Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Ноутбуки

Як зайти в BIOS на ноутбуці lenovo

Table of Contents

Вхід в BIOS на ноутбуці Lenovo: спосіб 2

Вхід в BIOS на ноутбуці Lenovo здійснюється декількома способами. на жаль, одного рішення, як потрапити в BIOS, для всіх поки не існує, але способи запуску його досить прості. Отже, переходимо до першого способу.

Найпопулярнішим рішенням є користування клавіатурою. одночасне натискання кількох кнопок ноутбука відразу після його запуску. Вимкніть свій ноутбук (з включеним даний метод не спрацює), потім натисніть кнопку включення і відразу ж один з варіантів:

 • Кнопка F2 або кнопка Del;
 • Комбінація FnF2;
 • клавіша F1

Якщо запуск БІОСа був проведений неправильно, комп’ютер завантажить ОС в звичайному режимі. В такому випадку вам доведеться знову його вимкнути і викликати BIOS заново, але вже з використанням нового методу завантаження. Щоб не грати в «угадайку» і швидше запустити BIOS, можна також подивитися в інструкцію до ноутбука Lenovo.

Трапляється і таке, що ноутбук надто швидко запускається, і користувач не встигає натиснути необхідну комбінацію. Щоб уникнути подібного, вимкніть ноутбук, затиснувши клавішу живлення на 10-15 секунд. Потім затисніть потрібну комбінацію для входу в BIOS, а потім натисніть на кнопку включення і відпустіть, при цьому продовжуючи тримати затиснутими клавіші для входу в BIOS до тих пір, поки перед вами не з’явиться потрібний екран з параметрами.

Вхід в BIOS на ноутбуці Lenovo

Напевно, немає таких користувачів PC, яким хоча б раз за весь час роботи з комп’ютером не знадобилося б зайти в BIOS. Не залишилися осторонь і ті, хто користується продукцією фірми Lenovo. У даного виробника є величезний перелік ноутбуків, і не на всіх з них можна увійти в BIOS однаково, проте налаштовувати його легко. функції скрізь однакові. Сьогодні ми спробуємо розібратися, як в ноутбуці lenovo зайти в BIOS, будь то Lenovo s9, Lenovo z50 або Lenovo b50.

Чому взагалі може виникнути потреба входу в BIOS на Lenovo? Навіть незважаючи на те, що виробники ноутбуків в кожній новій випущеної моделі намагаються мінімізувати вимоги до знань PC у користувача і дати максимально проста відповідь на питання, як налаштувати його або встановити причину неполадок, все ж іноді виникає необхідність більш тонкого регулювання параметрів. Для чого можна використовувати такий вхід:

 • Включення і відключення деяких апаратних частин ноутбука, діагностування неполадок;
 • Налаштування параметрів завантаження ОС і всього пристрою;
 • Налаштування підсистеми дисків, зокрема, режимів її роботи;
 • Налаштування безлічі інших функцій, частин або системи загалом.

Як увійти в BIOS ноутбука Lenovo: спосіб 3

Приблизно в той же час, коли була випущена нова версія BIOS під назвою UEFI, вийшла в світ нова операційна система Windows 8.1. А разом з нею і з’явився новий спосіб завантаження БІОСа. через ОС:

 • Спочатку потрібно вийти на робочий стіл. Потім викликаємо бічне меню робочого столу Windows. для цього підведіть курсор мишки до правого нижнього кута робочого столу. Виберіть пункт «Параметри». «Зміна параметрів комп’ютера»;
 • Далі зайдіть в пункт меню «Оновлення та відновлення», а потім під рядком «Особливі варіанти завантаження» натисніть на кнопку перезавантаження;
 • Після того як перезавантаження була здійснена, потрапляємо на екран з можливістю вибору дії. Натисніть на плитку «Діагностика», а потім. на «Параметри вбудованого ПО UEFI»;
 • Підтвердіть вибір кліком на клавішу «Перезавантаження». Готово, ноутбук зайшов в BIOS!

Як перейти в BIOS на ноутбуці Lenovo: спосіб 4

Якщо у вас Windows 10, тобто ще один спосіб завантаження БІОСа, схожий на попередній. Тут він здійснюється дещо інакше:

 • У меню «Пуск» тиснемо на «Параметри», вибираємо пункт «Оновлення та безпека»;
 • Відкриваємо вкладку «Відновлення» і під написом «Особливі варіанти завантаження» тиснемо на перезавантаження;
 • Пристрій перезавантажується, і ми бачимо віконце вибору дії. Після того як увійдете в потрібне меню, робіть все той же, що і в попередньому пункті при запуску БІОС на Windows1.

Якщо при використанні цього або попереднього методу ви не побачили на екрані кнопки «Параметри вбудованого ПО UEFI», це означає або те, що в даному ноутбуці стоїть застаріла версія БІОС без UEFI, або те, що ОС була інстальована на ноутбук в режимі Legacy. Тоді робота з UEFI недоступна з операційної системи. доведеться використовувати перші два методу.

Як зайти в BIOS ноутбука Lenovo: спосіб 1

Виробник техніки Lenovo створив власне ПО під назвою Lenovo One Key Recovery. це система, що включає можливість здійснення резервного копіювання даних на PC від Lenovo і їх відновлення. Для того щоб включити її, на ноут є додаткова кнопка. Novo. Вона є практично на всіх новітніх моделях ноутбуків від Lenovo і розташовується або на бічній панелі корпусу, або біля кнопки включення. Іноді, в найсучасніших моделях, присутній невеликий отвір, всередині якого стоїть мікроперемикач. В цьому випадку потрібно використовувати тонкий негострий предмет. наприклад, скріпку.

