Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як записати розмову на телефоні Honor 8

Table of Contents

Запис дзвінків через сторонні додатки

Незважаючи на те, що кожна наступна версія прошивки несе в собі масу нових функцій, після поновлення деякі смартфони працюють нестабільно. Це відбувається в разі, коли Ви пропустите підготовчий етап.

Трапляється, що на телефоні Huawei Honor 8 встановлений додаток для здійснення дзвінків не має функції аудіофіксації. Це відбувається час від часу і залежить від конкретної версії прошивки. У такій ситуації обійти обмеження можна за допомогою установки сторонніх програм. Наприклад, програми Call Rec:

Після виконання зазначених дій всі виклики будуть автоматично записуватися. В кінці розмови потрібно лише погодитися чи відмовитися від збереження дзвінка.

Як включити запис дзвінків на Huawei Honor 8

Незважаючи на велику кількість додаткових функцій, сучасні смартфони продовжують використовуватися для здійснення дзвінків. І нерідко користувачам потрібно запис розмови на Huawei Honor 8. Це дозволить власникові пристрою пред’явити MP3-файл бесіди як вагомий аргумент у суперечці, а також просто для уточнення окремих деталей дзвінка.

Запис дзвінків на Huawei Honor 8 можна здійснити кількома способами. Вибір конкретного варіанту залежить від версії прошивки і інших факторів, що впливають на функціонал пристрою. Рекомендується вивчити відразу всі способи фіксації розмови, щоб вибрати найбільш зручний.

Як записати розмову на Huawei Honor 8 вбудованими засобами

Huawei Honor 8, як і будь-який інший смартфон на Android, має все необхідне, щоб записати дзвінок без використання допоміжних засобів. Для виконання операції знадобиться набрати номер, відповісти на вхідний дзвінок. Після цього перед власником девайса відкриється меню дзвінка.

Тут потрібно натиснути кнопку «Запис» так, щоб вона виявилася виділеної. Це буде прямим свідченням того, що розмова записується. Причому не важливо, розмовляє людина через розмовний або мультимедійний динамік. У будь-якому випадку recording ведеться на рівні системи.

Слід звернути увагу, що кнопка «Recording» не завжди виводиться на головний екран меню виклику. Найчастіше її доводиться активувати через додатковий пункт «Ще». Тому рекомендується перевірити всі налаштування стандартної звонилки.

Як знайти і відтворити запис розмови

Після того, як користувачу вдасться зробити запис на Huawei Honor 8, постане питання про подальше прослуховуванні розмови. Для цього знадобиться знайти зафіксований виклик.

Якщо запис телефонних розмов проводилася вбудованими засобами Huawei Honor 8, необхідно відкрити провідник файлів і переміститися в папку «Recorder».

Наступний крок. відкриття каталогу «Call», куди автоматично потрапляє будь-який запис розмов, зроблена через стандартну звонилку.

У цій папці можна побачити список MP3-файлів, названих в довільному порядку. Іноді в якості імені використовується дата запису. Щоб відтворити зафіксований дзвінок, слід відкрити відповідний файл.

Крім того, знайти recording-файл можна і через стандартний додаток «Музика». Разом з піснями, записаними в пам’яті Huawei Honor 8, тут будуть відображатися зафіксовані дзвінки.

Якщо в аудіоплеєрі записів розмов немає, значить, в налаштуваннях програми «Музика» виставлені обмеження по довжині або розміром автоматично додаються треків. Параметри можна змінити, після чого MP3-файли записи почнуть відображатися. Крім того, для прослуховування дзвінка допускається використання будь-якого стороннього аудіоплеєра з Google Play.

Нарешті, в ситуації, коли для запису розмови на Huawei Honor 8 використовувалося додаток CallRec, шукати файл дзвінка потрібно в самій програмі. Для цього відкрийте її і перейдіть в розділ «Усі», «Вхідні», «Вихідні» або «Вибрані» в залежності від типу виклику.

У разі застосування іншого ПО для фіксації дзвінка, слід уточнювати місце збереження файлів у розробника. Але найчастіше записи автоматично потрапляють в інтерфейс сторонньої програми або знаходяться в її папці, розташованій у внутрішньому сховище смартфона.

