Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як вставити SIM карту в 11 iPhone

Table of Contents

Як вставити SIM-карту в iPhone

вставити, карта, iphone

Ви напевно знаєте, що SIM-карти мають різні формати. Ще кілька років тому найпопулярнішим варіантом була SIM-карта розміру standart (або mini). Але для того щоб зменшити площу, яку вона буде розміщуватися в iPhone, з плином часу формат зменшувався, і на поточний день актуальні моделі iPhone підтримують розмір nano.

Формат standart-SIM підтримували такі пристрої, як iPhone першого покоління, 3G і 3GS. Популярні моделі iPhone 4 і 4S стали оснащуватися слотами для micro-SIM. І, нарешті, починаючи з iPhone 5 покоління, Apple остаточно перейшла на самий мініатюрний варіант. nano-SIM.

Вставляємо SIM-карту в iPhone

З самого початку, незалежно від формату SIM, Apple зберігала єдиний принцип вставки картки в пристрій. Тому цей посібник можна вважати універсальною.

 • SIM-карта відповідного формату (при необхідності, сьогодні будь-який стільниковий оператор виробляє її миттєву заміну);
 • Спеціальна скріпка, що входить в комплект до телефону (якщо вона відсутня, можна використовувати канцелярську скріпку або тупу голку);
 • Безпосередньо сам iPhone.

Натисніть гострим кінцем скріпки в роз’єм на телефоні. Слот повинен піддатися і відкритися.

iphone 11 на 2 симкарты за 42000руб

Повністю витягніть лоток та встановіть в нього SIM-карту чіпом вниз. вона повинна щільно встати в паз.

 • Вставте слот з SIM в телефон і повністю заклацніть його. Через мить у верхньому лівому кутку екрану пристрою повинен позначитися оператор.
 • Якщо ви все зробили по інструкції, але телефон так і показує повідомлення «Немає SIM-карти», перевіряйте наступне:

  • Правильність установки картки в смартфон;
  • Працездатність SIM-карти (особливо це стосується тих випадків, якщо ви самостійно обрізали пластик до потрібного розміру);
  • Працездатність телефону (набагато рідше зустрічається ситуація, коли сам смартфон є несправним. в цьому випадку, яку б ви картку в нього не вставляли, оператор так і не буде визначатися).

  Вставити SIM-карту в iPhone нескладно. переконайтеся в цьому самі. Якщо ж у вас виникли будь-які труднощі, задавайте свої запитання в коментарях.

  Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  Технічні неполадки

  Можлива ситуація, коли SIM не визначається пристроєм навіть при правильному положенні абонентського модуля. Така карта є дефектною і працювати не буде на смартфонах інших виробників. Дефект виникає після того, як власник гаджета намагається обрізати картку під формат «нано» кустарним способом. Також можливий фізичний знос карти. перегини, злами і т. П.

  Куди і як вставляється

  Конструкція більшості смартфонів на увазі установку SIM-карти в роз’єм, поміщений під акумуляторну батарею. Пристрій смартфона не передбачає демонтаж батареї власником. Абонентський модуль встановлюється в спеціальний люк в корпусі апарату. Причому картка не притискається до плати зчитування, а спершу поміщається в висувні санчата.

  На перших «яблучних» девайсах роз’єм для установки абонентського модуля розташовується у верхній частині смартфона, над головним динаміком. З моделі «5» гніздо для SIM-карти «переїхало» на праву бокову панель, де і залишається до цього дня.

  Доступ до лотка обмежений конструкторами: щоб витягнути санчата з SIM, потрібно відкрити його за допомогою фірмового ключа, що входить в комплект поставки (за замовчуванням лежить в довгастому білому конверті).

  неправильна установка

  У цьому випадку положення лотка з SIM-картою некоректне: є перекіс або SIM зафіксована в невірної позиції. Зустрічаються прецеденти, коли неналежним чином зафіксована SIM-карта в кріпленні (встановлена ​​чіпом вгору або поточний стан не збігається з технологічним отвором лотка). Для усунення неполадок виправте положення «сімки».

  Як вставити SIM-карту в iPhone

  Конструктивні особливості гаджетів Apple відрізняють дані пристрої від девайсів інших марок. Будова iPhone орієнтоване на мінімальне втручання власника в конструкцію телефону і призначену для користувача безпеку, що нетипово для смартфонів економ-класу. Тому при першому знайомстві з iPhone новоспечені «яблучники» часто не знають, як вставити сімку і почати роботу з пристроєм. Подальші інструкції актуальні дли лінійки смартфонів iPhone 5. iPhone X.

  Особливості використовуваного формату SIM-карти

  Починаючи з моделі «5», в Айфони вставляється SIM-карта Nano-SIM. найменша з доступних у операторів зв’язку. SIM-карта базового розміру сумісна з «яблучним» смартфонами перших двох поколінь. iPhone 3G і 4s оснащувалися слотами Мікро-SIM.

  • довжина: 12,3 мм;
  • ширина: 8,8 мм;
  • товщина 0,67 мм.

  Можна адаптувати стандартний модуль абонента під формат Micro-SIM, обрізавши частина пластикового корпусу. Звичайну сімку не вставити в нові Айфони, навіть якщо максимально вирізати пластикову частину. в Nano-SIM сам чіп має менші габарити. Тому в деяких випадках абоненти змушені змінювати SIM-карти, щоб почати користуватися продукцією Apple. У салонах зв’язку її змінюють в день звернення; абонентський номер залишається колишнім.

