Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як записати розмову на Honor 20

Table of Contents

Запис розмови на смартфонах Huawei і Honor

Додаткові можливості диктофона на смартфонах Huawei і Honor

Різні версії EMUI можуть містити різні додаткові можливості в додатку для запису розмов на смартфонах Huawei і Honor.

 • Пропуск пауз. Опція дозволить пропустити паузи в промові на записи. Натисніть для активації. Повторіть рух для відключення опції.
 • Швидкість відтворення. Опція дасть можливість збільшити або зменшити швидкість відтворення звукового файлу від 0.5 до 2.0. Натисніть кілька разів по іконці для вибору потрібного варіанта.
 • Коригування звукової доріжки файлу. Натисніть на кнопку «Змінити», потім виберіть кордону доріжки за допомогою спеціальних інструментів. Після цього натисніть «Обрізати» і вирішите, що ви хочете зробити з обраним фрагментом.
 • Гучний зв’язок. Опція дозволить прослухати файл через динамік для розмов. Натисніть кнопку з символом гучного зв’язку для активації. У разі повторного натискання відтворення триватиме через основний динамік.
 • Тег при прослуховуванні. Є можливість ставити теги не тільки під час запису, але і при прослуховуванні. Натисніть на ярлик для розміщення тега.
 • Меню «Додатково». Натисніть на ярлик з 3 точками в правому верхньому куті. Відкриється додаткове меню. Доступні такі варіанти як відправити файл доступними способами через пошту або додатки, налаштувати звукову доріжку в якості сигналу, перейменувати, видалити, дізнатися відомості.
 • Підвищення якості мови. Клацніть по іконці для збільшення якості мови при записі. Для відключення повторіть дію.
 • Сортування записів. Відкрийте всі записи, натисніть на ярлик з 3 точками. Клацніть по кнопці «Сортування» і виберіть потрібний варіант.
 • Фототег.
 • Почніть запис, потім натисніть на ярлик «Фототег». Клацніть по значку фотоапарата, зробіть фото і підтвердіть збереження, натиснувши на галочку.
 • Придумайте назву і збережіть.
 • При прослуховуванні запису з фототегом смахніте екран вліво. Перед вами з’являться всі теги, зображення доступні для перегляду в повному розмірі.

Запис розмови (диктофон) на смартфонах Huawei і Honor

Вбудований додаток записи розмов на смартфонах Huawei і Honor дозволить в потрібні моменти зафіксувати інформацію. Лекція в університеті, важлива ділова зустріч, інтерв’ю. у всіх цих моментах опція буде незамінна.

Поширені запитання

Як записати розмову під час дзвінка на телефоні Huawei?

На смартфонах Huawei і Honor опція запису розмови під час дзвінка відсутня. Для запису дзвінка необхідно завантажити стороннє додаток.

Де зберігаються записи диктофона на смартфонах Huawei і Honor?

Записи диктофона можна переглянути в самому додатку «Диктофон». Для перегляду записів в пам’яті телефону запам’ятайте назву одного з файлів в додатку «Диктофон» перейдіть в додаток «Файли» на одному з основних екранів смартфона натисніть «Пам’ять телефону» у верхній частині екрану виберіть місце зберігання, яке стоїть за умовчанням скористайтеся опцією пошуку в нижній частині екрана затисніть ярлик знайденого файлу до його виділення натисніть «Ще» далі «Відкрити папку» у верхній частині екрану ви можете подивитися шлях до файлу. Найчастіше записи диктофона зберігаються в папках «Sounds» або «Recordings».

Якщо у вас залишилися питання по запису розмови на смартфонах Huawei і Honor, напишіть нам в коментарях.

Запис дзвінків через сторонні додатки

Незважаючи на те, що кожна наступна версія прошивки несе в собі масу нових функцій, після поновлення деякі смартфони працюють нестабільно. Це відбувається в разі, коли Ви пропустите підготовчий етап.

Трапляється, що на телефоні Huawei Honor 20 Pro встановлений додаток для здійснення дзвінків не має функції аудіофіксації. Це відбувається час від часу і залежить від конкретної версії прошивки. У такій ситуації обійти обмеження можна за допомогою установки сторонніх програм. Наприклад, програми Call Rec:

Після виконання зазначених дій всі виклики будуть автоматично записуватися. В кінці розмови потрібно лише погодитися чи відмовитися від збереження дзвінка.

