Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Як завантажити фільм на iPad

Перше, що слід сказати: використовувати iPad як флешку не вийде, для перенесення фільмів доведеться використовувати спеціальні програми або хмарні сховища. Через Провідник Windows також не вийде скинути відео на планшет.

Перед початком самої завантаження фільму або серіалу на iPad необхідно завантажити його на свій комп’ютер. Зверніть увагу, що гаджети від Apple підтримують обмежену кількість форматів, про які ми розповідаємо в наступній статті.

Однак якщо користувач буде використовувати варіанти без використання iTunes, то формати відеороликів можуть бути практично будь-якими. Все залежить від самого додатка або сховища, де буде проглядатися запис.

Table of Contents

Itunes і стандартний програвач

Перший спосіб перенести кіно з PC на iPad. Скористатися програмою iTunes. Однак в даному випадку доведеться шукати відеозаписи певного формату: MP4 і M4V. Як правило, такі файли важать менше і не захаращують пам’ять планшета, але і якість їх трохи гірше, ніж у тих же AVI або MKV.

 • Відкрийте iTunes на PC і підключіть пристрій по USB-кабелю.
 • Натисніть на значок пристрою на верхній панелі.

завантажити, фільм, iPad

Как скачать фильмы на iPad

Для початку роботи з фільмами нам потрібно налаштувати певну функцію. Зайдіть в розділ «Огляд», перегорніть список вниз і поставте галочку навпроти «Обробляти відео вручну». Клацніть “Застосувати».

Чекайте завершення копіювання. Скачаний фільм можна буде знайти в додатку «Відео» на iPad.

Хмарне сховище

Якщо пам’яті на планшеті недостатньо для скачування фільму або серіалу, можна скористатися хмарним сховищем, наприклад, Dropbox. З його допомогою можна переглядати відео без скачування їх на iPad. Для цього необхідно лише встановити відповідну програму.

 • Скористаємося сайтом Dropbox для перенесення відео з комп’ютера в хмарне сховище. При першому вході зареєструйтесь або введіть логін і пароль.
 • У правому меню натисніть «Завантажити файли» і у вікні, виберіть потрібне відео.

Вкажіть, в яку папку сховища буде збережений файл і натисніть «Завантажити». Дочекайтеся закінчення завантаження.

Перейдіть в додаток Dropbox на iPad, і на головній сторінці зліва побачите тільки що завантажене відео.

Itunes і сторонній програвач

Два попередні способи дозволяють програвати фільми і серіали в стандартному програвачі iPad. Однак можна використовувати і сторонні. Їх перевага полягає в тому, що вони підтримують велику кількість форматів, в тому числі AVI і MKV, які мають кращий дозвіл і якість в порівнянні з адаптованими під планшети і мобільні телефони MP4 і M4V. Однак і важити вони будуть більше, майте це на увазі. Додавання файлів в додаток відбувається також через програму iTunes.

Для початку нам необхідно встановити сторонній програвач на iPad, ми скористаємося додатком PlayerXtreme Media Player. Після його інсталяції переходимо до роботи з програмою iTunes.

 • Підключіть планшет до комп’ютера і відкрийте iTunes.
 • Натисніть на значок пристрою на верхній панелі.

Переходимо в розділ «Загальні файли». Перед нами відкривається список програм, які підтримують додавання нових файлів. Шукаємо PlayerXtreme і клікаєм по ньому.

У спеціальне віконце під назвою «Документи PlayerXtreme» перенесіть відео.

Дочекайтеся закінчення копіювання файлу на планшет. Відкрийте програму на iPad і знайдіть в розділі «Бібліотека» завантажене кіно.

Варто зазначити, що додаток PlayerXtreme дозволяє не тільки перекидати фільми з PC на iPad, але і використовувати для цього Wi-Fi або відеохостинг (YouTube, Vimeo).

Как легко скачать фильм на iPad.

Apple Connection Kit

Мало хто знає, що перекидати файли, в тому числі і відео, можна через спеціальний аксесуар. Apple Connection Kit. Спочатку він призначався для того, щоб фотографії з карти пам’яті на iPad, однак згодом були знайдені обхідні шляхи, за допомогою яких можна завантажувати не тільки фото, але і відео. Для завантаження даних на SD також буде використовуватися комп’ютер.

Формат відео повинен бути стандартним для пристроїв Apple. MP4 або M4V. Можна завантажити готові відео з таким розширенням або скористатися конвертерами. Посилання на наші статті з підбіркою програм і онлайн-сервісів для перетворення ви знайдете на початку статті.

 • Створіть на карті пам’яті папку під назвою «DCIM». У деяких випадках вона вже може бути. У цьому випадку використовуйте її для подальших дій.
 • Файл з кіно перейменовуємо на «» PICT0001 “» і перекидаємо його на SD.
 • Вставляємо карту пам’яті в перехідник і підключаємо його до iPad. Далі імпортуйте ролик в додаток «Фото».

