Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як змінити пароль на роутер Asus

Table of Contents

Вхід в інтерфейс

Наступним кроком буде отримання доступу до налаштувань маршрутизатора, який необхідний нам для зміни / установки коду безпеки. Відкриваємо будь-який браузер, де в адресному рядку вводимо 192.168.1.1. Нас відправить на сторінку, з якої ми будемо входити в «диспетчерську». Вводимо класичні admin і admin, якщо ви нічого не змінювали в пунктах логін і пароль, або вводимо те, що самі туди присвоїли.

Чи не працює Інтернет після зміни пароля

Якщо після установки вам не вдається підключитися до вашої мережі або скористатися Інтернетом, то зробіть наступне. Видаліть вашу мережу зі списку раніше підключаються (на тих пристроях, які відмовляються підключатися до Wi-Fi). Після чого підключіться заново із зазначенням нового пароля.

Якщо ви введете його правильно, то підключення відбудеться успішно. Мережа запам’ятається і вам не потрібно буде заново вводити пароль при кожному підключенні (в більшості випадків).

P.S. Одним з досить перевірених способів зміни пароля на мережу є так само і повне скидання налаштувань роутера до заводських. В такому випадку, при повторній ручному налаштуванні ви також можете вказати потрібний вам код доступу (якщо скидати настройки не хочете, краще не намагайтеся зробити).

Скидання до заводських налаштувань також допоможе, якщо ви забули дані для авторизації в веб-інтерфейсі роутера або прилад дістався вам від іншого користувача, який не повідомив вам логін і пароль.

Робота з паролем

Ніяких більше вкладок, благо, відкривати не треба. налаштування безпеки мережі у Asus винесені на передню панель. Так що на вкладці праворуч «Стан системи» ми почнемо ставити новий пароль.

Для початку, в пункті «Метод перевірки автентичності» вибираємо WPA2-Personal. У новоявленого пункту «Ключ WPA-PSK» в поле вносимо пароль, яким ви хочете захистити свою мережу. За стандартом, мінімум 8 букв латинського реєстру і цифри.

Не забуваємо записувати код безпеки на листку паперу або в файлі на вашому PC / смартфоні, щоб потім не ламати голову.

Щоб все завершилося успішно, натискаємо кнопку «Застосувати». Ось і все, ми налаштували маршрутизатор на захист від підключення до мережі небажаних осіб (можливо, від ваших сусідів).

Таку ж процедуру можна провести не тільки на титульній сторінці. Можна пройти по шляху «Бездротова мережа. Загальні», де точно так само виставити настройки.

Як змінити пароль на Wi-Fi роутер Asus: інструкції та поради

Добридень! Сьогодні ми розповімо вам про те, як можна поміняти пароль на роутер Asus. Код доступу може стане в нагоді тим, хто боїться за свою особисту інформацію, або кому треба захистити дітей від тривалого проведення часу в Інтернеті (фух, довге слово). Також захисний код стане в нагоді тому, кому здається, що на його роутере «сидить» трохи більше 10 людина, з-за чого швидкість підключення страждає, або у кого залишився роутер після колишнього господаря квартири та інші випадки.

змінити, пароль, роутер, asus

Якщо ви трохи побоюєтеся за те, що можете зробити щось не так, краще перестрахуйтеся і попросіть кого-небудь із знайомих, хто розбирається, допомогти вам.

Інструкцію по зміні пароля на роутерах Asus можна подивитися і в відео-форматі:

підключення

Отже, тепер переходимо до того, як міняти пароль на роутер. Як приклад ми вирішили використовувати роутер Asus RT N12.

Яким чином можна підключитися до роутера для заміни пароля? У нас є два можливих варіанти для заміни або установки коду безпеки. Кращим буде підключення через мережевий кабель, але якщо такий можливості немає або все відбувається з мобільного телефону або планшета, то можна скористатися Wi-Fi.

захист адмінки

Ось ми і підійшли плавно до питання: «А як же змінити або встановити пароль від самого Wi-Fi роутера Asus?». Тут, друзі, також нічого складного немає.

 • Відомим нам шляхом заходимо в адмінку (адреса роутера, логін / пароль. заводські або власні, якщо змінювалися).
 • Нам потрібен розділ «Адміністрування». Тут ми і побачимо поля «Логін» і «Пароль».
 • Міняємо дані і зберігаємо їх.

На цьому все, всім хороших сусідів і безкоштовного Wi-Fi! А ми, як завжди, чекаємо на ваші коментарі та побажання!

Як скинути пароль на роутер Asus?

