Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як заблокувати телефон від дітей

Table of Contents

Блокування сайтів від дітей в інтернеті: навіщо вона потрібна

Сучасна дитина вже в шість-сім років отримує свій перший телефон або планшет, в якому є доступ до всесвітньої мережі. До 10-ти років з’являються свої особисті сторінки в соціальних мережах: ВКонтакте. Одноклассниках, Фейсбуці, Instagram. Інтернет зараз. це невід’ємна частина розвитку дітей. Там багато корисних ресурсів, розвиваючих і навчальних матеріалів, казок, розмальовок, ігор, пісень, прислів’їв і скоромовок, ребусів і загадок, порад та ідей для творчості, добрих і повчальних мультфільмів.

Але не всі ресурси такі. Залучений яскравою картинкою, дитина може несвідомо клікнути по посиланнях, що ведуть на сайти з азартними іграми, небезпечної пропагандою релігійного характеру, нецензурною лексикою, шокуючими фотографіями. Вся ця негативна інформація може зробити шкідливий вплив на ще не сформовану психіку дітей, зробити їх жертвами шахраїв і аферистів.

Заборонити дитині заходити в Інтернет неможливо, не те зараз час. А ось забезпечити його безпечне «подорож» в мережі кожному з батьків цілком під силу.

Інтернет-ресурси містять не тільки розвиваючі та розважальні дитячі матеріали, але і багато небажаної інформації, яка може негативно вплинути на психіку дитини!

Тарифи від мобільних операторів зв’язку

Створювати безпечні умови в інтернеті для дітей допомагають і провідні оператори стільникового зв’язку. Вони розробили спеціальні тарифні плани або додаткові функції, які можна підключити до основного пакету послуг.

Захист комп’ютера від дітей: як обмежити доступ дитини до небажаних сайтів і поставити пароль

заблокувати, телефон, дітей

Найпростіший спосіб, як заблокувати сайти від дітей на комп’ютері. внести зміни в системній папці Windows, в файлі hosts. Там можна прописати всі адреси ресурсів, в тому числі і соціальних мереж, які ви вважаєте сумнівними.

Всі пошукові системи, Google, Маілов, Яндекс і Рамблер, мають функцію ступеня фільтрації інформації. Але вони досить обмежені. Сортування і блокування піддаються в основному тільки сайти еротичного характеру.

Інший спосіб. скористатися налаштуваннями браузерів. Найбільш зручні в цьому плані Google Chrome і Opera. Вони мають вже вбудовані налаштування батьківського контролю. Для Опери потрібно буде вручну прописати список сайтів, відвідування яких комп’ютер заблокує. Скажемо відразу, робота це важка і малоефективна, так як адрес необхідно буде ввести тисячі.

Управління послугою «Батьківський контроль» в Google Chrome можливо через особистий профіль, пароль від якого будуть знати тільки дорослі. Налаштування цього браузера дозволяють прописати адреси надійних сайтів для білого списку, вхід на всі інші ресурси виявиться неможливим.

Як заблокувати браузер від дітей за допомогою додаткових опцій? Opera, Google Chrome і Mozila Firefox мають додаткові платні програми, які дозволяють налаштувати більш вузький фільтр потенційно-небезпечних веб-ресурсів.

 • Програма для Опери, Adult Blocker, має свій внутрішній словник, який постійно поповнюється. У ньому прописані всі небезпечні слова з пошукових запитів: наркотики, порно, зброя, азарт, насильство, форуми і чати, сайти знайомств і т.д. Програма сканує сайти за змістом і блокує ті з них, в яких знаходить небажані слова. До чорного списку додатки адреси можуть вноситься автоматично, при виявленні можливої ​​загрози, або вручну. Доступи до налаштувань фільтра програми відкривають тільки за допомогою введення пароля.
 • Плагін Nanny значно розширює функції «Батьківського контролю» в браузері Google Chrome. Він також має білі і чорні списки, але крім іншого, стежить за тривалістю перебування дитини в інтернеті. Плагін блокує навіть корисні розважальні сайти на певні проміжки часу, які відведені для виконання уроків або домашньої роботи. Доступ відкривається тільки після того, як всі завдання виконані.
 • Плагін Block site для Mozila Firefox містить різноманітні розширення і фільтри, які дають можливість створювати чорний і білий списки.