У даній статті ми розібрали найпопулярніші способи завантаження відео на iPad через комп’ютер. Користувач може також використовувати перехідник для карт пам’яті.

Додайте сайт Lumpics.Ru в закладки і ми ще придамося вам.
Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

Як закачати фільм з комп’ютера на iPad

iPad, як і будь-який інший планшет, можна використовувати для перегляду фільмів. Але, у користувачів, які раніше не мали досвіду роботи з технікою Apple, часто виникають складнощі із закачуванням фільмів з комп’ютера. Якщо ви також зіткнулися з подібними труднощами, то пропонуємо вам відразу два способи, як можна закачати фільм з комп’ютера на iPad.

Спосіб. Закачування фільму в сторонній програвач відео.

Для початку розглянемо більш простий спосіб закачати фільм з комп’ютера на iPad. Він полягає у використанні стороннього відеоплеєра на iPad і програми iTunes на комп’ютері. Перевагою даного способу є, то що вам не потрібно буде конвертувати фільми перед їх переглядом на iPad, а недоліком, то що закачані фільми потрібно буде дивитися через програвач відео, розроблений третьою, використовувати стандартний додаток «Відео» не вийде.

Отже, для початку вам потрібно встановити на iPad відеоплеєр від якогось стороннього розробника. Підійде практично будь-який програвач, головне, щоб він підтримував велику кількість різних відео-форматів, інакше ви можете зіткнутися з тим, що після завантаження фільму на iPad він просто не відкриється.

Після того, як ви встановили відеоплеєр потрібно підключити iPad до комп’ютера і запустити на комп’ютері програму iTunes. В iTunes потрібно натиснути на іконку Айпада, яка повинна з’явитися в лівому верхньому кутку вікна.

Таким чином ви потрапите в налаштування Айпада. Тут потрібно перейти в розділ «Програми», посилання на який можна буде знайти в лівому бічному меню, відразу під зображенням вашого iPhone.

У розділі «Програми» буде багато різної інформації, перегорніть її в самий кінець, до блоку «Загальні файли». Даний блок складається з двох частин. У лівій частині списку додатків, а в правій файли, які належать до заданої додатком. Для того щоб закачати фільм з комп’ютера на iPad вам потрібно виділити відеоплеєр, який ви встановили (в нашому випадку це VLC), і вибрати фільм за допомогою кнопки «Додати файл».

Відразу після вибору фільму, почнеться його закачування на iPad. Стежити за процесом закачування можна по індикатору, який з’явиться у верхній частині вікна iTunes. Після того як закачування завершиться, фільм з’явиться в обраному вами програвачі відео (VLC) на iPad.

Потрібно додати, що даний спосіб закачування файлів універсальний. З його допомогою можна закачувати на iPad не тільки відео, але файли інших типів, наприклад, книги. Встановлюєте на iPad додаток для читання книг, завантажуєте в нього книги описаним вище способом і читаєте.

Спосіб. Закачування фільму в стандартний програвач відео.

Другий спосіб закачування фільмів трохи складніше і забирає більше часу. Він полягає у використанні стандартного додатка «Відео» на iPad, програми для конвертації відео і програми iTunes для закачування фільмів з комп’ютера.

Отже, для того щоб скинути фільм на iPad даними способом, фільм потрібно попередньо конвертувати в формат MP4, який підтримується програмою iTunes і додатком «Відео». Для конвертації ви можете використовувати будь-яку зручну вам програму. Ми ж продемонструємо як це робиться на прикладі безкоштовної програми iWisoft Free Video Converter.

Для початку запускаємо iWisoft Free Video Converter на комп’ютері і додаємо в нього фільм, який потрібно закачати на iPad. Фільм можна додати за допомогою кнопки «Add» або за допомогою звичайного перетягування файлу.

READ  Як відв'язати iPad від Apple ID

Далі потрібно вибрати формат, в який потрібно конвертувати фільм. Для цього відкриваємо меню, що випадає «Profile» і вибираємо формат MP4 (він знаходиться в розділі iPhone).

Після того як формат обраний, вибираємо папку для MP4 файлу і запускаємо конвертацію за допомогою кнопки «START».

Після конвертації фільму в формат MP4 запускаємо програму iTunes, відкриваємо меню «Файл. Додати файл в медіатеку» і вибираємо фільм в форматі MP4

Далі обраний фільм повинен з’явитися в програмі iTunes в розділі «Фільми. Домашнє відео».

Тепер фільм можна закачати на iPad. Для цього підключаємо iPad до комп’ютера і натискаємо по його іконці в лівому верхньому кутку iTunes.

Включаємо там синхронізацію фільмів і відзначаємо фільм, який потрібно закачати на iPad.

Далі натискаємо на кнопку «Синхронізувати» в нижній частині вікна. Після завершення синхронізації можна відкривати додаток «Відео» на iPad і дивитися фільм.

Перш ніж завантажити фільм на iPad, потрібно знати, який формат відео підтримуються на пристрої. Стандартний плеєр на iPad підтримує виключно MPEG4, тому що відео на iPhone і iPad записуються саме в цьому типі. MPEG4 у свою чергу підтримує розширення m4v і mp4.

