Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як заблокувати iPhone з іншого iPhone

Table of Contents

Коли необхідно відключати «Знайти iPhone»

Без відключення «Знайти iPhone» ніяк не вийде:

  відновити пристрій в iTunes (програма виведе попередження про те, що перед відновленням необхідно відключити цю функцію);

видалити дані з пристрою (Стерти контент і налаштування);

 • при поломці апарату, перш ніж звертатися до сервісного центру.
 • Порада: Ніколи не відключайте «Знайти iPhone», крім описаних вище випадків.

  Існує кілька способів (точніше 4) як відключити функцію «Знайти iPhone», зробити це можна на iPhone і iPad (3 способи), на комп’ютері Windows і Mac OS X, з будь-якого планшета і смартфона (в тому числі з Android на борту).

  Як відключити «Знайти iPhone» на комп’ютері Windows і Mac OS X, на планшеті або смартфоні (в тому числі Android)

  «Знайти iPhone». це не тільки захисна функція і однойменне iOS-додаток, це ще й веб-додаток в iCloud.com.

  Как разблокировать iPhone? Как разблокировать Apple ID? Что делать если ничего не помните?

  Крім самого пристрою, керувати функцією і окремими її можливостями (режим пропажі, відтворення звуку, стирання пристрої) можна через інтернет на офіційному сайті iCloud.

  Як відключити функцію «Знайти iPhone» в однойменному iOS-додатку на iPhone і iPad

  Якщо з якоїсь причини (вкрали, втратили) у вас немає доступу до вашого iOS-девайсу (iPhone або iPad без різниці), відключити в ньому функцію «Знайти iPhone» можна з будь-якого іншого пристрою на базі iOS.

   На робочому столі iPhone запустіть додаток «Знайти iPhone».

  Дочекайтеся, поки статус всіх, прив’язаних до вашого Apple ID пристроїв оновиться.

  На рядку з пристроєм на якому необхідно відключити «Знайти iPhone» зробіть свайп вліво. Праворуч від назви моделі з’явиться червона кнопка «Видалити».

  Зверніть увагу, видалити в додатку «Знайти iPhone» можна тільки iPhone, iPad і комп’ютер Mac не під’єднані до інтернету, зі статусом «офлайн». Якщо ваш девайс підключений до мережі Інтернет, кнопка «Видалити” не з’явиться.

  Підтвердіть запит на видалення. Пристрій буде видалено зі списку, тепер можна відновлювати девайс через iTunes з DFU-режиму або Recovery Mode, блокування активації не заблокують пристрій на етапі початкового налаштування.

  У нормальному режимі для того, щоб відновити пристрій або дані з резервної копії, а також для стирання даних з його пам’яті, необхідно буде відключити «Знайти iPhone» на самому пристрої, без цього iTunes відповідний запит виконувати не буде. Крім того, якщо віддалений девайс до відновлення або оновлення прошивки знову підключити до інтернету, він знову з’явиться в меню «Всі пристрої» і на ньому буде активована блокування активації і включена «Знайти iPhone», тому після видалення девайса з iCloud, не намагайтеся підключати його до інтернету.

  Способи відключення «Знайти iPhone»

  • В налаштуваннях iPhone і iPad в меню iCloud (2 способи).
  • В iOS-додатку «Знайти iPhone» (скачати безкоштовно).
  • На комп’ютері Windows і Mac OS X, на планшеті або смартфоні (в тому числі Android) в веб-додатку «Знайти iPhone».

  Для того, щоб на iPhone відключити «Знайти iPhone» необхідно, щоб пристрій з якого функція відключається було підключено до інтернету.

  способу, як відключити Знайти iPhone і блокування активації (Activation Lock) на iPhone, iPad і комп’ютері Windows або Mac OS X

  Припустимо, що ваш iPhone вийшов з ладу: не включається і не реагує ні на натискання кнопок, ні на підключення до комп’ютера. Співробітник сервісного центру відмовляється брати пристрій в ремонт, мотивуючи відмову тим, що в пристрої увімкнено «Знайти iPhone», яку необхідно попередньо відключити. Як це зробити, якщо iPhone не включається і немає доступу до його настройок?

  Про те, навіщо потрібно відключати функцію «Знайти iPhone» і про способи, якими це можна зробити, ми сьогодні і поговоримо.

  Безумовно, «Знайти iPhone» функція чудова, що дозволяє дистанційно керувати загубленим або украденим iOS-девайсом, блокувати його, відправляти текстові повідомлення і відтворювати звук, а також прати персональні дані, щоб вони не потрапили в руки зловмисників. Блокування активації. потужний інструмент, який не дозволить активувати пристрій після відновлення або оновлення прошивки до тих пір, поки не буде введений «рідний» Apple ID і пароль.

  З одного боку обидва цих механізму покликані захистити власників iOS-девайсів від крадіжки і несанкціонованого використання персональних даних, з іншого ж, відомі випадки, коли і законні власники потрапляють в глухий кут через роботу даних функцій, один з таких я описав в анонсі.

  Дійсно, при зверненні в сервісний центр з скаргою на поломку iPhone, співробітник центру попросить у вас відключити функцію «Знайти iPhone», щоб після відновлення, яке потрібно в 99 випадків з 100, блокування активації не перетворився девайс в «цеглина».

  Відключення «Знайти iPhone» на iPhone через відключення всіх функцій iCloud

  Функції iCloud (синхронізація пошти, контактів, календаря, нагадувань, заміток, Safari, зв’язки ключів, фото, документів і даних та резервне копіювання в iCloud), в число яких входить і «Знайти iPhone» можна відключати окремо або всі відразу. В останньому випадку всі функції відключаються одночасно, для цього:

   На iPhone (або iPad) перейдіть в «Налаштування. iCloud ».

  Тапніте на «Видалити обліковий запис» і підтвердіть запит.

