Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зменшити фото на телефоні iPhone

Table of Contents

Міняємо ширину кадру на iOS

зменшити, фото, iphone

Програма «Фотографії» виберіть потрібну фотографію, розмір якої ви хочете змінити, і натисніть «Поділитися»;

Виберіть «Швидкі команди». Resize Photo, введіть бажану ширину і натисніть «ОК».

 • Після пари секунд ви отримаєте зображення з потрібною саме вам шириною.
 • Resize Photo показує вихідну ширину кадру, дозволяючи зрозуміти, наскільки команда змінить його розмір. Крім того, Resize Photo повинен вимагати лише ширину, але не запитує висоту. Таким чином їй вдається зберегти пропорції кадру, не порушуючи їх. Однак, якщо така необхідність виникне, ви завжди можете додати в команду відповідний скрипт, подивившись, як це зробив розробник.

  Підписуйся на наш канал в Яндекс.Дзен. НЕ пошкодуєш.

  Як швидко змінити розмір зображення на iOS

  Робота з зображеннями на iOS за замовчуванням залишає бажати кращого. Штатний додаток «Фото» відкриває не так вже й багато можливостей для редагування, тому ті, кому потрібна більш широка функціональність, вважають за краще користуватися сторонніми редакторами. Їх єдиний недолік полягає в необхідності розбиратися з усіма їх інструментами, що далеко не завжди буває виправдано, адже деяким тільки і потрібно, що змінити розмір зображення. Спеціально для них ця інструкція.

  Ми продовжуємо наш цикл статей, присвячених автоматизації щоденних процесів за допомогою додатка «Швидкі команди». З його допомогою ви зможете виконувати дії, на які раніше доводилося витрачати чимало часу, буквально в два дії. Завдяки «Швидким командам» зросте не тільки функціональність вашого iPhone, але і ваша продуктивність, адже тепер ви зможете виконати куди більше справ.

  Лонгріди для вас

  Установка бета-версії це завжди ризик. Незважаючи на це Apple пропонує брати участь в тестуванні оновлень своїх ОС всім бажаючим. Розберемося, наскільки це обгрунтований ризик

  Как в 2 раза уменьшить размер фото и видео на iPhone и iPad с iOS 11 | ProFAQ от ProTech

  Хоча Mac вважаються досить надійними комп’ютерами в порівнянні з іншими, вони теж не позбавлені деяких проблем. Розберемо, які з болячок зустрічаються найчастіше, і як не допустити їх появи.

  Знайшли реальний спосіб зняття блокування активації iPhone. працює App Store, голосові виклики і всі сервіси Apple. Розповідаємо, як це взагалі стало можливо, і що потрібно знати перед використанням таких додатків.

  Як поміняти дозвіл фото на iPhone?

  Сучасні мобільні пристрої надають користувачам розширені можливості не тільки мобільного зйомки високої якості, але і редагування фотоматеріалов.Случается, що крім художнього редагування, необхідно зменшити вагу фотографії на iPhone.В сьогоднішній статті докладно розглянемо, як поміняти дозвіл фото на iPhone: як зменшити вагу вже готової фотографії на iPhone (за допомогою пари спеціальних безкоштовних додатків ми покажемо, як відбувається цей нескладний процес).

  Зменшуємо дозвіл фото в Image Size.

  Інший популярний безкоштовний додаток, яке орієнтоване саме на мету Змінити якість фото на iPhone (тобто, зменшити дозвіл). Image Size (Розмір Фотографії), скачати його можна також на AppStore

  • Викачуємо програму і відкриваємо його. Натискаємо іконку із зображенням картинок, щоб отримати доступ до Фото і вибрати потрібний фотознімок для стиснення
  • У віконцях з шириною і висотою задаємо один з вимірів обраних одиниць, у другому віконці підраховується другий параметр. Внизу програма підраховує, наскільки зменшиться «вага» фотокартки
  • Зберегти вийшов стислий варіант фото можна, натиснувши іконку «вивантажити». значок стрілки внизу екрана зліва. Фотознімок зберегтися в загальний альбом на пристрої