Натисніть цю кнопку чимось тонким: ручкою, зубочисткою, чимось ще і утримуйте 15 секунд. Коли ви побачите, що почав блимати індикатор WPS на роутері, відпустіть кнопку і зачекайте близько хвилини, поки роутер НЕ перезавантажиться вже з заводськими настройками.

Як дізнатися пароль на Wi-Fi роутер Asus?

Зайдіть в налаштування роутера (192.168.0.1 або 192.168.1.1, admin / admin), знайдіть там параметри бездротової мережі, подивіться пароль захисту або встановіть його заново.

Як увійти в меню роутера Asus?

 • Зайдіть в налаштування роутера в браузері за адресою 192.168.1.1.
 • Введіть стандартний логін і пароль, вказаний в інструкції до роутера (або на зворотному боці самого роутера).
 • Переконайтеся, що включений режим «Бездротовий роутер».

Як зайти на сторінку роутера?

Що б зайти в налаштування, нам в адресному рядку браузера потрібно написати IP-адреса роутера 192.168.1.1, або 192.168.0.1, і перейти по ньому натиснувши кнопку Enter. З’явиться вікно із запитом імені користувача та пароля.

Як поміняти пароль доступу до Wi-Fi TP-Link?

IP.адрес за замовчуванням маршрутизатора TP. LINK зі вбудованим ADSL модемом: 192.168.1.1. Крок 2 Введіть ім’я користувача і пароль на сторінці авторизації. Ім’я користувача і пароль за замовчуванням: admin (малими літерами). Крок 3 Click Maintenance (Експлуатація).Administration (Управління), введіть новий пароль.

Який пароль у роутера Asus?

Для того, що б потрапити в веб-інтерфейс роутера, необхідно відкрити ваш Інтернет браузер і в рядку адреси набрати http://192.168.1.1, User Name admin (Ім’я користувача). Password (пароль). admin (за умови, що роутер має заводські настройки, і його IP не змінювався).

Який IP адреса у роутера Asus?

Для доступу до налаштувань роутерів Asus використовується адреса. 192.168.1.1 (правда, не знаю як там з новими моделям, може щось поміняли). Ім’я користувача і пароль. це дані, які потрібно вказати при вході в панель управління. Стандартний User Name (ім’я користувача) у роутерів Asus. admin.

деякі нюанси

Перш ніж приступати до зміни пароля, слід враховувати наступні моменти:

 • Для входу в Web-інтерфейс (настройки, админка) маршрутизатора необхідно мати логін і пароль.
 • Без логіна / пароля від адмінки зміна пароля можлива лише після скидання опцій, після чого роутер не зможе забезпечувати доступом до Інтернету, локальна бездротова мережа перестане існувати, тобто буде потрібно повна перенастроювання устаткування.
 • Якщо пароль від Web-інтерфейсу не був змінений зі звичайного значення, рекомендується зробити це. Це дозволить в майбутньому запобігти несанкціонованому доступу в опції роутера (актуально для господарів публічних мереж Wi-Fi).
 • Змінити пароль від Wi-Fi мережі можна і без підключення до маршрутизатора по бездротовому з’єднанню, і навіть без необхідності скидання опцій. Тобто навіть, якщо загублений працює пароль, встановити нову парольний фразу без переналаштування обладнання все ще може бути. Для цього знадобиться комп і мережевий кабель. Але пароль від Web-інтерфейсу повинен бути в наявності.
READ  Знайти людину в ок за номером телефону

Тепер поетапно розглянемо процес зміни пароля.

Вхід в панель адміністратора

Поміняти пароль на маршрутизатор Asus для бездротового підключення потрібно за допомогою веб-інтерфейсу. Щоб потрапити в нього, необхідно запустити будь-якої браузер і в адресному рядку ввести IP-адресу модему. Його можна подивитися в технічних документах на пристрій або на його нижній стороні. На модемі зобов’язана бути наклейка з основною інформацією про пристрій, там і вказується його IP.

Как поменять пароль от Wi-Fi роутера?

Якщо ви не зможете відшукати цей адресу, ви зможете користуватися звичайним варіантом. Швидше за все, налаштувати маршрутизатор вийде за адресою 192.168.1.1 або 192.168.0.1. Якщо не працює 1-ий варіант, спробуйте користуватися другим. При вірно введеному адресу ви потрапите у вікно авторизації. Там необхідно ввести логін і пароль користувача. За умовчанням вони виглядають однаково. «admin». Якщо для вас не вдалося авторизуватися через цю дані, означає, пароль встановлений інший. В цьому випадку залишається один варіант. скинути все опції. В цьому випадку логін і пароль також обнуляться і знову стануть виглядати як «admin» і «admin».

