Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як збільшити шрифт на телефоні Xiaomi

Table of Contents

Функція «Розмір і товщина шрифту» в MIUI 12

Повноцінна настройка системного шрифту з’явилася з виходом Міюай версії 12. Є можливість не тільки збільшити або зменшити розмір тексту, а й налаштувати товщину букв, а також поміняти масштаб зображення, щоб воно підходило під обраний розмір букв.

 • Перейдіть в «Розширені настройки» і виберіть «Спеціальні можливості».
 • Прокрутіть сторінку до розділу «Екран» і виберіть «Масштаб зображення на екрані».
 • У нижній частині екрана виберіть один з доступних розмірів шрифту. XS. S. L.
 • Підтвердіть свою дію натисканням кнопки «Галочка». яка з’явиться в правому верхньому куті екрану.

На Xiaomi з версією MIUI 11 і нижче

Перейдіть в «Налаштування». «Екран». «Розмір тексту». У вікні, за допомогою повзунка в нижній частині екрана виберіть необхідний розмір: від XS до XXL.

Зверніть увагу, що шрифт розміру XXL працює тільки в системних утиліти «Контакти». «Дзвінки». «Повідомлення».

Зміна розміру шрифту

Збільшити або зменшити відображення тексту можна стандартними засобами телефону Xiaomi, ніяких сторонніх програм для цього не буде потрібно.

Як встановити новий шрифт

Щоб змінити шрифт на телефоні Xiaomi, необхідно скористатися одним із таких способів:

Як змінити шрифт на телефоні Xiaomi (MIUI). розмір або стиль

Далеко не всіх влаштовує стандартний шрифт на телефоні Xiaomi. Завдяки широкому функціоналу системної оболонки MIUI користувачі можуть легко поміняти шрифт і налаштувати його розмір. Так само зміни можна провести за допомогою спеціальних програм. Далі в статті докладно розглянемо весь процес.

Через додаток «Теми»

Стандартний і найпростіший спосіб. це використання системної утиліти «Теми». Вона спочатку встановлена ​​на всіх смартфонах Xiaomi і дозволяє застосовувати нові теми або міняти дизайн робочого столу. Ярлик знаходиться або на робочому столі, або в налаштуваннях смартфона в розділі з однойменною назвою.

У MIUI версії 12 в додатку «Теми» внизу екрану знаходиться навігаційна смуга. Виберіть там значок із зображенням букви «Т». Коли натиснете на потрібний стиль, з’явиться спливаюче вікно, в якому потрібно натиснути кнопку «Безкоштовно». а потім «Застосувати». Система попередить, що для установки нового шрифту необхідне перезавантаження пристрою. Даємо свою згоду, натиснувши «Перезавантажити».

У MIUI версії 11, якщо в настройках смартфона вказаний регіон «Росія». то в додатку «Теми» розділ з літерою «Т». який відкриває доступ до каталогу зі шрифтами, за замовчуванням відсутній. В такому випадку даний розділ можна відкрити. Для цього необхідно зайти в «Налаштування». «Розширені настройки». «Регіон» і в списку, вибрати «Індія». Тепер залишається вибрати і застосувати потрібний стиль тексту.

Якщо немає бажання міняти регіон в налаштуваннях системи, то відкрийте «Теми» і в пошуковому рядку введіть слово «moby». Натисніть на спливаючий варіант, щоб почати пошук. На новій сторінці побачите кілька пропозицій і кнопку «Ще». яку потрібно натиснути. Відкриється список з доступних варіантів. Виберіть вподобаний і скачайте його. Натисніть на кнопку «Застосувати». а потім «Перезавантажити» телефон.

Як поміняти шрифт на Xiaomi (Redmi), збільшити або зменшити його розмір

Власники смартфонів Xiaomi (Redmi) іноді хочуть знати як змінити шрифт на телефоні Xiaomi, або збільшити або зменшити його розмір, не зачіпаючи інші елементи інтерфейсу.

До недавнього часу, поки не оновився системний компонент «Робочий стіл» міняти розмір шрифту було неможливо, але зараз ситуація змінилася, з’явилася спеціальна настройка для цієї мети.