Використання сторонніх програм

Розібратися, як записати телефонну розмову на телефоні Android Honor іноді допомагають спеціальні програми. Вони автоматично активують запис при здійсненні дзвінків або включаються при необхідності. Потрібні параметри задаються в налаштуваннях кожної програми.

Більшість з них універсальні для всіх телефонів Android. Ще одна перевага. вони безкоштовні. Єдине, з чим може зіткнутися власник телефону. наявність реклами в меню програм, або покупка розширеної версії для збільшення функціоналу.

READ  Як поповнити баланс іншого телефону

ВКЛЮЧИЛ Запись ЗВОНКОВ на АНДРОИД. ПРОСТОЙ СПОСОБ !

Взагалі, запис телефонної розмови без згоди всіх його учасників заборонена в більшості країн. Тому операційні системи прибирають таку функцію в нових версіях. Сторонні програми теж не завжди допомагають вирішити проблему. Одне і те ж додаток на одному телефоні буде працювати добре, а на іншому. не буде. Тому наявність і якість записів після розмов обов’язково слід перевіряти, щоб вибрати кращий варіант програмного забезпечення.

Вбудована функція запису на Honor

Насправді багато, хто запитує, як записати свою телефонну розмову на Honor, не знають, що рішення знаходиться у них під рукою. Вбудована можливість запису дзвінків є лише на деяких моделях, і не у всіх версіях операційної системи, тому спочатку її наявність і працездатність потрібно перевірити.

 • Власнику гаджета потрібно зателефонувати або прийняти вхідний дзвінок.
 • На меню дзвінка (де розташовані кнопки «Клавіатура», «Гучний зв’язок» і т.д.) потрібно знайти кнопку «Запис».
 • На кнопку слід натиснути, щоб смартфон виділив її кольором.

Ця функція може бути передбачена в телефоні, але бути просто прихованою і кнопка «Запис» не доступною в меню смартфона. Можливо, вона знаходиться в одному з пунктів меню «Ще». Якщо телефон виділив кнопку «Запис» це означає, що в пам’яті збережеться аудіофайл розмови. При чому, не має значення, використовується звичайний режим або гучний зв’язок.

Установка фірмового додатка Huawei

Якщо вбудованої функції запису на Honor немає, то, можливо, допоможе установка в смартфон фірмової утиліти.

Як записати телефонну розмову на Android Honor за допомогою HwCallRecorder:

 • В інтернеті потрібно знайти інсталяційний APK файл HwCallRecorder і завантажити його.

Увага! Спосіб працюватиме тільки, якщо власник завантажить версію рекордера, яка підходить для його моделі і версії EMUI. Відповідний варіант варто пошукати на форумах, наприклад, «4pda».

 • Після завантаження, потрібно натиснути на файл, почнеться установка, після якої може знадобитися перезавантаження смартфона.
 • Необхідно відкрити журнал викликів на телефоні і натиснути на «Налаштування».
 • У меню, повинна бути рядок «Автоматичний запис викликів», її потрібно включити.

Система передбачає можливість як записи всіх дзвінків, так і збереження тільки розмов з відомими телефону контактами.

Якщо ж немає необхідності записувати всі дзвінки, а функція потрібна лише в окремих випадках, то:

 • При виклику або наборі в меню дзвінка необхідно натиснути на «Запис».
 • Після завершення розмови, аудіодоріжка збережеться в пам’яті пристрою.

Запись телефонных разговоров на андроид


h2 4,0,0,0,0.-

Використання диктофона для запису

Один з найпростіших методів. записувати дзвінки на диктофон. Для цього власникові телефону не доведеться носити з собою додатковий диктофон, досить стандартної функції телефону. Для цього не потрібно завантажувати багато сторонніх програм, але є і недоліки:

 • Включати і зупиняти запис доведеться вручну, що забирає час і додасть в аудіо зайвої інформації;
 • в деяких версіях диктофон не працює при розмовах, або працює тільки в режимі гучного зв’язку.

