Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зарядити iPhone без проводу

Table of Contents

Використання сторонніх зарядних пристроїв

Є думка, що сторонні зарядні пристрої можуть нашкодити техніці, вивести її з ладу і навіть привести до займання акумулятора. У більшості випадків це міф, так як сучасні блоки живлення і USB-кабелі мають хороші характеристики надійності і міцності незалежно від виробника і призначення.

Природно, варто уникати відверто дешевих і неякісних навіть за зовнішнім виглядом зарядних пристроїв. Зазвичай їх видають за оригінали таких компаній, як Apple або Samsung. На превеликий жаль, бюджетних зарядок ці виробники не роблять і не продають, де попало.

зарядити, iPhone, провод

Неоригінальною зарядкою можна ще більше нашкодити телефону

Як зарядити iPhone без зарядки в домашніх умовах

Сучасні гаджети практично завжди є портативні пристрої, які не підключені до електричної мережі на постійній основі. Працювати автономно протягом деякого часу таких пристроїв дозволяють встановлені в них акумуляторні батареї. Іноді трапляється, що ці елементи або зарядні пристрої виходять з ладу, а телефоном потрібно терміново скористатися. Саме в такі моменти і приходить думка про те, як зарядити iPhone без зарядки.

Зарядка iPhone 4, 5, 6, 7 без зарядного пристрою

Якщо необхідно зарядити свій iPhone, але під рукою немає робочого зарядника або розетки, то не потрібно впадати в паніку. Найбільш вірним рішенням буде відремонтувати оригінальний зарядний пристрій і використовувати його в звичайному режимі. Зарядити свій телефон без блоку живлення і навіть без розетки можна за допомогою вітрогенератора і навіть батареї з фруктів або овочів, але це зовсім екзотичні способи, які передбачають часткову розбирання пристрою і можуть завдати йому непоправної шкоди. Набагато безпечніше користуватися стандартними методами, якщо блок живлення або зарядка раптом зламалися.

Якщо зламалася провідна зарядка, то можна скористатися бездротовою

 • Порту USB персонального комп’ютера або ноутбука;
 • Бездротової зарядки;
 • Чохла з акумулятором;
 • Деяких інших можливих варіантів.

Процес зарядки за допомогою USB-кабелю передбачає використання оригінального дроти або шнура будь-якого іншого виробника, що підходить до роз’єму iPhone. Кабель підключається однією стороною до телефону, а інший. До будь-якого робочого порту на PC або ноутбуці. Зарядка таким способом здійснюється більш повільно, ніж від звичайної розетки. Вся справа в тому, що потужності порту зазвичай не вистачає.

Другий метод, як в домашніх умовах зарядити iPhone без зарядки, полягає в використанні спеціального бездротового пристрою. Він підходить не для всіх моделей телефонів. На офіційному сайті дан наступний список підтримуваних гаджетів: iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max.

Застосування чохла Smart Battery Case також дозволяє успішно проводити поповнення акумулятора енергією. Перш ніж користуватися даним методом, необхідно оновити прошивку iOS на iPhone до останньої версії. Говорячи простіше, чохол являє собою звичайний power bank.

Важливо! Є й кілька інших варіантів. Один з них заснований на використанні зарядки, що працює на сонячних батареях. Також можна придбати динамо зарядний пристрій, який буде живити телефон шляхом обертання його ручки і генерування електричного струму.

Що робити, якщо iPhone Неможливо зарядити телефон

Буває і так, що телефон просто відмовляється заряджатися навіть за допомогою оригінальної зарядки або через підключення до сторонньої батареї або персонального комп’ютера. Причин цьому може бути безліч. Основні з них:

 • Поломка розетки. Слід перевірити розетку іншими електричними приладами або перенести телефон на зарядку в іншу кімнату.
 • Вихід з ладу блоку живлення або шнур. Навіть оригінальні і якісні аксесуари Apple можна зламати і від цього ніхто не застрахований. Необхідно спробувати зарядити гаджет іншими способами, щоб виключити внутрішню поломку.
 • Несправності в роз’ємі живлення на телефоні. Якщо в нього потрапила пил, бруд або вода, то це могло послужити причиною поганого контакту і неможливості отримання електроенергії.
 • Перегорів або вийшов з ладу контролер. Управлінням харчування і зарядкою керує спеціальний чіп, який міг бути пошкоджений механічно або шляхом потрапляння вологи в корпус пристрою. В останньому випадку могли виникнути корозійні процеси, які заважають електричного струму безперешкодно проходити через плату до акумулятора.

Важливо! Причин несправності може бути величезна кількість. Для вирішення проблеми рекомендується звертатися до сервісних центрів з ремонту айфонів.

Якщо телефон не заряджає, то на обличчя явні проблеми

Чого краще не робити при зарядці iPhone

Є кілька моментів, які знають не всі. Так, деякі думають, що телефон не можна довгий час залишати на зарядці. Насправді ж це стосується дуже старих моделей і це не айфони. Будь-гаджет Apple, як і інші сучасні смартфони, мають внутрішнім чіпом, який керує всім процесом зарядки. Коли цикл досягає своєї межі, він автоматично припиняє подачу живлення і не допускає перезарядки. Батарея просто залишається в стані бездіяльності, а сам телефон працює від електромережі.

Краще не користуватися гаджетом під час зарядки і дати йому спокійно пройти весь цикл. Звичайно, ніякої шкоди це не принесе, але сам процес може затягнутися надовго. Особливо це стосується тих випадків, коли людина грає в вимогливі ігри і одночасно заряджає iPhone.

Важливо! Рекомендується не використовувати нестабільні і проблемні прилади поки заряджається iPhone. Вони можуть викликати ураження електричним струмом чи перепади напруги в будинку, які чіп контролера деколи не здатний витримати.

Отже, можливість зарядити iPhone за допомогою інших пристосувань існує, але важливо пам’ятати, що часом це може бути небезпечно як для телефону, так і для людини.

Цей спосіб підійде тільки тоді, коли необхідно один раз зарядити пристрій перед вирішенням проблеми з роботою кабелю або ж порту і тільки тим, хто здатний без проблем розібрати і зібрати iPhone. Раніше такі девайси досить часто звали “жабами” через віддалено схожою форми. Принцип роботи наступний:

 • Розберіть телефон і обережно від’єднайте акумулятор;
 • Підніміть кришку зарядного пристрою і помістіть батарейку так, щоб контакти стикалися зі спеціальними “переходнічкамі”;
 • Підключіть аксесуар до розетки і стежте за індикаторами, як тільки всі вони будуть заповнені, батарею можна вставляти назад в смартфон.

Чому не заряджається?

Для початку варто розібратися з тим, чому поповнення обсягу батареї часом може бути неможливим. Список причин досить малий і приведений далі:

 • Кабель для зарядки виявився пошкоджений;
 • Роз’єм, в який підключається шнур, або забруднений або вийшов з ладу;
 • Використовуваний провід є неякісною підробкою.

Перед тим як розібратися з питанням про те, як можна зарядити iPhone без зарядки, варто приділити увагу вирішенню зазначених вище причин.

Як зарядити iPhone без зарядки: способи вирішення проблеми

Швидко псується шнур для зарядки смартфона. Досить поширена проблема серед користувачів “яблучних” девайсів. А з видаленням з телефону роз’єму під навушники стала також актуальною і проблема з поламаним гніздом для відновлення заряду акумулятора. Далі в матеріалі буде розказано про те, як зарядити iPhone, якщо зарядки немає або ж вона зламалася.