  Для яких пристроїв підходить стаття

  Всі наочні фото- і відео-матеріали, представлені в статті, були створені за допомогою iPhone 8 Plus. При цьому, описаний алгоритм роботи може бути застосовний на наступних пристроях:

  • iPhone 5;
  • iPhone 6/6 plus;
  • iPhone 7/7 plus;
  • iPhone 8/8 plus;
  • iPhone X / XS / XR / XS Max;
  • iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max
  READ  Телефон не тримає зарядку що робити

  Стискаємо готові фото (на прикладі додатка Image Resizer Free)

  Незважаючи на те, що Камера і настройки фоторедагування в аксесуарах продукції Apple дуже якісні і можна знайти багато корисних опцій, саме стиснення фотографій в базових Настройках iPhone і Айпад не передбачено. Тому, якщо ми хочемо поміняти дозвіл фото і зменшити його обсяг прямо на iPhone, без перекачування на комп’ютер, нам необхідно буде скористатися спеціальним додатком з AppStore для цієї целі.Существуют програми безкоштовні або платні, багато що залежить від набору функцій в них. якісь з подібних програм не тільки змінюють дозвіл, але і надають різні додаткові опції редактірованія.Ми наведемо приклади пари найпростіших і зручних у використанні безкоштовних додатків, націлених саме на стиск дозволу фото, показавши наочно, як у них зменшити вагу фотографії на iPhone.В топі нашого невеликого списку програм, що дозволяють стиснути фотографію на iPhone. Image Resizer Free на AppStore.

  • Встановлюємо додаток з AppStore, потім відкриваємо, підтверджуємо згоду на запит доступу до Фото і до Bluetooth)
  • Перед нами відкривається віконце з реальним розміром картинки в пікселях, а нижче ми можемо вибрати інший. Задаємо першу цифру пікселів, друга підраховується додатком автоматично
  • Додаток покаже нам новий, стиснений розмір фотографії, і запропонує подальші опції роботи з нею (обрізати по краях, Поділитися або видалити проект). Відповідно, якщо ми хочемо зберегти нове стислий фото, тиснемо іконку «Поділитися» (значок гуртка зі стрілкою всередині)
  • Вибираємо для збереження фотки на пристрої опцію «Save Image», а також ми можемо відправити її поштою або в месенджерах, або попрацювати з нею в інших запропонованих у списку додатках

  Отже, ми розглянули, як за допомогою спеціальних додатків для стиснення дозволу зображень зменшити розмір фото на iPhone. Як видно зі статті, безкоштовні додатки дозволяють здійснити цей процес швидко і інтуїтивно просто. Буквально за кілька секунд Ви зможете поміняти дозвіл картінкі.Надеемся, читачам була корисна стаття і ілюстрації, і тепер Ви легко впораєтеся зі зменшенням розміру фото на своїх яблучних девайсах!

  Як зменшити розмір файлів фотографій на iPhone і iPad

  Випробувавши ряд додатків для стиснення фотографій, я знайшов три додатки на належному рівні. як з точки зору швидкого зменшення розміру файлів зображень, так і з точки зору виконання роботи з необхідною ефективністю.

  Кращі програми для стиснення фотографій для iOS

  Photo Compress: далеко не всі додатки можуть стискати зображення так само ефективно, як Photo Compress. Більш того, він має простий інтерфейс і досить швидко зменшує розмір файлу. Крім обробки зображень, це також непогано з точки зору зменшення розміру відео. Ви можете використовувати його на своєму iPhone, iPad і iPod touch під управлінням iOS 10.3 або новіше.

  Встановити: Вільний (пропонує покупки в додатку)

  Стиснення фотографій і зображень: це вже давно надійний спосіб зменшити розмір фотографій. 4,5 зірки з 5,7 тис. Також показують, що він в значній мірі виправдав очікування. Він доступний безкоштовно і підтримує iPhone, iPad і iPod touch під управлінням iOS 10.3 або новіше.