  Визначте що робити з даними Safari і контактами iCloud (видалити або залишити на iPhone).

  Введіть Apple ID і пароль, до якого «прив’язано» пристрій (відображається в настройках в меню «iCloud» в поле «Уч. Запис»)

  Всі функції iCloud будуть відключені. Повідомлення на e-mail НЕ буде.

  Відключення «Знайти iPhone» на iPhone і iPad

  Введіть ваш Apple ID (якщо він не підключений в налаштуваннях пристрою в меню iCloud) і пароль.

  Захисна функція буде відключена, про що ви отримаєте відповідне повідомлення на основну адресу електронної пошти, вказану в налаштуваннях Apple ID.

  Різні Apple ID

  Однією з умов того, що виклики будуть приходити на два і більше пристрою, є їх авторизація в один обліковий запис Apple. Тому найбільш правильним методом буде створення різних акаунтів для декількох пристроїв, що дозволить не думати про те, як відключити синхронізацію дзвінків на айфонах. По суті, це є правильним варіантом, так як спочатку кожен iPad, iPhone і макбук повинні працювати під своєю “учеткой”.

  Як же відключити дзвінки на макбуки з iPhone шляхом зміни аккаунта? Для цього деавторізуются всі пристрої, крім головного, і вхід в них виконується вже з новими Apple ID. Це припинить надходження дзвінків і повідомлень на інші апарати. Але якщо необхідно користуватися перевагами одного аккаунта, наприклад, потрібен загальний доступ до історії додатків, дзвінок на інших пристроях краще відключити через “Налаштування”.

  Дзвінок йде на два iPhone: як відключити

  При наявності декількох iPhone часто є проблема, коли дублюються дзвінки на двох айфонах. Як відключити цю функцію, мало хто знає. При створенні iOS корпорація Apple передбачила можливість приймати виклик, що надходить на один пристрій користувача, за допомогою іншого апарату. Але оскільки це заважає, часто запитують: «Якщо дзвінок йде на 2 iPhone, як відключити цей режим?».

  Якщо два iPhone дзвонять одночасно, як відключити їх. стає завданням номер один. Є три шляхи щодо виправлення цієї ситуації. Вони припускають, що користувач без звернення до служби технічної підтримки з’ясує, як відключити дзвінки на Mac з iPhone.

  Відключення в “Налаштуваннях

  Коли повідомлення надходять на два iPhone одночасно, як відключити цей сервіс знають не всі. Дублювання дзвінка відбувається тому, що є зв’язок між технікою Apple, що встановлюється при вході в один обліковий запис на декількох пристроях, а також при їх підключенні до однієї інтернет-мережі. Вивчити, як скинути дзвінок на iPhone, звичайно, варто, але постійна скасування дзвінків може набриднути.

  Дубль дзвінків і повідомлень зручний, якщо телефон далеко і за ним не хочеться йти, або він заряджається. Але ситуація, коли дзвонить iPhone і iPad одночасно, зажадає знання, як відключити з’єднання, адже воно заважає.

  READ  iPhone 7 завис на яблуці що робити

  Є два способи вирішення проблеми через Налаштування, які відрізняються підходом. Перший має на увазі повне відключення функції. Для нього необхідно:

  • Перейти в розділ «Налаштування» з головного екрану.
  • Вибрати пункт “Телефон”.
  • Перейти в підміню “Виклики на інші пристрої”.
  • Щоб дзвінок і повідомлення не могли дублюватися на пристроях, потрібно прибрати верхній тумблер в рядку «Дозволити виклики», перевівши в неактивний стан.

  Другий спосіб вирішення дозволяє відключити функцію частково, залишивши паралельні дзвінки на потрібних гаджетах:

  • Відкривається меню налаштувань.
  • У тому ж розділі “Телефон” вибирається “Виклики на інші пристрої”.
  • В окремому вікні слід зняти тумблери для тих гаджетів, на яких не потрібно дублювання дзвінків.

  Іноді даного меню немає. це свідчить про відсутність пристроїв, одночасно підключених до Wi-Fi мережі і однаковому аккаунту iCloud.

  Якщо проблема залишилася

  Рідко, але трапляються випадки, коли інструкція, як відключити загальні дзвінки на iPhone не допомогла. Тоді мова йде про збої в роботі iOS, коли прошивка встановилася некоректно, часто це відбувається після поновлення операційки. Для вирішення цієї проблеми слід перепрошити пристрій, зробивши його “чистим”.

  Для процедури потрібно комп’ютер з iTunes і завантажена прошивка, підтримувана пристроєм. Подальші дії гранично прості:

  • Телефон підключається до комп’ютера.
  • Затискається клавіша Shift і натискається кнопка “Відновлення”.
  • Вибирається файл прошивки.
  • iPhone налаштовується, як новий, або можна скористатися резервною копією.

  Скориставшись даною інструкцією, власник iPhone вирішить проблему дублювання викликів і повідомлень на техніці Apple. Це можна зробити за дві хвилини і надалі не відчувати незручностей, пов’язаних із синхронізацією iPhone.

  Як заблокувати iPhone дистанційно

  Перший спосіб заблокувати iPhone (iPhone) і попередити несанкціонований доступ до розміщеної на пристрої інформації. це встановити пароль. Даний підхід допоможе уникнути випадкового натискання повідомлень і викликів. При цьому спосіб досить простий і не вимагає глибоких знань або спеціальних навичок. Більш надійним захистом виступає Activation Lock. Функція вперше представлена ​​на iOS 7 і являє собою перевірену систему безпеки, успішно протестовану в США.

  Дана блокування iPhone при первинній налаштуванні телефону активується за алгоритмом:

  • Створити обліковий запис на iCloud.
  • Включити опцію Find My iPhone.