Как зайти в Bios на ноутбуке Lenovo B50-30

І незважаючи на те що прямим призначенням даної кнопки є не виклик БІОС, все ж потрапити в BIOS за допомогою неї можна:

 • Вимкніть пристрій, затиснувши клавішу живлення на 10-15 секунд;
 • Затисніть клавішу Novo на 2-3 секунди і відпустіть;
 • Ваш ноут включається і відкриває невелике меню з вибором. тисніть на сходинку з підписом «BIOS Setup».

Як увійти в BIOS: спосіб 5

Останній метод є найбільш радикальним, і може бути рекомендований лише тим користувачам, які вже мають хороший досвід в розбиранні такого пристрою. В іншому випадку ви сильно ризикуєте безповоротно пошкодити свій ноутбук Lenovo.

Суть методу така: щоб скинути всі настройки БІОСа, необхідно від’єднати на якийсь час спеціальну CMOS-батарейку, яка підключена до материнської плати пристрою. Після скоєння цього дії пристрій «подумає», що настройки можуть бути невірними і запропонує вам відкрити BIOS для їх виправлення, або ж взагалі самостійно увійде в нього.

Батарейки BIOS виглядають по-різному і практично в кожній моделі коштують кожна на своєму місці, тому доведеться покопатися, перш ніж дістатися до неї і відключити. Але в цілому порядок дій такий:

 • Вимкніть ноут, витягніть батарею;
 • Отримайте доступ до CMOS-батарейці і акуратно від’єднайте її від материнської плати;
 • Зачекайте 15-20 хвилин (це потрібно для того, щоб мікросхема CMOS знеструмила і конденсатори на материнке розрядилися);
 • Підключіть батарейку назад, зберіть ноутбук, підключіть харчування і включіть пристрій;
 • Якщо ви все зробили правильно, то побачите екран налаштувань BIOS.

Сподіваємося, що один з вищеописаних способів допоміг вам знайти відповідь на питання, як зайти в BIOS на ноутбуці Lenovo P70, G50-80, Lenovo ThinkPad T400 або T440.

Як зайти в BIOS

На різних моделях Lenovo методи входу в BIOS на ноутбуці можуть відрізнятися. Для початку спробуйте стандартний спосіб входу. при запуску персонального комп’ютера потрібно натиснути кнопку F2 на клавіатурі, іноді перед цим затиснувши клавішу Fn. Далі відбудеться виклик меню параметрів PC.

Але цей спосіб не завжди робочий. Для деяких моделей Lenovo BIOS не завантажується при натисканні F2 або FnF2. наприклад, Lenovo Legion Y520, Lenovo G70, G50-30 або G500. Якщо ви намагалися увійти в BIOS вищеописаним методом, і у вас не вийшло, така інструкція для вас:

 • На бічній грані ноутбука (там, де розташовується зазвичай гніздо зарядки) або прямо біля кнопки живлення повинна бути спеціальна маленька клавіша з вигнутою стрілкою. Вона називається Novo Button, One Key Recovery або One Key Rescue System. Вам потрібно вимкнути ноутбук і натиснути на неї.
 • Якщо ви натиснули правильну кнопку, ноутбук запуститься, а на екрані ви побачите, що ми переходимо в спеціальне меню запуску:
 • Normal Startup (звичайна завантаження);
 • BIOS Setup (параметри);
 • System Recovery (системне відновлення);
 • Boot Menu (завантажувальний меню).
 • Як ви вже, швидше за все, здогадалися, щоб зайти в BIOS на Lenovo, потрібно перейти в пункт BiosSetup. Після того як ви його виберете, ви побачите, що ноут зайшов в BIOS і можете налаштувати його на свій розсуд.

Як увійти в BIOS на комп’ютерах Lenovo?

Lenovo входить в список найбільших компаній в світі, які виробляють комп’ютери. І так як попит на продукцію даної фірми зростає, то все більш актуальними для користувачів є питання по правильній роботі і експлуатації техніки Lenovo. І для тих, хто вирішив перевстановити Windows, на самому початку процесу піднімається питання: як в Lenovo зайти в BIOS?

Для початку варто розібратися, що ж таке BIOS і з чим його їдять. Отже, BIOS на Lenovo. це спеціальна мікроскопічна програма, яка забезпечує правильне і стабільне взаємодія між усіма складовими PC і ОС і дозволяє налаштовувати його. А настройка BIOS. це стандартна настройка PC, яка допомагає системі обчислити ті функції, які повинні бути активовані, і як повинна проводитися їх завантаження. BIOS є на будь-якому комп’ютері, будь то Lenovo B560, Lenovo S21 або M5400.

На сьогоднішній день створено кілька різних версій біоса, які незначно відрізняються за зовнішнім виглядом, але що стосується функцій. тут все ідентично. Кожна з версій використовується для початкового настроювання комп’ютера і для його перевірки. У функціонал BIOS’a входить:

 • Установка дати і часу;
 • Вибір завантажувального сектора. пристрої, з якого буде встановлена ​​або завантажена операційна система;
 • Перевірка системних компонентів, що включає перевірку справності оперативної пам’яті і жорстких дисків;
 • Підключення захисту. пароля на вашому ноутбуці для захисту персональних даних.
READ  Як включити камеру на ноутбуці ASUS

Два секрету запуску BIOS

Але якщо у вас так і не вийшло запустити BIOS одним з вищеописаних способів, і на ноутбуці встановлена ​​операційна система Windows 8.1 і вище, відкриємо вам два секрету запуску.

 • Потрібно включити PC. У занедбаному комп’ютері на робочому столі тягнемо курсор мишки в нижній правий кут робочого столу (викликаємо бічне меню).
 • Нам відкривається меню, де ми вибираємо пункти «Параметри». «Оновлення та відновлення». «Відновлення».
 • Тут, в розділі «Особливі варіанти завантаження», натискаємо на кнопку «Перезавантажити зараз».
 • Далі відкриється синій екран з плитками. Відкриваємо плитку «Діагностика», натиснувши на яку ви потрапите в додаткові параметри.
 • Потрібно відкрити пункт «Параметри вбудованого ПО UEFI» і натиснути кнопку «Перезавантажити». Готово! Ви в Біосе!

