Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як з фото зробити відео на телефоні

Table of Contents

Оформіть проект переходами

Функція додавання переходів дозволить створити відео з фотографій максимально ефектним. Вкладка «Переходи» оснащена колекцією готових шаблонів переходів, що включають стандартні, градієнти, подвійні і 3D. Підберіть ті з них, які максимально відповідають темі вашого слайд-шоу з фотографій. Після цього просто перетягніть шаблони в осередку між слайдами. вони автоматично замінять колишні переходи.

фото, зробити, телефон

Перейдіть в каталог програми і доповніть слайд-шоу переходами

Як з фото зробити відео в «ФотоШОУ PRO»

Якщо вам набридли статичні фотографії, можна створити гарне слайд-шоу з музикою і 3D-анімацією. Таким чином ви «пожвавите» залежалися знімки і зможете навести порядок в особистому фото-архіві. Для цього вам потрібна проста програма для створення відео з фотографій «ФотоШОУ PRO». Це зручний софт, який дозволить змонтувати якісний фотофильм своїми руками. У цій інструкції докладно описаний алгоритм роботи з програмою.

скачайте програму

Спочатку вам потрібно завантажити програму для створення відео з фотографій, якщо ви ще цього не зробили. Дочекайтеся закінчення завантаження файлу встановлення, а потім розпакуйте його. Відкриється спеціальний Майстер Установки, який допоможе вам встановити всі компоненти програми на комп’ютер. Запустіть редактор і переходите до наступного кроку даної інструкції.

додайте фотографії

Повернемося до питання про те, як з фотографій зробити відео. Додайте в ваш проект яскраві фотознімки хорошої якості. Виберіть папку з фотографіями на PC. Як тільки ви знайдете зображення, перетягніть їх в нижню робочу область за допомогою миші. Встановіть оптимальне розташування фотографій. по центру або розтягніть на весь екран.

Знайдіть на комп’ютері фотографії і завантажте їх в проект

використовуйте спецефекти

Якщо ви хочете зробити ролик запам’ятовується, то вам не слід забувати про спецефекти. У розділі «Ефекти» ви знайдете безліч видовищних 3D-ефектів, які дозволять вашим фотографіям виглядати дивно. Виберіть потрібні шаблони і натисканням миші перетягніть їх на слайди з фото. Подивіться ефекти в дії у вбудованому плеєрі.

Доповніть проект оригінальними спецефектами. зробіть своє слайд-шоу яскравим!

Можливості «пожвавлення» слайдів не обмежуються вбудованими шаблонами з каталогів «Ефектів» і «Переходів». У «ФотоШОУ PRO» ви можете самостійно анімувати будь слайд. Для цього виберіть будь-яку додану на монтажний стіл фотографію, а потім натисніть кнопку «Редагувати слайд», щоб перейти в властивості кадру.

У вікні доповніть позначений кадр новими шарами. Це можуть бути невеликі відповідною тематикою слайда відеоролики, довільна GIF-анімація, красивий кліпарт з колекції програми або вашого PC, статичні та анімовані написи, будь-які інші фотографії з вашого комп’ютера. В меню «Анімація» ви можете змусити кожен елемент «рухатися» за допомогою ключових кадрів.

Відмінною прикрасою для слайд-шоу стануть і спецефекти. Кожен з них можна налаштовувати: вибирати колір, регулювати швидкість руху і кількість задіяних частинок, їх напрямок і інші параметри. Завдяки цій можливості кожного разу ви будете отримувати в кінці своєї роботи унікальні і дійсно красиво оформлені слайди.

Виберіть заставки і титри

Заставки і пояснювальні титри допоможуть глядачам повністю зрозуміти тематичну складову фотофільму. Ви можете їх вибрати в відповідних вкладках редактора. Скористайтеся готовими шаблонами: виберіть сподобався макет і внесіть необхідні зміни відповідно до особистих переваг. Це можна зробити в меню «Редагування слайда». Тут налаштуйте тривалість слайда і вкажіть всі необхідні настройки анімації.

Виберіть заставку з колекції

збережіть відеоролик

Заключним етапом роботи над роликом є ​​його збереження в кращому для вас форматі. Експорт відео виробляється в розділі «Створити». Вам потрібно зберегти зміни в проекті і вибрати один із способів конвертації. Наприклад, ви можете записати слайд-шоу на DVD-диск або ж згенерувати ролик для YouTube. Вибір за вами!