Найпоширеніші формати для відеофайлів:

 • ASF. Формат Windows Video, який був особливо популярний кілька років тому;
 • AVI. Ще один формат Windows Video, популярний в даний час для кіно і серіалів;
 • MP4. Формат з декількома розширеннями, що зазвичай використовується для коротких відео, кліпів, трейлерів;
 • Movie. Формат з розширеннями MPG і MPEG, які популярні для серіалів і кіно;
 • SWF. Формат Adobe Flash Media, який використовується в онлайн-програвачах;
 • WMV. Ще один популярний формат для кіно і серіалів.

Перед тим, як завантажувати фільми на яблучний планшетник, я рекомендую дізнатися його тип. Якщо це підтримуваний формат, то можна встановити відповідний програвач, або перекодувати файл в підтримуваний вигляд.

6 способів скачати фільм на iPad

Щоб завантажити фільми на iPad, існує шість різних способів. Більшість користувачів вибирає пару-трійку зручних методів для себе, і користуються тільки ними.

Через iTunes

Найпростіший варіант того, як закачати фільми на iPad. Використовувати програмне забезпечення iTunes, встановлене на комп’ютері.

 • Встановити програму iTunes на комп’ютер. Останню версію можна завантажити за цим посиланням.
  Якщо Ваш комп’ютер працює під управлінням операційної системи від Apple, то iTunes в ньому вже є.
 • Тепер необхідно завантажити кіно на PC, щоб згодом завантажити фільм на планшетний комп’ютер. Як уже згадувалося раніше, скачати потрібно файл формату m4v або mp4. Якщо знайти необхідне відео такого формату не вдається, просто завантажте файл іншого типу, а потім переконвертує в m4v або mp4. Конвертація здійснюється через відповідну програму на PC, або через онлайн-сервіс. І того, і іншого, в достатку.
 • На PC потрібно створити папку, а потім перемістити фільм з комп’ютера в створену папку.
 • Тепер треба приєднати планшетник до комп’ютера через провід, і відкрити “Панель управління” в iTunes.
 • Тут потрібно встановити галочку навпроти напису “Обробляти відео вручну”, і натиснути на кнопку “Застосувати”.
 • Потім треба знайти вкладку “Фільми” під заголовком “На моєму пристрої”. Клікнути на цю вкладку.
 • Залишиться лише перетягнути мишкою відеофайл зі створеної раніше папки в відкриту вкладку “Фільми”.

У цьому методі не доводиться навіть синхронізувати iTunes з пристроєм. На мій погляд, це самий зручний варіант для скачування відео на iPad безкоштовно.

За допомогою Apple Connection Kit

Apple Connection Kit являє собою адаптер для завантаження фотографій з карти пам’яті на iPad. Але можна використовувати дану техніку і для скачування фільмів.

Так як спочатку Apple Connection Kit призначений для завантаження фотографій з карти пам’яті, яка експлуатувалася на фотоапараті, доведеться використовувати деякі хитрощі:

 • Створити папку DCIM на карті пам’яті через PC.
 • Завантажувати файли тільки в MP4 форматі.
 • Перейменовувати ці файли так, як називалися б фото на фотоапараті. Наприклад, PICT0001, PICT0002, PICT0003 і т.Д.

Після цього можна вставляти карту пам’яті в Apple Connection Kit, підключати адаптер до iPad і переміщати фільми для iPad.

Сторонні програвачі

Два вищеописаних методу ставилися тільки до того, як завантажити і дивитися формат фільмів лише в MP4, бо інші формати стандартний плеєр Айпада не підтримує. Але можна використовувати і сторонні плеєри, які можуть відтворювати не тільки MP4.

 • Встановити на девайс сторонній програвач з App Store. Наприклад, AVPlayer.
 • Завантажити необхідне відео на комп’ютер.
 • Відкрити iTunes на PC і під’єднати до нього планшетник.
 • Відкрити вкладку “Додатки” в налаштуваннях iTunes.
 • Вибрати AVPlayer.
 • Знайти закладку “Загальні файли” і натиснути на напис “Додати”.
 • Вибрати вже скачаний об’єкт, щоб дивитися його без інтернету.

Даний метод хороший тим, що iTunes дозволяє завантажувати файли безпосередньо в додаток, а не на гаджет в цілому.

Хмарні сховища

Можна дивитися фільми на iPad, використовуючи досить хитрий, і в той же час очевидний спосіб.

Цей варіант має на увазі застосування хмарного сервісу, наприклад, Dropbox. В цей хмарний сервіс необхідно завантажити потрібний файл через комп’ютер або стороннє пристрій на Android / Windows.

Після цього залишиться лише відкрити хмара з планшетника і відтворити завантажений раніше файл. При цьому, він повинен бути формату mp4.

