Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як вставляти SIM карту в iPhone 11

Як знайти лоток для SIM-карти

Лоток для SIM-карти знаходиться на лівій стороні вашого iPhone, якщо ви дивитеся на екран, якщо у вас є яка-небудь з цих моделей.

iPhone 12 iPhone 12 mini iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max

Цілком ймовірно, що у наступного iPhone він також буде зліва, але це поки невідомо.

У більшості старих iPhone, від iPhone 4 до iPhone 11 Pro Max, лоток для SIM-карти знаходиться праворуч. У той час як у оригінальних iPhone, iPhone 3G і iPhone 3GS лоток знаходиться зверху.

Незалежно від положення, спосіб вилучення SIM-карти однаковий для всіх iPhone. І також необхідно пам’ятати, яким боком був повернутий догори, коли ви виймали його.

У SIM-карти є один обрізаний кут, щоб ви знали, в який бік помістити його в лоток. Проте, все ще можна вставити його виворітного стороною вгору.

Як вийняти SIM-карту з iPhone

карта, iphone

SIM-карта в вашому iPhone має вирішальне значення для здійснення дзвінків, але вона також досить мала, щоб її можна було втратити, і її досить легко вставити неправильно. Ось як успішно витягти SIM-карту і вставити її назад.

По крайней мере, коли вперше з’явилися SIM-карти, вони були вбудовані в пластик, який був розміром з кредитну карту, і їх було важко втратити. У міру того як модуль ідентифікації абонента ставав все більш поширеним, і в міру того, як в телефонах потрібно більше компонентів, упакованих всередині, схемна частина залишалася приблизно такий же, але закриває пластмаса майже не зменшувалася.

Отже, тепер, коли у вас в руці SIM-карта, вона настільки мала, що ви дійсно можете носити її на кінчику пальця. А це означатиме, що видалити його з вашого iPhone або встановити інший досить складно.

Але є ще і той факт, що ці SIM-карти повинні бути правильними і правильними. Може бути, якщо б вам довелося робити це багато, ви б дізналися, який шлях є, але більшість людей рідко змінюють їх.

За одним винятком, SIM-карти поміщаються в лоток, який висувається і висувається на вашому iPhone. Існують відмінності в тому, де знаходяться ці лотки. І винятком є ​​те, що тепер є карти eSIM, віртуальні, які не потребують встановлення.

Як вийняти SIM-карту з iPhone

Вимкніть iPhone. Знайдіть лоток для SIM-карти. Знайдіть невеликий отвір поряд з ним. Вставте в отвір інструмент для витягання SIM-карти або кінець канцелярської скріпки. Натисніть доти, поки лоток вийде наполовину. Потягніть за лоток, щоб повністю витягти його.

У вас може бути інструмент для витягання SIM-карти, якщо ви купили нову SIM-карту. Частково розпрямленні скріпка також проста у використанні.

Вийняти SIM-карту можна, не вимикаючи телефон. Однак виробники, в тому числі Apple, попереджають про можливість того, що статичну електрику може зашкодити карту або сам пристрій.

Як видалити eSIM з iPhone

Якщо необхідно видалити eSIM, виконайте наступні дії.

 • Перейдіть в меню «Налаштування».
 • Виберіть «Стільниковий зв’язок» або «Мобільні дані».
 • Виберіть тарифний план, який потрібно видалити.
 • Натисніть «Видалити стільниковий тариф».
READ  Повільно працює Wi-Fi на iPhone

Якщо потрібно скасувати тарифний план стільникового зв’язку, зв’яжіться зі своїм оператором. Видалення eSIM з iPhone не розриває ваш контракт зі стільниковим оператором.

Які iPhone підтримують eSIM

На даний момент підтримка технології реалізована в наступних смартфонах Apple:

 • iPhone XR
 • iPhone XS
 • iPhone XS Max
 • iPhone 11
 • iPhone 11 Pro
 • iPhone 11 Pro Max
 • iPhone SE 2

Як налаштувати eSIM на iPhone

Після додавання стільникового тарифу він відобразиться в налаштуваннях iPhone

Якщо буде запропоновано ввести код підтвердження для активації карти eSIM, введіть число, надане вашим оператором.

Після додавання eSIM на iPhone потрібно позначити новий тариф. Наприклад, один можна назвати «Робочий», а другий. «Особистий». За замовчуванням пропонується варіант «Основний» і «Додатковий». Ці позначення використовуються, коли необхідно вибрати номер телефону для дзвінків, відправлення SMS і передачі даних.

