Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як змінити код елемента на телефоні

Table of Contents

Як перевірити, чи встановлено додаток з веб-сторінки на iPhone? (7)

@Alistair вказав в цій відповіді, що іноді користувачі повертаються в браузер після відкриття програми. Коментар до цього відповіді вказував, що використовуються значення часу повинні були бути змінені в залежності від версії iOS. Коли наша команда повинна була впоратися з цим, ми виявили, що значення часу для початкового тайм-ауту і вказівки того, чи повернулися ми в браузер, повинні були бути налаштовані і часто не працювали для всіх користувачів і пристроїв.

Замість того, щоб використовувати довільний поріг різниці в часі, щоб визначити, чи повернулися ми в браузер, має сенс виявляти події «на екрані» і «сторінки».

Я розробив наступну веб-сторінку, щоб допомогти діагностувати те, що відбувається. Він додає HTML-діагностику, оскільки події розгортаються, головним чином тому, що використання таких методів, як ведення журналу протоколів, попереджень або Web Inspector, jsfiddle.net і т. Д., Мало свої недоліки в цьому потоці роботи. Замість того, щоб використовувати граничне значення часу, Javascript підраховує кількість подій «screenhide» і «pageshow», щоб дізнатися, чи відбулися вони. І я виявив, що найбільш надійною стратегією було використання початкового таймаута 1000 (а не 25, 50 або 100, викладених / запропонованих іншими).

Це можна обслуговувати на локальному сервері, наприклад, python.m SimpleHTTPServer і переглядати на iOS Safari.

Щоб грати з ним, натисніть або посилання «Відкрити встановлений додаток», або «Не встановлено додаток». Ці посилання повинні призводити до відкриття додатка Maps або App Store. Потім ви можете повернутися в Safari, щоб побачити послідовність і час подій.

змінити, елемента, телефон

КАК ИЗМЕНИТЬ КОД СТРАНИЦЫ

(Примітка: це буде працювати тільки для Safari. Для інших браузерів (наприклад, Chrome) вам доведеться встановлювати обробники для подій, пов’язаних з екрануванням / показом).

Оновлення. Як зазначив @Mikko в коментарях, події, які ми використовуємо в якості сторінок / сторінок, мабуть, більше не підтримуються в iOS8.

Я вже впровадив призначений для користувача URL-адресу додатка iPhone, тому у мене є URL-адресу додатка, який виглядає приблизно так:

І якщо цей URL недійсний, я хочу, щоб сторінка перенаправляє в сховище додатків. Це взагалі можливо?

Якщо у мене немає програми, встановленого на телефоні, і напишіть myapp: // url в сафарі, все, що я отримую, це повідомлення про помилку.

Навіть якщо існує потворний хак з javascript, я б дуже хотів дізнатися?

В iOS Safari є функція, що дозволяє додати на ваш веб-сайт «розумний» банер, який буде прив’язаний або до вашого додатком, або до нього, або до App Store.

Ви робите це, додаючи meta на сторінку. Ви навіть можете вказати докладний URL-адресу додатка, якщо ви хочете, щоб додаток робило щось особливе при завантаженні.

Подробиці знаходяться в додатках Apple по просуванню зі сторінкою банерів Smart App.

Механізм має переваги бути легким і представляти стандартизований банер. Недоліком є ​​те, що у вас немає великого контролю над зовнішнім виглядом або місцем розташування. Крім того, всі ставки відключені, якщо сторінка проглядається в браузері, відмінному від Safari.

Мені потрібно зробити щось на зразок цього. Я закінчив роботу з наступним рішенням.

У мене є певний URL веб-сайту, який відкриє сторінку з двома кнопками

3) cookie запам’ятати вибір користувачів

Наскільки я знаю, ви не можете, з браузера, перевірити, чи встановлено додаток чи ні.

Але ви можете спробувати перенаправити телефон в додаток, і якщо нічого не станеться, перенаправити телефон на вказану статтю, наприклад:

Якщо другий рядок коду дає результат, то перший рядок ніколи не виконується.

Станом на 2017 рік, схоже, немає надійного способу виявлення додатки, і трюк перенаправлення не працюватиме всюди.