А ось із заміною шрифту на Xiaomi досі все складно, потрібно провести деякі маніпуляції для цього, це не складно, але довго, і скажемо спасибі за те, що не потрібно міняти прошивку або отримувати ROOT права.

Як збільшити або зменшити розмір шрифту на Xiaomi

Переконайтеся, що у вас оновлений «Робочий стіл», для цього зайдіть у налаштування, знайдіть «Оновлення компонентів». У вас повинно бути пусте вікно з написом «Оновлення не потрібне», якщо ж в списку з’явилися елементи, поновіть їх, ніякої шкоди, крім користі, це не принесе. Тепер знайдіть пункт «Екран». Далі в розділі «Системний шрифт» виберіть «Розмір тексту». Вам доступний вибір одного з шести розмірів тексту, виберіть той, який вам сподобається найбільше.

Як змінити шрифт на Xiaomi

Заміна справа складніша і вимагає деякого часу і терпіння.

Перше, що потрібно змінити. регіон, для цього в налаштуваннях знайдіть пункт «Розширені настройки». Тепер виберіть меню «Регіон». Знайдіть у списку «Індія» і увімкніть її. Тепер нам необхідно запустити системне додаток «Теми», зробити це можна з налаштувань. Після зміни регіону в нижній навігаційній полосі з’явився додатковий пункт «Шрифт», натисніть на нього. У списку з’явиться велика кількість варіантів на вибір з превью того, як це буде виглядати на екрані Xiaomi. Вибирайте обережно, адже помилково обраний шрифт зіпсує вам настрій і зробить користування телефоном неприємним. Після того, як ви знайшли потрібний варіант, скачайте його. З’явиться кнопка «Застосувати», погоджуйтеся, після чого перезавантажте телефон. Після повторного завантаження Xiaomi ви побачите його в дії, якщо зовнішній вигляд вас влаштовує, поверніть регіон «Росія».

READ  Як відстежити телефон за номером через інтернет

Шрифт, який встановлений за замовчуванням на Xiaomi називається «Roboto», це на той випадок якщо ви захочете повернути все, як було.

Як поміняти шрифт на Xiaomi?

Зміна шрифту. це відмінна можливість перетворити зовнішній вигляд оболонки операційної системи і зробити її більш привабливою і персоналізованої. Як же поміняти шрифт на Xiaomi і вдихнути до свого мобільного пристрою нове життя?

Раніше подібна функція була доступна далеко не у всіх прошивках і для установки нового шрифту потрібно мати акаунт дизайнера.

Зараз же все набагато простіше і кожен може встановити сподобався йому шрифт. Під кожним слід розуміти власників смартфонами Xiaomi з встановленою прошивкою MIUI 8.0 і вище.

НАШЕЛ КРУТОЙ ШРИФТ MIUI �� СКОРЕЕ УСТАНОВИ НА СВОЙ XIAOMI!

збільшити, шрифт, телефон, xiaomi

Спеціально для них було розроблено додаток Mi Font Maker, яке дозволяє не тільки підключати до системи будь-які шрифти, але і створювати інсталяційні пакети формату mtz.

Для роботи програми не потрібні права адміністратора (root) і дизайнерський аккаунт.

Як змінити шрифт на Xiaomi?

Насамперед необхідно знайти і завантажити на смартфон сподобався шрифт. На просторах інтернету їх є безліч. Варто зазначити, що для коректного відображення вам буде потрібно кириличний шрифт, який в своєму наборі має не тільки англійські, але і російські літери.

Після того, як шрифти для Xiaomi завантажені, встановлюємо програму Mi Font Maker і запускаємо її.

У меню, програми натискаємо на кнопку “Install custom font”, а в наступному вікні. “Pick font file”.

У контекстному вікні вибираємо додаток “Провідник” і за допомогою нього шукаємо скачаний файл шрифту, після чого виділяємо його і натискаємо на клавішу “OK”. Шрифт повинен бути в форматах ttf або mtz.