Безпосередньо з інтернету

Можна завантажити фільм на iPad прямо з інтернету, без комп’ютера. Для цього треба скористатися відповідним додатком з функцією завантаження відеофайлів. Наприклад, “Офлайн Відеоплеєр”, який є в аппстора.

 • Встановити додаток.
 • Більшість таких додатків є покращений браузер з можливістю завантаження. Тому при перегляді ролика треба буде клікнути на значок скачування.
 • Коли відео завантажиться, його можна буде відтворити з цього ж додатка.

Як завантажити ролики і фільми з YouTube

Платформа YouTube погано підходить для перегляду фільмів, але деякі картини в ній є.

Існує кілька способів завантажувати відео з YouTube. Я опишу найактуальніший:

 • Копіювати посилання на потрібний ролик з додатка Ютуб.
 • Відкрити сайт YBmate.com з браузера Safari.
 • Вставити скопійоване посилання.
 • Вибрати mp4 формат і бажану якість відео.
 • Натиснути на Download.

Готово. Ролик завантажиться і буде доступний на планшеті.

Копіювання відео з комп’ютера на iPhone і iPad в iTunes

Apple передбачила лише один варіант копіювання файлів медіа, в тому числі відео з комп’ютера Windows або MacOS на телефони iPhone і планшети iPad. Використання iTunes (далі я припускаю, що iTunes вже встановлений на вашому комп’ютері).

Основне обмеження методу. Підтримка лише форматов.Mov.M4v і.Mp4. Причому для останнього випадку формат не завжди підтримується (залежить від використовуваних кодеків, найбільш популярний. H.264, підтримується).

Для копіювання відео за допомогою iTunes досить виконати наступні прості дії:

 • Підключіть пристрій, якщо iTunes не запуститься автоматично, запустіть програму.
 • Виберіть ваш iPhone або iPad в списку пристроїв.
 • У розділі «На моєму пристрої» виберіть «Фільми» і просто перетягніть потрібні файли відео з папки на комп’ютері в список фільмів на пристрої (можна також вибрати в меню «Файл». «Додати файл в медіатеку».
 • У разі, якщо формат не підтримується, ви побачите повідомлення «Деякі з цих файлів не були скопійовані, так як вони не можуть відтворюватися на цьому iPad (iPhone).
 • Після додавання файлів в список натисніть кнопку «Синхронізувати» внизу. Після завершення синхронізації можна відключити пристрій.

По завершенні копіювання відео на пристрій, ви зможете подивитися їх в додатку «Відео» на ньому.

Як перенести відео на iPhone і iPad з комп’ютера

Одна з можливих завдань власника iPhone або iPad. Перенесення на нього відео, завантаженого на комп’ютері або ноутбуці для подальшого перегляду в дорозі, чекаючи або десь ще. На жаль, зробити це просто скопіювавши відео-файли «як на флешку» у випадку з iOS не вийде. Проте, способів скопіювати фільм предостатньо.

У цій інструкції для початківців. Про два способи передачі файлів відео з комп’ютера Windows на iPhone і iPad з комп’ютера: офіційному (і його обмеження) і улюбленому мною способі без iTunes (в тому числі по Wi-Fi), а також коротко про інших можливих варіантах. Примітка: ті ж способи можна використовувати і на комп’ютерах з MacOS (але для них іноді буває зручніше використання Airdrop).

Використання VLC для копіювання фільмів на iPad і iPhone по кабелю і Wi-Fi

Основна перевага цього та інших такого роду додатків. Безпроблемне відтворення майже всіх популярних форматів відео, включаючи mkv, mp4 з кодеками, відмінними від H.264 і інші.

Після установки програми є два способи копіювати файли відео на пристрій: за допомогою iTunes (але вже без обмежень за форматами) або по Wi-Fi в локальній мережі (тобто і комп’ютер і телефон або планшет повинні бути підключені до одного роутеру для передачі ).

Копіювання відео в VLC за допомогою iTunes

 • Підключіть iPad чи iPhone до комп’ютера і запустіть iTunes.
 • Виберіть ваш пристрій в списку, а потім в розділі «Налаштування» виберіть «Програми».
 • Прокрутіть сторінку з програмами вниз і виберіть VLC.
 • Перетягніть файли відео в «Документи VLC» або натисніть «Додати файли», оберіть потрібні файли і дочекайтеся завершення їх копіювання на пристрій.

Після закінчення копіювання, ви зможете переглянути завантажені фільми або інші відео в плеєрі VLC на вашому телефоні або планшеті.

READ  Де мікрофон у iPad

Передача відео на iPhone або iPad з Wi-Fi в VLC

Примітка: для того, щоб спосіб працював, потрібно, щоб і комп’ютер і iOS пристрій були підключені до однієї мережі.

 • Відкрийте програму VLC, відкрийте меню і включіть «Доступ через WI-FI».
 • Поруч з перемикачем з’явиться адреса, який слід ввести в будь-якому браузері на комп’ютері.
 • Відкривши цю адресу, ви побачите сторінку, на яку можна просто перетягнути файли, або натиснути на кнопку «Плюс» і вказати потрібні файли відео.
 • Дочекайтеся закінчення завантаження (в деяких браузерах рядок прогресу і відсотки не відображаються, але завантаження відбувається).