Як включити запис дзвінків на Huawei Honor 20 Pro

Незважаючи на велику кількість додаткових функцій, сучасні смартфони продовжують використовуватися для здійснення дзвінків. І нерідко користувачам потрібно запис розмови на Huawei Honor 20 Pro. Це дозволить власникові пристрою пред’явити MP3-файл бесіди як вагомий аргумент у суперечці, а також просто для уточнення окремих деталей дзвінка.

Запис дзвінків на Huawei Honor 20 Pro можна здійснити кількома способами. Вибір конкретного варіанту залежить від версії прошивки і інших факторів, що впливають на функціонал пристрою. Рекомендується вивчити відразу всі способи фіксації розмови, щоб вибрати найбільш зручний.

Як записати розмову на Huawei Honor 20 Pro вбудованими засобами

Huawei Honor 20 Pro, як і будь-який інший смартфон на Android, має все необхідне, щоб записати дзвінок без використання допоміжних засобів. Для виконання операції знадобиться набрати номер, відповісти на вхідний дзвінок. Після цього перед власником девайса відкриється меню дзвінка.

КАК ВКЛЮЧИТЬ ЗАПИСЬ ЗВОНКОВ на Huawei и Honor с ANDROID 9

Тут потрібно натиснути кнопку «Запис» так, щоб вона виявилася виділеної. Це буде прямим свідченням того, що розмова записується. Причому не важливо, розмовляє людина через розмовний або мультимедійний динамік. У будь-якому випадку recording ведеться на рівні системи.

Слід звернути увагу, що кнопка «Recording» не завжди виводиться на головний екран меню виклику. Найчастіше її доводиться активувати через додатковий пункт «Ще». Тому рекомендується перевірити всі налаштування стандартної звонилки.

Як знайти і відтворити запис розмови

Після того, як користувачу вдасться зробити запис на Huawei Honor 20 Pro, постане питання про подальше прослуховуванні розмови. Для цього знадобиться знайти зафіксований виклик.

Якщо запис телефонних розмов проводилася вбудованими засобами Huawei Honor 20 Pro, необхідно відкрити провідник файлів і переміститися в папку «Recorder».

Наступний крок. відкриття каталогу «Call», куди автоматично потрапляє будь-який запис розмов, зроблена через стандартну звонилку.

У цій папці можна побачити список MP3-файлів, названих в довільному порядку. Іноді в якості імені використовується дата запису. Щоб відтворити зафіксований дзвінок, слід відкрити відповідний файл.

Крім того, знайти recording-файл можна і через стандартний додаток «Музика». Разом з піснями, записаними в пам’яті Huawei Honor 20 Pro, тут будуть відображатися зафіксовані дзвінки.

Якщо в аудіоплеєрі записів розмов немає, значить, в налаштуваннях програми «Музика» виставлені обмеження по довжині або розміром автоматично додаються треків. Параметри можна змінити, після чого MP3-файли записи почнуть відображатися. Крім того, для прослуховування дзвінка допускається використання будь-якого стороннього аудіоплеєра з Google Play.

Нарешті, в ситуації, коли для запису розмови на Huawei Honor 20 Pro використовувалося додаток CallRec, шукати файл дзвінка потрібно в самій програмі. Для цього відкрийте її і перейдіть в розділ «Усі», «Вхідні», «Вихідні» або «Вибрані» в залежності від типу виклику.

У разі застосування іншого ПО для фіксації дзвінка, слід уточнювати місце збереження файлів у розробника. Але найчастіше записи автоматично потрапляють в інтерфейс сторонньої програми або знаходяться в її папці, розташованій у внутрішньому сховище смартфона.

READ  Як підключити фітнес браслет Honor 5

Як включити запис дзвінків на Huawei Honor 20

Незважаючи на велику кількість додаткових функцій, сучасні смартфони продовжують використовуватися для здійснення дзвінків. І нерідко користувачам потрібно запис розмови на Huawei Honor 20. Це дозволить власникові пристрою пред’явити MP3-файл бесіди як вагомий аргумент у суперечці, а також просто для уточнення окремих деталей дзвінка.

Запис дзвінків на Huawei Honor 20 можна здійснити кількома способами. Вибір конкретного варіанту залежить від версії прошивки і інших факторів, що впливають на функціонал пристрою. Рекомендується вивчити відразу всі способи фіксації розмови, щоб вибрати найбільш зручний.

Як записати розмову на Huawei Honor 20 вбудованими засобами

Huawei Honor 20, як і будь-який інший смартфон на Android, має все необхідне, щоб записати дзвінок без використання допоміжних засобів. Для виконання операції знадобиться набрати номер, відповісти на вхідний дзвінок. Після цього перед власником девайса відкриється меню дзвінка.