Останнім часом такий аксесуар стає досить популярним. Він дозволяє не носити з собою окрему акумуляторну батарею й проведення. Також виручає і в ситуаціях, коли під рукою немає розетки або ж шнур не працює. Щоб зарядити девайс, необхідно:

 • Помістіть телефон всередину чохла, встановивши його роз’ємом для зарядки на перехідник.
 • Переконавшись, що смартфон сидить міцно, натисніть на кнопку живлення аксесуара. Таким чином, ви отримуєте перший відповідь на питання про те, як зарядити iPhone без шнура.

Варто відзначити, що чохол-зарядку можна використовувати так само, як і простий спосіб захисту корпусу девайса від пошкоджень. Такі аксесуари роблять з щільних матеріалів з досить широкою задньою стінкою і боками, що дозволяє не діставати яблучний смартфон занадто часто, стираючи боки.

Щоб зарядити чохол з підключеним iPhone, досить просто увіткнути шнур в спеціальний роз’єм і включити аксесуар. Таким чином, заряджатися буде саме він, а не телефон.

Автомобільні власники

Ще один досить цікавий спосіб того, як зарядити iPhone без зарядки. На даний момент таких пристроїв існує не так багато. Одним із прикладів можна назвати аксесуар Baseus Car Gravity. Цей автомобільний тримач володіє зручною конструкцією, яка дозволяє телефону щільно розміщуватися всередині неї, при цьому не ушкоджуючи цілісність корпусу (в таких аксесуарах досить часто кріплення дряпають бічні сторони телефонів).

Цей пристрій має в комплекті кабель з роз’ємом типу Micro-USB, що дозволяє виконувати процес бездротової зарядки вашого смартфона через спеціальну стінку, до якої прикладається iPhone.

Таким чином, ви зможете зарядити свій гаджет, якщо у раптом у вас зіпсувався провід або ж порт для підключення кабелю.

Зарядний пристрій iQi Mobile

Ця можливість зарядити iPhone без зарядки з’явилася порівняно недавно. Підходить вона для моделей, починаючи з 5-ї і закінчуючи 6 Plus. Даний аксесуар буде дуже зручний при роботі за столом.

Він являє собою невелику пластинку, яка підключається через шнур до комп’ютера або розетки. Далі ви просто кладете на неї смартфон і очікуєте до повного заповнення заряду батареї.

Варто відзначити, що буквально рік тому купертіновци представили новітню для їх фірми бездротову зарядку, яка тепер може одночасно заряджати і смартфон, і розумні годинник, і бездротові навушники.

Переносна акумуляторна батарея

Останній спосіб того, як зарядити iPhone без зарядки, але з працюючим шнуром і портом. Варто відзначити, що на даний момент він є найпопулярнішим. Вам достатньо просто придбати переносний зарядний пристрій, обсяг якого буде перевищувати величину батарейки в вашому телефоні (рекомендується на 10 або 12 тисяч мАг). Далі все вкрай просто:

 • Зарядіть АКБ від мережі.
 • Увімкніть його.
 • Підключіть до нього ваш смартфон і дочекайтеся закінчення зарядки.

Автомобільні власники

Ще один досить цікавий спосіб того, як зарядити iPhone без зарядки. На даний момент таких пристроїв існує не так багато. Одним із прикладів можна назвати аксесуар Baseus Car Gravity. Цей автомобільний тримач володіє зручною конструкцією, яка дозволяє телефону щільно розміщуватися всередині неї, при цьому не ушкоджуючи цілісність корпусу (в таких аксесуарах досить часто кріплення дряпають бічні сторони телефонів).

Цей пристрій має в комплекті кабель з роз’ємом типу Micro-USB, що дозволяє виконувати процес бездротової зарядки вашого смартфона через спеціальну стінку, до якої прикладається iPhone.

Таким чином, ви зможете зарядити свій гаджет, якщо у раптом у вас зіпсувався провід або ж порт для підключення кабелю.

Зарядний пристрій iQi Mobile

Ця можливість зарядити iPhone без зарядки з’явилася порівняно недавно. Підходить вона для моделей, починаючи з 5-ї і закінчуючи 6 Plus. Даний аксесуар буде дуже зручний при роботі за столом.

Він являє собою невелику пластинку, яка підключається через шнур до комп’ютера або розетки. Далі ви просто кладете на неї смартфон і очікуєте до повного заповнення заряду батареї.

Варто відзначити, що буквально рік тому купертіновци представили новітню для їх фірми бездротову зарядку, яка тепер може одночасно заряджати і смартфон, і розумні годинник, і бездротові навушники.

Чому не заряджається?

Для початку варто розібратися з тим, чому поповнення обсягу батареї часом може бути неможливим. Список причин досить малий і приведений далі:

 • Кабель для зарядки виявився пошкоджений;
 • Роз’єм, в який підключається шнур, або забруднений або вийшов з ладу;
 • Використовуваний провід є неякісною підробкою.
READ  Можна поміняти телефон якщо не сподобався

Перед тим як розібратися з питанням про те, як можна зарядити iPhone без зарядки, варто приділити увагу вирішенню зазначених вище причин.

Як зарядити iPhone без зарядки: способи вирішення проблеми

Швидко псується шнур для зарядки смартфона. Досить поширена проблема серед користувачів “яблучних” девайсів. А з видаленням з телефону роз’єму під навушники стала також актуальною і проблема з поламаним гніздом для відновлення заряду акумулятора. Далі в матеріалі буде розказано про те, як зарядити iPhone, якщо зарядки немає або ж вона зламалася.

Останнім часом такий аксесуар стає досить популярним. Він дозволяє не носити з собою окрему акумуляторну батарею й проведення. Також виручає і в ситуаціях, коли під рукою немає розетки або ж шнур не працює. Щоб зарядити девайс, необхідно:

 • Помістіть телефон всередину чохла, встановивши його роз’ємом для зарядки на перехідник.
 • Переконавшись, що смартфон сидить міцно, натисніть на кнопку живлення аксесуара. Таким чином, ви отримуєте перший відповідь на питання про те, як зарядити iPhone без шнура.

Варто відзначити, що чохол-зарядку можна використовувати так само, як і простий спосіб захисту корпусу девайса від пошкоджень. Такі аксесуари роблять з щільних матеріалів з досить широкою задньою стінкою і боками, що дозволяє не діставати яблучний смартфон занадто часто, стираючи боки.

Щоб зарядити чохол з підключеним iPhone, досить просто увіткнути шнур в спеціальний роз’єм і включити аксесуар. Таким чином, заряджатися буде саме він, а не телефон.

Цей спосіб підійде тільки тоді, коли необхідно один раз зарядити пристрій перед вирішенням проблеми з роботою кабелю або ж порту і тільки тим, хто здатний без проблем розібрати і зібрати iPhone. Раніше такі девайси досить часто звали “жабами” через віддалено схожою форми. Принцип роботи наступний:

 • Розберіть телефон і обережно від’єднайте акумулятор;
 • Підніміть кришку зарядного пристрою і помістіть батарейку так, щоб контакти стикалися зі спеціальними “переходнічкамі”;
 • Підключіть аксесуар до розетки і стежте за індикаторами, як тільки всі вони будуть заповнені, батарею можна вставляти назад в смартфон.