  Що робити, якщо в комплекті не виявилося скріпки для відкриття лотка

  Поширена проблема для «яблучників». Зазвичай заводський ключ втрачається в процесі експлуатації. Найбільш актуально для тих, хто купує старий некомплектний iPhone: ключ відсутній.

  В цьому випадку потрібно використовувати кустарний аналог штатного інструменту. У цій іпостасі можуть виступати:

  • тонка голка;
  • канцелярська скріпка.

  Перед використанням канцелярську скріпку потрібно розігнути і при установці модуля працювати гострим кінцем. При цьому скріпка повинна по діаметру входити в личинку лотка. Те ж і з голкою. При цьому кустарний інструмент не повинен бути ламким, бо застряг в отворі лотка металевий фрагмент може спричинити дороге звернення в спеціалізований сервіс.

  Зловживати подібними замінниками не потрібно. їх використання з часом призводить до поломки отвори лотка.

  Підсумки і коментарі

  Ключовим пріоритетом компанії Apple є захищеність пристрою і призначених для користувача даних. Конструктивні особливості, описані вище, ускладнюють зловмисний доступ до компонентів телефону. Така технологія дає розробникам надію, що установка / видалення SIM-карти з пристрою будуть у віданні власника.

  При подібному механізмі фіксації SIM-картка не вивалюється з гаджета і не втрачається, навіть якщо телефон падає або отримує інші механічні пошкодження. У випадку з айфоном таке розташування лотка було відмінною рисою фірми. Так не робив раніше ніхто.

  Можливі проблеми з читанням SIM-карти і шляхи їх вирішення

  Коли SIM-карта визначається і читається без помилок, на дисплеї пристрою відображаються найменування мережі, сила сигналу, доступний тип бездротового підключення до Інтернету. Якщо замість цього висвічується «SIM-картка не вставлена» або «Немає мережі». абонентський модуль вставлений неправильно або присутній технічна несправність.

  Як вставити 2 сімки в iPhone 11?

  Вставте скріпку або інструмент для витягання SIM-карти в невеликий отвір лотка SIM-карти і натисніть, щоб лоток висунувся. Зверніть увагу на виїмку в кутку нової SIM-карти. Вставте нову SIM-карту в лоток. Через виїмки вона вставляється тільки однією стороною.

  Як вставляти симку в iPhone 11?

  Вставте нову SIM-карту в лоток. через виїмки це можна зробити тільки в одному положенні. Потім вставте лоток в пристрій до кінця, розмістивши його так само, як він розташовувався при добуванні. Лоток також можна вставити тільки однією стороною. У наступних пристроїв лоток SIM-карти знаходиться в лівій бічній панелі.

  Яка SIM карта в iPhone 12?

  Для них американська компанія випускає iPhone 12 (Pro, SIM) з 2 SIM-картами «звичайнісінького» типу nano. Дві фізичні «сімки» підтримують такі пристрої:

  • iPhone 12 Pro. модель A2408.
  • iPhone 12 Pro Max. модель A2412.
  • iPhone 12. модель A2404.

  Скільки сімок в 11 iPhone?

  iPhone 11 і 11 Pro підтримують роботу з двома «сімки», але тільки якщо друга. eSIM. У Китаї та Гонконгу будуть продаватися 11 Pro і 11 Pro Max з двома слотами під SIM-карти.

  Скільки SIM карт в iPhone SE 2020?

  Характеристики 4.7 “Смартфон Apple iPhone SE 2020 128 ГБ білий

  READ  Налаштувати камеру Xiaomi redmi note 8
  заводські дані Гарантія 12 міс.
  підтримка VoLTE є
  Формат SIM-карт Nano-SIM (12.3 × 8.8 × 0.67 мм)
  Кількість SIM-карт 1 SIM

  Як вставити SIM карту в iPhone XR?

  Як тільки ваш iPhone XR вже вимкнений, дістаньте невелику скріпку або інструмент для витягання SIM-карти, який поставляється з вашим телефоном. Потім знайдіть лоток для SIM-карти в правій частині пристрою iPhone XR. Вставте інструмент для витягання SIM-карти або скріпку в невеликий отвір.

  Як вставити SIM-карту в iPhone?

  Всесвітньо популярні смартфони iPhone 5s і інші його варіації неймовірно зручні у використанні. Кожен оригінальний iPhone відрізняється високою якістю, величезним кількістю можливостей і різноманітністю функцій. Незважаючи на це, щасливих володарів iPhone, які взяли його в руки впервин і готуються до використання, вводить в ступор вже перше питання, а саме «Як же правильно вставити сімку в свій новий iPhone?». Насправді ця операція нічого складного не передбачає, потрібно всього лише послідовно виконувати деякі дії. Які саме? Про це ми розповімо далі.

  Підготовка до першого використання смартфона

  Щоб вставити SIM-карту в новий iPhone 5s або якусь іншу модель, абоненту необхідно спочатку підготувати телефон до першого використання:

  • Перш за все, необхідно на сто відсотків переконається, що iPhone не є заблокованим внаслідок зміни мобільного оператора. Величезна кількість iPhone блокуються на певного оператора мобільного зв’язку. Якщо ж ви хочете перейти на іншого оператора стільникового зв’язку, вам потрібно буде розблокувати слот для SIM у власному iPhone.
  • Є значна частина iPhone, які не володіють абсолютно ніякої блокуванням.
  • Якщо ж iPhone все-таки заблокований на певну мережу, його потрібно розблокувати.