  Встановити: Вільний (пропонує покупки в додатку)

  Легко стискайте і змінюйте розмір зображень: чи хочете ви стиснути зображення або змінити їх розмір, з цим можна впоратися з неперевершеною легкістю. Залежно від ваших потреб ви можете стискати зображення до певного розміру або відсотка. Не кажіть, що його безкоштовна версія обмежена, тому вам потрібно буде перейти на професійну версію, щоб розширити функціональність.

  Встановити: Вільний (пропонує покупки в додатку)

  Як стискати фотографії на iPhone і iPad (2021 г.)

  Час від часу ви можете зіткнутися з ситуацією, коли вам потрібно буде зменшити розмір ваших фотографій, будь то для зручного обміну в соціальних мережах або завантаження на сайт, у якого є обмеження на розмір файлу. Ось де ефективний інструмент, який може скоротити розмір файлу без втрати якості, стає необхідністю. Хоча зменшити розмір зображень на настільному комп’ютері відносно просто, на iOS цей процес не такий простий через відсутність вбудованого інструменту. Але не турбуйтеся, тому що існує досить багато сторонніх додатків, які дозволяють без проблем стискати фотографії на вашому iPhone або iPad.

  Стиснення фотографій на iOS за допомогою Photo Compress

  У цьому керівництві я збираюся використовувати Photo Compress. Оскільки кроки для всіх трьох згаданих вище додатків практично однакові, ви можете використовувати будь-який додаток для стиснення фотографій.

  • Після того, як ви завантажили Photos Compress на свій пристрій iOS / iPadOS, запустіть його. Потім натисніть кнопку «» вгорі по центру.
  READ  Коли подешевшає iPhone XR

  Тепер натисніть «ОК», щоб дозволити програмі доступ до всіх ваших фотографій для правильної роботи.

  • В iOS 14 або новіше ви можете отримати спливаюче вікно із запитом вашого дозволу на доступ до ваших фотографій.
  • Якщо ви не хочете, щоб додаток мало доступ до всієї вашої бібліотеці фотографій, натисніть «Вибрати фотографії». І якщо ви хочете надати йому доступ до всіх ваших фотографій, виберіть Дозволити доступ до всіх фотографій.

  Потім виберіть зображення та натисніть Готово вгорі в центрі.

  • В iOS 14 або новіше вам потрібно буде знову вибрати зображення і натиснути Готово, якщо ви дозволили додатком доступ тільки до певних зображень.

  На наступному екрані ви повинні побачити вихідний розмір файлу зображень і зменшення розміру файлу у відсотках. Після цього натисніть «Продовжити», щоб продовжити.

  Після стиснення зображень натисніть «Готово». Тепер ви можете перейти в додаток «Фото», щоб перевірити стислі зображення.

  Стискайте фотографії з легкістю на вашому iPhone або iPad

  Таким чином, ви можете зменшити розмір файлу зображень на вашому пристрої iOS. Як зазначено вище, ці програми повністю оснащені, щоб не просто заповнити порожнечу. Крім швидкого стиснення зображень, вони також не погіршують якість. Таким чином, ваші фотографії будуть продовжувати мати гарний вигляд навіть після стиснення.

  Хоча додаток для стічних фотографій має кілька корисних поліпшень, таких як сортування зображень, фільтрація фотографій і навіть редагування відео, в ньому відсутній корисний інструмент стиснення. Сподіваюся, Apple додасть його раніше, ніж пізніше.

  До речі, яке з цих додатків ви вибрали, щоб зменшити розмір файлів зображень на вашому пристрої. Також розкажіть нам про те, чи виправдало додаток ваші очікування.

  Як дізнатися мета-дані фото на iPhone?

  У користувача «яблучної» техніки немає можливості переглянути мета-дані фотографій, зроблених на iPhone. принаймні за допомогою власних засобів смартфона. Аналог меню «Властивості» (Windows) на iOS відсутній. Щоб дізнатися, які дозвіл і вага знімка, доводиться пускатися на хитрощі або завантажувати додатковий софт.

