Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як змінити формат фото на телефоні

Table of Contents

Як змінити формат фото на JPG на iPhone

Всі останні iPhone за замовчуванням знімають фото в форматі HEIC, а не більш звичний JPG, що не завжди зручно: далеко не скрізь такий формат можна переглянути, а в деяких випадках це виявляється навіть не безкоштовно (див. Як відкрити фото HEIC в Windows 10). Звичайно, можна продовжувати використовувати HEIC. фотографії в цьому форматі займають менше місця при тій же якості, але при бажанні, ви можете зробити так, щоб iPhone завжди знімав фото в JPG.

У цій короткій інструкції докладно про те, як змінити формат зйомки фото на JPG на вашому iPhone, а також деякі додаткові нюанси, які можуть виявитися в контексті форматів фото на цьому телефоні. Також може бути корисним: Як скинути фото з iPhone на комп‘ютер по кабелю і Wi-Fi.

Як включити зйомку фото в JPG за замовчуванням на iPhone

Для того, щоб камера iPhone завжди знімала фото в форматі JPG, виконайте наступні прості кроки:

 • Відкрийте «Налаштування» і виберіть пункт «Камера».
 • Натисніть по пункту «Формати».
 • Виберіть пункт «Найбільш сумісний».

На цьому все: ви зробили так, що всі фото будуть JPG, а відео. mp4 (з кодеком H.264) і їх можна буде відкрити практично на будь-якому пристрої. Зверніть увагу, що після перемикання цього параметра, стане неможливо записати відео в форматі 4K 60 FPS, а також Full HD 240 FPS.

Додатковий нюанс, який варто відзначити: якщо таким же чином ви зайдете в налаштування програми «Фото» на iPhone, в розділі «Перенесення на Mac або PC» можна виставити дві опції. «Переносити оригінали» або «Автоматично».

У разі вибору «Автоматично», якщо операційна система, на яку ви переносите файли не підтримує фото HEIC, вони будуть конвертовані в JPG самим телефоном (правда, у мене не завжди спрацьовувало).

До речі, коли ви ділитеся фото з iPhone через месенджер або пошту, як правило конвертація також відбувається автоматично.

Photoczip (Безкоштовно)

Photoczip є дуже надійним інструментом, який робить майже те ж саме, що і вищезгадане додаток. Також як і в Photo Compress, ви можете не тільки швидко стиснути фотографії, але і при цьому зберегти дані EXIF ​​або видалити їх.

Він стискає фотографії без всяких побічних ефектів і ви можете не турбуватися щодо спотворень в фотографіях. Дане безкоштовний додаток допоможе зменшити розмір зображення в обсязі, що, безумовно, допоможе вам заощадити ваш час.

Що стосується додаткових функцій, ви можете конвертувати PNG зображення в JPG, обрізати їх, стискати відразу декількох зображень, ділитися фотографіями прямо з програми, змінювати їх розмір і багато іншого.

Крім усього перерахованого, програма може показувати зображення, як стічне додаток «Галерея». Це означає, що ви можете керувати вашими зображеннями з одного місця. Це дозволяє користувачам встановлювати певний шлях для збереження зображень. З іншого боку, ви можете додати префікс, щоб швидко визначити ваші стислі зображення. Для того, щоб використовувати Photoczip, у вас повинен бути смартфон з ОС Android 4.1 або з більш пізньою версією. завантажити.

Як змінити формат фотографії на jpg

Навіщо взагалі потрібно змінювати формат фотографії на JPG? Форматів або типів зображень існує безліч, найбільш популярні з них: JPG, PNG, BMP, GIF. Здавалося б яка різниця, в якому з них записаний файл?

READ  Як підключити роутер через телефон

Правда в тому, що при одному і тому ж якості зображення «вага» картинок різних форматів може відрізнятися в кілька разів!

У редакторі paint.net

Давайте змінимо формат фото за допомогою редактора paint.net, і подивимося, що станеться з якістю зображення і який формат фото менше важить. Він підкуповує своєю простотою і функціональністю. Офіційний сайт https://www.getpaint.net/ Програма поширюється безкоштовно. Завантажуйте, установка проста, не вимагає пояснень.

Сподіваюся, що не дарма почав розповідь саме з paint.net. У Вас є шанси полюбити його за його простоту. Це, звичайно не фотошоп, але обробити зображення можна досить швидко і просто. Навіть «шари» тут є ».

Как установить формат jpeg вместо HEIF на iOS 11?

