Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як з жк монітора зробити телевізор

Table of Contents

Який монітор краще виконає функції телевізора?

Домашній екран. один сучасної людини. На питання про те, як з монітора зробити телевізор, можна знайти вичерпну відповідь. Але чи всі моделі комп’ютерних екранів однаково підходять на роль телевізора?

Експерти протестували комп’ютерні монітори різних фірм і порівняли їх технічні характеристики.

Samsung легко перетворюється з комп’ютерного монітора в телевізор. Тут однаково добре виглядають 17 і 19-дюймові моделі. Їх можна повісити на стіну або поставити на журнальний столик.

Sony більше підходить на роль телеприймача. Широкоформатний LCD має чудову форму, тому гарантує перегляд телепрограм у високій роздільній здатності. Крім того, він має стильний «телевізійний» дизайн.

Фірма LG пропонує поліпшені монітори. Новітня матриця забезпечує більш багате і насичене зображення і передає «живу» телекартина.

телевизор из монитора. как сделать из старого ЖК монитора цифровой телевизор?!

Телевізор з РК монітора

Якщо вдома є непотрібний рідкокристалічний монітор, то його з легкістю можна перетворити в телевізор.

 • TV тюнер;
 • антену;
 • міцний антенний кабель.

Нової телемоделі будуть потрібні 2 розетки: одна. для монітора, інша. для TV тюнера.

Зібравши необхідні реквізити, нескладно здогадатися, як з монітора зробити телевізор.

Зі зворотного боку РК монітора необхідно приробити тюнер і закріпити його блок живлення. Далі слід підключити антенний провід і включити харчування самого монітора.

Не варто забувати, що рідкокристалічні монітори передають більш якісні зображення, ніж електронно-променеві телевізори. Тому на них будуть добре проглядатися перешкоди, невидимі на екрані звичайної телемоделі.

Телевізор з ЕПТ монітора

Після переходу на ЖК-екрани у багатьох людей залишається монітор типу ЕПТ. Якщо він ще не відправився в сміттєвий ящик, саме час подарувати йому друге життя.

Щоб відповісти на питання про те, як з монітора зробити телевізор, потрібно уважно оглянути ЕПТ модель.

У старому моніторі має бути присутня плата відеоканалу і блок управління. Їх слід видалити. Для майбутнього телевізора необхідно придбати бракуючі вузли:

 • модуль кольоровості;
 • радіоканал;
 • блок керування.

Нові блоки потрібно встановити на каркасі мониторного корпусу і з’єднати їх з модулями джгутом. Його прокладку слід починати від джерела живлення до потрібних місць.

На платі блоку може знадобитися установка додаткових резисторів: R1 і R2.

Залишилося провести комплексну регулювання, і можна використовувати монітор як телевізор.

На що звернути увагу при підключенні?

З ЖК монітора зробити телевізор можна, але тут потрібно враховувати критичні моменти:

 • час відгуку;
 • кут нахилу;
 • контрастність;
 • чорний колір;
 • телевізійні параметри.

Якщо для екрану комп’ютера прийнятно великий час відгуку і малий кут огляду, то для телевізора це неприпустимо. Якщо таке відбувається, глядач буде змушений сидіти перед новим домашнім екраном строго під прямим кутом.

При недостатній глибині чорного кольору враження від телеперегляду буде зіпсовано, особливо в затемненій кімнаті. А завищена контрастність буде надавати зображень невиразну площину.

При виборі тюнера потрібно звернути увагу на параметри дозволу екрану. Чим вони вище, тим краще це позначиться на майбутньому телевізорі.

Необхідно звернути увагу на тип роз’єму монітора. Більшість тюнерів випускається з роз’ємом VGA, а монітори мають DVI-роз’єм або одночасно два. DVI і VGA. Також потрібно враховувати необхідність підтримки різних телевізійних параметрів: NTSC, PAL і SECAM.

Як з монітора зробити телевізор: особливості підключення

Ринок комп’ютерної та телевізійної індустрії пропонує широкий вибір телевізорів: від бюджетних до дорогих варіантів. Однак не завжди у людини є можливість придбати нову телетехніку, особливо коли стара раптово виходить з ладу. У цих випадках можна включити кмітливість і зробити телевізор в домашніх умовах з підручних засобів.

TV всередині комп’ютера

Можна не ламати голову, як з монітора зробити телевізор, а поєднати в ньому дві корисні функції за допомогою тюнера.