  Підбираємо SIM-карту і вставляємо її в телефон

  Щоб успішно вставити свою сімку в новий iPhone 5s або інші його комплектації, абоненту необхідно чітко і послідовно виконувати наступні кроки:

  Как вставить SIM-карту в iPhone 12 Pro Max? / Установка сим-карты оператора в iPhone 12 Pro Max

  • Перед тим, як відкрити слот під SIM, абоненту необхідно виконати вимкнення телефону. Для цього потрібно натиснути і утримувати клавішу виключення смартфона до моменту, коли на дисплеї не висвітиться кнопочка «Вимкніть». Слід провести пальцем по кнопці і iPhone 5s (і будь-яка інша модель) вимкнеться.
  • Останнім часом сімки придбали трохи інший вид, а точніше стали набагато менше. Головна проблема виступає в тому, що більш ранні версії iPhone не приймають нові сімки, і навпаки, тобто SIM, яку приймає iPhone 5s, інші версії даного гаджета можуть не прийняти.
  • Абсолютно всі моделі iPhone, за винятком 4 CDMA, можуть похвалитися роз’ємом під SIM. Переважна частина iPhone має будову таке, що роз’єм з лоточках для картки знаходиться на правому боці, десь посередині. У iPhone 3G, 3GS, а також iPhone першого покоління даний роз’єм знаходиться серед кордонів верхньої області смартфона.
  • Велике число даних гаджетів мають в комплекті спеціальний інструмент для вилучення сімки. Це маленька скріпка з тоненьким закінченням. При відсутності такого інструменту можна скористатися звичайною канцелярською срепкой, заздалегідь випрямивши один з її кінців.
  • Після цього потрібно вставити тоненький кінець в отвір слота і трошки надавити, внаслідок чого лоток з сімки “вилетить» назовні. Потім абоненту потрібно дуже акуратно витягнути лоточок з карткою з мобільного пристрою.
  • У лотку є спеціальне поглиблення під картку, куди її і потрібно вставити. Щоб правильно помістити сімку, зверніть увагу на те, як там була встановлена ​​попередня SIM-карта. Золоті контакти повинні бути спрямовані строго вниз.
  • Лоток вставляється тільки одним способом, тому не слід хвилюватися з приводу того, що ви зробите щось не так, як потрібно. Потрібно засунути лоток до кінця, щоб пройшло його фіксування в iPhone. Після цього слід перевірити бічну область смартфона, щоб ще раз остаточно переконається в тому, що лоток правильно розташований.
  • Після виконаних кроків iPhone 5s, а також інші його версії підключиться до мережі автоматично. Іноді абонентам пропонується самостійно активувати його, але це не складно, тому не варто лякатися, коли побачите таку пропозицію на вашому iPhone.

  Якщо дуже уважно, чітко і послідовно виконувати описані дії, розглянута операція закінчитися успіхом, і ви відразу ж зможете користуватися своїм новеньким смартфоном.

  Як знайти і відкрити слот для сімки в iPhone

  Пошук і витяг лотка для SIM-карти часто викликає труднощі. Ми звикли, що в старих мобільниках SIM-карта вставляється в слот, що знаходиться безпосередньо під акумулятором. Однак сучасні телефони мають іншу конструкцію. Лоток під SIM-карту в них практично непомітний. А щоб відкрити його, зовсім не треба знімати задню кришку корпусу і діставати акумулятор.

  У айфонах останнього покоління слот під SIM-карту розташований на правій бічній поверхні корпусу (приблизно посередині). На старіших моделях він може виявитися і на верхній грані корпусу поруч з кнопкою “Включити”. Придивившись, ви побачите заглушку лотка, забезпечену невеликим отвором.

  Отвір є чимось на зразок замкової щілини: лоток можна витягти тільки при її використанні. Зазвичай при покупці iPhone в коробці ви виявляєте і ключ з тонкого металевого дроту. Якщо вставити його в отвір заглушки, щоб вона вийшла, після чого ви легко витягніть і сам слот.

  Якщо ж ключ загубився або з якихось причин ваш iPhone не був ним укомплектований, можна взяти маленьку канцелярську скріпку і, разогнув її з одного боку, використовувати замість ключа. вона з успіхом його замінить.

  Як вставити сімку в iPhone

  Питання про те, як вставити SIM-карту в iPhone, може здатися неактуальним: якщо ви купуєте SIM-карту, співробітники салону зв’язку зазвичай пропонують послуги з її активації і вставляють її самі. Але якщо ви все ж вирішили зробити це самостійно або вже в ході користування iPhone замінити одну SIM-карту на іншу (або вставити додаткову), ви можете зіткнутися з проблемами:

  • пошуку і відкриття лотка під SIM-карту;
  • підгону SIM-карти під потрібний формат.

  Сама вставка SIM-карти в лоток проста, але у користувача-початківця і це може викликати певні труднощі.