Після завершення, відео можна буде переглянути в VLC на пристрої.

Примітка: зауважив, що іноді після завантаження VLC не відображує завантажені файли відео в списку відтворення (хоча займають місце на пристрої). Дослідним шляхом визначив, що це трапляється при довгих назвах файлів російською мовою зі знаками пунктуації. Чітких закономірностей не виявив, але перейменування файлу в щось «простіше» допомагає вирішити проблему.

Розсилка нових, іноді цікавих і корисних, матеріалів сайту remontka.Pro. Ніякої реклами і безкоштовна комп’ютерна допомога передплатникам від автора. Інші способи підписки (ВК, Однокласники, телеграм., YouTube, Яндекс.Дзен)

Добрий день. Якщо розширення файлу поміняти? Скопіюється?

Якщо кодек підтримується. Тобто важливо те, що «всередині» файлу і це перевіряється при копіюванні: тобто, наприклад, одін.Mp4 може копіюватися, а інший. Ні.

Забудьте про iTunes. Itools. Ось вирішення всіх проблем. Не вважайте за рекламу сам користуюся і всім Appleводам рекомендую.

Вітаю! Мій спосіб. Використання плеєра nPlayer. Він, начебто, платний, зате програє все відеофайли. І я ніколи не завантажую їх на айпед, там у вкладці «Сеть» доступні багато мережеві протоколи: я користуюся SMB / CIFS, але є і Webdav, FTP, DLNA, кілька хмарних сервісів. Там взагалі багато чого є, дуже зручно управління, є постпроцесінг (якщо, наприклад, відео занадто темне, це легко поправити), вибір аудиодорожек, субтитрів, регулювання звуку і яскравості свайпамі по екрану справа і зліва відповідно і т. Д. Були проблеми з кодеком dts в mkv, але мені не довелося з ними зіткнутися (було потрібно доплатити). У мережі оглядів на цей плеєр чомусь мало. Удачі всім!

Добрий день. Іноді потрібно все-таки завантажити: наприклад, коли чекає довгий політ в літаку (я після такого як раз статтю і написав).

Спасибі. Ви дуже допомогли! З VLC давно знайомий і цей спосіб мені подобається більше)
Скажіть, будь ласка, а якщо фільм був перенесений (синхронізований) через iTunes (без участі VLC) і відображається в медіатеці пристрої. Це значить він знаходиться в пам’яті iPad? Якщо так, то як його звідти видалити або як його знайти на iPad?

Добрий день. Так, знаходиться в пам’яті iPad, а видаляється, якщо не помиляюся (зараз не можу перевірити, а так сходу не пам’ятаю точно), прямо в самій бібліотеці.

Величезне спасибі! Дуже допомогли! Кращий спосіб завантаження!

Хотів завантажити кілька роликів цим способом:

У розділі «На моєму пристрої» виберіть «Фільми» і просто перетягніть потрібні файли відео з папки на комп’ютері в список фільмів на пристрої (можна також вибрати в меню «Файл». «Додати файл в медіатеку».

Нічого не завантажується!
І фільми теж не переносяться, щось Ви не домовлялися.

Може, справа в форматі підтримуваному? Тоді використовуйте спосіб з VLC. Він все грає і переносить.

Кращий спосіб переписати БУДЬ (.) Файли на планшет. Це викинути Apple в смітник і перейти на Android.
Витягуємо карту пам’яті з Samsung, вставляємо в комп’ютер і все, що треба, переписуємо))

Ви БОГИ) Дякую за статтю. Раніше користувався Itools.
Кинувся закинути в дорогу фільмів А не працює
Цим способом ви мене реально врятували!
З наступаючим, Всього самого найкращого; )

Дякую за статтю! Все вийшло з першого разу! Єдине що погано! Так це якщо купа маленьких файлів вони не програються один за одним!

Господи невже немає нормального способу

Кожен раз переконуюся в кривизни Айпад, я його не купував

Синхронізація пристрою

Для того, щоб синхронізувати пристрій, виконайте наступні кроки:

 • У бічному меню, в поле “Пристрої” клікніть на назву вашого пристрою;
 • У вікні виберіть вкладку “Огляд”;
 • Спустіться в самий низ сторінки і для початку синхронізації, iPad або iPhone з вашої медіатекою iTunes, натисніть кнопку “Синхронізувати”.

Синхронізація може займати деякий час, в залежності від розміру завантаження відео.

Завантаження iTunes

Перейдіть на цю сторінку. http://www.Apple.com/ru/iTunes/download/. У вікні, вам необхідно вибрати операційну систему, для якої потрібно закачати (скачати) програму. У більшості випадків операційна система визначається автоматично.

Введіть, в запропоноване поле, адреса своєї електронної поштової скриньки. Далі, натисніть кнопку “Завантажити”. Після це нехитрої операції повинен піти процес завантаження програми.