Другий секрет. Багато користувачів Win 8.1 при спробі входу в BIOS припускаються помилки. Всі знають, як потрапити в BIOS. потрібно натиснути певну кнопку на клавіатурі. Для цього користувач тисне на «Завершення роботи», чекає, поки ноутбук вимкнеться, а потім тисне кнопку для входу в BIOS, але комп’ютер запускається по-старому. йде завантаження ОС.

Вся проблема в тому, що операційна система Windows 8.1 працює спочатку з функцією швидкого запуску, яка заснована на режимі сну. увійдіть в BIOS, що не відключаючи PC, а перезавантажуючи його.

Кілька корисних порад:

 • Після того як вхід в BIOS був здійснений, перейдіть до різних налаштувань параметрів системи і її завантаження в самому Біосе. Будьте дуже уважні і обережні, і краще не чіпайте то, чого не знаєте, так як є ризик зробити щось не так і зовсім втратити свій комп’ютер. А після внесення всіх змін зайдіть в розділ «Exit» ( «Вихід») і виберіть пункт «Save exit» ( «Зберегти і вийти»). Після цього ноутбук буде перезавантажений, і при новому запуску всі налаштування, які вам до цього довелося встановити, будуть вже враховані.
 • Якщо вищеописані способи входу в BIOS на ноутбуці Lenovo не працюють, спробуйте при запуску пристрою затиснути і утримувати клавішу F12 аж до запуску BIOS’a. на деяких моделях Lenovo цей спосіб працює.
 • Дуже рідко, але все ж буває. в деяких моделях працює клавіша F1 (потрібно натиснути її кілька разів, поки ноутбук включається).
 • Виробники рекомендують налаштовувати параметри PC в Біос тільки з повністю зарядженим акумулятором ноутбука, так як якщо в процесі настройки ваш ноутбук відключиться через те, що розрядився, то це, швидше за все, викличе деякі проблеми системи в подальшому.
 • Перед тим як вийти з БІОС, обов’язково зберігайте всі зміни, щоб не збилися.

Пам’ятайте, що настройка BIOS. це дуже серйозне дію, яка потребує максимального розуміння процесу і великої уважності до деталей. Ви повинні знати, що при неправильній настройці деякі компоненти системи можуть працювати некоректно, що приносить додаткові складності в експлуатації. І якщо ви сумніваєтеся в тому, що знаєте, як правильно потрібно робити. краще викликати кваліфікованих фахівців, це збереже і гроші, і час, і нерви. Сподіваємося, що дана стаття допомогла вам розібратися з тим, як зайти в BIOS.

Як увійти і налаштувати BIOS ноутбука LENOVO G500, G505 для установки Windows з флешки або диска

Розглянемо, як можна увійти в BIOS ноутбука Lenovo G500 / G505, щоб налаштувати його для установки операційної системи Windows 7 або Windows 8 з USB носія (флешки) або диска.

Включаємо ноутбук. Флешка або диск вже повинні бути встановлені в USB порт або CD / DVD привід відповідно. Щоб потрапити в BIOS ноутбука, необхідно під час завантаження часто натискати поєднання кнопок «Fn» «F2».

На нашій моделі ноутбука встановлена ​​операційна система Windows 8, тому вас може відразу в BIOS пустити, а можуть і виникнути проблеми. Проблеми зазвичай виникають, якщо робота операційної системи Windows була завершена некоректно.

Щоб зайти в BIOS в цьому випадку, потрібно дочекатися початку завантаження операційної системи. на екрані з’явиться і почне крутитися значок завантаження. Дивіться зображення нижче.

Після цього треба натиснути і утримувати кнопку включення ноутбука протягом, приблизно, 5 секунд. ноутбук вимикається.

Знову включаємо ноутбук. Починаємо часто натискати поєднання кнопок «Fn» «F2». Тепер проблема повинна зважитися.

Після того, як ми увійшли в BIOS, переходимо на вкладку «Boot» головного меню. Якщо у вас звичайна флешка, як у нас, то в першому рядку «Boot Mode» значення «UEFI» міняємо на значення «Legacy Support». Для цього натискаємо кнопку «Enter» і в контекстному вікні вибираємо потрібне значення.

Тепер вікно вкладки зміниться, з’явиться новий рядок. «Boot Priority», в якій за замовчуванням буде стояти значення «UEFI First». Нам необхідно його змінити. Для цього натискаємо на кнопку «Enter». У контекстному вікні меню вибираємо значення «Legacy First».

Далі переходимо на вкладку «Exit» головного меню BIOS. Тут, при активній (виділена білим) рядку «Exit Saving Changes», натискаємо кнопку «Enter». З’явиться контекстне вікно, питається, чи дійсно ми хочемо вийти і зберегти зміни? Натискаємо кнопку «Enter».

При завантаження системи знову починаємо швидко і часто натискати поєднання кнопок «Fn» «F2». Входимо в BIOS. Переходимо на вже знайому вкладку «Boot» головного меню.

На цій сторінці знаходимо блок рядків під назвою «Legacy». Це список пристроїв, розташованих в тому порядку, в якому комп’ютер буде до них звертатися в пошуку операційної системи для завантаження.

Оскільки ми будемо завантажувати операційну систему з флешки, нам необхідно підняти нашу флешку в списку на перший рядок. Зараз вона, як видно на зображенні вище, знаходиться на третьому рядку (USB HDD: USB DISK 2.0).

Щоб підняти її вище, перейдемо на цей рядок і скористаємося поєднанням кнопок «Fn» «F5». (Поєднання кнопок «Fn» «F6» опускає вибраний пристрій за списком).

Тепер переходимо на вкладку «Exit» головного меню BIOS і двічі натискаємо кнопку «Enter», щоб зберегти зміни. Ноутбук знову йде в перезавантаження.