  Як підібрати розмір SIM-карти

  Якщо ви користуєтеся однією і тією ж сімки вже давно, вона напевно має стандартні габарити 25 х 15 х 0,76 мм. Однак сучасні моделі телефонів, iPhone в тому числі, перейшли на SIM-карти меншого формату:

  • мікро. 15 х 12 х 0,76 мм;
  • нано. 12,30 х 8,80 x 0,67 мм.

  Старі моделі iPhone 3G і 3Gs припускають використання SIM-карти стандартного формату. Однак моделі 4 і 4S вимагають мікро-SIM, а iPhone 5 і далі вже розраховані під нано-сімку, практично складається з одного тільки чіпа. Встановити розмір SIM-карти можна і без оглядки на модель, за розмірами слота під неї.

  Щоб отримати карту потрібного формату, слід звернутися в салон зв’язку вашого стільникового оператора: там вам видадуть нову SIM-карту з можливістю обламування її країв до потрібного формату (мікро- або нано-). Ваш мобільний номер при цьому залишиться тим самим. Послуга ця зазвичай надається безкоштовно. Колишня SIM-карта при цьому блокується.

  Деякі умільці самостійно обрізають наявну у них SIM-карту до потрібного розміру, використовуючи трафарети (їх можна знайти в Інтернеті). Однак це далеко не завжди проходить гладко: є ризик пошкодити чіп або обрізати краю карти нерівно. Після невмілих маніпуляцій карта може застрягти в лотку і перешкоджати його відкриття. Тому не рекомендуємо вам проводити подібні експерименти в домашніх умовах.

  Як вставити SIM-карту в iPhone

  Розібравшись з місцезнаходженням слота і форматом SIM-карти, ви легко зможете вставити або витягти її. Алгоритм дій простий.

  • Вимкніть iPhone, якщо він був включений.
  • Вставте ключ в отвір слота під SIM-карту.
  • Продавіть ключ вглиб. Додатки сили ця дія не вимагає: цілком достатньо невеликого зусилля.
  • Слот злегка висунеться. Підчепити його пальцями і акуратно вийміть з корпусу iPhone.
  • Видаліть з лотка стару SIM-карту (якщо вона там перебувала).
  • Вкладіть в слот SIM-карту. Насічки в ньому підкажуть, як зробити це правильно. У разі сумніву перевірте себе: контакти сімки по відношенню до поверхні слота повинні “дивитися” вниз.
  • Акуратно вставте лоток на колишнє місце і вставте його назад.
  • Увімкніть iPhone. Якщо ви вставили нову SIM-карту, тепер саме час зайнятися її активацією і настройками роботи апарату.

  Якщо iPhone справний, ви без праці зробите ці маніпуляції і самостійно вставите в нього SIM-карту. Якщо ж щось не виходить (частіше за все не висувається лоток), зверніться в сервіс-центр. А для початку, під приводом заміни SIM-карти, можете прийти і в салон стільникового зв’язку. Оператори допоможуть вам вставити сімку і повідомлять про механічну несправність лотка, якщо така є.

  Як вставити сімку покроково

  Інструкція, як поміняти SIM-карту на iPhone:

  • Вимкніть пристрій. У старих моделях кнопка вкл / викл розташована в верхньому краї, в нових. на правій стороні. Дочекайтеся, поки на дисплеї не висвітитися кнопка «Вимкнути», переведіть її в потрібне положення.
  • Переконайтеся в тому, що карта відповідає розміру слота. Ця інформація написана на коробці зі смартфоном або в Інструкції. Проблеми виникають з ранніми моделями iPhone, для iPhone 3 і 4 знадобляться адаптери під сучасні міні-карти.
  • Знайдіть роз’єм під SIM, в моделях старше 3G (крім 4 CDMA) він розташований в середині правої межі.
  • Приготуйте скріпку для витягання SIM-карти, яка йде в комплекті. При втраті спецзасоби підійде побутова скріпка, яку варто заздалегідь розпрямити.
  • Вставте скріпку в отвір поряд зі слотом, трохи натисніть. Невеликого зусилля досить для вилучення лотка.
  • Акуратно дістаньте місце під SIM, не допускайте пошкоджень.
  • Вийміть стару картку і покладіть нову. Не бійтеся переплутати положення, на карті є спеціальні насічки, контакти спрямовані вниз. Якщо сумніваєтеся, подивіться, як розташовувалася попередня картка.
  READ  Як поставити скачала пісню на iPhone

  Лоток вставляється одним рухом, переплутати неможливо. Переконайтеся, що місце під SIM вставлено до упору. Залишилося включити смартфон. Підключення до мережі відбувається автоматично або за допомогою нескладних операцій. Якщо виконано правильно, скористатися функціями iPhone можна відразу. Іноді виникають проблеми.

  Як відкрити лоток і куди вставляти SIM-карту

  Здавалося б, така дія, як зміна сімки у новачків викликає труднощі. Варіантів мало, але і тут недосвідчені користувачі примудряються зламати слот або неправильно встановити картку. Щоб відкрити SIM-карту на iPhone, знадобиться 5 хвилин часу, металева скріпка Apple або на худий кінець відповідне підручний засіб. Розробники спростили завдання, вставте скріпку в отвір і злегка натисніть, місце під SIM відразу вийде з корпусу. При виїмці будьте обережні, слот металевий, але тонкий, при зусиллі надломиться.