Виділяють 2 види тюнерів. автономні і USB.

Останній призначений для підключення до комп‘ютера. Автономний тюнер є новітньою розробкою. Його можна встановити між комп’ютером і монітором, що забезпечить перегляд телепередач в повноекранному режимі. Це дозволить працювати на комп’ютері і одночасно дивитися TV в відведеному віконці.

монітора, зробити, телевізор

Автономні моделі тюнерів оснащені різними аудіовходами і виходами. При необхідності до них можна підключати додаткове обладнання та пристрої, наприклад DVD-плеєр.

Способи зробити з монітора телевізор

Перед тим, як зробити телевізор з монітору своїми руками, буде потрібно вибрати варіант переробки і підготувати все необхідне. Вся процедура є простою. Що може знадобитися:

 • старий комп’ютер з ЖК дисплеєм. Рідше використовують ЕПТ, але суттєвої різниці, за винятком якості зображення немає;
 • адаптер HDMI, який з’єднує екран з другою частиною;
 • приставка або тюнер, в залежності від вибору способу.

При різних варіантах може знадобитися ряд додаткових пристроїв. Обов’язковими при більшості випадків є сам монітор, які є робочим, а також адаптер, що дозволяє з’єднати екран з приставкою або будь-яким пристроєм TV. Важливим моментом є вимоги до монітора.

Найчастіше вибирають ЖК варіант, хоча ЕПТ при необхідності також може бути перетворений в телевізійний пристрій. Все залежить від його віку, а також робочого стану. Якщо техніка несправна, то буде потрібно ремонт монітора, а тільки після цього його запуск в роботу в якості екрану телевізора.

Є кілька популярних способів, які дозволяють зробити з монітора повноцінний телевізор. У кожного варіанту є свої особливості, тому потрібно відразу визначитися зі способом, який буде використаний.

TV-тюнер

Для перетворення монітора в телевізор потрібно використання самостійного пристрою. Одним з варіантів є TV-тюнер. Він вважається самостійним телевізором, якому необхідний екран. Монітор виступатиме в його ролі за допомогою проводового з’єднання.

Для створення з’єднань використовується комплексний кабель RCA, який потребує антени аналогового типу. Додатково, для тих, хто хоче використовувати цифрове телебачення, буде потрібно ресивер DVB T2.

Зазвичай в стандартному комплекті тюнера є пульт управління, яким можна буде перемикати програми і змінювати налаштування. Є важливий момент у вигляді необхідності виведення звуку на додаткові колонки, так як більшість моніторів не мають динаміків достатньої потужності.

 • немає необхідності в драйверах;
 • розташування в будь-якому місці завдяки компактності;
 • зручність і простота підключення;
 • приєднується до будь-якого типу антени, тобто як до зовнішньої, так і до внутрішньої;
 • використання в якості кімнатної хаба для різних відео і аудіо-систем;
 • необхідність використання додаткових динаміків або підключення до музичного центру, домашнього кінотеатру.
READ  Як під'єднати цифрову приставку до старого телевізора

При використанні тюнера краще зовнішній варіант, якщо відсутній інтернет.

плата

Плата, або скайлер, може використовуватися при варіантах без тюнерів. Моделей плат дуже багато, але використовувати варто тільки ті, які мають універсальність, а також включають в себе відеодекодер і необхідні входи HDMI і USB.

Виділяють три варіанти моделей. Перший у вигляді MV29.P відносять до бюджетного варіанту з наявністю прошивального USB-порту. MV56U вже має необхідну підтримку USB. Останній тип VST.3463.A вже є універсальним і дозволяє забезпечити будь-який тип телебачення.

Для переробки монітора в телевізор необхідно розібрати екран і замінити плату LVDS на обрану. Додатково проводиться заміна шлейфу і додавання блоку живлення. Таку процедуру можна робити тільки при наявності робочої матриці.

Smart-приставка

За допомогою приставки телевізором з хорошим зображенням може стати звичайний тип монітора. Такий спосіб відрізняється від цифрового варіанту тюнера з додаванням ресивера, так як Smart-приставка спочатку має поліпшений функціонал. З її допомогою можна грати, переглядати веб сайти, дивитися телевізор, а також відвідувати соціальні мережі без комп’ютера і іншого варіанту пристрою.

