Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зберегти картки знижок в iPhone

Table of Contents

Як налаштувати Apple Wallet на iPhone

Додаток Wallet спочатку встановлено на всіх сучасних смартфонах iPhone і плеєрах iPod Touch, але додатки Wallet для iPad не існує. У вас є кілька способів, як налаштувати додаток на вашому смартфоні. Ви можете додавати дані в такий спосіб:

 • Скануванням штрихкоду карти;
 • Через веб-версію;
 • Зі своєї пошти або повідомлень;
 • За допомогою сторонніх програм;

Якщо вас прийшли квитки на пошту, то ви можете додати їх у Wallet одним кліком. Якщо квитки прийшли, але поштовий сервіс не пропонує додати квитки в Wallet, то це означає, що програма не вміє обробляти дані квитки. Також ви можете додати карти і квитки з інших додатків. Наприклад, якщо ви купите авіаквитки в офіційному додатку Аерофлоту, то після оплати квитки автоматично відобразяться у вашому електронному гаманці.

Ви можете редагувати всі додані карти і квитки. Для цього вам потрібно вибрати значок «i» навпроти необхідної карти або квитка. Далі у вас відкриється вікно, де будуть відображені всі доступні настройки.

У цьому вікні ви можете видалити карту або поміняти її налаштування. Також ви можете відкрити загальний доступ до даних. Ви можете дозволити програмі відстежувати ваше місце розташування, і автоматично пропонувати вам потрібну карту або квитки. Наприклад, якщо ви перебуваєте в аеропорту, то завдяки гео-локації додаток запропонує вам посадковий талон, а на вокзалі. квиток Аероекспрес.

Тим, хто хоче змінити порядок карт / квитків в додатку, досить натиснути на потрібну карту і утримуючи палець перетягнути карту в потрібне місце. Якщо у вас кілька пристроїв, то ви можете синхронізувати дані між ними за допомогою iCloud.

Що таке Apple Wallet

Apple Wallet. це встановлений додаток, доступне на всіх пристроях Apple iPhone, iPad і iPod Touch. Додаток дозволяє оцифрувати пластикові карти і зберігати їх все у себе на пристрої. Ви можете оцифрувати банківські карти (кредитні та дебетові), карти на знижку, картки учасника в клубах і інші пластикові картки.

Додаток дозволяє додати не тільки карти, але і деякі інші дані. І в цьому немає нічого дивного, якщо згадати, що спочатку програма називалося «Passbook». Наприклад, ви можете додати в додаток квитки на майбутні перельоти.

Якщо ви купуєте квитки через інші програми, а вони підтримують автоматичний обмін даних з Apple Wallet, то квитки автоматично з’являться у вашому Apple Wallet. У Росії автоматичне завантаження авіаквитків підтримує S7 Airlines, Aeroflot і деякі інші компанії.

Також ви можете завантажити квитки зі своєї пошти. Ви можете завантажити в додаток квитки на Аероекспрес, а також ваш посадковий талон.

Apple Wallet. універсальне додаток, чий функціонал лише зростає з кожним днем, недавно з’явилася можливість додавати бронювання з сервісу AirBnB. Але будьте обережні, в деяких випадках вам може знадобитися справжня картка або ж паперовий квиток. Добре, що після завантаження карти або квитка додаток відображає їх дані навіть без доступу до мережі Інтернет.

Якщо у вас є iTunes Pass, то ви можете додати свій абонемент в додаток Wallet. Хоча в Росії нелегко знайти струми поповнення абонементів, але сама функція працює прекрасно, а в зв’язці з Wallet, ще й дуже зручно.

Поява технології Apple Pay принесло в Apple Wallet ще одну функцію. Якщо ваш пристрій підтримує Apple Pay, то ви можете додати свою карту на телефон через додаток Wallet. В результаті ви зможете розплачуватися своїм смартфоном також, як звичайної картою.

Як налаштувати Apple Wallet?

Завдяки цьому додатку ви зможете відмовитися від звичних пластикових карт і оцифрувати всі дані. Досить знати, як налаштувати Apple Wallet і як платити за допомогою телефону.

Як платити за допомогою Apple Wallet

Після додавання банківської карти в Apple Wallet у вас з’явиться можливість платити за допомогою свого пристрою Apple. Функція називається Apple Pay і доступна тільки на пристроях з iOS 9 і вище, а також на обмеженій кількості пристроїв. Додаток Apple Wallet працює і на пристроях з більш ранніми версіями ОС, наприклад, iOS 7, але можливість платити телефоном підтримується лише найсучаснішими пристроями Apple.