Переносна акумуляторна батарея

Останній спосіб того, як зарядити iPhone без зарядки, але з працюючим шнуром і портом. Варто відзначити, що на даний момент він є найпопулярнішим. Вам достатньо просто придбати переносний зарядний пристрій, обсяг якого буде перевищувати величину батарейки в вашому телефоні (рекомендується на 10 або 12 тисяч мАг). Далі все вкрай просто:

 • Зарядіть АКБ від мережі.
 • Увімкніть його.
 • Підключіть до нього ваш смартфон і дочекайтеся закінчення зарядки.

Якщо iPhone Неможливо зарядити телефон від розетки, швидше за все, проблема криється в адаптері. Від’єднайте від нього кабель, вставте в USB-порт ноутбука або PC. Зворотний бік шнура підключіть до телефону. Увімкніть комп’ютер і переведіть смартфон в режим зарядки.

Ось інструкція, як зарядити планшет, якщо зламано гніздо зарядки:

 • Витягніть батарею з корпусу.
 • Підготуйте «Жабу».
 • Відкрийте її і поставте акумулятор так, щоб його контакти з’єднувалися з клемами на кришці.
 • Закрийте кришку і зафіксуйте в ній акумулятор.
 • Увімкніть пристрій в розетку.
 • Зніміть батарейку з мобільника.
 • Попередньо від’єднайте зарядний пристрій з мережі.
 • Зніміть з зарядного пристрою ізоляцію, оголивши дроти.
 • Проведіть зачистку жив.
 • Знайдіть потрібні клеми на акумуляторі.
 • Дотримуйтесь полярності проводів і самого пристрою.

Щоб зарядити футляр провідним способом, підключіть кабель Lightning, що входить в комплект поставки навушників Airpods, до роз’єму Lightning на футлярі. Можна скористатися кабелем Lightning-USB-C або Lightning-USB. Потім підключіть інший кінець кабелю до зарядного пристрою або порту USB.

Щоб зарядити чохол, підключіть кабель Lightning, що входить в комплект поставки навушників Airpods, до роз’єму Lightning на чохлі. Потім підключіть інший кінець кабелю до зарядного пристрою або порту USB. Заряджати чохол можна незалежно від наявності в ньому навушників Airpods.

Щоб зарядити Apple Watch, зробіть наступне. Звертайтеся з Apple Watch і використовуваними аксесуарами акуратно і завжди знімайте годинник перед зарядкою. Підключіть зарядний кабель Apple з магнітним кріпленням або док-станцію для зарядки Apple Watch з магнітним кріпленням до відповідного адаптера харчування USB.

Як зарядити телефон без зарядки: робочий спосіб

У нові смартфони виробники ставлять досить ємні акумулятори, які повинні довго тримати заряд. Але, навіть не дивлячись на це, вони дуже швидко розряджаються при активному використанні.

Сісти улюблений девайс може в будь-який час і зарядного пристрою банально просто може не виявитися під рукою, що робити в цьому випадку. Як зарядити телефон без зарядки?

З попереднього матеріалу ви могли дізнатися, як перенести фото з андроїда на Android, сьогодні ми розберемося і розглянемо способи вирішення досить скрутній ситуації. Як можна зарядити телефон без зарядки.

Дуже важливо! Телефон без зарядки зарядити можна тільки за допомогою кабелю, який до нього йде або бездротовим пристроєм, якщо воно підтримується. Всі інші способи. Екстремальні, можуть просто вивести батарею з ладу до кінця життя.

Плюс на нових смартфонах просто немає можливості витягнути акумулятор з корпусу простим способом. Так що не варто намагатися вручну розбирати свій девайс не вміючи цього, підключати акумулятор проводами до інших джерел живлення, пхати смартфон в мікрохвильовку, і т.Д. Час більше витратите і нервів. Простіше просто попросити у когось кабель і підключити його в вільний USB порт разом зі смартфоном.

Як можна зарядити телефон без зарядки в домашніх умовах

Лайфхак! Якщо потрібно зарядити телефон швидко, то просто поставте його в авіа-режим, так зайві функції будуть відключені. Навантаження на процесор буде менше і процес підзарядки піде активніше.

Зарядіть телефон за допомогою USB кабелю

Який йде до нього, це може бути: Lightning, Type-C, Micro-USB або інший. Підключіть його в вільний USB порт будь-якого пристрою, хоч в роутер його підключіть або в телевізор. Почнеться зарядка. Якщо його немає. Просто попросите у знайомого. Можна, при крайній необхідності, і у сусіда.

Багато хто не користуються зарядкою взагалі ніколи, наприклад, я і сам заряджаю так свій смартфон від USB порту в моніторі, а самим зарядним пристроєм не користуюся вже років так 7.

Якщо перебуваєте не вдома

Взагалі, рекомендую завжди носити з собою кабель. Є така хороша штука. USB брелоки c Lightning або Type-C. Виглядає, як простий брелок і при бажанні їм завжди можна зарядити телефон. Можна навіть просто його повісити на сумочку. Для дівчат буде зручно.

А знайти USB порт думаю не складе проблеми, якщо ви звичайно не перебуваєте в лісі, але і там є варіант вирішення.

Використовуємо Power Bank

Це пристрій являє собою переносний акумулятор, яким можна заряджати інші пристрої. Відрізняються вони за місткістю і здатні за короткий проміжок часу зарядити ваш смартфон або планшет.

Їх існує величезна кількість самих різних моделей. Рекомендую брати модель з 10 000mah, в такому випадку і ємність, і розмір самого повербанка будуть адекватними.

ЗАРЯЖАЮ IPHONE БЕЗ ПРОВОДОВ

Як зарядити телефон без зарядки якщо зламано гніздо

Можете почистити його акуратно зубочисткою, але дуже акуратно, тому що можна зробити тільки гірше. Ще, додатково спробуйте вставляти кабель під різними кутами в гніздо поки не піде заряд. А в подальшому тільки його заміна.

Послуга заміни коштує не дорого, так що краще зробіть її відразу, якщо з’явилися подібні проблеми. До речі, нові моделі телефонів виходять з можливістю бездротової зарядки і поки гніздо зламано можна користуватися таким видом підзарядки. Реально зручна штука.

Екстремальні способи

Строго їх не рекомендую, тому що можна пошкодити акумулятор і сам смартфон. Але опишу їх, щоб ви знали, що робити в принципі не потрібно, тому що ефекту від цього практично не буде. А якщо і буде. То апарат якщо і включиться, так відразу вимкнеться назад.

Нагріти акумулятор. Рекомендують витягне його з смартфона і поставити на якийсь час на гарячу поверхню. По-перше, це небезпечно для здоров’я, можуть почати виділятися небезпечні для людини пари. По-друге, так швидше за все ви взагалі вб’єте його, а не заряджайте на заповітні 10%. По-третє, цей міф пішов взагалі від власників акумуляторів машин, які просто радять поставити машину в тепло взимку, щоб батарея відійшла від холоду. А хтось додумався вчити інших. Гріти її. Не робіть так. Якщо тільки ваш телефон взимку не замерз. То строго зігрівати його при кімнатній температурі, не вище.

Постукати по акумулятора, пом’яти його. Прям як в дитинстві ми м’яли прості батарейки. Пам’ятайте на скільки це допомагало? На 20 секунд і менше? Не варто цього робити, даремно витратите час, а смартфон просто навіть не включиться, а якщо і зробить це. То відразу вимкнеться. Даремне заняття.