Корисних якостей і плюсів використання у Smart-приставки багато, наприклад, підключення бездротового типу до інтернету, а також чіткий сигнал з високою точністю зображень. Всі дії проводяться швидко за рахунок хорошого процесора. Але в техніки є і недоліки. Без інтернету приставка стає марною. Додатково вона вимагає конвертор HDMI-VGA типу і має дуже високу вартість.

Ще одним мінусом буде вимоги до покупки додаткових динаміків. Виходить, що в ряді випадків використання Smart-приставки актуально, але для більшості варіантів воно не підійде.

монітора, зробити, телевізор

Як з монітора зробити телевізор

Є кілька простих способів, як з монітора зробити телевізор. Для процедури потрібно сам монітор, а також спеціальне пристосування, тип якого буде залежати від обраного способу.

Інші варіанти

Способів створення телевізора може бути дуже багато. Наприклад, можна використовувати спеціальну програму і встановити на PC IPTV-плеєр із завантаженням списку каналів.

Також монітор можна використовувати в якості екрану по простому з’єднанню проводового типу або за допомогою маршрутизатора з додатковим обладнанням. Прикладом, може служити з’єднання смартфона або планшета з монітором і висновок на нього відеофайлів у вигляді телепередач.

При необхідності можна використовувати вбудований блок, який повинен бути вставлений в системник, зовнішній приймач з підключенням через ExpressCard або мережевий варіант тюнера з установкою на PC додаткового ПЗ.

Переробити монітор в телевізор можна декількома способами. У кожного з них є свої складності, але при бажанні підібрати оптимальний варіант досить просто. Для цього буде потрібно наявність певних додаткових пристроїв і елементів, а також виконання вимог по підключенню.

Чи можна монітор використовувати як телевізор

Чи можна монітор використовувати як телевізор? Таким питанням задаються багато. Велика кількість моніторів перестали бути затребуваними: хтось замінив кінескопний монітор на рідкокристалічний, хтось придбав для комп’ютера екран великих розмірів або іншого формату, багато хто перейшов на користування ноутбуками і хороші, якісні монітори перестали використовувати. Та й багато користувачів персональних комп’ютерів хочуть використовувати монітор PC як телевізор. Є кілька варіантів, як використовувати монітор в якості телевізора.

Як зробити телевізор з монітору комп’ютера

Телевізор з монітора комп’ютера зробити можна з будь-якого вищезгаданого пристрою, в тому числі за допомогою телевізійного тюнера Aver TV DVI Box 1080i, що є останнім в лінійці Box, і що має цифровий DVI вихід. За допомогою дуже простого і дешевого перехідника DVI-VGA, його можна використовувати з будь-яким монітором.

Призначення кнопок управління пульта AverMedia при підключенні тюнера TV Box до монітора:

Включення / вимикання TV тюнера AverTV 2. Цифрові кнопки вибору TV каналу виведення на монітор 3. CH RTN перехід до раніше вибраного каналу 4. Menu. виклик екранного меню 5. VOL. зміна гучності телевізора; зміна елемента екранного меню; зміна положення “кадру в кадрі” із зсувом в режимі PIP Pos; зміна положення екранного меню

ОК. підтвердження обраного пункту в меню 7. II. стоп кадр зображення на моніторі 8. Pip Pos. зміна положення “Кадра в кадрі” 9. Перемикання між режимами PIP; напівпрозорий “Кадр в кадрі” 10. MTS / Stereo вибір мови при трансляції TV на декількох мовах

PICTURE. регулювання яскравості, контрастності, насиченості, відтінку, чіткості на екрані телевізора з монітора 12. PC BGM / Res. Вибір джерела в режимі PC, зміна дозволу екрану в режимі TV / Video 13. Source. вибір режиму телевізора або одного з зовнішніх входів 14. Mute. відключення звуку 15. Prewiew. 13 канальний попередній перегляд

Перемикання каналів телевізора, вибір елемента екранного меню, зміна положення PIP, зміна положення екранного меню 17. Sleep. таймер автоматичного відключення телевізора з монітора 18. Teletext. не використовується 19. Fasttext. не використовується 20. AV / PC. перемикання між виведенням на монітор сигналів телевізора або комп’ютера

Як з монітора зробити телевізор

Отже, як з монітора зробити телевізор? Монітор, це власне пристрій виведення зображення на екран. У ньому відсутня невід’ємні частини будь-якого телевізора. тюнер прийому сигналів від антени і перетворювач їх в сигнали відео та аудіо для виведення на екран і в динаміки. Та й динаміки присутні далеко не в кожному моніторі. Крім того, переважна більшість кінескопів і ЖК моніторів для входу відеосигналу використовують порти VGA або DVI, які використовують в основному тільки в відкритих комп’ютерів. Далі будуть розглянуті кілька варіантів, як з монітора зробити телевізор.