Для оплати вам досить піднести ваш пристрій до безконтактного терміналу оплати, при цьому утримуючи ваш палець на сканері відбитків на вашому смартфоні. Принцип оплати схожий з оплатою безконтактної банківською картою. У цій статті ви дізнаєтеся детальніше про технологію Apple Pay і як з її допомогою платити. Або ви можете вивчити можливість оплати картою, внесеної в Apple Wallet, на наступному

Як перенести контакти з iPhone на SIM-карту (джейлбрейк)

За перенесення контактів з iPhone на SIM-карту відповідає джейлбрейк-Твік SIManager. Ця вже досить стара утиліта дозволяє дуже швидко і просто експортувати всі ваші контакти з iPhone на SIM-карту для їх подальшого імпорту на іншому пристрої.

Встановити SIManager можна тільки на пристрій з джейлбрейком, тому використовувати утиліту зможуть далеко не всі. У тому ж випадку, якщо ваш iPhone «зламаний», то сміливо додавайте репозиторій http://repo.beyouriphone.com і завантажуйте звідти Твік SIManager.

Примітка: для завантаження рекомендується версія SIManager 1.7, яка є найбільш стабільною.

Кредитні карточки та готівка НЕБЕЗПЕЧНІ?

Як перенести контакти з iPhone на SIM-карту

В iOS є зручна функція для імпортування контактів з SIM-карти на iPhone. Що ж стосується зворотного процесу, то в стандартну функціональність подібна можливість не входить і багато користувачів iPhone відчувають проблему з перенесенням контактів з iPhone на SIM-карту. У цій інструкції ми перерахуємо можливі способи такого перенесення.

Необхідність перенести контакти з iPhone на SIM-карту може виникнути при зміні телефону, тимчасовий перехід на інший смартфон і ще в цілому ряді випадків. Однак якщо скопіювати контакти з SIM-карти на iPhone надзвичайно просто, то ось перенести їх у зворотний бік досить проблематично. Більш того, без джейлбрейка пряме перенесення контактів з iPhone на SIM-карту неможливий. Втім, обійти проблемну ситуацію все-таки можна.

Спершу розповімо про пряме перенесення, для якого потрібно встановлений джейлбрейк.

Як перенести контакти з iPhone на SIM-карту без джейлбрейка

Способу прямого перенесення контактів з iPhone на SIM-карту, на жаль, немає. Успішне виконання цієї операції вимагає спочатку перенесення контактів на інший смартфон, наприклад, під управлінням Android і вже наступний імпорт книги на SIM-карту. Багатьом, втім, остання дія вже не знадобиться, оскільки метою перенесення контактів на SIM-карту для багатьох і був їх імпорт на інший смартфон. Отже, що ж потрібно робити.

Примітка: раніше для цього процесу ідеально підходило додаток «Яндекс.Переезд», проте, з недавнього часу воно вже недоступне в App Store і Google Play.

Завантажте безкоштовний додаток My Contacts Backup на свій iPhone

Відкрийте програму і натисніть кнопку Backup Після того, як контакти будуть оброблені натисніть на Email

У графі «Кому» введіть свою адресу електронної пошти У листі, який ви відіслали самому собі, знаходиться файл у форматі vcf, відкривши який на іншому смартфоні, ви з легкістю імпортуєте контакти. Вже після цього ці контакти можна буде зберегти на SIM-карту стандартними функціями смартфонів на інших мобільних операційних системах. Ось така ось хитромудра система, хоча часу все це забирає буквально лічені хвилини.

гаманець

Інструмент вітчизняного виробництва з інноваційним та наочним інтерфейсом, зручною системою сканування (досить натиснути на величезний плюсик у верхній частині екрану і «сфотографувати» карту, інше відбудеться автоматично) і постійними оновленнями від розробників з BESKONTAKT.

READ  Як дізнатися номер телефону актив

Інтеграція в операційну систему, як і у Stocard повна. тут вже знайомий віджет і пошук за назвою через Spotlight.

З недоліків. нечасті, але трапляються неполадки технічного характеру, через що не відображаються деякі дані або ж перестає завантажуватися частина інтерфейсу.

Як додати карту

Вже існують ресурси, які накопичили велику базу популярних карт. Це passsource.com (якщо на пластиці немає штрих-коду) і osmicards.com (для самих різних), а також додаток FidMe. Користуватися ними просто: вибираєте компанію зі списку, вводите номер. віртуальна карта готова. Файли з расшіреніем.pkpass можна передати:

 • через додатки Apple: «Пошта», «Повідомлення»;
 • через AirDrop (локальна мережа для Mac- і Apple-пристроїв, бездротова. на основі BlueTooth або WI-FI);
 • з Mac-пристрої.