Ще один спосіб, один з найдієвіших, скористатися функцією вбудованого батьківського контролю в роутерах фірм Zyxel, TP-Link і Asus. Доступ до заборонених сайтів буде обмежений на всіх стаціонарних PC і мобільних пристроях, підключених через роутер до Wi-Fi.

Навіть в пошукових системах, таких як Yandex, Mail, Rambler і Google Chrome, можна встановити настройки обмеженого пошуку.

Як поставити блокування небажаних сайтів від дітей на телефоні

Уже в п’ятирічному віці дитина замислюється про те, коли ж йому подарують телефон. Та не простий кнопковий, тільки для дзвінків, а сенсорний смартфон, «такий як у всіх». До сьомій річниці, коли необхідно йти в перший клас, заповітне бажання у більшості все-таки виконується, адже треба ж якось підтримувати зв’язок з чадом і контролювати його.

Але з покупкою телефону батьки набувають ще одну проблему. вільний доступ до мобільного інтернету. Для забезпечення безпеки тут діє той же принцип обмежень, що і з комп’ютерами, тільки програми та додатки інші.

Ютуб: як заблокувати його на комп’ютері і телефоні від дитини

Ютуб. найпоширеніший відеохостинг, про який діти знають вже з дворічного віку. Запитайте знайомих матусь, який канал був улюбленим у їхніх дітей в 2-3 роки? Швидше за все половина з них відповість. «Містер Макс» і «Міс Кеті», ролики яких не найкорисніші та пізнавальні, але хоча б нешкідливі.

А скільки в Ютуб закачано небезпечного матеріалу? Сцени жорстокості, стрілянина з гвинтівок, шахрайство і розлучення на гроші, нецензурна лайка і лайка, перераховувати можна до нескінченності. Як же обмежити або заблокувати від дітей Ютуб на комп’ютері або телефоні?

Потрібно відкрити сам додаток, знайти «Меню», вибрати вкладку «Налаштування», перейти в «Загальні» і там вже вибрати рядок «Безпечний режим». Він дозволить обмежити доступ дитини до відео, які інші користувачі визнали неприйнятним до перегляду. Звичайно, цей фільтр далеко не ідеальний і обійти його дитина постарше зможе без праці. Найбільш крайнім способом буде тільки видалення YouTube зі всіх мобільних пристроїв і повне блокування його на комп’ютері.

Безпека дітей в інтернеті

Ми живемо в час доступної інформації. Щоб знайти відповідь на будь-яке питання, досить зайти в інтернет. Дорослі люди здатні самостійно відфільтрувати корисні веб-ресурси, гортаючи сайти з небажаною інформацією. А як захистити своїх чад? У цій статті ми розповімо про те, як поставити заборону на сайти від дітей, як заблокувати інтернет на телефоні і комп’ютері, обмежити доступ дитині на небажані сторінки і ютуб.

програми

Одні розроблені для Android, інші для iOS. Зразкові функції і характеристики цих додатків в цілому схожі, але є певна особливості.

Як заблокувати Wi-Fi від дітей

Короткий опис: Батьківський контроль з можливістю блокування Wi-Fi і BlueTooth.

Російський інтерфейс: ДаРазработчік: STALKER_2010

версія 3.1: Blockers.APK (1,41 МБ)

версія 3.0: Завантажити версія 2.2: Blockers.APK (189,79 КБ)

READ  Як змінити пароль на роутер через телефон

версія 2.1: Завантажити версія 1.1: СкачатьВерсія 1.0: [attachment = 2437325: release_Blockers [1] Blockers [1].APK (36,01 КБ)

