Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зареєструватися без номера телефону

Table of Contents

1.2. Реєстрація в ВК через Фейсбук

Соціальна мережа «Вконтакте» є одним з найбільш розрекламованих російських сайтів, який затребуваний далеко за межами РФ. Цілком обгрунтовано прагнення власників цього ресурсу до співпраці з іншими всесвітньо відомими соціальними мережами, зокрема з Як наслідок, у власників сторінки в згаданому сервісі є можливість спрощеної реєстрації «Вконтакте». Для тих, хто не бажає «світити» свої дані, це унікальний шанс, як зарегаться в ВК без телефону і обдурити систему.

Алгоритм дій тут цілком простий і перше, що слід зробити, це використовувати анонімайзер. Найкраще зайти на сервіс «Хамелеон», так як на стартовій сторінці тут вже є посилання на всі популярні в Росії соціальні мережі або сайти знайомств. Даний ресурс дозволяє заходити на сторінки в «Однокласниках», «Вконтакте», «Мамба», навіть в разі їх блокування адміністрацією сайтів.

номер, телефон

У багатьох виникне цілком природне запитання, навіщо потрібно використовувати анонімайзери. Соціальна мережа «Вконтакте» автоматично розпізнає, з якої країни ви зайшли на сторінку реєстрації. Приблизно ось так виглядає процедура реєстрації для жителів Росії і більшості країн пострадянського простору:

А таким чином виглядає та ж сама сторінка, але вже якщо заходити на неї за межами РФ:

У правому нижньому кутку екрані розташована малопомітна кнопка Увійти через Натискаємо на неї, після чого моментально висвічується віконце введення електронної адреси та пароля:

Після заповнення полів ви перейдете на власну сторінку «Вконтакте», яку зможете згодом відредагувати на розсуд. Для реалізації представленого способу необхідна сторінка в «», але процедура створення аккаунта в ньому не передбачає обов’язкового введення номера мобільного телефону (тільки електронний ящик). Фейсбук-реєстрація. одна з найбільш зрозумілих, внаслідок чого вона не викличе особливих труднощів навіть у непідготовленого комп’ютерного користувача.

Как зарегистрироваться ГДЕ УГОДНО БЕЗ НОМЕРА ТЕЛЕФОНА?

За останніми чутками іноземний аналог «Вконтакте» збирається посилити правила користування ресурсом, тому незабаром описуваний метод може втратити свою актуальність. Але поки «» залишається доступним способом, як зареєструватися в ВК через пошту без номера телефону. Його переваги цілком очевидні. анонімність і простота. Також на створення сторінку йде мінімум часу, особливо якщо у вас вже існує аккаунт в «Фейсбуці». Мінус у методу тільки один: він полягає в неможливості відновлення втрачених користувачем даних (пароля для входу в обліковий запис).

Як зареєструватися в ВК без телефону

Реєстрація «Вконтакте» проходить за певним шаблоном, причому основним етапом є прив’язка до номера мобільного телефону користувача. Пропустити його не представляється можливим, оскільки в іншому випадку завести сторінку не вдасться.

Але систему можна обдурити, і для цього існує як мінімум два способи:

 • застосування віртуального номера;
 • вказівка ​​діючої сторінки в «Фейсбуці».

Кожен з перерахованих варіантів реєстрації передбачає конкретний алгоритм дій, виконавши який можна розраховувати на швидке створення аккаунта і доступ до всіх опцій соціальної мережі «Вконтакте».

1.1. Реєстрація в ВК за допомогою віртуального номера

Пройти процедуру реєстрації в соціальних мережах можна за допомогою віртуального номера для прийому SMS. Для цього найкраще скористатися визнаним міжнародним сервісом Pinger (адреса офіційного сайту. https://wp.pinger.com).

Покрокова реєстрація в сервісі виглядає наступним чином:

Заходимо на сайт, вибираємо в правому верхньому куті екрану опцій «TEXTFREE».

Далі вибираємо одну із запропонованих опцій: завантажити додаток на мобільний телефон або використовувати інтернет версію сервісу. Я вибираю WEB:

Проходимо нескладну процедуру реєстрації в сервісі, попередньо натиснувши віртуальну кнопку «Sign Up». У вікні вказуємо логін, пароль, вік, стать, адреса електронної пошти, висвітили буквенную абревіатуру ( «капчу»).