Телевізор з монітора з входом RCA

Зробити телевізор з монітора з входом RCA. його ще називають аудіо. відео входом, або входом “тюльпан” завдання найпростіша. У багатьох збереглися старі відеомагнітофони, які зараз абсолютно не затребувані. Відбувся якісний стрибок в якості відтворення зображення і в зручності його виведення на екран, дивитися фільми у форматі відеокасет VHS вже ніхто не стане. До того-ж механічні й фрикційні частини ленто-протяжного механізму відеомагнітофонів давно вийшли з ладу. Але електроніка жива, її термін служби на порядок перевершує термін служби механіки. У тому числі перебуває в робочому стані TV тюнер, який потрібен для того, щоб з монітора зробити телевізор. У цих пристроїв обов’язково є RCA вихід, або вихід SCART, який за допомогою простого, доступного і дешевого перехідника SCART-тюльпан перетворюється в вихід аудіо-відео. Використовувати можна саме відеомагнітофон, а не відеоплеєр, у якого телевізійний тюнер відсутній. Зовні відрізнити їх простомагнітофон, цей пристрій з антенним гніздом на корпусі і кнопками перемикання програм на пульті. Абсолютно всі виробники відеотехніки випускали відеомагнітофони, модельний ряд надзвичайно великий і перераховувати їх немає необхідності.

READ  Як дізнатися телевізор Smart чи ні

А ось список моніторів зі входом тюльпан досить вузький: Samsung 215TW, Acer 2032, MacroView MV5000, монітори Neovo з індексом AV. Також телевізор можна зробити з монітора систем безпеки і відеоспостереження. Такі монітори оснащені байонетним входом BNC, який через простий перехідник перетворюється у вхід RCA по відеосигналу. Для звукового супроводу найпростіше використовувати комп’ютерну акустику. колонки або динаміки.

Телевізор з монітора і DVD рекордера Elenberg DVDR-610

Рекордер DVD Elenberg DVDR-610 може записувати телевізійні передачі на диск DVD, але ця функція вже не потрібна. Але наявний телевізійний тюнер можна з успіхом використовувати для перегляду телевізійних передач на екрані монітора. Вся настройка і управління переглядом проводиться через пульт Elenberg DVDR-610

Кнопки управління гучністю VOL, перемикання каналів CH, виключення рекордера STANDBY. виконують своє звичне призначення Кнопка DVD призначена для переведення пристрою в режим перегляду DVD диска. Кнопка INPUT. вибір джерела сигналу для виведення на монітор. Вибір здійснюється з значень: передній AV, передній SV, задній AV, задній SV, SCART, вхід DV, тюнер. Щоб з монітора зробити телевізор, включаємо режим ТЮНЕР Кнопка SETUP. вхід в меню настройки рекордера. Переміщення по меню і підтвердження вибору здійснюється курсорними кнопками і кнопкою Enter.

Початкове меню має опції настройки dvd рекордера: Запис таймера, Установка диска, Зміна диска, Початкова установка. Входимо в режим початкової установки.

Сторінка установки TV. Тут відбувається вибір: Режим тюнера: антена. для власної ефірної антени, кабель. для підключення до кабельного телебачення. Автосканування. автоматична настройка телевізійних програм. Список каналів. Ручна настройка: стандартний PAL DK. Установка країни: Німеччина

Сторінка загальної установки. Екран TV: Нормальний, Широкий. Мова Меню: Русский Заставка: Увімкнути, Вимкнути Установка годин

Сторінка установки відео. Підключений пристрій: YUV, RGB, VGA. Якість: регулювання параметрів екрану монітора- яскравість, контрастність, відтінок, насиченість.

Сторінка установки аудіо. Установка динаміків: Лівий, правий, стерео. Зведення: перетворення двоканального звуку в одноканальний. Установка SPIDIF: для цифрового звуку

Сторінка переваг. Тип TV: PAL, Secam, Auto. Аудіо, Субоглавленіе, Меню диска: Русский. За замовчуванням: скидання всіх налаштувань до заводських налаштувань.