  Яка SIM-карта підійде

  Перш ніж дізнатися, як вставити SIM-карту в iPhone, переконайтеся, що карта підходить під розмір слота. З кожним роком SIM зменшуються в розмірах і старі моделі смартфоном не підтримують картки нового зразка. Виділяють таку класифікацію:

  • для iPhone 3G і 3 GS передбачена стандартна сімка розміром 15х20 мм;
  • моделям 4 і 4S потрібна картка мікро-SIM 15х12 мм;
  • старше iPhone 5 і 5S використовуються картки нано-SIM 12,3х8,8 мм.

  Не варто лякатися, якщо розмір не підходить в слот. У операторів передбачені адаптери різних розмірів під кожен з варіантів.

  Перед зміною SIM-карти переконайтеся, що iPhone не заблокований російським оператором. Така неприємність трапляється при покупці смартфона, що був у використанні або побував в руках чудо-умільця. Не здумайте самостійно обрізати карту до потрібного розміру. Такі експерименти приведуть тільки до псування сімки, а заодно і слота. Якщо сумніваєтеся у власних силах, зверніться в центр продажів або в сервіс, де працівники сервісу виконають всі необхідні роботи.

  Як вставити сімку в iPhone?

  Самий продаваний і розрекламований смартфон останніх десяти років повний протиріч. З одного боку, в iPhone відображені інноваційні досягнення людства, з іншого. виникають проблеми приземленого характеру, як вставити сімку в iPhone і активувати підключення мережі. Смартфони інших виробників «ховають» SIM карту під акумулятор, Apple пішла іншим шляхом і сконструювала свою систему установки SIM.

  проблеми активації

  Подібні ситуації рідкісні, але можливі. Оператори сьогодні полегшують підключення, роблять його автоматичним. Що піде не так:

  • Щоб активувати тарифний пакет, підключіться до мережі Wi-Fi і пройдіть ідентифікацію.
  • Якщо попередній варіант неможливий, підключіть iPhone до комп’ютера і включите iTunes. Програма виконає активацію.

  Якщо не вдалося активувати SIM-карту, відновіть iPhone через iTunes. З пристрою віддалиться вся інформація, сторонні і шкідливі програми. Повторіть реєстрацію в мережі. Інший варіант виправити проблему. зателефонувати оператору з іншого мобільного телефону і уточнити інформацію.

  Как вставить СИМ карту в iPhone 12 ?

  Трапляється і втрата слота, при необережному поводженні або застосуванні великого зусилля. В такому випадку використовувати iPhone не можна. Проблема вирішується покупкою нового слота, Елемент доступний в техцентрах або сервісах.

  Інша поширена проблема механічного характеру. При сильному натисканні отвір для відкриття зміщується або відколюється. Тут допоможе тільки похід в сервісний центр і заміна кришки для слота.

  Що робити, якщо в комплекті не виявилося скріпки для відкриття лотка

  Поширена проблема для «яблучників». Зазвичай заводський ключ втрачається в процесі експлуатації. Найбільш актуально для тих, хто купує старий некомплектний iPhone: ключ відсутній.

  В цьому випадку потрібно використовувати кустарний аналог штатного інструменту. У цій іпостасі можуть виступати:

  • тонка голка;
  • канцелярська скріпка.

  Перед використанням канцелярську скріпку потрібно розігнути і при установці модуля працювати гострим кінцем. При цьому скріпка повинна по діаметру входити в личинку лотка. Те ж і з голкою. При цьому кустарний інструмент не повинен бути ламким, бо застряг в отворі лотка металевий фрагмент може спричинити дороге звернення в спеціалізований сервіс.

  Як зробити скріншот екрану на iPhone 7

  iPhone 8 і iPhone X SIM карта, як обрізати

  Коли смартфони стають тоншими і компактніше, кожна надмірна частка дюйма розрізається, щоб звільнити місце для щільно прилеглих компонентів.

  Одним з таких пристроїв є SIM-карта: компанії з Apple на передньому краї висунули мініатюризацію SIM-карти, і ми швидко перейшли зі звичайною SIM-карти (технічно вона відома як «міні-SIM») на стандарт microSIM. а в останні роки. до стандарту карти nanoSIM.

  Не турбуйтеся, якщо вам потрібно вирізати тільки невелику частину кольоровий частини. просто не заходьте занадто далеко. Результат може виглядати не так красиво, як ви могли б отримати за допомогою спеціального різака SIM, але якщо вам дійсно потрібно зробити це швидко то, ви можете зробити це самі.

  Як вставити SIM-карту в iPhone

  Розібравшись з місцезнаходженням слота і форматом SIM-карти, ви легко зможете вставити або витягти її. Алгоритм дій простий.

  • Вимкніть iPhone, якщо він був включений.
  • Вставте ключ в отвір слота під SIM-карту.
  • Продавіть ключ вглиб. Додатки сили ця дія не вимагає: цілком достатньо невеликого зусилля.
  • Слот злегка висунеться. Підчепити його пальцями і акуратно вийміть з корпусу iPhone.
  • Видаліть з лотка стару SIM-карту (якщо вона там перебувала).
  • Вкладіть в слот SIM-карту. Насічки в ньому підкажуть, як зробити це правильно. У разі сумніву перевірте себе: контакти сімки по відношенню до поверхні слота повинні «дивитися» вниз.
  • Акуратно вставте лоток на колишнє місце і вставте його назад.
  • Увімкніть iPhone. Якщо ви вставили нову SIM-карту, тепер саме час зайнятися її активацією і настройками роботи апарату.

