Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як зайти в хмару iCloud з комп’ютера

Table of Contents

базові настройки

Отже, для використання iCloud Drive у вас повинна бути встановлена ​​iOS 8 на iPhone, iPad або iPod touch, а також OS X Yosemite на Mac. Отримати доступ до iCloud Drive можна навіть з браузера і за допомогою Windows, але про це пізніше. поки необхідно все підготувати. Якщо сумісні операційні системи встановлені, то зверніть увагу на стан хмарного сервісу в настройках:

Для iOS 8: Налаштування. iCloud. iCloud Drive. функція повинна бути активована. Тут же зверніть увагу на список додатків. їм відкритий доступ до iCloud Drive.

Для OS X Yosemite: Системні налаштування. iCloud. iCloud Drive. знову ж перевіряємо наявність галочки, що свідчить про те, що сервіс активований. При натисканні кнопки «Параметри» можна переглянути додатки, яким відкритий доступ до iCloud Drive.

На цьому підготовчий етап практично завершено. Одна деталь. Якщо ви після оновлення операційної системи відмовилися перейти з iCloud на iCloud Drive, то не забудьте зробити це зараз за допомогою параметрів, зазначених вище. Тепер точно все.

iCloud Drive багато в чому наслідує традицію Apple, закладеної ще в OS X. За замовчуванням тут немає звалища різних файлів, а у кожної програми є свої папки, в які воно і складує робочі документи. Однак ключова відмінність iCloud Drive від звичайного iCloud в тому, що тепер створювати папки і абсолютно будь-які типи файлів в хмарі може сам користувач. Іншими словами, тепер Apple надає нам повноцінне хмарне сховище для файлів.

Способи входу в iCloud з комп’ютера

Іноді, для того, щоб перекинути фото, знайти втрачений iPhone або зробити деякі інші дії, необхідно увійти в сервіс iCloud з комп‘ютера. Зробити це дуже просто. Існує кілька способів, які ми розглянемо нижче.

Для початку розберемо, що ж таке iCloud. По суті це хмарне сховище від компанії Apple. Кожному користувачеві iPhone абсолютно безкоштовно надається 5 Гб вільного місця. Звичайно ж це не межа і його можна розширити, заплативши за це невелику суму. Зберігання фотографій в сервісі не обмежується обсягом, але не повинно перевищувати 1000 штук, інакше найстаріші фотографії понад цю кількість будуть видалені.

Для гарантованої роботи iCloud необхідно мати ОС Windows не нижче 7 версії, в іншому обмежень практично немає.

Все дуже просто. відкриваємо сервіс iCloud.com, проходимо авторизацію і користуємося. Однак не завжди цей спосіб може задовольнити всі потреби користувача. Наприклад, автозавантаження в iCloud Drive при використанні оглядача неможлива. В цьому випадку краще всього скачати спеціальну утиліту від Apple. Використовуємо додаток для Windows

Як відкрити файл HEIC на Windows і Mac

Якщо ж ви отримали фотографію в форматі HEIC і не можете її відкрити, є кілька способів.

Після цього в «Провіднику» ви побачите мініатюри зображень, і ніяких проблем з сумісністю НЕ буде.

Як конвертувати фото.HEIC в JPG на Mac за допомогою стандартної програми Фото

У попередньому способі ми показали як конвертувати HEIC-зображення в формат JPEG, використовуючи програму iMazing.

Однак це можна зробити навіть без сторонньої програми.

1) Відкрийте Фото на своєму Mac.

2) Виберіть одне або кілька HEIC-зображень, які хотіли б конвертувати.

зайти, хмару, icloud, комп, ютера

Порада: Щоб дізнатися формат зображення, виберіть його і затисніть клавіші Command (⌘).I, щоб відкрити панель з інформацією.

3) У меню Файл → Експортувати виберіть пункт Експортувати x фото.

4) У Тип фото виберіть JPEG.

Також виберіть кращу якість, сумісний колірний профіль і повний розмір.