Як записувати свою розмову на Honor 9 і інших моделях за допомогою диктофона:

 • У меню телефону потрібно знайти і включити програму «Диктофон».
 • У списку контактів знайти потрібний або ввести номер телефону.
 • Натиснути на «Виклик».
 • Після завершення дзвінка потрібно вимкнути запис.

Іноді виникають проблеми, що диктофон при дзвінку відразу вимикається або просто не записує розмову, тому працездатність методу необхідно перевірити. Власнику телефону потрібно включити диктофон, подзвонити кому-небудь, хто знаходиться поруч, поговорити і після перевірити, чи є запис в пам’яті смартфона. Якщо все працює, то можна використовувати метод з диктофоном, якщо ні. доведеться шукати сторонні додатки.

Особливості записи на Honor

ОС Android, а саме все її версії після 6, володіють вбудованою функцією збереження розмов. Але на чистій операционке працюють далеко не всі виробники, а кожного є своя оболонка, у випадку з Huawei. це EMUI. Тому навіть Honor 9, 9x, 10, 10i, 10x, 20, 20s і інші моделі з найновішими версіями ОС можуть не оснащуватися функцією запису або приховувати її в налаштуваннях.

Власникам доводиться шукати альтернативні методи. На щастя, вони є, для вирішення проблеми підійдуть як вбудована програма диктофона, так і сторонні додатки. Методи корисні не тільки для нових моделей, а й для класичних Honor 7a, 8, 8a, 8x, також вони використовуються і в пристроях Huawei, включаючи p20 lite і p20 pro.

Як записати розмову на телефоні Honor

Спробуємо знайти рішення на питання, як записати розмову на Honor, адже в більшості моделей дана функція відсутня серед стандартного набору. Використовувати аудіозапис для перевірки даних на або вирішення спорів. дуже корисна опція.

READ  Як встановити пароль на телефон Honor

Де знайти і як прослухати запис

Якщо записати свою телефонну розмову на Honor 10 вийшло, тепер треба знайти файли записи. Все залежить від способу збереження. Для того, щоб їх знайти застосовується файловий провідник:

 • Стандартна функція запису або диктофон. Такі файли автоматично зберігаються по шляху «Audio». «Recorder».
 • Сторонні додатки. У файловому провіднику потрібно знайти папку з назвою програми, де і зберігаються файли. Також деякі програми відразу після завершення розмови виводять на екран кнопку «View», натиснувши на яку, користувач відразу потрапить в потрібну папку.

Ось такі прості способи допоможуть дізнатися, як записати розмову на телефоні Honor. Важливо лише знайти варіант, який підійде для застосування на конкретній моделі смартфона і його операційній системі. Також слід вивчити законодавство своєї країни, яке стосується питань ведення та використання записів розмов.

записати, розмову, телефон, honor

Як записати телефонну розмову на Huawei / Honor під час дзвінка

У кожного користувача смартфона періодично виникає бажання включити запис розмови. Так як Honor працює під власною оболонкою на базі Android, то не у всіх моделях є можливість автовключення диктофона. Дослідивши простори інтернету і тематичні форуми можна знайти спеціальні теми, що розповідають про те, як записати розмову на Huawei і Honor. Далі розглянемо можливі способи.

Як записати розмову в телефоні під час дзвінка на Huawei / Honor

Практично на всіх моделях телефонів, що працюють під управлінням Android можна налаштувати диктофон на автоматичне включення. Як налаштувати запис телефонного дзвінка:

 • відкриваємо головне «Меню», переходимо у вкладку «Контакти»;
 • вибираємо потрібного абонента, відкриваємо повні відомості;
 • переходимо. «Ще», активуємо «Диктофон».

Тепер при здійсненні дзвінка весь розмова буде записуватися і зберігатися в пам’ять пристрою. Також функція доступна під час виклику, при натисканні кнопки із зображенням рекордера або червоною точки.