 • 21.5.14: Вилучені старі скріншоти
 • 19.4.13: Викладені версії 3.1 і незабаром, 3.1 Fix! Залиті нові скріни.
 • 17.4.13: Серйозно оновлена ​​шапка і викладена версія 3.0 beta!
 • 10.2.13: долучення цей пункт і покращено TODO
 • 11.2.13: Додана інформація про версію Android.
 • 12.2.13: Оновлено інформацію в TODO
 • 13.2.13: Оновлено інформацію в TODO
 • 15.2.13: Виправлений вид шапки
 • 17.2.13: Оновлено інформацію в TODO і додано попередження про глюки
 • 18.2.13: Оновлено інформацію в TODO і викладена версія 2.2!
 • 19.2.13: Оновлено інформацію в TODO
 • 20.2.13: Оновлено інформацію в TODO
 • 24.2.13: Оновлено інформацію в TODO
 • 26.2.13: Оновлено інформацію в TODO

Добрий день. Як я можу захистити дитину від сусідського інтернету. Сусіди не ставлять на свій роутер Wi-Fi пароль, і моя дитина, (поки ми на роботі) постійно сидить в інтернеті. Свій Wi-Fi і інтернет в мобільному телефоні дитини ми відключили, але дитина заходить в інтернет через сусідський, тому що у них Wi-Fi без пароля.Вопрос: Можна-ли за допомогою Закону змінити захистити дитину від вай фая, або це все безнадійно? Чий з сусідів цей Wi-Fi, ми не знаємо, нам відомий тільки логін вай фая. Заздалегідь вдячний Ігор Іванов.

Я думаю Власники мережі не скажуть мені хто господар Логіна вай фая, я ж не прокурор, та й власника мережі я не впізнаю, тому що їх у нас дуже багато.

Как заблокировать взрослый контент на телефоне и планшете?

Ви можете звернутися до власників мережі і просити повідомити польователя з таким іменем про необхідність ввести пароль, так як ваша дитина до нього подлючается. Юрідічсекі не бачу сенсу з цим боротися. Це ж ваша дитина підключається. Вам важливо, щоб вони зробили пароль.

Уточнення писати потрібно тут, а не в оцінках. «А якщо власників мережі дуже багато, і вони мені я думаю не скажуть хто власник. У логін не написано, хто власник мережі. »

Вони вам і не повинні говорити, ви повинні вказати, щоб вони попередили користувача. Це в їх же інтересах і в інтересах користувача. Якщо хочете можете написати в прокуратуру, але вам навряд чи допоможуть з таким питанням. Я вам запропонувала розумний спосіб, не ясно, що заважає вам їм скористатися? Варіанти з замной телефону вам таки не пропонуємо, ви ее хочете. щоб у дитини був телефон, але в той же час не було доступу. Може у вас кафе поруч? самі подивіться назву мережі

А так, це ваша дитина і він користується, я вам вже вказала на це. СК РФ ст. 63

Батьки мають право і зобов’язані виховувати своїх детей.Родітелі несуть відповідальність за виховання і розвиток своїх дітей. Вони зобов’язані піклуватися про здоров’я, фізичний, психічний, духовний і моральний розвиток своїх дітей.

Попередня тема :: Наступна тема
Автор Повідомлення
NAP78
Списав 500 сторінок

18 Дек, Воскресенье, 23:33 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: Допоможіть заблокувати на телефоні доступ до інтернету Добрий вечір. Допоможіть, будь ласка, «чайнику» в цьому питанні.
У дитини є телефон і велике бажання виходити в інтернет без нагляду. Вдома у нас роутер з паролем, тому з цим проблем немає. Але у сусідів відкритий доступ до wi-fi. І дитя примудряється підключатися до них.
У зв’язку з цим виникає питання. Як на телефоні ВЗАГАЛІ заблокувати доступ в інтернет?
Відразу забігу вперед для тих, хто буде говорити, що дитина повинна розвиватися. Згодна, але тільки під наглядом (принаймні поки що). Вдома є планшет і коли потрібно щось по навчанню проблеми виходу в інтернет для дитини немає. Не хочеться, щоб на очі попадалася всякий бруд з глобальної мережі.
Якщо це важливо телефон Samsung GT-S7270. Повернутись до початку biman
головний по тарілочках

З нами: 07.01.2008
Повідомлення: 1274 Отримати

19 Дек, Понеділок, 1:36, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: Kaspersky Safe Kids
_
Одвічна мрія отримати що-небудь безкоштовно, доведе вас до злиднів Повернутись до початку Ingector
східний підлесник