Якщо всі попередні дії виконані правильно, тиснемо на стрілку в правому нижньому кутку екрану, після чого з’явиться вікно з декількома телефонними номерами. Вибираємо вподобаний номер.

Після натискання стрілки з’явиться вікно, в якому будуть відображатися прийняті повідомлення.

Переглянути обраний номер віртуального телефону завжди є можливість у вкладці «Options» ( «Опції»). При реєстрації в ВК за допомогою даного способу в поле вибору країни слід ввести США (міжнародний код цієї країни починається з «1»). Далі вводимо віртуальний мобільний номер і отримуємо на нього код з підтвердженням реєстрації. Згодом аккаунт в Pinger може знадобиться при втраті пароля, тому не варто втрачати доступ до сервісу.

READ  Як з фото зробити відео на телефоні

На даний момент створення облікового запису за допомогою сервісу віртуальних номерів вважається одним з найбільш оперативних і ефективних методів реєстрації в соціальних мережах. Його головною перевагою в порівнянні з іншими варіантами стала анонімність, адже віртуальний номер телефону неможливо відстежити або довести факт його використання конкретною людиною. Разом з тим, головним мінусом способу є неможливість відновлення доступу до сторінки в разі втрати доступу до Pinger.

ВАЖЛИВО! У багатьох користувачів Інтернет виникають труднощі з проходженням процедури реєстрації в іноземних сервісах віртуальної телефонії. Пов’язано це з тим, що багато провайдерів блокують такі ресурси з метою запобігання протизаконних дій на теренах «всесвітньої павутини». Для того щоб уникнути блокування, є кілька варіантів, головним з яких вважається зміна IP адреси комп’ютера на зарубіжний. Крім того, можна скористатися анонімайзерами, наприклад, браузером Tor або плагіном ZenMate.

Якщо виникають складнощі з використанням Pinger, в Інтернеті існує величезна кількість сервісів, що надають віртуальні номери телефонів (наприклад, Twilio, TextNow, CountryCod.org і т. Д.). Також активно розвивається ряд аналогічних платних сервісів, за спрощеною процедурою реєстрації. Все це дає підстави стверджувати, що віртуальна телефонія вирішила для багатьох користувачів проблему, як зареєструватися в ВК без номера (реального).

Як зареєструватися в Контакте без номера телефону

Популярна соціальна мережа Вконтакте кілька років тому посилила правила реєстрації акаунтів. Тепер, щоб створити сторінку, користувач зобов’язаний вказати діючий номер мобільного телефону, на який згодом прийде повідомлення з кодом.

Тільки після введення отриманого цифрового значення з’явиться можливість завести аккаунт і користуватися ним. Проте, існує ряд дієвих способів, як зареєструватися в контакті без номера телефону. Про них я докладніше розповім в даній статті.

1.3. Реєстрація в ВК через пошту

Багатьох користувачів хвилює питання, як зарегаться в ВК через пошту. Раніше достатньо було одного електронного ящика, щоб створити обліковий запис, але з 2012 року керівництво соціальної мережі ввело обов’язкове правило прив’язки до мобільного телефону. Тепер перед тим, як вказати електронну скриньку, спливає вікно з проханням ввести номер мобільного, на який протягом 1-2 хвилин прийде повідомлення з персональним кодом.

Раніше багато користувачів замість мобільного телефону вказували стаціонарний 11-значний номер, запускали функцію «Нехай робот подзвонить», після чого створювали сторінку по запропонованим комп’ютером коду. Основною перевагою даного способу була можливість реєстрації «Вконтакте» безкоштовно і необмежену кількість разів. На практиці вийшло, що на одному і тому ж стаціонарному номері реєструвалося нескінченну кількість сторінок, з яких розсилали спам, образливі повідомлення або загрози. Через скарги користувачів адміністрація соціальної мережі змушена була відмовитися від опції створення аккаунта через стаціонарні телефони, залишивши можливість отримувати код тільки в мобільних мережах.

Хто б що не стверджував, сьогодні реєстрацію в ВК через пошту без номера мобільного телефону здійснити нереально. Разом з тим, до електронного ящика повинен бути забезпечений повний доступ, так як з його допомогою з’являється додаткова можливість відновити втрачені пароль або отримувати актуальності новини про нововведення в соціальній мережі. Електронна пошта також може знадобитися при зломі сторінки. Відправивши відповідний запит до служби технічної підтримки, на ящик оперативно прийде лист з інструкціями по відновленню доступу.