Тут потрібно натиснути кнопку «Запис» так, щоб вона виявилася виділеної. Це буде прямим свідченням того, що розмова записується. Причому не важливо, розмовляє людина через розмовний або мультимедійний динамік. У будь-якому випадку recording ведеться на рівні системи.

Слід звернути увагу, що кнопка «Recording» не завжди виводиться на головний екран меню виклику. Найчастіше її доводиться активувати через додатковий пункт «Ще». Тому рекомендується перевірити всі налаштування стандартної звонилки.

Запис дзвінків через сторонні додатки

Незважаючи на те, що кожна наступна версія прошивки несе в собі масу нових функцій, після поновлення деякі смартфони працюють нестабільно. Це відбувається в разі, коли Ви пропустите підготовчий етап.

Трапляється, що на телефоні Huawei Honor 20 встановлений додаток для здійснення дзвінків не має функції аудіофіксації. Це відбувається час від часу і залежить від конкретної версії прошивки. У такій ситуації обійти обмеження можна за допомогою установки сторонніх програм. Наприклад, програми Call Rec:

Після виконання зазначених дій всі виклики будуть автоматично записуватися. В кінці розмови потрібно лише погодитися чи відмовитися від збереження дзвінка.

Як знайти і відтворити запис розмови

Після того, як користувачу вдасться зробити запис на Huawei Honor 20, постане питання про подальше прослуховуванні розмови. Для цього знадобиться знайти зафіксований виклик.

Якщо запис телефонних розмов проводилася вбудованими засобами Huawei Honor 20, необхідно відкрити провідник файлів і переміститися в папку «Recorder».

Наступний крок. відкриття каталогу «Call», куди автоматично потрапляє будь-який запис розмов, зроблена через стандартну звонилку.

У цій папці можна побачити список MP3-файлів, названих в довільному порядку. Іноді в якості імені використовується дата запису. Щоб відтворити зафіксований дзвінок, слід відкрити відповідний файл.

Крім того, знайти recording-файл можна і через стандартний додаток «Музика». Разом з піснями, записаними в пам’яті Huawei Honor 20, тут будуть відображатися зафіксовані дзвінки.

Якщо в аудіоплеєрі записів розмов немає, значить, в налаштуваннях програми «Музика» виставлені обмеження по довжині або розміром автоматично додаються треків. Параметри можна змінити, після чого MP3-файли записи почнуть відображатися. Крім того, для прослуховування дзвінка допускається використання будь-якого стороннього аудіоплеєра з Google Play.

Нарешті, в ситуації, коли для запису розмови на Huawei Honor 20 використовувалося додаток CallRec, шукати файл дзвінка потрібно в самій програмі. Для цього відкрийте її і перейдіть в розділ «Усі», «Вхідні», «Вихідні» або «Вибрані» в залежності від типу виклику.

У разі застосування іншого ПО для фіксації дзвінка, слід уточнювати місце збереження файлів у розробника. Але найчастіше записи автоматично потрапляють в інтерфейс сторонньої програми або знаходяться в її папці, розташованій у внутрішньому сховище смартфона.

Як записати телефонну розмову на Huawei і Honor?

Записати розмову на Huawei і Honor. прекрасна можливість зберегти результати телефонних переговорів, які відбувалися з іншими абонентами. Після цього можна прослуховувати зроблений файл необмежений час.

спосіб п’ятий

1) Все як завжди. завантажуємо, встановлюємо і запускаємо. Тиснемо на значок гуртка в правому верхньому куті.

Huawei/Honor записи телефонных разговоров (без root)EMUI 9/9.1/10.0/10.1

записати, розмову, honor

2) Тут необхідно переконатися в тому, що автоматична запис включена. Так само можна обрати формат і якість запису.

3) Після чого набираємо потрібний нам номер. Програма сама все буде записувати, ніяких інших дій вчиняти не треба.

4) По закінченню розмови Ви можете відшукати запис в пам’яті телефону в папці «CallRecords»

«CallX».показала себе як комфортне додаток з масою різних опцій, можливістю зберігати записи в похмуре сховище і багатьма іншими опціями.

Програма від C Mobile

Чергове гарне і звичайна програма з дуже полегшеним інтерфейсом. З його допомогою можна записувати телефонні дзвінки автоматом.