Коли авторизація пройдена, ви переходите на сторінку Asus, де розміщуються всі опції маршрутизатора, в тому числі зміна пароль від Wi-Fi, облікового запису та інші характеристики. збереження даних, опції підключення та інші маніпуляції з пристроєм.

Альтернативний метод відновлення

Стандартний метод оновлення опцій вимагає наявності локального підключення. Якщо його немає, наприклад, відсутня кабель для підключення комп’ютера до роутера, але є фай-фай адаптер або ноутбук з вбудованим Wi-Fi модулем, ви зможете користуватися іншим методом відновлення та поновлення пароля від мережі.

Как поменять пароль на Wi-Fi роутере Asus

Маршрутизатор автоматом створить бездротову мережу, коли його підключають в 1-ий раз або коли опції на ньому скинуті. Якщо на роутері збереглася наклейка з основними даними, має сенс обнулити його опції, щоб вся інформація і опції оновилися до звичайних. Після поновлення опцій роутер автоматом створить бездротову мережу, а пароль для доступу до неї можна буде подивитися на нижній частині його корпусу.

Після цього можна залогінитися зі звичайним паролем, зайти в опції маршрутизатора і поставити там новітній, надійний пароль.

Зміна пароля від Web-інтерфейсу

Наступні дії можна виконати і до зміни пароля на Wi-Fi. Щоб захистити админку маршрутизатора від несанкціонованого доступу, досить зробити наступне:

 • Відкрити розділ Web-інтерфейсу під назвою “Адміністрування / Administration”. Даний розділ може бути підрозділом “Системні налаштування / System tools” або “Додаткові налаштування / Additional settings”. У деяких моделях роутерів Asus також слід перейти в доп розділ “Система / System”.
 • Серед інших пунктів даного розділу на екрані відобразяться два поля для введення імені користувача і пароля. У деяких версіях прошивок роутерів Asus поле для конфігурації логіна відсутня (пропонується лише ввести пароль).
 • Після введення і збереження новітнього пароля маршрутизатор може перезавантажитися автоматом. В інших варіантах. відкриється діалогове вікно з логіном і паролем для входу в Web-інтерфейс.

Підключення до обладнання

Якщо підключення до маршрутизатора здійснюється по бездротовому з’єднанню, все, що потрібно зробити. підключитися до обладнання за допомогою телефону, ноутбука або іншого пристрою зв’язку.

Якщо ж пароль від Wi-Fi-мережі невідомий, буде потрібно впровадження компа і мережевого кабелю. В даному випадку один кінець кабелю підключається до маршрутизатора в LAN-порт (їх може бути кілька. підійде будь-який), інший кінець. в мережеву плату комп’ютера.

Заміна пароля від мережі Wi-Fi

Як можна побачити, Web-інтерфейс роутера має безліч розділів, при відкритті яких виникають додаткові підрозділи. їх кількість і найменування залежить від певної моделі пристрою і / або версії його прошивки. У будь-якому випадку зміна пароля від бездротової мережі здійснюється в розділі опцій Wi-Fi. Насамперед слід відшукати цей розділ. Він може мати одне з наступних заголовків (варіант російською / англійською мовою):

 • “Бездротова мережа / Wireless network”;
 • “Налаштування бездротової мережі / Wireless network settings”;
 • “Бездротовий режим / Wireless mode”;
 • “Налаштування Wi-Fi / Wi-Fi Setting” і інші.

Сторінка Web-інтерфейсу з опціями Wi-Fi також може бути підрозділом, тобто для входу в неї буде потрібно попередньо відкрити головний розділ. Він може позначатися, як “Додаткові налаштування / Additional settings”, “Мережа / Network” і так далі.

При відкритті відповідного розділу на екрані відобразиться доп підрозділи, але вже відносяться лише до Wi-Fi. Серед них необхідно відшукати пункт “Захист бездротової мережі / Wireless security”, “Налаштування безпеки / Security settings” чи таке. У будь-якому випадку по переходу в відповідний розділ на екрані відобразяться кілька полів для вибору характеристик і введення даних. Посеред них:

 • “Ім’я бездротової мережі / Wireless Network Name” або “SSID”. це ім’я мережі, яке відображається при пошуку точок доступу Wi-Fi.
 • “Метод перевірки автентичності / Authentication method” або “Метод шифрування / Encryption method”, “Тип шифрування / Encryption Type” і т.п дане поле призначене для вибору способу захисту бездротової мережі. Для звичайних бездротових мереж тут, як правило, встановлюється рекомендований виробником варіант “WPA / WPA2-Personal”.
 • Нижче меню для вибору способу шифрування знаходиться поле для введення пароля, іменоване, як “Попередній ключ WPA / WPA pre-shared key”, “Ключ WPA-PSK / WPA-PSK key” або просто “Ключ WPA / WPA key”. конкретно в це поле вписується пароль від Wi-Fi-мережі. Тобто залишається вписати новий пароль, а потім натиснути на клавішу збереження налаштувань.