Після того, як процес імпорту файлу в систему завершитися, система сповістить вас про те і повідомить, що тепер можна змінити шрифт на новий.

Натискаємо на кнопку “Change font” і переходимо в меню налаштувань шрифтів нашого смартфона, де вибираємо пункт “Системний шрифт”.

Все, що залишилося. вибрати “Custom Font”, після чого натиснути на кнопку “Застосувати”.

Система повідомить про те, що для застосування змін потрібно перезавантаження системи. Погоджуємося і перезавантажуємо смартфон.

Результатом всього цього буде абсолютно новий шрифт на робочому столі, шторкою повідомлень, меню налаштувань і інших “куточках” вашого мобільного пристрою.

Невелика підбірка шрифтів для смартфонів Xiaomi в форматі TTF.

Зміна розміру тексту в MIUI 11

За замовчуванням виставлений стандартний розмір шрифту, але його можна зменшити або збільшити. Для цього на Міюай 11:

 • Заходимо в «Налаштування» і відкриваємо пункт «Екран».
 • Прокрутити сторінку вниз до розділу «Системний шрифт». Нам потрібна вкладка «Розмір тексту».
 • Внизу вибираємо параметр: від найменшого XS до величезного XXL. Приклад тексту відразу висвітиться. Зверніть увагу, що XXL працює тільки в телефонній книзі, повідомленнях і дзвінках.

Сильно збільшувати шрифт не рекомендуємо, оскільки тоді інформація на екрані відображається не повністю.

ТОП-5 шрифтів для MIUI

Розглянемо кращі шрифти, які підійдуть для оболонки Міюай.

Назва шрифту приклад написання Посилання на скачування
Linux Biolinum завантажити
TT Blushes завантажити
Avenir завантажити
Cartoon завантажити
Pixel Circle завантажити

На Xiaomi ці шрифти відображаються коректно. Головне. правильно їх встановити. Детальна інструкція буде в наступному пункті.

Зміна шрифту і масштабу в MIUI 12

У MIUI 12 пункт називається «Розмір і товщина шрифтів». Крім розміру, за допомогою повзунка налаштовується товщина букв.

Ще можна змінити масштабування зображення, щоб воно підходило під виставлений розмір букв.

 • Відкриваємо «Розширені настройки». «Спец. можливості ».
 • Кількома по пункту «Масштаб зображення на екрані». Вказуємо XS, S або L. Натискаємо по галочці у верхньому правому кутку і підтверджуємо дію.

Як повернути старий шрифт MIUI

Для повернення старого шрифту досить назад поставити стоковий тему. В однойменному додатку відкриваємо «Профіль». «Теми». Кількома по системної темі і вибираємо «Застосувати». Погоджуємося на перезавантаження смартфона.

Також можна відразу відкрити однойменну вкладку і скинути шрифт за замовчуванням. На MIUI 11 для цього повинен бути виставлений індійський регіон.

Як поставити новий шрифт на смартфоні Xiaomi

Існує кілька методів, що дозволяють змінити шрифт на Xiaomi. Всі способи прості і працюють без root-прав. Необхідно тільки завантажити вподобаний варіант і встановити його.

збільшити, шрифт, телефон, xiaomi

Як поміняти шрифт на телефоні Xiaomi (MIUI)

Фірмова оболонка MIUI відмінно оптимізована в плані дизайну і швидкодії. Користувачам надається на вибір величезну кількість різних тем і шпалер. А сьогодні з’ясуємо, як поміняти шрифт на телефоні Xiaomi (MIUI) за допомогою системної функції і сторонніх додатків.

статус дизайнера

Статус дизайнера дозволяє експериментувати з оформленням системи без обмежень. Можна встановити будь-яку тему, шпалери, віджети, шрифти з різних джерел, не вдаючись до спеціальних додатків. Щоб стати дизайнером, відправте офіційну заявку.