 • Завантажити і запустити додаток.
 • Після відкриття програмка повідомить про те, що записуватися дзвінки будуть автоматично.
 • Зараз можна набрати будь-якої номер, в момент розмови додаток буде записувати ваш дзвінок.

У меню можна відшукати всі записані дзвінки і впорядкувати їх. Також є функція, очисна старі записи, її можна включити за бажанням. В налаштуваннях можна вибрати місце збереження викликів.

Чи можлива автоматична запис дзвінків

Записати дзвінок автоматом можна, якщо в телефоні є інтегрована функція. Активувати її можна 2-ма методами.

Запис телефонних розмов на Huawei

Запис дзвінків є корисною функцією, і багато виробників роблять її штатної. Взявши практично будь-який сучасний телефон, можна побачити вбудовану опцію «Call Recorder». З її допомогою можна записувати телефонні розмови та прослухати їх знову в майбутньому в міру потреби. Незважаючи на популярність цієї функції, деякі виробники не додають її в свої аксесуари. Дізнаємося, чи можна записувати дзвінки на Huawei і як це зробити.

Як записати розмову через окремі програми на Honor?

ACR запис дзвінків. саме багатофункціональний додаток для запису дзвінків. Підтримує реєстрацію дзвінків в автоматичному режимі, для цього необхідно включити відповідну функцію в налаштуваннях програми. Можна поміняти папку призначення файлів і зробити інші комфортні опції. Для старту сервісу відкривайте програму і починайте звукозапис або включите автоматичний старт при виклику. У платній версії можна автоматом завантажувати файли в скупчення. Для прослуховування записаних розмов відкрийте їх в папці через провідник або всередині самого додатка.

Call Recorder. зручне додаток для запису. Має плаваючий інтерфейс, що дозволяє починати і закінчувати роботу програми конкретно з екрану розмови. Може зберігати записані дискусії на скупчення в автоматичному режимі. Для запису можна включити до програми та щоразу при старті розмови воно буде запускатися у вигляді похмурого віконця з основними функціями.

Запис дзвінків. проста програма, що не вимагає особливих зусиль. Робота робиться через додаток, в ньому ж є каталог вже записаних дзвінків. З можна прослухати, видалити, поділиться ними і зробити інші дії.

Запис дзвінків / розмов, (CallU). запис дзвінків розмов

Додаток з дуже незвичайним заголовком. «Запис дзвінків / розмов». Тим не менш, нехай це не завадить оцінити додаток гідно, тому що воно теж заслуговує на увагу.

За якістю запису програма не поступається попередньому екземпляру. Тут також передбачена автоматична запис дзвінків, збереження їх в Dropbox і Google Drive. Більш того, є додаткові «фішки». захист записів за допомогою PIN-коду і вибір контактів, дискусії з якими будуть записуватися. У «Записи дзвінків» від Appliqato така можливість теж є, але виключно в платній версії.

Як джерело аудіо був обраний Voice Call, який зараз спрацював, як слід. Ви можете зберегти файл у форматі MP3 або WAV, при цьому можна обрати якість звуку. Згідно з моїми дослідам, хвилинний WAV-файл найкращого властивості займає 5 Мбайт, п’ятихвилинний. приблизно 27 Мбайт.

Кожна сторінка опцій супроводжується інформаційною іконкою, при натисканні на яку відкривається докладна і дуже зрозуміло написана довідка. Для новачків це буде дуже корисно.

Як сховище записів, не рахуючи «хмари», можна обрати внутрішню пам’ять або карту microSD. Додаток показує загальний застосовуваний обсяг і кількість файлів, і пропонує встановити межу на займане місце і провести очистку зайвих записів. Ті записи, які відзначені як «фаворити», очищенням не зачіпаються. Також можна користуватися опцією, яка дозволить зберегти всі записи в «хмарі» при видаленні їх з телефону.

записати, розмову, honor

З мінусів. не дуже комфортна обробка запису після закінчення виклику. До кожного запису можна додати текстовий фрагмент, але щоб його побачити, спочатку потрібно «тапнуть» по запису, а пізніше клацнути по іконці додатка цього примітки.

READ  Як відключити платні послуги на телефоні

Якщо дуже чіплятися, то можна звернути увагу на інтерфейс і дизайн програми, але вважати це неупередженим мінусом я не можу при всьому бажанні. За весь час тестування додаток відмінно управлялося зі своїми зобов’язаннями.