Як з монітора зробити телевізор

TV-тюнер

Для перетворення монітора в телевізор потрібно використання самостійного пристрою. Одним з варіантів є TV-тюнер. Він вважається самостійним телевізором, якому необхідний екран. Монітор виступатиме в його ролі за допомогою проводового з’єднання.

Для створення з’єднань використовується комплексний кабель RCA, який потребує антени аналогового типу. Додатково, для тих, хто хоче використовувати цифрове телебачення, буде потрібно ресивер DVB T2.

Зазвичай в стандартному комплекті тюнера є пульт управління, яким можна буде перемикати програми і змінювати налаштування. Є важливий момент у вигляді необхідності виведення звуку на додаткові колонки, так як більшість моніторів не мають динаміків достатньої потужності.

 • немає необхідності в драйверах;
 • розташування в будь-якому місці завдяки компактності;
 • зручність і простота підключення;
 • приєднується до будь-якого типу антени, тобто як до зовнішньої, так і до внутрішньої;
 • використання в якості кімнатної хаба для різних відео і аудіо-систем;
 • необхідність використання додаткових динаміків або підключення до музичного центру, домашнього кінотеатру.

При використанні тюнера краще зовнішній варіант, якщо відсутній інтернет.

Способи зробити з монітора телевізор

Перед тим, як зробити телевізор з монітору своїми руками, буде потрібно вибрати варіант переробки і підготувати все необхідне. Вся процедура є простою. Що може знадобитися:

 • старий комп’ютер з ЖК дисплеєм. Рідше використовують ЕПТ, але суттєвої різниці, за винятком якості зображення немає;
 • адаптер HDMI, який з’єднує екран з другою частиною;
 • приставка або тюнер, в залежності від вибору способу.

При різних варіантах може знадобитися ряд додаткових пристроїв. Обов’язковими при більшості випадків є сам монітор, які є робочим, а також адаптер, що дозволяє з’єднати екран з приставкою або будь-яким пристроєм TV. Важливим моментом є вимоги до монітора.

Найчастіше вибирають ЖК варіант, хоча ЕПТ при необхідності також може бути перетворений в телевізійний пристрій. Все залежить від його віку, а також робочого стану. Якщо техніка несправна, то буде потрібно ремонт монітора, а тільки після цього його запуск в роботу в якості екрану телевізора.

Є кілька популярних способів, які дозволяють зробити з монітора повноцінний телевізор. У кожного варіанту є свої особливості, тому потрібно відразу визначитися зі способом, який буде використаний.

Smart-приставка

За допомогою приставки телевізором з хорошим зображенням може стати звичайний тип монітора. Такий спосіб відрізняється від цифрового варіанту тюнера з додаванням ресивера, так як Smart-приставка спочатку має поліпшений функціонал. З її допомогою можна грати, переглядати веб сайти, дивитися телевізор, а також відвідувати соціальні мережі без комп’ютера і іншого варіанту пристрою.

Корисних якостей і плюсів використання у Smart-приставки багато, наприклад, підключення бездротового типу до інтернету, а також чіткий сигнал з високою точністю зображень. Всі дії проводяться швидко за рахунок хорошого процесора. Але в техніки є і недоліки. Без інтернету приставка стає марною. Додатково вона вимагає конвертор HDMI-VGA типу і має дуже високу вартість.

Ще одним мінусом буде вимоги до покупки додаткових динаміків. Виходить, що в ряді випадків використання Smart-приставки актуально, але для більшості варіантів воно не підійде.

плата

Плата, або скайлер, може використовуватися при варіантах без тюнерів. Моделей плат дуже багато, але використовувати варто тільки ті, які мають універсальність, а також включають в себе відеодекодер і необхідні входи HDMI і USB.

Виділяють три варіанти моделей. Перший у вигляді MV29.P відносять до бюджетного варіанту з наявністю прошивального USB-порту. MV56U вже має необхідну підтримку USB. Останній тип VST.3463.A вже є універсальним і дозволяє забезпечити будь-який тип телебачення.

Для переробки монітора в телевізор необхідно розібрати екран і замінити плату LVDS на обрану. Додатково проводиться заміна шлейфу і додавання блоку живлення. Таку процедуру можна робити тільки при наявності робочої матриці.

