Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зарядити батарею телефону без зарядки

Table of Contents

Від пальчикових батарейок або акумуляторів

Зарядити АКБ смартфона можна і за допомогою звичайних або акумуляторних пальчикових батарейок. Знадобиться спеціальний пристрій, куди вони вставляються по чотири штуки, що має висновки. Батарейки потрібні ємністю хоча б по 1,5 вольта. Слід вставити в конструкцію батарейки, а її висновки підключити до контактів АКБ телефону, дотримуючись полюса. Успіх зарядки залежить від батарейок, можливо, що повністю зарядити акумулятор не вийде.

зарядити, батарея, телефон, зарядка

В даний схемою використовується резистор на 2 ома, для того, що б на батарею доводилося рівно 5 вольт, а не 6, але особливої ​​необхідності в цьому немає, так як при справно працюючому контролері з акумулятором нічого не трапиться.

Методи зарядки акумулятора телефону без телефону

Найбільш прийнятні способи зарядити батарею це використовувати універсальне ЗУ, підключити безпосередньо через адаптер, а також від кількох звичайних або акумуляторних батарей.

Універсальна зарядка жаба

Заряджаємо акумулятор телефону без телефону

В сучасних мобільних телефонах і смартфонах використовуються літієво-іонні акумулятори, вони відрізняються підвищеною місткістю і високою надійністю, правда енерговитратність останнім часом теж істотно зросла. Це призвело до того, що тепер заряджати пристрій доводиться навіть частіше, ніж раніше, а тим у кого немає на це часу доводиться купувати другий акумулятор. Поки одним користуєшся, другий знаходиться на зарядці. Також освоїти методи зарядки акумулятора телефону без телефону варто тим у кого зламано гніздо або телефон просто не включається а чому. не зрозуміло.

Від універсального ЗУ (Жаби)

 • Вимкнути телефон і витягти батарею.
 • З’ясувати, який контакт позитивний, а який негативний. Зазвичай вони підписані, але, якщо немає. зробити це можна за допомогою мультимера.
 • Відкрити кришку універсального зарядного пристрою. Усередині нього є дві клеми з підписаною полярністю.
 • Вставити в «жабу» акумулятор, розсунути «повзунки» з клемами так, щоб вони збігалися з контактами АКБ. Плюс. до плюса, мінус. до мінуса.
 • Закрити кришку, яка надійно зафіксує батарею.
 • Включити пристрій в мережу. Повинний засвітитися червоний вогник. Якщо ні, значить, батарея поставлена ​​неправильно.
 • Коли червоний вогник зміниться зеленим, значить, акумулятор повністю заряджений і його можна діставати.

Переваги «жаби» в тому, що вона надійна і абсолютно безпечна. Якщо вставити АКБ неправильно, то вона просто не буде заряджатися, а не вийде з ладу.

Чи можна зарядити акумулятор телефону без телефону

Заряджати два або більше акумуляторів по черзі через один і той же телефонний апарат незручно і не завжди є час і можливість. Тим більше, що часте відкривання-закривання кришки пристрою може призвести до поломки її затискачів, як результат. вона просто з часом перестане триматися, а батарея буде вивалюватися.

Зручніше заряджати додаткові акумулятори окремо від телефону, поки основний використовується за призначенням. І це цілком можливо. Зробити це можна різними способами. Серед них є як спеціальний пристрій, так і кустарні методи, від більш просунутих до зовсім примітивних можливостей продовжити життя батареї ще хоч трохи.

Важливо! Якщо зарядка додаткових акумуляторів потрібно регулярно, то має сенс придбати спеціальний пристрій. Воно надійно і довговічне. Домашні методи краще використовувати тільки в екстрених ситуаціях, адже їх застосування завжди пов’язане з тим чи іншим ступенем ризику.

Головне, що б у вашого телефону або смартфона був знімний акумулятор.