Чому виникають проблеми в телефонних розмов на Honor

Спочатку операційна система Android не мала інтегрованої функції запису вхідних і вихідних дзвінків. Але запит на цю функцію існував, і приблизно з 6 версії Android. У функціонал даної ОС з’явилася можливість запису телефонних дзвінків. Вона проіснувала до 2019 року, коли компанія Google з причин законодавства ряду держав видалила цю можливість.

При цьому далеко не всі телефони, в тому числі Honor, мали можливість запису дзвінків з 6 по 9 версії ОС Android. У деяких країнах запис дзвінків була заборонена. І виробникам мобільних девайсів і операційних систем доводилося думати, як обійти ті чи інші обмеження.

Також ми пам’ятаємо, що телефони Honor не рахуючи ОС Android мають оболонку, відому як EMUI (Emotion UI). Це спец, який базується на функціоналі Android, призначений для користувача інтерфейс, що включає ряд комфортних і розширюють можливості телефону функцій. Серед них. один десктоп, персоналізація, голосовий асистент, розумовий управління для початківців користувачів і інші здібності.

Функціонал даних оболонок для Honorа дозволяє додавати до роботи телефону ряд комфортних опцій. У числі їх є функція запису вхідних і вихідних дзвінків.

Для перевірки, чи є у вашому Honor функція запису звуку перейдіть до переліку контактів вашого девайса. У переліку знайдіть відповідний контакт, натисніть на кнопку з 3-ма точками, і в меню опцій тапніте на «Запис».

В даному випадку при здійсненні дзвінка розмова з цим контактом буде записаний автоматом. В іншому випадку доведеться користуватися функціоналом сторонніх програм, які ми опишемо нижче.

Вбудована функція запису на Honor

Насправді багато, хто запитує, як записати свою телефонну розмову на Honor, не знають, що рішення знаходиться у них під рукою. Вбудована можливість запису дзвінків є лише на деяких моделях, і не у всіх версіях операційної системи, тому спочатку її наявність і працездатність потрібно перевірити.

 • Власнику гаджета потрібно зателефонувати або прийняти вхідний дзвінок.
 • На меню дзвінка (де розташовані кнопки «Клавіатура», «Гучний зв’язок» і т.д.) потрібно знайти кнопку «Запис».
 • На кнопку слід натиснути, щоб смартфон виділив її кольором.

Ця функція може бути передбачена в телефоні, але бути просто прихованою і кнопка «Запис» не доступною в меню смартфона. Можливо, вона знаходиться в одному з пунктів меню «Ще». Якщо телефон виділив кнопку «Запис» це означає, що в пам’яті збережеться аудіофайл розмови. При чому, не має значення, використовується звичайний режим або гучний зв’язок.

Використання сторонніх програм

Розібратися, як записати телефонну розмову на телефоні Android Honor іноді допомагають спеціальні програми. Вони автоматично активують запис при здійсненні дзвінків або включаються при необхідності. Потрібні параметри задаються в налаштуваннях кожної програми.

Більшість з них універсальні для всіх телефонів Android. Ще одна перевага. вони безкоштовні. Єдине, з чим може зіткнутися власник телефону. наявність реклами в меню програм, або покупка розширеної версії для збільшення функціоналу.

Взагалі, запис телефонної розмови без згоди всіх його учасників заборонена в більшості країн. Тому операційні системи прибирають таку функцію в нових версіях. Сторонні програми теж не завжди допомагають вирішити проблему. Одне і те ж додаток на одному телефоні буде працювати добре, а на іншому. не буде. Тому наявність і якість записів після розмов обов’язково слід перевіряти, щоб вибрати кращий варіант програмного забезпечення.

Як записати розмову на телефоні Honor

Спробуємо знайти рішення на питання, як записати розмову на Honor, адже в більшості моделей дана функція відсутня серед стандартного набору. Використовувати аудіозапис для перевірки даних на або вирішення спорів. дуже корисна опція.

Установка фірмового додатка Huawei

Якщо вбудованої функції запису на Honor немає, то, можливо, допоможе установка в смартфон фірмової утиліти.

Як записати телефонну розмову на Android Honor за допомогою HwCallRecorder:

 • В інтернеті потрібно знайти інсталяційний APK файл HwCallRecorder і завантажити його.

Увага! Спосіб працюватиме тільки, якщо власник завантажить версію рекордера, яка підходить для його моделі і версії EMUI. Відповідний варіант варто пошукати на форумах, наприклад, «4pda».