 • Щоб змінити формат треба спочатку відкрити наше фото в редакторі. Лівий верхній кут меню, вибираєте «Файл», потім, «Відкрити» та у спливаючому вікні вибираєте потрібний файл.
 • Тепер, щоб змінити формат фото на jpg ми зберігаємо файл в новому форматі. Вибираєте той же пункт меню «Файл», а потім «Зберегти як». При такому збереженні передбачена можливість вибору типу файлу. Внизу вікна Ви побачите два поля для заповнення. В одному полі пропонується ввести ім’я файлу. За замовчуванням «Безіменний». А нижче, у другому полі введення можна вибрати зі списку формат майбутнього файлу. Виберіть jpg.

Як змінити формат фотографії на jpg в редакторі paint.net

Якщо використовувати команду «Зберегти» замість «Зберегти як». то файл збережеться в своєму початковому вигляді. Формат змінити не вийде.

В принципі, як змінити формат фотографії на jpg, сподіваюся, зрозуміло. Власне, як змінити формат фото на png, напевно вже теж здогадалися. Вибирайте будь-який інший формат при збереженні, таким чином і відбувається переформатування файлів.

Зміна формату в провіднику Windows

Відкриваємо папку з файлами. За замовчуванням, як правило, в імені файлу розширення файлу не відображається. Щоб зробити його видимим, клікніть «Вид» у верхній частині вікна і в меню, що розкрилося поставте галочку в чекбоксі «Розширення імен файлів». Тепер в імені файлу видно його формат (тип розширення). Якщо зміни відразу не вступили в силу, просто закрийте папку з файлами і відкрийте її знову.

Показати розширення імен файлів

Тепер, як і при звичайному перейменування, натискаємо правою кнопкою миші по потрібному файлу, в списку дій натискаємо «Перейменувати». У нашому прикладі, замість PNG набираємо JPG і тиснемо Enter. Система дуракоустойчівие попереджає про незворотність дії, думаємо ще раз про всяк випадок, і натискаємо Enter повторно.

Змінений формат фото

Все, формат фото змінений. Але! Розмір файлу при цьому не змінився.

Змінити формат фото в paint

Це також просто, як і в попередньому редакторі. Та й назви у них співзвучні. Ось, подивіться на зображенні нижче, досить однієї картинки, щоб відобразити весь нехитрий спосіб як змінити формат фотографії.

 • Відкриваєте файл в редакторі paint
 • Зберігаєте його через «Зберегти як» в потрібному форматі.

Як змінити формат фото в редакторі paint

Змінити формат відразу у кількох фото програмою Easy Image Modifier

Якщо у Вас серйозні наміри і Ви хочете привести в порядок весь свій фотоархів, тобто змінити формат фото відразу у багатьох десятків або сотень файлів, то краще скористайтеся спеціальною програмою.

Будьте уважні! Програм подібних багато, в тому числі безкоштовних. Але не попадіться ненароком на таке «щастя», як Movavi.

Нібито безкоштовна версія, насправді, не безплатна, а тимчасова пробна версія дорогою програми. Але про це Ви дізнаєтеся тільки після установки! Витратите час, щоб з’ясувати, що після обробки 100 фото треба буде платити гроші. Крім того, під час самої установки нав’язливо пропонується поставити все що тільки буває в природі від яндекса, зареєструватися, незрозуміло з якою метою, а при спробі закрити програму. нав’язує покупку повної версії. Програма дуже нав’язлива, із серії «видалив-перехрестився».

На сьогоднішній день Android-смартфони мають набагато кращі камери, ніж пару років назад і таким чином, розміри зображень також набагато збільшилися. Раніше ви отримували знімки розміром зображення 400-800 Кб або максимум 1-1,5 МБ. Проте, за останні роки ситуація кардинально змінилася. В даний час, мобільні телефони, що знімають фотографії розміром 3-5 МБ, є звичайною справою.

Тому, сучасним користувачам необхідно все більше місця для зберігання всіх своїх фотографій. Найчастіше, користувачеві доводиться вибирати між фотографіями і видаляти найменш важливі для нього.

У той же час існує ще один метод, який дозволить вам зберігати більше фотографій, просто стискаючи їх. В даний час є кілька додатків для стиснення зображень на Android-пристрої, які дозволяють зменшити розмір файлу. Отже, ви можете знімати більше фотографій і зберігати більше інших файлів на вашому смартфоні. Перегляньте наш короткий список програм нижче.

READ  Як очистити внутрішню пам'ять телефону Samsung

Photo Compress (Безкоштовно,

Який формат фото менше важить

Ось результати трансформації одного і того ж зображення в різні типи:

JPG майже в 5 разів «легше», ніж PNG! Щоб Вам більше не перевіряти інформацію, збережіть собі картинку-пам’ятку. На ній добре видно, скільки «важить» одне і те ж зображення, збережене в різних типах.