5) Натисніть кнопку Експорт.

6) Виберіть папку, в яку хочете зберегти готові зображення і почніть процес експорту.

Процес може зайняти деякий час в залежності від кількості і дозволу зображень, а також потужності вашого Mac.

Після цього ви побачите повідомлення про закінчення процесу.

7) Тепер можна закрити Фото і перейти до JPEG-зображень через Finder.

3) Правою кнопкою миші натисніть на одне з виділених зображень, а потім виберіть Відкрити в програмі → Перегляд.

Вхід і використання пошти iCloud з комп’ютера

Звичайно, користуватися поштою iCloud найпростіше саме з пристроїв на базі iOS. Але пошта iCloud.com вхід з комп’ютера також підтримує, і читати вхідні листи або робити розсилки ви можете безпосередньо з вікна браузера. Головне, щоб сам додаток «Mail» було активно для вашого профілю, однак про всі такі моменти ми поговоримо докладніше трохи нижче.

READ  Як подивитися скріншоти на ПК

Звичайно, користуватися поштою iCloud найпростіше саме з пристроїв на базі iOS. Але пошта iCloud.com вхід з комп’ютера також підтримує, і читати вхідні листи або робити розсилки ви можете безпосередньо з вікна браузера. Головне, щоб сам додаток «Mail» було активно для вашого профілю, однак про всі такі моменти ми поговоримо докладніше трохи нижче.

Як подивитися що в хмарі на iPhone?

З домашнього екрану iPhone або iPad, відкрийте Налаштування. Перейдіть в розділ iCloud. iCloud Drive. Увімкніть опцію «Cloud Drive», після чого поверніться на домашній екран. На домашньому екрані iPhone або iPad ви побачите новий додаток iCloud Drive.

Як увійти в обліковий запис iCloud з андроїда?

Доступ до календарів і контактів iCloud на Android

На комп’ютері відкрийте веб-браузер, перейдіть на сайт www.iCloud.com, і увійдіть в свій аккаунт. На лівій панелі натисніть іконку календаря. Далі у вас з’явиться можливість експортувати дані. Натисніть пункт «копіювати».24 травня 2019 р.

Як завантажити фото з iCloud на iPhone?

Щоб завантажити свої фотографії та відеозаписи на пристрій iOS, виберіть «Налаштування» [Ваше ім’я] iCloud «Фотографії» і виберіть «Збереження оригіналів». На комп’ютері Mac відкрийте меню «Фото», виберіть «Фото» «Налаштування», а потім виберіть “Завантажити оригінали на цей комп’ютер Mac».

Як увійти в хмару iCloud?

Перейдіть в меню Apple () «Системні налаштування» Apple ID і клацніть значок iCloud. Виконайте вхід за допомогою ідентифікатора Apple ID. Увімкніть функцію iCloud Drive. У розділі «Параметри» виберіть відповідні додатки або папки для файлів, якими необхідно управляти.

Як можна зайти в хмару?

 • Перейдіть на сайт Хмари за адресою cloud
 • Натисніть «Увійдіть в Хмара».
 • Введіть логін і пароль від поштової скриньки. Якщо ящика немає, зареєструйтесь.

Як увійти в поштову скриньку iCloud?

Пошта iCloud з комп’ютера доступна в веб-інтерфейсі на сайті https://www.iCloud.com/, досить ввести Apple ID (адреса електронної пошти), пароль і, при необхідності, код двофакторної аутентифікації, який відобразиться на одному з ваших довірених пристроїв Apple.

Як подивитися фото з iPhone на комп’ютері?

 • Підключіть iPhone, iPad або iPod touch до комп’ютера Mac кабелем USB.
 • Відкрийте програму «Фото».
 • Програма «Фотографії» відкриється екран «Імпорт», де будуть відображені всі фотографії та відео, що знаходяться на підключеному пристрої.

Як подивитися фото в iCloud на iPhone?