Але після початку нового завантаження, ноутбук почне використовувати операційну систему, розташовану на флешці.

При використанні CD / DVD приводу для завантаження операційної системи, проводимо всі ті ж дії, тільки замість USB пристрої, в списку черговості пристроїв, на перший рядок піднімаємо пристрій, розташоване в CD / DVD приводі.

Як зайти в BIOS на ноутбуці Lenovo

Доброго дня!

Останнім часом дуже багато питань з BIOS щодо марки ноутбуків Lenovo. Справа в тому, що на ноутбуках цієї марки (на деяких моделях) досить не стандартний вхід в BIOS (через це, іноді впадають в ступор навіть ті користувачі, у яких це не перший ноутбук).

Взагалі, змінити налаштування BIOS може знадобитися по цілому ряду причин. Наприклад, якщо вам потрібно встановити Windows, для отримання інформації про диск, серійний номер ноутбука, включення / вимикання якогось пристрою (скажімо, звукової карти або функціональних кнопок).

У цій статті розгляну кілька можливих варіантів входу в BIOS на ноутбуках цієї марки. Думаю, стаття стане в нагоді всім користувачам, хто зіткнувся з цією проблемою.

Способи входу в BIOS [Lenovo]

1) Стандартні «гарячі» клавіші для входу

На переважній більшості ноутбуків цієї марки. повинна подіяти кнопка F2 або F1 (натискати потрібно відразу після включення ноутбука. Модельний ряд: ThinkPad, IdeaPad, 3000 Series, ThinkCentre, ThinkStation).

У деяких моделях. може зажадати натискання поєднання кнопок FnF2 (наприклад, в G50).

Доповнення. Зовсім уже й рідко зустрічається клавіша F12 (FnF12. Вхід в Boot Menu). для входу в BIOS (модель Lenovo b590). Рекомендую так само спробувати.

Якщо таким чином увійти не вийшло. читайте наступні рекомендації.

1) Більш детально про класичний вході в BIOS розповість ось ця стаття.

2) Спеціальна кнопка recovery «зі стрілкою»

Деякі моделі ноутбуків Lenovo оснащені спеціальними кнопками на корпусі пристрою для входу в BIOS. Йдеться, наприклад, про ці: g505, v580c, b50, b560, g50, g500, g505s, g570, g570e, g580, g700, z500, z580, Z50, B70 та інші.

Вони при включенні. можуть взагалі ніяк не реагувати на ваші натискання кнопок F2. Для входу в BIOS, в цьому випадку, потрібно використовувати спеціальну кнопку Recovery (зі стрілкою). Натискати її потрібно замість кнопки включення (тобто коли ноутбук вимкнений).

Розташовується кнопка Recovery на корпусі пристрою, поруч з кнопкою включення (на деяких моделях це кнопка перебуває збоку).

Lenovo G700. кнопка входу в налаштування пристрою (в тому числі BIOS)

Lenovo B70. кнопка для входу в BIOS поруч з входом для харчування. Натискати найзручніше олівцем або ручкою

Після того, як ви натиснете на цю кнопку “зі стрілочкою”. ноутбук включиться і ви побачите невелике сервісне меню (зазвичай складається з декількох пунктів):

 • Normal startup (нормальне завантаження);
 • BIOS Setup (настройки BIOS);
 • Boot Menu (завантажувальний меню, наприклад, щоб завантажиться з флешки без зміни черги завантаження) і ін.

Після вашого вибору BIOS Setup. ви перейдете в найзвичайніші настройки BIOS (як в інших ноутбуках) і зможете задати необхідні параметри.

Якщо у вас є блакитна кнопка ThinkVantage на корпусі пристрою. то її потрібно натиснути відразу після включення ноутбука. поки що горить вітання і показується марка виробника пристрою (див. Фото нижче).

Далі ви побачите меню з декількох пунктів, серед яких буде і вхід в BIOS. кнопка F1 (див. стрілка-1 на скрині нижче).

Модель Lenovo SL510. вхід за допомогою ThinkVoltage

4) Отвір замість кнопки recovery і ThinkVantage.

У ряду моделей ноутбуків Lenovo немає ніяких кнопок зовсім, але є невеликий отвір на бічній стороні пристрою (як правило там, де підключається харчування).

Наприклад, у ноутбука Lenovo 100 кнопки recovery (яка зі стрілочкою) немає взагалі. Є маленький отвір (поруч з отвором така ж стрілочка). Кнопка сама розташована в цьому отворі, щоб її натиснути. потрібно використовувати, наприклад, скріпку або спицю.

Lenovo 100. отвір для входу в BIOS

Виробники, видно, намагаються виключити випадкові натискання на кнопку. все таки входити в BIOS переважній більшості користувачів доводиться дуже рідко.

1) Деякі моделі ноутбуків не дозволяють увійти в BIOS якщо він працює від акумулятора. Не можу сказати, що це 100% глюк, але настройка вельми спірна. Щоб перевірити напевно. підключіть пристрій до мережі і спробуйте увійти в BIOS описаними вище способами.

READ  Як видалити акаунт з телефону Lenovo

2) У моделі Lenovo v580c іноді виникає дуже неприємний глюк: якщо ви очистили диск і встановили нову Windows. кнопки входу в BIOS у вас перестануть працювати.

Щоб знову увійти в BIOS (інструкція для досвідчених користувачів!). вимкніть ноутбук, потім вимкніть його від мережі, вийміть акумулятор. Далі зніміть кришку і дістаньте маленьку батарейку з мат. плати. Через 5-10 хвилин. зберіть пристрій.

При включенні BIOS буде завантажений автоматично для установки базових параметрів. Вам потрібно відкрити вкладку «Startup»: в пункті з налаштуванням «UEFI / Legacy boot» є три параметра (Both, UEFI Only, Legacy Only). потрібно вибрати «Both». У пункті «UEFI / Legacy Boot Priority», потрібно виставити «Legacy». Далі збережіть налаштування і перезарузіте ноутбук. Все повинно запрацювати, як годиться.