Можна провести процедуру самостійно:

 • через спеціальні програми. одним натисканням;
 • скануванням штрих-коду;
 • якщо розраховуєтесь в мережі, яка підтримує Apple Pay, додаток саме запропонує додати відповідну дисконтну карту.
 • Відкрийте програму Wallet.
 • Натисніть на синій плюс ( «Додати карту»).
 • Потім сфотографуйте або введіть вручну цифри.
 • Натисніть «Далі».
 • Готово!

На планшеті процес відбувається аналогічно, тільки сам додаток знаходиться в «Налаштуваннях».

Якщо додаток видає відповідь: «Цей код не відноситься ні до однієї карті» або щось на нього схоже, то скористатися додатком не вийде. виробник не розраховував на віртуальне використання картки через iPhone.

Щоб запустити програму через «розумні годинник» (і щоб вони працювали незалежно від смартфона):

 • Відкрийте програму Watch на iPhone.
 • Клацніть пункт «Мої годинник».
 • Перейдіть в «Wallet і Apple Pay».
 • Виберіть зі списку карт, які ви вже додали в iPhone, по потрібної.
 • Клацніть «Додати».

Або ж натисніть «Додати нову карту» і робіть все, як будуть показувати з’являються інструкції.

Перед додаванням Обов’язково вкажіть TouchID або FaceID. Якщо його відключити або прибрати пароль, інформація про всі картках негайно зітреться з пам’яті телефону, щоб не потрапила в руки зловмисникам. Для iWatch обов’язково розпізнавання зап’ястя або хоча б пароль, інакше ніякі дані не будуть збережені.

Налаштування

Додатку Apple Wallet дозволяє дивитися історію використання карток, перевіряти баланс і знижку по дисконту, отримувати повідомлення про акції та ін. Його навіть можна заблокувати дистанційно. якщо телефон загубився або вкрадений, так що інформація про ваші картах буде в цілковитій безпеці. гарантовано.

Доступ до основних можливостей через меню. Доступні наступні дії:

 • видалення;
 • автоматичний вибір (для самої верхньої);
 • зміна послідовності;
 • оновлення інформації (потягнути вниз);
 • корисна інформація (наприклад контактна);
 • загальний доступ (не для всіх);
 • установка спеціальної програми для певної карти;
 • автообновление;
 • відображення на заблокованому екрані (не завжди можливо. обмеження виробника або проблеми зі службою геолокації).

Які карти підтримуються

За чотири роки існування програми накопичилося безліч компаній, які надають в Apple віртуальні аналоги реальних карток. Це великі мережі з великим ім’ям і філіями в декількох країнах (Ашан, Ikea, McDonald’s, Starbucks), хоча трапляються і досить молоді компанії місцевого значення (Перехрестя, ВкусоМанія, Телемакс, Street beat та ін.).

Ось деякі варіанти, які можна використовувати в Росії:

 • BP (заправки)
 • Leap (спортивний одяг)
 • Re: Store (розповсюджувач Еппл)
 • Samsung
 • Slow subs
 • Ural Airlines
 • АВТОДОР-Платні дороги
 • Адамас (ювелірні прикраси)
 • Альфа-страхування
 • Магніт
 • М відео
 • МедіаМаркт
 • Рольф Преміум (BMW-центр)
 • Зв’язковий
 • сніжна королева
 • СпортМастер і інші, і інші, і інші.

Не знаєте чи можна завантажити скидочную карту в iPhone? Запитайте у продавця за касою. він зобов’язаний знати, чи є у неї віртуальні аналоги

Як користуватися

Щоб отримати знижку по віртуальній карті, на сканері обов’язково повинен бути значок

а також безконтактний термінал і підтримка Apple Pay.

Також механізм повинен спрацювати, якщо термінал працює з PayPass або PayWave.

Втім, навіть якщо ні тих, ні інших значків немає, все одно спробуйте.

Алгоритм відкриття віртуальної знижок карти через телефон простий:

Є спрощений варіант. задіяти функцію «Автоматичний вибір»: потрібно просто піднести iPhone до сканера, одночасно утримуючи палець на сенсорному віконці розпізнавання відбитку (або подивитися на iPhone X, щоб підтвердити свою особистість через FaceID).

 • Подвійне натискання на бічну кнопку.
 • Контакт зі сканером.
 • Готово! Ви прекрасні!

Найбільш просунуті компанії оснащують свої торгові точки безконтактними терміналами. Відповідно, Apple Pay застосовується лише там, де є сканер для штрих-кодів. Якщо ж (а таких варіантів безліч) в торговому центрі стоять примітивні банківські термінали, які вимагають провести пластиком з магнітною смугою або вставити карту з чіпом, Apple Wallet виявиться занадто сучасним і не стане в нагоді. Та й від візитниці все одно нікуди не дінешся. хіба можна тільки трохи (на 12 найкорисніших примірників) зменшити її обсяг. Однак, як крок у майбутнє, технологія Apple Wallet. прекрасне втілення ідей фантастичних романів!