Що потрібно врахувати при прямій зарядці акумулятора телефону

Перед тим як використовувати способи зарядки батареї окремо від мобільного пристрою, потрібно врахувати наступне:

 • Повноцінний заряд батареї може забезпечити тільки спеціальний зарядний пристрій, домашні методи в більшості випадків зможуть тільки частково виправити ситуацію.
 • Використовуючи домашні методи, потрібно врахувати такі параметри, як напруга, сила струму і опір. при недостатності параметрів батарея не буде заряджатися взагалі, а при надмірності може вийти з ладу.
 • Під час зарядки потрібно уважно стежити за станом АКБ. якщо вона надто нагрівається, процес потрібно припинити.
 • Також слід контролювати параметри струму за допомогою мультимера в процесі зарядки.
 • Неправильні дії під час домашніх способів відновлення заряду можуть привести до виходу батареї з ладу.

Тому ризикувати варто тим, хто хоча б в змозі скористатися мультимера, розуміє, що значить напруга, і вміє відрізняти позитивні контакти від негативних.

Скотч на контакти

Найпростіший і безпечний метод вичавити трохи зарядки з акумулятора в домашніх умовах, це відключити телефон, вийняти батарею, заклеїти її контакти скотчем і вставити назад.

Як не дивно, такий примітивний метод дає шанс зробити один-два важливих дзвінка, при цьому не шкодить пристрою так, як такі способи.

Как зарядить аккумулятор от мобильного телефона без телефона

Безпосередньо за допомогою адаптера

Тут існує два варіанти. Для першого знадобиться непотрібний адаптер з відповідними параметрами. У нього потрібно відрізати штекер і зачистити дроти. За допомогою мультимера визначити полярність і під’єднати безпосередньо до контактів батареї.

Оптимальним буде адаптер в 5 вольт, 2 ампера. Якщо підходящого не знайшлося, можна застосувати пристрій до 9-20 вольт і 4-5 ампер. наприклад, від ноутбука. Але тут пряме підключення може призвести до того, що батарея вийде з ладу. Щоб уникнути цього, потрібно вставити в розрив проводу на плюс резистор потрібного опору. Другий варіант підійде, якщо адаптер використовується і потрібен в цілому вигляді, то знадобляться тонка дріт і ізолента, а також знати, де у штекера адаптера плюс, а де мінус. Перший знаходиться всередині отвору штекера, другий. зовні. Тому потрібно відповідно вставити проводки з зачищеними кінцями і закріпити їх скотчем або ізоляційною стрічкою, а потім під’єднати до контактів батареї.

Важливо! В АКБ є контролер. плата з керуючою мікросхемою, яка контролює процес зарядки. Вона не допускаючи перезарядження і не пускає батарею більше 5 вольт навіть якщо ЗУ посилає 6 і більше вольт. Однак якщо батарея сильно нагріється або ще щось піде не так, пристрій слід відключити і ще раз перевірити всі параметри.

Чи можна зарядити телефон через гніздо навушників

Напевно, вже не знайти авторів цієї міської легенди. Але щоб самостійно зрозуміти, що такий варіант, як зарядити телефон через навушники. неможливий, треба просто поглянути на принципову схему будь-якого смартфона.

Контакти на зарядному навушників служать лише для передачі звукових сигналів

READ  Розблокування завантажувача Xiaomi redmi note 8

Навіть не особливо розбирається в електроніці людині вистачить 20 хвилин, щоб розібратися, що роз’єм для навушників взагалі ніяк не пов’язаний ні з контролерами батареї, ні з нею самою.

Як зарядити телефон за допомогою сонячної батареї

Природно, що шанси знайти в поході або зібрати з нічого зарядний пристрій, засноване на сонячній енергії, прагнуть до нуля. Тому такий гаджет краще прихопити з собою.

Якщо ви часто подорожуєте, має сенс обзавестися сонячної зарядкою

Він абсолютно автономний, простий у використанні і не займе багато місця. Принцип отримання заряду дуже простий: встановлюємо сонячну панель на оптимальний кут для отримання максимальної кількості сонячного випромінювання, підключаємо смартфон до нашої установці і чекаємо.

Як зарядити телефон безпосередньо оголеними проводами від старого зарядного пристрою

Трохи екстремальний спосіб, але якщо під рукою взагалі нічого немає, то як остання альтернатива підійде. Варто трохи розповісти про визначення полярності за кольорами проводів. Більш-менш значущі виробники дотримуються прийнятих норм і маркують дроти як годиться: «». червоним кольором, «-». синім. Але так як на ринку присутні і більш дешеві аналоги, які збираються в напівпідвальних приміщеннях Китаю людьми, нічого не тих, хто почув про кольоровому маркуванню проводів, то зустріти в дешевій зарядці можна всі кольори веселки.