З нами: 10.01.2011
Повідомлення: 4553

19 Дек, Понеділок, 6:48, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: вимкнути Wi-Fi і заполірувати настройки, відібрати смартфон і видати звонилку, взагалі дієвий метод Повернутись до початку NAP78
Списав 500 сторінок

19 Дек, Понеділок, 9:52, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: biman писал (а): Kaspersky Safe Kids

Ingector писал (а):
вимкнути Wi-Fi і заполірувати настройки, відібрати смартфон і видати звонилку, взагалі дієвий метод

А як я зможу вимкнути Wi-Fi сусіда? Дзвонилка була в першому класі, потім дуже захотілося фотографувати на телефон, разом з фото з’явилася і можливість виходу в інет через Wi-Fi сусіда.

Повернутись до початку valerik
Списав 500 сторінок

З нами: 16.06.2009
Повідомлення: 507
Звідки: tambov

Как заблокировать Youtube на телефоне и ограничить доступ на смартфоне Ютуб ?

19 Дек, Понеділок, 18:39, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: а може зайти до сусіда і попросити поставити пароль на модем. дешево і сердито!! Повернутись до початку

19 Дек, Понеділок, 19:30, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: valerik писал (а): а може зайти до сусіда і попросити поставити пароль на модем. дешево і сердито!!

Ех, знати б ще до якогось сусіда. вони кругом. зверху, знизу, в загальному з усіх боків. По кожній квартирі бігати не варіант.

Повернутись до початку biman
головний по тарілочках

З нами: 07.01.2008
Повідомлення: 1274 Отримати

19 Дек, Понеділок, 21:34 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: NAP78 писал (а): biman писал (а): Kaspersky Safe Kids

Це на телефон ставити?
Вам дано рішення))))
Решта Google і сайт Касперського.
_
Одвічна мрія отримати що-небудь безкоштовно, доведе вас до злиднів

Повернутись до початку NAP78
Списав 500 сторінок

19 Дек, Понеділок, 22:39 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: biman
Зараз загугли тему. Якщо правильно зрозуміла, то програма дає можливість виходу в інтернет, але повідомляє батькові про всі дії і дозволяє блокувати непотрібні сайти. Я взагалі заморочуватися не хотіла, а тупо прибрати можливість виходу в інтернет за допомогою сусідського вай фая в самому телефоні. Не знаю, чи можливо це. Повернутись до початку biman
головний по тарілочках

З нами: 07.01.2008
Повідомлення: 1274 Отримати

19 Дек, Понеділок, 22:44, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: Цитата: тупо прибрати можливість виходу в інтернет за допомогою сусідського вай фая

Цитата:
Я взагалі заморочуватися не хотіла

якщо не морочитися, то тільки Safe Kids
_
Одвічна мрія отримати що-небудь безкоштовно, доведе вас до злиднів

Повернутись до початку ivanovandr
Знавець “дза”

З нами: 03.03.2016
Повідомлення: 1902

20 Дек, Середа, 7:42, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: Ось у людей проблеми то
_
клав.
Не відкладай на завтра, то що можна відкласти сьогодні Повернутись до початку NAP78
Списав 500 сторінок

20 Дек, Середа, 10:15 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: biman
спасибі.
ivanovandr
Якщо у вас немає дітей, не зрозумієте. Якщо є, то незрозуміло, чому для Вас це не проблема. Повернутись до початку Ingector
східний підлесник

З нами: 10.01.2011
Повідомлення: 4553

20 Дек, Середа, 19:05, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: NAP78 писал (а): biman
спасибі.
ivanovandr
Якщо у вас немає дітей, не зрозумієте. Якщо є, то незрозуміло, чому для Вас це не проблема.

да відібрати нах смартфон, і нехай з дзвонилка ходить

Повернутись до початку NAP78
Списав 500 сторінок

21 Дек, Неділя, 9:35, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: Ingector
Це на самий крайній випадок, якщо по «хорошого» не вийде. Повернутись до початку Shbbq
східний підлесник

READ  Що значить інше в сховище iPhone

З нами: 05.05.2010
Повідомлення: 16521

21 Дек, Неділя, 14:17 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: NAP78 писал (а):

А як я зможу вимкнути Wi-Fi сусіда?
Мова про фай Файе дитини.