  Як заблокувати iPhone (iPhone) дистанційно, коли останнім заволоділи зловмисники

  В такому випадку активація блокування відбудеться в автоматичному режимі, без будь-яких зовнішніх змін для користувача яблучної технікою. Разом з тим, тепер ні втрата, ні крадіжка гаджета власнику не страшні, оскільки і апарат, і інформація на його носіях повністю захищені. Зламати блокування неможливо і навіть техпідтримка Apple не допоможе тому, хто не знає дані ID і пароль. Конкретні переваги використання Activation Lock є наступний список:

  • можливість відключити iPhone дистанційно в разі викрадення девайса;
  • варіант примусового включення звуку при втраті телефону;
  • можливість відстежувати знаходження включеного апарату;
  • можливість стерти всю інформацію на пристрої;
  • повністю заблокувати iPhone, перетворивши продуктивного помічника в «цеглина».

  Як відключити iPhone (iPhone) 5 без Apple ID і пароля користувача?

  Ще раз звертаємо увагу, відключити iPhone 5s від Activation Lock неможливо, які б фантастичні відео не траплялися на каналі YouTube. Зазначена модель укомплектована iOS 7 з додатковим сенсором відбитка Touch ID. Чому це важливо? Справа в тому, що навіть якщо Ви придбаєте смартфон з рук, але не скинете Apple ID і паролі попереднього власника, то в подальшому це може призвести до дуже неприємних наслідків.

  Якщо Ви не знаєте, як відключити iPhone 5 зі зламаною клавішею Home, то тут допоможе такий алгоритм: Налаштування. Основні. Універсальний доступ. Assistive Touch.

  заблокувати, iphone, іншого

  Досвідчені інженери сертифікованого сервісного центру проконсультують Вас як відключити управління на iPhone голосом і допоможуть вирішити ряд інших проблем (замінити захисне скло, екран, клавіші Power і Home, корпус і багато іншого). Не тягніть з ремонтом гаджета. це заощадить Ваші нерви, час і гроші.

  Що значить “заблокувати” iPhone?

  Як можна заблокувати iPhone і що робити, якщо ви виявили пропажу мобільного пристрою? Коли телефон блокується, всі додатки перестають працювати, телефон не включається, а при спробі увійти в пристрій з’являється напис, що попереджає про втрати з інформацією власника. Власник блокує iPhone за допомогою пароля. Це допомагає у відстеженні місцезнаходження гаджета. Зручним способом буде блокування з iPhone родича або знайомого. При такому способі блокування можливе не тільки швидше знайти телефон, але і зберегти всі дані.

  заблокувати, iphone, іншого

  Блокування iPhone через iCloud.

  Є два способи, як розблокувати телефон через айкауд: з комп’ютера і з телефону. Для пошуку телефону через iCloud необхідно, щоб на гаджет був включений режим “Локатор”. Тоді ви дізнайтеся, як заблокувати iPhone з іншого iPhone.

  Введіть дані Apple ID на телефоні людини, якій довіряйте. Потім натисніть на кнопку “Допомога друга”. Щоб визначити місцезнаходження телефону, включите розділ “Знайти iPhone”. Якщо пристрій буде знаходитися в декількох метрах від вас, то ви зможете включити звуковий сигнал. Але пам’ятайте, телефон повинен бути не розрядженим. Відзначте, як зникле пристрій, зробивши дистанційну блокування iPhone. Не забудьте вказати свої дані для людини, який знайде ваш телефон.

  Як заблокувати вкрадений iPhone?

  Продукція компанії Apple має високу вартість, особливо для кишенькових злодіїв і зловмисників. Злочинці або продають вкрадений девайс, або використовують самі. Для вирішення цієї проблеми компанія Apple поставила питання: “як заблокувати вкрадений iPhone?” і створила спеціальну програму, що дозволяє знайти, відстежити і заблокувати втрачений телефон. При відвідуванні громадських місць, транспорту і таксі не виключено, що ви можете втратити телефон, але ймовірність отримати його назад дуже низька. Блокуючи телефон, ви зберігайте всі дані на пристрої та зловмисникам стає не цікава їх видобуток. У статті буде докладно описано, як заблокувати iPhone дистанційно.

   Швидка продаж на чорному ринку за низькою ціною.

  Саме з такою метою найчастіше скоюють крадіжки iPhone. Незважаючи на те, що ціна буде менше, вона залишається привабливою. Якщо зловмисники розуміють, що на телефоні активовано режим безпеки ціну зменшують в два рази.

  Щоб не втрачати час і гроші перед покупкою гаджета, настійно рекомендується перевірити на нього документи.

  Цей варіант вважається не дуже вигідним, але попит має.

  Зламують і залишають для особистого використання.

  Якщо смартфон сильно сподобався злодієві, то він може завантажити додаток для злому і залишити на користування собі, так як такі пристрої рідко купують.

  Виручка за такий вид заробітку не складе великої вартості, зловмисники рідко використовують цей варіант. Зазвичай так вони позбавляються від телефонів зламаних, неподдающихся розблокування або непродаваемих телефонів.

  Як заблокувати iPhone з комп’ютера через iCloud

  Для цього способу нам знадобиться iCloud на комп’ютері або на телефоні.

  Введіть свої дані від аккаунта в iCloud через пристрої. Виберете свій смартфон для блокування і не забудьте залишити про себе інформацію для зв’язку. У цій статті ми розібрали найпоширеніші способи блокування iPhone. Не варто шукати інших способів, наприклад, як заблокувати iPhone через iTunes. В даному випадку може статися витік даних. Використовуйте перевірені програми.

  Як заблокувати iPhone з іншого телефону?

  Як включити режим пропажі з іншого iPhone, iPod Touch або iPad

  • На iPhone, iPod Touch або iPad з iOS 5.0 запустіть додаток «Знайти iPhone» (інтегровано в iOS) і авторизуйтесь з вашим Apple ID і паролем.
  • Виберіть пристрій який потрібно заблокувати і тапніте на «Дії».