Hе викидайте старі зарядні пристрої, вони ще можуть послужити вам службу

В цілому, при достатній частці везіння, такий прилад може мати позначення на самій платі, в місцях виведення проводів. Орієнтуватися в такому випадку доведеться саме так.

Після визначення плюса і мінуса потрібно виведені дроти з’єднати безпосередньо з батареєю. Закріпити їх на місці можна будь-якими підручними засобами. ізолентою, скотчем і навіть простими прищіпками. Варто відзначити, що заряджати таким способом акумулятор потрібно буквально до рівня заряду на здійснення двох-трьох дзвінків, так як контроль за рівнем зарядки тут мінімальний.

Як зарядити акумулятор телефону без телефону за допомогою блоку живлення ( «жаби»)

Найпростіша «жаба» виглядає як невеликий блок живлення. По суті, вона їм і є. З одного боку приладу є вилка для розетки, а з іншого. спеціальний затискач для підведення контактів «жаби» точно до контактів батареї. В цілому, зручна і універсальна штука.

Типова зарядка-жаба. універсальний прилад

Єдине її незручність. з телефону потрібно знімати батарею, а така можливість є далеко не на всіх сучасних гаджетах. Але зарядити батарею без телефону і без заводської зарядки з її допомогою можна, так як вона абсолютно не залежить ні від виробника гаджета, ні від моделі.

Сам процес підзарядки відбувається досить просто. Затиск «жаби» вміє змінювати відстань між контактами, які представляють собою висновок «» і «-». Батарею потрібно вийняли й виставити язички контактів «жаби» на тій же відстані, на якому вони розташовані на акумуляторі, і як зазначено полярності. Потім потрібно затиснути батарею затискачем і підключити готову конструкцію з жаби і акумулятора до електромережі.

Встановити можна практично будь-яку батарею

На зарядному пристрої зазвичай присутній як мінімум один індикатор, як правило, зеленого кольору. Якщо він загорівся після підключення в мережу, значить зарядка пішла. Якщо ж ні, варто перевірити полярність і щільність контактів. Це досить простий і доступний спосіб, як зарядити телефон без дроту.

Як зарядити телефон без електрики народними методами

Далі ми розглянемо менш технологічні і навіть екстремальні способи зарядки акумулятора смартфона. Використовувати їх потрібно лише в самому крайньому випадку, якщо інших варіантів не залишилося.

Як зарядити акумулятор телефону без зарядки за допомогою кабелю USB

Як правило, більшість сучасних зарядок є найпростіший кабель USB. Їм-то і можна скористатися в крайньому випадку, якщо буде потрібно зарядити свій телефон.

Будь-який комп’ютер, ноутбук або більш-менш новий телевізор має на борту USB-порт, за допомогою якого і можна підключити смартфон до пристрою, тим самим зарядивши його. Це найбільш доступний і очевидний спосіб, щоб зарядити батарею телефону без зарядки, так як середньостатистичний будинок або квартира рясно насичені різної електронікою.

Як зарядити телефон, якщо зламалося гніздо, бездротовим зарядним пристроєм

Бездротові зарядки стали зустрічатися все частіше навіть у найпростіших моделях смартфонів

Якщо у телефону зламаний роз’єм, то залишається сподіватися на те, що він сам вміє заряджатися бездротовим способом. Ось невеликий список пристроїв, які підтримують такий функціонал «з коробки»:

 • iPhone 8;
 • iPhone X;
 • Samsung Galaxy S8, S9;
 • Xiaomi Mi Mix 2S;
 • LG V30;
 • Sony Xperia XZ3;
 • Doogee S60.

Список не такий широкий, але він постійно доповнюється все новими пристроями. Якщо ваш телефон є серед перерахованих, значить без заряду в батареї свого електронного друга ви не залишитеся.

Як зарядити телефон за допомогою зовнішнього акумулятора

Повербанкі. це портативні акумулятори, які мають, як правило, набагато більший обсяг заряду, ніж на мобільних телефонах. З їх допомогою можна з легкістю кілька разів зарядити повністю сів гаджет.