.99)

Photo Compress. дуже просте додаток, яке допомагає користувачам зменшити розмір зображення. Інтерфейс досить простий і кожен може в ньому розібратися. Якщо стискати зображення з дуже високою швидкістю, ви можете зіткнутися з деякими спотвореннями.

Как увеличить или уменьшить размер фото? Ответ сдесь

Крім цього, додаток працює прекрасно. Якщо вам потрібно тільки зменшити розмір зображення, немає ніяких причин купувати цей додаток. Хто хоче додаткових функцій, може спробувати Pro-версію.

Как изменить формат фото на телефоне. How to change the photo format on your phone.

Крім власне стиснення зображень, Photo Compress може змінювати розмір і обрізати їх. Також відмінною стороною програми є те, що воно не видаляє дані EXIF ​​або метадані. Тобто, якщо ви стискаєте зображення за допомогою цього додатка, ваше стислий зображення буде зберігати дані EXIF. Не має сенсу згадувати, що користувачі можуть ділитися стислими зображеннями безпосередньо з програми. завантажити.

Як поміняти формат фото на jpg або інший? Перетворення зображень на мобільних пристроях

Як конвертувати картинки з PNG в JPEG?

Як змінити формат зображення на комп’ютері? «Paint» або «MS Paint». це проста програма для перегляду і редагування зображень, що входить до складу операційної системи Windows. Відкрийте PNG файл в Paint. а потім за допомогою Файл Зберегти як збережіть файл у форматі JPG. Якщо ви працюєте на Mac. можна використовувати програму iPhoto. Відкрийте PNG файл в iPhoto. потім перейдіть в Файл Експорт і виберіть зі списку JPG.

Як конвертувати в джіпег або інший графічний формат?

Існує багато різних способів, що дозволяють здійснити зміну формату фото. Формат файлу визначає, в якій програмі він може бути відкритий або відредагований. Розширення файлу визначає цей формат. Більшість людей, що працюють із зображеннями, в якийсь момент стикається з необхідністю конвертувати ці файли в інший формат, тому варто вивчити кілька різних способів виконати це. JPEG (він же JPG) є форматом зображень, який використовується найчастіше.

Поради

Як я можу конвертіровать.avi в.jpeg?

.avi. це формат відео, а jpeg. це формат зображень. Спочатку потрібно зробити знімок кадру відео під час відтворення, а потім зберегти зображення у форматі jpeg.

Як змінити формат фотографії на jpg або інший? Використання програмного забезпечення для редагування зображень

Як конвертувати зображення в jpg або інший графічний формат? Зміна розширення файлу вручну

Наприклад, якщо ім’я файлу «myimage.png«, можна перейменувати його в «myimage.jpg«, і з цього моменту ваш комп’ютер буде бачити його як файл у форматі «.jpg«.

Як змінити формат фотографії?

Більшість сучасних програм по роботі з зображеннями містять спеціальні конвертери, службовці для зміни інформації різних форматів. Наприклад, графічний редактор Домашня Фотостудія підтримує більшість популярних форматів растрової графіки: JPEG, GIF, TIF, PSD і т.д. Програма для зміни формату фото також включає все необхідне для його редагування, корекції і ретуші, поліпшення якості зображень і навіть дозволяє вирівняти горизонт на фотографії.

Для того, щоб змінити формат фотографії, заходимо в меню Файл Зберегти як і вибираємо потрібний формат зображення.

Редактор Домашня Фотостудія включає можливість пакетної обробки даних і дозволяє змінити формат фотографії під час перетворення. Вибираємо пункт меню Файл Пакетна обробка, додаємо фотографії та натискаємо кнопку «Додати фото в пакет». У розділі «Пакетна Обробка» можна змінити формат фотографій з переліку найбільш пополярних

Популярні формати для зберігання зображень

Всі ходові формати зображень можна умовно можна розділити на виконавчі і текстові. Двійкові файли, як правило, використовуються для зберігання нетекстового матеріалу. Ось одні з найбільш популярних форматів для зберігання зображень:

JPEG. найпопулярніший формат для зберігання растрових зображень (малюнків, фотографій і т.д.). Даний формат передбачає високий ступінь стиснення укладеної інформації, що забезпечує відносно невеликий розмір JPEG-файлів. В даному випадку стиск фотографій без втрати якості, на жаль, неможливо. Разом з тим, для розміщення фото в мережі Інтернет або для відправки по e-mail доцільно змінити формат зображення на JPG. Підтримує 16,7 мільйонів кольорів.

BMP. стандартний формат графічних файлів для Windows. Як правило, BMP. це малюнки, зроблені в редакторі Paint, або, наприклад, стандартні «шпалери» для робочого столу. Фотографії у форматі BMP зберігаються в стислому вигляді і можуть займати багато місця на диску. Так як поміняти формат фото BMP можна без особливих втрат якості. хорошою ідеєю буде змінити його на більш ергономічний (наприклад, на PNG).