  Як заблокувати iPhone по IMEI?

  Як заблокувати iPhone по IMEI на сайті Apple

  • Увійдіть в iCloud.com/find на Mac або PC, або скористайтесь програмою Знайти iPhone на інший iPhone, iPad, або iPod сенсорний.
  • Знайти свій пристрій.
  • Увімкніть Режим пропажі.
  • Звіт втраченого або вкраденого пристрою в місцеві правоохоронні органи.
  • стерти пристрій.

  Як видалити стару обліковий запис iCloud?

  • Виконати вхід на веб-сайті iCloud.com з використанням свого Apple ID.
  • Відкрийте програму «Знайти iPhone».
  • Натиснути «Всі пристрої» у верхній частині екрану.
  • Вибрати пристрій, який потрібно видалити з iCloud.
  • Натисніть «Стерти [пристрій]».
  • Натиснути «Видалити з облікового запису».

  Як швидко заблокувати iPhone?

  Спочатку включіть AssistiveTouch, якщо не зробили це раніше: відкрийте Налаштування. Основні. Універсальний доступ. AssistiveTouch. Далі в меню AssistiveTouch знайдіть пункт 3D Touch. У списку, виберіть Заблокувати екран. Готово!

  Що робити якщо не пам’ятаєш пошту від Apple ID?

  Коли буде запитано ввести код Apple ID, клацніть «Якщо ви забули Apple ID», щоб знайти його. Введіть своє ім’я, прізвище та адресу електронної пошти. Якщо це наслідок неправильного введення адреса електронної пошти, можна повторити спробу з іншою адресою.

  Я ВЗЛОМАЛ АЙФОН. Как разблокировать iPhone 6s, 7, 8, X, 11Pro. iCloud Bypass

  Як дізнатися де знаходиться інший iPhone?

  Для початку переконайтеся, що у вас в налаштуваннях приватності включена функція геолокації (Настройки. Конфіденційність. Геолокація). Після чого активуйте iCloud і включіть функцію «Знайти iPhone» в Системних настройках, в закладці iCloud.

  Як знайти iPhone через iCloud?

  Відкрийте програму «Знайти [пристрій]» або перейдіть на веб-сайт iCloud.com і клацніть значок «Знайти iPhone». Виберіть пристрій, щоб переглянути його місцезнаходження на карті. Якщо Ви знаходитесь поблизу, ви можете відтворити на ньому звуковий сигнал, щоб знайти його по звуку.

  Як видалити Apple ID старого власника не знаючи пароля?

  Клацнути по напису «Знайти iPhone» в головному меню хмарного сервісу. Вибрати в меню зверху пристрій, від якого необхідно відключити «Apple айди». Натиснути команду «Стерти» у правій частині екрану. Вказати пароль від Apple ID для підтвердження маніпуляції.

  Як відключити синхронізацію з іншим iPhone?

  Для цього достатньо просто вимкнути синхронізацію між пристроями.

  • Переходимо в «Налаштування». «Телефон». «Виклики на інших пристроях» (відключаємо пункт «Дозволити виклики»).
  • Відкриваємо розділ «Apple ID». «iCloud» і відключаємо iCloud Drive.

  Чи можна заблокувати телефон по IMEI?

  У кожного оператора (в тому числі в Росії) є свої процедури занесення IMEI в чорні списки. Тобто якщо ваш телефон вкрали і ви хочете його заблокувати. у вас вийде, але тільки пройшовши крізь терни і всі необхідні процедури, попередньо з’ясувавши їх послідовність у оператора.

  Чи можна розблокувати iPhone якщо не пам’ятаєш iCloud?

  Якщо Ваш телефон був заблокований через те, що Ви забули пароль iCloud, Ви можете відновити цей пароль, відправивши електронного листа в Support Apple.

  Як видалити iCloud з іншого телефону?

  Якщо на пристрої використовується служба iCloud і функція «Знайти [пристрій]», увійдіть в свій обліковий запис на сторінці iCloud.com/find або в додатку «Локатор» на іншому пристрої, виберіть пристрій і натисніть «Стерти». Стерши дані з пристрою, натисніть «Видалити з облікового запису».

  Як швидко заблокувати iPhone?

  Спочатку включіть AssistiveTouch, якщо не зробили це раніше: відкрийте Налаштування. Основні. Універсальний доступ. AssistiveTouch. Далі в меню AssistiveTouch знайдіть пункт 3D Touch. У списку, виберіть Заблокувати екран. Готово!

  Як заблокувати iPhone маючи коробку?

  Як заблокувати iPhone по IMEI на сайті Apple

  • Увійдіть в iCloud.com/find на Mac або PC, або скористайтесь програмою Знайти iPhone на інший iPhone, iPad, або iPod сенсорний.
  • Знайти свій пристрій.
  • Увімкніть Режим пропажі.
  • Звіт втраченого або вкраденого пристрою в місцеві правоохоронні органи.
  • стерти пристрій.
  READ  Як видалити недіючі підписки на iPhone

  Як заблокувати загублений телефон iPhone?

  Увійдіть під Apple ID, який введений на вашому iPhone. Знайдіть iPhone на карті і введіть його в “Режим пропажі”. Він заблокує iPhone 4-значним кодом та відобразить на екрані блокування повідомлення, наприклад, прохання повернути iPhone і контактний номер. C цього моменту ви зможете відслідковувати маршрут переміщення вашого iPhone.

  Як заблокувати iPhone для створення резервної копії?

  У додатку iTunes на PC з Windows натисніть кнопку iPhone в лівому верхньому кутку вікна iTunes. Натисніть «Огляд». Натисніть «Створити копію зараз» (під заголовком «Резервні копії»). Щоб захистити резервні копії шифруванням, виберіть «Зашифрувати локальну копію», введіть пароль, а потім натисніть «Визначити пароль».

  Як заблокувати iPhone по IMEI?