Для таких, як я, яким потрібно глибоко прив’язуватися безпосередньо до електронної пошти (досить часто), варто зазначити наступне:

Відправлення електронної пошти за допомогою appScheme: // не працюватиме нормально, тому що посилання будуть відфільтровані в Gmail

Перенаправлення автоматично в appScheme: // заблоковано Chrome: я підозрюю, що Chrome вимагає, щоб перенаправлення було синхронним з взаємодією з користувачем (наприклад, клацанням миші)

Тепер ви можете використовувати глибоку посилання без appScheme: // і це краще, але для цього потрібно сучасна платформа і додаткова настройка. Android iOS

Варто відзначити, що інші люди вже давно задумалися про це. Якщо ви подивіться, як Slack реалізує свою «магічну посилання», ви можете помітити, що:

  • Він відправляє повідомлення електронної пошти з звичайної посиланням http (нормально з Gmail)
  • На веб-сторінці є велика кнопка, яка посилається на appScheme: // (нормально з Chrome)

Після компіляції декількох відповідей я придумав наступний код. Мене здивувало те, що таймер не замерзає на PC (Chrome, FF) або Android Chrome. тригер працював у фоновому режимі, а перевірка видимості була єдиною надійною інформацією.

Щоб продовжити прийнятий відповідь, вам іноді потрібно додати додатковий код для обробки людей, які повертають браузер після запуску програми, коли функція setTimeout буде запускатися щоразу, коли вони це роблять. Отже, я роблю щось на зразок цього:

READ  Як прибрати з екрану телефону безпечний режим

Таким чином, якщо відбулося заморожування виконання коду (т. Е Перехід додатки), він не буде працювати.

Навіщо потрібно міняти IP-адреса

Найчастіше це роблять, щоб отримати доступ до сайтів і сервісів, заблокованим в країні або регіоні. Наприклад, у китайців немає доступу до. Google, YouTube і іншим популярним у всьому світі ресурсів. Змінивши IP за допомогою спеціальних інструментів, блокування можна обійти.

Іноді IP змінюють також для отримання доступу до корпоративної мережі.

Використання vpn сервісів

Що стосується VPN, то є кілька популярних сервісів, які надають як web-версію, так і додаток для мобільних пристроїв. У Android є і вбудовані функції VPN.

Щоб ними скористатися, потрібно зайти в “Налаштування”, потім вибрати розділ “Інші мережі”. Після цього виберіть розділ VPN. У більшості випадків на цьому етапі запитується пароль або код для розблокування. Якщо не поставити ці дані, VPN залишиться недоступним.

Після цього потрібно вибрати тип підключення і ввести всі дані. Це ім’я користувача, пароль, сервер. Інформацію надає постачальник VPN-послуги.

змінити, елемента, телефон

Третій етап. підключення до мережі. Якщо все налаштовано правильно, то система покаже віконце з даними підключення.

Якщо активне, в панелі повідомлень буде показуватися відповідна іконка. Торкнувшись її, ви побачите статистику споживання трафіку і інші дані.

Як змінити IP-адресу на Android

Як тільки гаджет підключається до інтернету, йому присвоюється спеціальний ідентифікатор, IP-адреса. Ця електронна адреса унікальний, і дані, які передаються і приймаються пристроєм, потрапляють саме туди, куди потрібно. Іноді з’являється необхідність змінити свою адресу.

Використання проксі

Для цього відкрийте “Налаштування”, потім. “Бездротові мережі”, виберіть використовувану мережу і відкрийте “Додатково”. В налаштуваннях проксі виберіть пункт “Вручну”, вписавши IP і порт, отримані раніше. Після цього натисніть “Підключити”.

Як змінити свій IP адреса на Android

Щоб поміняти свій ай-пі адресу на мобільному телефоні, в операційній системі Android, можна скористатися технологією VPN, проксі або TOR. Розглянемо їх докладніше.

Використання tor

TOR. децентралізована мережа серверів, дані в якій надійно шифруються. Щоб використовувати TOR на Android, потрібно завантажити додаток. спеціальний браузер або іншу програму.

TOR всім хороший, він і IP змінює, і дані захищає. Єдиний недолік. сервіси TOR досить вимогливі до ресурсів, так що під час використання цієї технології батарея може витрачатися швидше, ніж зазвичай.

Як поміняти PIN-код на телефоні iOS?