Сучасні повербанкі дозволяють «носити» з собою близько 10000 мАг

Природно, за умови, що сам зовнішній акумулятор був попередньо заряджений. Процес зарядки простий. Досить просто з’єднати два пристрої за допомогою кабелю USB

Як зарядити телефон швидко за допомогою нагрівання або удару

Напевно, багато хто пам’ятає, як в дитинстві ненадовго відновлювали чи батареї шляхом їх покусування або удару об щось тверде. Так само, як і прості батарейки, можна зарядити і телефон без зарядки на вулиці або в поході.

Для похідних умов вже давно придумали зарядки від багаття

Природно, удар потрібно порівнювати, так як ґрунтовне пошкодження корпусу батареї виведе її з ладу до кінця життя. Цей спосіб зможе «зарядити» акумулятор буквально на пару дзвінків максимум, так що використовувати його треба лише в крайньому випадку.

Такого ж ефекту можна домогтися і за допомогою легкого нагрівання батареї. Робити це потрібно за допомогою будь-якого посередника, наприклад. металевого ножа. Спочатку потрібно нагріти ніж, а потім на нього покласти акумулятор.

Пряме підключення до джерела живлення

Проводити таку процедуру можна тільки в гумових рукавичках.

Спочатку необхідно зачистити кінець старого зарядного пристрою за допомогою ножа, щоб оголити два дроти (червоний. «плюс», синій. «мінус»).

Далі потрібно розвести їх трохи в сторони і з’єднати з протилежними контактами батареї смартфона. Зафіксувавши пристрій ізолентою, його потрібно підключити до джерела живлення.

Способів, що дозволяють повернути акумулятора пару відсотків заряду, досить багато. Звичайно, користуватися трьома останніми з перерахованих вище методів рекомендується тільки на свій страх і ризик, оскільки можна завдати непоправної шкоди телефону і батареї. Рекомендуємо подбати про цю проблему заздалегідь.

Як зарядити акумулятор телефону без зарядки за допомогою кабелю USB

Як правило, більшість сучасних зарядок є найпростіший кабель USB. Їм-то і можна скористатися в крайньому випадку, якщо буде потрібно зарядити свій телефон.

Будь-який комп’ютер, ноутбук або більш-менш новий телевізор має на борту USB-порт, за допомогою якого і можна підключити смартфон до пристрою, тим самим зарядивши його. Це найбільш доступний і очевидний спосіб, щоб зарядити батарею телефону без зарядки, так як середньостатистичний будинок або квартира рясно насичені різної електронікою.

Цивілізовані методи зарядки телефонів

Для початку ми подивимося на більш традиційні і прості способи зарядки за допомогою сучасних технологій.

Чи можна зарядити телефон через гніздо навушників

Напевно, вже не знайти авторів цієї міської легенди. Але щоб самостійно зрозуміти, що такий варіант, як зарядити телефон через навушники. неможливий, треба просто поглянути на принципову схему будь-якого смартфона.

Контакти на зарядному навушників служать лише для передачі звукових сигналів

Навіть не особливо розбирається в електроніці людині вистачить 20 хвилин, щоб розібратися, що роз’єм для навушників взагалі ніяк не пов’язаний ні з контролерами батареї, ні з нею самою.

Як впливають ці методи на життя акумулятора

Найбезпечніший і надійний спосіб зарядити АКБ мобільного пристрою. це придбати «жабу». Вона дасть гарантію повноцінної зарядки, а також не принесе ніякої шкоди.

READ  Телефон впав у воду але працює

Як правильно заряджати акумулятор телефону

Метод з батарейками теж цілком безпечний, однак не завжди надійний. Якщо батарейки самі частково розряджені, то може нічого не вийти, або вийде. але не до кінця. До того ж тут не все так просто, спочатку треба змонтувати спеціальний пристрій. «коробку» для батарейок з висновками.

Метод прямого підключення через адаптер має певні ризики. Якщо не врахувати напруга і опір, можна зіпсувати батарею.