  Як заблокувати iPhone по IMEI на сайті Apple

  • Увійдіть в iCloud.com/find на Mac або PC, або скористайтесь програмою Знайти iPhone на інший iPhone, iPad, або iPod сенсорний.
  • Знайти свій пристрій.
  • Увімкніть Режим пропажі.
  • Звіт втраченого або вкраденого пристрою в місцеві правоохоронні органи.
  • стерти пристрій.

  Як знайти iPhone з іншого телефону?

  Увійдіть в систему на веб-сторінці iCloud.com/find або скористайтеся програмою «Знайти [пристрій]» на іншому пристрої Apple. Знайдіть свій пристрій. Відкрийте програму «Знайти [пристрій]» або перейдіть на веб-сайт iCloud.com і клацніть значок «Знайти iPhone».

  Як заблокувати iPhone якщо кнопка не працює?

  Для того, щоб заблокувати або вимкнути Ваш iPhone при непрацюючій кнопці блокування необхідно активувати функцію AssistiveTouch (Настройки. Основні. Універсальний доступ. AssistiveTouch).

  Що робити якщо у тебе вкрали iPhone?

  • Увімкніть режим пропажі в iCloud.
  • Заблокуйте iPhone паролем.
  • Введіть контактний номер телефону.
  • Введіть повідомлення з проханням повернути пристрій. запропонуйте винагороду.
  • Зверніться до правоохоронних органів (міліції) з відповідною заявою. це безкоштовно.

  Як заблокувати iPhone через інший телефон?

  У вас вкрали iPhone? Як його віддалено заблокувати

  • Зайдіть на iCloud.com і авторизуйтесь з тим Apple ID, який використовувався на пристрої.
  • Відкрийте Знайти iPhone.
  • У списку вгорі виберіть ваш iPhone.
  • У вікні натисніть на «Режим пропажі» і введіть пароль, щоб заблокувати їм iPhone.

  Як знайти iPhone з іншого телефону?

  Увійдіть в систему на веб-сторінці iCloud.com/find або скористайтеся програмою «Знайти [пристрій]» на іншому пристрої Apple. Знайдіть свій пристрій. Відкрийте програму «Знайти [пристрій]» або перейдіть на веб-сайт iCloud.com і клацніть значок «Знайти iPhone».

  Як перенести всі дані з одного iPhone на інший?

  Щоб перенести дані з одного iPhone на інший за допомогою iCloud, під час налаштування нового телефону на одному з етапів потрібно буде вибрати «Відновити з копії iCloud» замість «Налаштувати iPhone як новий». Після введення даних Apple ID почнеться перенесення контактів, додатків, фотографій, SMS та іншої інформації.

  Як заблокувати загублений телефон iPhone?

  Увійдіть під Apple ID, який введений на вашому iPhone. Знайдіть iPhone на карті і введіть його в “Режим пропажі”. Він заблокує iPhone 4-значним кодом та відобразить на екрані блокування повідомлення, наприклад, прохання повернути iPhone і контактний номер. C цього моменту ви зможете відслідковувати маршрут переміщення вашого iPhone.

  Як видалити дані з iPhone якщо його вкрали?

  • Увійдіть в додаток «Знайти iPhone» на пристрої за допомогою Apple ID, який використовується для входу в iCloud.
  • Зі списку пристроїв виберіть пристрій, дані на якому Ви хочете стерти.
  • Натисніть «Дії», «Стерти [пристрій]», потім виконайте одну з таких дій:

  Як поставити пароль на додаток iPhone iOS 14?

  Як захистити паролем будь-який додаток на iPhone або iPad без джейлбрейка

  • Увімкніть «Екранний час» у відповідному підпункті меню «Налаштування»;
  • Натисніть на сенсорну «кнопку» «Використовувати код-пароль» і введіть будь-яку відому тільки вам послідовність символів;

  Як можна заблокувати стільниковий телефон?

  Відкрийте сторінку Android.com/find і прихильника чи критика наразі Google. Якщо ви використовуєте кілька телефонів, виберіть потрібний у верхній частині екрану. При необхідності спочатку натисніть Заблокувати пристрій і видалити дані.

  • Продзвонити.
  • Заблокувати пристрій.
  • Очистити пристрій.

  Як заблокувати iPhone з іншого пристрою?

  Функція переходу в режим пропажі або блокування пристрою

  • У додатку «Знайти iPhone» на сайті iCloud.com натисніть «Всі пристрої» і виберіть пристрій, який необхідно перевести в режим пропажі або заблокувати.
  • Натисніть «Режим пропажі» або «Блокування».
  • Дотримуйтесь інструкцій на екрані, беручи до уваги наступне:

  Як проводиться процес блокування вкраденого iPhone

  Якщо ви стали жертвою того, що у вас вкрали новенький iPhone, то як тільки ви помітили це, потрібно відразу діяти. Потрібно відвідати сайт iCloud і заблокувати вкрадений iPhone. Використовуючи Apple ID, наявний у вас в наявності, потрібно пройти авторизацію на сайті iCloud.com.

  Наступним вашим дією є перехід в гілку «Знайти iPhone». Клацнувши на меню, що випадає, відбувається вибір iPhone або iPad (це залежить від того, що у вас вкрали). На що з’явилася карті місцевості розташування увімкнено має відображатися зеленою крапкою. Це означає, що вам пощастило. iPhone включений і має реєстрацію в Інтернеті. Якщо точка червона, то він в офлайні вже мінімум добу.

  Після цього з’являється таке вікно, як Режим пропажі, і в ньому необхідно вказати пароль. Якщо раніше пароль ні встановлено, то система автоматично встановлює його на пристрій.

  Коли на вкраденому гаджеті є важлива або просто особиста інформація, то її можливо видалити з нього. Для цього є спеціальне меню. Але не потрібно поспішати на нього тиснути, так як відразу ж після видалення інформації, пристрій неможливо буде відстежити на карті. Тут вже на ваш розсуд.