Зробити саморобний зарядний пристрій. Прям цікаво, як людина в екстремальній ситуації, наприклад, в лісі його буде робити. Шукати трубу, та побільше, щоб сила струму була, потім закопувати її однією стороною в землю. Чи піде потім шукати мідний дріт, розбере смартфон, дістане акумулятор і під’єднати контакти. Чи знайде потім сольовий розчин. Це саме те, чим варто займатися в екстреній ситуації, та.

Якщо зламано гніздо, розрізати провід і підключити вручну. Ні в якому разі не лізьте взагалі туди. Хоч і сила струму може здатися маленькою, якщо стукне. Мало не здасться. Скільки випадків відбувається, наприклад, при зарядці телефону у ванній і поганому її заземлення, хіба мало за що ви будете триматися в цей момент. Навіть просто зарядка може виявитися неякісною. Багато чого може піти не так, чи не простіше попросити у когось працює зарядку або кабель?

Важливо! У будь-якому випадку вам будуть пропонувати заміряти силу струму, знайти мідні дроти, підключати всі строго по плюс і мінус. Подумайте десять разів варто на все це витрачати цілий день часу, щоб зарядити смартфон? Коли можна банально знайти кабель і зробити це або сходити і за 30 хвилин починають гніздо. А в екстремальній ситуації займатися цим всім. Тим більше небезпечно взагалі для життя, можна витратити цілий день і так нічого і не добитися.

Купіть Power Bank, носите з собою кабель від смартфона. І завжди зможете при необхідності залишатися на зв’язку.

Сподіваюся вам була корисна викладена інформація і тепер ви точно не буде лізти в свій пристрій, оголяти дроти і грати в Ніколу Теслу. Безпечного вам використання своїх девайсів.

Як зарядити акумулятор за допомогою «жаби»

Якщо під рукою немає звичайного зарядного пристрою, то зарядити телефон без зарядника можна за допомогою так званого методу «жаби». Для цього потрібно витягнути батарею і вставити її в спеціальний блок живлення. Такі зарядникі, як правило, йдуть в якості універсальних пристроїв.

Роз’єм для телефонної батареї може змінювати розміри. Щоб акумулятор не бовтався і стосувався контактів, є «бігунок», який легко переміщається, тим самим підганяючи блок під розмір батареї. Часто у продажу можна зустріти пристрої, призначені тільки для одного типу акумулятора, але сьогодні це вже рідкість.

Сонячні батареї для зарядки

Ефективним способом зарядити телефон без зарядки стануть сонячні батареї. Спосіб актуальний, якщо ви на відкритій місцевості, на природі, далеко від цивілізації. Потрібно, щоб була безхмарна або малохмарна погода. Принцип дії зарядки простий. Невеликий блок оснащений фотоелементами, осередки якого поглинають сонячну енергію і через шнур передають її в телефон.

Подібний пристрій може бути призначене для одного або декількох гаджетів.

Сонячні батареї довго зберігають енергію, але заряджати девайс будуть повільніше, ніж стандартна зарядка.

Це відбувається через те, що самі фотоелементи дуже малі і не можуть виробляти більшої кількості енергії.

Практично у кожного користувача є зовнішній акумулятор, або PowerBank. Це справжній порятунок для тих, хто практично не випускає телефон з рук. У пристрої є відповідний роз’єм для зарядки і USB-кабель, який з’єднує гаджет з джерелом живлення.

За кілька хвилин мобільний отримає певний відсоток заряду. Головна умова роботи зовнішнього акумулятора. Він сам попередньо заряджається. У такого джерела енергії швидкість подачі не гірше, ніж у стандартного пристрою для зарядки.

Як зарядити телефон в поході

Телефони стали невід’ємною частиною нашого життя: навіть вирушаючи в подорож або похід, ми обов’язково захопимо з собою свій гаджет. Правда, при цьому не завжди дбаємо про те, що буде, якщо у нього сяде акумулятор. Що ж, є способи, як зарядити телефон без зарядки в лісі, полях або просто далеко від цивілізації. Одні мають на увазі, що мандрівник прихопив із собою додаткові пристрої, інші ж спрямовані на використання всього, що є під рукою.

Якщо ви захопили з собою в похід пару сонячних панелей, то залишитися без зв’язку вам не загрожує

Цивілізовані методи зарядки телефонів

Для початку ми подивимося на більш традиційні і прості способи зарядки за допомогою сучасних технологій.

Як зарядити телефон за допомогою зовнішнього акумулятора

Повербанкі. Це портативні акумулятори, які мають, як правило, набагато більший обсяг заряду, ніж на мобільних телефонах. З їх допомогою можна з легкістю кілька разів зарядити повністю сів гаджет.

Сучасні повербанкі дозволяють «носити» з собою близько 10000 мАг

Природно, за умови, що сам зовнішній акумулятор був попередньо заряджений. Процес зарядки простий. Досить просто з’єднати два пристрої за допомогою кабелю USB

Як зарядити телефон за допомогою сонячної батареї

Природно, що шанси знайти в поході або зібрати з нічого зарядний пристрій, засноване на сонячній енергії, прагнуть до нуля. Тому такий гаджет краще прихопити з собою.

Якщо ви часто подорожуєте, має сенс обзавестися сонячної зарядкою

Він абсолютно автономний, простий у використанні і не займе багато місця. Принцип отримання заряду дуже простий: встановлюємо сонячну панель на оптимальний кут для отримання максимальної кількості сонячного випромінювання, підключаємо смартфон до нашої установці і чекаємо.

Як зарядити телефон без електрики народними методами

Далі ми розглянемо менш технологічні і навіть екстремальні способи зарядки акумулятора смартфона. Використовувати їх потрібно лише в самому крайньому випадку, якщо інших варіантів не залишилося.

READ  Як дізнатися номер телефону актив

Заряджаємо акумулятор телефону за допомогою скотча

На будь-який батареї будь-якого смартфона завжди є більше двох контактів. Найчастіше їх три.

На будь-який батареї є як мінімум 3 контакту

Два відповідають безпосередньо за передачу струму, а один, середній, за передачу даних про стан батареї. Зазвичай телефон відключається нема на повністю сів акумуляторі, а коли в ньому залишається від 5 до 20% заряду. І якщо заклеїти середній контакт скотчем або будь-яким іншим схожим матеріалом, то можна виграти у гаджета кілька секунд або навіть хвилин для здійснення одного-двох дзвінків. Природно, що зарядити телефон через обман скотчем для таких завдань як Wi-Fi або геопозіцінірованіе навряд чи вийде.

Як зарядити телефон швидко за допомогою нагрівання або удару

Напевно, багато хто пам’ятає, як в дитинстві ненадовго відновлювали чи батареї шляхом їх покусування або удару об щось тверде. Так само, як і прості батарейки, можна зарядити і телефон без зарядки на вулиці або в поході.

Для похідних умов вже давно придумали зарядки від багаття

Природно, удар потрібно порівнювати, так як ґрунтовне пошкодження корпусу батареї виведе її з ладу до кінця життя. Цей спосіб зможе «зарядити» акумулятор буквально на пару дзвінків максимум, так що використовувати його треба лише в крайньому випадку.

Такого ж ефекту можна домогтися і за допомогою легкого нагрівання батареї. Робити це потрібно за допомогою будь-якого посередника, наприклад. Металевого ножа. Спочатку потрібно нагріти ніж, а потім на нього покласти акумулятор.