На iPhone, iPad або iPod touch перейдіть в розділ «Налаштування» [ваше ім’я] iCloud «Фото» і включіть «Фото iCloud». На комп’ютері Mac виберіть «Системні настройки» Apple ID. Натисніть iCloud на бічній панелі, потім виберіть «Фото».

Як дістати фото з iCloud?

Завантаження фотографій і відео з сайту iCloud.com

 • Відкрийте програму «Фото».
 • Натисніть «Вибрати» і виберіть фотографію або відео.
 • Натисніть значок «Ще» в правому нижньому кутку екрану.
 • Виберіть “Завантажити”, а потім натисніть «Завантажити» для підтвердження.

Як зайти в пошту iCloud через браузер?

Пошта iCloud з комп’ютера доступна в веб-інтерфейсі на сайті https://www.iCloud.com/, досить ввести Apple ID (адреса електронної пошти), пароль і, при необхідності, код двофакторної аутентифікації, який відобразиться на одному з ваших довірених пристроїв Apple.

Як зайти в пошту Apple з компютера?

 • Відкрийте програму «iCloud для Windows».
 • Встановіть прапорець «Пошта, Контакти, Календарі й Завдання» та натисніть кнопку «Застосувати».
 • Ваш обліковий запис програми «Пошта iCloud» відобразиться на панелі папок у лівій частині вікна Microsoft Outlook 2007-2016.

Як увійти в свій аккаунт iCloud?

Вхід в обліковий запис на iPhone, iPad або iPod touch

 • Відкрийте програму «Налаштування».
 • Натисніть «Вхід на [пристрій]».
 • Введіть ідентифікатор Apple ID і пароль.
 • Якщо буде потрібно, введіть шестизначний код, відправлений на довірена пристрій або номер телефону, і завершите процедуру входу.

Як подивитися фото в iCloud з компютера?

На комп’ютері Windows відкрийте провідник (Windows 8 або пізнішої версії) або провідник Windows (Windows 7). Клацніть «Фото iCloud» на панелі навігації. Якщо ви не бачите «Фото iCloud», натисніть «Зображення» на панелі навігації, потім двічі клацніть «Фото iCloud».

Як переглядати фото і відео в iCloud

Перейдіть на сайт iCloud.com з будь-якого комп‘ютера.

Увійдіть в iCloud використовуючи дані Apple ID. 3. Перейдіть в додаток Фото.

Як зайти в хмару iCloud з комп’ютера

Відправка документів

iCloud Drive. захищене хмара. Настільки захищене, що файл або папку в ньому не можна розшарити. Можливо, поки.

Але документи з iCloud Drive можна відкрити в іншій програмі або відправити поштою, в повідомленнях тощо.

В iOS 9 стандартне поштове додаток отримало можливість додавати вкладення з iCloud Drive. Потрібно тапнуть по тексту листа і в меню вибрати «Додати вкладення»

З’являється вікно iCloud Drive, в якому можна вибрати файли для прикріплення до листа.

Вам також може бути цікаво

З тих пір, як світ побачив різноманітні пристрої компанії Apple, користуватися ними стало дуже комфортно, особливо, якщо смартфон, планшет і інші гаджети підключені до сховища iCloud.

iCloud. це хмарний сервіс, що належить Apple, який при створенні нового облікового запису дає можливість синхронізувати різноманітну інформацію між такими пристроями як iPhone, iPod Touch, iPad і комп’ютер. Для користувача, в першу чергу, iCloud надає приголомшливе зручність взаємодії між різноманітними пристроями Apple.

READ  Де зберігаються сертифікати ЕЦП на комп'ютері

На чому він ні працює зараз, йому доступна максимально актуальна версія всіх найважливіших документів, заміток, контактів і додатків. Крім цього, створивши для свого iPhone обліковий запис в глобальному хмарному сховище і користуючись ним, користувач отримує легку можливість відновити будь-які втрачені дані, скориставшись резервної копією з iCloud.