 • Після завантаження, потрібно натиснути на файл, почнеться установка, після якої може знадобитися перезавантаження смартфона.
 • Необхідно відкрити журнал викликів на телефоні і натиснути на «Налаштування».
 • У меню, повинна бути рядок «Автоматичний запис викликів», її потрібно включити.

Система передбачає можливість як записи всіх дзвінків, так і збереження тільки розмов з відомими телефону контактами.

Якщо ж немає необхідності записувати всі дзвінки, а функція потрібна лише в окремих випадках, то:

 • При виклику або наборі в меню дзвінка необхідно натиснути на «Запис».
 • Після завершення розмови, аудіодоріжка збережеться в пам’яті пристрою.

h2 4,0,0,0,0.-

Використання диктофона для запису

Один з найпростіших методів. записувати дзвінки на диктофон. Для цього власникові телефону не доведеться носити з собою додатковий диктофон, досить стандартної функції телефону. Для цього не потрібно завантажувати багато сторонніх програм, але є і недоліки:

 • Включати і зупиняти запис доведеться вручну, що забирає час і додасть в аудіо зайвої інформації;
 • в деяких версіях диктофон не працює при розмовах, або працює тільки в режимі гучного зв’язку.

Як записувати свою розмову на Honor 9 і інших моделях за допомогою диктофона:

 • У меню телефону потрібно знайти і включити програму «Диктофон».
 • У списку контактів знайти потрібний або ввести номер телефону.
 • Натиснути на «Виклик».
 • Після завершення дзвінка потрібно вимкнути запис.

Іноді виникають проблеми, що диктофон при дзвінку відразу вимикається або просто не записує розмову, тому працездатність методу необхідно перевірити. Власнику телефону потрібно включити диктофон, подзвонити кому-небудь, хто знаходиться поруч, поговорити і після перевірити, чи є запис в пам’яті смартфона. Якщо все працює, то можна використовувати метод з диктофоном, якщо ні. доведеться шукати сторонні додатки.

Особливості записи на Honor

ОС Android, а саме все її версії після 6, володіють вбудованою функцією збереження розмов. Але на чистій операционке працюють далеко не всі виробники, а кожного є своя оболонка, у випадку з Huawei. це EMUI. Тому навіть Honor 9, 9x, 10, 10i, 10x, 20, 20s і інші моделі з найновішими версіями ОС можуть не оснащуватися функцією запису або приховувати її в налаштуваннях.

Власникам доводиться шукати альтернативні методи. На щастя, вони є, для вирішення проблеми підійдуть як вбудована програма диктофона, так і сторонні додатки. Методи корисні не тільки для нових моделей, а й для класичних Honor 7a, 8, 8a, 8x, також вони використовуються і в пристроях Huawei, включаючи p20 lite і p20 pro.

Де знайти і як прослухати запис

Якщо записати свою телефонну розмову на Honor 10 вийшло, тепер треба знайти файли записи. Все залежить від способу збереження. Для того, щоб їх знайти застосовується файловий провідник:

 • Стандартна функція запису або диктофон. Такі файли автоматично зберігаються по шляху «Audio». «Recorder».
 • Сторонні додатки. У файловому провіднику потрібно знайти папку з назвою програми, де і зберігаються файли. Також деякі програми відразу після завершення розмови виводять на екран кнопку «View», натиснувши на яку, користувач відразу потрапить в потрібну папку.

Ось такі прості способи допоможуть дізнатися, як записати розмову на телефоні Honor. Важливо лише знайти варіант, який підійде для застосування на конкретній моделі смартфона і його операційній системі. Також слід вивчити законодавство своєї країни, яке стосується питань ведення та використання записів розмов.

Як записати розмову на телефоні Honor

Вбудована функція запису мобільних дзвінків. корисна функція смартфонів на Android. З її допомогою ви можете автоматично або вручну зберігати ваші телефонні розмови, а потім їх прослуховувати. Сьогодні ми крок за кроком розповімо, як це зробити на девайсах Honor системними способами і за допомогою сторонніх додатків.

Особливості записи на Honor

Починаючи з 6-го Андроїда, в системі з’явилася вбудована можливість записувати розмови. Однак девайси Honor працюють не на чистій ОС, а з використанням оболонки EMUI від бренду Huawei. Вона не передбачає інтегрований в меню викликів диктофон, тому доводиться вибирати альтернативні методи.

READ  Як включити USB на телефоні

Перераховані нижче способи записи телефонних розмов актуальні для всіх моделей Honor: 10, 9 Lite, 8 lite, pro, 7а, 8x, 7с, 6x, 7, 5 с, 8х, 6а, флагмані для геймерів «Play» і т. Д.