Збережіть слайд-шоу в зручному вам форматі

Тепер ви знаєте, як з фото зробити відео, і можете застосовувати отримані знання на практиці. Скачайте програму «ФотоШОУ PRO» прямо зараз і радуйте своїх друзів гарними відеороликами з фотографій. Слайд-шоу додасть частинку креативу в похмурі будні, а примітивний перегляд фотознімків з весілля або дня народження стане воістину захоплюючим процесом!

Почніть створювати свої унікальні слайд-шоу зараз!

Можливості програми:

Можливість об’єднання 5 відеофайлів.

Можливість індивідуальної настройки додатки.

за допомогою скріншота

Хто не знає, скріншот. це фотографія екрану телефону. За допомогою нього можна захопити будь-яка дія, що відбуваються на екрані смартфона, в тому числі і фрагмент з відео. Досить запустити ролик і поставити паузу на потрібному кадрі. А потім залишається одночасно натиснути на клавішу зменшення гучності і кнопки включення.

При включеному звуці ви почуєте клацання, а також побачите появу мініатюри зображення на екрані. Для перегляду скриншота потрібно перейти в галерею і відкрити альбом «Знімки екрана». Під час вирізання фото з відео важливо вибрати програвач, в якому відсутні рамки.

Функціонал програми:

Є можливість додавати на відео музику.

Можливість конвертування відео в аудіо.

Можливість перейменування отриманого кліпу.

Музичне відео. слайд-шоу фотографій

Розробники цього додатка вирішили не морочитися з назвою. Тому воно просто відображає суть програми: музичне відео. слайд-шоу фотографій.

Отже, що пропонують розробники? Яким функціоналом і можливостями володіє їх додаток для слайд шоу з музикою:

 • Мінімум дій для отримання результату. Найпростіша інструкція. просто додайте з телефону в програму потрібні зображення, вкажіть музичний запис і все;
 • Додано велику кількість ефектів для переходу між знімками, в тому числі й оригінальна анімація;
 • Можливість попереднього перегляду перед остаточним завершенням проекту. Це дозволяє оперативно вносити коригування;
 • Зображення можна групувати, міняти місцями і багато іншого;
 • Не обов’язково вставляти всю пісню. Особливо, якщо фоток мало, а вона довга. Є інструмент для обрізки;
 • Природно, тривалість показу кожного знімка регулюється. Також як і час переходу між ними.
READ  Як зробити скрін відео на Android

Для роботи цього додатка потрібна ОС Android від п’ятої версії. це слід враховувати перед скачуванням програми.

Що кажуть користувачі? Для деяких з них це дійсно кращий варіант профільної програми для телефону. І хоча ці програми працює тільки на англійській мові, зручність функціоналу дозволяє легко створювати слайд-шоу навіть російськомовним власникам сучасних смартфонів.

Топ 5 программ для видео фото (создание клипа, трейлера, ролика)

Як зробити фотографію з відео

Існує не так і багато методів, що дозволяють перетворити фрагмент з відео в фотографію. Раніше б доводилося брати в руки камеру і фотографувати потрібну частину ролика, а зараз можна скористатися вбудованими в систему функціями.

висновок:

Навчившись грамотно, якісно і цікаво робити своє відео за допомогою відповідних додатків на Android, ви зможете отримувати багато лайків в будь-яких соціальних мережах. Вибирайте правильне додаток, яке підійде саме для вас і допоможе зберегти ваші кращі моменти життя.

Функціонал програми:

Можливість відображення в дзеркальному вигляді.

Зміна швидкості відтворення відеоролика.

Перегляд відеокліпу під різними кутами.

Величезна кількість різних стікерів, ефектів FX, а також фільтрів.

Можливість підтримування ефекту картинки в картинці.

Використання в додатку анімаційного тексту і всіляких лінз.

Опції поліпшення якості вашого відео, його обрізки, масштабування і повороту.

Готове відео зберігається в пам’яті телефону з можливістю подальшого завантаження в будь-які соціальні мережі.

Можливість швидкого копіювання фрагмента кліпу.