Що стосується методів екстреної реанімації АКБ, то безпечним серед них є тільки спосіб зі скотчем. Нагрівання шкодить, але все-таки не так сильно, як деформація. У більшості випадків після такого цей екстрений дзвінок стане для акумулятора останнім. А ще можна перестаратися з нагріванням або ударом, і вивести АКБ з ладу відразу ж. Тоді навіть одного разу подзвонити не вдасться.

Експериментувати з проводами можна скільки завгодно, якщо батарея телефону не так вже й потрібна. Якщо ж втрачати її в разі невдачі не хочеться, краще вдатися до надійним і безпечним способам. Зате екстремальні теж потрібно знати всім. на випадок дійсно критичної ситуації. Що якщо один дзвінок здатний врятувати життя.

У Вас коли небудь траплялася така ситуації. Вам вкрай потрібен телефон, а акумулятор практично сів? Розкажіть нам в коментарях яким чином Ви змогли викрутитися з ситуації, що склалася. Це допоможе зробити контент сайту повнішим і корисним.

Від універсального ЗУ (Жаби)

 • Вимкнути телефон і витягти батарею.
 • З’ясувати, який контакт позитивний, а який негативний. Зазвичай вони підписані, але, якщо немає. зробити це можна за допомогою мультимера.
 • Відкрити кришку універсального зарядного пристрою. Усередині нього є дві клеми з підписаною полярністю.
 • Вставити в «жабу» акумулятор, розсунути «повзунки» з клемами так, щоб вони збігалися з контактами АКБ. Плюс. до плюса, мінус. до мінуса.
 • Закрити кришку, яка надійно зафіксує батарею.
 • Включити пристрій в мережу. Повинний засвітитися червоний вогник. Якщо ні, значить, батарея поставлена ​​неправильно.
 • Коли червоний вогник зміниться зеленим, значить, акумулятор повністю заряджений і його можна діставати.

Переваги «жаби» в тому, що вона надійна і абсолютно безпечна. Якщо вставити АКБ неправильно, то вона просто не буде заряджатися, а не вийде з ладу.

Прозорий скотч на клеми АКБ

Наклеювання скотча на клеми АКБ. безпечний і швидкий спосіб незначного збільшення

ємності. Для цього деталь виймають з телефону. Клеми проклеюють скотчем. Батарею вводять в гніздо. Отриманого заряду достатньо для відправки повідомлення або здійснення дзвінка.

Способи зарядки акумулятора телефону без телефону

Зарядити батарею можна шляхом підключення безпосередньо до штекера адаптера, за допомогою універсальних зарядних пристроїв або простих елементів живлення.

Температури та тиску

Ці методи також дозволяють частково відновити заряд. Але вони можуть вивести батарею з ладу, тому застосовуватися повинні в екстрених випадках. Для нагріву АКБ виймають з телефону і під’єднують до гарячого металевого предмета. Не можна допускати перегріву. Другий спосіб є більш небезпечним. Корпус деформується, що може призвести до вибуху. Батарею вдаряють молотком або кидають на підлогу.

Чи можна зарядити акумулятор телефону без телефону

Заряджати кілька акумуляторів через один телефон незручно. Часте зняття кришки апарату призводить до поломки фіксаторів. Деталь перестає триматися, батарея починає випадати. Заряджати запасні акумулятори поза смартфона зручніше. Відновлення заряду виконується як з використанням спеціальних пристроїв, так і підручними засобами. Останні застосовуються тільки в екстрених випадках.

Що потрібно знати при виконанні прямої зарядки

При окремої зарядці враховують такі моменти:

 • Повністю відновити заряд можна тільки з використанням спеціальних пристроїв. Домашні методи допомагають частково підзарядити батарею.
 • Використання народних способів враховують напругу, опір і силу струму зарядки. При низьких значеннях заряд не буде відновлюватися. При високих параметрах акумулятор виходить з ладу.
 • Під час процедури стежать за станом джерела живлення. Якщо він перегрівається, процес припиняють. Показники струму можна відстежувати за допомогою мультиметра.