Ми поміняємо PIN-код на iPhone через налаштування iOS. Оберіть:

Налаштування Мобільна мережа PIN-код SIM-карти,

В поле «Включити ПІН SIM-карти» ви знайдете опцію «Змінити ПІН».

Чому варто зберегти PIN-код телефону?

Якщо ми перезавантажити телефон або видалимо і знову вставимо SIM-карту, вам необхідно ввести PIN-код. Оскільки перезавантаження смартфона, а також вилучення та установка SIM-карти є рідкісними діями, існує ризик того, що ми не згадаємо наш PIN-код. Ось чому варто зберегти його в безпечному місці, щоб ви завжди могли його запам’ятати.

Перед перезавантаженням телефону перевірте, чи не забули ми наш Пін-код. Якщо ми не впевнені, найкращим рішенням буде зміна вашого PIN-коду. Варто встановити той, який легше запам’ятати. Однак варто пам’ятати, що в більшості випадків, щоб змінити PIN-коду на вашому смартфоні і раніше буде потрібно введення поточного коду. Нижче наведені описано, як змінити PIN-коду в операційних системах Android і iOS. Ми також вказуємо універсальний метод для обох систем.

Як змінити PIN-код на телефоні?

PIN-код телефону містить як мінімум чотири цифри, що забезпечують доступ до SIM-картки. Ви повинні вводити його кожного разу при перезавантаженні телефону. Хоча можна повністю відключити Пін-код, його краще використовувати, тому що таким чином ми захищаємо нашу конфіденційність і доступ до мобільної мережі. Ми також можемо змінити ПІН-код в будь-який час. Метод залежить від операційної системи, яку ми використовуємо.

Як змінити PIN-код на телефоні Android?

Для телефонів з операційною системою Android спосіб змінити PIN-код може трохи відрізнятися. Це залежить від версії операційної системи, яку ми використовуємо. На старих версіях Android шлях зміни Пін-коду виглядає наступним чином:

Налаштування Безпека Блокування SIM-карти Змінити PIN-код SIM-карти (введіть старий PIN-код, а потім новий двічі).

На більш новому Android зміна Пін-коду трохи відрізняється:

Налаштування Безпека Інші параметри безпеки Встановити блокування SIM-карти Змініть PIN-код SIM-карти (введіть старий PIN-код, а потім новий двічі).

Що робити після триразового неправильного введення PIN-коду?

Якщо ви введете неправильний Пін-код три рази поспіль, SIM-карта буде заблокована. Тоді ми можемо тільки розблокувати його, ввівши PUK-код. Ми отримаємо інформацію про це у оператора обраної мережі. У разі PUK-коду краще не вгадувати рядок чисел, оскільки її неправильне введення в десять разів призводить до повного блокування SIM-карти. Заблоковану картку потрібно буде замінити на нову.

Зміна PIN-коду від рівня набору

Якщо у нас є телефон з іншим шляхом, щоб змінити PIN-коду, ніж ті, які нами перераховані вище, ми також можемо змінити його безпосередньо з рівня набору номера. Заходимо в поле набору номера і потім вводимо комбінацію символів:

Введений код підтверджується кнопкою виклику (зазвичай зелена клавіша). Цей метод повинен працювати на самих популярних мобільних мережах.

Як змінити код елемента на сайті

Всякий сайт, як відомо, складається з блоків, в кожному блоці йде поділ на подблоки, в яких розташовуються посилання, тексти, заголовки, картинки, меню і т. Д., Тобто, різні елементи. У коді сайту все елементи позначаються певним чином. Як змінити код елемента, розберемо в цій статті.

Відкриємо сторінку сайту, до якого у нас є доступ в панель управління. Натиснемо на який-небудь елемент сторінки, наприклад, на заголовок правою кнопкою мишки і в контексті виберемо Переглянути код.

У нижній частині екрана, якщо, наприклад, застосовується браузер Google Chrome, відкривається вікно з кодом, в якому буде виділена рядок з кодом, що позначає вибраний елемент, в даному випадку заголовок, а в правій колонці пишуться всі правила, які застосовуються до цього елементу.