Як зробити слайд шоу з фото онлайн

Slidshow.ru Для створення відео з фотографіями на цьому ресурсі також потрібна реєстрація. Кроки по розробці слайд шоу приблизно ті ж, що і в попередньому випадку. Незважаючи на велику кількість ефектів показу фото і всіляких рамок, наявність інструкцій і корисних статей, сайт оформлений досить незручно, що ускладнює роботу на ньому.

Animoto.comОчень функціональний і зручний сервіс, на якому легко можна дізнатися, як зробити відео з фото з музикою. Він вам обов’язково сподобається великою кількістю незаїждженими спецефектів, переходів між фото, фонів, шарів. Однак цей онлайн конструктор слайд-шоу працює на англійській мові, що може дещо ускладнити навігацію по сайту. В безкоштовному режимі можна зробити презентацію з фото довжиною не більше половини хвилини, не можна додавати свою музику.

Як зробити відео з фото з музикою

Щоб зробити відео з фото, додати коментарі і вставити в слайд-шоу музику, розроблено безліч онлайн-сервісів і комп’ютерних програм. Більшість з них необхідно купувати за гроші, однак деякі розробники дозволяють скористатися своїм продуктом безкоштовно, обмежуючи лише деякі функції. Ось якраз про останні піде мова.

Як зробити відео з фото з музикою в спеціальній програмі

Вибір програм, що дозволяють зробити слайд-шоу з фотографій, також досить великий, проте повністю безкоштовних і без докучливих рекламних тулбаров небагато. Дуже зручною є програма Bolide Slideshow Creator. Скачайте її з офіційного сайту slideshow-creator.com.

Щоб зробити слайд-шоу з фотографій, завантажте в програму фото, розставте їх в тому порядку, в якому хочете їх побачити в відео.

Встановіть час показу зображень і варіанти переходів від одного фото до іншого.

Збережіть вийшло слайд-шоу в тому відеоформаті, в якому вам зручніше його буде переглядати. У даній програмі є можливість вибору між MKV, AVI, WMV.

Технологія роботи з програмами, в яких можна зробити відео з фото з музикою, приблизно однакова. Крім Bolide Slideshow Creator в інтернеті можна скачати безліч інших безкоштовних додатків. Серед них ProShow. У безкоштовної версії можна не тільки зробити гарне слайд-шоу, але і завантажити вийшло відео відразу в популярні соціальні мережі або на YouTube. Тут також можливо встановлювати водяні знаки на фото, редагувати музику і заставку.

Зробити фото з відео можна за допомогою Foto2Avi, Slide Show 1.0. У цих програмах можливо зберегти слайд-шоу з фотографіями навіть в форматах fiv або exe. А в останній ще й продумана захист вашої презентації від копіювання фото.

Як зробити кліп з фотографіями на Android

Одним з незвичайних форматів, що набирають популярність в соціальних мережах, є кліп з фото з музичним супроводом, який можна зробити на телефоні. Оригінальна слайд-шоу здатне передати особливі емоції за рахунок тематичного відеоряду та музики. У нашій статті ми поговоримо про те, як зробити кліп з фото на Android за допомогою стандартних функцій смартфона і мобільних додатків.

Створити відеокліп з власних фотографій можна, використовуючи стандартні можливості вашого телефону. У сучасних моделях Android вже вбудована функція «Кліп». Все, що від вас буде потрібно, вибрати відповідні зображення і музичний супровід. Ви можете використовувати стандартні мелодії телефону або вказати конкретний трек, який було збережено на вашому пристрої.

Якщо ви хочете відкрити для себе більше творчих можливостей при створенні кліпу з фото на телефоні, скористайтеся сторонніми програмами. У Google Play представлено величезною кількість подібних додатків, кожне з яких надає унікальні інструменти для створення і редагування. Ось лише деякі з них:

Унікальна програма, яка дозволяє створювати оригінальний мультимедійний контент. Щоб зробити кліп з фотографіями на Android, досить вибрати в галереї смартфона зображення (це може бути добірка фотопортретів ваших близьких або своєрідна історія зі знімків), додати музичну композицію, яка підходить під настрій, і встановити час зміни слайдів. Додаток примітно ще і тим, що крім музики в кліп можна додавати текст. Готовий результат можна зберегти в телефоні або поділитися ним в соціальних мережах.