За допомогою “жаби”

 • Відключають апарат і виймають АКБ. Тепер потрібно дізнатися, який контакт є плюсовим. Найчастіше акумулятори відповідним чином маркуються. Якщо написи відсутні, клему шукають за допомогою мультиметра.
 • Знімають кришку зарядного пристрою. Під нею знаходяться клеми, на яких нанесена полярність.
 • Вводять в гніздо акумулятор, розставивши повзунки так, щоб вони з’єдналися з контактами батареї.
 • Закривають кришку, яка міцно закріплює акумулятор. Пристрій підключають до мережі. Якщо спалахує червоний індикатор, батарея вставлена ​​правильно. Після зміни кольору індикатора на зелений процес вважається завершеним. АКБ можна витягати з гнізда.

“Жаба” є безпечною і ефективною. В разі неправильного встановлення батарея не вийде з ладу, вона просто не буде заряджатися.

Пряме під’єднання до блоку живлення

 • Використання непотрібного адаптера з необхідними параметрами. З нього зрізують штекер, дроти звільняють від ізоляції. За допомогою мультиметра визначають плюсовій і мінусовій кабель. Відповідно до полярністю дроти підключають до клем АКБ. Відповідним вважається адаптер на 2 А і 5 В. При використанні зарядного пристрою від ноутбука, що видає 12-20 В, батарея може перезарядитися. Уникнути цього допомагає використання резистора, понижуючого напруга.
 • Застосування цілого адаптера. В цьому випадку в схему вводять тонкий дріт. Потрібно знати, де плюс і де мінус. Перший розташований в отворі штекера, другий. зовні. Провід з зачищеними контактами закріплюють скотчем. Інші кінці кабелю під’єднують до контактів АКБ. Батарея забезпечена контроллером, що відстежує процес зарядки. Ця деталь запобігає перезаряд і знижує надходить напруга. При нагріванні батареї адаптер відключають і під’єднують ще раз.

Від батарейок або PowerBank

Зарядити телефон можна від зовнішнього акумулятора, званого PowerBank, або заряджаються елементів живлення АА. Буде потрібно пристрій з висновками, до якого приєднуються 4 елементи живлення. Батарейки повинні видавати не менше 1,5 В. Висновки такого пристрою під’єднують до контактів акумулятора, дотримуючись полярності.

Можливість відновлення заряду залежить від потужності батарейок. У схему вводять резистор на 2 Ома, який знижує напругу до потрібного значення. Якщо акумулятор телефону забезпечений контроллером, використовувати резистор необов’язково.

Як можна зарядити телефон без зарядки в домашніх умовах

Лайфхак! Якщо потрібно зарядити телефон швидко, то просто поставте його в авіа-режим, так зайві функції будуть відключені. навантаження на процесор буде менше і процес підзарядки піде активніше.

Зарядіть телефон за допомогою USB кабелю

Який йде до нього, це може бути: Lightning, Type-C, Micro-USB або інший. Підключіть його в вільний USB порт будь-якого пристрою, хоч в роутер його підключіть або в телевізор. почнеться зарядка. Якщо його немає. просто попросите у знайомого. Можна, при крайній необхідності, і у сусіда.

Багато хто не користуються зарядкою взагалі ніколи, наприклад, я і сам заряджаю так свій смартфон від USB порту в моніторі, а самим зарядним пристроєм не користуюся вже років так 7.

Як зарядити телефон без зарядки: робочий спосіб

У нові смартфони виробники ставлять досить ємні акумулятори, які повинні довго тримати заряд. Але, навіть не дивлячись на це, вони дуже швидко розряджаються при активному використанні.

Сісти улюблений девайс може в будь-який час і зарядного пристрою банально просто може не виявитися під рукою, що робити в цьому випадку. як зарядити телефон без зарядки?

З попереднього матеріалу ви могли дізнатися, як перенести фото з андроїда на Android, сьогодні ми розберемося і розглянемо способи вирішення досить скрутній ситуації. як можна зарядити телефон без зарядки.

Дуже важливо! Телефон без зарядки зарядити можна тільки за допомогою кабелю, який до нього йде або бездротовим пристроєм, якщо воно підтримується. Всі інші способи. екстремальні, можуть просто вивести батарею з ладу до кінця життя.

Плюс на нових смартфонах просто немає можливості витягнути акумулятор з корпусу простим способом. Так що не варто намагатися вручну розбирати свій девайс не вміючи цього, підключати акумулятор проводами до інших джерел живлення, пхати смартфон в мікрохвильовку, і т.д. Час більше витратите і нервів. Простіше просто попросити у когось кабель і підключити його в вільний USB порт разом зі смартфоном.