READ  Розблокувати телефон PIN-код Honor 10

Додаємо картинку фону

За це відповідає правило background-image. На сайті відкриваємо перегляд коду елемента нашого фону і в правій колонці вставляємо для фону сайту це правило, ставимо двокрапку і потім буде потрібно посилання. Записуємо url ( “”) та в лапках пишемо посилання на картинку.

Щоб знайти посилання, можна скористатися звичайним сервісом google.ru картинки.

Шукаємо що-небудь для сайту, наприклад, в категорії Гармонія.

Как изменить код элемента на андроид!

Пошук видає безліч картинок. Знову вводимо Шпалери для сайту, вибираємо потрібну, розміром побільше, припустимо 1024 × 768.

У контекстному меню картинки вибираємо Копіювати URL картинки. Заходимо на сайт і вставляємо в наші лапки. Отримуємо попередній перегляд фону.

Таким же чином, в редакторі панелі управління сайтом, вставляємо посилання на зображення, оновлюємо файл і сайт. Отримуємо фон сайту з картинкою.

Як змінити код елемента, що відповідає за його колір

У коді сайту, в правій колонці відображаються правила, де можна поміняти необхідні об’єкти. Це може бути колір, розмір шрифтів і т. Д. Припустимо, потрібно змінити колір нашого заголовка.

У правій колонці, в першому рядку відім.art-postheader

Це такий ідентифікатор заголовка. У фігурних дужках задаються параметри, це колір, товщина шрифту, підкреслення тексту і т. Д.

Колір в даному випадку темно-синій, ближче до чорного. За допомогою зміни правил можна поміняти його, наприклад, на червоний з кодом кольору. # FF3300, щоб заголовок виглядав так

Але на сайті, насправді, ніяких змін не відбувається, тому що панель з кодом діє і застосовується тільки для того, щоб швидко подивитися, що можна поміняти і як це краще зробити. Редагувати ж потрібно вже в самих стилях сайту.

Для цього копіруем.art-postheader, заходимо в панель адміністрування WordPress, Зовнішній вигляд. Редактор, відкриваємо таблицю стилів style.css і викликаємо пошук по сайту, натискаючи CtrlF.

Как изменить код элемента на телефоне

Вгорі справа відкривається рядок пошуку, вставляємо туди скопійований фрагмент коду та він виділяється в таблиці стилів, тобто виділяються ті ж самі правила для вибраного заголовка.

Переходимо назад на сторінку сайту, копіюємо обраний нами колір, йдемо в редактор і вставляємо, замість колишнього. Оновлюємо файл. Заходимо на сайт, теж виконуємо оновлення і спостерігаємо, що колір заголовка дійсно змінився.

Аналогічно можна поміняти жирність тексту, підкреслення посилання і інші параметри елемента.

Щоб визначити, які ще правила існують для того чи іншого елемента коду, можна вдатися до спеціального сервісу, який розташовується за адресою. htmlbook.ru.

Тут потрібно ввести в рядок пошуку тег HTML або властивість CSS і отримуємо всі можливі правила для нього. Будь-яке правило можна скопіювати і вставити на свій сайт.

Міняємо колір фону

Як змінити код елемента, який відповідає за колір фону. Для цього правою кнопкою натискаємо по фону сайту, який хочемо змінити і відкриваємо перегляд коду елемента.

Виділяється блок коду, який відповідає за фон. У правій колонці показуються правила для ідентифікатора #wrapper.

Правило background, який відповідає за колір, може мати ще багато різних значень. Для заміни кольору натискаємо на квадрат кнопки і вибираємо потрібний колір, наприклад, блакитний.

Копіюємо ідентифікатор #wrapper, переходимо в редактор, відкриваємо таблицю стилів, вставляємо в пошук і знаходимо потрібне значення.

Таким же чином копіюємо колір фону, який підібрали і вставляємо замість колишнього. Оновлюємо файл, йдемо на сайт, знову робимо оновлення і отримуємо потрібний фон.

Класи і ідентифікатори

В іншому випадку, якщо натиснути на меню, то в коді побачимо

є клас меню, тобто до цього елементу застосовується клас “menu”.

Це потрібно для того, щоб було легше звертатися до елементів сайту для зміни їх стилю. Тобто, щоб вирішити, як змінити код елемента заголовка, потрібно знайти ідентифікатор ID. “site-title” і змінити його на потрібний.