  Функція переходу в режим пропажі iPhone

  З метою активування режиму пропажі можна використовувати 2 способи:

  • в iCloud з будь-якого комп’ютера, планшета або смартфона з підключенням до інтернету;
  • з іншого iOS-пристрої.
  заблокувати, iphone, іншого

  Режим пропажі можливо включити в веб- або iOS-додатку, доступний він тільки для пристроїв, які безпосередньо працюють під управлінням iOS 5.0 і вище. А ось для прошивки iPhone старіших версій дана функція недоступна.

  З будь-якого комп’ютера або ж планшета, а то і смартфона в веб-браузері потрібно на сайт iCloud.com і зробити перехід в додаток Знайти iPhone, авторизуватися з Apple ID, зазначеного в налаштуваннях пристрою «Налаштування. iCloud. Обліковий запис”.

  Далі в меню Мої пристрої (розташоване у верхній частині по центру) виберіть модель апарату. У вікні з інформацією про пристрій необхідно клацнути на «Режим пропажі». Потім слід двічі ввести 4-значний пароль блокування.

  Після цього здійснюється введення номера телефону, на який можливо подзвонити з метою повернення телефону і клацати «Далі». Номер буде відображатися на екрані пристрою, заблокованого паролем. Якщо ви втратили або ж був вкрадений iPhone, з якого можна проробляти дзвінки, з його заблокованого екрану є можливість зателефонувати на номер телефону, вказаний вами.

  Далі вводиться текстове повідомлення з проханням повернення апарату. Будьте ввічливі, пропонуйте винагороду, що не погрожуйте. Натискайте «Готово». На пристрої включиться режим пропажі, що означає:

  • телефон заблокується паролем;
  • на екрані блокування виведеться ваше повідомлення;
  • на екрані блокування відобразиться вказаний номер телефону, куди можна зателефонувати навіть з заблокованого iPhone;
  • у вікні із зображенням даного пристрою можна побачити напис «Режим пропажі»;
  • на електронну пошту, яка використовувалася при реєстрації Apple ID, прийде повідомлення, що на пристрої включився режим пропажі;
  • на iPhone блокуватиметься активації;
  • при підключенні iPhone до iTunes з’явиться попередження, що на пристрої включився режим пропажі і дії з ним заблокувалися.

  Якщо в момент активації режиму пропажі iPhone не підключений до інтернету, то в iCloud буде запропоновано активацію цього режиму. При підключенні iPhone до мережі Інтернет запит відразу ж виконається.

  Режим пропажі включається не тільки через iCloud, ще це можна зробити і за допомогою іншого пристрою, єдина вимога. має бути підключення до інтернету.

  Для того щоб заблокувати вкрадений апарат вам потрібно: на iPhone, iPod Touch або iPad потрібно запустити додаток «Знайти iPhone» і авторизуватися з вашим Apple ID, паролем. Потрібно вибрати пристрій, який бажаєте заблокувати і клацнути на «Дії». Далі клацнути на «Режим пропажі» і включити його.

  Ввести пароль, номер телефону, текст повідомлення і натиснути на «Готово». В меню «Всі пристрої» з’явиться зображення замка. Наслідки для пристрою будуть такі ж, що і в момент активування режиму з iCloud.

  Що потрібно зробити для можливості блокування вкраденого iPhone

  Перш, ніж вперше вийти вулицю з iPhone, потрібно правильно налаштувати все. Почати потрібно з активації такої опції, як «Знайти iPhone», розміщеної по шляху: настройки. iOS. iCloud. Ще є такий пункт меню, як «Остання геопозіція». Потрібно простежити, щоб він був активний. Завдяки активації цього пункту можна відстежити геолокацію пристрою в вимкненому стані.

  Не можна забувати пароль Apple ID і не зберігати його поруч з телефоном. Якщо раптом ви його забули, потрібно негайно відвідати сайт Apple, відповісти на поставлені питання і змінити цей пароль.

  Чудово, якщо є можливість скористатися можливостями заблокувати з використанням Touch ID. Це дозволить зняти блокування за допомогою дактилоскопії, що означає, за допомогою відбитка пальця. Активацію пароля можна зробити просто: Налаштування, Пароль, Захист паролем, переклад в режим Включити пароль. Є можливість активації процесу видалення інформації через 10 невірних вводів пароля.

  Відключення режиму пропажі

  Режим пропажі відключається набагато простіше, ніж включається, зробити це можливо 3 способами:

  • з самого заблокованого пристрою;
  • з iCloud в веб-браузері;
  • з меню Знайти iPhone в iOS.

  Найпростішим і швидким способом відключення режиму є відключення з заблокованого пристрою. Потрібно лише правильно ввести пароль блокування. Після цього пристрій розблокується і режим пропажі деактивує.

  Щоб відключити режим пропажі за допомогою iCloud, потрібно виконати практично всі дії, ідентичні процесу включення цього режиму. В меню «Мої пристрої» вибирається пристрій, на якому виконана активація режиму пропажі і клацати на «Режим пропажі». Далі потрібно клацнути на «Вийти з режиму пропажі», ствердно відповісти на запит.

  В результаті режим пропажі буде відключений, а повідомлення і номер телефону зникнуть з заблокованого екрану, але скидання пароля не трапиться, для розблокування пристрою потрібно ввести пароль. Після цього даний пароль встановиться в вигляді коду блокування пристрою. Відключення режиму пропажі можливо з програми Знайти iPhone на іншому iOS-гаджеті. Причому процедура подібна.

  Режим пропажі. «фішка» чудова, тільки може стати перешкодою як для зловмисників, так і для законних власників. Виходить, що віддалено неможливо змінити пароль блокування, тобто якщо в настройках пристрою був вказаний пароль блокування і випадково забутий, то відключення аварійного режиму можливо, але стає неможливим потрапити далі блокувального екрану.