Як зайти в BIOS на ноутбуці Lenovo

Останнім часом дуже багато питань з BIOS щодо марки ноутбуків Lenovo. Справа в тому, що на ноутбуках цієї марки (на деяких моделях) досить не стандартний вхід в BIOS (через це, іноді впадають в ступор навіть ті користувачі, у яких це не перший ноутбук

Взагалі, змінити налаштування BIOS може знадобитися по цілому ряду причин. Наприклад, якщо вам потрібно встановити Windows, для отримання інформації про вінчестері, серійний номер ноутбука, включення / вимикання якогось пристрою (скажімо, звукової карти або функціональних кнопок).

У цій статті розгляну кілька можливих варіантів входу в BIOS на ноутбуках цієї марки. Думаю, стаття стане в нагоді всім користувачам, хто зіткнувся з цією проблемою

Способи входу в BIOS [Lenovo]

1) Стандартні «гарячі» клавіші для входу

На переважній більшості ноутбуків цієї марки. повинна подіяти кнопка F2 або F1 (натискати потрібно відразу після включення ноутбука. Модельний ряд: ThinkPad, IdeaPad, 3000 Series, ThinkCentre, ThinkStation).

У деяких моделях. може зажадати натискання поєднання кнопок FnF2 (наприклад, в G50).

Доповнення. Зовсім уже й рідко зустрічається клавіша F12 (FnF12. вхід в Boot Menu). для входу в BIOS (модель Lenovo b590). Рекомендую так само спробувати.

Якщо таким чином увійти не вийшло. читайте наступні рекомендації.

2) Спеціальна кнопка recovery «зі стрілкою»

Деякі моделі ноутбуків Lenovo оснащені спеціальними кнопками на корпусі пристрою для входу в BIOS. Йдеться, наприклад, про ці: g505, v580c, b50, b560, g50, g500, g505s, g570, g570e, g580, g700, z500, z580, Z50, B70 та інші.

Вони при включенні. можуть взагалі ніяк не реагувати на ваші натискання кнопок F2. Для входу в BIOS, в цьому випадку, потрібно використовувати спеціальну кнопку Recovery (зі стрілкою). Натискати її потрібно замість кнопки включення (тобто коли ноутбук вимкнений).

Розташовується кнопка Recovery на корпусі пристрою, поруч з кнопкою включення (на деяких моделях це кнопка перебуває збоку).

Lenovo G700. кнопка входу в налаштування пристрою (в тому числі BIOS)

Как зайти в BIOS после установки Windows 10

Lenovo B70. кнопка для входу в BIOS поруч з входом для харчування. Натискати найзручніше олівцем або ручкою

Після того, як ви натиснете на цю кнопку «зі стрілочкою». ноутбук включиться і ви побачите невелике сервісне меню (зазвичай складається з декількох пунктів): Normal startup (нормальне завантаження), BIOS Setup (настройки BIOS), Boot Menu (завантажувальний меню, наприклад, щоб завантажиться з флешки без зміни черги завантаження) і ін.

Після вашого вибору BIOS Setup. ви перейдете в найзвичайніші настройки BIOS (як в інших ноутбуках) і зможете задати необхідні параметри.

Как зайти в БИОС на любом ноутбуке/компьютере?

Якщо у вас є блакитна кнопка ThinkVantage на корпусі пристрою. то її потрібно натиснути відразу після включення ноутбука. поки що горить вітання і показується марка виробника пристрою (див. Фото нижче).

Далі ви побачите меню з декількох пунктів, серед яких буде і вхід в BIOS. кнопка F1 (див. Стрілка-1 на скрині нижче).

Модель Lenovo SL510. вхід за допомогою ThinkVoltage

4) Отвір замість кнопки recovery і ThinkVantage

У ряду моделей ноутбуків Lenovo немає ніяких кнопок зовсім, але є невеликий отвір на бічній стороні пристрою (як правило там, де підключається харчування).

Наприклад, у ноутбука Lenovo 100 кнопки recovery (яка зі стрілочкою) немає взагалі. Є маленький отвір (поруч з отвором така ж стрілочка). Кнопка сама розташована в цьому отворі, щоб її натиснути. потрібно використовувати, наприклад, скріпку або спицю.

Lenovo 100. отвір для входу в BIOS

Виробники, видно, намагаються виключити випадкові натискання на кнопку. все таки входити в BIOS переважній більшості користувачів доводиться дуже рідко.

1) Деякі моделі ноутбуків не дозволяють увійти в BIOS якщо він працює від акумулятора. Не можу сказати, що це 100% глюк. але настройка вельми спірна. Щоб перевірити напевно. підключіть пристрій до мережі і спробуйте увійти в BIOS описаними вище способами.

2) У моделі Lenovo v580c іноді виникає дуже неприємний глюк: якщо ви очистили диск і встановили нову Windows. кнопки входу в BIOS у вас перестануть працювати.

Щоб знову увійти в BIOS (інструкція для досвідчених користувачів!). вимкніть ноутбук, потім вимкніть його від мережі, вийміть акумулятор. Далі зніміть кришку і дістаньте маленьку батарейку з мат. плати. Через 5-10 хвилин. зберіть пристрій.

При включенні BIOS буде завантажений автоматично для установки базових параметрів. Вам потрібно відкрити вкладку «Startup»: в пункті з налаштуванням «UEFI / Legacy boot» є три параметра (Both, UEFI Only, Legacy Only). потрібно вибрати «Both». У пункті «UEFI / Legacy Boot Priority», потрібно виставити «Legacy». Далі збережіть налаштування і перезарузіте ноутбук. Все повинно запрацювати, як годиться.