Але так чи «дисконтний і купон» безлад неминучий? Розробники стороннього програмного забезпечення для операційної системи iOS вважають інакше і пропонують раз і назавжди спростити пошуки пластика на касі і звільнити гаманець від вічних мук.

П’ятірка безкоштовних і неповторних помічників:

CardParking

Тут ніколи не доводиться блукати по меню, заглядати в невідомі розділи і годинами взаємодіяти з параметрами. Кожна кнопка. підписана. Будь-які дії. інтуїтивні і передбачувані. А результат прозорий. Якщо вже «відкрилася» камера, а карта сфотографована, то і результати з’являться відразу ж, без перерв на рекламу.

Технічна підтримка на високому рівні. непрацюючі елементи виправляються, не дістають. з’являються.

Що таке Apple Wallet

Apple Wallet (стара назва. Passbook). це віртуальний гаманець, сховище номерів банківських, знижкових карт, квитків в кіно або на поїзд, літак, автобус тощо. Прямо у вас в телефоні. У Росії офіційно запущений в жовтні 2016, після дворічної «обкатки» в США (хоча спритні користувачі, змінюючи IP на британський, користувалися пассбуком набагато раніше).

 • смартфон iPhone 6 і вище;
 • touchID (ідентифікація власника за відбитком пальця) або FaceID (для iPhone X).
 • планшет iPad;
 • плеєр iPodTouch;
 • «Розумні годинник» iWatch.

Кількість карток: від 8 (на старих моделях) до 12 (на нових).

Перенесення на SIM карту через iTunes

Для перенесення даних потрібно Android пристрій і комп’ютер зі встановленою програмою iTunes (доступна для безкоштовного завантаження з офіційного сайту Apple). Порядок дій:

 • За допомогою USB-кабелю підключіть до PC iPhone і запустіть iTunes.
 • Дочекайтеся синхронізації і в головному вікні програми натисніть на значок у вигляді смартфона.
 • У блоці «Огляд» знайдіть і клацніть на пункт «Відомості».
 • Поставте галочки для «Синхронізувати контакти з» і в випадаючому списку виберіть «Windows Contacts». За бажанням ви можете використовувати для цієї мети «Outlook».
 • У нижній частині вікна знайдіть і клацніть на кнопку «Синхронізувати», щоб почати переносити дані з iPhone на комп’ютер.
 • По завершенню операції від’єднайте пристрій від PC і закрийте iTunes. Перейдіть в меню «Пуск» і відкрийте персональну папку облікового запису користувача.
 • Тут знайдіть і відкрийте директорію «Контакти». На комп’ютері відобразяться всі перенесені телефонні номери та інша пов’язана інформація.
 • Підключіть до PC Android пристрій і скопіюйте на нього всі необхідні картки контактів. Після цього перемістити їх на SIM використовуючи вбудовані засоби смартфона.

Коли копіювання даних на «сімку» через телефон на Android закінчиться, контакти можна використовувати на iPhone. Спосіб не вимагає джейлбрейка і установки додаткового софта.

Як зберегти номери телефонів на SIM карті в iPhone

Були часи, коли люди зберігали телефонні номери своїх знайомих на SIM-карті. Це дуже незручно, в тому числі з-за того, що всі номери губилися при зміні сімки. З появою смартфонів з’явилася можливість зберігати номери у віртуальній записній книжці, яка синхронізується в хмарі. Так не страшно втратити SIM-карту, змінити телефонний номер або оператора. номера нікуди не зникнуть, і навіть після видалення їх можна відновити.

Деякі люди до сих пір зберігають номера на SIM-карті в силу звички або через те, що вважають, ніби переносити їх в записну книжку смартфона дуже довго і клопітно. Насправді це легко. Магазини електроніки навіть пропонують послугу з перенесення номерів і за пару хвилин роботи можуть взяти рублів п’ятсот або навіть більше. Заощадимо ці гроші.

Контакти на iPhone можна зберігати в iCloud або Gmail. Щоб відправити їх з SIM-карти в хмару, відкрийте «Налаштування», перейдіть в розділ «Контакти» і натисніть «Імпортувати контакти SIM». Якщо iPhone запитає, з яким сервісом синхронізувати дані (iCloud або Gmail), виберіть той, яким ви віддаєте перевагу користуватися (якщо переваг немає, вкажіть iCloud. так точно не помилитеся).