  Як зменшити розмір фото на iPhone за допомогою сторонніх додатків

  На айфон є вбудований фоторедактор. з його допомогою можна, наприклад, обрізати знімок і застосувати до нього фільтр, однак, змінити дозвіл будь-якої фотографії не вдасться. Тому користувачам доводиться вдаватися до використання додаткових утиліт. Однією з найпопулярніших програм, що дозволяють зменшити розмір фото, є Resizer. Завантажити безкоштовну версію цієї утиліти можна тут.

  Головна перевага Resizer. простота. Розробники не стали думати над тим, як би створити черговий мультіредактор, і оснастили додаток тільки самими базовими функціями. Як же змінити дозвіл фото на iPhone через Resizer?

  Відкрийте програму. ви побачите найпростіший інтерфейс, який тільки можливий.

  Натисніть на кнопку з плюсом і перейдіть в розділ «Camera Roll».

  Далі виберіть фото, яке хочете перетворити.

  На наступному екрані ви побачите інструменти для роботи з зображеннями. Вам знадобиться інструмент «Resize».

  Встановіть необхідний дозвіл фотографії. Ширина і висота зберігають пропорцію, тому досить змінити всього один з цих параметрів. другий буде скоректований автоматично.

  Внизу ви знайдете готові шаблони поширених дозволів. можете скористатися ними.

  Натисніть на кнопку «Done». так ви завершите роботу над зображенням.

  Далі необхідно зберегти скориговану картинку в пам’ять iPhone. Натисніть на кнопку зі стрілкою, спрямованої вниз.

  Натисніть на «Save Image».

  Про те, що робота виконана, сповістить таке повідомлення:

  Тепер ви можете за допомогою програми Photo Investigator переконатися, що знімок дійсно змінив свої параметри.

  Крім Resizer в AppStore є і багато інших програм, здатні зменшувати

  Дізнаємося мета-дані через сторонній софт

  Інший спосіб отримати відомості про знімок. задіяти додаток Photo Investigator з AppStore (скачати його можна за цим посиланням). Програма дуже проста, але при цьому вкрай ефективна. користуватися їй потрібно так:

  Натисніть кнопку, на яку вказує червона стрілка з підписом «Choose Photo».

  У розділі «Camera Roll» знайдіть потрібне фото і клікніть на нього.

  Відкриється перелік мета-даних, де можна переглянути такі характеристики, як розмір файлу ( «File Size». в прикладі 50.5 Кб) і здатність знімка ( «Pixel Height» і «Pixel Width»).

  У підрозділі «Tiff» розміщена інформація про те, коли знімок був зроблений.

  Photo Investigator дозволяє не тільки переглянути мета-дані фотознімку, але також відправити їх по електронній пошті і навіть взагалі стерти. Для виконання цих дій призначені кнопки «Share» і «Metadata».

  Для перегляду мета-даних фотографій також підійдуть програми:

  READ  Як скинути фото на комп'ютер

  Нарешті, третій спосіб дізнатися про розмір фото і датою, коли воно було зроблено. підключити iPhone до комп’ютера, зайти в папку зі знімками і звернутися до меню «Властивості».

  Визначити, скільки важать знімки, перш ніж змінювати їх дозвіл, дуже важливо. Фотографії на iPhone виходять різних розмірів. операції з тими, які займають мало місця, не дозволять збільшити кількість вільний пам’яті значно.

  Дізнаємося розмір фото через пошту

  Отримати інформацію про вагу знімка можна через вбудований інструмент «Mail». Діяти потрібно так:

  Зайдіть в додаток «Фото» і виберіть знімок, розмір якого цікавий.

  Натисніть кнопку «Поділитися», яка розташовується в нижньому лівому кутку.

  Натисніть на «Далі» і в меню оберіть «Mail».

  Заповніть поле «Кому» (можна вибрати будь-яку поштову скриньку. посилати лист не доведеться) і натисніть «Відправити».

  Потім підтвердіть, що хочете надіслати листа з порожньою темою.

  Необхідно звернути увагу на поле «Фактичний». тут і прописаний реальний обсяг фотографії.