Як зайти в BIOS на ноутбуці Lenovo

Доброго вам дня.

Lenovo. одна з найпопулярніших фірм виробників ноутбуків. До речі, мушу вам сказати (з особистого досвіду), ноутбуки досить непогані і надійні. І є одна особливість у деяких моделей цих ноутбуків. незвичайний вхід в BIOS (а зайти в нього дуже часто буває потрібно, наприклад, для установки Windows).

У цій порівняно невеликій статті я б хотів розглянути ці особливості входу

Вхід в BIOS на ноутбуці Lenovo (покрокова інструкція)

1) Як правило, щоб увійти в BIOS на ноутбуках Lenovo (на більшості моделей), досить при його включенні натиснути кнопку F2 (або FnF2).

Однак, деякі моделі можуть взагалі ніяк не зреагувати на ці натискання (наприклад Lenovo Z50, Lenovo G50, та й в цілому модельний ряд: g505, v580c, b50, b560, b590, g50, g500, g505s, g570, g570e, g580, g700. z500, z580 може не відгукнутися на ці клавіші)

2) У перерахованих вище моделей на бічній панелі (зазвичай поруч з кабелем живлення) є спеціальна кнопка (наприклад, модель Lenovo G50 см. Рис. 2).

зайти, bios, ноутбуці, lenovo

Щоб зайти в BIOS потрібно: вимкнути ноутбук, а потім натиснути на цю кнопку (на ній зазвичай намальована стрілка, хоча допускаю, що на деяких моделях стрілки може і не бути).

До речі, важливий момент. Не у всіх моделей ноутбуків Lenovo ця сервісна кнопка знаходиться збоку. Наприклад, на ноутбуці Lenovo G480. ця кнопка поруч із кнопкою включення ноутбука (см. Рис. 2.1).

3) Якщо все зробили правильно, то ноутбук повинен включитися і на екрані з’явитися сервісне меню з чотирма пунктами (див. Рис. 3):

Щоб увійти в BIOS. виберіть BIOS Setup (встановлення та налаштування BIOS).

4) Далі має з’явитися звичайнісіньке меню BIOS. Далі можете налаштовувати BIOS аналогічно іншим моделям ноутбуків (настройки практично ідентичні).

До речі, можливо кому то буде потрібно: на рис. 4 наведені настройки розділу BOOT ноутбука Lenovo G480 для установки на нього ОС Windows 7:

 • Boot Mode: [Legacy Support]
 • Boot Priority: [Legacy First]
 • USB Boot: [Enabled]
 • Boot Device Priority: PLDS DVD RW (це дисковод з встановленим в нього завантажувальним диском Windows 7, зверніть увагу, що він перший в цьому списку), Internal HDD

Після зміни всіх налаштувань, не забудьте їх зберегти. Для цього в розділі EXIT виберіть пункт «Save and exit» (Зберегти і вийти). Після перезавантаження ноутбука. повинна початися установка Windows 7

5) Є певні моделі ноутбуків, наприклад Lenovo b590 і v580c, де для входу в BIOS може знадобитися кнопка F12. Утримуючи цю клавішу відразу після включення ноутбука. ви можете потрапити в Quick Boot (швидке меню). де легко змінити порядок завантаження різних пристроїв (HDD, CD-Rom, USB).

6) І зовсім вже відносно рідко використовується клавіша F1. Вам вона може знадобитися, якщо використовуєте ноутбук Lenovo b590. Клавішу потрібно натиснути та утримувати після включення пристрою. Саме меню BIOS мало відрізняється від стандартного.

Виробник рекомендує перед входом в BIOS зарядити досить батарею ноутбука. Якщо в процесі настройки і установки параметрів в BIOS пристрій буде аварійно вимкнено (через брак харчування). можливо проблеми в подальшій роботі ноутбука.

зайти, bios, ноутбуці, lenovo

Чесно кажучи, не готовий прокоментувати останню рекомендацію: ніколи не відчував проблем при виключенні PC, коли перебував в настройках BIOS

Як зайти в BIOS на ноутбуці Lenovo

 • Як зайти в BIOS на ноутбуці Lenovo
 • Як відкрити BIOS на ноутбуці
 • Як зайти в BIOS ноутбука
 • – інструкція з експлуатації ноутбука Lenovo.

Натисніть F2 для входу в основне меню BIOS. Тут досвідчений користувач отримує доступ до налаштувань великої кількості параметрів різних пристроїв. На відміну від звичайних PC, в BIOS ноутбука також дозволяє:

 • як зайти в BIOS на ноутбуці lenovo
 • Як на ноутбуці завантажити BIOS
 • Як увійти в BIOS комп’ютера
 • Як увійти BIOS compaq
 • Як запустити ноутбук з диска через BIOS
 • Як увійти в BIOS на ноутбуці Compaq
 • Як увійти в BIOS в IBM
 • Як потрапити в BIOS на ноутбуці
 • Як викликати BIOS на ноутбуці
 • Як на ноутбуці викликати BIOS
 • Як вийти в BIOS на комп’ютері
 • Як включити жорсткий диск в BIOS
 • Як в BIOS включити дисковод
 • Як дізнатися пароль BIOS
 • Як зайти в налаштування BIOS
 • Як увійти в налаштування BIOS
 • Як запустити Windows через BIOS
 • Як BIOS відкрити на комп’ютері
 • Як в ноутбуці відключити клавіатуру в биосе
 • Як завантажити BIOS в ноутбуці
 • Як на Windows 7 увійти в BIOS
 • Як оновити BIOS на ноутбуці
 • Як подивитися температуру в BIOS
 • Як поміняти BIOS на ноутбуці

Як зайти в BIOS

На різних моделях Lenovo методи входу в BIOS на ноутбуці можуть відрізнятися. Для початку спробуйте стандартний спосіб входу. при запуску персонального комп’ютера потрібно натиснути кнопку F2 на клавіатурі, іноді перед цим затиснувши клавішу Fn. Далі відбудеться виклик меню параметрів PC.