NAP78 писал (а):
Ех, знати б ще до якогось сусіда. вони кругом. зверху, знизу, в загальному з усіх боків. По кожній квартирі бігати не варіант.

Раз є доступ до фай фаю сусіда, значить, є можливість увійти в налаштування і виставити пароль (пороль).
Рано чи пізно сусід зачешется.
_
Редакція не вступає в листування з читачами.
Рукописи не повертаються і не рецензуються.

Повернутись до початку NAP78
Списав 500 сторінок

21 Дек, Неділя, 18:14, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: Shbbq писал (а): Мова про фай Файе дитини.

Якщо Ви говорите просто про кнопці включити / вимкнути, то дитя може і вкл. і викл. Якщо мова йде про щось іншому, то в цьому то і проблема, що в настройки вай фая не знаю як потрапити, та й що там робити, чесно кажучи, не уявляю.

Shbbq писал (а):
Раз є доступ до фай фаю сусіда, значить, є можливість увійти в налаштування і виставити пароль (пороль).

Можливість може і є. але як нею скористатися не маю уявлення.

Повернутись до початку Shbbq
східний підлесник

З нами: 05.05.2010
Повідомлення: 16521

21 Гру, Понеділок, 18:30, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: Значить, потрібно комп’ютерна допомога з виїздом на будинок.
_
Редакція не вступає в листування з читачами.
Рукописи не повертаються і не рецензуються. Повернутись до початку NAP78
Списав 500 сторінок

21 Дек, Неділя, 20:08, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: Shbbq
Спасибі, як варіант. Повернутись до початку biman
головний по тарілочках

З нами: 07.01.2008
Повідомлення: 1274 Отримати

21 Дек, Неділя, 23:05 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: Зовсім не варіант))) Крім доступу до сусідського вай фаю, є відкриті точки доступу в школі, поруч з кафе і.т.д. якщо ви хочете убезпечити дитину від всієї цієї порнухи в інеті, груп смерті и.т.п, то варіант вище я вам дав))) принаймні знатимете, ніж ваша дитина цікавиться і куди хотів потрапити в інтернеті і куди його не пустила програма.
имхо
_
Одвічна мрія отримати що-небудь безкоштовно, доведе вас до злиднів Повернутись до початку Shbbq
східний підлесник

З нами: 05.05.2010
Повідомлення: 16521

22 Дек, Четвер, 00:04, 2016 постiйне посилання Тема повідомлення: biman писал (а): Зовсім не варіант))) Крім доступу до сусідського вай фаю, є відкриті точки доступу в школі, поруч з кафе і т.д.

ТС про це не пише.
І дитина в такому віці не відвідує кафе, в школі, напевно, є фільтр.
_
Редакція не вступає в листування з читачами.
Рукописи не повертаються і не рецензуються.

Повернутись до початку NAP78
Списав 500 сторінок

Як заблокувати сайти від дітей

Кожен батько замислюється про те, як заблокувати від дитини небажані Сайти. Це в першу чергу здійснюється заради безпеки дітей. інтернет сповнений небажаних і навіть шкідливих матеріалів для дитини, в соціальних мережах йому можуть зустрінеться шахраї або педофіли. Зовсім не пускати його в інтернет не вийде, оскільки в мережі повно навчальних матеріалів, розваг і спілкування з друзями. Саме тому деякі батьки і шукають способи як заблокувати деякі сайти від дітей, щоб залишити їм при цьому доступ на перевірені сторінки.

Редагування файлу hosts в системній папці Windows є найпростішим способом, як заблокувати дитині непотрібні сайти. Якщо відкрити його блокнотом, маючи при цьому адміністраторські права, то ви побачите список, в якому зліва знаходяться IP, а праворуч. самі адреси. Ввівши будь-яку адресу, наприклад, Вконтакте, і поставивши навпроти його значення локалхоста (127.0.0.1), ви перекриєте доступ на зазначений сайт з цього комп’ютера.

Давно користуюся Вашою програмою, спочатку правда в пробному варіанті, потім купив програму, і не пошкодував! так що спасибі Вам, за цей інформаційний продукт!

