходу Windows 10.

Багатьом користувачам здасться вкрай корисною одна з нових його функцій, яка називається «Відкладені вкладки».

Зупинимося детальніше на цій функції, яка дозволяє зберігати всі вкладки поточної сесії.

Наприклад, коли ви шукаєте інформацію по якій-небудь темі в мережі, то використовуєте пошукові системи (наприклад, Гуглом або Яндексом).

READ  Чи можна встановити інстаграм на PC

За результатами пошуку відкриваєте в окремих вкладках ті сайти, які вас зацікавили. Якщо цих сайтів багато, то знадобитися створення закладок або папок для закладок.

Але це занадто багато дій, які не завжди виправдані. В Edge можна одним кліком миші зберегти всі вкладки поточної сесії і приступити до пошуку чогось ще.

А коли знадобитися повернутися до збережених вкладках, то необхідно всього лише розкрити список збережених сесій і відкрити звідти або все вкладки, або один із сайтів збереженої сесії.

Ну і напевно досить важливо, що збережені вкладки не споживають ресурси комп’ютера, тобто не знаходяться в пам’яті комп’ютера. Тільки заради цієї функції варто встановити Windows 10.

У розділі про новий браузер кілька слів хочеться ще сказати про Flash Player. Майкрософт в новій версії Windows серйозно занепокоївся безпекою і відключив за замовчуванням Flash в браузері.

Якщо зайти на який-небудь сайт з використанням Flash-вмісту, то в адресному рядку браузера з’явитися попередження про блокування цього вмісту. Дозволити відтворення Flash-контенту можна одноразово або назавжди.

Встановлювати чи Windows 10 на свій ноутбук вирішувати звичайно ж вам, але сподіваємося дана стаття допоможе оцінити переваги даної операційної системи і зробити свій вибір.

порядок установки

 • Завантажте комп’ютер з жорсткого диска або носія з портабельной ОС.
 • Передайте файли і папки дистрибутива Windows 10 в корінь додаткового розділу (не того, в який буде встановлена ​​система).
 • Перейменуйте файл завантаження (bootmgr), наприклад, в «Win10». Довжина його імені не повинна перевищувати 5 символів.

Тепер вам належить створити завантажувач дистрибутива за допомогою утиліти BootICE. Замість неї можна використовувати інші інструменти управління завантаженням, але ми вибрали BootICE, так як вважаємо її найбільш простим і зручним засобом.

 • Запустіть утиліту (установки вона не вимагає). У розділі «Фізичний диск» (Physical disk) виберіть зі списку «Диск призначення» (Destination disc) вінчестер комп’ютера. Натисніть кнопку «Управління MBR» (Process MBR).
 • Відзначте пункт «Grub4DOS» і клацніть «Інсталяція / конфігурація» (Install / Config).
 • У розділі «Перейменування GRLDR» (Rename GRLDR) пропишіть нове ім’я файлу завантаження Windows 10 (як ви пам’ятаєте, ми назвали його «Win10») і натисніть «Зберегти на диск» (Save to disk). Клацніть ОК в повідомленні про успішне створення завантажувача і закрийте утиліту.

Залишилося перезавантажити комп’ютер. При наступному запуску управління отримає програма установки Windows 10, а далі буде те ж саме, що і при інсталяції системи з флешки.

готуємо флешку

Якщо у вас немає заздалегідь підготовленого дистрибутива «десятки», простіше і зручніше доручити його скачування утиліті Microsoft Media Creation Tools і з її ж допомогою записати на флешку або DVD.

Утиліта не вимагає інсталяції на PC, досить запустити її з правами адміністратора.

 • У вікні «Умови ліцензії» натискаємо «Прийняти».
 • На питання «Що ви хочете зробити?» відповідаємо: «Створити носій для іншого комп’ютера».
 • У розділі «Вибір параметрів» визначаємо мову системи, випуск ( «домашній для одного PC» або «Windows 10») і архітектуру (бітность). 64 або 32. Якщо опції вибору неактивні, прапорець «Використовувати рекомендовані параметри» слід зняти.
встановити, windows, флешки, samsung
 • Далі вибираємо накопичувач: USB. для створення завантажувальної флешки, або ISO-файл. для закачування образу, який ви в подальшому запишете на DVD.
 • Вибравши USB-пристрій, натискаємо «Далі» і чекаємо 30-50 хвилин, поки програма викачує дистрибутив і створює інсталяційний носій. У цей час комп’ютер доступний для використання.
 • Про те, що пора переходити до установки, вас поінформує повідомлення: «USB флеш пам’яті готово».

Якщо ви завантажили дистрибутив заздалегідь або у вас немає стабільного доступу в Інтернет, використовуйте для створення інсталяційного носія Windows 10 інші інструменти. наприклад:

 • Rufus. Працює без інсталяції. Для запису операційної системи на флешку досить вказати розташування дистрибутива, а також визначити схему розділу та тип системного інтерфейсу: MBR для комп’ютерів з BIOS (старих), GPT для комп’ютерів з UEFI (нових, випущених пізніше 2013 року) або MBR для комп’ютерів з UEFI ( якщо на PC з UEFI є диски, розмічені за стандартом MBR).
 • . Ця утиліта так само проста, як і Rufus. У розділі «Add to USB disk» досить відзначити пункт «Windows Vista / 7/8/10 і т. Д.», Вказати шлях до образу Вінодовс 10 і клікнути кнопку «Go».
 • Windows 7 USB / DVD Download Tool. Ця фірмова утиліта Microsoft здатна переносити на USB-флешки і DVD-диски всі версії Windows, починаючи з «сімки», всього в 4 кроку.

Крім цих є маса інших безкоштовних утиліт для створення інсталяційних носіїв. Можете використовувати будь-яку. результат буде однаковим.

BETATECH.COM.UA 2021