Якщо рівень заряду мобільного телефону падає, а потрібно зробити багато дзвінків або інших маніпуляцій з гаджетом, треба економити його енергію або шукати способи продовжити роботу. Є ряд методів зі своїми перевагами і недоліками, які допоможуть зарядити мобільний без звичної зарядки.

Пряме під’єднання до клем акумулятора

Якщо не вийшло зарядити телефон без зарядного пристрою по одному з перерахованих вище способів, то можна скористатися лабораторним методом, для якого знадобляться:

 • Батарея мобільного телефону;
 • Старого зарядного пристрою;
 • Електрична мережа.

На старому зарядному пристрої зачистите кінець шнура так, щоб оголилися червоний і синій (-) дроти, трохи розведіть їх.

Щоб надалі забезпечити свою безпеку, використовуйте гумові рукавички. Порядок робіт:

 • Вийміть з мобільного, знайдіть там плюс і мінус.
 • До плюса прикладіть синій проводок, а до мінуса. Червоний.
 • Зафіксуйте пристрій скотчем або використовуйте ізоляційну стрічку.
 • Відкладіть конструкцію на вільну від різних предметів поверхню і включіть в мережу.

При правильному з’єднанні девайс моментально почне набирати заряд. Вкрай не рекомендується заряджати батарею таким способом до максимальної позначки. Наберіть заряд для здійснення дзвінка або надсилання повідомлення та від’єднайте пристрій.

Щоб зарядити телефон через USB-порт

Якщо в будинку, або в тому місці, де ви знаходитеся, є USB-кабель і комп’ютер, ноутбук, планшет, міні PC або телевізор з відповідним роз’ємом, то ви без проблем зарядите телефон. Що робити: вставте кабель в основний пристрій (ОУ) і спостерігайте як він заряджається. Важлива умова. У телефону має бути робоче гніздо, а ОУ повністю заряджена або підключено до мережі. Швидкість зарядки за таких умов не менше, ніж при підключенні звичайного зарядника.

Як правило, в стандартну комплектацію смартфонів входить USB-кабель (міні або мікро залежно від типу гаджета). Також провід можна знайти в упаковці від фотоапарата, планшета, електронної книги і інших пристроїв. Труднощів виникнути не повинно. Кабель може бути розрахований на підключення декількох телефонів відразу.

Як можна зарядити телефон без дроту

Зарядити свій гаджет в домашніх умовах набагато простіше, ніж опинитися де-небудь в полях взагалі без пристроїв і зарядних адаптерів. Якщо трохи подивитися по сторонам, то можна виявити засоби, за допомогою яких ми зможемо легко зарядити свій смартфон.

Як зарядити акумулятор телефону без зарядки за допомогою кабелю USB

Як правило, більшість сучасних зарядок є найпростіший кабель USB. Їм-то і можна скористатися в крайньому випадку, якщо буде потрібно зарядити свій телефон.

Будь-який комп’ютер, ноутбук або більш-менш новий телевізор має на борту USB-порт, за допомогою якого і можна підключити смартфон до пристрою, тим самим зарядивши його. Це найбільш доступний і очевидний спосіб, щоб зарядити батарею телефону без зарядки, так як середньостатистичний будинок або квартира рясно насичені різної електронікою.

Як зарядити телефон, якщо зламалося гніздо, бездротовим зарядним пристроєм

Бездротові зарядки стали зустрічатися все частіше навіть у найпростіших моделях смартфонів

Якщо у телефону зламаний роз’єм, то залишається сподіватися на те, що він сам вміє заряджатися бездротовим способом. Ось невеликий список пристроїв, які підтримують такий функціонал «з коробки»:

 • Iphone 8;
 • Iphone X;
 • Samsung Galaxy S8, S9;
 • Xiaomi Mi Mix 2S;
 • LG V30;
 • Sony Xperia XZ3;
 • Doogee S60.

Список не такий широкий, але він постійно доповнюється все новими пристроями. Якщо ваш телефон є серед перерахованих, значить без заряду в батареї свого електронного друга ви не залишитеся.

Як зарядити акумулятор телефону без телефону за допомогою блоку живлення ( «жаби»)

Найпростіша «жаба» виглядає як невеликий блок живлення. По суті, вона їм і є. З одного боку приладу є вилка для розетки, а з іншого. Спеціальний затискач для підведення контактів «жаби» точно до контактів батареї. В цілому, зручна і універсальна штука.

Типова зарядка-жаба. Універсальний прилад

Єдине її незручність. З телефону потрібно знімати батарею, а така можливість є далеко не на всіх сучасних гаджетах. Але зарядити батарею без телефону і без заводської зарядки з її допомогою можна, так як вона абсолютно не залежить ні від виробника гаджета, ні від моделі.

Сам процес підзарядки відбувається досить просто. Затиск «жаби» вміє змінювати відстань між контактами, які представляють собою висновок «» і «-». Батарею потрібно вийняли й виставити язички контактів «жаби» на тій же відстані, на якому вони розташовані на акумуляторі, і як зазначено полярності. Потім потрібно затиснути батарею затискачем і підключити готову конструкцію з жаби і акумулятора до електромережі.

Встановити можна практично будь-яку батарею

На зарядному пристрої зазвичай присутній як мінімум один індикатор, як правило, зеленого кольору. Якщо він загорівся після підключення в мережу, значить зарядка пішла. Якщо ж ні, варто перевірити полярність і щільність контактів. Це досить простий і доступний спосіб, як зарядити телефон без дроту.

Як зарядити телефон безпосередньо оголеними проводами від старого зарядного пристрою

Трохи екстремальний спосіб, але якщо під рукою взагалі нічого немає, то як остання альтернатива підійде. Варто трохи розповісти про визначення полярності за кольорами проводів. Більш-менш значущі виробники дотримуються прийнятих норм і маркують дроти як годиться: «». Червоним кольором, «-». Синім. Але так як на ринку присутні і більш дешеві аналоги, які збираються в напівпідвальних приміщеннях Китаю людьми, нічого не тих, хто почув про кольоровому маркуванню проводів, то зустріти в дешевій зарядці можна всі кольори веселки.

Hе викидайте старі зарядні пристрої, вони ще можуть послужити вам службу

В цілому, при достатній частці везіння, такий прилад може мати позначення на самій платі, в місцях виведення проводів. Орієнтуватися в такому випадку доведеться саме так.

Після визначення плюса і мінуса потрібно виведені дроти з’єднати безпосередньо з батареєю. Закріпити їх на місці можна будь-якими підручними засобами. Ізолентою, скотчем і навіть простими прищіпками. Варто відзначити, що заряджати таким способом акумулятор потрібно буквально до рівня заряду на здійснення двох-трьох дзвінків, так як контроль за рівнем зарядки тут мінімальний.

Чи можна зарядити телефон через гніздо навушників

Напевно, вже не знайти авторів цієї міської легенди. Але щоб самостійно зрозуміти, що такий варіант, як зарядити телефон через навушники. Неможливий, треба просто поглянути на принципову схему будь-якого смартфона.

Контакти на зарядному навушників служать лише для передачі звукових сигналів

Навіть не особливо розбирається в електроніці людині вистачить 20 хвилин, щоб розібратися, що роз’єм для навушників взагалі ніяк не пов’язаний ні з контролерами батареї, ні з нею самою.

Як зарядити телефон без оригінальної зарядки в домашніх умовах

Зарядити свій гаджет в домашніх умовах набагато простіше, ніж опинитися де-небудь в полях взагалі без пристроїв і зарядних адаптерів. Якщо трохи подивитися по сторонам, то можна виявити засоби, за допомогою яких ми зможемо легко зарядити свій смартфон.