READ  Як встановити час на екрані смартфона

Як зарядити телефон без зарядки якщо зламано гніздо

Можете почистити його акуратно зубочисткою, але дуже акуратно, тому що можна зробити тільки гірше. Ще, додатково спробуйте вставляти кабель під різними кутами в гніздо поки не піде заряд. А в подальшому тільки його заміна.

Послуга заміни коштує не дорого, так що краще зробіть її відразу, якщо з’явилися подібні проблеми. До речі, нові моделі телефонів виходять з можливістю бездротової зарядки і поки гніздо зламано можна користуватися таким видом підзарядки. Реально зручна штука.

Використовуємо Power Bank

Це пристрій являє собою переносний акумулятор, яким можна заряджати інші пристрої. Відрізняються вони за місткістю і здатні за короткий проміжок часу зарядити ваш смартфон або планшет.

Їх існує величезна кількість самих різних моделей. Рекомендую брати модель з 10 000mah, в такому випадку і ємність, і розмір самого повербанка будуть адекватними.

Якщо перебуваєте не вдома

Взагалі, рекомендую завжди носити з собою кабель. Є така хороша штука. USB брелоки c Lightning або Type-C. Виглядає, як простий брелок і при бажанні їм завжди можна зарядити телефон. Можна навіть просто його повісити на сумочку. для дівчат буде зручно.

А знайти USB порт думаю не складе проблеми, якщо ви звичайно не перебуваєте в лісі, але і там є варіант вирішення.

Екстремальні способи

Строго їх не рекомендую, тому що можна пошкодити акумулятор і сам смартфон. Але опишу їх, щоб ви знали, що робити в принципі не потрібно, тому що ефекту від цього практично не буде. А якщо і буде. то апарат якщо і включиться, так відразу вимкнеться назад.

Нагріти акумулятор. рекомендують витягне його з смартфона і поставити на якийсь час на гарячу поверхню. По-перше, це небезпечно для здоров’я, можуть почати виділятися небезпечні для людини пари. По-друге, так швидше за все ви взагалі вб’єте його, а не заряджайте на заповітні 10%. По-третє, цей міф пішов взагалі від власників акумуляторів машин, які просто радять поставити машину в тепло взимку, щоб батарея відійшла від холоду. А хтось додумався вчити інших. гріти її. Не робіть так. Якщо тільки ваш телефон взимку не замерз. то строго зігрівати його при кімнатній температурі, не вище.

Постукати по акумулятора, пом’яти його. прям як в дитинстві ми м’яли прості батарейки. Пам’ятайте на скільки це допомагало? На 20 секунд і менше? Не варто цього робити, даремно витратите час, а смартфон просто навіть не включиться, а якщо і зробить це. то відразу вимкнеться. даремне заняття.

Зробити саморобний зарядний пристрій. прям цікаво, як людина в екстремальній ситуації, наприклад, в лісі його буде робити. Шукати трубу, та побільше, щоб сила струму була, потім закопувати її однією стороною в землю. Чи піде потім шукати мідний дріт, розбере смартфон, дістане акумулятор і під’єднати контакти. Чи знайде потім сольовий розчин. Це саме те, чим варто займатися в екстреній ситуації, та.

Якщо зламано гніздо, розрізати провід і підключити вручну. ні в якому разі не лізьте взагалі туди. Хоч і сила струму може здатися маленькою, якщо стукне. мало не здасться. Скільки випадків відбувається, наприклад, при зарядці телефону у ванній і поганому її заземлення, хіба мало за що ви будете триматися в цей момент. Навіть просто зарядка може виявитися неякісною. Багато чого може піти не так, чи не простіше попросити у когось працює зарядку або кабель?

Важливо! У будь-якому випадку вам будуть пропонувати заміряти силу струму, знайти мідні дроти, підключати всі строго по плюс і мінус. Подумайте десять разів варто на все це витрачати цілий день часу, щоб зарядити смартфон? Коли можна банально знайти кабель і зробити це або сходити і за 30 хвилин починають гніздо. А в екстремальній ситуації займатися цим всім. тим більше небезпечно взагалі для життя, можна витратити цілий день і так нічого і не добитися.