Деякі браузери, такі як Opera і Google Chrome, мають функцію батьківського контролю в настройках, яка покаже, як заблокувати сайти для дорослих. Крім того, Chrome і Mozila Firefox підтримують установку різноманітних доповнень, що теж є варіантом, як заблокувати погані сайти від дітей. Утиліта Nanny для Chome або плагін BlockSite для Firefox містять різноманітні фільтри, які ви можете редагувати, а також білий і чорний списки, куди можна вносити небезпечні або. навпаки, бажані сторінки вручну.

Є спосіб, як заблокувати сайти від дітей навіть на телефоні або планшеті, які працюють через Wi-Fi. Найпопулярніші роутери, такі як TP-Link, Zyxel і Asus мають функцію вбудованого батьківського контролю. Налаштувавши її і створивши чорний список в настройках роутера, ви закриєте шлях до зазначених сайтів для всіх пристроїв, які будуть отримувати даний сигнал Wi-Fi.

Втім, багато дітей, особливо підлітки, починають відчувати тиск з боку батьків, якщо бачать блокування. Вони вже відчувають себе досить дорослими, і в знак протесту можуть спробувати обійти захист. Часто їм це вдається, і дитина на зло батькам отримує доступ до всього переліку заблокованих сайтів.

Набагато ефективніше буде моніторинг його активності в інтернеті. За допомогою програми Mipko Personal Monitor ви зможете:

Переглядати вхідні і вихідні повідомлення в соціальних мережах і популярних месенджерах;

Робити фотографії з веб-камери і скріншоти робочого столу;

Отримувати всю історію браузера, в тому числі і у вкладках інкогніто.

З Mipko Personal Monitor вам не доведеться шукати способи, як заблокувати від дитини небажані сайти. Дізнавшись про те, що він їх відвідує, ви зможете провести виховну бесіду, яка у багато разів ефективніше грубих блокувань, часто заважають і самим батькам.

Як обмежити інтернет на телефоні у дитини в браузері

При переході на різні сайти, браузер використовує DNS сервер. На нього передається посилання на сайт, а назад приходить IP адреса в цифровому вигляді. Якщо вибрати відповідний DNS сервер, то перехід на небажані сайти стане неможливим. Один з доступних варіантів, використання сімейного DNS сервера Яндекс (dns.yandex.ru). Його адресу можна встановити в налаштуваннях Wi-Fi мережі.

Функція «Блокування в додатку»

Така можливість дозволяє при використанні певних додатку заблокувати активацію функцій операційної системи або інших програм. Щоб застосувати таке блокування потрібно виконати такі дії:

 • Потрібно перейти в «Налаштування», далі. в розділ «Безпека».

Як встановити батьківський контроль на Android

В операційній системі Android відсутні вбудовані функції, що дають можливість комплексно здійснювати контроль за використанням дитиною гаджета. Однак тут доступні різноманітні можливості для реалізації батьківського контролю.

Що таке батьківський контроль і навіщо він потрібен

Діти від природи допитливі, вони прагнуть дізнатися якомога більше про навколишній світ. Займаючись активним пошуком нової інформації, вони можуть потрапляти на сайти, де можуть зіткнутися, наприклад, з відвертими дорослими відео або погрозами. Якщо вони потраплять під вплив зловмисників, вони зможуть потрапити в біду. Ситуацію може прояснити наступна статистика:

 • Старанні і старанні діти в два рази частіше за інших потрапляють на раніше невідомі їм сайти.
 • Більше 40% бачать сексуальні зображення, займаючись серфінгом в мережі.
 • 80% школярів мають свій аккаунт хоча б в одній соціальній мережі. Багато з них вказують реальну інформацію, за якою їх легко розшукати.
 • Не менше 40% дітей в інтернеті згодні продовжити знайомство з невідомими в реальному житті.