Слід зазначити, що опції бездротового режиму роботи можуть відображатися на головній сторінці Web-інтерфейсу маршрутизатора. У цьому випадку не буде потрібно знаходити відповідний розділ.

Після зміни поточного пароля з’єднання з Wi-Fi-мережею буде автоматом розірвано. У пошуку бездротових мереж на телефоні, ноутбуці і т.д. необхідно відшукати ім’я перенастроюючу Wi-Fi і підключитися до неї, використовуючи новітній пароль.

Заміна пароля від WEB інтерфейсу

Якщо ви бажаєте захистити власний маршрутизатор на всі 100%, найкраще замінити не тільки звичайний пароль від Wi-Fi, але і захистити паролем веб-інтерфейс. Це захистить адмінку від стороннього доступу, а ваші опції і всі дані в мережі будуть під захистом. Щоб зробити це, необхідно:

Зайти в розділ веб-інтерфейсу під назвою «Адміністрування». Він може бути як головним, так і підрозділом. В крайньому випадку він може перебувати в розділах «Системні налаштування» або «додаткові настройки». Деякі моделі Asus передбачають зміну пароля адмінки в розділі «Система».

У розділі ви знайдете два поля. одне для імені користувача, а 2-е для пароля. Деякі моделі в адмінці мають лише одне поле. для пароля. Ім`я користувача в їх поміняти неможливо.

Вам необхідно ввести новий пароль в відповідне поле, а потім зберегти введені дані. Адаменко перезавантажитися автоматом. Для вас відкриється вікно авторизації, де ввести необхідно буде вже новітні дані.

Початкове налаштування

Однак зміна пароля не єдине, що можна зробити в цьому меню. Меню адміністрування. універсальний інструмент, що надає можливість змінити будь-яку настройку в роутері. Саме тому його часто використовують тільки фахівці, тому як запросто можна зробити щось не так.

Звичайним же користувачам рекомендують використовувати програму початкового налаштування. У ній покроково розповідають, як встановити пароль, змінити ім’я і вибрати тип шифрування. Перевагою є те, що користувачеві не дають «зайвих» функцій. Все максимально просто і націлене саме на тих, хто не розбирається в технічній частині.

Отримати таку програму можна або на сайті виробника, зайшовши на сторінку моделі і вибрати вкладку «Підтримка», або за допомогою установки її з диска, який досі кладуть в комплект до кожного пристрою. У тому випадку, якщо жоден з цих способів не підходить, то завжди можна скачати її з телефону через мобільний Інтернет і перемістити на PC за допомогою USB-кабелю.

нестабільна робота

Одна з найбільш актуальних проблем, конкретного рішення якої до сих пір немає, так як її причиною виступає фізика. Тим не менш, є кілька рекомендацій:

 • змінити канал Wi-Fi-мережі;
 • перевірити роботу на різних пристроях: часом проблема не в роутері;
 • змінити ширину каналу або режими роботи;
 • оновити прошивку;
 • змінити частоту.

Вибрати універсальний спосіб не вийде, тому доведеться по черзі пробувати все і моніторити результат.

Зміна пароля

Однак не завжди потрібно встановлювати новий пароль після першого запуску. Ситуацій, коли це дійсно потрібно, всього дві: перша покупка і скидання налаштувань з огляду на те, що ви забули пароль на роутер. У тому випадку, якщо потрібно змінити пароль на роутер Asus, коли відомий старий, робимо наступне:

 • Заходимо в меню налаштувань через вказівку в адресному рядку браузера «192.168.1.1.».
 • Переходимо в розділ «Адміністрування».
 • Потім вибираємо вкладку «Система».
 • Знаходимо розділ «Зміна пароля роутера». Тут можна спостерігати два значення. Ім’я користувача: за замовчуванням це admin, проте також рекомендується змінити його на особистий логін. Пароль: це саме той «код», що нам потрібен для зміни. Обидва параметра можуть бути змінені.
 • Як змінити пароль і логін: необхідно вказати потрібні значення в їх формах і натиснути на кнопку «Зберегти».
READ  Як підключити годинник Xiaomi до телефону

Готово, тепер ви знаєте, як поміняти пароль на Wi-Fi-роутера і змінити ім’я користувача.