Купіть Power Bank, носите з собою кабель від смартфона. І завжди зможете при необхідності залишатися на зв’язку.

КАК ЗАРЯДИТЬ ТЕЛЕФОН БЕЗ РОЗЕТКИ И POWERBANK? Сработало!

Як зарядити телефон без зарядки?

За два останніх десятиліття мобільні телефони зробили справжню еволюцію, пройшовши шлях від простих «дзвонилок» до міні-комп’ютерів. Але безліч зручних функцій вимагають великого споживання енергії, що призводить до швидкої розрядки акумулятора. І за законом підлості телефон має властивість повністю розряджатися саме тоді, коли він життєво необхідний, а зарядного пристрою під рукою немає. Про те, як можна швидко зарядити батарею телефону без зарядки ви зможете дізнатися з нашої статті.

Чи можна заряджати телефон без зарядки?

Для початку давайте розберемося, чи можна взагалі заряджати телефон без використання зарядного пристрою? Як і будь-який інший акумулятор, батарею мобільника можна зарядити за допомогою підручних засобів. Але робити це варто лише в самих крайніх випадках, так як використання нерозрахованих струмів може привести до істотного пошкодження батареї. Тому використовувати наведені нижче способи ми рекомендуємо лише в самих екстрених випадках.

Як зарядити телефон без зарядки. спосіб перший

Найпростіший і безпечний спосіб подарувати телефону трохи енергії. зарядити його від USB-порту комп’ютера або ноутбука. Обмовимося відразу, що спосіб цей доступний лише для більш-менш сучасних телефонів, зарядний пристрій у яких підключається через роз’єм міні USB.

Як зарядити телефон без зарядки. спосіб другий

Для цього способу нам знадобиться будь-зарядний пристрій, який є під рукою. від телефону, плеєра або іншої техніки. У цій зарядки потрібно акуратно зрізати штекер, зчистити з дроту ізоляцію і підключити жили прямо до клем акумулятора, дотримуючись при цьому полярність. Щоб спростити собі життя на час зарядки жили можна прикріпити до акумулятора за допомогою ізоляційної стрічки.

Як зарядити телефон без зарядки. спосіб третій

Попередні два способи можна назвати Lite-версією вирішення проблеми, які підходять для використання в домашніх умовах. А що ж робити, якщо ви відірвані від цивілізації, наприклад, залишилися без зарядки в поході або на дачі? Як варіант, можна спорудити зарядний пристрій з підручних матеріалів. Для цього знадобляться металеві пластини (наприклад, полотна від пив), мідний дріт і солона вода. Вкопують пластини в землю, обмотуємо їх мідним дротом і поливаємо сольовим розчином. імпровізований акумулятор готовий. Якщо заліза під рукою не виявилося, добути необхідну мобільнику енергію можна і з продуктів. Наприклад, якщо взяти кілька лимонів, увіткнути в кожен по металевого штиря, а потім з’єднати штирі за допомогою дроту, вийде відмінна зарядка, яка подарує телефону цілих 5% життя.

Як зарядити телефон без зарядки. спосіб четвертий

На короткий час реанімувати сів мобільник допоможе і звичайний ніж. Його слід розігріти на вогні і ненадовго прикласти до акумулятора. За рахунок підвищення температури акумулятор короткочасно повернеться до життя. При цьому потрібно дотримуватися кількох правил: запобігти перегріванню акумулятор, інакше він може спучитися і діяти швидко. Цей спосіб ми рекомендуємо використовувати лише в разі, якщо необхідність зробити дзвінок коштує вище, ніж подальша працездатність акумулятора.

Як зарядити телефон без зарядки. спосіб п’ятий

Останній в цьому огляді спосіб зарядити мобільник відноситься до розряду екстремальних, але він дозволяє повернути телефону працездатність без будь-яких підручних засобів, що називається, голими руками. Для цього буде потрібно вийняти батарею з телефону і з силою вдарити їм про будь-яку тверду поверхню, наприклад, кинути на камені. Отримавши таке струс батарея дасть можливість зробити один-два дзвінки, але після повторної струсу швидше за все втратить працездатність назавжди.

BETATECH.COM.UA 2021