Як зарядити акумулятор телефону без зарядки за допомогою кабелю USB

Як правило, більшість сучасних зарядок є найпростіший кабель USB. Їм-то і можна скористатися в крайньому випадку, якщо буде потрібно зарядити свій телефон.

Будь-який комп’ютер, ноутбук або більш-менш новий телевізор має на борту USB-порт, за допомогою якого і можна підключити смартфон до пристрою, тим самим зарядивши його. Це найбільш доступний і очевидний спосіб, щоб зарядити батарею телефону без зарядки, так як середньостатистичний будинок або квартира рясно насичені різної електронікою.

Як зарядити телефон, якщо зламалося гніздо, бездротовим зарядним пристроєм

Бездротові зарядки стали зустрічатися все частіше навіть у найпростіших моделях смартфонів

Якщо у телефону зламаний роз’єм, то залишається сподіватися на те, що він сам вміє заряджатися бездротовим способом. Ось невеликий список пристроїв, які підтримують такий функціонал «з коробки»:

 • Iphone 8;
 • Iphone X;
 • Samsung Galaxy S8, S9;
 • Xiaomi Mi Mix 2S;
 • LG V30;
 • Sony Xperia XZ3;
 • Doogee S60.

Список не такий широкий, але він постійно доповнюється все новими пристроями. Якщо ваш телефон є серед перерахованих, значить без заряду в батареї свого електронного друга ви не залишитеся.

Як зарядити акумулятор телефону без телефону за допомогою блоку живлення ( «жаби»)

Найпростіша «жаба» виглядає як невеликий блок живлення. По суті, вона їм і є. З одного боку приладу є вилка для розетки, а з іншого. Спеціальний затискач для підведення контактів «жаби» точно до контактів батареї. В цілому, зручна і універсальна штука.

Типова зарядка-жаба. Універсальний прилад

Єдине її незручність. З телефону потрібно знімати батарею, а така можливість є далеко не на всіх сучасних гаджетах. Але зарядити батарею без телефону і без заводської зарядки з її допомогою можна, так як вона абсолютно не залежить ні від виробника гаджета, ні від моделі.

Сам процес підзарядки відбувається досить просто. Затиск «жаби» вміє змінювати відстань між контактами, які представляють собою висновок «» і «-». Батарею потрібно вийняли й виставити язички контактів «жаби» на тій же відстані, на якому вони розташовані на акумуляторі, і як зазначено полярності. Потім потрібно затиснути батарею затискачем і підключити готову конструкцію з жаби і акумулятора до електромережі.

Встановити можна практично будь-яку батарею

На зарядному пристрої зазвичай присутній як мінімум один індикатор, як правило, зеленого кольору. Якщо він загорівся після підключення в мережу, значить зарядка пішла. Якщо ж ні, варто перевірити полярність і щільність контактів. Це досить простий і доступний спосіб, як зарядити телефон без дроту.

Як зарядити телефон безпосередньо оголеними проводами від старого зарядного пристрою

Трохи екстремальний спосіб, але якщо під рукою взагалі нічого немає, то як остання альтернатива підійде. Варто трохи розповісти про визначення полярності за кольорами проводів. Більш-менш значущі виробники дотримуються прийнятих норм і маркують дроти як годиться: «». Червоним кольором, «-». Синім. Але так як на ринку присутні і більш дешеві аналоги, які збираються в напівпідвальних приміщеннях Китаю людьми, нічого не тих, хто почув про кольоровому маркуванню проводів, то зустріти в дешевій зарядці можна всі кольори веселки.

Hе викидайте старі зарядні пристрої, вони ще можуть послужити вам службу

В цілому, при достатній частці везіння, такий прилад може мати позначення на самій платі, в місцях виведення проводів. Орієнтуватися в такому випадку доведеться саме так.

Після визначення плюса і мінуса потрібно виведені дроти з’єднати безпосередньо з батареєю. Закріпити їх на місці можна будь-якими підручними засобами. Ізолентою, скотчем і навіть простими прищіпками. Варто відзначити, що заряджати таким способом акумулятор потрібно буквально до рівня заряду на здійснення двох-трьох дзвінків, так як контроль за рівнем зарядки тут мінімальний.

Чи можна зарядити телефон через гніздо навушників

Напевно, вже не знайти авторів цієї міської легенди. Але щоб самостійно зрозуміти, що такий варіант, як зарядити телефон через навушники. Неможливий, треба просто поглянути на принципову схему будь-якого смартфона.

Контакти на зарядному навушників служать лише для передачі звукових сигналів

Навіть не особливо розбирається в електроніці людині вистачить 20 хвилин, щоб розібратися, що роз’єм для навушників взагалі ніяк не пов’язаний ні з контролерами батареї, ні з нею самою.

Практично у кожного користувача є зовнішній акумулятор, або PowerBank. Це справжній порятунок для тих, хто практично не випускає телефон з рук. У пристрої є відповідний роз’єм для зарядки і USB-кабель, який з’єднує гаджет з джерелом живлення.

За кілька хвилин мобільний отримає певний відсоток заряду. Головна умова роботи зовнішнього акумулятора. Він сам попередньо заряджається. У такого джерела енергії швидкість подачі не гірше, ніж у стандартного пристрою для зарядки.

Сонячні батареї для зарядки

Ефективним способом зарядити телефон без зарядки стануть сонячні батареї. Спосіб актуальний, якщо ви на відкритій місцевості, на природі, далеко від цивілізації. Потрібно, щоб була безхмарна або малохмарна погода. Принцип дії зарядки простий. Невеликий блок оснащений фотоелементами, осередки якого поглинають сонячну енергію і через шнур передають її в телефон.

Подібний пристрій може бути призначене для одного або декількох гаджетів.

Сонячні батареї довго зберігають енергію, але заряджати девайс будуть повільніше, ніж стандартна зарядка.

Це відбувається через те, що самі фотоелементи дуже малі і не можуть виробляти більшої кількості енергії.

Як можна зарядити телефон без дроту

Зарядити свій гаджет в домашніх умовах набагато простіше, ніж опинитися де-небудь в полях взагалі без пристроїв і зарядних адаптерів. Якщо трохи подивитися по сторонам, то можна виявити засоби, за допомогою яких ми зможемо легко зарядити свій смартфон.

Як зарядити акумулятор телефону без зарядки за допомогою кабелю USB

Як правило, більшість сучасних зарядок є найпростіший кабель USB. Їм-то і можна скористатися в крайньому випадку, якщо буде потрібно зарядити свій телефон.

Будь-який комп’ютер, ноутбук або більш-менш новий телевізор має на борту USB-порт, за допомогою якого і можна підключити смартфон до пристрою, тим самим зарядивши його. Це найбільш доступний і очевидний спосіб, щоб зарядити батарею телефону без зарядки, так як середньостатистичний будинок або квартира рясно насичені різної електронікою.

READ  Як видалити Apple ID з iPhone

Як зарядити телефон, якщо зламалося гніздо, бездротовим зарядним пристроєм

Бездротові зарядки стали зустрічатися все частіше навіть у найпростіших моделях смартфонів

Якщо у телефону зламаний роз’єм, то залишається сподіватися на те, що він сам вміє заряджатися бездротовим способом. Ось невеликий список пристроїв, які підтримують такий функціонал «з коробки»:

 • Iphone 8;
 • Iphone X;
 • Samsung Galaxy S8, S9;
 • Xiaomi Mi Mix 2S;
 • LG V30;
 • Sony Xperia XZ3;
 • Doogee S60.