Отже, всі елементи коду сайту мають свої ідентифікатори, або класи.

Міняємо колір фону

Як змінити код елемента, який відповідає за колір фону. Для цього правою кнопкою натискаємо по фону сайту, який хочемо змінити і відкриваємо перегляд коду елемента.

Виділяється блок коду, який відповідає за фон. У правій колонці показуються правила для ідентифікатора #wrapper.

Правило background, який відповідає за колір, може мати ще багато різних значень. Для заміни кольору натискаємо на квадрат кнопки і вибираємо потрібний колір, наприклад, блакитний.

Копіюємо ідентифікатор #wrapper, переходимо в редактор, відкриваємо таблицю стилів, вставляємо в пошук і знаходимо потрібне значення.

Таким же чином копіюємо колір фону, який підібрали і вставляємо замість колишнього. Оновлюємо файл, йдемо на сайт, знову робимо оновлення і отримуємо потрібний фон.

Як поміняти оцінку через код елемента

Всякий сайт, як відомо, складається з блоків, в кожному блоці йде поділ на подблоки, в яких розташовуються посилання, тексти, заголовки, картинки, меню і т. Д., Тобто, різні елементи. У коді сайту все елементи позначаються певним чином. Як змінити код елемента, розберемо в цій статті.

Відкриємо сторінку сайту, до якого у нас є доступ в панель управління. Натиснемо на який-небудь елемент сторінки, наприклад, на заголовок правою кнопкою мишки і в контексті виберемо Переглянути код.

У нижній частині екрана, якщо, наприклад, застосовується браузер Google Chrome, відкривається вікно з кодом, в якому буде виділена рядок з кодом, що позначає вибраний елемент, в даному випадку заголовок, а в правій колонці пишуться всі правила, які застосовуються до цього елементу.

Класи і ідентифікатори

В іншому випадку, якщо натиснути на меню, то в коді побачимо

є клас меню, тобто до цього елементу застосовується клас “menu”.

Це потрібно для того, щоб було легше звертатися до елементів сайту для зміни їх стилю. Тобто, щоб вирішити, як змінити код елемента заголовка, потрібно знайти ідентифікатор ID. “site-title” і змінити його на потрібний.

Отже, всі елементи коду сайту мають свої ідентифікатори, або класи.

READ  Як зробити стилус для телефону без фольги

Додаємо картинку фону

За це відповідає правило background-image. На сайті відкриваємо перегляд коду елемента нашого фону і в правій колонці вставляємо для фону сайту це правило, ставимо двокрапку і потім буде потрібно посилання. Записуємо url ( “”) та в лапках пишемо посилання на картинку.

Щоб знайти посилання, можна скористатися звичайним сервісом google.ru картинки.

Шукаємо що-небудь для сайту, наприклад, в категорії Гармонія.

Пошук видає безліч картинок. Знову вводимо Шпалери для сайту, вибираємо потрібну, розміром побільше, припустимо 1024 × 768.

У контекстному меню картинки вибираємо Копіювати URL картинки. Заходимо на сайт і вставляємо в наші лапки. Отримуємо попередній перегляд фону.

Таким же чином, в редакторі панелі управління сайтом, вставляємо посилання на зображення, оновлюємо файл і сайт. Отримуємо фон сайту з картинкою.

Як поміняти оцінки в електронному щоденнику?

Спочатку розглянемо ситуацію, коли учень сам хоче прибрати або змінити позначку. Говоримо відразу і чесно. у вас нічого не вийде. В учнів немає можливостей для коригування балів, ні на комп’ютері, ні на телефоні.

Чому ж школярі бажають поміняти позначки? Причини очевидні:

  • Вони не хочуть, щоб погані оцінки побачили батьки.
  • Бояться покарання за низьку успішність.
  • Бажають змінити дані в онлайн-щоденнику, щоб поліпшити бал за чверть.

Робота зі шрифтами

Щоб змінити код елемента, наприклад, розмір шрифту нашого заголовка, потрібно вставити в правій колонці для нього правило font-size. Ставимо двокрапка і розмір в пікселях, припустимо 36 px.

Все залежить від вашої аудиторії на сайті. Якщо це пенсіонери, то, природно, шрифт повинен бути більшим, а якщо піонери, то можна обійтися і дрібним.