 • Перейдіть на сторінку сайту MIUI Theme Design Station і виберіть глобальну гілка.
 • Авторизуйтесь, використовуючи логін і пароль від свого Mi-аккаунта.
 • Додайте до свого облікового запису номер телефону та адресу електронної пошти, якщо не зробили це раніше.
 • Завантажте бланк, який підходить під ваші вимоги (подача індивідуальної / корпоративної теми і т.д.). Вкажіть особисті дані і прикріпіть фото.
 • Надішліть заявку за адресою globaltheme@Xiaomi.com. Рішення прийде протягом 1-3 днів. У разі позитивної відповіді ви зможете ставити будь-який шрифт замість системного на Xiaomi.

Збільшення шрифту на Android 7.0. 7.X

На більшості телефонів Android зміна шрифту не може бути простіше, ніж зміна мелодії дзвінка. В першу чергу для наочного прикладу ми використовуємо Pixel XL під управлінням Android 7.1.1 Nougat. Процес зміни розміру шрифту повинен бути ідентичним для всіх пристроїв, включаючи попередні версії Android. Все може виглядати трохи інакше, в залежності від виробника Android і телефону, але в іншому алгоритм дій завжди схожий. Наприклад, функціонал Android 7.x включає в себе попередній перегляд того, як буде виглядати текст. Більш старі версії ОС просто відображають варіанти збільшеного або зменшеного шрифту без попереднього перегляду.

Для збільшення розміру тексту, зайдіть в меню «Налаштування». Ви можете зробити це, потягнувши шторку повідомлень (двічі на деяких пристроях), а потім вибравши значок шестерінки.

READ  Як роздати інтернет з телефону Honor 20

Потім перейдіть до пункту «Показати» і торкніться його. В цьому меню Ви знайдіть параметр «Розмір шрифту».

Лівий скріншот показує, як це виглядає на Android 7.x, правий. Android 6.x. В обох варіантах містить ті самі параметри, що і з попереднім переглядом.

Варто зазначити, що процес збільшення шрифту може виглядати трохи інакше в залежності від вашого пристрою. Для повноти картини ознайомтеся з цим меню на пристроях Samsung (зліва) і LG (праворуч).

Після того, як Ви вибрали свій шрифт, просто поверніться з цього меню, і зміни будуть збережені. Нічого більш робити не варто.

Як змінити розмір шрифту на Android 8.0. 8.X

З приходом Android 8.0 і більше свіжої версією ПО, Ви не відчуєте проблем зі зміни розміру тексту або значків додатків. Нова операційна система для смартфона дозволяє Вам налаштувати розмір екрану, іконок, тексту та інших елементів інтерфейсу виходячи з ваших уподобань.

Для збільшення розміру тексту на екрані Android 8.0 і більш ранньої версії, виконайте наступний алгоритм дій:

Відкрийте пункт меню «Шрифт і масштаб екрану»;

Зрушуйте повзунок вліво або вправо для зміни розміру шрифту.

Спеціально для тих, у кого немає часу читати текстову інструкцію, ми записали коротке відео FAQ, яке представлено нижче.

Як збільшити шрифт на Android смартфоні?

Подивимося правді в очі: незалежно від того, наскільки хороші екрани на наших Android телефонах і планшетах, текст іноді може бути занадто маленьким, якщо у вас поганий зір. Чудова новина. існує безліч способів, які допоможуть вам збільшити шрифт на Android смартфоні.

Інструкція є універсальною, незалежно від того, який смартфон (якого виробника) і якої версії Android ви використовуєте. Ми розповімо Вам про всі способи збільшення розміру тексту на Android смартфоні. Прочитавши наші рекомендації, інформація на дисплеї буде сприйматися без використання окулярів або прищуриванием.

Почнемо з самого простого рішення. визначення версії Android пристрою. Зрушуємо шторку зверху вниз і натискаємо «Налаштування». «Відомості про телефон». «Відомості про ПО». У вікні, в нашому випадку в самому верху, виводиться версія Android пристрою. Якщо Ви заплуталися, і не знаєте, як визначити версію свого Android смартфона, скористайтеся зображеннями, які представлені нижче. Вони значно полегшать навігацію по меню смартфона або планшета. З версією смартфона визначилися, тепер виберіть необхідну інструкцію в змісті.