  Якщо iPhone справний, ви без праці зробите ці маніпуляції і самостійно вставите в нього SIM-карту. Якщо ж щось не виходить (частіше за все не висувається лоток), зверніться в сервіс-центр. А для початку, під приводом заміни SIM-карти, можете прийти і в салон стільникового зв’язку. Оператори допоможуть вам вставити сімку і повідомлять про механічну несправність лотка, якщо така є.

  Як обрізати SIM-карту під потрібну модель телефону

  Визначивши потрібний вид SIM-карти, переходимо безпосередньо до процесу обрізання карти, якщо є необхідність. Як інструменти вам знадобляться:

  гострі канцелярські ножиці; олівець; лінійка; i-скріпка (інструмент, за допомогою якого відкривається лоток для SIM); наждачний папір або пилка; терпіння ( «Поспішиш. дурня насмішиш»).

  Використовуючи інформацію про параметри сторін SIM-карти, акуратно нанесіть олівцем на стару SIM розміри майбутньої карти. Цей процес найвідповідальніший, так як при допущенні помилки в цьому пункті ви можете відрізати зайву частину пластика, що стане перешкодою при приміщенні карти в слот, або зовсім зашкодить чіп. Малювати косильною волосіні потрібно обов’язково з боку чіпа. Щоб правильно намалювати куточок, необхідно відкласти волосінь на краю чіпа паралельно куточку SIM. Розмітка. дуже відповідальний процес, важливо не допустити помилки при нанесенні ліній За допомогою i-скріпки витягніть лоток з телефону, попередньо вимкнувши пристрій. Далі прикладіть слот для SIM до зробленим розмітка на старій карті. Вони повинні збігатися з розмірами. Якщо все в порядку, то можна переходити до наступного етапу. Потрібно обов’язково порівняти розмір слота з наміченої розміткою Після успішного нанесення контуру акуратно обріжте зайву частину ножицями. Не потрібно намагатися зрізати відразу все, краще залишити трохи пластика з метою запобігання чіпа від пошкоджень. Непотрібну товщину можна з легкістю видалити за допомогою наждачного паперу. Акуратними рухами зрізається непотрібний пластик Після завершення процесу видалення зайвої частини SIM вставте карту в лоток для перевірки розмірів. Якщо SIM важко входить в поглиблення, можна повторно застосувати наждачний папір. В результаті SIM повинна з легкістю входити в слот для карти Перед перевіркою SIM на працездатність вимкніть телефон, щоб уникнути сбоёв. Потім вставте лоток з SIM-картою в спеціальний роз’єм і включіть телефон. У разі успішної обрізки мобільна мережа відразу з’явиться і буде працювати без сбоёв.

  Особливості установки SIM-карти в iPhone 5, 5s і 5c

  Вихід 5 версії смартфона від Apple позначив черговий виток еволюції не тільки iPhone, але і SIM-карт. На цей раз розробники вирішили використовувати формат під назвою nano-SIM. Новітні версії iPhone 5s і 5c також працюють тільки з цим форматом SIM-карт.

  На жаль, спроби обрізати свою SIM-карту формату mini- або micro-SIM, для забезпечення сумісності з iPhone 5 або 5s приречені на провал. Перший час після виходу iPhone 5 спостерігався дефіцит SIM-карт нового формату, і варіант з отриманням нової сімки у оператора був неможливий. Втім, тепер це не актуально. На сьогоднішній день всі великі оператори стільникового зв’язку мають у продажу SIM-карти, які підходять для iPhone 5 і 5s.

  iPhone 8 і iPhone X SIM карта, як вставити

  Інструкції по вставці або видалення SIM-карти можуть допомогти в проблемах / помилках активації, проблеми з підключенням до браузеру і з порожнім замороженим екраном.

  • Не намагайтеся вставляти SIM-карту під час включення пристрою. Це може пошкодити SIM-карту або пристрій.
  • Не змінюйте і не змінюйте SIM-карту.

  З правого краю пристрою витягніть лоток для SIM-карти. Використовуйте інструмент вилучення SIM-карти (або скріпку), щоб розблокувати лоток, вставивши його в наданий слот.

  Вставте SIM-карту в лоток SIM-карти. Вставте SIM-карту з логотипом Verizon і номером SIM-карти зверху (золоті контакти картки повернуті вниз).

  Вставте лоток для SIM-карти. Натисніть на лоток, щоб зафіксувати його на місці.

  Можливі проблеми з читанням SIM та шляхи їх вирішення

  Не завжди, навіть після успішного відкриття пристрою, сімка працює коректно. У рідкісних випадках користувачі можуть зіткнутися з проблемами. Для їх вирішення перш за все необхідно визначити причину.

  У деяких випадках, щоб активувати сімку, доведеться підключитися до інтернету по бездротовому з’єднанню (Wi-Fi). Якщо зробити це немає можливості, можна також підключити телефон до i-Tunes за допомогою йде в комплекті кабелю. Програма самостійно активізує картку.