Панель розробників підказує розміри шрифтів в буквеному значенні, але краще застосовувати все ж пікселі.

Щоб зміни вступили в силу, потрібно знову в панелі управління перейти в редактор і внести ці зміни.

Можна вибрати різновид шрифту. За це відповідає font-family. сімейство шрифтів.

Щоб змінити шрифт заголовка, прописуємо в правилах до елементу font-family і після двокрапки ставимо, наприклад, Georgia.

Після коми можна поставити ще один поширений шрифт, припустимо, Times New Roman.

В цьому випадку, якщо навіть у когось Georgia не буде доступний широкому, то відобразиться Times New Roman.

За теперішніх часів, можна сказати, на всякий випадок, як роблять зазвичай професіонали. Таким чином, змінюється сімейство шрифтів.

Якщо потрібно зробити шрифт пожирніше, то застосовуємо правило font-weight і т. Д.

Подібним чином завжди можна просто і швидко вирішити питання, як змінити код елемента і зробити свій сайт більш привабливим для відвідувачів.

Як виправити оцінку в електронному щоденнику? Це питання дуже поширений. У нашій статті уважно розглянемо всі нюанси, щоб надати на нього розгорнуту відповідь.

Редагувати вихідний код при налагодженні (5)

У мене VS2005, і в даний час я намагаюся налагодити веб-додаток ASP.net. Я хочу змінити код в коді за файлом, але кожен раз, коли я зупиняюся в точці зупинки і намагаюся щось змінити, я отримую таке повідомлення про помилку: «Зміни не допускаються, коли відладчик підключений до вже запущеного процесу або налагоджувати код оптимізований».

Я впевнений, що у мене є всі опції «Змінити і продовжити». Будь-які пропозиції?

Додаток фактично відключено від компільованою версії вашого коду. Якщо ви зміните його, йому доведеться перекомпілювати його для того, щоб ваші зміни працювали, а це значить, що для нової компільованою версії буде потрібно зведена версія. Це досить складна проблема, тому я думаю, що Microsoft зробила це неможливим. Це більше, щоб захистити вас від ДУМАЮЧИ, деякі зміни були зроблені, коли вони дійсно не були.

Це може здатися суперечливим, але змінити і продовжити.

Можливо, буде ще один «дозволити мені редагувати файли тільки для читання» або «дозволити мені редагувати, навіть коли я налагоджувати. немає! » десь, але у мене немає 2005, щоб подивитися, щоб перевірити.

У 2008 році відключіть редагування і продовжите, і ви можете редагувати його під час роботи (але ці зміни не застосовуються).

Якщо ви дійсно хочете використовувати редагування і продовжити, ви також повинні включити його для проекту на вкладці веб-параметрів проекту.

Для Asp.net можна думати про двох типах «редагувати і продовжувати».

Один з них. класичне редагування і оновлення браузера. Це працює, тому що оновлення браузера перекомпілюються все, крім попередньо скомпільованого коду за файлами. Це не називається Edit і Continue, хоча на практиці це дає аналогічний ефект. У цьому режимі ви не можете змінювати код за файлами, тому що вони були попередньо скомпільовані і розгорнуті, але ви можете змінити що завгодно.

В іншому режимі ви можете змінити попередньо скомпільований код за файлами, але нічого більше. (Це режим Chris Bilson, який повинен бути заданий для властивостей проекту для ASP.Net). В цьому випадку ви використовуєте функцію «Редагувати і продовжити» відладчика, яка мало знає про ASP.net. Отладчик просто бачить завантажену сборку.Net і може її модифікувати, коли зупиняється в отладчике, тому що в рішенні є проект, який стверджує, що знає, як його побудувати. В цьому випадку вам заборонено змінювати дії, які в іншому випадку зіпсували б сеанс налагодження. Однак цей метод є єдиним способом змінити код під час його роботи, а не вимагати поновлення браузера.

Переконайтеся, що ви не перебуваєте в режимі деблокування. У режимі випуску ви не можете редагувати свій код під час налагодження. Просто змініть режим на Debug

Для запису у мене була аналогічна проблема з VS 2008, і інше рішення дозволило проблему для мене. Редагування коду в Visual Studio 2008 року в режимі налагодження

BETATECH.COM.UA 2022