Що стосується збільшення розміру тексту в SMS і браузері?

Как увеличить или уменьшить размер шрифта и иконок на Xiaomi без root и сторонних программ

Великий шрифт в SMS-повідомленнях на Android або браузері пристрою автоматично зміниться при зміні налаштувань на нашу алгоритму, які представлено в інструкції або на відео-записи. Якщо у Вас виникнуть питання, ми з задоволенням відповімо на них в повідомленнях до цієї статті.

Якщо немає функції вибору

Більш нові смартфони Xiaomi не підтримують стандартний спосіб заміни, тому доводиться вдаватися до хитрощів:

Зміна регіону на Індію не робить ніякого впливу на використання телефону.

Іноді після цієї процедури вкладка «Шрифти» все одно не з’являється. В такому випадку на допомогу прийде додаток Quick Shortcut Maker:

 • Скачайте програму Quick Shortcut Maker з Play Market.
 • Введіть в поле пошуку «налаштування» і серед інших опцій телефону відшукайте ярлик «Налаштування Шрифт».
 • Для зручності перейменуйте ярлик на свій розсуд і натисніть кнопку «Створити».
 • Після цього на робочому столі з’явиться відповідна іконка. Натисніть на неї, щоб поставити свій варіант.

Якщо додаток видає помилку 402, то поміняти тип тексту в такий спосіб не вийде.

Як поміняти тип

На багатьох смартфонах текст легко змінюється за допомогою стандартних методів. Спробуйте зробити наступне:

 • Зайдіть в «Налаштування». «Додатково».
 • У розділі «Шрифт» виберіть один з попередньо встановлених типів.
 • Щоб поставити свій варіант, попередньо завантажте його на внутрішню пам’ять телефону (папка MIUI або Theme).

Цей спосіб працює тільки на застарілих моделях Xiaomi і версіях MIUI.

Крім того, спробуйте зайти в стандартний додаток «Теми». На вкладці з особистою інформацією іноді знаходиться кнопка «Шрифти», яка відкриває доступ до різних стилів тексту.

Як повернути стандартний

Мабуть, найбільш швидкий спосіб. поставити тему «За замовчуванням». Стандартний формат тексту відразу ж повернеться.

Якщо ви не хочете застосовувати дефолтну тему, спробуйте скористатися розділом «Шрифти» (за умови, що він є на вашому смартфоні):

 • Зайдіть в «Теми». «Шрифти».
 • У представленому списку виберіть «Roboto».
 • Підтвердіть вибір.

Після цього ви отримаєте стандартний тип букв Xiaomi.

Як поміняти розмір

Розмір літер без проблем регулюється на будь-якому пристрої:

Шрифти для MIUI

Якщо у вас немає доступу до стандартного каталогу, то власний варіант цілком можна встановити через пам’ять телефону:

 • Скачайте стиль тексту з інтернету (він повинен мати формат MTZ) і помістіть його в на внутрішню пам’ять в папку / Miui / theme.
 • Пройдіть по шляху Настройки. Шрифт. Вибір шрифту.
 • Виберіть вкладку «офлайн», щоб поставити свій варіант.

Якщо в налаштуваннях вашого смартфона немає такої опції, то доведеться отримувати root-доступ.

Нюанси зміни шрифту на телефоні Xiaomi

Як правило, телефони Xiaomi повністю влаштовують своїх покупців. Але деякі найбільш вимогливі користувачі прагнуть додатково налаштувати свої смартфони. Одним з таких затребуваних змін є зміна екранного шрифту. У цій статті ми розглянемо питання, як поміняти шрифт на Xiaomi, що працюють на базі MIUI?

Всього є дві версії програмного забезпечення від Xiaomi: для китайських користувачів і для інших світових користувачів. Зміна шрифту є тільки в китайській версії ПЗ, але не дивлячись на всі складнощі, ми поділимося декількома порадами зі зміни, не отримуючи root-права на ваш пристрій.