Вам запропонують вибрати номер за умовчанням, а також відразу обмежити або надати доступ до стільникових даними

iphone 12 11 10 как вставить симку. Как вставить sim-карту в iphone 12 11 и XR.

При бажанні можна обмежити доступ одного з номерів до стільникових даними. Наприклад, якщо ви хочете використовувати другий номер тільки для SMS або обмежити для нього доступ в інтернет. Для цього відкрийте «Налаштування». «Стільникові дані». «Стільникові дані» (так, ці пункти називаються однаково). Також, якщо відкрити один з тарифів, можна зовсім виключити його, обмежити доступ до LTE, активувати роумінг даних і отримати доступ до інших можливостей, прямо як на звичайній SIM-карті.

Можна включити обидва номери, відключити один або обмежити інтернет

У кожен момент часу iPhone може передавати дані тільки по одній мережі. Тобто дзвонити одночасно за двома SIM-картками не вийде.

Як перемикатися між звичайною SIM-картою та eSIM на iPhone

Перш ніж здійснити виклик, номера телефону можна перемкнути. Для цього натисніть на назву поточного тарифу (найчастіше «Основний») і виберіть eSIM. Те ж саме працює з iMessage.

За замовчуванням iPhone використовує номер, з якого ви дзвонили контакту в останній раз. Якщо хочете налаштувати виклики для конкретного абонента з одного номера, виберіть контакт і натисніть «Бажаний стільниковий тариф». Потім виберіть номер, який ви хочете використовувати для зв’язку з цим контактом.

Перемикання між SIM-картами на iPhone зроблено максимально інтуїтивно

Підписуйся на наш канал в Яндекс.Дзен, щоб кожен день читати ексклюзивні матеріали, яких немає на сайті.

Що таке eSIM

eSIM. це цифрова SIM-карта, яка дозволяє використовувати тарифний план стільникового оператора без використання фізичної (пластикової) «сімки».

В основному eSIM використовують для того, щоб виділити один номер для робочих потреб, а інший. для особистих. Крім того, дуже зручно налаштувати електронну SIM-карту перед тим, як ви рушайте за кордон, щоб використовувати місцеву «сімку» з недорогий стільниковим зв’язком та інтернетом. У цьому випадку один тарифний план використовується для голосового зв’язку (ви залишаєтеся зі своїм номером, і вам можуть додзвонитися), а інший. для передачі даних (інтернет без роумінгу).

Як налаштувати eSIM на iPhone

Технологія eSIM дебютувала на iOS-смартфонах з виходом iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR. У 2019 вона з’явилася і в Росії, тепер eSIM можна оформити у кількох стільникових операторів. Однак багато хто стикається з труднощами при налаштуванні двох SIM-карт на iPhone (одна з яких eSIM), а інші вважають, що це занадто складно. Насправді настройка eSIM займає лічені хвилини, і після цього можна активувати тарифний план стільникового зв’язку вашого оператора без необхідності використовувати фізичну карту nano-SIM.

Установка eSIM на iPhone займає всього кілька хвилин

Лонгріди для вас

Тепер додаток Локатор може офіційно шукати пристрої сторонніх виробників, які пропали або були вкрадені. До програми вже підключилися виробники електронних аксесуарів і навіть велосипедів

Ми користуємося різними системами. Windows, iOS, Android, macOS і іншими. Але чи є ідеальне рішення того, як змусити їх працювати як єдине ціле? У цій статті ми розглянули кілька корисних додатків, які можуть допомогти зробити це.

Не всі знають, але для комп’ютерів Apple, як і для iPhone / iPad, є маса корисних штучок, які можуть спростити життя. У цій статті ми відібрали найкрутіші з них, а деякі вже встигли протестувати самі.

READ  Як скинути телефон Samsung джи 2

Реально зручна приблуда e-SIM. В Україні Vodafone обіцяє в цьому місяці запустити цю послугу. Чекаю з нетерпінням затестіть.

Що таке eSIM і чим вона краща за звичайну SIM

Для початку давайте розберемося в чому відмінності між eSIM і звичайної SIM-картою, яку ми звикли користуватися. Отже, другий варіант ми прекрасно знаємо маленька карта, яка вставляється в спеціальний слот, має чіп і дає нам доступ до мобільної мережі певного оператора.