КАК ВКЛЮЧИТЬ ЗАПИСЬ ТЕЛЕФОННОГО РАЗГОВОРА НА ЛЮБОМ ANDROID ТЕЛЕФОНЕ

Як прослухати запис

Файли збережених розмов зберігаються, як правило, у внутрішній пам’яті телефону. Щоб їх відшукати, скористайтеся провідником. стандартним або скачаним. і відкрийте папки Audio. Recorder. Цей шлях є актуальним, якщо ви використовували системний диктофон.

Коли ви завантажили стороннє додаток і через нього записали телефонну розмову, файл слід шукати в папці програми.

Додатки для запису дзвінків

За допомогою спеціальних програм ви можете запустити на Honor запис розмов відразу після установки з’єднання з абонентом. Для цього слід налаштувати відповідні параметри в меню утиліти.

Нижче ми перерахуємо найбільш прості, зручні і популярні мобільні програми для збереження телефонних розмов. Всі вони доступні в Play Маркеті безкоштовно. Отже, в рейтинг кращих програм-диктофонів входять:

 • Запис дзвінків від Green Apple Studio. Щоб почати записувати телефонні розмови, досить задавати відповідні налаштування в меню програми. Крім цього, збережені файли бесід можна перейменовувати, пересилати, блокувати і захищати паролем.
 • Cube Call Recorder від Catalina Group. Додаток з максимально простим інтерфейсом. Можна записувати вхідні та вихідні дзвінки не тільки по телефону, але і в месенджерах. Viber, в WhatsApp, Скайпі і т.д.
 • CallRec. Перевага програми. в ній є не тільки диктофон, а й редактор файлів записів. Їх можна обрізати, накладати фільтри і додавати коментарі. Розмови зберігаються в одному з трьох форматів на вибір: WAV, AMR, MP4.
 • Auto Call Recorder. Також доступний вибір форматів і настройка якості звуку. Можна вибрати автоматичне або ручне запис. Цікава фішка. включити диктофон під час розмови можна потряхиванием телефону.

через диктофон

Найпростіший шлях. заздалегідь включити диктофон, а вже після відправляти виклик. Перевага. не потрібно завантажувати додаткове програмне забезпечення. Однак при цьому є деякі незручності: запис доводиться вручну включати і відключати, за рахунок цього в медіафайлів виявиться зайва інформація. Алгоритм дій при цьому наступний:

 • Знаходимо додаток «Диктофон» і включаємо.
 • Відкриваємо список контактів і знаходимо абонента, розмова з яким хочемо записати.
 • Натискаємо «Виклик».
 • Після закінчення розмови відключаємо диктофон.

Готово, після цього розмова буде збережений в пам’яті пристрою.

Ще ми можете перевірити, якщо на вашому смартфоні функція автоматичного запису розмов. Це робиться так:

 • У списку контактів знаходимо потрібний.
 • Натискаємо на символ трикрапки, щоб відкрити меню додаткових опцій.
 • Шукаємо пункт «Запис».

Якщо цей напис позначена в відкривається меню, активуйте її натисканням. Таким чином запис дзвінка почнеться автоматично відразу після того, як співрозмовник відповість на виклик, і відключиться після того, як один з вас покладе трубку. Якщо ж ця опція у вас не включається автоматично, доведеться скористатися стороннім софтом.

Щоб записати розмову на Honor вручну, можна скористатися вбудованим диктофонів. Автоматичний запис недоступна на оболонці від Huawei, але для цього розроблені безкоштовні додатки. Вони також підходять, якщо потім потрібно змінювати файл і додавати до нього коментарі.

Використання сторонніх додатків

Записати розмову з абонентом на смартфон Honor можна за допомогою різноманітних сторонніх додатків, які можна знайти на Play Маркет.