Також користувачеві доступно створення нової пошти в i-хмарі, і така пошта гранично зручна. Відмітна особливість iСloud для iPhone. це одночасна простота і незамінність, але про все по порядку.

iCloud Drive в Windows

На комп’ютері потрібна встановлена ​​програма iCloud для Windows (завантажити можна зі спеціальної сторінки на сайті Apple). У ній потрібно встановити галочку iCloud Drive.

У провіднику з’явиться папка iCloud Drive. Ви можете її використовувати, як і звичайну папку, але всі дані в ній будуть потрапляти в хмару.

Включення медіатеки iCloud

 • На пристрої iPhone, iPad або iPod touch з ОС iOS 10.3 або більш пізньої версії виберіть «Налаштування» [Ваше ім’я] iCloud «Фотографії», а потім увімкніть медіатеку iCloud. В ОС iOS 10.2 або більш ранньої версії виберіть «Налаштування» iCloud «Фотографії».
 • На комп’ютері Mac з OS X 10.10.3 або більш пізньої версії виберіть «Системні настройки» iCloud. Клацніть «Параметри» поруч зі словом «Фото» та встановіть прапорець «Медіатека iCloud».
 • На пристрої Apple TV (4-го покоління) з tvOS 9.2 або більш пізньої виберіть «Налаштування» «Облікові записи» iCloud і перейдіть в медіатеку iCloud.
 • На комп’ютері з ОС Windows виконайте ці дії.

Коли ви вносите зміни в програмі «Фото» на пристрої iOS або на комп’ютері Mac, фотографія автоматично оновлюється на всіх пристроях. Тому під час обрізання або виправленні фотографій на iPhone ви бачите зміни, коли відкриваєте медіатеку на комп’ютері Mac. Якщо ви передумали, можна повернути початковий вигляд фотографії. Оригінали фотографій і відео зберігаються в iCloud, так що до них можна повернутися в будь-який час.

Навіть фотографії та відео, віддалені на одному пристрої, видаляються з усіх пристроїв, на яких використовується Медіатека iCloud. І якщо необхідно повернути фотографію, ви можете відновити її з альбому «Нещодавно віддалені» протягом 30 днів.

Ви можете вносити зміни на пристроях iPhone, iPad, iPod touch або комп’ютері Mac і вони автоматично відобразяться на AppleTV. Вся ваша колекція доступна на Apple TV, включаючи колекції «Спогади» та загальні альбоми.

Фотографії та відео зберігаються в iCloud в тому вигляді, якому вони були зняті. Всі зображення залишаються у вихідному дозволі і в вихідному форматі. JPEG, RAW, PNG, GIF, TIFF або MP4 (в тому числі і в спеціальних форматах, в яких можна знімати на iPhone: уповільнене або покадровое відео, відео 4K, а також Live Photos ).

Медіатека iCloud зберігає всі ваші фотографії та відеозаписи в початковій версії з високою роздільною здатністю. За допомогою пристрою можна заощадити місце за допомогою параметра «Оптимізувати сховище».

На пристрої iPhone, iPad або iPod touch:

 • Натисніть «Налаштування» [Ваше ім’я] iCloud. Якщо ви використовуєте ОС iOS 10.2 або більш ранньої версії, перейдіть в розділ «Налаштування» iCloud.
 • Натисніть значок «Фото».
 • Виберіть параметр «Оптимізувати сховище [пристрій]».
 • Відкрийте програму «Фото» та натисніть в рядку меню.
 • Натисніть «Налаштування».
 • Перейдіть на вкладку iCloud і виберіть варіант сховища.

При включенні параметра «Оптимізувати сховище» Медіатека iCloud автоматично управляє розміром медіатеки на пристрої. Вихідні фотографії та відеоролики зберігаються в iCloud, а збережені у пристрої їх зменшені копії для економії місця. Медіатека оптимізується, тільки коли не вистачає місця, першими обробляються фотографії та відеоролики, які найрідше проглядаються. При необхідності можна завантажити вихідні фотографії та відео з мережі Wi-Fi або мережі стільникового зв’язку. Параметр «Оптимізувати сховище» можна використовувати на пристроях iPhone, iPad, iPod touch і комп’ютері Mac.