Після того, як вам вдалося закачати, завантажити (скачати) програму на свій комп’ютер, запустіть її і встановіть. Цей процес дуже простий, на цьому етапі у вас проблем виникнути не повинно. Якщо виникли проблеми. Повторіть цю процедуру ще раз.

Робота з iTunes, завантаження відео

Запустіть програму iTunes і слідуйте нижчеприведений інструкції:

 • Підключіть iPad чи iPhone до комп’ютера за допомогою USB кабелю, який йшов в комплекті з вашим Apple гаджетом;
 • Натисніть клавіші CTRLS, для того, щоб зробити видимою бічне меню;
 • Підготуйте на вашому комп’ютері відео файли (фільм), які необхідно перенести (закачати) на ваш iPhone або iPad, щоб в подальшому дивитися їх;
 • У бічному меню, в поле “Медіатека” знайдіть пункт “Фільми” клікніть на нього. Якщо пункту не видно, тоді натисніть клавіші CTRL, (кома) і у вікні,, в поле “Джерела”, поставте галочку напроти пункту “фільми”, натисніть “ОК”;
 • Тепер вам потрібно просто перенести (за аналогією з тим як перенести файли з папки в папку) відео, фільм в медіатеку iTunes.

Вітаю, ви змогли закачати (записати) відео, фільм в медіатеку програми iTunes, тепер для того, щоб дивитися, закачати ці файли на iPhone або iPad, вам залишилося зробити останній штрих. Синхронізувати.

Як правильно додати відео на iPad або iPhone

Вітаю вас, любитель планшетних комп’ютерів і інших чудових пристроїв на базі операційної системи iOS. У сьогоднішній, невеликій замітці ми поговоримо з вами про те, як можна швидко і просто скинути, завантажити (скачати) різні відео файли на ваше Apple пристрій (iPad або iPhone), щоб потім їх комфортно дивитися.

Робиться це дуже просто, вам достатньо лише закачати (скачати) спеціальне безкоштовне програмне забезпечення від компанії Apple. Програму iTunes. Але, про все по порядку.

Мобільні iOS пристрої, такі як iPad або iPhone. Мають дуже потужні характеристики, які дозволяють не тільки виконувати базові функції, але і дозволяють розширювати функціонал пристрою, наприклад, дозволяють завантажувати (скачати) програми, що дозволяють дивитися відео на мобільному пристрої (iPad, iPhone). Перед тим, як дивитися фільм, відео на вашому гаджеті, нудно скинути, закачати (скачати) на нього файл, який містить відео, фільм.

Для того, щоб закинути файл (для того, щоб в подальшому дивитися його на пристрої) на пристрій вам потрібно виконати наступні кроки:

 • Насамперед ви завантажуєте і встановлюєте програму iTunes, робиться це дуже просто, проблем, на цьому етапі у вас виникнути не повинно;
 • Пристрій iPad або iPhone підключаються до персонального комп’ютера, на якому встановлена ​​програма iTunes;
 • Фільм, відео завантажується в iTunes;
 • Виконується синхронізація iTunes з вашим Apple пристроєм. Iphone або iPad.

Відтворення фільму на пристрої

Отже, ви змогли завантажити, закинути фільм на свій мобільний гаджет, тепер, для того, щоб його дивитися, вам потрібно його відкрити, робиться це в такий спосіб:

 • Знайдіть на робочому столі вашого гаджета iPad або iPhone додаток під назвою “Відео”;
 • Відкрийте його і знайдіть, завантажене, раніше, відео. Для початку відтворення клікніть по відео. Для того, щоб було зручніше дивитися, ви можете розгорнути ролик на весь екран пристрою.

На сьогодні це все. Дякуємо за увагу. Тепер ви знаєте. Як можна легко скинути, закинути (скачати) будь-який відео файл (фільм) на ваш мобільний гаджет.

Як Завантажити Фільм на iPad і iPhone за 5 хвилин без iTunes. 2020

4.8 Stars rating for all Softorino products (2,013 Reviews)

Погодьтеся, дивитися фільми на iPhone або iPad. Одне задоволення, особливо, коли ти в дорозі, сидиш в кафе або лежиш вдома на дивані. І так, скачати фільм на iPhone або iPad хочеться так само легко, як і дивитися його.

У минулій статті ми розповіли, як завантажити відео на iPad, а в цій. Докладно розглянемо, як скачати фільм на iPad з комп’ютера. iPad з екраном в 9,7 дюймів з якісною передачею кольору і потужною батареєю. Що може бути краще?

«Рідним» форматом для iPad є MPEG4. Плюс такого формату. Гарне стиснення відео і звуку без істотної втрати якості. Але якщо взяти його і порівняти з тим же AVI, то розмір файлів MPEG4 буде в рази більше.

iPad без конвертації розпізнає фільми та інші відео в MP4 і M4V. Однак, якщо ви хочете завантажити фільми для iPad з інтернету, то в такому форматі їх не завжди можна знайти. Зате вони існують у всьому відомих форматах MKV і AVI, які iPad не розпізнає без конвертації.