Список не такий широкий, але він постійно доповнюється все новими пристроями. Якщо ваш телефон є серед перерахованих, значить без заряду в батареї свого електронного друга ви не залишитеся.

Як зарядити акумулятор телефону без телефону за допомогою блоку живлення ( «жаби»)

Найпростіша «жаба» виглядає як невеликий блок живлення. По суті, вона їм і є. З одного боку приладу є вилка для розетки, а з іншого. Спеціальний затискач для підведення контактів «жаби» точно до контактів батареї. В цілому, зручна і універсальна штука.

Типова зарядка-жаба. Універсальний прилад

Єдине її незручність. З телефону потрібно знімати батарею, а така можливість є далеко не на всіх сучасних гаджетах. Але зарядити батарею без телефону і без заводської зарядки з її допомогою можна, так як вона абсолютно не залежить ні від виробника гаджета, ні від моделі.

Сам процес підзарядки відбувається досить просто. Затиск «жаби» вміє змінювати відстань між контактами, які представляють собою висновок «» і «-». Батарею потрібно вийняли й виставити язички контактів «жаби» на тій же відстані, на якому вони розташовані на акумуляторі, і як зазначено полярності. Потім потрібно затиснути батарею затискачем і підключити готову конструкцію з жаби і акумулятора до електромережі.

Встановити можна практично будь-яку батарею

На зарядному пристрої зазвичай присутній як мінімум один індикатор, як правило, зеленого кольору. Якщо він загорівся після підключення в мережу, значить зарядка пішла. Якщо ж ні, варто перевірити полярність і щільність контактів. Це досить простий і доступний спосіб, як зарядити телефон без дроту.

Як зарядити телефон безпосередньо оголеними проводами від старого зарядного пристрою

Трохи екстремальний спосіб, але якщо під рукою взагалі нічого немає, то як остання альтернатива підійде. Варто трохи розповісти про визначення полярності за кольорами проводів. Більш-менш значущі виробники дотримуються прийнятих норм і маркують дроти як годиться: «». Червоним кольором, «-». Синім. Але так як на ринку присутні і більш дешеві аналоги, які збираються в напівпідвальних приміщеннях Китаю людьми, нічого не тих, хто почув про кольоровому маркуванню проводів, то зустріти в дешевій зарядці можна всі кольори веселки.

Hе викидайте старі зарядні пристрої, вони ще можуть послужити вам службу

В цілому, при достатній частці везіння, такий прилад може мати позначення на самій платі, в місцях виведення проводів. Орієнтуватися в такому випадку доведеться саме так.

Після визначення плюса і мінуса потрібно виведені дроти з’єднати безпосередньо з батареєю. Закріпити їх на місці можна будь-якими підручними засобами. Ізолентою, скотчем і навіть простими прищіпками. Варто відзначити, що заряджати таким способом акумулятор потрібно буквально до рівня заряду на здійснення двох-трьох дзвінків, так як контроль за рівнем зарядки тут мінімальний.

Чи можна зарядити телефон через гніздо навушників

Напевно, вже не знайти авторів цієї міської легенди. Але щоб самостійно зрозуміти, що такий варіант, як зарядити телефон через навушники. Неможливий, треба просто поглянути на принципову схему будь-якого смартфона.

Контакти на зарядному навушників служать лише для передачі звукових сигналів

Навіть не особливо розбирається в електроніці людині вистачить 20 хвилин, щоб розібратися, що роз’єм для навушників взагалі ніяк не пов’язаний ні з контролерами батареї, ні з нею самою.

Як зарядити телефон без оригінальної зарядки в домашніх умовах

Зарядити свій гаджет в домашніх умовах набагато простіше, ніж опинитися де-небудь в полях взагалі без пристроїв і зарядних адаптерів. Якщо трохи подивитися по сторонам, то можна виявити засоби, за допомогою яких ми зможемо легко зарядити свій смартфон.

Як зарядити акумулятор телефону без зарядки за допомогою кабелю USB

Як правило, більшість сучасних зарядок є найпростіший кабель USB. Їм-то і можна скористатися в крайньому випадку, якщо буде потрібно зарядити свій телефон.

Будь-який комп’ютер, ноутбук або більш-менш новий телевізор має на борту USB-порт, за допомогою якого і можна підключити смартфон до пристрою, тим самим зарядивши його. Це найбільш доступний і очевидний спосіб, щоб зарядити батарею телефону без зарядки, так як середньостатистичний будинок або квартира рясно насичені різної електронікою.

Як зарядити телефон, якщо зламалося гніздо, бездротовим зарядним пристроєм

Бездротові зарядки стали зустрічатися все частіше навіть у найпростіших моделях смартфонів

Якщо у телефону зламаний роз’єм, то залишається сподіватися на те, що він сам вміє заряджатися бездротовим способом. Ось невеликий список пристроїв, які підтримують такий функціонал «з коробки»:

 • Iphone 8;
 • Iphone X;
 • Samsung Galaxy S8, S9;
 • Xiaomi Mi Mix 2S;
 • LG V30;
 • Sony Xperia XZ3;
 • Doogee S60.

Список не такий широкий, але він постійно доповнюється все новими пристроями. Якщо ваш телефон є серед перерахованих, значить без заряду в батареї свого електронного друга ви не залишитеся.

Як зарядити акумулятор телефону без телефону за допомогою блоку живлення ( «жаби»)

Найпростіша «жаба» виглядає як невеликий блок живлення. По суті, вона їм і є. З одного боку приладу є вилка для розетки, а з іншого. Спеціальний затискач для підведення контактів «жаби» точно до контактів батареї. В цілому, зручна і універсальна штука.

Типова зарядка-жаба. Універсальний прилад

Єдине її незручність. З телефону потрібно знімати батарею, а така можливість є далеко не на всіх сучасних гаджетах. Але зарядити батарею без телефону і без заводської зарядки з її допомогою можна, так як вона абсолютно не залежить ні від виробника гаджета, ні від моделі.

Сам процес підзарядки відбувається досить просто. Затиск «жаби» вміє змінювати відстань між контактами, які представляють собою висновок «» і «-». Батарею потрібно вийняли й виставити язички контактів «жаби» на тій же відстані, на якому вони розташовані на акумуляторі, і як зазначено полярності. Потім потрібно затиснути батарею затискачем і підключити готову конструкцію з жаби і акумулятора до електромережі.

Встановити можна практично будь-яку батарею

На зарядному пристрої зазвичай присутній як мінімум один індикатор, як правило, зеленого кольору. Якщо він загорівся після підключення в мережу, значить зарядка пішла. Якщо ж ні, варто перевірити полярність і щільність контактів. Це досить простий і доступний спосіб, як зарядити телефон без дроту.

Як зарядити телефон безпосередньо оголеними проводами від старого зарядного пристрою

Трохи екстремальний спосіб, але якщо під рукою взагалі нічого немає, то як остання альтернатива підійде. Варто трохи розповісти про визначення полярності за кольорами проводів. Більш-менш значущі виробники дотримуються прийнятих норм і маркують дроти як годиться: «». Червоним кольором, «-». Синім. Але так як на ринку присутні і більш дешеві аналоги, які збираються в напівпідвальних приміщеннях Китаю людьми, нічого не тих, хто почув про кольоровому маркуванню проводів, то зустріти в дешевій зарядці можна всі кольори веселки.