READ  Як відстежити абонента за номером мобільного телефону

Як бачите, це досить просто, і тепер ви убезпечили себе від пропажі контактів.

iPhone не зберігаються телефонні номери на SIM-карту, але дозволяє імпортувати вже записані дані на пристрій. Для перенесення номерів між різними айфона можна використовувати iCloud. Щоб перенести контакти з iPhone на SIM карту і скопіювати їх на інший смартфон, скористайтеся описаними нижче способами.

Копіювання на сімку через iCloud

Як і попередній спосіб, дозволяє перенести дані з iPhone на комп’ютер, а потім скопіювати їх на «сімку» за допомогою Android пристрої. Щоб синхронізувати дані виконайте наступні дії:

 • Підключіть iPhone до мережі Інтернет і перейдіть в меню «Налаштування».
 • Тут знайдіть пункт «iCloud». Залежно від версії використовуваної iOS він може знаходиться в додатковому розділі «Облікові записи та паролі».
 • Відкриється список даних для синхронізації. Навпроти напису «Контакти» пересуньте повзунок в стан «Активно».
 • За допомогою браузера на комп’ютері, авторизуйтесь в облікового запису Apple ID на iCloud.
 • У головному екрані хмарного сховища перейдіть в розділ «Контакти». Відкриється список всіх телефонних номерів з iPhone.
 • Тепер перенесемо потрібний контакт або виділимо всі (використовуючи комбінацію «Ctrl» «A»). Після цього в лівому нижньому кутку натисніть на значок у вигляді шестерінки.
 • У списку натисніть “Експорт vCard», щоб перенести всі дані на PC.

Скопіювавши контакти на комп’ютер, їх можна перенести на Android пристрій (як описано в способі вище) і вже через смартфон експортувати на SIM-карту. Після цього її можна буде встановити в iPhone.

За допомогою спеціального софту

Як і в попередньому способі, для перенесення контактів з iPhone на «сімку», доведеться використовувати додаткове Android пристрій. Але в цьому випадку для проведення операції не потрібно комп’ютер. Порядок дій:

Спосіб підходить і в тих випадках, коли потрібно просто перенести контакти з одного iPhone на інший, а не SIM’ку.

Щоб імпортувати контакти з iPhone на SIM-карту

За замовчуванням айфони не підтримують функцію імпорту телефонних номерів з пристрою на SIM-карту. Перемістити дані можна тільки за допомогою спеціального софту, пристрої-посередника (смартфона на Android або PC) або джейлбрейка iOS.

Якщо є джейлбрейк

Якщо операційна система iPhone зламана (є джейлбрейк), то перенесіть контактні дані за допомогою програми SIM Manager. Воно є для безкоштовного завантаження і не вимагає використання додаткових пристроїв. Порядок дій:

 • Скачайте і встановіть на iPhone SIM Manager. Програма підходить для імпорту, архівування та перенесення даних.
 • Відкрийте програму. З’явиться список доступних на iPhone контактів. Натисніть на кнопку «Write to SIM», щоб почати переносити інформацію.
 • З’явиться вікно з додатковими параметрами. Виберіть «Copy iPhone To SIM» і дочекайтеся, поки дані запишуться.

Після цього SIM’карту можна вільно використовувати в інших пристроях, а всі телефонні номери та інша пов’язана інформація буде доступна для перегляду.

Щоб імпортувати контакти з SIM-карти на iPhone

Перенести телефонні номери з «сімки» на iPhone можна використовуючи вбудовані засоби. Для цього не потрібно встановлювати додаткові програми або зламувати iOS. Як скопіювати контакти з сімки на iPhone:

 • Встановити SIM-карту у вільний роз’єм iPhone. Додатково переконайтеся, що вона підходить до нього за розміром. При необхідності зробіть її обрізку або замініть у мобільного оператора.
 • Запустіть iPhone і дочекайтеся, поки «сімка» визначиться пристроєм. Перейдіть в меню «Налаштування» і натисніть на пункт «Контакти».
 • У списку виберіть «Імпортувати контакти SIM», щоб почати переносити дані на iPhone. Після цього номера з’являться в системних додатках «Контакти» і «Телефон».

Якщо дані не були скопійовані, то можливо, що до цього вони зберігалися нема на SIM-карті, а в пам’яті телефону, хмарному сховище або на gmail акаунті.

Скопіювати контакти з iPhone на SIM-карту можна декількома способами. Найпростіше експортувати дані через спеціальний додаток і вже після цього перемістити їх на новий пристрій або SIM-карту. Якщо головне завдання. зробити бекап, то перенести телефонні номери можна на комп’ютер Windows через iTunes або iCloud.