Як записати розмову на Honor за допомогою програм і додатків

 • із запропонованого списку вибираємо «CallX»;
 • викачуємо, відкриваємо;
 • погоджуємося з усіма пунктами безпеки. тиснемо «Продовжити»;
 • дозволяємо програмі здійснювати запитувані дії;
 • відкриваємо інтерфейс, вибираємо контакти, розмова з якими буде автоматично записуватися при здійсненні дзвінка.

В налаштуваннях є можливість автоматичної відправки розмови на віртуальне хмара, що дозволяє зберегти всі записи під рукою. До числа популярних також відноситься Green Apple Studio, за запитом в Маркеті знаходиться на 5 місці за популярністю. Софтом скористалися вже понад 10 млн осіб. Високі оцінки роботи, хоча зустрічаються також незначні похибки. Перевірена Програма не занесе вірус в гаджет. Інтерфейс простий, досить відкрити, дати згоду на управління необхідними опціями. Зберігати готове аудіо можна на будь-який вид віртуального сховища або перекинути відразу на комп’ютер, якщо встановлено DropBox.

Як записати телефонну розмову на Honor і Huawei: робочі способи

На практиці існує кілька способів, як записати телефонну розмову на Honor. Для цього можна використовувати диктофон, вбудований в телефон або спеціальні додатки. Нижче розглянемо кожен із способів, а також розберемо інші важливі моменти, а саме де зберігаються дані, що цікавлять, і як прослухати телефонний діалог з співрозмовником.

За допомогою сторонніх додатків

Універсальний варіант. записати спілкування по телефону на Honor або Huawei за допомогою спеціальних програм. Сьогодні вибір додатків досить широкий, щоб зафіксувати розмову з іншою людиною. Перевага таких програм полягає в автоматичній фіксації діалогу і додатковому функціоналі.

Перед тим як зробити запис телефонної розмови, не потрібно нічого натискати. Система сама визначає момент початку і завершення спілкування, після чого зберігає дані в спеціальній папці. Крім того, власник смартфона може внести додаткові налаштування.

Нижче розглянемо кілька популярних програм, доступних для скачування в Play Маркеті. Всі вони безкоштовні, але в деяких за додаткову плату розширюється фукнціонал. Але відразу зазначимо, що якість запису в різних додатках може відрізнятися. При виборі підходящої програми варто спробувати кілька варіантів, а вже після робити остаточний вибір.

 • Cube ACR. технічно просунуте ПО, що дозволяє робити запис VoIP і телефонних розмов. Користувачі можуть записати спілкування на Honor, Huawei і ряді інших пристроїв. Судячи з коментарів користувачів, Cube ACR видає відмінну якість звуку співрозмовника, чого не завжди вдається домогтися в такому ПО. Програма має простий інтерфейс, трохи реклами. Є можливість писати переговори в Скайпі, Viber і інших сервісах.
 • Auto Call Recorder від SMSRobot LTD. Це ще одна просунута програма. Вона оптимізована під Samsung, але може використовуватися і на інших пристроях, наприклад, Honor. Передбачено фільтр записи телефонних переговорів, є можливість передачі збережених даних іншим користувачам. Можна синхронізувати виклики в хмарі. З додаткових функцій. пошук, блокування записаних розмов і інше.
 • Запис дзвінків від Appliqato. Додаток, що дозволяє записати телефонну розмову на Honor або Huawei, а після цього прослуховувати його на пристрої, видаляти, зберігати або передавати іншим користувачам. Є інтеграція з Google Драйв. Передбачено три налаштування для автоматичного запису. ігнорувати все, записувати все або ігнорувати певні контакти.
 • Auto Call Recorder. ще один продукт SMSRobot LTD. Додаток дозволяє вирішити питання автоматичної фіксації телефонного діалогу на Honor, Huawei або з інших пристроях. Є можливість зміни формату збережених файлів, передбачена функція автовідповідача, можна вибирати абонентів для записування телефонного діалогу і т. Д.
READ  Як повернути звук на телефоні

В усіх випадках не потрібно думати, як включити запис розмови на Honor або іншому пристрої. Інформація фіксується в автоматичному режимі, що створює додаткову зручність при користуванні смартфоном.