Батьківський контроль може бути активним чи пасивним. У першому випадку він включає в себе наступні функції:

 • Батьки отримують повну інформацію на тих сайтах, на яких побував дитина. Після перегляду, вони вирішують, чи дозволити доступ до них.
 • Організовується запит доступу до сайтів з дорослим м і тим, де пропагується насильство в будь-яких формах.
 • На відео хостингах проводиться відстеження проглядається відео контенту. Наприклад, це може знадобитися при перегляді дитиною YouTube.
 • У смартфоні може бути встановлена ​​можливість визначення місця розташування дитини в будь-який момент часу.
 • Батькам може бути корисний переглянути список контактів, списку дзвінків, спілкування в месенджерах на смартфоні дитини.
READ  Як подивитися телевізор через телефон

Пасивний контроль включає в себе такі форми:

Батьківський контроль на «Android» вбудовані функції

Операційна система Android не забезпечує повний комплекс заходів батьківського контролю. Однак окремі функції для цього тут є. Одна з них. це контроль додатків. Щоб їй скористатися, необхідно зробити наступні дії:

 • Потрібно відкрити настройки гаджета.
 • Переходять в розділ «Захист додатків». Точна назва залежить від конкретної моделі смартфона.
 • Відкривши розділ, користувач може побачити список встановлених на девайсе додатків. Праворуч від кожного з них знаходиться перемикач. Щоб активувати захист, його потрібно пересунути вправо. Це роблять для тих програм, використання яких дитиною потрібно обмежити.

Обраними додатками можна буде користуватися після введення відповідного пароля.

Як поставити на телефон батьківський контроль

Батьки відповідають за розвиток і виховання дитини. Вони турбуються про те, що діти дивляться або читають, чи відповідає це принципам правильного виховання. У сучасному світі діти рано знайомляться в можливостями інтернету. Не всі вони безпечні. Батьки зацікавлені в тому, щоб захистити дітей від непотрібної інформації.

Обмеження доступу від операторів зв’язку

Оператори зв’язку активно пропонують послуги, що дозволяють контролювати поведінку дитини. Як приклад можна привести ті, які пропонує Мегафон:

 • Визначення місця, де в даний момент знаходиться дитина. Зберігається історія переміщень до цього моменту.
 • Проводиться вибіркова блокування сайтів на прохання клієнта. Надається можливість контролювати запуск додатків, пов’язаних з доступом в інтернет. Є можливість ввести блокування за допомогою одного натискання клавіші.
 • Для контролю над дитиною важливо, щоб його телефон мав достатній рівень заряду для безперебійної роботи. Оператор перевіряє рівень заряду і посилає SMS, попереджаючи, що він занадто маленький.
 • Батьки можуть при необхідності повністю відключати дитині доступ в інтернет.

Аналогічні пакети послуг надаються іншими операторами.

Комбінуючи різні варіанти обмеження доступу дитини до телефону, можна встановити для нього такий порядок, який дозволить користуватися перевагами використання смартфона, не стикаючись з небезпечними ситуаціями. Для цього батьки можуть використовувати функціонал операційної системи, спеціалізовані додатки, відповідні послуги оператора мобільного зв’язку.

Наскільки безпечні додатки для батьківського контролю?

Оскільки більшість таких додатків відстежують фізичне місце розташування вашої дитини, життєво необхідно, щоб ці дані залишалися під захистом і ніхто, крім вас і дитини, не мав до них доступу. Всі додатки з цього списку на 100% безпечні і використовують надійні технології захисту даних, що захищають конфіденційність вашої родини.

Я сама мама і знаю, що безпека дитини завжди для вас на першому місці

Ось чому я ретельно протестувала всі ці програми, щоб переконатися, що всі вони працюють згідно обіцянкам і, що найважливіше, абсолютно безпечні для вас і ваших дітей

Бонус: Спеціальні програми для батьківського контролю

Звичайно найпопулярнішим і перевіреним додатком для батьківського контролю буде Google Family Link. Його можна використовувати не тільки для андроїдів, а й для власників iPhone. Але якщо з якоїсь причини ви не хочете користуватися Google-акаунтами, то подивіться на такі програми:

 • Батьківський контроль Kroha.
 • Батьківський контроль і GPS: Kaspersky Safe Kids.
 • Де мої діти: батьківський контроль, GPS годинник.
 • Kids security: краще ніж батьківський контроль.

Ці чотири додатки входять в Топ 5 кращих програм в рубриці «Материнство і дитинство» в Google Play, так що їм теж можна довіряти.