Для пристроїв Android, таких, як Google Pixel 2 і Nuu Mobile X5 це абсолютно не нова технологія, та й Apple використовувала її в деяких пристроях, таких як Apple Watch 3 і в iPad Pro.Но весь підступ iPhone ось у чому: на пристрої, крім eSIM розташований і стандартний слот для SIM, від чого iPhone автоматично став двокарткових смартфоном.

iPhone XS — Как вставить Сим-карту в телефон?

Dual SIM або eSIM

Зверніть свою увагу на те, що існує два різних поняття: Dual SIM це телефон, в якому можна реально використовувати 2 SIM-карти бо вони вставляються в спеціальний слот; eSIM телефон з цифровою SIM-картою, що не підтримує другу картку мобільного оператора. Технологія eSIM на iPhone пропонується на більшості моделей iPhone 11, XR і XS, XS Max по всьому світу, за винятком материкового Китаю, Гонконгу і Макао, тому що там моделі iPhone 11, XS XS Max і iPhone XR оснащені подвійний SIM-картою з двома слотами для карт nano-SIM (тобто мають технологію Dual SIM)

Також ви можете перевірити приналежність до одного з видів на коробці свого пристрою або в налаштуваннях.

Додаємо eSIM вручну

Як користуватися двома сімки на iPhone 11 / XR / XS / XS Max і iPhone 12

Розповідаємо про те, як користуватися двома сімки на iPhone 11, iPhone XS / XS Max і iPhone XR. А також як створити eSIM на iPhone 12 і чим вона відрізняється від nano-SIM.

Дві сімки підтримують iPhone XS, XS Max, XR, iPhone 11 і iPhone 12. Це дозволяє використовувати дві мобільні мережі одночасно і розділити робочий і особистий телефони, щоб уникнути небажаних контактів або використовувати більш вигідний тариф іншого оператора.

Але, якщо інші смартфони, які підтримують дві SIM-карти, мають спеціальні традиційні роз’єми для SIM-карт, то смартфони Apple можуть використовувати SIM-карти 2 різних видів: нано-SIM і eSIM.

При наявності будь-яких проблем з мережевою зв’язком або роботою SIM-карти, для усунення поломок можна звернеться в сервісний центр iLab.

Як створити eSIM на iPhone

По-перше, вам буде потрібен безпосередньо сам девайс iPhone з підтримкою технології двох SIM-карт, по-друге ви повинні оновитися до iOS 12.1 або пізніше, яка включає підтримку eSIM в пристроях.

Зверніть свою увагу на те, що ваш iPhone не повинен бути зареєстрований під провайдера певної мобільної мережі, тоді ви зможете використовувати плани різних операторів одночасно.

В Україні eSIM запустили поки тільки в Lifecell. Десь вже приблизно рік його намагаються ввести Київстар і Vodafone, але щось ніяк не зважаться на цей крок.

Підтримка кілька eSIM

За замовчуванням можна використовувати тільки два тарифних плани стільникового зв’язку одночасно. Але, при викликах, використанні мобільного інтернету або відправки повідомлень ви можете активувати лише одну мобільну мережу, так само і з eSIM.

Але плюс електронних SIM-карт в тому, що ви можете мати більше одного плану в eSIM, тобто використовувати кілька номерів, але тільки один може бути включений. Це означає, що інші плани взагалі не будуть використовуватися, поки ви вручну не перемикаючись між вашим поточним планом eSIM і іншим планом eSIM на своєму iPhone.

Вбудована Apple SIM (тільки для iPad)

У 2016 році яблучна компанія вперше випустила планшет з вбудованою фірмової Apple SIM (раніше її можна було використовувати опціонально в звичайному лотку). Apple SIM не прив’язана до якогось конкретного оператора, користувач може підключитися до будь-якого постачальника послуг в будь-якій точці світу просто через меню налаштувань. При цьому паралельно з Apple SIM планшети зі списку нижче мають звичайний лоток під карту формату Nano-SIM.

READ  Як очистити пам'ять на iPhone 8

Детальніше про роботу Apple SIM і підтримки даної технології в Росії ми розповідали в цій статті.

 • iPad Pro 12,9 дюйма 2-го покоління (Wi-Fi Cellular);
 • iPad Pro 10,5 дюйма (Wi-Fi Cellular);
 • iPad Pro 9,7 дюйма (Wi-Fi Cellular).