Як перенести контакти з iPhone в Android

Як відомо, операційна система Android активно розвивається і в даний момент є чимось цілком цікаве. як для телефонів, так і для планшетів. Крім того, під Android випускається велика кількість просунутих смартфонів, певна частина яких за деякими параметрами спокійно може заткнути за пояс iPhone. наприклад, той же Samsung Galaxy Note II з його здоровенним екраном. Так що немає нічого дивного в тому, що частина користувачів, яких ваблять нові горизонти і яких дістали ідіотські обмеження продукції компанії Apple, мігрують в бік телефонів на Android.

Ну, мігрують і мігрують. мають повне право. Однак у багатьох таких користувачів виникає питання: яким чином можна швидко і без втрат перенести контакти з iPhone в Android? Ось як це зробити, ми і розглянемо в даній статті.

У користувачів iPhone є п’ять варіантів зберігання і синхронізації контактів в апараті.

Це самий дикий варіант. Тому що телефон можуть вкрасти, його можна втратити, SIM-карта може здохнути з різних причин. і все, контакти втрачені.

Контакти зберігаються просто в телефоні і не синхронізуються

Теж дуже поганий варіант, з тих же причин: телефон втратили (та хоч в воду його випадково упустили). контакти загубилися назавжди.

Контакти зберігаються в телефоні і синхронізуються з iCloud

Цілком розумний варіант: якщо що, контакти можна буде відновити з iCloud. Але цей варіант не універсальний, а крім того, в iCloud не дуже зручно обробляти контакти. (До недавнього часу їх там взагалі не можна було редагувати.)

Контакти зберігаються в телефоні і синхронізуються з контактами Google

Ось це найзручніший і повністю універсальний варіант.

Контакти зберігаються в телефоні і синхронізуються з Outlook на комп’ютері

Більш-менш надійний спосіб, але не дуже бажаний. Тому що ці контакти в будь-якому випадку потрібно синхронізувати з iCloud.

Перший і другий варіанти ми розглядати не будемо. зрозуміло, що зберігати контакти подібним чином просто не можна. Якщо вони зберігаються на SIM-картці, треба скопіювати в телефон, видалити з SIM-карти і в телефоні включити синхронізацію контактів з iCloud.

З четвертим варіантом можна навіть нічого і не обговорювати: синхронізацію з контактами Google підтримують практично всі мобільні системи, так що користувачеві залишається тільки придбати телефон, в настройках прив’язаних акаунтів задати свій аккаунт Google і включити опцію синхронізації контактів.

Тому будемо розглядати третій варіант. контакти зберігаються в телефоні і синхронізуються з iCloud. І ось тут, щоб їх перенести в акаунт Google, потрібно буде зробити пару рухів тіла.

Деякі користувачі вважають, що якщо в iTunes включити синхронізацію з контактами Google, то все айфони контакти туди відразу переповзуть. Це, на жаль, не так. Вже наявні контактів не переповзуть.

Тому контакти потрібно спочатку перенести. Процедура ця досить проста. Заходимо на сайт iCloud.com, вводимо наш Apple ID і пароль. Заходимо в розділ «Контакти». там наш список абонентів. Виділяємо всі контакти (CtrlA).

Натискаємо на піктограму налаштувань і там вибираємо Export vCard. це експорт контактів у форматі електронних візитних карток.

При експорті потрібно просто задати ім’я файлу, причому iCloud засуне всі вибрані контакти в один файл vCard (багато інших програм при експорті для кожного контакту роблять окремий файл vCard, що дуже незручно).

Все, експорт ми зробили. Цей файл, про всяк випадок, збережіть де-небудь в архівах. хіба мало що.

Тепер заходимо в свій аккаунт Google, в якому ми хочемо зберігати контакти. Якщо аккаунта немає, його потрібно просто завести. це адреса електронної пошти GMail. Для безпеки ім’я ящика потрібно ставити не на ім’я-прізвище, а як-то знеособлено на кшталт [email protected]

Заходимо в свій Gmail, вибираємо по кнопці Gmail зліва зверху пункт «Контакти».

За кнопці «Додатково» вибираємо пункт «Імпорт».

Там вказуємо ім’я файлу vCard, в який ми зберегли контакти з iCloud, і натискаємо кнопку «Імпорт». Ну і все, контакти виявилися в Gmail.

У цього способу є тільки один недолік: формат vCard не підтримує зберігання зображень, тому якщо у контактів були фото. вони не перенесуться. Але це навряд чи є дуже серйозною проблемою, тому що фото можна буде підключити безпосередньо в контактах Google.