READ  Samsung як перенести фото на карту пам'яті

Популярний додаток, в якому ви в лічені хвилини сделат кліп з фото на Android або відредагуєте відео. Для створення ролика необхідно виконати всього три простих кроки: вибрати зображення (попередньо їх можна поліпшити за допомогою фільтрів), підібрати відповідні ефекти і накласти музику. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу програма максимально проста у використанні.

Програма, розроблена спеціально для створення відеороликів та кліпів з фото на телефоні. Scoompa Video надає користувачам широкий функціонал з безліччю індивідуальних налаштувань і опцій. Принцип створення роликів схожий з іншими додатками: потрібно вибрати відповідні знімки, ефекти і музику. До кліпів можна застосовувати різні стилі, відеорамкі, наклейки і т.д. Крім того, на фото можна додавати текст.

Створені на телефоні кліпи з фото можна використовувати в якості міні-історій, наприклад з подорожі, або привітань для своїх близьких. Чудовим доповненням до подарунка стануть і роздруковані фотографії, використовувані при створенні відеоролика. Роздрукувати знімки для вашого презенту вам допоможе унікальне додаток для друку фото Mimigram. Програма відкриває приголомшливі можливості для створення крутих подарунків.

Як зробити фото з відео на телефоні Android?

Зробити якісну фотографію за допомогою камери на телефоні не завжди можливо. Зображення може бути розмита або нечітким, особливо, якщо знімати рухомі об’єкти. Набагато зручніше записувати відео, так як з нього при необхідності можна вирізати вдалі кадри, а після обробити і перетворити в повноцінні фотографії. Незважаючи на всю простоту процедури, багато користувачів до сих пір не розуміють, як зробити фото з відео на телефоні Android. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся про всі доступні на сьогоднішній день способи.

за допомогою додатків

Якщо стандартний спосіб вам з яких-небудь причин не підходить, то можна перейти до використання спеціальних додатків. Одним з таких є утиліта «Витяг зображень з відео». Давайте встановимо цю програму з Google Play:

Залишається дочекатися закінчення установки програми та нарешті перейти до створення фото з відео. За традицією зробити все правильно вам допоможе покрокова інструкція:

 • Натискаємо на кнопку «Capture» і вибираємо потрібне відео.
 • Перемотувати ролик до потрібного моменту, а потім натискаємо по значку фотоапарата.
 • Готову фотографію можна зберегти в галерею.

Аналогічним функціоналом володіє програма Video to Image Convert. Тільки тут для створення фотографії з відео потрібно виконати інші дії:

 • Переходимо в розділ «Video To Image Converter».
 • Надаємо дозвіл на доступ до мультимедіа на пристрої.
 • Вибираємо потрібне відео.
 • Переходимо на потрібний фрагмент і натискаємо на іконку камери у верхній частині екрану.
 • Відкриваємо вихідне зображення, а після зберігаємо його або відправляємо через месенджер.

Як бачите, зробити фото з відео зовсім не складно.

Як зробити фотографію з відео

Існує не так і багато методів, що дозволяють перетворити фрагмент з відео в фотографію. Раніше б доводилося брати в руки камеру і фотографувати потрібну частину ролика, а зараз можна скористатися вбудованими в систему функціями.

за допомогою скріншота

Хто не знає, скріншот. це фотографія екрану телефону. За допомогою нього можна захопити будь-яка дія, що відбуваються на екрані смартфона, в тому числі і фрагмент з відео. Досить запустити ролик і поставити паузу на потрібному кадрі. А потім залишається одночасно натиснути на клавішу зменшення гучності і кнопки включення.

При включеному звуці ви почуєте клацання, а також побачите появу мініатюри зображення на екрані. Для перегляду скриншота потрібно перейти в галерею і відкрити альбом «Знімки екрана». Під час вирізання фото з відео важливо вибрати програвач, в якому відсутні рамки.

Наша стаття підійшла до кінця, а це означає, що ми розглянули принцип створення фото з відео на телефоні Android. Зручніше за все використовувати перший метод, але якщо скріншот зробити не можна, то підійде і другий спосіб. Якщо у вас залишилися питання, то пишіть їх в коментарях. Ми обов’язково вам допоможемо і відповімо.

Inshot Как сделать видео из фото?