  READ  Чи можна активувати iPhone без SIM карти

  Якщо все вийшло, на екрані відобразиться найменування мережі та сила сигналу. Якщо навіть після цього на екрані показано, що «Мережу не виявлено», значить, є технічні проблеми, або SIM-карти була вставлена ​​невірно.

  Як створити eSIM на iPhone

  По-перше, вам буде потрібен безпосередньо сам девайс iPhone з підтримкою технології двох SIM-карт, по-друге ви повинні оновитися до iOS 12.1 або пізніше, яка включає підтримку eSIM в пристроях.

  Зверніть свою увагу на те, що ваш iPhone не повинен бути зареєстрований під провайдера певної мобільної мережі, тоді ви зможете використовувати плани різних операторів одночасно.

  В Україні eSIM запустили поки тільки в Lifecell. Десь вже приблизно рік його намагаються ввести Київстар і Vodafone, але щось ніяк не зважаться на цей крок.

  Додаємо eSIM вручну

  Що таке eSIM і чим вона краща за звичайну SIM

  Для початку давайте розберемося в чому відмінності між eSIM і звичайної SIM-картою, яку ми звикли користуватися. Отже, другий варіант ми прекрасно знаємо маленька карта, яка вставляється в спеціальний слот, має чіп і дає нам доступ до мобільної мережі певного оператора.

  Для пристроїв Android, таких, як Google Pixel 2 і Nuu Mobile X5 це абсолютно не нова технологія, та й Apple використовувала її в деяких пристроях, таких як Apple Watch 3 і в iPad Pro.Но весь підступ iPhone ось у чому: на пристрої, крім eSIM розташований і стандартний слот для SIM, від чого iPhone автоматично став двокарткових смартфоном.

  Як користуватися двома сімки на iPhone 11 / XR / XS / XS Max і iPhone 12

  Розповідаємо про те, як користуватися двома сімки на iPhone 11, iPhone XS / XS Max і iPhone XR. А також як створити eSIM на iPhone 12 і чим вона відрізняється від nano-SIM.

  Дві сімки підтримують iPhone XS, XS Max, XR, iPhone 11 і iPhone 12. Це дозволяє використовувати дві мобільні мережі одночасно і розділити робочий і особистий телефони, щоб уникнути небажаних контактів або використовувати більш вигідний тариф іншого оператора.

  Але, якщо інші смартфони, які підтримують дві SIM-карти, мають спеціальні традиційні роз’єми для SIM-карт, то смартфони Apple можуть використовувати SIM-карти 2 різних видів: нано-SIM і eSIM.

  При наявності будь-яких проблем з мережевою зв’язком або роботою SIM-карти, для усунення поломок можна звернеться в сервісний центр iLab.

  Підтримка кілька eSIM

  За замовчуванням можна використовувати тільки два тарифних плани стільникового зв’язку одночасно. Але, при викликах, використанні мобільного інтернету або відправки повідомлень ви можете активувати лише одну мобільну мережу, так само і з eSIM.

  Але плюс електронних SIM-карт в тому, що ви можете мати більше одного плану в eSIM, тобто використовувати кілька номерів, але тільки один може бути включений. Це означає, що інші плани взагалі не будуть використовуватися, поки ви вручну не перемикаючись між вашим поточним планом eSIM і іншим планом eSIM на своєму iPhone.

  Dual SIM або eSIM

  Зверніть свою увагу на те, що існує два різних поняття: Dual SIM це телефон, в якому можна реально використовувати 2 SIM-карти бо вони вставляються в спеціальний слот; eSIM телефон з цифровою SIM-картою, що не підтримує другу картку мобільного оператора. Технологія eSIM на iPhone пропонується на більшості моделей iPhone 11, XR і XS, XS Max по всьому світу, за винятком материкового Китаю, Гонконгу і Макао, тому що там моделі iPhone 11, XS XS Max і iPhone XR оснащені подвійний SIM-картою з двома слотами для карт nano-SIM (тобто мають технологію Dual SIM)

  Також ви можете перевірити приналежність до одного з видів на коробці свого пристрою або в налаштуваннях.

  Створюємо eSIM на iPhone

  iPhone

  Якщо вийняти SIM-карти з лотка зверніть увагу на виїмку в одному з кутів новітньої SIM-карти. Вставте нову SIM-карту в лоток. через виїмки це можна зробити лише однією стороною. Потім вставте лоток в пристрій до кінця в тій же орієнтації, в якій він був витягнутий. Лоток також можна вставити лише однією стороною.

  У наступних пристроїв лоток SIM-карти знаходиться в правій бічній панелі.

  • iPhone 11 Pro
  • iPhone 11 Pro Max
  • iPhone 11
  • iPhone XS
  • iPhone XS Max
  • iPhone XR
  • iPhone X

  У лоток для SIM-карти в пристроях iPhone 11, iPhone XR, iPhone XS Max, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max для континентального Китаю можна відразу встановлювати дві карти nano-SIM.

  У наступних пристроїв лоток SIM-карти знаходиться в правій бічній панелі.

  У наступних пристроїв лоток SIM-карти знаходиться на верхній панелі.

  • iPhone 3GS
  • iPhone 3G
  • Початкова модель iPhone

  Якщо вийняти SIM-карти з лотка зверніть увагу на виїмку в одному з кутів новітньої SIM-карти. Вставте нову SIM-карту в лоток. через виїмки це можна зробити лише однією стороною. Потім вставте лоток в пристрій до кінця в тій же орієнтації, в якій він був витягнутий. Лоток також можна вставити лише однією стороною.