Якщо параметр «Завантажити оригінали» включений, медіатека iCloud буде зберігати вихідні фотографії та відео в повному дозволі в iCloud і на пристрої.

Коли включена Медіатека iCloud, час, що витрачається на відправку фотографій і відеороликів в iCloud, залежить від розміру колекції і швидкості підключення до Інтернету. Якщо у вас велика колекція фотографій і відеороликів, на відправку може знадобитися більше часу, ніж зазвичай. Можна переглядати стан відправки і припиняти її на один день.

 • На пристрої iPhone, iPad або iPod touch виберіть «Налаштування» [Ваше ім’я] iCloud «Фотографії». В ОС iOS 10.2 або більш ранньої версії виберіть «Налаштування» iCloud «Фотографії».
 • На комп’ютері Mac відкрийте програму «Фото». У рядку меню клацніть «Фото» «Налаштування». Перейдіть на вкладку «iCloud».

iTunes Match. вся улюблена музика під рукою

Якщо у вас величезна кількість музики і немає можливості або бажання купувати її в iTunes, то такий додаток буде доречним. Воно швидко сканує з медіатеки завантажені туди пісні, і якщо знайдуться збіги, заллє музику з iTunes Store. Якщо ж ми знайдуться, то музика може бути скопійована на iPhone з комп’ютера. Максимальна кількість збережених пісень. до 25 тисяч.

Вхід на iCloud.com через мобільний Safari

Якщо відкрити iCloud.com на iPhone через Сафарі, замість вікна авторизації будуть рекомендації по налаштуванню хмари.

Так відображається iCloud в мобільному Сафарі.

Обійти цей захист просто: використовуйте сторонній браузер (наприклад, Хром) або відкрийте повну версію сайту в Сафарі. Кнопка для переходу на повну версію ховається всередині кнопки поділитися. Сайт виглядає криво на маленьких екранах, але іноді може допомогти.

READ  Як створити пару з Apple Watch

Як зайти в iCloud з комп’ютера

iCloud. хмарна система від компанії Apple, реалізована для зберігання резервних копій пристроїв, фотографій, заміток і інших файлів. При необхідності, доступ до свого облікового запису iCloud можна отримати і з будь-якого комп’ютера. Про те, яким чином це здійснюється, і піде мова в статті.

Для того, щоб зайти в свій профіль iCloud, у вас повинна бути зареєстрована обліковий запис Apple ID, яка також використовується на ваших Apple-девайсах і в програмі iTunes.

Вхід в iCloud з комп’ютера

Користувачі продукції Apple можуть бути впевнені в тому, що в яку ситуацію ні потрап, цінна інформація завжди залишиться в цілості. За це відповідає хмарне сховище iCloud, вхід в яке можна виконати з комп’ютера через будь-який зручний браузер.

iCloud. популярне хмарне сховище від Apple, яке застосовується для зберігання найрізноманітнішої інформації: фотографій з різних Apple-пристроїв, резервні копії, замітки, записи в календарі і багато чого іншого. При необхідності, частковий доступ до цієї інформації можна отримати безпосередньо у вікні браузера.

Запустіть свій браузер і перейдіть за цим посиланням на сторінку авторизації iCloud. В відобразиться вікні вам буде потрібно ввести дані від свого Apple ID. логін і пароль.

Після успішного входу на екрані відобразяться знайомі іконки додатків, які дозволяють пройти до перегляду того чи іншого типу інформації.

Серед даних іконок є наступні позиції:

 • Пошта. Веб-версія постового аккаунта мало відрізняється від версії, яку ви колись бачили в своїх гаджетах. Тут ви можете переглядати вхідну пошту, відправляти листи і виконувати інші дії.