Підводячи підсумок, слід зазначити, що тема того, як зареєструватися «Вконтакте» безкоштовно, без номера реального мобільного телефону та введення персональних відомостей стрімко набирає обертів. Все частіше на просторах Інтернету з’являються сотні програм по злому або обходу встановлених правил реєстрації. Більшість з них є спамом або шкідливими вірусами, які не приносять користі в рішенні проблеми. Адміністрація ВК докладає величезних зусиль для зниження кількості фейковий акаунтів і захисту своїх користувачів. В результаті ефективними вважаються тільки два перерахованих способу створення сторінок без вказівки персонального номера телефону.

Якщо ви знаєте інші варіанти, як зарегаться в ВК без номера, пишіть в коментарях!

Реєстрація за допомогою фейковий телефону

Існує варіант: як зареєструватися в ВК без телефону, маючи в своєму розпорядженні домашнім телефонним апаратом. Вказавши міський номер при заповненні відповідного поля в момент створення нового облікового запису, робот автоматично визначить, що вказаною абоненту доставити SMS-повідомлення не вийде. Тому він зробить дзвінок на домашній телефон і продиктує цифри пароля, необхідні для завершення процесу реєстрації. Користуватися цим методом можна неодноразово.

Альтернативним варіантом є стороння SIM-карта, яка позичається у кого-то зі знайомих. Однак відновити профіль в разі втрати пароля буде вельми проблематично.

Як створити сторінку в ВК без номера: альтернативні способи

Якщо з яких-небудь причин вищеописаний варіант з використанням віртуального номера Pinger здійснити не виходить, варто скористатися послугами аналогічних сервісів, які бувають як платними, так і безкоштовними. Наприклад, портал під назвою SMSka володіє російськомовним інтерфейсом і надає кожному абоненту унікальний номер. З недоліків. необхідність внесення символічної суми за право користування віртуальним телефоном.

READ  Знайти телефон за номером на мапі онлайн

Реєстрація через соціальну мережу «»

Реєстрація в ВК без номера телефону на сьогоднішній день доступна за допомогою існуючого профілю в «».

Однак є один нюанс: подібна синхронізація розрахована виключно на європейських і американських користувачів.

Для того щоб обійти це обмеження, необхідно змінити дані IP-адреси, встановивши розширення VPN або налаштувавши proxy. Подальший алгоритм реєстрації виглядає наступним чином:

 • Після настройки proxy-сервера на головній сторінці ВК, крім стандартного вікна для введення актуального номера телефону і пароля, з’явиться опція «Увійти через».
 • Залишається виконати процедуру входу, вказавши коректний логін актуального аккаунта в FB.
 • Коли vk запросить дані у «», необхідно клікнути на кнопку «Продовжити як».
 • Далі «ВКонтакте» запропонує налаштувати параметри автоматичного імпорту публікацій і визначити коло осіб, які матимуть до них доступ.
 • Для того щоб завершити імпорт даних і створити сторінку в ВК, необхідно вказати пароль до нового аккаунту і натиснути на кнопку «Увійти на сайт».

Для реєстрації в Фейсбуці потрібно тільки наявність електронної поштової скриньки. У разі створення нового профілю на FB спеціально для реєстрації в ВК рекомендується вказувати справжні прізвище та ім’я, інакше система може відмовити в створенні підозрілого аккаунта.

Реєстрація за допомогою віртуального номера

Наступна інформація повідає про те, як створити сторінку «ВКонтакте» без номера телефону. Існує безліч сервісів, що пропонують послуги віртуального номера для отримання SMS-повідомлень. До числа кращих програмних продуктів подібного штибу відноситься міжнародний інтернет-сервіс під назвою Pinger. Алгоритм покрокової реєстрації на даному ресурсі виглядає наступним чином:

 • Для початку потрібно зайти на головну сторінку ресурсу, який надає послуги емуляції реально існуючого мобільного телефону. В даному прикладі це буде інтернет-ресурс www.pinger.com.
 • Відшукавши в верхній правій області стартової сторінки опцію під назвою «TEXTFREE», необхідно вибрати серед запропонованих варіантів «використання інтернет-версії сервісу» або «завантажити програму на мобільний телефон».
 • Клікнувши на «Sign up», з’явиться нове вікно, в якому необхідно вказати свою стать, вік і ряд інших персональних даних, а також актуальний адресу електронної пошти і придумати надійний пароль. Якщо система попросить заповнити поле «Captcha» буквеної абревіатурою або числовим кодом, слід вбити в відповідне поле необхідні символи. У разі, якщо всі кроки були виконані коректно, залишається натиснути на зображення стрілки, розташоване в нижньому правому куті екрану.