READ  Як вставити SIM карту в iPad

У користувачів iPad обмежений вибір форматів відео і фільмів для перегляду. Доводиться шукати спосіб конвертувати MKV, AVI, FLV, OGG, TTA, APE, FLAC, WMA.

Як Завантажити кіно на iPad без iTunes

Іноді користувачеві потрібно багато часу, щоб завантажити фільм на iPad без iTunes, але ми хочемо показати вам один з найпростіших і швидких методів, як скачати фільм на iPhone або iPad в 2020. Відео буде доступно в будь-якому форматі і завантажити його можна за 5 хвилин.

Наша команда розробників сумує, коли доводиться робити маніпуляції з конвертерами, а потім ще й запускати iTunes і синхронізувати файл з девайсом. Тоді в Softorino вирішили створити програму, яка замінить і конвертер, і iTunes разом узяті.

Програма для скачування фільмів на iPad. WALTR

Додатком легко користуватися і для нього не потрібні додаткові налаштування. WALTR 2 працює і на Mac, і на Windows. Це. Програма для скачування фільмів на iPad за мінімальну кількість часу.

WALTR конвертує будь-які формати відео і фільмів на iPad без використання iTunes. Просто на ходу.

Тепер, щоб скачати фільм прямо на iPad, знадобиться всього 3 прості кроки:

Насолоджуйтесь процесом і переглядом!

Через хвилину відео з’явиться у вашому iPad в додатку TV / Videos.

Тепер ви знаєте, як завантажити фільм на iPhone 7 (або 8, і взагалі будь-якої іншої), iPad або айпод будь-якої моделі.

Itunes вже трохи застарів. Тепер WALTR. Майбутнє.

Ви вже пробували завантажити фільм на iPad без iTunes за допомогою WALTR? Тоді ви не могли не помітити як швидко працює ця програма для скачування фільмів на iPad. Швидше за все, до цього моменту ви постійно скаженіли через iTunes. Але тепер ви можете з легкістю забути про iTunes і насолоджуватися швидкої і простий роботою WALTR.

 • Програма для скачування фільмів на iPad працює з усіма популярними (і не дуже) форматами MKV, AVI, FLV, OGG, TTA, APE, FLAC, WMA.

 • Фільми та відео завантажуються на iPad без iTunes

 • Більше ніяких конвертерів

 • Еконооооомія часу

 • Підтримка iPad, iPhone, iPod будь-якого покоління і моделі

 • Підтримка Apple пристроїв: iPad, iPhone, iPod

Завантажувати відео і фільми однаково просто для всіх пристроїв Apple. WALTR вміє завантажувати не тільки відео, але і музику на iPhone, iPad і iPod.

Якщо у вас iPhone, то WALTR 2 допоможе:

 • Закачати музику на iPhone

 • Поставити рингтон на iPhone

 • Завантажити відео, фільм, кліп або цілий серіал

Раз вже зайшла розмова про iPhoneх, ми відразу і розповімо, як скачати фільм на iPhone з комп’ютера.

Як скачати фільм на iPhone без Айтюнс (з комп’ютера)

Для цього у вас вже повинен бути файл з фільмом на комп’ютері. Від’єднуємо iPad і підключаємо iPhone. WALTR повинен розпізнати і його.

Після того, як ви натиснули “Trust the device” на телефоні, ви готові працювати з WALTR. Для вашої ж зручності можете перетягнути файл з фільмом на робочий стіл.

 • Перетягуємо файл з фільмом в віконце WALTR

 • Чекаємо пару хвилин

Раніше ми писали, що можна завантажувати серіали. Так, цілими сезонами відразу. Як? Читайте далі!

Як завантажити серіал на iPad з комп’ютера

Якщо ви. Великий серіаломан і за ніч легко можете переглянути пару сезонів, то це рішення як раз для вас.

З Айпад дивитися серіали зручніше, він не перегрівається у вас на животі і зовсім не важкий. Тому переходимо відразу до справи:

 • Скачайте сезон (краще відразу три) на ваш комп’ютер і закиньте всі файли в одну папку, перетягніть її на робочий стіл

 • Підключіть iPad до комп’ютера

 • Перетяните папку з файлами в віконце WALTR і чекайте

Вуаля! Це все, що вам потрібно знати і вміти, щоб швидко і легко працювати з WALTR.

Є ще один варіант, як завантажити фільми на iPad без Айтюнс. Про це далі.

Як завантажити відео на iPad через Dropbox

Dropbox. Це хмарне сховище, куди ви можете закидати будь-які файли в якості додаткового місця для їх збереження.

Для того, щоб скачати фільм на iPad через Dropbox, завантажте додаток (або відкрийте в браузері) і перенесіть з комп’ютера потрібні файли туди.

Далі, відкрийте Dropbox у себе на iPad і шукайте потрібно папку з відео. Які переваги надає Dropbox, так це тим, що можна просто подивитися відео прямо в додатку або зберегти його в пам’ять телефону.