  Як зменшити розмір і дозвіл фото на iPhone?

  Користувачі гаджетів Apple часто страждають від нестачі вільної пам’яті на пристроях. Що ж робити в такій ситуації? Першою на думку спадає думка «почистити» медіатеку і фотоальбом і позбутися від непотрібних файлів. Однак розлучатися з фотографіями буває важко. багато хто з них нагадують про важливі події.

  Є і менш очевидне рішення: зменшити розміри фотознімків. все одно при перегляді альбому на невеликому екрані гаджета різниця не буде помітна. Шляхом зниження величини фото можна не тільки звільнити пам’ять на пристрої, а й знизити витрати трафіку при публікації зображень в інтернеті.

  На жаль, в iPhone немає вбудованого інструменту, який би дозволяв дізнаватися мета-дані і змінювати параметри картинок. Переглянути вага зображення можна через пошту «Mail», проте такий спосіб є досить довгим і складним.

  Користувачам, які бажають знизити розмір фото, щоб збільшити обсяг вільної пам’яті, слід завантажити з AppStore спеціальну утиліту Resizer, яка перетворює коригування зображення в справу «п’яти хвилин». Для швидкої же перевірки мета-даних підійде Photo Investigator. програма, з якою ніяка пошта не потрібна!

  Додавання команди

  Нам знадобиться шорткати Image Resizer, який дозволяє масово змінювати дозвіл зображень. При цьому оригінальні файли залишаться недоторканими, будуть створені зменшені копії. Отримувати оновлення ярлика можна за посиланням в iCloud.

  Встановіть шорткати і додайте його в бібліотеку. Якщо з’явиться вікно із запитом настройки, натисніть кнопку «Готово» і перейдіть до наступного кроку.

  Найпростіший спосіб зменшити вагу фотографій на iPhone

  Apple постійно працює над тим, щоб покращувати якість зйомки. Разом з розвитком технологій збільшується і вага файлів. Ті, хто люблять знімати все навколо, рано чи пізно стикаються з нестачею пам’яті. Цього можна уникнути, якщо знати способи оптимізації роботи з фотографіями.

  Apple додала в iOS кілька інструментів, які дозволяють обмінюватися «важкими» картинками. Наприклад, можна зменшити розмір зображення при пересиланні через «Пошту» і відправляти фотографії в низькій якості через «Повідомлення». А ось в інших додатках таких можливостей немає.

  На допомогу приходить «Команда» на iPhone, яка дозволяє масово змінювати дозвіл файлів. Це зручно, коли треба поділитися кількома картинками, а вони багато важать через високої роздільної здатності. Після відправки можна буде видалити зменшені копії з «Фотографій».

  Покрокова інструкція по зміні дозволу

  Інструкція актуальна для пристроїв з iOS 14. Вона може працювати і на iOS 13, але ми не тестували працездатність. Знадобиться додаток «Швидкі команди» і включена функція «Дозволити ненадійні ярлики» в настройках.

  зміна дозволу

  У списку команд виберіть Bulk Resize і відкрийте доступ до файлів з «Фотографій».

  Виберіть зображення, які хочете оновити і натисніть кнопку «Додати». Після цього на екрані з’явиться спливаюче вікно із запитом на підтвердження стандартного дозволу 1024 пікселів по найбільшій стороні.

  Якщо хочете вибрати інший розмір, то змініть значення і натисніть «Готово», щоб почати процес стиснення. Після завершення обробки з’явиться галочка, яка просигналізує про закінчення роботи. Перейдіть в «Фото» і подивіться свіжі фотографії.

  Как на iPhone правильно использовать хранилище iCloud

  Перевірка дозволу

  За допомогою додатків Image Size або Photo Size Editor можна порівняти оригінальну і зменшену фотографії, щоб побачити різницю. У прикладі нижче оригінал важить 9,2 МБ, а оброблений файл 266,7 КБ.

  Напишіть в коментарях, будете користуватися шорткати або краще поміняєте дозвіл вручну через фоторедактори?

  BETATECH.COM.UA 2022