В результаті виконання описаних вище дій повинен з’явитися список телефонних номерів, з яких залишається вибрати найбільш вподобаний.

Для перегляду обраного віртуального номера мобільного телефону потрібно перейти до розкладці «Options», де будуть знаходитися всі вхідні SMS-повідомлення.

Тепер розглянемо, як зареєструватися «ВКонтакте» без номера телефону, щоб система автоматично не заблокований новий профіль. Для цього при виборі країни рекомендується вказати Сполучені Штати Америки, міжнародних кодом яких є «1». До найбільш істотних переваг подібного методу відноситься висока ступінь анонімності, оскільки факт використання віртуального номера практично недоказуем.

Є у цього варіанту і досить серйозний недолік, а саме відсутність можливості відновити сторінку в разі втрати доступу до інтернет-порталу www.pinger.com.

Способи реєстрації в ВК без номера телефону

Необхідно відзначити, що за фактом реєстрація «ВКонтакте» без номера телефону є досить проблематичним завданням. Однак, система цілком може бути обманута шляхом використання віртуального номера або за допомогою чинного облікового запису в соціальній мережі «». Існує можливість прив’язати нову сторінку до SIM-картки, на яку був зареєстрований попередній акаунт, однак подібний спосіб чреватий різними проблемами з основною сторінкою.

Як можна зареєструватися в ВК без номера телефону

«ВКонтакте» протягом тривалого часового відрізку утримує лідируючі позиції серед найпопулярніших соціальних мереж не тільки в Російській Федерації, а й в країнах колишнього СНД. Число реальних користувачів даного ресурсу зростає з кожним днем ​​паралельно з кількістю фальшивих акаунтів, призначених для рекламних спам-розсилок або мережевого троллінгу. Саме тому адміністрація «ВКонтакте» ще в 2012 році вирішила скасувати реєстрацію нових користувачів за допомогою електронної пошти. З цього моменту для створення сторінки виникла необхідність прив’язки актуального номера мобільного телефону.

Як же зареєструватися в ВК без номера телефону. Ця проблема хвилює багатьох активних користувачів, що займаються мережевим бізнесом і вважають за краще анонімний серфінг в інтернеті. Способи її рішення будуть детально розглянуті в наступному тексті.

Як зареєструвати кілька сторінок в ВК на один телефонний номер

Процес реєстрації нового аккаунта з прив’язкою до старого номеру телефону починається зі стандартного заповнення анкети, в якій зазначаються: прізвище, ім’я, стать, а також дата народження. Подальші дії виглядають так:

 • Вказавши номер телефону, прив’язаний до вже існуючого аккаунту, необхідно ввести код підтвердження, після чого залишається тільки придумати пароль, що складається з цифр і букв латинського або російського алфавіту.
 • Коли процес створення і реєстрації нової сторінки завершено, потрібно зайти на старий аккаунт, повторно прив’язавши старий номер телефону до вже існуючої сторінці.
READ  Як підключити m3 до телефону

В результаті описаних дій вийде обзавестися двома сторінками, прив’язаними до одного і того ж мобільному номеру. Подібна процедура може бути виконана двічі протягом одного місяця.

Как Создать Аккаунт Гугл без Номера Телефона в 2021 | Как Создать Гугл Аккаунт без Номера Телефона

У даній статті розповідалося про те, як пройти реєстрацію в ВК, не маючи вільного номера телефону. Грамотно комбінуючи описані вище способи можна створити фактично необмежену кількість нових профілів в vk для накручування репоста, лайків та кількості переглядів.

Створення сторінки Вконтакте через віртуальний телефон

Тепер поговоримо про складне, але більш ефективний спосіб створити акаунт в ВК без телефону.