Після випуску цих планшетів Apple перейшла на використання eSIM.

eSIM (віртуальна SIM)

Гаджет з підтримкою eSIM зовсім не вимагає SIM-карти в її стандартному розумінні як фізичного об’єкта, по суті вона перетворюється в мініатюрний компонент на логічної платі смартфона. На даний момент багато великих оператори вже забезпечують повноцінну підтримку формату eSIM.

 • iPhone 12 Pro Max;
 • iPhone 12 Pro;
 • iPhone 12 mini;
 • iPhone 12;
 • iPhone 11 Pro Max;
 • iPhone 11 Pro;
 • iPhone 11;
 • iPhone SE 2;
 • iPhone XS;
 • iPhone XS Max;
 • iPhone XR;
 • iPad Pro 12,9 дюйма 3-го покоління (Wi-Fi Cellular) і новіше;
 • Всі моделі iPad Pro 11 дюймів (Wi-Fi Cellular);
 • iPad Air 3-го покоління (Wi-Fi Cellular) і новіше;
 • iPad mini 5-го покоління (Wi-Fi Cellular).

как вставить сим карту в iphone 11 pro новый телефон из коробки

Nano-SIM

У 2012 році компанія Apple зробила ще один крок в сторону позбавлення від непотрібного пластику і зменшила слот в новому на той момент iPhone 5 до габаритів Nano-SIM. 12,3 × 8,8 × 0,67 мм, при цьому як і раніше була зворотна підтримка попередніх форматів (будь-яку SIM можна обрізати до nano, а nano при бажанні можна помістити в більший слот).

 • iPhone 5;
 • iPhone 5s;
 • iPhone 5c;
 • iPhone 6;
 • iPhone 6 Plus;
 • iPhone SE;
 • iPhone 6s;
 • iPhone 6s Plus;
 • iPhone 7;
 • iPhone 7 Plus;
 • iPhone 8;
 • iPhone 8 Plus;
 • iPhone X;
 • iPhone XS;
 • iPhone XS Max;
 • iPhone XR;
 • iPhone SE 2;
 • iPhone 11;
 • iPhone 11 Pro;
 • iPhone 11 Pro Max;
 • iPhone 12;
 • iPhone 12 mini;
 • iPhone 12 Pro;
 • iPhone 12 Pro Max;
 • iPad mini і більш нові моделі;
 • iPad Air і більш нові моделі;
 • iPad Pro всі версії;
 • iPad (5-го покоління) і більш нові моделі;

Звичайна SIM (Mini-SIM)

Незважаючи на те, що формат Micro-SIM з’явився ще в 2003 році, перші три смартфона Apple оснащувалися слотами під звичайні, або, як їх іноді називають, повнорозмірні SIM-карти. Якщо ж займатися буквоїдством, то такий формат офіційно називається Mini-SIM і має на увазі розмір карти 25 × 15 × 0,76 мм.

Micro-SIM

Найбільш популярний формат, поступово витісняється нано-сімки, має такий же за розміром чіп, що і у Mini-SIM, але набагато більш компактну пластикову основу, загальні габарити. 15 × 12 × 0,76 мм.

 • iPhone 4;
 • iPhone 4S;
 • Перший iPad;
 • iPad 2;
 • iPad (3-го покоління);
 • iPad (4-го покоління).

Яка сімка в iPhone і iPad: список всіх моделей і розмірів (типів) SIM-карт, включаючи Apple SIM, eSIM і Dual SIM

Мабуть, слот для SIM-карти (як і сам пластик з чіпом) є одним з найбільш архаїчних елементів сучасного гаджета. Більш важливими є модулі виконуються менш громіздкими, а ми як і раніше іноді не можемо переставити SIM-карту з одного пристрою на інший через несумісність форматів. У цій статті. еволюція SIM-карт в iPhone і iPad.

iPhone на дві SIM

Починаючи з iPhone, випущених в 2018 році, для деяких регіонів Apple почала оснащувати смартфони лотком для двох активних Nano SIM-карт. Моделі iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS Max і iPhone XR з такою специфічною для Apple новинкою поки випущені виключно на азіатський ринок (Китай, Гонконг і Макао). але цілком можуть працювати і в Росії, і в інших країнах світу з будь-якими операторами. Детальніше про Двухсімочний iPhone ми писали тут.

BETATECH.COM.UA 2022