Наскільки просто налаштувати додатки для батьківського контролю?

Навіть найбільш просунуті додатки (типу Qustodio і Net Nanny) дуже легко встановити, налаштувати і використовувати: чудові новини для людей, які з цифровими технологіями на “ви”.

Я протестувала всі програми зі списку і переконалася, що вони швидко встановлюються і з ними легко працювати. Я також включила в список додатки, які доступні для платформи iOS, тобто їх можна встановити, не порушуючи захист смартфона iPhone вашої дитини (насправді, це дуже поширена проблема через обмеження компанії Apple).

Для чого потрібно блокувати Ютуб

Чи допоможе це може бути примушений робити дитини уроки? Цілком можливо. Але це залежить від специфіки ситуації. Можливо, втративши YouTube, дитина почне шукати інші розваги в своєму смартфоні або навіть в іншому місці. І тоді знову доведеться застосовувати заходи. Слід передбачити це.

Також не забувайте, що повністю заблокувавши YouTube на смартфоні, ви позбавляєте дитину ще й корисних відео, навчальний матеріалів, які можуть бути йому цікаві і потрібні. Але при цьому пам’ятайте, що незважаючи на жорстку цензуру сервісу, там можна зустріти не тільки розважальний і навчальний контент, але і шокуючий, який для дітей не годиться.

Відключення батьківського контролю на Android

Алгоритм дій при відключенні батьківського контролю залежить від того, якими засобами скористалися для його активації: стандартними можливостями телефону або ж іншими сервісами. У деяких випадках вимкнути (або зламати) опцію в підлеглому пристрої не вийде. треба скинути відповідні налаштування в контролюючому гаджеті.

Які функції батьківського контролю можна налаштувати на Windows 10

 • Час використання пристрою. Виставите час, дозволений користуватися PC.
 • Обмеження на вміст. Обмеження перегляду веб сторінок, здійснювати покупки онлайн, блокування ігри та програми.
 • Витрати. Тут налаштовується грошовий витрата вашого чада. Ви можете внести певну суму грошей, яку дитина зможе раціонально витратити.
 • Пошук дитини. При наявності у дитини гаджета з Windows 10, Android підключеним до інтернету, ви зможете відстежити, де він знаходиться в дану хвилину, показується ця інформація на карті.
 • Недавні дії. Включивши цю функцію, ви будете завжди в курсі, які він відвідує сторінки, викачує ігри та програми, вводить запити в пошукову систему.

Читайте статтю: як швидко дізнатися, чи є Bluetooth на вашому ноутбуці.

Програми для блокування сайтів від дітей

Подібні програми працюють за схожим принципом. Вони блокують певні сайти, не дають користуватися мессенджерами і соціальними мережами на смартфоні. Програми блокують ці опції в програмному забезпеченні і без попереднього зазначеного пароля розблокувати не вийде.

Одна з найбільш затребуваних програм для блокування сайтів. це LOCKit. програма:

 • Дозволяє блокувати за допомогою установки пароля не тільки сайти, браузери, соціальні мережі і месенджери, а й інформацію в самій пам’яті пристрою. Наприклад, відео або фотографії в галереї пристрою;
 • Чи не видаляється зі списку програм і не закінчує свою роботу, якщо дитина самостійно спробує видалити його з програмного забезпечення. Можливо це буде зробити тільки за допомогою введення пароля або графічного ключа, або повністю деінсталювати і встановивши нову систему;
 • Пропонує скористатися додатковими опціями. Наприклад, є функціонал, який обмежує обсяг трафіку на певний час або в певні години, а також збереження певних даних на мобільному гаджеті.

Варто відзначити те, що і стандартні інструменти на гаджетах часто представляють такі можливості. Тим не менше, користуватися додатком зручніше, так як робиться це в одному меню, яке інтуїтивно зрозуміло користувачеві. Працює на базах операційних систем Android і ІОС. різниці ніякої немає. Додатки, браузери, месенджери, папки тощо, до яких збираються обмежити доступ, також як і в попередньому варіанті вказуються в рядку, а потім самостійно блокуються.

Родительский контроль на Android“>

BETATECH.COM.UA 2021