Як з монітора зробити телевізор

Є кілька простих способів, як з монітора зробити телевізор. Для процедури потрібно сам монітор, а також спеціальне пристосування, тип якого буде залежати від обраного способу.

Інші варіанти

Способів створення телевізора може бути дуже багато. Наприклад, можна використовувати спеціальну програму і встановити на PC IPTV-плеєр із завантаженням списку каналів.

Також монітор можна використовувати в якості екрану по простому з’єднанню проводового типу або за допомогою маршрутизатора з додатковим обладнанням. Прикладом, може служити з’єднання смартфона або планшета з монітором і висновок на нього відеофайлів у вигляді телепередач.

При необхідності можна використовувати вбудований блок, який повинен бути вставлений в системник, зовнішній приймач з підключенням через ExpressCard або мережевий варіант тюнера з установкою на PC додаткового ПЗ.

READ  Телевізор Sony або Samsung що вибрати

Переробити монітор в телевізор можна декількома способами. У кожного з них є свої складності, але при бажанні підібрати оптимальний варіант досить просто. Для цього буде потрібно наявність певних додаткових пристроїв і елементів, а також виконання вимог по підключенню.

Телевізор з старого ЕПТ-монітора

Дисплеї з електронно-променевою трубкою втратили свою популярність з появою рідких кристалів. Втім, що вийшли з ужитку ЕПТ-монітори мало хто продав або викинув, розважливі власники приховали їх, як то кажуть «на потім». Власне сьогодні настав момент, коли зі старого екрану можна зробити телевізор, вдихнувши в непотрібну техніку друге життя.

Головна умова. наявність роз’єму VGA, без цього інтерфейсу перетворити старий ЕЛТ-монітор в повноцінне TV-пристрій абсолютно точно не вийде. Втім, все старі екрани оснащувалися даними портом для підключення системного блоку PC.

Якщо ви абсолютно нічого не тямите в схемах підключення, базових комплектуючих комп’ютера, то перетворити старий монітор в телевізор навряд чи вийде, певні навички і знання для досягнення поставленого завдання все-таки будуть потрібні.

Для створюваного вироби потрібні такі вузли та комплектуючі:

 • Найважливіший функціональний девайс телевізійного обладнання. модуль, що відповідає за регулювання кольоровості зображення. Саме від коректної роботи цього вузла залежить якість транслюється картинки.

Модуль кольоровості від телевізора AIWA TV-1402KE

 • Радіоканал. цей модуль виділяє серед всіх вступників сигналів проміжні частоти, необхідно для телевізійного мовлення.

Модулі радіоканалу 40-32V6GM-NIUI2XG

 • Блок управління. деталь, що відповідає за настройку і управління телевізором в ручному і дистанційному режимах.

Блок управління телевізора Samsung UE32F4500AKXKZ

Щоб самостійно зробити телевізор, підключіть відсутні вузли і вставте їх в корпус екрану, попередньо з’єднавши їх шлейфами з іншими базовими модулями. Не виключено, що для посилення якості зображення знадобляться резистори, їх потрібно паяти. Потім проводиться комплексна перевірка.

Монітор в якості телевізора

Багатьом може здатися, що перетворити монітор в телевізор неможливо, але це не так. Для реалізації цього плану знадобиться трохи вільного часу. Почнемо з вибору монітора. який найбільше підходить для таких функцій?

Експерти провели масштабне тестування, перевіривши працездатність величезної кількості різних моніторів, пропонуємо вам ознайомитися з результатами дослідження, щоб прийняти об’єктивне рішення. Лідируючу позицію утримує популярний південнокорейський виробник Samsung. Переробити такий дисплей в TV досить просто.

Друге місце розділили фірми Sony і LG, що пропонують споживачам оновлені екрани з ексклюзивним дизайном. Можна використовувати комп’ютерний монітор як телевізор, незалежно від виробника.

Використовуючи монітор в якості телевізора, необхідно враховувати такий параметр, як дозвіл екрана. Природно, що якщо вона висока, то і якість зображення буде відповідним.

Мабуть, основною складністю для новачка все-таки стане відсутність спеціальних навичок. Наприклад, далеко не кожен зможе припаяти модуль або підключити комплектуючу. Щоб не допустити помилки, дотримуйтеся інструкцій або зверніться за допомогою до фахівців. Системник не знадобиться, головне, щоб був екран і блок живлення до нього.