Як записати телефонну розмову на Honor

Можливість записати розмову на Huawei або Honor дуже зручна для власників смартфонів. Людина може зафіксувати діалог, щоб згодом прослухати його ще раз і не випустити з нього нічого важливого. Нижче ми розглянемо, як зафіксувати дані, що цікавлять за допомогою вбудованих можливостей смартфона, а також додаткових програм.

За допомогою диктофона

На всіх пристроях з ОС Android від 6-й і вище з’явилася можливість фіксування телефонної розмови за допомогою вбудованих методів. Але Honor працює не на чистій ОС, а із застосуванням оболонки EMUI від Huawei. Тут не передбачено вбудованого в визовное меню диктофона. З цієї причини доводиться використовувати додаткові методи.

Існують обхідні шляхи, як записати розмову в телефоні під час дзвінка на Huawei або Honor. Нижче наведемо варіанти, актуальні практично для всієї лінійки цих апаратів. Зокрема, інструкція актуальна для смартфонів серії 20, 10, 9 lite, 7а, 8x, 7с і інших.

Найбільш просте рішення. відразу активувати диктофон, щоб записати розмову на телефоні Honor. Лише після цього можна набрати номер телефону і спілкуватися з іншим користувачем. Плюс методу в тому, що не потрібно качати додаткові програми, адже диктофон вже вбудований в смартфон. Щоб записати телефонну розмову, необхідно просто його включити. Але є і недолік. Запис доведеться зупиняти і запускати вручну, що створює багато незручностей для користувача. Через це в готовому файлі виявляється непотрібна інформація.

Щоб почати запис розмови на Honor, знайдіть додаток Диктофон і запустіть запис. Далі зробіть такі кроки:

 • увійдіть в список телефонних контактів на телефоні;
 • знайдіть абонента, якому необхідно зателефонувати;

Цих дій достатньо, щоб відомості були збережені в пам’яті апарату. Надалі інформацію можна послухати, копіювати на інший пристрій або видалити.

Відзначимо! Дана можливість спрацьовує не на всіх пристроях. Іноді виходить так, що запис обривається в момент початку розмови. Радимо спочатку перевірити даний спосіб.

Про всяк випадок можна перевірити, чи можна записувати телефонні діалог на Huawei, Honor або іншому апараті. Для цього пройдіть такі кроки:

 • в переліку контактів знайдіть потрібну людину;
 • клікніть на символ з тім’я точками, щоб увійти в додаткове меню;
 • знайдіть пункт Запис.

При наявності такої опції перед тим, як записати телефонних розмову на Huawei або Honor, активуйте цікавить функцію. В такому випадку дзвінок буде записуватися в автоматичному режимі відразу після підняття трубки людиною. Якщо функції не активується сама, необхідно використовувати додаткові програми.

Де зберігаються записи розмов, як їх прослухати та видалити

Місце зберігання інформації залежить від застосовуваного методу. При використанні стандартного методу файли, як правило, знаходяться в папці Аудіо та Recorder. Для точного пошуку можна використовувати вбудований в телефон Honor провідник. Якщо ви вирішили записати телефонну розмову за допомогою спеціальної програми, вона, як правило, створює власну папку. Саме в ній можна знайти збережені дані.

Інформація найчастіше фіксується у вигляді числового позначення з зазначенням номера абонента, дати і часу спілкування. Ця особливість спрощує пошук необхідного діалогу. При бажанні інформацію можна прослухати за допомогою вбудованого або завантаженого програвача, а після цього видалити. У деяких програмах передбачена функція автоматичного видалення після досягнення певного числа записів або через якийсь час.

Тепер ви знаєте, як записати телефонну розмову на Honor, і що для цього необхідно. Якщо немає бажання встановлювати додатковий софт, скористайтеся диктофоном. Але цей варіант незручний через відсутність автоматичної записи в оболонці EMUI. Для вирішення питання передбачені додаткові додатки. Вони мають більш широкий функціонал, зручні в налаштуванні, дозволяють змінювати формат записаного аудіо і навіть додавати коментарі. Прийняття остаточного рішення завжди залишається за власником смартфона Honor.

BETATECH.COM.UA 2021