  У наступних пристроїв лоток SIM-карти знаходиться з правого боку внизу.

  • iPad Pro 11 дюймів
  • iPad Pro 12,9 дюйма (3-го покоління)

  У наступних пристроїв лоток SIM-карти знаходиться з правого боку внизу.

  • iPad (8-го покоління)
  • iPad (7-го покоління)
  • iPad (6-го покоління)
  • iPad (5-го покоління)
  • iPad Air (3-го покоління)
  • iPad Air 2

  У наступних пристроїв лоток SIM-карти знаходиться з лівого боку вгорі.

  Скріпку або входить в набір інструмент для витягання SIM-карти потрібно вставляти під кутом 45 °

  На iPad Wi-Fi 3G лоток SIM-карти знаходиться з лівого боку внизу.

  Витяг або перенесення SIM-карти в iPhone або iPad

  У даній статті описується процедура вилучення або перенесення SIM-карти в iPhone або iPad (моделі Wi-Fi Cellular).

  Використовуйте лише лоток SIM-карти, що входить в комплект поставки пристрою. Наприклад, лоток SIM-карти від iPhone 6s не підійде для iPhone 7.

  Як вставити сімку покроково

  Інструкція, як поміняти SIM-карту на iPhone:

  • Вимкніть пристрій. У старих моделях клавіша вкл / викл розміщена в верхньому краї, в новітніх. на правій стороні. Дочекайтеся, поки на дисплеї не висвітитися клавіша «Вимкнути», переведіть у потрібному напрямку.
  • Переконайтеся в тому, що карта відповідає розміру слота. Ця інформація написана на коробці з телефоном або в Інструкції. Препядствия з’являються з ранніми моделями iPhone, для iPhone 3 і 4 знадобляться адаптери під сучасні міні-карти.
  • Знайдіть роз’єм під SIM, в моделях старше 3G (крім 4 CDMA) він розміщений в середині правої межі.
  • Приготуйте скріпку для витягання SIM-карти, яка йде в комплекті. При втраті спецзасоби підійде побутова скріпка, яку варто завчасно розпрямити.
  • Вставте скріпку в отвір поряд зі слотом, трохи натисніть. Маленького зусилля досить для вилучення лотка.
  • Акуратно дістаньте місце під SIM, не допускайте пошкоджень.
  • Вийміть стару картку і покладіть новітню. Не бійтеся переплутати положення, на карті є особливі насічки, контакти орієнтовані вниз. Якщо сумніваєтеся, подивіться, як розміщувалася попередня картка.

  Лоток вставляється одним рухом, переплутати неможливо. Переконайтеся, що місце під SIM вставлено до упору. Залишилося включити телефон. Підключення до мережі відбувається автоматично або за допомогою легких операцій. Якщо виконано вірно, користуватися функціями iPhone можна відразу. Час від часу з’являються проблеми.

  Яка SIM-карта підійде

  Перш ніж з’ясувати, як вставити SIM-карту в iPhone, упевніться, що карта підступає під розмір слота. З кожним роком SIM зменшуються в розмірах і старі моделі телефоном не підтримують картки новітнього зразка. Виділяють наступну класифікацію:

  • для iPhone 3G і 3 GS передбачена звичайна сімка розміром 15х20 мм;
  • моделям 4 і 4S потрібна картка мікро-SIM 15х12 мм;
  • старше iPhone 5 і 5S вживаються картки нано-SIM 12,3х8,8 мм.

  Не варто лякатися, якщо розмір не підходить в роз’єм. У операторів передбачені адаптери різних розмірів під кожен з варіантів.

  Перед зміною SIM-карти упевніться, що iPhone не заблокований російським оператором. Така проблема трапляється при покупці телефону, що був у використанні або побував в руках чудо-умільця. Не здумайте самостійно обрізати карту до відповідного розміру. Такі досліди приведуть лише до псування сімки, а заодно і слота. Якщо сумніваєтеся у власних силах, зверніться в центр продажів або в сервіс, де працівники сервісу виконають всі необхідні роботи.

  Як відкрити лоток і куди вставляти SIM-карту

  Здавалося б, така дія, як зміна сімки у новачків викликає труднощі. Варіантів не багато, але і тут недосвідчені користувачі примудряються зламати роз’єм або некоректно встановити картку. Щоб відкрити SIM-карту на iPhone, стане в нагоді 5 хвилин часу, залізна скріпка Apple або на худий кінець відповідне підручний засіб. Творці спростили завдання, вставте скріпку в отвір і злегка натисніть, місце під SIM відразу вийде з корпусу. При виїмці будьте обережні, роз’єм залізний, але вузький, при зусиллі надломиться.

  Як вставити сімку в iPhone?

  Самий продаваний і розрекламований телефон крайніх 10 років повний протиріч. З одного боку, в iPhone відображені інноваційні заслуги населення землі, з іншої. з’являються перепони приземленого вдачі, як вставити сімку в iPhone і активувати підключення мережі. Телефони інших виробників «ховають» SIM карту під батарея, Apple пішла іншим шляхом і сконструювала свою систему установки SIM.

  BETATECH.COM.UA 2022