Як створити слайд-шоу (зі своїх фото і музики)

У кожної людини є свої улюблені і пам’ятні фотографії: дні народження, весілля, ювілеї, та й інші значні події. Але ж з цих фото можна зробити повноцінне слайд-шоу, яке можна переглядати на телевізорі або завантажити в соц. мережі (показати своїм друзям і знайомим).

Якщо років 15 тому, щоб створити якісне слайд-шоу потрібно було володіти пристойним «багажем» знань, то в наш час досить знати і вміти поводитися з парою програм. У цій статті я розгляну по кроках процес створення слайд-шоу з фото і музики. Отже, приступимо

 • природно, що фотографії, з якими ми будемо працювати;
 • музика (як фонова, так і просто прикольні звуки, які можна вставити після виникнення певних фото);
 • спец. утиліта для створення слайд-шоу (я рекомендую зупинитися на Bolide Slideshow Creator, посилання на неї нижче в статті);
 • небагато часу, щоб розібратися з усім цим господарством

B olide Slideshow Creator

Чому я вирішив зупинитися саме на цій утиліті? Все просто:

 • програма повністю безкоштовна (в ній немає ніяких прихованих тулбаров, реклами іншого «добра»);
 • створення слайд-шоу просте і швидке (велика орієнтованість на початківців, разом з тим поєднується і пристойна функціональність);
 • підтримується всіма популярними версіями Windows: Xp, Vista, 7, 8, 10;
 • повністю російською мовою.

Хоча не можу не відповісти, що слайд-шоу можна створити і в звичайному редакторі відео (наприклад, тут я торкнувся кілька редакторів російською: https://pcpro100.info/videoredaktor-na-russkom/).

Створення слайд-шоу

(У своєму прикладі я використовував просто фото до однієї зі своїх статей. Вони не найкращої якості, але добре і наочно проілюструють роботу з програмою)

додавання фото в проект

Думаю, що установка і запуск програми проблем викликати не повинні (все стандартно, як і в будь-яких інших програмах для Windows).

Після запуску, перше, що потрібно зробити. це додати фото в ваш проект (див. На рис. 1). Для цього є спец. кнопка на панелі інструментів в розділі «Фото«. Додавати можете все, навіть те, що в подальшому, можливо, буде видалено з проекту.

READ  Як встановити GTA 5 на телефон

розстановка фотографій

Тепер важливий момент: всі додані фото потрібно розставити в порядку їх показу в слайд-шоу. Робиться це досить легко: просто перетягніть фото в рамку, яка знаходиться в нижній частині вікна (див. Рис. 2).

Розставити потрібно все фото, які будуть у вас показуватися в готовому варіанті.

встановити переходи між фото

Фото на екрані при перегляді слайд-шоу змінюються, при закінченні певного часу, одне змінює інше. Але робити вони це можуть по різному, наприклад: ковзати зверху вниз, з’являтися з центру, зникати і з’являтися випадковими кубиками і т.д.

Щоб вибрати конкретний перехід між двома фотографіями, потрібно натиснути на відповідну рамку в нижній частині вікна, а потім вибрати перехід (див. Уважно на рис. 3).

До речі, в програмі досить багато переходів і вибрати потрібний не складає труднощів. До того ж, програма буде відразу ж наочно показувати, як виглядає той чи інший перехід.

Поруч зі вкладкою «Фото» є вкладка «Аудіо-файли» (див. Червону стрілку на рис. 4). Щоб додати музику в проект, потрібно відкрити цю вкладку і додати необхідні аудіо-файли.

Потім просто перенести музику під слайди в нижню частину вікна (див. Рис. 4 на жовту стрілку).

додавання тексту на слайди

Напевно, без доданого тексту (коментарів до з’являтимуться фото) в слайд-шоу. воно може вийти «сухуватим» (та й деякі думки з часом можуть забутися і стати незрозумілими для багатьох тих, хто перегляне запис).

Тому в програмі можна легко додати текст в потрібне місце: для цього просто натисніть кнопку «Т«, під екраном перегляду слайд-шоу. Я в своєму прикладі просто додав назву сайту

збереження отриманого слайд-шоу

Коли все відрегульовано і додано всі що потрібно. залишилося тільки зберегти отриманий результат. Для цього натисніть кнопку «Зберегти відео» (див. Рис. 6, з цього і вийде слайд-шоу).