Hе викидайте старі зарядні пристрої, вони ще можуть послужити вам службу

В цілому, при достатній частці везіння, такий прилад може мати позначення на самій платі, в місцях виведення проводів. Орієнтуватися в такому випадку доведеться саме так.

Після визначення плюса і мінуса потрібно виведені дроти з’єднати безпосередньо з батареєю. Закріпити їх на місці можна будь-якими підручними засобами. Ізолентою, скотчем і навіть простими прищіпками. Варто відзначити, що заряджати таким способом акумулятор потрібно буквально до рівня заряду на здійснення двох-трьох дзвінків, так як контроль за рівнем зарядки тут мінімальний.

Чи можна зарядити телефон через гніздо навушників

Напевно, вже не знайти авторів цієї міської легенди. Але щоб самостійно зрозуміти, що такий варіант, як зарядити телефон через навушники. Неможливий, треба просто поглянути на принципову схему будь-якого смартфона.

Контакти на зарядному навушників служать лише для передачі звукових сигналів

Навіть не особливо розбирається в електроніці людині вистачить 20 хвилин, щоб розібратися, що роз’єм для навушників взагалі ніяк не пов’язаний ні з контролерами батареї, ні з нею самою.

Пряме під’єднання до клем акумулятора

Якщо не вийшло зарядити телефон без зарядного пристрою по одному з перерахованих вище способів, то можна скористатися лабораторним методом, для якого знадобляться:

 • Батарея мобільного телефону;
 • Старого зарядного пристрою;
 • Електрична мережа.

На старому зарядному пристрої зачистите кінець шнура так, щоб оголилися червоний і синій (-) дроти, трохи розведіть їх.

Щоб надалі забезпечити свою безпеку, використовуйте гумові рукавички. Порядок робіт:

 • Вийміть з мобільного, знайдіть там плюс і мінус.
 • До плюса прикладіть синій проводок, а до мінуса. Червоний.
 • Зафіксуйте пристрій скотчем або використовуйте ізоляційну стрічку.
 • Відкладіть конструкцію на вільну від різних предметів поверхню і включіть в мережу.

При правильному з’єднанні девайс моментально почне набирати заряд. Вкрай не рекомендується заряджати батарею таким способом до максимальної позначки. Наберіть заряд для здійснення дзвінка або надсилання повідомлення та від’єднайте пристрій.

Щоб зарядити телефон через USB-порт

Якщо в будинку, або в тому місці, де ви знаходитеся, є USB-кабель і комп’ютер, ноутбук, планшет, міні PC або телевізор з відповідним роз’ємом, то ви без проблем зарядите телефон. Що робити: вставте кабель в основний пристрій (ОУ) і спостерігайте як він заряджається. Важлива умова. У телефону має бути робоче гніздо, а ОУ повністю заряджена або підключено до мережі. Швидкість зарядки за таких умов не менше, ніж при підключенні звичайного зарядника.

Як правило, в стандартну комплектацію смартфонів входить USB-кабель (міні або мікро залежно від типу гаджета). Також провід можна знайти в упаковці від фотоапарата, планшета, електронної книги і інших пристроїв. Труднощів виникнути не повинно. Кабель може бути розрахований на підключення декількох телефонів відразу.

Як зарядити телефон в поході

Телефони стали невід’ємною частиною нашого життя: навіть вирушаючи в подорож або похід, ми обов’язково захопимо з собою свій гаджет. Правда, при цьому не завжди дбаємо про те, що буде, якщо у нього сяде акумулятор. Що ж, є способи, як зарядити телефон без зарядки в лісі, полях або просто далеко від цивілізації. Одні мають на увазі, що мандрівник прихопив із собою додаткові пристрої, інші ж спрямовані на використання всього, що є під рукою.

Якщо ви захопили з собою в похід пару сонячних панелей, то залишитися без зв’язку вам не загрожує

Цивілізовані методи зарядки телефонів

Для початку ми подивимося на більш традиційні і прості способи зарядки за допомогою сучасних технологій.

Як зарядити телефон за допомогою зовнішнього акумулятора

Повербанкі. Це портативні акумулятори, які мають, як правило, набагато більший обсяг заряду, ніж на мобільних телефонах. З їх допомогою можна з легкістю кілька разів зарядити повністю сів гаджет.

Сучасні повербанкі дозволяють «носити» з собою близько 10000 мАг

Природно, за умови, що сам зовнішній акумулятор був попередньо заряджений. Процес зарядки простий. Досить просто з’єднати два пристрої за допомогою кабелю USB

Як зарядити телефон за допомогою сонячної батареї

Природно, що шанси знайти в поході або зібрати з нічого зарядний пристрій, засноване на сонячній енергії, прагнуть до нуля. Тому такий гаджет краще прихопити з собою.

Якщо ви часто подорожуєте, має сенс обзавестися сонячної зарядкою

Він абсолютно автономний, простий у використанні і не займе багато місця. Принцип отримання заряду дуже простий: встановлюємо сонячну панель на оптимальний кут для отримання максимальної кількості сонячного випромінювання, підключаємо смартфон до нашої установці і чекаємо.

Як зарядити телефон без електрики народними методами

Далі ми розглянемо менш технологічні і навіть екстремальні способи зарядки акумулятора смартфона. Використовувати їх потрібно лише в самому крайньому випадку, якщо інших варіантів не залишилося.

Заряджаємо акумулятор телефону за допомогою скотча

На будь-який батареї будь-якого смартфона завжди є більше двох контактів. Найчастіше їх три.

На будь-який батареї є як мінімум 3 контакту

Два відповідають безпосередньо за передачу струму, а один, середній, за передачу даних про стан батареї. Зазвичай телефон відключається нема на повністю сів акумуляторі, а коли в ньому залишається від 5 до 20% заряду. І якщо заклеїти середній контакт скотчем або будь-яким іншим схожим матеріалом, то можна виграти у гаджета кілька секунд або навіть хвилин для здійснення одного-двох дзвінків. Природно, що зарядити телефон через обман скотчем для таких завдань як Wi-Fi або геопозіцінірованіе навряд чи вийде.

Як зарядити телефон швидко за допомогою нагрівання або удару

Напевно, багато хто пам’ятає, як в дитинстві ненадовго відновлювали чи батареї шляхом їх покусування або удару об щось тверде. Так само, як і прості батарейки, можна зарядити і телефон без зарядки на вулиці або в поході.

Для похідних умов вже давно придумали зарядки від багаття

Природно, удар потрібно порівнювати, так як ґрунтовне пошкодження корпусу батареї виведе її з ладу до кінця життя. Цей спосіб зможе «зарядити» акумулятор буквально на пару дзвінків максимум, так що використовувати його треба лише в крайньому випадку.

Такого ж ефекту можна домогтися і за допомогою легкого нагрівання батареї. Робити це потрібно за допомогою будь-якого посередника, наприклад. Металевого ножа. Спочатку потрібно нагріти ніж, а потім на нього покласти акумулятор.

Якщо рівень заряду мобільного телефону падає, а потрібно зробити багато дзвінків або інших маніпуляцій з гаджетом, треба економити його енергію або шукати способи продовжити роботу. Є ряд методів зі своїми перевагами і недоліками, які допоможуть зарядити мобільний без звичної зарядки.

BETATECH.COM.UA 2022