Додатки та посилання: Опис:
«Cube Call Recorder ACR» Одне з найпопулярніших додатків російською Play Маркет. Якщо у вас встановлений Android 9.0 і більш ранні версії, додаток буде працювати без будь-яких проблем. У випадку з Android 10 Google заблокував можливість записувати телефонні дзвінки, тому функціонал записи буде доступний в преміум версії додатка.
«Call Recorder S9» Вміє ідентифікувати номера телефону, проводити запис дзвінків за номером телефону або імені контакту на Honor. Підтримує автоматичне збереження розмов, вміє відправляти дзвінки на електронну пошту, має різні режими запису.
«RMC: Android Call Recorder» Додаток призначений для запису вихідних і вхідних дзвінків. Через низку обмежень в телефонах Android дана програма може записувати тільки з мікрофона. Тому при роботі даної програми для вашого Honor рекомендується задіяти гучномовець під час розмови, щоб отримати чіткий голос на запису. Всі розмови записуються в файл з ім’ям «RecordMyCall» на карті пам’яті.
«Call Recorder. ACR» Безкоштовна програма для запису дзвінків, одна з кращих програм такого плану. Дозволяє вести список за номерами телефонів, виконує пошук по номеру телефону і імені контакту, має функцію автоматичного видалення старих записів, захисту записів паролем і інше. Є підтримка хмарної завантаження (Pro) для електронної пошти, Google Диску, Gmail, OneDrive, WebDAV, Dropbox, FTP і WebHooks.

Спосіб зберегти телефонну розмову на Honor з EMUI 9

Якщо ви маєте телефон Honor, що працює на основі EMUI 9, тоді є спосіб, що дозволяє вашому смартфону записати будь-який телефонна розмова. Вам буде достатньо завантажити і встановити спеціальний APK-файл. Даний файл зробить доступною кнопку запису розмови телефону при здійсненні дзвінків.

  Скачайте вказаний APK-файл за цим посиланням https://f2h.io/3759lhubuy7s;

Як записати телефонну розмову на Honor

Телефони Honor. одні з найпопулярніших на вітчизняному ринку. Поєднуючи невисоку вартість і відмінні функціональні можливості, вони цінуються безліччю користувачів. Важливою перевагою телефонів на ОС «Android» є можливість записати телефонну розмову, що реалізується за допомогою функціоналу додатка «Дзвінки». Нижче розберемо, як виконати запис телефонної розмови на смартфоні Honor. А також які програми нам в цьому допоможуть.

Запис дзвінка через диктофон смартфона Honor

Досить простим способом записати телефонний дзвінок на Honor є використання диктофона. В цьому випадку вам не доведеться завантажувати додаткові програми, але вмикати або вимикати записи доведеться виконувати вручну.

Для запису дзвінка в Honor через диктофон виконайте наступне:

 • Знайдіть на вашому телефоні додаток «Диктофон» і запустіть його;
 • Тепер зробіть дзвінок зробити виклик, і ваша розмова буде автоматично збережений;

Чому виникають проблеми в телефонних розмов на Honor

Спочатку операційна система Android не мала вбудованої функції запису вхідних і вихідних дзвінків. Але запит на цю функцію існував, і приблизно з 6 версії Android. У функціонал даної ОС з’явилася можливість запису телефонних дзвінків. Вона проіснувала до 2019 року, коли корпорація Google з причин законодавства ряду країн видалила цю можливість.

При цьому далеко не всі смартфони, в тому числі Honor, мали можливість запису дзвінків з 6 по 9 версії ОС Android. У деяких країнах запис дзвінків була заборонена. І виробникам мобільних гаджетів і операційних систем доводилося думати, як обійти ті чи інші обмеження.

Також ми пам’ятаємо, що телефони Honor крім ОС Android мають оболонку, відому як EMUI (Emotion UI). Це спеціалізований, який базується на функціоналі Android, призначений для користувача інтерфейс, що включає ряд зручних і розширюють можливості телефону функцій. Серед них. один робочий стіл, персоналізація, голосовий помічник, інтелектуальне керівництво для початківців користувачів і інші можливості.

Функціонал даних оболонок для Хонор дозволяє додавати до роботи телефону ряд зручних опцій. У їх числі є опція запису вхідних і вихідних дзвінків.

Для перевірки, чи є у вашому Honor опція запису звуку перейдіть до списку контактів вашого гаджета. У списку знайдіть потрібний контакт, натисніть на кнопку з трьома крапками, і в меню опцій тапніте на «Запис».

В цьому випадку при здійсненні дзвінка розмова з цим контактом буде записаний автоматично. В іншому випадку доведеться скористатися функціоналом сторонніх програм, які ми опишемо нижче.

Вище ми розглянули, яким способом можна записати вашу телефонну розмову зі співрозмовником на Honor. А також які методи нададуть нам в цьому посильну допомогу. Якщо вбудованої можливості збереження дзвінків на вашому Honor немає, тоді рекомендуємо звернутися до функціоналу сторонніх додатків.

BETATECH.COM.UA 2021