вибір формату і місце збереження

Останній крок. це вказати в якому форматі і куди зберегти слайд-шоу. Формати, представлені в програмі, досить популярні. В принципі, можете вибирати будь-який.

Єдиний момент. У вас в системі може не бути кодеків, тоді, якщо виберіть не той формат, програма видасть помилку. Кодеки рекомендую оновити, хороший вибір представлений в одній з моїх статей: https://pcpro100.info/luchshie-kodeki-dlya-video-i-audio-na-Windows-7-8/

перевірка готового слайд-шоу

Власне, слайд-шоу готово! Тепер його можна переглядати в будь-якому відео-плеєрі, на TV, відео-плеєрах, планшетах і т.д. (Приклад на рис. 8). Як виявилося, нічого понад складного в цьому процесі немає!

За доповнення статті буду вдячний, на шляху успішної роботи з відео!

Слайд шоу на телефоні

Слайд шоу з ваших улюблених фотографій створене самостійно на телефоні. один з кращих варіантів демонстрації улюблених зображень. Дивовижні переходи, зміна стилю, додавання спецефектів, музичний супровід. Сукупність цих параметрів дозволить перетворити звичайний показ фотографій в цікавий фотофильм.

Зараз на просторах мережі можна знайти багато способів монтажу відео зі знімків:

 • Сервіси в режимі онлайн.
 • Програми на телефон.

Першими користується лише мала кількість людей, посилаючись на те, що завантажувати власні зображення в мережу без вагомої на те причини. недоцільно. Другі. на багато популярнішим і мають мільйонну статистику скачування. Установка таких не займе багато часу. Інструкція підкаже, як зробити ефектне і запам’ятовується слайд подання на телефоні.

Створення слайд шоу з музикою на телефоні

Барвисте слайд шоу з фото і відео з класною піснею і промо написами на телефоні буде доступно після установки ПО. Додатки дозволяють завантажувати необмежену кількість фото. Мають великий каталогом анімованих ефектів для переходів і шаблони для оформлення зображень. Підтримуються формати MP3, WMA, WAV, деякі дозволяють вставляти голосову доріжку і знімати ролики в форматі HD. Є все необхідне для створення слайд шоу з коханою і популярною музикою на своєму телефоні.

Користуватися подібними ПО достатньо просто. Вони оснащені зручним інтерфейсом, а деякі і інструкціями. Вони підкажуть, як зробити яскраве мега слайд шоу на будь-якому телефоні системи Android або інший ОС. В цілому хід роботи виглядає приблизно так. Встановлюється програма, запускається, відкривається розділ «Галерея», де вибираються зображення. Після цього в «меню» вибирається пункт «фільм» або аналогічну назву. Далі робота в додатку буде проходити інтуїтивно. Можна буде запросто розібратися, як зробити відмінне і якісне відео на вашому телефоні. Встановити інтервал перемикання, додати музичний супровід і ефекти.

Як зробити слайдшоу з фотографій на телефоні

Багато власників смартфонів хочуть створити слайд шоу, але з якихось причин не можуть завантажити додаток на свій телефон. Вихід є і в цій ситуації. Досить скористатися вбудованими онлайн можливостями гаджета. Для створення слайд-шоу на телефоні досить перейти в папку «Фото Google». Така є у всіх пристроїв Android. Далі відкрити галерею зображень, відзначити галочками потрібні знімки і вибрати функцію «фільм». Після визначитися з інтервалом показу, додати музику і зберегти. Для тих, хто не знає, як зберегти вийшла файл зі слайд шоу на телефоні. Відзначимо, що в «Google Фото» досить простий інтерфейс російською мовою, розібратися з ним не складе труднощів.

Деякі можуть скористатися і сервісами в режимі онлайн. Розібратися з пристроєм таких зможуть і досвідчені і початківці користувачі мережі інтернет. Для створення ролика досить перейти на один з таких ресурсів, завантажити галерею обраних фото. Далі система буде направляти кожного самостійно. Це значно полегшить процес тим, хто не знає, як легко робити супер круті слайд шоу на своєму особистому телефоні.

Після збереження змонтованого відео ролика, слайд шоу можна завантажити в ВК, Однокласники та інші соціальні мережі на телефоні. Надіслати електронним листом або скопіювати на комп’ютер.

BETATECH.COM.UA 2022