  READ  Як на iOS 13 знайти інший iPhone

  У даній ситуації на допомогу приходить відновлення iPhone з Recovery Mode або DFU-режиму. Вводити iPhone в будь-який з даних режимів можливо з будь-якого стану, iTunes може розпізнати пристрій в режимі відновлення і запропонувати відновити його. Після відновного процесу налаштуйте iPhone як новий. Але це якщо ви законний власник і у вас є обліковий запис Apple ID, звідки був включений режим пропажі.

  Як видалити «Інше» на iPhone

  Тепер у вікні iTines клікніть по «Відновити з копії» і підтвердіть рішення введенням пароля. Не завершуйте підключення iPhone або iPad від комп’ютера до закінчення процедури, включаючи перезавантаження пристрою і його появи в iTunes.

  Введіть пароль від облікового запису AppleID, і дочекайтеся установки ваших додатків. Не хвилюйтеся, їх дані підтягнуться з резервної копії.

  Після появи пристрою в iTunes, користувач зможе оцінити ефект. На даному скріншоті видно, що вдалося звільнити 900 МБ. Якщо враховувати, що за запевненням власника смартфона, iPhone скидали місяць назад до заводських налаштувань, то власники пристроїв 1-2-річної і старше давності дуже приємно здивуються звільнився місця.

  Як стерти кеш iPhone і iPad

  Коли пристрій увімкнеться знову, iOS запропонує вам відновитися з резервної копії. Це відновлення поверне всі дані користувача назад, крім того самого кеша.

  УВАГА! У разі проведення даної операції, пристрій позбавляється всіх даних. Обов’язково робіть копію свого пристрою в програмі iTunes.

  Що таке «Інше» в iPhone?

  В iPhone працюють на iOS 8 і старше, то в «Інше» зберігалося ще більше інформації.

  Що стосується фалів кешування з четвертого пункту, то звідки вони взагалі беруться? Кешовані файли. це тимчасові файли. Це означає, що вони тимчасово знадобилися для якогось процесу, а після виконання завдання, повинні бути видалені.

  Apple в файли кешування визначає все, що створюється при потокової передачі даних: музика, фотографії, відеозаписи. Якщо ви постійно користуєтеся Apple Music, готуйтеся до великого обсягу кешу. Сюди підуть навіть прев’юшки на треки.

  Як видалити «Інше» на iPhone

  Зіткнулися з великим зайнятим об’ємом пам’яті в iPhone і iPad? Спробуйте очистити пункт «Інше» в настройках пам’яті! Не знаєте як? Переходьте до нашої статті і читайте повний розбір можливостей по очищенню кеша на iOS.

  Багато власників iPhone можуть зіткнутися з переповненням пам’яті пристрою розділом «Інше». Якщо ви перевірите пам’ять пристрою, там серед інших є категорія «Інше». Стандартно він займає 200-300 МБ, але може розростатися до декількох гігабайт.

  Що потрібно знати, стираючи Інша на iPhone

  • Скільки часу забере чистка. десь між 10-30 хвилинами, але все залежить від кількості встановленого софта.
  • Чи будуть віддалятися важливі файли. весь призначений для користувача контент залишиться недоторканим.
  • Потрібно заново проходити авторизацію. немає, додатки можна відразу відкривати і користуватися.
  • На який обсяг пам’яті можна розраховувати. від 1 до 4 Гб.

  Вкрали iPhone, що робити? Як його заблокувати, знайти через iCloud і по IMEI

  За статистикою найпривабливішим мобільним пристроєм серед щипачів (кишенькових злодіїв) є iPhone. Вони в свою симпатію не самотні. для мене він теж кращий смартфон. Сьогодні я розповім що робити, якщо ви стали жертвою зловмисника і у вас вкрали iPhone.

  Буду відвертим: якщо з вами трапилася біда і у вас «повели» iPhone шанси повернути його невеликі, але все ж є. Шанси зростають, якщо ваш iPhone працює на базі iOS 5.0 і вище, в його настройках в меню «iCloud» підключений ваш Apple ID і включена функція «Знайти iPhone» (включений відповідний вимикач).

  Ця функція дозволяє знайти вкрадений iPhone (визначити його геопозіцію) і віддалено його заблокувати, але тільки в тому випадку, якщо пристрій підключено до інтернету (по Wi-Fi, LTE, 3G або GPRS. без різниці). Якщо ви не знаєте, чи включена на вашому iPhone функція «Знайти iPhone». перевірте.

  Не дивуйтеся, якщо на вашому пристрої функція «Знайти iPhone» вже включена, але в iCloud в однойменному додатку розташування вашого телефону не з’являється. для цього необхідне дотримання кількох умов:

   На iPhone повинні бути включені служби геолокації для функції «Знайти iPhone» (див. «Налаштування. Конфіденційність. Служби геолокації. Системні служби»).

  Пристрій має бути підключений до інтернету.

  Остання геопозіція доступна тільки протягом перших 24 годин з моменту останнього підключення до мережі Інтернет.

  Якщо геопозіція вашого телефону не з’являється, значить не дотримані умови.

  Що робити, якщо на вкраденому iPhone не включена функція «Знайти iPhone»?

  Тоді варіант один. подавайте заяву про крадіжку iPhone в міліцію. Як це допоможе, запитаєте ви? Всякий раз, коли ваш мобільний телефон підключається до мережі стільникового оператора, він транслює свій IMEI. Цей код слугує для ідентифікації мобільного пристрою в мережі: його можна заблокувати на рівні оператора і визначити місце розташування. Інформацію про місцезнаходження вашого апарату вам не нададуть навіть за гроші. це конфіденційна інформація, яка надається лише правоохоронним органам.