READ  Як підключити Apple Watch до іншого iPhone

Ну і також після перенесення має сенс підредагувати інформацію в контактах: на комп’ютері це робити набагато зручніше, ніж в телефоні. Тим більше що там можна зберігати масу жодної додаткової інформації: дні народження, річниці весіль, адреси, місця роботи і посади, електронну пошту і так далі і тому подібне.

До речі, в Google також дуже зручно зберігати розклад ( «Календар»), фотографії, закладки браузера (Google Chrome) і пошту (GMail). Все це автоматом може синхронізуватися з усіма вашими мобільними пристроями. телефонами, планшетами. При купівлі нового телефону досить просто в настройках додати обліковий запис Google (вказати e-mail і пароль), після чого зазначити, що саме потрібно синхронізувати. і все, за кілька хвилин всі ваші персональні дані виявляться в телефоні.

Підкреслюю. синхронізацію з гугловських аккаунтом підтримують практично всі мобільні системи, не тільки Android і iOS. Так що це повністю універсальне рішення. зберігати свої дані в Google.

Ну і дуже важливий плюс. майже миттєве перенесення цих даних на будь-які пристрої, можливість доступу до цих даних з будь-якого комп’ютера (планшета, телефону), що має вихід в Інтернет. Де-небудь за кордоном, не дай бог, втратили телефон. не проблема: купили новий, ввели дані облікового запису, всі ваші контакти та інша інформація туди відразу захиталася. Дуже зручно.

Як додати карту

Вже є ресурси, які накопичили величезну базу популярних карт. Це passsource.com (якщо на пластиці є штрих-код) і osmicards.com (для самих різних), також додаток FidMe. Використовуйте ними просто: оберіть компанію з переліку, введіть номер. віртуальна карта готова. Файли з расшіреніем.Pkpass можна передати:

 • Через додатки Apple: «Пошта», «Повідомлення»;
 • Через AirDrop (локальна мережа для Mac- і Apple-пристроїв, бездротова. На базі Bluetooth або Wi-Fi);
 • З Mac-пристрої.
 • Через особливі програми. одним натисканням;
 • Сканування штрих-коду;
 • Якщо розраховуєтесь в мережі, яка підтримує Apple Pay, додаток запропонує відповідну дисконтну карту.
 • Відкрийте програму Wallet.
 • Натисніть на синій плюс ( «Додати карту»).
 • Потім сфотографую або введіть вручну числа.
 • Натисніть «Далі».
 • Готово!

На планшеті процес відбувається аналогічно, тільки ж додаток знаходиться в «Налаштуваннях».

Якщо додаток видає відповідь: «Цей код не відноситься ні до однієї карті» або щось на нього схоже на додаток НЕ вийде. виробник НЕ розраховував на віртуальне впровадження картки через iPhone.

Щоб користуватися додатком через «розумні годинник» (і щоб вони незалежно від телефону):

 • Відкрийте програму Watch на iPhone.
 • Клацніть пункт «Мої годинник».
 • Перейдіть в «Гаманець і Apple Pay».
 • Оберіть з переліку карт, які ви вже додали в iPhone, за відповідною.
 • Клацніть «Додати».

Або ж натисніть «Додати нову карту» і робіть все, як будуть демонструвати з’являються анотації.

Перед додавання неодмінно включіть TouchID або FaceID. Якщо його або відключити прибрати пароль інформація про всі картках негайно зітреться з пам’яті телефону, щоб не потрапила в руки лиходія. Для iWatch неодмінно визначення зап’ястя або хоча б пароль, інакше ніякі дані НЕ збережуться.

Onedrive

Onedrive. це похмуре сховище від Microsoft. Є інтегрованим обслуговуванням в операційній системі Windows 10. Що дозволяє документам і фотографій на вашому комп’ютері автоматом синхронізуватися з хмарою (функцію можна відключити в налаштуваннях). Фішкою є підтримка Office Online. Інтегрованого в OneDrive. (Детальніше про онлайн-файлах Exсel можна прочитати тут)

Завантажити файли в скупчення можна за допомогою пристроїв, перерахованих нижче.

Dropbox

Dropbox. звичайне і легке у використанні сховища даних. Основна ідеологія. синхронізація і обмін даних. Фішкою є створення історій завантажувача, щоб після видалення того, або іншого файлу була можливість його відновлення; також є історія файлів, яка зберігається протягом 30 днів.

Завантажити файли в скупчення можна за допомогою:

Enigma Recovery

Ліцензія «Енігми» є платною (від 3-х до 11-ти тисяч рублів), а в безкоштовній версії обмеження по кількості листів, які ви зможете повернути з її допомогою. Інтерфейс виконаний на британському. Є підтримка російської мови.