Існує кілька способів змінити шрифти на смартфонах Xiaomi. Перший. це метод отримання root-прав, після якого потрібно встановити додаток iFont. У цьому додатку ви можете безпосередньо завантажувати шрифти. Але для цього методу вам потрібно розблокувати завантажувач, а потім отримати права суперкористувача.

Как изменить ШРИФТ на XIAOMI MIUI 11

Але другий варіант, який ми хочемо вам запропонувати, не потребує додаткового рутірованіі пристрою. Крім того, він буде працювати в будь-якому оновленні. Переходячи до списку підтримуваних пристроїв, зміни стилю шрифту буде працювати на всіх пристроях, включаючи Xiaomi Redmi Note 5, Note 5 Plus, 4, Mi 4i, Mi 5, Mi 6, Mi Max, Mi Mix, Mi Note 2, Redmi 2 / Prime і в подальшому мобільному ряді.

READ  Горить значок навушників на телефоні Xiaomi

Змінюємо шрифт через додаток

Перш ніж почати роботу з встановленим додатком «Теми», необхідно авторизуватися в Mi-акаунті, який повинен бути прив’язаний до пристрою. Потім потрібно виконати кілька кроків:

 • Відкриття програми «Теми» і ввести в пошукову форму запит «moby», після чого вибрати перший результат у видачі.
 • У видачі з’являється список шрифтів. Торкніться пункту «Подивитися всі», щоб побачити всі доступні варіанти.
 • Вибираємо стиль, який вам придивився, і натискаємо «Завантажити». Коли завантаження завершиться, натискаємо на кнопку «Застосувати».
 • перезавантажте пристрій.

Як тільки смартфон перезавантажиться, ви побачите на екрані новий встановлений шрифт.

Ви також можете імпортувати вже готовий шрифт, вибравши режим «офлайн» в додатку «Теми».

Стандартне зміна розміру шрифту

Як правило, в пристроях Xiaomi за замовчуванням є три розміри шрифту: L, M, S (в деяких версіях може доходити до 5 розмірів). Збільшити або зменшити розмір можна, викликавши меню настройки. Екран (або «Додатково»). Розмір тексту. Місцезнаходження опції може змінюватися в залежності від версії. За замовчуванням у всіх смартфонах обраний розмір M.

Іноді трапляється, що пункту «Шрифти» зовсім немає в меню налаштувань. Все залежить від того, яку прошивку розробник завантажив в пристрій. Як правило, це робить для того, щоб захистити смартфон від недосвідченого користувача. Отримати повний доступ до розширених налаштувань можна, якщо власник смартфона отримає права дизайнера в своєму Mi Account на офіційному сайті. Але є й інший спосіб, який ми розглянемо в наступному пункті.

Повертаємо стандартний шрифт

Іноді виникають ситуації, коли потрібно повернути шрифт на стандартний. Найпростіший варіант. змінити тему на одну з попередньо встановлених. Але є й інший спосіб.

Необхідно створити спеціальний ярлик, який буде виводити, приховане від користувачів, меню шрифтів в MIUI. Для цього необхідно завантажити на телефон додаток QuickShortcutMaker.

 • повністю безкоштовне;
 • підтримує багатомовність;
 • гнучке меню налаштувань;

Після установки запустіть програму з меню і виконайте наступні кроки:

 • Щоб будь-який додаток в MIUI працювало коректно, надайте всі необхідні права йому. Зробити це можна, запустивши Налаштування. Дозволи. Інші роздільності. Шукаємо QuickShortcutMaker і даємо право на додавання ярликів на робочий стіл.
 • У занедбаному додатку вводимо ключове слово для пошуку «Налаштування», знаходимо його і відкриваємо.
 • Серед переліку налаштувань шукаємо «Шрифт» і натискаємо на нього.
 • Змінюємо назву ярлика: тиснемо пункт зміни етикетки. Тепер ярлик можна створити.
 • Закриваємо додаток і шукаємо на робочому столі новий ярлик, який ми тільки що створили. У меню ви тепер можете вибрати не тільки стиль шрифту, але і його розмір.