Як можна поміняти пароль на роутер Asus

Забезпечення безпеки роутера паролем хороша ідея. Однак, що робити, якщо його забули? Можна знайти інструкції в Інтернеті, скинути настройки і встановити новий, ось тільки це довго і просто не потрібно. Детальніше про те, як встановити та поміняти пароль на роутер Asus, читайте в цій статті.

Установка пароля на роутер Asus

В першу чергу відзначимо, що тільки що підключений роутер Asus відразу починає роздавати Wi-Fi. Подібне «поведінку» обумовлено простотою використання, тому що завдяки цьому власник може підключитися до нього без необхідності пошуку пароля, що також спантеличило б виробника.

Переживати про це не варто, тому що треті особи підключитися і змінити його настройки не зможуть. І навіть в тому випадку, якщо вони це зроблять, то в доступі власника завжди є кнопка скидання, що повертає настройки до первинних.

І для початку почнемо з бази. установки пароля при першому підключенні маршрутизатора. Ця інструкція також підійде для тих, хто тільки думає про те, як встановити пароль на новий роутер. Отже, суть проста, необхідно виконати послідовність дій:

 • включаємо маршрутизатор.
 • Підключаємо до нього основний провід від Інтернету і слідом таким же Ethernet-кабелем з’єднуємо його з комп’ютером.
 • Після цього необхідно підключитися до нього з самої системи.
 • Потім потрібно зайти в налаштування адміністратора. Робиться це так: відкриваємо браузер і в адресному рядку вказуємо «192.168.1.1.». Це уніфікований адресу адмінки для всієї лінійки Asus. Однак в тому випадку, якщо він не підійшов, то на зворотному боці самого роутера є схожий набір цифр. Саме він і є «адресою» до адміністративних налаштувань.
 • Якщо все правильно, то система зажадає вказати логін і пароль. Вони також, як і адреса, розташовані на зворотному боці пристрою. Найчастіше це «admin» для логіна і пароля відповідно.
 • Тепер переходимо в розділ «Бездротова мережа». У ній знаходяться всі настройки, що стосуються роутера, в тому числі SSID, тип шифрування, а також ширина каналу.
 • Знаходимо форму «Попередній ключ WPA». Саме в ньому можна встановити пароль на роутер. Він повинен складатися мінімум з 8 латинських символів. Дозволяється використовувати цифри і букви.
 • Важливо також налаштувати перевірку автентичності. Цей параметр відповідає за безпеку і то, наскільки важко буде зламати ваш пароль. Якщо ви не технічний фахівець, то рекомендується ставити WPA2. це забезпечить максимальний захист.

Не виходить увійти в меню адміністрування

Це відноситься до тієї «адмінки», авторизація в якій здійснюється за допомогою вказівки в адресному рядку браузера «192.168.1.1.». Зазвичай виникає одна з двох помилок:

 • браузер показує, що сторінка недоступна;
 • після введення логіна і пароля система пише, що вони є некоректними.

В першу чергу слід усвідомити, що підключення до Інтернету при вході в меню налаштувань не потрібно. Рішення цієї проблеми такі:

змінити, пароль, роутер, asus
 • Захід в налаштування здійснюється з пристрою, який не підключено до маршрутизатора. Виправити це можна або з’єднанням Ethernet-кабелю комп’ютера і роутера, або підключенням телефону до мережі Wi-Fi.
 • Ручні настройки IP. Часом від попереднього пристрою або власника комп’ютера залишаються настройки, які вказані вручну. Рекомендується змінити їх на автоматичне визначення, щоб техніка буквально «зробила» все за вас.
 • Невідома причина на конкретному пристрої. Іноді буває так, що з одного пристрою зайти не можна, а з іншого можна. Варто спробувати використовувати інший комп’ютер або телефон.

Якщо нічого з цього не допомогло, то можна спробувати скидання налаштувань за допомогою натискання на задній стороні кнопки з написом Reset. У разі, коли не допомогло навіть це, рекомендується звернутися в сервісний центр.

Індикатор WAN не горить

Іноді роутер не визначає кабель, а значить не може дати відповідні налаштування. Інтернет при цьому може працювати, якщо підключити його безпосередньо в комп’ютер, проте не мати підключення в випадках, коли робляться спроби зробити це через маршрутизатор.