Для створення віртуального номера буде використовувати міжнародний сервіс pringer.com. Через нього можна здійснювати дзвінки, але можна приймати SMS повідомлення, які необхідні для завершення реєстрації.

 • Запускаємо сайт і переходимо в розділ «Textfree Web» на верхній панелі;
 • Ресурс пропонує зареєструватися. Тиснемо sing up free:

Слід зазначити і те, що номер видається вам на постійній основі. Якщо ви забули пароль від аккаунта, то підтвердження запиту на відновлення можна запросити на поточний телефон.

Как создать аккаунт Гугл без номера телефона и с ним на телефоне Android?

Як створити сторінку в ВКонтакте без номера телефону?

Вконтакте. найпопулярніша соціальна мережа в Росії і країнах СНД. З кожним днем ​​зростає не тільки кількість активних користувачів, а й кількість фейковий акаунтів. Для вирішення подібної проблеми керівництво Вконтакте вирішило при створенні сторінки прив’язувати її до конкретного телефону, що сподобалося не всім користувачам. Як зареєструватися в ВК без номера телефону? Давайте розбиратися.

фейковий номер

Суть методу полягає в тому, що користувач при створенні профілю використовує не свій номер, а чужий. Наприклад, взяти телефон у знайомих або придбати другу SIM-карту. На сторінці підтвердження вводимо сторонній номер:

При наявності стаціонарного телефону можна піти по-іншому шляху. Для цього достатньо ввести номер в 11-ти значної формі і натиснути «Отримати код». Робот подзвонить і скаже код активації профілю. Цей спосіб дозволяє зареєструвати незліченну кількість сторінок, використовуючи один телефон.

Чи можна зареєструватися в ВК без номера телефону?

Однозначної відповіді на питання немає, так як в будь-якому випадку доведеться вводити номер або користуватися сторонніми ресурсами. Звичайно, поле можна залишити порожнім, але тоді у користувача буде відсутній частина можливостей, без яких Вконтакте можна назвати соціальною мережею, а саме:

 • Накладається заборона на можливість використовувати приватні повідомлення іншим користувачам;
 • Забороняється додавати в друзі;
 • Можливість вступати в групи.

Якщо соціальна мережа необхідна тільки для того щоб слухати музику або дивитися відео, то можна проводити реєстрацію в ВК без номера телефону.

 • Як захистити сторінку ВКонтакте від злому? 4 кращих способу описані тут.
 • Що робити якщо не вантажиться ВКонтакте? практично поради.
 • Як встановити Skype і правильно налаштувати: інструкція в скріншотах.

Реєстрація Вконтакте без телефону

Існує три основних способи безкоштовно створити сторінку в ВК без прив’язки номера:

 • «Фейковий» (несправжній) телефон;
 • Вхід через Фейсбук;
 • Через віртуальний номер.

Розглянемо кожен спосіб по порядку.

Що дає реєстрація через телефон

Далеко не всі розуміють важливість прив’язки телефону при створенні аккаунта в соціальних мережах. Впровадження подібної функції переслідує дві основні мети:

 • поліпшити безпеку. При прив’язці стільникового спам-боти не зможуть розсилати з вашого профілю «неприємні» повідомлення друзям. До того ж це ускладнює злом аккаунта, так як сеанси входу з інших PC відображаються на мобільному пристрої;
 • Підтримка мобільної версії Вконтакте.

Вхід через Фейсбук

Незважаючи на те, що Вконтакте. російськомовний сайт, нинішні власники усіма силами намагаються вийти на зарубіжний ринок, співпрацюючи з іншими соціальними мережами. Одним з таких партнерів є Фейсбук.

Вконтакте надає тільки закордонним жителям зареєструватися на ресурсі через Фейсбук. Але так як ми знаходимося в Росії, доведеться трохи обдурити систему. Для цього будемо використовувати анонімайзери, яких в інтернеті безліч.

Як приклад розглянемо один з популярних анонімайзерів «Хамелеон». Переходимо на сайт:

У рядок пошуку просто вбиваємо vk.com або вибираємо зі списку популярних запитів.

Ось так виглядає реєстрація для жителів з Росії:

А ось так виглядає сайт для користувача, який увійшов через анонімайзер:

Відповідно натискаємо на «Увійти через».

Ризики способу такі, як і в описаному вище: відсутність можливості для відновлення втрачених даних користувача.

BETATECH.COM.UA 2021