Збільшити шрифт розкладки клавіатури Android miui. Нюанси зміни шрифту на телефоні Xiaomi. Повертаємо стандартний шрифт

Як змінити шрифт на Android і чому його потрібно міняти? Пристрої на базі Android дають користувачам можливість змінювати зовнішній вигляд екрану для зручності тривалого тривалого використання. Розглянемо способи зміни стилю і розміру тексту на телефонах Android.

Мобільні пристрої взагалі. джерело підвищеного ризику для здоров’я очей людини. Некомфортний для вашого зору шрифт ускладнює роботу з пристроєм, змушує очі втомлюватися. Кому-то просто не подобається стандартний вид тексту, замінити його хочеться виключно для отримання естетичного задоволення. Розглянемо описано, як змінити відображення тексту в Android пристроях.

Установка без TWRP

Для цього виконуються наступні дії:

 • Скачується програма MIUI GoogleSans з расшіреніем.mtz (сайт xiaomifirmware.com) і зберігається у внутрішній пам’яті мобільного пристрою;
 • Відкриється MIUI Theme Editor (при необхідності скачується з Play Market);
 • У відкритому додатку вибирається розділ «Теми», а потім натискається «Імпорт», після чого треба знайти скачаний файл.

По завершенню операції Product Sans повинен з’явитися в списку доступних шрифтів. Після чого вибираємо його за замовчуванням і перезавантажуємо смартфон.

Зміна шрифту. це відмінна можливість перетворити зовнішній вигляд оболонки операційної системи і зробити її більш привабливою і персоналізованої. Як же поміняти шрифт на Xiaomi і вдихнути до свого мобільного пристрою нове життя?

Раніше подібна функція була доступна далеко не у всіх прошивках і для установки нового шрифту потрібно мати акаунт дизайнера.

Зараз же все набагато простіше і кожен може встановити сподобався йому шрифт. Під кожним слід розуміти власників смартфонами Xiaomi з встановленою прошивкою MIUI 8.0 і вище.

Спеціально для них було розроблено додаток Mi Font Maker, яке дозволяє не тільки підключати до системи будь-які шрифти, але і створювати інсталяційні пакети формату mtz.

Для роботи програми не потрібні права адміністратора (root) і дизайнерський аккаунт.

Установка за допомогою TWRP

 • Для початку треба завантажити програму MIUI TWRP GoogleSans (доступна на сайті xiaomifirmware.com) і зберегти її в кореневій папці;
 • Запустити телефон в TWRP;
 • Перейти по папках: Backup. System. Install;
 • Вибрати скачаний архів, встановити його і знову перезавантажити пристрій.

Після цього на смартфоні буде вже використовуватися шрифт від Google.

Зміна через сторонні програми

Використання сторонніх програм, найбільш поширена. iFont, де міститься безліч шрифтів, дозволяє змінювати шрифти тільки в знову встановлених програм. В операційній системі і стандартних додатках шрифт залишається колишнім.

У більшості випадків для заміни шрифтів в сторонніх програмах також потрібна наявність Root-прав, що істотно обмежує їх застосування.

Як змінити колір шрифту на робочому столі Android

Вищеописане мобільний додаток додаток HiFont має сортування шрифтів за кольорами, проте при установці теми зміниться колір будь-якого тексту в вашому телефоні.

А ось відома програма Beautiful Icon Styler не знає, як змінити шрифт на телефоні Android, але може допомогти перетворити іконки робочого столу. Додаток містить каталог платних і безкоштовних набори іконок, з різнокольоровими написами, різним оформленням значків. Зверніть увагу на те, що безкоштовно змінити дизайн робочого столу додаток дозволить 3 рази, далі використання програми доведеться оплатити.

Як встановити шрифт Google на MIUI 8/9

На смартфонах з оболонкою MIUI 8/9, в тому числі офіційних версіях прошивки, є можливість встановити класичний шрифт Google Product Sans. Процес здійснюється за допомогою програми-завантажувача TWRP або без неї.

BETATECH.COM.UA 2021