Вирішення цієї проблеми таке: заходимо на сторінку провайдера і використовуємо рекомендовані їм настройки підключення.

Коли налаштовується мережу, а це завжди відбувається вручну, користувача просять вибрати тип підключення:

 • Динамічний IP. Так називаємо «стандарт», який автоматично отримує адресу і синхронізує його між комп’ютером і роутером.
 • Статичний IP. Менш рідкісний, проте все ще використовується, вимагає вручну прописувати налаштування IP-адреси.
 • PPPoE. Також затребуваний метод, який має на увазі вручну вказати логін, пароль і сервер.

Провайдер, як правило, використовує один з вищевказаних. І при використанні невірного виходить так, що підключення немає. Налаштування змінюються від одного виробника до іншого, тому стандартного вирішення цієї проблеми немає, хоч і є якийсь «стандарт».

Вхід в панель адміністратора

Поміняти пароль на маршрутизатор Asus для бездротового підключення необхідно за допомогою веб-інтерфейсу. Щоб потрапити в нього, потрібно запустити будь-який браузер і в адресному рядку ввести IP-адресу модему. Його можна подивитися в технічних документах на пристрій або на його нижній стороні. На модемі повинна бути наклейка з основною інформацією про пристрій, там і вказується його IP.

Якщо ви не можете знайти цю адресу, ви можете скористатися стандартним варіантом. Швидше за все, налаштувати маршрутизатор вийде за адресою 192.168.1.1 або 192.168.0.1. Якщо не працює перший варіант, спробуйте скористатися другим. При правильно введеному адресу ви потрапите у вікно авторизації. Там потрібно ввести логін і пароль користувача. За умовчанням вони виглядають однаково. «admin». Якщо вам не вдалося авторизуватися через цю дані, значить, пароль встановлено інший. В цьому випадку залишається один варіант. скинути всі налаштування. В цьому випадку логін і пароль також обнуляться і знову стануть виглядати як «admin» і «admin».

Коли авторизація пройдена, ви переходите на сторінку Asus, де розташовуються всі настройки маршрутизатора, в тому числі зміна пароль від Wi-Fi, облікового запису та інші параметри. безпека даних, налаштування підключення і інші маніпуляції з пристроєм.

Як Налаштувати Пароль на WI-FI роутер Asus. Зміна Пароля по Замовчуванням і Установка Свого

Сьогодні детально відповідаю на частий питання від новачків, що звучить «як поміняти пароль на WI-FI роутера Asus». Взагалі, з цього формулювання не зовсім зрозуміло, що саме хоче читач. змінити ключ за замовчуванням від WI-FI мережі або поставити пароль на сам роутер для входу в панель управління? Розберемо обидва випадки настройки пароля на маршрутизаторі, щоб задовольнити відразу всю аудиторію користувачів Asus.

Як поміняти пароль від Wi-Fi на роутері Asus

Купівля модему «з рук» і навіть нового обладнання не позбавить від необхідності настроювання мережі. Це стосується як бездротового, так і Lan-з’єднання. Але якщо в більшості випадків створення локальної мережі відбувається автоматично, для Wi-Fi все набагато складніше. Головна складність. на роутері поміняти пароль від WI-FI (Asus). Розглянемо докладніше, як змінити стандартний пароль або встановити його заново, способи настройки роутерів Asus.

Ця стаття буде корисна власникам будь-яких моделей. Іноді при спробі змінити шифрування виникають певні складнощі.

Головне, дотримуватися всіх рекомендацій і поетапні інструкції. Тоді не залишиться ніяких питань, і користувачі самостійно змінять пароль на будь-якому обладнанні Asus.

Як змінити пароль на Wi-Fi роутер Asus: інструкції та поради

Добридень! Сьогодні ми розповімо вам про те, як можна поміняти пароль на роутер Asus. Код доступу може стане в нагоді тим, хто боїться за свою особисту інформацію, або кому треба захистити дітей від тривалого проведення часу в Інтернеті (фух, довге слово). Також захисний код стане в нагоді тому, кому здається, що на його роутере «сидить» трохи більше 10 людина, з-за чого швидкість підключення страждає, або у кого залишився роутер після колишнього господаря квартири та інші випадки.

змінити, пароль, роутер, asus

Якщо ви трохи побоюєтеся за те, що можете зробити щось не так, краще перестрахуйтеся і попросіть кого-небудь із знайомих, хто розбирається, допомогти вам.