Єдине, що доставляє незручність. Потрібно завантажувати додаток, якщо його раніше у вас не було.

Але так-то це теж досить простий спосіб завантажити відео на iPad без Айтюнс (або просто переглянути його на пристрої через хмару).

Мабуть, на цьому можна і закінчити. Тепер ви точно знаєте, як скачати фільм або серіал на iPhone або iPad будь-якого покоління!

І також сподіваємося, що тепер завантажувати і дивитися улюблені фільми, відеоролики і серіали на iPad вам тільки радість.

Завдяки WALTR, в 2020 скачувати фільми на iPad стало швидко і просто, що особливо важливо в епоху нових технологій.

Як скачувати фільми на iPad

Якщо ви плануєте поїздку, зручніше завантажити на iPad 2-3 фільми і насолоджуватися їх переглядом в дорозі. Щоб це зробити є 2 основні шляхи:

Itunes це стандартний додаток Apple пристроїв для пошуку і зберігання аудіо та відео файлів. Його не потрібно додатково встановлювати.

Щоб завантажити серіал на iPad з iTunes Store, знадобиться комп’ютер Mac.

 • Запускаємо iTunes на Mac, вводимо Apple ID і переходимо на вкладку “Фільми”.
 • Вибираємо цікавить фільм, і тиснемо на його зображення з цінником.
 • Після покупки файл буде доступний для синхронізації з iPad.
 • Для цього підключаємо iPad до комп’ютера Mac за допомогою USB кабелю.
 • На маці заходимо в iTunes і тиснемо на значок пристрою в лівому верхньому кутку додатка.
 • У списку зліва вибираємо тип файлу “Фільм” і вміст для синхронізації
 • Тиснемо “Синхронізувати”, через якийсь час фільм буде доступний для перегляду на iPad.

Важливий момент, за весь контент в iTunes доведеться заплатити

Питання якісного контенту актуальний для власників iOS і Android. Більш того в обох випадках за безпеку і якість необхідно платити. Тут абсолютно немає різниці на пристрій якого бренду ви будете це робити. В даному випадку мова про авторське право, з яким в інтернеті не завжди все в порядку.

Якщо у вас iPad і вам треба закачати відео на нього, йдете в iTunes і шукайте там необхідний контент. Так скаже вам будь-який сервіс. Але що, якщо потрібно завантажити ролик з YouTube або будь-якого іншого сервісу або в ресурсах Apple немає цікавить фільму.

Важливо відзначити, що вбудованими інструментами iPad зможете дивитися відео в розширенні MP4. Для avi, mkv і інших форматів знадобиться установка стороннього плеєра.

Як дивитися відео на iPad без iTunes

Тепер розберемося як скинути фільм на iPad альтернативним способом. Для великих за розміром файлів знадобиться Торрент сервіс. Найбільш відповідний для використання на iOS пристрої iTransmission. Завантажити його в App Store швидше за все не вийде.

 • Встановлюємо додаток на iPad
 • Шукаємо в Safari або Chrome, в залежності від того який браузер для пошуку використовуєте необхідні торрент.
 • Запускаєте скачаний торрент трекер в додатку.
 • Після завантаження насолоджуєтеся переглядом.
 • Якщо скачаний файл не може відкрити вбудований плеєр, скачайте в App Store щось на зразок AVPlayer, або будь-який інший, який здасться більш привабливим.

Завантажувати через торрент сервіс варто використовувати якщо необхідно, скачати серіал на iPad або фільм у високій якості.

Як завантажити відео на iPad

Інформація править світом, за володіння її ми готові йти на все способи пошуку і завантаження, особливо якщо її немає у відомих нам місцях. Це все до того, що іноді треба скачати і дивитися відео на iPad немає в iTunes або інших джерелах. Наприклад, інтересуемого відео є тільки на YouTube.

 • Для початку йдемо в App Store і качаємо додаток Document 6.
 • Потім знаходимо необхідне відео в браузері або додатку YouTube. Якщо відкриваєте ролик в браузері, то копіюємо посилання в буфер в адресному рядку. Якщо через додаток, то років через кнопку “Поділитися”, “Копіювати посилання”.
 • Потім запускаємо додаток Document 6 і відкриваємо вбудований браузер, в правому нижньому кутку символ компаса.
 • Через браузер переходимо на сайт pickvideo.Net.
 • Тут у вікні тиснемо на плитку з логотипом YouTube.
 • У рядку вставляємо раніше скопійоване посилання на YouTube ролик і тиснемо на кнопку праворуч завантажити.
 • Далі з’явиться вікно з вибором параметрів ролика, формат, дозвіл, розмір. Вибираємо відповідний і тиснемо “Завантажити“.
 • У вікні, натискаємо “Зберегти”. Додаток збереже файл у внутрішньому сховище.

Також скачати відео на iPad з YouTube можна будь-який безкоштовний сервіс, який можна знайти в мережі.

BETATECH.COM.UA 2021