READ  Як відключити fn на ноутбуці HP

Але цей спосіб не завжди робочий. Для деяких моделей Lenovo BIOS не завантажується при натисканні F2 або FnF2. наприклад, Lenovo Legion Y520, Lenovo G70, G50-30 або G500. Якщо ви намагалися увійти в BIOS вищеописаним методом, і у вас не вийшло, така інструкція для вас:

 • На бічній грані ноутбука (там, де розташовується зазвичай гніздо зарядки) або прямо біля кнопки живлення повинна бути спеціальна маленька клавіша з вигнутою стрілкою. Вона називається Novo Button, One Key Recovery або One Key Rescue System. Вам потрібно вимкнути ноутбук і натиснути на неї.
 • Якщо ви натиснули правильну кнопку, ноутбук запуститься, а на екрані ви побачите, що ми переходимо в спеціальне меню запуску:
 • Normal Startup (звичайна завантаження);
 • BIOS Setup (параметри);
 • System Recovery (системне відновлення);
 • Boot Menu (завантажувальний меню).
 • Як ви вже, швидше за все, здогадалися, щоб зайти в BIOS на Lenovo, потрібно перейти в пункт BiosSetup. Після того як ви його виберете, ви побачите, що ноут зайшов в BIOS і можете налаштувати його на свій розсуд.

Як зайти в BIOS на ноутбуці Lenovo

Звичайному користувачеві рідко потрібно заходити в BIOS, але якщо, наприклад, потрібно оновити Windows або зробити будь-які специфічні настройки, то увійти в нього доведеться. Цей процес в ноутбуках Lenovo може відрізнятися в залежності від моделі та дати випуску.

клавіша Shift

Затиснувши і утримуючи цю клавішу (неважливо, праву або ліву) і утримуючи її під час перезавантаження, можна зайти в BIOS на Windows 10. зокрема, на деяких моделях ноутбуків від Lenovo. Спосіб спрацьовує досить рідко, проте і нехтувати ним не варто. як мінімум тому, що, затиснувши Shift, не доведеться поспішати з комбінаціями клавіш.

Як увійти в BIOS на комп’ютерах Lenovo?

Lenovo входить в список найбільших компаній в світі, які виробляють комп’ютери. І так як попит на продукцію даної фірми зростає, то все більш актуальними для користувачів є питання по правильній роботі і експлуатації техніки Lenovo. І для тих, хто вирішив перевстановити Windows, на самому початку процесу піднімається питання: як в Lenovo зайти в BIOS?

Для початку варто розібратися, що ж таке BIOS і з чим його їдять. Отже, BIOS на Lenovo. це спеціальна мікроскопічна програма, яка забезпечує правильне і стабільне взаємодія між усіма складовими PC і ОС і дозволяє налаштовувати його. А настройка BIOS. це стандартна настройка PC, яка допомагає системі обчислити ті функції, які повинні бути активовані, і як повинна проводитися їх завантаження. BIOS є на будь-якому комп’ютері, будь то Lenovo B560, Lenovo S21 або M5400.

На сьогоднішній день створено кілька різних версій біоса, які незначно відрізняються за зовнішнім виглядом, але що стосується функцій. тут все ідентично. Кожна з версій використовується для початкового настроювання комп’ютера і для його перевірки. У функціонал BIOS’a входить:

 • Установка дати і часу;
 • Вибір завантажувального сектора. пристрої, з якого буде встановлена ​​або завантажена операційна система;
 • Перевірка системних компонентів, що включає перевірку справності оперативної пам’яті і жорстких дисків;
 • Підключення захисту. пароля на вашому ноутбуці для захисту персональних даних.

Параметри вбудованого ПО

Щоб увійти в BIOS на ноутбуках Lenovo під управлінням «Вісімки» або «Десятки», можна використовувати вбудовану опцію Windows:

 • Відкрити меню «Пуск» і клацнути по зображенню шестерінки в самому лівому стовпці.
 • У вікні «Параметри Windows» увійти в розділ «Оновлення та безпека».
 • Переключитися на вкладку «Відновлення».
 • У розділі «Особливі параметри завантаження» натиснути на кнопку «Перезавантажити зараз». Важливо пам’ятати: процес почнеться негайно і без додаткових запитів, а тому перед клацанням необхідно закрити відкриті документи, зберегти внесені в систему зміни і вжити інших заходів обережності.
 • В меню «Вибір дії» клікнути на кнопку «Пошук і усунення несправностей».
 • Далі. перейти послідовно в підрозділи «Додаткові параметри».
 • Ось і все. залишається клікнути на кнопку «Перезавантажити» і дочекатися, поки на екрані ноутбука Lenovo з’явиться меню BIOS.

Важливо: хоча теоретично зазначений алгоритм повинен запустити саме UEFI, на ноутбуках від Lenovo за замовчуванням для первинного завантаження виставлений саме BIOS. Крім того, навіть якщо власник виявиться в «розширеному інтерфейсі», всі свої завдання він зможе виконати в ньому, минаючи базову систему введення-виведення.

комбінації клавіш

На щастя, компанія Lenovo майже для всіх моделей своїх ноутбуків встановила єдину комбінацію клавіш: Fn F2, де Fn. особлива «функціональна» кнопка, розташована звичайно в лівому нижньому кутку.

Значно рідше для того, щоб зайти в BIOS, доводиться використовувати іншу комбінацію Fn F1 або просто натиснути клавішу Delete (Del).

В цілому порядок дій користувача зводиться до двох кроків:

 • Відкрити меню «Пуск» і, натиснувши на віртуальну кнопку харчування, вибрати один з варіантів. виключення або перезавантаження.
 • Знову включити ноутбук Lenovo або дочекатися, поки він запуститься після перезавантаження, і скористатися однією з перерахованих вище комбінацій клавіш, щоб зайти в BIOS. це не складніше, ніж розібратися в перевагах UEFI Boot.