READ  Як дізнатися пароль від комп'ютера Windows 7

Інструкцію по зміні пароля на роутерах Asus можна подивитися і в відео-форматі:

Вхід в веб-інтерфейс роутера

Використання веб-інтерфейсу дає відповідь на питання, як поставити пароль на маршрутизатор Asus. Для цього необхідно мати з’єднання з Lan-кабелю або Wi-Fi безпосередньо з роутером Asus. Після чого потрібно зайти в будь-який браузер, ввести в адресний рядок IP модема. Спеціально для цих цілей на нижній частині роутера Asus прописують не тільки пароль від Wi-Fi, але і IP. Якщо немає адреси роутера, за замовчуванням це зазвичай: 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Потрібно перевірити обидва варіанти. Якщо введений правильну адресу, відкриється вікно, де потрібно вбити дані для авторизації, щоб отримати доступ до конфігурацій маршрутизатора.

За замовчуванням, логін і пароль. admin. Якщо авторизація не вдалася, можливо, пароль або логін були змінені. У цьому випадку буде потрібно скинути настройки модема до заводських. Після цього перейти за вказаною адресою ще раз і авторизуватися за допомогою логіна і пароля admin / admin.

Після процедури авторизації відкриється сторінка «Asus», де надається можливість змінити пароль не тільки від «Wi-Fi», а й облікового запису. Також тут налаштовується підключення, безпеку мережі, проробляються всі необхідні маніпуляції з обладнанням.

Ключі для шифрування

Після того як обраний метод, йде пункт «Шифрування WPA». Найпоширенішим і надійним ключем є AES, який використовується за умовчанням. Тому немає сенсу вибирати щось інше. В останньому розділі «Попередній ключ WPA» необхідно вписати пароль, застосовуючи який користувач отримає доступ. Для WPA2-Enterprise мінімальна його довжина становить 8 і більше символів. Отже, міняємо пароль на «Wi-Fi» і не забуваємо зберегти конфігурації.

Заміна пароля від мережі Wi-Fi

У веб-інтерфейсі маршрутизатора є кілька розділів. Їх кількість може бути різним, залежно від моделі пристрою, версії прошивки і інших особливостей. У будь-якій з версій зміна пароля від бездротової мережі проводиться в розділі налаштувань Wi-Fi. Він може називатися по-різному. «бездротової режим», «бездротова мережа», «настройки Wi-Fi» або по-англійськи. «Wireless network», «Wireless mode», «Wi-Fi Setting» і т.п. В основному меню не завжди є такі розділи. В цьому випадку шукати потрібний розділ слід в більшій категорії. «Мережа» або «Додаткові настройки».

Коли ви знайдете потрібний розділ, в ньому також буде кілька підкатегорій, але всі вони в цій чи іншій мірі мають відношення до бездротового підключення. Серед них можуть бути:

 • Метод шифрування в мережі, носить назву «Ключ WPA / WPA key» або схоже.
 • Метод перевірки шифрування / справжності.
 • Ім’я мережі, або SSID.

Там же ви знайдете і рядок для зміни пароля від Wi-Fi підключення. Досить поміняти дані в ній і зберегти зміни. Новий пароль краще записати. інакше вам доведеться скидати маршрутизатор знову.

Важливо відзначити, що будь-які зміни в настройках бездротової мережі можуть бути винесені відразу на головну сторінку веб-інтерфейсу адміністрування. В цьому випадку вам не доведеться витрачати час на пошуки потрібної категорії.

Важливо пам’ятати, що при зміні пароля підключення до маршрутизатора буде перервано. Пристроїв, що працюють від мережі по бездротовому підключенню, в тому числі ноутбуків, планшетів, смартфонів, знадобиться підключатися в мережі заново за допомогою нового пароля.

підключення

Найголовніше, що необхідно знати для зміни імені користувача і пароля на роутері Asus, це необхідність використання локального підключення для настройки. До маршрутизатора повинен бути підключений комп’ютер або ноутбук, за допомогою якого і будуть проводитися всі налаштування. Кабель потрібно підключити до будь-якого LAN-порту, а з іншого боку. до гнізда на мережевої карти комп’ютера або ноутбука. Після вдалого підключення можна підключитися до інтернету, зайти в адмінку пристрою і встановити всі необхідні настройки.

Пароль за замовчуванням для роутера Asus: як дізнатися і поміняти?

Роутер Asus має заводський IР-адреса, а також стандартні ім’я користувача і пароль. Для входу в настройки слід використовувати стандартний IР: 192.168.1.1. Ім’я користувача і пароль: аdmin.