  Технічно знайти iPhone по IMEI просто, але на практиці запити операторам від МВС йдуть не один тиждень, а за цей час продати вкрадений iPhone на чорному ринку десь в Африці не важко, особливо якщо справа поставлено на потік. На жаль, якщо на вашому iPhone не включена функція «Знайти iPhone» і як наслідок не активна блокування активації. повернути його шансів мало.

  Вкрали iPhone, що робити?

  Якщо в його настройках включений пароль блокування, то при активації режиму пропажі НЕ буде запропоновано вказати пароль. пристрій вже під паролем.
  Введіть контактний номер телефону.

  Введіть повідомлення з проханням повернути пристрій. запропонуйте винагороду.

 • Зверніться до правоохоронних органів (міліції) з відповідною заявою. це бесплатно.Для цього необхідний IMEI (англ. International Mobile Equipment Identity. міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання). число (зазвичай 15-значне). Знайти його можна на оригінальній упаковці на етикетці зі штрих-кодом або тут.
 • Після підключення iPhone до інтернету, наприклад, для активації, режим пропажі буде включений: пристрій буде заблоковано паролем, на екрані блокування з’явиться ваше повідомлення і зловмисник зможе зателефонувати на вказаний вами контактний номер телефону. Подзвонить чи ні. питання інше.

  Чого не можна робити якщо у вас вкрали iPhone?

  Давайте пофантазуємо: у вас вкрали iPhone з активним з’єднанням «Знайти iPhone» і активної блокуванням активації, в iCloud ви включили режим пропажі, при цьому заблокували пристрій паролем, ввели контактний номер телефону та повідомлення з проханням повернути його за винагороду, а потім звернулися до правоохоронних органи із заявою про крадіжку вашого майна, надавши IMEI. Далі події можуть розвиватися наступним чином:

   Співробітник міліції попросить відключити режим пропажі, щоб зловмисники змогли підключити iPhone до мережі і його можна було знайти по IMEI. Якщо пристрій заблоковано паролем блокування, тоді сміливо відключайте режим пропажі. навіть після цього зловмисник не зможе обійти пароль, а скинути його можна лише відновивши iPhone в режимі DFU.

  Співробітник міліції запропонує видалити iPhone з iCloud або повністю його стерти для пошуку по IMEI (щоб пристрій можна було активувати і підключити до мережі). Ось цього робити ні в якому разі не можна! Якщо ви видалите iPhone з iCloud або запитайте його стирання, то функція «Знайти iPhone» і блокування активації будуть відключена. Такий пристрій можна активувати (без пароля до Apple ID) і використовувати за призначенням. Не факт, що, навіть якщо дорогий апарат знайдуть і він не буде заблокований на ваш Apple ID, співробітник міліції не присвоїть його собі. чудеса бувають, але рідко!

  На контактний номер телефону, який ви вказали при активації режиму пропажі вам подзвонить людина, представившись співробітником служби підтримки, сервісного центру або таємним благодійником і попросить видалити або стерти iPhone в iCloud для того, щоб він зміг підключити його до інтернету і ви дізнаєтеся, де знаходиться ваш iPhone. Історія знає і таке інше. Не будьте наївні: ні в якому разі не видаляйте iPhone з iCloud і тим більше не періть його.

  На контактний номер телефону, який ви вказали при включенні режиму пропажі може зателефонувати лише той, хто бачить ваше повідомлення і тримає в руках заблокований пристрій. Розсудлива людина не купить крадений iPhone, а значить дзвонить вам ніякий не співробітник підтримки або сервісного центру, а сам зловмисник, який вкрав ваш апарат (теж не факт, але ймовірність велика) і який вже точно не поверне вам вкрадений телефон.

  Вкрадений iPhone знаходиться в «оффлайн» в iCloud, що робити?

  Якщо в iCloud в додатку «Знайти iPhone» ваш телефон відображається в режимі «оффлайн», значить він не підключений до інтернету. У такому режимі віддалено заблокувати (режимом пропажі) і відправити повідомлення на пристрій можна до тих пір, поки хто-небудь не підключить його до інтернету. Вам не залишається нічого, крім як чекати повідомлення про активацію режиму пропажі. Лист прийде на адресу електронної пошти на який зареєстрований Apple ID.

  Скільки чекати? Якщо ваш апарат заблокований паролем. недовго. для скидання пароля iPhone необхідно перепрошити, підключити до інтернету і активувати. Як тільки пристрій підключиться до мережі, режим пропажі буде включений (на екрані блокування з’явиться ваше повідомлення і контактний номер телефону).

  Якщо в налаштуваннях iPhone не був включений пароль блокування (Touch ID) і режим пропажі не активований (пристрій в «оффлайн»), зловмисник зможе користуватися смартфоном, але не зможе відключити функцію «Знайти iPhone», не зможе відновити його в iTunes (в нормальному режимі), а також скинути настройки і підключити свій Apple ID. iPhone як і раніше буде остаточно заблокований блокуванням активації.

  Якщо ваш iPhone, iPad або MacBook вкрали. не панікуйте, є способи заблокувати, знайти і повернути пристрій, але зробити це швидко навряд чи вийде. Насамперед включите режим пропажі, заблокуйте девайс паролем (якщо пароль блокування не було включено в його настройках), введіть контактний номер телефону та повідомлення з проханням повернути. Потім зверніться до правоохоронних органів із заявою про крадіжку майна, надайте докази того, що пристрій ваше за законом. чек, коробку. Якщо співробітник міліції попросить відключити режим пропажі. вимкніть, якщо попросить видалити з iCloud. ні в якому разі цього не робіть. Далі залишається тільки чекати: або його знайде міліція, або iPhone підключать до інтернету для активації і ви отримаєте повідомлення поштою, і зможете визначити місце розташування девайса.

  У вас є історія про крадіжку iPhone, iPad або MacBook? Поділіться з читачами нашого сайту в коментарях.

  BETATECH.COM.UA 2022