Перетворюємо монітор в телевізор своїми руками

Який вихід з ситуації, що склалася? Все дуже просто, переробіть монітор в телевізор, тим більше, що зробити це дійсно не складно. По-перше, сьогодні, напевно, у кожного є монітор від комп’ютера. По-друге, навіть якщо його немає, то новий коштує все одно набагато дешевше TV-пристрої.

Як зробити телевізор з монітору? Існує кілька різних способів. Налаштувати телевізор своїми руками зможе кожен, головне дотримуватися інструкцій. Надалі його навіть можна використовувати для прийому кабельних каналів.

TV з ЖК-монітора

Сучасний споживач поступово відмовляється від стаціонарного PC. Не дивно, адже можна придбати більш компактні і не менш функціональні лептопи, нетбуки. Тому якщо у вас залишився рідкокристалічний монітор, то не поспішайте його викидати або продавати, оскільки з нього можна зробити TV.

 • спліттер і шнур для підключення цифрового телебачення;
 • антену і кабель для її підключення.

Щоб підключити новий телевізор, будуть потрібні як мінімум 2 розетки. для тюнера і адаптера харчування. Підключіть антенний кабель і включіть в розетку штекери. З тильного боку необхідно закріпити тюнер і адаптер харчування.

Тюнер оснащений вбудованим динаміком, його звучання цілком задовольнить потреби рядового користувача. Естетам і меломанам доведеться додатково придбати зовнішню акустичну систему, щоб розширити діапазон звукового ряду. Які варіанти? Наприклад, можна взяти саундбар або ДК з сабвуфером, навіть звичайні колонки підійдуть.

КАК из СТАРОГО МОНИТОРА сделать ТЕЛЕВИЗОР !

Телевізор з монітора РК буде відмінно ловити канали, однак телемовлення в HD-якості залишиться недоступним. мабуть, це головний недолік.

Якщо порівнювати якість зображення рідкокристалічних і ЕПТ дисплеїв, то перевага на боці перших.

Як зробити з монітора телевізор з якісною картинкою? Роблячи телевізор з монітора, ви повинні враховувати кілька важливих моментів, багато в чому визначають якість зображення:

 • час відгуку на сигнал;
 • кут огляду;
 • освітленість;
 • глибина темних тонів;
 • контрастність.

710 монітор LG, як і ЖК від інших виробників, відрізняється тривалим відгуком на сигнал. Кут огляду теж дуже маленький. Це занадто вагомі недоліки. Суть в тому, що транслюється зображення буде якісним доти, поки ви сидите чітко перед екраном, незначний нахил стане причиною появи чорних плям, картинка буде спотворена.

Вирішити проблеми, пов’язані з недостатньою глибиною чорного кольору неможливо, саме тому РК-монітори програли конкуренцію LED дисплеям.

У більшості випадків, тюнери підключаються до TV через роз’єм VGA. Однак якщо необхідний інтерфейс відсутня, завжди можна скористатися перехідником-адаптером.

Зовнішній TV-тюнер для монітора. найпростіший спосіб

Тюнер DVB-Т2 призначений для прийому різних цифрових каналів. Для настройки телевізійного мовлення буде досить самої звичайної антени, деякі роблять її із залишків коаксіальногокабелю.

Як з монітора зробити телевізор без комп‘ютера? Для початку потрібно з’єднати за допомогою HDMI кабелю тюнер і екран, найімовірніше для цього буде потрібно VGA перехідник. З покупкою конвертера проблем виникнути не повинно. Залишається підключити антену і колонки.

Використовуючи спеціальні конвертери, ви зможете підключати до монітора і іншу техніку, наприклад, ігрову консоль, різні плеєри і навіть лептоп.

Природно, що абсолютно всіх цікавить фінансова сторона нашого експерименту. Тюнер коштує від 1000 рублів і більше, що стосується перехідника. його Колонки можна взяти зі старого комп’ютера або музичного центру.

Сьогодні можна також придбати Smart TV-приставку, яка дозволить підключитися до інтернету і відтворювати медіаконтент в online-режимі. Що стосується ціни, то коштують вони на порядок дорожче. від 2500 рублів і вище. Однак функціонал також помітно розшириться. Тому покупка повністю виправдає вкладені гроші.

BETATECH.COM.UA 2021