Для захисту своїх даних ці параметри рекомендується змінити. При цьому бажано встановлювати складні комбінації, що складаються з 7-8 символів і містять цифри, латинські букви, в тому числі великі, і спеціальні символи: @, #,%, і т.д. Для роутера Asus пароль за замовчуванням може знадобитися при налаштуванні мережі.

Зміна пароля WI-FI

Інструкції можна подивитися в форматі

Відразу після включення в розетку роутери починають роздавати вільний WI-FI, який доступний для підключення. Це зроблено для можливості швидкого підключення і виконання установки.

Після першого підключення маршрутизатора Asus рекомендується змінити пароль за замовчуванням. Для цього в браузері вводиться адреса панелі адміністратора 192.168.1.1 або 192.168.0.1. Потім слід зайти в панель управління за допомогою стандартних логіна і пароля. Далі слід вибрати категорію «Бездротова мережа».

Для роутерів, які працюють в двох діапазонах, слід вибрати одну з конфігурацій сигналу. 2,4 ГГц або 5 ГГц. Після цього потрібно встановити параметр «Метод перевірки автентичності». Рекомендується тип, максимально захищає від злому. WPA2-Personal.

Потім в полі «попередній ключ» необхідно вписати 8-ми значную комбінацію символів, що містить латинські букви і цифри. Остання дія. натискання команди «Застосувати». Після цього мережа WI-FI тимчасово перерветься. До неї потрібно

Що потрібно знати?

Особливості настройки і заміни стандартних значень для роутера Asus:

 • для того, щоб зайти в інтерфейс маршрутизатора потрібно знати логін і пароль;
 • якщо один з цих показників загублений, то потрібно скинути всі установки. Це означає, що пристрій потрібно налаштовувати з нуля, при цьому доступ до мережі буде втрачено навіть для локального з’єднання;
 • провести заміну можна навіть без підключення будь-яких пристроїв по WI-FI. Для цього необхідний лише комп’ютер і мережевий кабель.

При початковому налаштуванні інтернету кур’єри-настроювачі змінюють в роутерах Asus пароль за замовчуванням на серійний номер, позначений на коробці (S / N). При наступних перенастроювання в якості пароля для обладнання і WI-FI рекомендується застосовувати S / N.

Важливо знати, що змінювати пароль роутера Asus необхідно при локальному підключенні. До маршрутизатора необхідно підключити комп’ютер або ноутбук, за допомогою яких будуть проводитися зміни. Кабель підключається до будь-якого з LAN портів з одного боку, до роз’єму на мережевої карти комп’ютера, з іншого боку.

Далі в адресному рядку браузера потрібно вказати IP адресу пристрою, ввести логін і ключ за замовчуванням. IP адреса і інші заводські дані для доступу до конкретної моделі можна побачити на наклейці внизу роутера. У більшості випадків адресу стандартний. 192.168.1.1. Слід знати, що бездротові роутери Asus використовують веб-інтерфейс, це дозволяє налаштувати модем із застосуванням будь-якого з браузерів.

Вхід в налаштування описаний в наступному

Для скидання існуючих налаштувань слід натиснути і утримувати 10 секунд кнопку Reset на задній панелі маршрутизатора.

Багато хто не розуміє різниці між скиданням маршрутизатора і його перезавантаженням, думаючи, що це одне і теж. Однак, це різні речі. Щоб перезавантажити роутер, його потрібно просто включити і вимкнути. Скидання ж призводить до втрати всіх параметрів і приведення їх до заводських налаштувань. Після скидання даних до заводських налаштувань з’являється можливість використовувати секретний код за замовчуванням і задавати новий.

Підключення до мережі після скидання налаштувань

Роутери сумісні практично з усіма російськими інтернет-провайдерами. Для підключення головне заздалегідь в технічній підтримці дізнатися протокол зв’язку, який використовує оператор. Більшість великих російських провайдерів використовують протокол РРРоЕ. Його потрібно вибрати в меню маршрутизатора в поле «Тип WAN підключення».

Зміна даних з веб-інтерфейсу

Щоб поміняти дані з веб-інтерфейсу, потрібно зайти в розділ «Адміністрування», використовуючи логін і пароль, задані за замовчуванням. Вибирається вкладка «Система», в відповідні поля вводяться нові ключові значення і підтверджуються. В кінці дані зберігаються шляхом натиснення потрібної кнопки внизу сторінки.

При відсутності локального підключення зміну секретного коду або логіна можна виконати альтернативним способом. по WI-FI. Для цього з будь-якого пристрою можна підключитися до бездротової мережі, яку веде мовлення роутер і виконати необхідні настройки.

BETATECH.COM.UA 2022