Якщо все виконано вірно, юзер побачить перед собою меню BIOS. Тепер він може налаштувати BIOS, встановити черговість завантаження операційної системи і виконати інші необхідні маніпуляції. якщо буде потрібно, попередньо ввівши пароль.

Порада: якщо ноутбук Lenovo запускається дуже швидко або не виходить увійти в BIOS після перезавантаження, має сенс вимкнути його за допомогою фізичної кнопки, натиснувши і потримавши її кілька секунд.

Тепер, давши ноутбука Lenovo трохи «відпочити», слід знову запустити його. і не забути вчасно скористатися однією з перерахованих вище комбінацій, що дозволяють зайти в BIOS.

кнопка NOVO

Власники ноутбуків Lenovo лінійки ThinkPad, а також деяких інших моделей, можуть зайти в BIOS, не використовуючи комбінації клавіш. досить застосувати спеціальну кнопку NOVO, що розташовується поруч з кнопкою живлення або на торці пристрою.

Вимкнувши ноутбук Lenovo, слід натиснути на NOVO і потримати її кілька секунд; вибравши у вікні пункт BIOS Setup, користувач може нарешті зайти в BIOS. і продовжити роботу в базовій системі вводу-виводу.

Порада: іноді замість кнопки NOVO на корпусі пристрою знаходиться спеціальний отвір, біля якого розміщена та ж піктограма. В цьому випадку відкрити меню BIOS можна, вставивши в роз’єм спеціальну скріпку для iPhone або смартфона або звичайну канцелярську і злегка натиснувши на контакт протягом двох-трьох секунд.

Як зайти в налаштування на ноутбуці Lenovo b50-30

На цій моделі ви не зайдете в настройки BIOS за допомогою кнопок Delete, F2, F8 або F10, і тут немає кнопки біля входу харчування. Кнопка для виклику меню «Novo» розташована з правого боку біля USB порту. Для того, щоб натиснути на цю кнопку буде потрібно шпилька або гострий предмет. Після потрапите в меню «Novo Button Menu».

Способи входу в настройки BIOS на ноутбуках Lenovo

BIOS є дуже важливим компонентом комп’ютера і являє собою частину системного програмного забезпечення. З його допомогою при включенні комп‘ютера тестується і перевіряється працездатність всіх компонентів. Він дозволяє користувачеві вносити зміни в роботу окремих компонентів комп’ютера, встановлювати пріоритет завантаження, дату і час і т. Д. У цій статті розглянемо, як зайти в BIOS на ноутбуках фірми Lenovo. У різних моделях ноутбуків марки Lenovo вхід трохи відрізняється. Якщо ви вперше хочете увійти в BIOS, подивитися, як це зробити, ви зможете в інструкції до ноутбука. Ще є спосіб дізнатися, які клавіші входу використовує ваша модель. Протягом 2-3 секунд після включення ноутбука, вони відображаються на екрані в якості підказки.

Загалом, в більшості моделей Lenovo для входу в BIOS використовується клавіша F2 або комбінація FnF2. Але не всі моделі реагують на їх натискання.

Вхід в BIOS на ноутбуці Lenovo g50-30

Для того, щоб зайти в BIOS на моделі Lenovo g50 потрібно натиснути спеціальну кнопку, біля якої позначена стрілка. Ця кнопка знаходиться біля входу по харчуванню (зарядці). На вимкненому ноутбуці її потрібно натиснути і утримувати до тих пір, поки не з’явиться «Novo Button Menu».

Потім за допомогою стрілок вгору / вниз вибираємо «BIOS Setup». Таким чином, ви зможете зайти в налаштування в BIOS. Якщо щось міняєте в настройках, для збереження змін і виходу натисніть FnF10. Після з’явиться запит на збереження змін і потім натисніть Enter для їх підтвердження.

Налаштовуємо BIOS на Lenovo b50-70 для установки завантаження з флешки

Для настройки завантаження з флешки на Lenovo b50-70 встановлюємо її в USB-порт і заходимо в налаштування через комбінацію клавіш FnF2. Переходимо на вкладку Boot в розділ Boot Mode і міняємо UEFI на Legacy Support. У Boot Priority також міняємо на Legacy First. Потім виходимо і підтверджуємо збереження змін.

Після перезавантаження ноутбука знову потрібно зайти в налаштування BIOS за FnF2. Переходимо на вкладку Boot. Тут в розділі Legacy з’явилися жорсткий диск, привід і флешка. Для завантаження з флешки переносимо її на перше місце за допомогою клавіш FnF6.

Після установки операційної системи з флешки, ви зможете повернути настройки за замовчуванням (на заводські) в розділі Exit. Тут вибираємо пункт Load Default Setting.

Особливості входу в BIOS на ноутбуках з Windows 8

Розглянемо, як виконати вхід в BIOS на ноутбуці Lenovo v580c зі встановленою Windows 8. Після натискання і утримування спеціальної кнопки (зі стрілкою) біля входу по харчуванню з’являється вікно відновлення системи Windows 8. Вибираємо мову, розкладку клавіатури, потім режим «Діагностика» (відновлення комп’ютера). Після переходимо в «Додаткові параметри», потім в «Параметри вбудованого ПО UEFI і тиснемо на кнопку« Перезавантажити ». Після потрапляємо в меню BIOS.

Ще випадок, коли після установки Windows 8 на ноутбук v570 автоматично блокуються клавіші входу в BIOS F2 і F12. Також в цій моделі немає спеціальної кнопки «Novo».

Щоб їх розблокувати, потрібно зняти акумуляторну батарею, розкрутити нижню кришку і зняти на кілька хвилин батарейку. Таким чином, обнуляються настройки BIOS. Після цього, клавіші будуть розблоковані.

BETATECH.COM.UA 2021