Контакти. Розділ, який дозволяє отримати доступ до вашого списку контактів, а також, при необхідності, експортувати контакти на комп’ютер у форматі vCard, наприклад, якщо ви хочете перенести контакти на інший пристрій, наприклад, на ОС Android.

Календар. Додаток «Календар» активно використовується користувачами для планування дня, тижня і навіть місяці. Переглядайте вміст свого календаря прямо у вікні браузера.

Фото. Функція «Фото» дозволяє зберігати фотографії, зроблені на будь-який з ваших Apple-пристроїв прямо в хмарному сховищі. Всі фотографії досить оперативно синхронізуються, завдяки чому ви можете мати доступ до своїх знімків в будь-якому місці, маючи лише інтернет-підключення.

iCloud Drive. Спеціальний розділ iCloud, який відповідає за зберігання файлів, зроблених в різних додатках. Наприклад, якщо у вас є збережені текстові документи, створені в Pages, вони будуть відображатися саме тут.

Нотатки. Практично будь-який користувач продукції Apple користується додатком «Нотатки» для збереження важливих записів і замальовок. Ви ніколи не втратите свої замітки, оскільки вони надійно зберігаються в вашому профілі iCloud.

Нагадування. Нагадування дозволять вчасно згадати про важливу подію або дію, яке вам необхідно обов’язково виконати.

Pages, Numbers, Keynote. Дані програми. це пакет офісних додатків, який включає в себе текстовий редактор, інструмент для роботи з таблицями і засіб створення презентацій. В iOS 10 була реалізована функція спільної роботи, яка дозволяє працювати відразу декільком користувачам над опрацюванням проекту. Якщо з яких-небудь причин ви не можете зайнятися створенням нового або редагуванням існуючого документа зі свого Mac, iPhone або iPad, з цим завданням дозволять впоратися веб-версії популярних офісних додатків.

Мої друзі. Корисний додаток, що дозволяє відслідковувати місце розташування ваших рідних і близьких. Щоб вони відобразилися на карті, попередньо вам необхідно запустити програму для iOS «Знайти друзів».

Знайти iPhone. Apple-пристрої славляться своєю чудовою захистом від крадіжок і злому. Якщо у вас пристрої увімкнуто пароль, а також активована функція «Знайти iPhone», то, при наявності доступу до інтернету, ви зможете відслідковувати його місце розташування, включити примусове звукове повідомлення, розмістити послання на екрані і навіть виконати повне скидання, якщо надія повернути пристрій пропала.

Налаштування. В даному розділі здійснюється управління вашим аккаунтом Apple ID, а також робота з резервними копіями всіх ваших пристроїв.

Де б ви не знаходилися, якщо вам потрібно отримати доступ до особистої інформації та, при необхідності, керувати нею, то веб-версія iCloud легко дозволить здійснити це завдання.

Вхід в iCloud з комп’ютера Windows

У цій статті ми розповімо кілька способів, як зайти в хмару iCloud з комп’ютера або ноутбука на Windows, або через будь-який браузер.

Навіщо це потрібно? Наприклад, щоб перекинути файл або фото на комп’ютер. Або зайти в чужий Apple ID. З комп’ютера додати в смартфон замітки, події і нагадування в календарі або знайти втрачений iPhone.

Вхід в iCloud через сайт

Найпростіший спосіб увійти в iCloud без установки додаткового софта. відкрити сайт iCloud.com. Це можна зробити з комп’ютера, смартфона або навіть телевізора з браузером. Для входу введіть пошту і пароль від Apple ID. Тут же можна створити новий Apple ID.

Після входу сайт запропонує змінити мову і часовий пояс, поставити аватарку.

Через браузер доступні всі дані з вашого пристрою: пошта, список контактів, календар, фото, хмара iCloud Drive, замітки, нагадування, онлайн версії програм Pages, Numbers, Keynote, пошук друзів на карті або ваших пристроїв Apple. В iCloud Drive можна завантажувати і викачувати файли прямо через браузер.

BETATECH.COM.UA 2022