Для повернення втрачених SMS-повідомлень виконати наступні дії:

 • Завантажити, пройдіть установку і запустіть софт на ваш комп’ютер.
 • Розблокуйте екран iPhone і підключіть його до PC через USB-кабель.
 • У показаному вікні відзначте пункт «Повідомлення», клацніть по «Почати сканування».
 • Після закінчення пошуку на екран буде виведено повідомлення і їх текст. Відзначте принципові SMS-повідомлення та натисніть на «Експорт і відновлення».

Програма може повернути і іншу віддалену інформацію. дзвінки, замітки і т.д.

Як перенести контакти з iPhone SIM-карту без джейлбрейка

Методу прямого перенесення контактів з iPhone SIM-карту, на жаль, немає. Успішне виконання цієї операції просить друкування контактів на інший телефон, наприклад, під управлінням Android і вже наступного імпорт книжки на SIM-карту. Багатьом, вобщем, остання дія вже НЕ допомагає, використовуючи контакти на SIM-карту для багатьох і їх імпорт на інший телефон. Отже, що все-таки необхідно робити.

Примітка: раніше для цього процесу зовсім підходили додаток «Яндекс.Переезд», але, з недавнього часу воно більше недоступно в App Store і Google Play.

Завантажити безкоштовний додаток Мої контакти Запасне копіювання на власний iPhone

Резервное копирование. Видеоинструкция.

Відкрийте програму і натисніть кнопку Backup Після того, як контакти будуть оброблені, натисніть на електронну пошту

У графі «Кому» введіть свою адресу електронної пошти У листі, який ви отослали для себе, перебуває в форматі vcf, відкривши Який на іншому телефоні, ви з легкістю імпортуєте контакти. Уже після чого ці контакти можна буде зберегти на SIM-карту стандартними функціями телефонів на друге мобільних системах. Ось така ось хитромудра система, хоча часу все це відбирає лічені хвилини.

Порядок відновлення SMS

Анотація по тому, як повернути SMS з впровадженням хмарно сховища:

 • Відкрийте «Налаштування» на вершині.
 • Перевести в розділ «Основні».
 • Виберете пункт «Скидання налаштувань».
 • Натисніть на «Стерти контент і налаштування», пам’ять телефону буде очищена.
 • Введіть пін-код від вашого iPhone.
 • Після перезавантаження девайса необхідно заново його налаштувати. Зупиніться, поки не з’явиться напис «Програми і дані». Оберіть «Відновити з копії iCloud».
 • Увійдіть в iCloud, вкажіть ідентифікатор Apple ID, виберіть відповідну копію і Дочекайтеся закінчення її установки.

Виконавши ці дії, ви можете знову прочитати свої SMS.

Налаштування

Додатку Apple Wallet дозволяє дивитися історію використання карток, інспектувати баланс і знижку за дисконтною, отримувати сповіщення про акції та ін. Його навіть можна заблокувати дистанційно. якщо телефон загубився або вкрадені, так що інформація про ваші картах буде в цілковитий безпеки. гарантовано.

Доступ до здібностям через меню. Доступні наступні діяння:

 • видалення;
 • Автоматичний вибір (для самої верхньої)
 • Зміна слідувати;
 • Оновлення інформації (потягнути вниз)
 • Потрібна інформація (наприклад контактна)
 • Загальний доступ (не для всіх);
 • Установка спеціальної програми для встановленої карти;
 • автопоновлення;
 • Відображення на заблокованому екрані (не завжди може бути. Обмеження виробника або препядствия зі службою геолокації).

Додатки для зберігання знижкових карт

PINbonus

Володіючи мінімальним набором інструментів для зберігання карт, PINbonus пропонує зручну сортування за датою додавання і частоті використання, а також їх редагування.

Mobile-

У програмі є додаткова система захисту в формі секретного коду або Touch ID. Активація такого захисту гарантує користувачеві збереження його даних, якщо хтось несанкціоновано зайшов в додаток. Mobile- також пропонує додавання дисконтних карт не тільки Росії, але й інших країн світу.

CardParking

Співпрацює з безліччю різних компаній, від невеликих кафе до великих мереж, таких як «Стрічка» або «Спортмастер». Крім того, користувач може додавати як свої карти, так і отримувати нові прямо в додатку. У CardParking приємний дизайн і зрозумілий інтерфейс, тому робота з ним не принесе зайвих незручностей, особливо при здійсненні покупок.

Для додавання досить зареєструватися і ввести номер дисконтної картки. Варто зауважити, що реєстрація за номером телефону займає тривалий час, тому радимо використовувати e-mail, або профілі в соціальних мережах. Головною відмінністю від конкурентів можна вважати ексклюзивні пропозиції та акції по отриманню безкоштовних дисконтних карт з підвищеним розміром знижки.

BETATECH.COM.UA 2022