TIF. растровий графічний формат, що дозволяє стискати зображення без втрати якості. Вважається стандартним форматом обміну даних на комп’ютері. Користується популярністю в середовищі професіоналів, наприклад, у користувачів цифрових камер.

GIF. дослівно перекладається як «формат обміну графічними даними». Файли, що зберігаються в форматі GIF, мають невеликим розміром і можуть складатися з декількох «кадрів», що дозволяє створювати найпростіші анімації. Основний недолік GIF. це обмежений колірний набір цього формату. Тому для зберігання мультіцветние зображень, доцільніше змінити формат фотографії на JPEG або TIFF.

Як поміняти формат зображення за 3 простих кроки

Під форматом файлу мається на увазі його структура, яка визначає спосіб зберігання укладеної в ньому інформації. Не слід змішувати поняття «формат» і «розширення» файлу. Розширення відображає частину імені файлу, яка відділяється від основного найменування точкою. Воно дозволяє нам визначити, яка інформація в ньому зберігається. текст, музика, зображення і т.д. Розширення невіддільне від файлу і просте його зміна може привести до втрати даних. Так що якщо ви вирішили змінити формат фотографії, необхідно скористатися спеціалізованим конвертером. У даній статті ми розповімо, як змінити тип файлу фото в програмі.

Переваги нашої програми

Ви зможете покращувати свої знімки одним кліком миші, легко замінювати фон на фотографіях, ретушувати портрети за допомогою спеціальних кистей.

Скачайте Домашня Фотостудія прямо зараз, і ви зможете здійснювати будь-яку обробку фотографій за допомогою всього однієї програми.

Який з форматів вибрати?

В першу чергу, потрібно виходити з конкретних практичних міркувань: де буде використовуватися зображення, передбачається чи його друк і т.д. Використовуваний формат повинен бути досить поширеним, щоб програми (наприклад, графічні редактори) могли його прочитати. Важливим критерієм є можливість стиснення фотографії. Наприклад, для розміщення на сайті або пересилання зображення по електронній пошті використання формату BMP буде абсолютно невиправданим рішенням. Набагато зручніше змінити формат картинки і перевести його в JPEG або GIF.

Тепер ви знаєте, як змінити формат фотографії швидко і легко. Однак будь-яке фото може зажадати додаткової обробки і ретуші. Навіщо тримати кілька програм, що виконують одну конкретну функцію, якщо можна отримати універсальний софт для всіх завдань? Домашня Фотостудія. це не просто зручний конвертер фото, з нею ви зможете, наприклад, замінити нудний або невдалий фон картинки на щось яскраве і привертає увагу. Також за все в кілька кліків з фотографії будуть прибрані зайві об’єкти або випадкові люди. А для любителів проводити корекції є цілий набір інструментів для поліпшення картинки. Спробуйте Домашня Фотостудія і назавжди забудьте про постійні перемиканнях між програмами.

Спробуйте зручний і потужний редактор фотографій російською мовою, що відкриває необмежені можливості!

PNG (Portable Network Graphics)

Файли PNG (які зазвичай називаються “Пінг”). це файли в форматі, який містить растрові зображення. Спочатку формат зображень PNG був створений для переходу з формату GIF, так як. Що таке PNG?

конвертер PNG

Конвертуйте зображення в формат PNG за допомогою безкоштовного он-лайн конвертера PNG. Завантажте ваше зображення і виберіть відповідні фільтри.

Помилка: кількість вхідних даних перевищило ліміт в 3.

Ви не можете продовжити необхідно оновити свій обліковий запис:

Помилка: загальний розмір файлу перевищив ліміт у 100 MB.

Ви не можете продовжити необхідно оновити свій обліковий запис:

Помилка: загальний розмір файлу перевищив абсолютний ліміт в 8GB.

  Аж до 8GB загального розміру файлу за один сеанс конвертації 200 файлів на одне конвертування Високий пріоритет і швидкість конвертації Повна відсутність реклами на сторінці Гарантоване повернення грошей
  До 100 МБ загального розміру файлу за один сеанс конвертації 5 файлів на одне конвертування Звичайний пріоритет і швидкість конвертації Наявність оголошень

Конвертер дозволяє конвертувати файли більше 120 форматів в формат PNG (Portable Network Graphics).

Конвертуйте в PNG

Отримайте необмежений доступ до конвертер файлів

  Необмежений доступ до всіх інструментів Необмежений розмір файлів (до 8 ГБ) Більше 1000 інструментів для конвертації ваших файлів Без реклами на веб-сайті Гарантуємо повернення коштів протягом двох тижнів, без зайвих питань

BETATECH.COM.UA 2022